Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána Kirigakure

+64
Mikasa Aomine
Killunia
Michie Ai
Akemi Kagayaki
Atsuka
Sarada
Kisuke Uchiha
Tatsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Mizuki Netsu
Natsuki Uzumaki
Airis Shiroyaki
Rokuro
Misha Haybushi
Seito Senju
Faito Dansaku
Tobias Ohara
Goku
Hakuei
Hana Ichiro
Takao Hanare
Hisa Kaguya
Kenji Uesugi
Reina Kana
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Rin Saito
Nizashi Shiroi
Hine Kureta
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Crystal Takaishi
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Kirin Yakushi
Civil
Kairi Utsushi
Sora no Sen
Yoko Terumi
Anbu
Rei Casius
Gats Terumi
Ruko Terumī
Takeshi Kenpachi
Naoki Utsushi
Kataro Terumi
Sadao
Junka
Totsuki
Kioshi Hoshigaki
Akio
Hirin
Akira Hitsumi
Shin
Hoozuki Meizu
Daisuke Utsushi
Bijuu
Shinobi
Yogi
Kashike
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
68 posters

Strana 5 z 33 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Next

Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:40 pm

First topic message reminder :

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 23008-kirigakure_super
Kirigakure je zahalená mlze, tudíž ani brána není vidět. Najít Kirigakure je celkem těžké a většina lidí, kteří zde zatím nebyli, bloudí. V blízkém okolí jsou však shinobi, kteří cestu do vesnice hlídají, takže Vám můžou pomoct.
U brány je několik ANBU, kteří hlídají všechny, kdo přichází i odchází. Po několika hodinách se stráž vystřídá. Dále se tu střídají dva Jounini, kteří zapíší každého, kdo z vesnice odchází a právě přichází dovnitř. Samotřejmě jsou tu i dva medici, kteří jsou připraveni na vše.
Ti, kteří přicházejí do vesnice potřebují nějaké povolení či prohlášení od svého Kage, proč do vesnice přicházejí. Nemají-li ho, pobýt ve vesnici můžou až na základě rozhodnutí Mizukage.
Ti, kteří z vesnice odcházejí, musí mít povolení od Mizukage, že můžou opustit vesnici. Povolení předloží u brány.
Brána vesnice se uzavírá přesně ve 21:00. Poté už nikdo neodejde z vesnice ani se nedostane dovnitř. Výjimky pouze v případě nouze (napadení, válka, na příkaz Kage/Kageho)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 21, 2013 6:28 pm

Usmála jsem se, když Daisukeho zahlédla. Zároveň jsem znejistila. Tohle je téměř druhý týden, co jsme se neviděli.
,,Ahoj." nechala jsem se obejmout i políbit. Srdce mi bušilo a já byla...rozpačitá. ,,Chystám se na Sněm Kage do Sora no Kuni. Chtěla jsem, abyste spolu s Meizem," ukázala jsem na červenovláska. ,,se mnou jako můj doprovod." vysvětlila jsem mu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Aug 21, 2013 6:31 pm

Podíval jsem se letmo na Meiza a pousmál se. "Výborně, tak vyrazíme okamžitě.. ať nemeškáme." Chytil jsem ji za ruku a vyrazil s ní směrem k přepravišti do Sora no Kuni a následně jsme se vydali přepravou na místo. (-přesun-)
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Aug 25, 2013 2:14 pm

Konečně jsme se blížili k bráně Kiri. Ta byla již dostavěná a vypadala jako ta původní, to mě potěšilo. Trochu jsem se pousmála a začala se kroutit, aby mě Daisuke pustil na zem. Chtěla jsem to dojít pěšky. Alespoň jsem se na to tedy cítila, že už můžu jakž takž chodit sama. Ani jeden z nás za celou cestu nepromluvil, já to nakonec nevydržela.
,,Malinko úsměvu, hoši." sama jsem se pokusila o menší úsměv. ,,Prosím.." dodala jsem šeptem.
,,Berme to jako motivaci. Máme co dělat, aby se toto znovu neopakovalo." zkusila jsem je povzbudit. Nevěděla jsem, jak to bude působit na ně, každopádně mě má vlastní slova neuspokojila. Bylo mi hrozně, jak fyzicky, tak psychicky.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Aug 25, 2013 2:46 pm

Cesta bola tichá, ani slovko, ani nejaké výrazy. Kráčal som za nimi a len som rozmýšľal. Sám ani neviem ale nad čím, ale proste niečo to bolo a bodka.
"Hmh?" Dvihol som pohľad na Hitomi, keď sa až tu, pri bráne, ako prvá ozvala po celej ceste. Ale nejako som sa aj tak neozval, len som nasilu trochu dvihol kútiky úst, načo sa mi zas spustili. Len som si povzdychol a prešiel som okolo Daisukeho aj Hitomi, kráčajúc už vlastne pred nich.
"Tak, vidíme sa asi neskôr. Doví." Kývol som obom a kráčal som ďalej, už vlastným smerom.
"No, Same, zas to vidím na bar, hm?" Znudene som sa k meču prihovoril. Tušil som, že na tento typ mojej nálady bude najlepším liekom len ten bar...
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Sun Aug 25, 2013 3:15 pm

Nehodlal jsem Hitomi pustit i přesto, jak se snažila vykroutit. "Tak kampak vyrazíme my Himi?" zamyslel jsem se nad možnostmi. Nejdříve mě lákalo odnést Hitomi do nemocnice, jelikož jsem chtěl, aby byla na sto procent v pořádku, jenomže jsem tušil, jak se jí tam nebude líbit a tak jsem radši zkusil něco rychle vymyslet. "Co takhle do baru ?.."
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Aug 25, 2013 3:26 pm

Povzdychla jsem si, když mě Daisuke nepustil. ,,Já to ale sama zvládnu." namítla jsem, zatímco jsem sledovala Meizův ochod. V tuhle chvíli jsme nemohli být jen tak veselí. Při Daisukeho otázce jsem zadoufala, ať mě neodnese do nemocnice. Tam by mi stejně moc nepomohli. Tudíž jsem byla ráda, když navrhl bar. Alkohol se mě sice netýká, ale proč ne?
,,Dobře tedy. Můžeme tam." přikývla jsem a rovnou jsme se tam i vydali. (Přesun)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Thu Aug 29, 2013 11:08 am

Prošel jsem bránou pryč.(přesun)
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akio Thu Aug 29, 2013 12:28 pm

Přiběhl jsem k bráně a čekal jsem na Totsukiho, on má totiž povolení k cestování. I když jsem čekal jen chvíli, všiml jsem si krásy naší nové brány. Vypadala líp než ta stará, nové je vždycky lepší. V duchu jsem se zasmál. No ale ještě není úplně hotová. Sledoval jsem ANBU kteří seděli v budce u brány a propichovali mě pohledem. Jen jsem na ně vyplázl jazyk a sledoval jsem jejich reakce. Vytáhl jsem si svůj elixír mládí, trochu jsem se napil a zase jsem ho schoval.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 29, 2013 12:33 pm

Přišel jsem krátce po Akiovi. Kývnul jsem na stráže a ti nás pustili. Vytáhl jsem z kapsy mapu a podíval se kde leží Takigakure. "Tudy" řekl jsem a ukázal jsem tím směrem. Vydal jsem se tím směrem a cestou se už začínal rozhlížet jestli nás nikdo nesleduje.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akio Thu Aug 29, 2013 12:41 pm

Když jsme se dostali za stráže, protáhl jsem se a nasával ten čerstvej vzduch mimo vesnici. Kouknul jsem na mapu co mi ukazoval Totsuki a pomalu jsem si sundával obvaz z pravé ruky. Ještě pořád je docela popálená. Kousl jsem se do palce "Kuchyiose no Jutsu". 
Najednou před námi stála mladá hezká dívka o dvě hlavy nižší než já. "Ahoj Niichan" roztomile se na mě usmála a zvědavě si prohlížela Totsukiho.
"To je Totsuki-san" sklonil jsem se k ní a ukázal na něj. "Soro-chan, potřebujeme abys nás vzala sem" prst jsem zapíchl na tečku na mapě. Sora si to prohlédla a jenom kývla. Ve chvíli *Puf* a změnila se na gryfa. Naskočil jsem na ní a pobídl jsem rukou Totsukiho ať si taky naskočí.

/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 29, 2013 12:44 pm

Otočil jsem se zpátky na Akia. Viděl jsem tam obrovského gryfa. Trochu jsem se vylekal. "To je ta Sora?!" zeptal jsem se trochu vyděšeně. Čekal jsem někoho trochu jiného. Když jsem se vzpamatoval, pozdravil jsem jí a řekl: "Rád tě poznávám." Chvíli jsem váhal jestli mám na ni naskočit. Nakonec jsem si na ni vylezl a doufal, že nás unese.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Thu Aug 29, 2013 3:02 pm

Příjdu k bráně pozdravím je a projdu.
/přesun
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Goku Sat Aug 31, 2013 12:48 pm

Nemusela som vyťahovať nič. Aj bez misie som mala voľný prístup do dediny, či naopak. V rukách som už držala čiernu pásku, ktorú som si zaviazala okolo očí. Po ceste som si ešte niekoľko krát skontrolovala vybavenie, po čom som konečne opustila zem vody.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Akio Mon Sep 02, 2013 3:55 pm

Všechny cesty do Kirigakure no Sato jsou docela dlouhé a tahle nebyla vyjímkou. Když jsme dorazili do Mizu no Kuni, tak jsme už jen bloudili mlhou přes různé malé ostrůvky až na ten největší schovaný v té nejhustější mlze. Přistáli jsme kousek od brány, odvolal jsem Soru a dál jsme šli už pěšky. Pomalu se před námi odhalovala ta známá domovská brána. Když jsme došli k bráně, stráže nás bez problému pustili do vesnice a po tom co jsme ukázali povolení na misi. Dál jsme se rozdělili. "Hej Totsuki-san, pak mě zvete na panáka" s tím šibalským úsměvem jsem zmizel.
// Přesun //
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Totsuki Mon Sep 02, 2013 6:03 pm

Než jsem stihl něco namítnout, byl pryč. Vzdychl jsem. Ten kluk mě jednou přivede na chudobu.
Chvíli jsem tam nehybně stál a pak se pomalým krokem vydal do kanceláře Mizukage odevzdat dokumenty.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Junka Fri Sep 06, 2013 8:09 pm

Konečně jsem měla bránu Kirigakure na dohled.
No konečně!
Přešla jsem ze svého šnečího módu do rychlejší chůze abych byla v Kiri co nejdříve. Brána se přibližovala a přibližovala. Nakonec jsem se zastavila a celou si jí pořádně prohlídla.
Wooow..
Zírala bych tam asi dlouho kdyby na mě nečučela stráž. Prokázala jsme se jako členka Tsuki a vešla do vesnice.
Tak nejdřív za Mizukage a pak si to tu projdu.
~přesun~
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sadao Tue Sep 10, 2013 5:19 pm

Dorazil som... oh iste, do Kirigakure. Nasvedčovala tomu hmla, v ktorej sa mi podarilo nezablúdiť, preto som aj s akousi šťastnou náhodou zazrel obrysy brány dediny, ktorá sa tu nachádzala. Zastavil som niekde na ceste, zahľadiac sa tým smerom. A už len počkať. Napadlo mi, pričom som si na hlavu hodil kapucňu a takto som začal pozorovať svoje okolie, či sa mi tu neobjaví akási obeť, s ktorou by som sa zabavil. Pravda, ako som sa poznal, nebolo by to nadlho, ale aspoň niečo lepšie než len sedieť v tej hale a čumieť na kamene.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Shinobi Tue Sep 10, 2013 5:26 pm

Nori - Rokubi no Jinchuuriki

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Jt0hU brány jsem strážím ukázala povolení od zástupce Mizukageho, že odcházím pryč. Měla jsem namířeno do jakési zapadlé vesničky pomoci a tu jsem měla najít podle mapky. No jo, ale to bych musela mít nějaký orientační smysl, ušklíbla jsem se. Roztáhla jsem mapku a zadívala se do ní. Šla jsem po cestě pořád rovně. Nedošla jsem však daleko, do něčeho jsem narazila a udělala krůček zpět a upadla rovnou na zadek.
,,Kso, kdo to sem tak blbě postavil?!" zanadávala jsem a třela si bolavé pozadí. Pak mě napadlo zvednout hlavu, abych se podívala, o čeho jsem to narazila uprostřed cest. Když jsem zahlédla postavu v plášti, zčervenala jsem studem.
,,O-omlouvám se. Nechtěla jsem do Vás narazit." vykoktala jsem a postavila se.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sadao Tue Sep 10, 2013 5:35 pm

Postával som tu naozaj len krátku chvíľu. Hľadel som do hmly, rozlišoval som obrysy brány, prípadne som sa snažil všímať si nejakých ľudí. Ale nič, okrem toho, čo som videl teraz, sa tu už nič neobjavovalo. Až do jednej chvíle... Nemusel som veru ani dlho čakať. Niekto sa aj objavil, všimol som si postavu v hmle už skôr, než do mňa vrazila, ale to sa stalo asi práve preto, že som nespravil ani jeden jediný pohyb. Len som tam stál jak stĺp a upieral oči na blížiacu sa obeť, ktorú som hodlal už nepustiť ďalej. Narazila do mňa, ale mnou to ani nepohlo, skôr akoby narazila do steny a padla, až nato, že táto stena na ňu začala upierať akvamarínové, modré a v hmle až trochu svietiace oči. Ani som sa neozýval, maximálne ju sledoval. Ale už iba z pohľadu mohla tušiť, že nepôjde o osobu, ktorá jej to len ospravedlní a pôjde si vlastnou cestou. Práve naopak. Jej cesta mala skončiť tu!
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Shinobi Tue Sep 10, 2013 5:41 pm

Nori - Rokubi No Jinchuuriki

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Jt0hMoc se mi nelíbilo, že se na mě jen díval. Neudělal ani krok, nepohnul svalem v obličeji v ú šklebek ani úsměv. Začínala jsem mít tušení, že to jsem nenarazila na správnou osobu. Tak, a co teď? Mysli, Nori. Zamrkala jsem a nespouštěla ho z očí. Už vím, prostě půjdu dál. Sebrala jsem mapu, uklonila jsem se mu a na sucho polkla. Pak jsem se pohla vpřed a hodlala kolem něj projít. Když jsem byla v jeho těsné blízkosti, projel mnou mráz. Dívala jsem se ale před sebe a sklonila hlavu, abych se mu nemusela dívat do tak pronikavých očí. Doufala jsem, že mě nechá projít..
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sadao Tue Sep 10, 2013 5:47 pm

Pohľad očí ju aj naďalej prepaľoval. Nehodlal som ju už spustiť z očí, mohla sa snažiť už o hocičo, uniknúť už nemala šancu. Pohla sa vpred, akoby snáď chcela len tak odísť, ale to nemohla čakať, že by som ju nechal na pokoji. Chyba. Stočil som sa mierne na ľavej nohe, pričom som sa vykrútil aj zvyškom tela a tým som spravil prudký švih pravou rukou, na ktorej som mal pripútanú šnúrou svoju mečo-kopiju. Tou som ju mal aktuálne, len na taký nevinný začiatok, porezať niekde na ruke. Začiatok mohol byť pomalší, to ostatné u mňa totiž šlo už len rýchlo.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Shinobi Tue Sep 10, 2013 5:56 pm

Nori - Rokubi no Jinchuuriki

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Jt0hJelikož jsem se snažila ho nevnímat a strašně si přála, ať mě nechá být, nevšimla jsem si, že na mě letí meč. To jsem pocítila až když zacítila bolest na ruce. Instinktivně jsem uskočila od něj a podívala se na svou ruku, která štípala a tekl z ní slabý pramínek krve.
,,Co ode mě chcete?! Za to, že jsem do Vás narazila, jsem se přece omluvila." prskla jsem a zamračila se. ZAtím jsem nic nedělala, dokud jsem neznala jeho schopnosti. Bála jsem se ale pořádně...
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sadao Tue Sep 10, 2013 6:01 pm

Zjavne nebola vôbec ostražitá, keď som jej tak ľahko spravil hneď škrabanec na ruke. Bez výrazu som zvesil ruku k telu a ostal som zas natočený na ňu, stále s tým pohľadom. Kým ona zatiaľ hovorila zjavne za nás oboch, ja som bol jak nemý. Jediné čo som robil bolo to, že som na ňu upieral oči a hodlal som ju zabiť. Nič iné odo mňa ani čakať nemusela, nemohla. Podvihol som svoju zbraň a odmotal som si ju od ruky, nechajúc si ju pripnutú na šnúre len v rukáve, teraz som možno ani nehodlal použiť veľmi svoje schopnosti. Ale hodlal som si ju overiť. V ľavej ruke, ktorú som mal ukrytú v rukáve svojho plášťa, som si vytvoril jeden črep zo skla, ktorý som zatiaľ len zovrel medzi prstami. Už som stihol len nakloniť akoby psychopaticky hlavu na stranu, pričom som trochu oddialil zbraň od tela akoby na prípravu rozbehnutia sa k nej. Ale odpoveď žiadna...
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Shinobi Tue Sep 10, 2013 6:08 pm

Nori - Rokubi no Jinchuuriki

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Jt0h Mračila jsem se na něj pořád dál. Nic moc nedělal, prostě jen stál a civěl na mě jako na zjevení. Co to má sakra zase být? Nějaká zkouška či co?...Vyskočila jsem na strom, který byl opodál, a z té výšky jsem na něj hodila 10 kunaiů. Díky mlze, která tu byla jsem věděla, že mám malou výhodu. On určitě z Kiri nebyl, teda...Alespoň jsem v to doufala. Právě díky tomu jsem doufala, že výbušné lístky, které byly na některých kunaích připevněny, nespatří hned. Mezitím jsem poskládala pečetě.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sadao Tue Sep 10, 2013 6:17 pm

Práve, že som z Kiri bol, takže som aj bol zvyknutý na nejaké boje v hmle. Sám som síce nebol v boji za takejto podmienky dokonalý, než by som bol napríklad schopný za normálnych podmienok, ale dokázal som v hmle zrieť viac než druhí. Pevne som zovrel dlhú rukoväť zbrane, ktorou som švihol oproti letiacim kunaiom. Asi v ten pravý čas som si všimol aj lístkov, čo ma donútilo využiť svoju jedinú rýchlostnú, ale i tak k boju dostatočnú techniku. Shunshinom som sa presunul od kunaiov smerom, odkiaľ na mňa vyleteli. Očakával som, že tam bude tá baba. Zároveň mi tu ale výbuch mohol trochu prispieť, trochu narušiť túto hmlu... aspoň som v to teda dúfal, že sa tu výbuchom trochu hmla rozvíri. Zatiaľ som ale len ostražito zastavil a rozhliadol som sa po okolí, po hmle. Bol čas sa asi sústrediť na chakru, a hoc som nejakú cítil, zatiaľ som spravil iba tento obranný krok proti tomu jej útoku.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 33 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru