Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amaii Dango

+13
Gats Terumi
Akio
Kataro Terumi
Faito Dansaku
Anbu
Junka
Hirin
Haki
Shin
Yuuki Botan
Yogi
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
17 posters

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Amaii Dango - Stránka 7 Empty Amaii Dango

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:29 pm

First topic message reminder :





Amaii Dango - Stránka 7 2ypz

Vítejte v Amaii Dango! ^^

Máte-li chuť na něco sladkého, je pro vás Dango jako stvořené ^^ 
Amaii Dango - Stránka 7 Dango-1-1
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Amaii Dango - Stránka 7 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Apr 18, 2015 4:45 pm

Zasmiala som sa. Toto sa Yoko celkom podarilo. 
"Ale noo.. ževraj si moc moc roztomilá a poslušná.. teda.. až na to poslušná." Poškrabala som sa vo vlasoch a do úst som strčila ďalšie dango. Yoko mi prišla celkom v pohode, aj keď sa mi marilo, že ju poznám z videnia no.. eh, muselo to byť trocha dávnejšie. Možno mi o nej len rozprávala mamka.
"No.. tak to sme polená dve uhm.. to treba zapiť!" Samozrejem som nemyslela alkohol.. však ja som ani nevedela čo to alkohol znamená. Zobrala som pohár s ovocným džúsom a podvihla som ho nad hlavu. 
"Na nás Yoko!" Zachichotala som sa a ćakala som, či sa tiež pridá, alebo ani nie. Bola by však škoda, neštrngnúť si.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 7 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Apr 18, 2015 9:12 pm

Začala som sa opäť hlasne smiať. Ja a poslušná? V dedine som kedysi bývala snáď najväčším rebelom, ktorý nepočúval nikoho. Ani pravidlá. Nič. Možno ani teraz nie som. Možno stále rebelujem.
Opäť som na ňu vygulila oči, spočiatku som si vážne myslela, že to chce zapiť alkoholom, ale našťastie to tak nebolo. Len som si s úľavou povzdychla, keď to bol len džúsik. Taktiež som si vzala pohár a priťukla si s ňou. Presne, však my sa raz staneme takými hviezdami, že ostatní len budú zelenať od závisti. Zaškerila som sa a odpila z džúsu.
Z ničoho nič som začula Mizukageho hlas. Okamžite vo mne hrklo. Vrava tuto v reštike zmĺkla. Nastalo tu ticho, ktorý prehlušoval len hlas nášho vodcu. Usmiala som sa. Žil. Moje obavy boli zbytočné. Som rada, že je opäť s nami. Prebehlo mi mysľou. Jeho reč bola povzbudzujúca. Vlastne, ako vždy.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 7 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Apr 19, 2015 8:01 am

"Hai hai, rozpútam tu ľadové peklo muhaha." Na chvíľku som sa odmlčala. Predsa len som započula hlas Faita-sama. Chvíľku som ostala tak trocha ako vyhúkaná a ja som mala pocit, že som na niečo zabudla. Zbledla som, ak to teda ešte šlo.
"Wuaa !! Ja som zabudla odovzdať misie!" Vyskočila som na nohy. Teda nie že zabudla no, od niekoho som počula, že momentálne Mizukage nie je v kancelárií. Teraz tam už však bol a tak som len kývla na Yoko.
"Musím ísť Yoko-san! Ja ja.. ja.. ešte sa uvidíme!" Zazubila som sa a bez toho, aby som to dango dojedla, som sa vyparila do ulíc.
(presun)
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 7 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Yoko Terumi Mon Apr 20, 2015 4:10 pm

Iste, tak teda sa maj. Kývla som jej na rozlúčku ešte rukou a potom sa opäť pustila do Danga, ktoré som ešte akosi nestihla dojesť. Ostala som tu sama, a teda som začala rozmýšľať na mnohými vecami. V poslednom čase som sa do tohto stavu dostávala veľmi často. Bavilo ma to. Žiť inde, sniť, preháňať. Taký chvíľkový únik z krutej reality.
Dojedla som. Bolo na čase odísť. I tak som tu nemala čo robiť, i keď tu bolo príjemne teplo a vonku krutá zima. Aspoň teda podľa mňa. Osobne som chlad nemala rada, skôr také príjemné, teplé počasie.
Zaplatila som a s tichým pozdravom sa odtiaľ vytratila. Kam? Ani Odin nevie. Jednoducho som sa vybrala do neznáma, nechala som sa viesť vlastnými nohami. (presun)
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 7 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru