Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Konohy

+90
Nara Shigure
Tatsumaki (Oga)
Rino Hatake
Sarada
Natsuki Uzumaki
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
Kameko
Itachi Uchiha
Akasuna no Ruki
Akemi Kagayaki
Sania Senju
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Soshi
Akuma Saito
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Nao Okumura
Rin Saito
Marui
Ghepard Haybushi
Nizashi Shiroi
Yaeko Uzumaki
Niboru no Kentaro
Hideo Hatake
Airis Shiroyaki
Anbu
Hiroyuki Tooya
Uchiha Benjiro
Natao Hyuurai
Kigiro
Ken Hiashi
Inuzuka Shisen
Shiranui Heiwa
Sasuke Sarutobi
Yuu
Senju Maro
Reina Kana
Rei Casius
Hokori Mai
Ayumi Mayu
Hirin
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Sajin Yatoshi
Shinobi
Hana Ichiro
Atsuka
Senshi
Kagayaki Rin
Kioshi Hoshigaki
Hyūga Fū
Raiki Senju
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Zvery
Killunia
Akira Hitsumi
Shaky
Hoozuki Meizu
Hyuuga Mikomi
Tor Vizsla
Katashi Souta
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Hebi
Kisuke Uchiha
Sabaku no Aiko
Kaiji
Rokuro
Yume Sarutobi
Sarutobi Sen
Daisuke Utsushi
Hitomi Yamada
Tobiru Senju
Hyuuga Amaru
Lucy Shiro
Crystal Takaishi
Yuuki Botan
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Kashike
Faito Dansaku
Seito Senju
Goku
Yorimi Sonoe
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
94 posters

Strana 4 z 39 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Next

Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:59 pm

First topic message reminder :

Brána Konohy
Po 23 hodině se uzavírá!
Střídají se zde po 6 hodinách stráže složené z týmu, ve kterém je vždy jeden jounin, jeden z ANBU a dva chuuninové. Ve skupině je také člen hyuuga policie na úrovni chuunin.
Nikdo neprojde, dokud nebude řádně překontrolován!!!




Brána Konohy - Stránka 4 2227291227_988d74eeb1


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue Aug 26, 2014 7:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Jul 20, 2013 11:06 am

Rozesmála jsem se. Tohle jsem jí musela vrátit. Napodobila jsem její gesto.
"Yuri no Lizzy," zavrněla jsem a můj hlas přímo přetékal provokací. 
Po dlouhé době se mi rozzářily oči.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Goku Sat Jul 20, 2013 11:12 am

"Pozrime sa ako provokuje." Šepla som a znova som sa k nej naklonila, tento krát som ale nič nevyviedla a len som sa na ňu tak poriadne zblízka pozerala. Oblízla som si pery a ukazovákom na voľnej ruke, som prešla po jej krku, rýchlo som však ruku stiahla, rovnako ako aj seba. Tu som si to nemohla dovoliť, boli sme predsa na verejnosti.. ešte by ma zažalovali za pohoršovanie mládeže.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sakura Haruno Sat Jul 20, 2013 12:31 pm

Byli jsme už u brány. Já, Hikaru a dvě Katsuyu, které nesly dvě ženy. Zastavila jsem se a počkala na Hikaru.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Jul 20, 2013 12:34 pm

Desel jsem k brane kde stala Shijin a jeste nekdo. Nakonec jsem se jen Shijin uklonil. "Zdravim Shijin-Sama." Bylo vsechno co jsem rekl. A doufal ze to bude vse co se pak jsem se otocil Na Sakuru a rekl. Dekuji Sakura-Sama. Predpokladal jsem ze ty dve pujdou do nemocnice.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sakura Haruno Sat Jul 20, 2013 12:36 pm

"Já je půjdu zanést do nemocnice, tvým úkolem je povědět o misi Hokagemu a také nezapomeň říct o Tobirovi, který utekl," pak jsem nasupeně a s mumláním odešla do nemocnice. Dvě Katsuyu se mnou.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Jul 20, 2013 12:38 pm

"Hai." No nic vic jsem k tomu nemel co rict nakonec sem se oprel o branu a na chvili odpocival Ono se to nezdalo ale Kubikiri byl tezky dost.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Goku Sat Jul 20, 2013 12:58 pm

Pohľad som obrátila ku Sakure s Hikarom, ktorý.. pohľad mi potemnel a ja som sa prestala sústrediť na Shijin. Pustila som jej ruku a ráznym krokom som k nemu pristúpila. 
"Ten meč, vydaj mi ho." Natiahla som k nemu ruku. Tento krát som naozaj nemala v hlase jedinú stopu po nejakých žartoch, tvárila som sa smrteľne vážne.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Jul 20, 2013 1:07 pm

No nekdo na me zacal mluvit. "Omlouvam se ale to nemohu momentalne udelat. Je to dukaz o splneni mise. Navic nemate na ten mec zadny narok." Rekl jsem klidne ackoliv uz jsem toho mel fakt za poslednich par dni dost.
"Pokud na nej mate nejaky narok tak, To muzete viridit u Hokageho. Nemam duvod anito nezalezi na me. Takze pokud dovolite uz bych rad sel dokoncit misi." Stal jsem mluvil klidne. Nemel jsem v planu vyvolavat potycky ale nemohl jsem ji ten mec vydat tohle nezalezelo na me.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Goku Sat Jul 20, 2013 1:13 pm

"Kašlem na to čo si môžem vybaviť u Hokageho chcem ten meč tu a teraz. Ja že na neho nemám nárok? JA? Ty malý zasran.." Zavrčala som, pri čom som mala chuť na neho skočiť aj keď.. v úplne inom slova zmysle než u Shijin.
"Som Kirigakure no Lizzy, legendárny šermiar a jeden z bývalých generálov spojeneckej shinobi armády. Ten meč ktorý nosíš je v skratke Kubiriki a rozhodne nepatrí do rúk tebe. Pochop že pre nás sú tieto meče ako pre klan Hyuuga byakugan." Následne som sa trocha rozkročila.
"Ak mi ho nevydáš, tak si ho jednoducho zoberem." Dodala som.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Jul 20, 2013 1:20 pm

"Ne,muzu vam jej vydat. Predpokladam ze mec bude dorucen do Kiri. Co nejdrive, Jak jsem rekl neni me misto toto rozhodnout." Stale jsem mluvil klidne. Muj ukol byl jasny ale tohle mi zacinalo komplikovat zivot.
Hikaru ty vzdy nemuzes mit nic jednoducheho co? Nemel jsem v planu bojovat ale nedavala mi moc na vyber. Slozil jsem jednoduchou pecet olem oci my vystoupaly zilky. Byakugan
Brána Konohy - Stránka 4 Tumblr_luu5l5ppl71r12d1bo1_500 pote jsem stal v bojove pozici. Jen jsem doufal ze do toho nekdo zasahne nebot tohle fakt nevypadalo dobre a ja byl sam dost unaveny.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Jul 20, 2013 1:31 pm

Zamračila jsem se.
"Dost!" 
Rázně jsem se postavila mezi ně.
"Lizzy, prosím, vždyť je to jen Chuunin a je z MÉHO klanu," podotkla jsem. "Splnil misi a záleží mu na jejím ukončení. Pokud bys ty získala na misi artefakt z Konohy, nevydala bys ho mě, ale Mizukage. Na ten meč máš nárok, ale pokud bys ho vzala Hikaruovi, vydobyla by sis ten nárok obyčejnou krádeží!"
Promnula jsem si spánky.
"A ty deaktivuj Byakugan, nebojujeme proti spojeneckým shinobi, ačkoli chápu, že to myslíš dobře."
Těkala jsem mezi těmi dvěma pohledem. Vůbec se mi to nelíbilo.
"Navíc, Lizzy, je-li tu meč, nejspíš tu bude i někdo z Kirigakure. Považovala bych za vhodné, abys ten meč i s tím, kdo ho teď drží, doprovodila k Hokagemu. Jistě to pochopí a projedná, ale je to na něm, ne na tomhle chlapci."
Vrhla jsem po ní prosebný pohled a doufala, že to pochopí. Nemůže přece bojovat s Chuuninem z mého klanu, navíc takto zbytečně. Zabila by ho, porušila by spojenectví a meč by možná tím spíš jako daň za její prohřešek musela Mizukage přenechat Konoze.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Goku Sat Jul 20, 2013 1:47 pm

"Keby že vidíš človeka pred bránou Kirigakure, z Kirigakure.. ako má v rukách skúmavky s Byakuganom.. zachovala by si sa rovnako." Šepla som no aj keď chlapec aktivoval byakugan, nijak som nereagovala. Čo sa týkalo legendárnych mečov.. bola som ešte viac egocentrická než by bolo u hocikoho zdravé. Začala som si prstami klepkať po ramene a chvíľku som rozmýšľala, či ho mám tomu chuninovi naozaj zobrať nasilu. Bolo však jasné že na neho nezaútočím, teraz už vôbec, keď sa do toho primiešala Shijin. Len som si povzdychla a nakoniec som pokývla hlavou na nesúhlas..
"Gomenne Shijin-chan.. v pohode.. nech ide.. len.. " Čupla som si na mieste a chytila som sa oboma rukami za hlavu.
"..začínam byť paranoidná." Dodala som páč toho na mňa poslednú dobu začínalo byť trocha moc. Jedna vec za druhou.. a tretia za nimi všetkými.. kto vie koľko to takto bude pokračovať.
"Prepáč Hikaru, rupli mi nervi." Dodala som a stále som si len šúchala tvár.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Jul 20, 2013 1:53 pm

Tak to bylo za sekundu dvanact. Pomalu jsem deaktivoval Byakugan. Chtel jsem rict ze se jen branim ale nakonec ze me jen vypadlo suche. "Hai Shijin-Sama" Nechtel jsem bojovat ale ta osoba mi nedavala moc na vyber. Nemel jsem ji to zazle ale muj ukol byl ukol.Nakonec jsem si jen oddychl no nemel jsem ji to za zle.
"Nic se nestalo. " Bylo posledni co jsem rekl venoval jsem Lizzy mensi usmev a nakonec se vudal smerem do Kancelare.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Jul 20, 2013 1:55 pm

Pokusila jsem se o úsměv.
"Věř mi, kdyby Konoha plánovala něco proti tvé vesnici, znamenalo by to, že už jí nevelí Assasin Senju," pokrčila jsem rameny. "Navíc by to nesvěřil Chuuninovi, obzvláště, když tě dnes viděl a ví, že jsi zde a můžeš vše vidět." 
Byla jsem ráda, že se uklidnila.
"Je to v pořádku, běž za ním, vyřešte to, počkám na tebe v sídle."
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Goku Sat Jul 20, 2013 2:02 pm

Pokývala som hlavou na nesúhlas a konečne som z tváre stiahla ruky.
"Nechcem nič riešiť.. dnes už nie." Šepla som po čom som sa postavila.
"Začínam mať z posledných dní serióznu migrénu." Uchechtla som sa trocha sťažka. Nebola tak úplne pravda, že by mi bolo fyzicky zle, bolela hlava alebo podobne, len začali všetky tieto udalosti presahovať hranicu mojej trpezlivosti. Potrebovala som sa nejak uvolniť a prípadný boj by mi tak bodol.. Oprela som sa o vnútornú stranu brány a s povzdychom som znova len čumela ako nejaký zombík niekam pred seba.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Jul 20, 2013 3:49 pm

Konečně jsme byli tu, začal jsem hladit Katsuyu a díval se směrem na Shijin... a Lizzy. Ehm. Po jejich krátkém laškování, jsem raději opatrně uhnul pohledem zpátky ke Katsuyu. Ruku jsem měl trochu oslizlou, tak jsem se nenápadně otřel Mikomi do košile. Stejně je špinavá... a je to zdravý... Zapřemýšlel jsem se a poté zrušil Kuchiyose. Mikomi mi skončila v náručí, do špitálu byla určitě rychlejší cesta pěšky. "Jdu ji odnést do nemocnice, tak se tam potom můžeš stavit, Shijin. Potřebu je jen odpočívat... Užijte si to, holky," dodal jsem s úšklebkem a raději rychle zmizel.

Přesun
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Jul 20, 2013 5:13 pm

Myslela jsem, že ji odnese do sídla, ale měl pravdu. Nemocnice byla lepší. Pravděpodobnost, že jsem něco přehlédla, byla větší, než u lepších mediků.
"Raději bych se tam měla podívat hned," zamumlala jsem. "Nebo myslíš, že jim budu překážet?"
V nemocnici se o sestru postarají dobře, to bylo jisté a taky jsem musela říct otci, jak jsme dopadli, ale chtěla jsem jí být nablízku.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Sat Jul 20, 2013 5:29 pm

Pomaly som prechádzal cez ulice Konohy, ako zvyčajne. Tentokrát som smeroval k bráne a to len tak. Hokage ma nepotreboval, to znamenalo, že mám voľno. Zašiel som do tmavej uličky a masku som si dal dole v tej uličke, tak aby ma nikto nevidel.
Docestoval som k bráne bolo tu dosť ľudí ako zvyčajne. Nič som však nerobil, len som sa tam tak postavil a pozoroval som ľudí s mojimi čiernymi očami. Nenechal som sa ničím vyrušovať. Len som proste sledoval, kto prechádza bránou. Možno ma niekto považoval za čudáka alebo niečo také, ale mne to pripadalo normálne len tak pozorovať ľudí.
*Mal by som ísť aspoň niekam na pivo alebo saké
Pomyslel som si s menším úsmevom. Dlhší čas som nikde takto nebol. Vždy som bol buď doma a tam som len spal a väčšinou som bol na misiách.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Goku Sat Jul 20, 2013 5:58 pm

Až príliš milo som sa na Alliho usmievala, aby som ten úsmev myslela naozaj vážne. Každopádne ma chlapík pobavil. Postavila som sa za Shijin a len som ju zozadu objala, položila som hlavu na jej rameno a pomaly som s ňou zamierila.. určite nie do nemocnice.
"Máte tu pomaly najlepších medikov Shijin-chan. Neboj sa.. určite bude v poriadku." Či už chcela alebo nie, s nekalými úmyslami som ju nasmerovala k sídlu klanu Hyuuga.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Jul 20, 2013 6:17 pm

"Hai, hai," pokusila jsem se s ní souhlasit, ale nedostala jsem možnost k další reakci, protože už mě doslova táhla k nám domů.
Zrudla jsem a pomalu nevnímala okolí.
"Dobře... Tak až si odpočine, zajdeme za ní... A teď si tedy půjdeme... odpočinou..."
Tato iniciativa mě dokonale odzbrojila, líbilo se mi to. A tak jsem se v klidu nechala vést až k sídlu.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Sat Jul 20, 2013 6:44 pm

Začínal som mať smäd a sledovanie ľudí ma už nebavilo.
*Smer krčma!
Dať si niečo pod zub by tiež nebolo zlé, a tak som teda bez problémov vyrazil do hospody. Mal som také voľno od práce, čo sa mi hodilo.

Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Tue Jul 23, 2013 3:13 pm

Tak dorazil som k bráne, cesta nebola dlhá od budovy kageho. Skontroloval som či mám všetko a hneď som aj vyrazil na moju malú výpravu do Sory a následnej aj späť.
Na tvári som mal úsmev a na sebe som mal Anbu plášť a masku. Cestou som si ju zložil a kapucňu som nechal ležať na ramenách. Katanu som mal samozrejme pod plášťom na chrbte v puzdre. Ešte som nevedel či budú na mňa v Sore priateľský, ale dúfal som v to.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Thu Jul 25, 2013 10:47 am

Konečne som v diaľke zahliadol bránu Konohy, čo ma potešilo. Dosť som sa ponáhľal od Sory až sem. Počas cesty som si nasadil na hlavu svoju masku. Zvitok som mal pod plášťom a stále som tam hmatal či ho tam mám. A predsa som ho tam mal. Prešiel som popri strážiach, ktoré poznali už moju masku a pustili ma ďalej.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jul 25, 2013 1:23 pm

Dosel jsem k brane a nakonec jsme se jen nadechl a vydal se smerem Do Kumo. Nejak jsem mel blby pocit ale doufal ze se to nejak obejde bez komplikaci. Nakonec jsem vybehl z brany smerem do sveta.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 26, 2013 7:55 pm

Dorazil jsem do konohy. A jen si povzdechl. Poslat me do Kumo jsem ja to ale pako jeste to odkyvu?
Pomyslel jsem si a vydal se do Kanclu.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 4 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 39 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru