Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 5 z 21 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 5 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 5 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 8:02 pm

Pousmál jsem se. Naděje přece umírá poslední.
Naklonil jsem se ke svitkům a vyslechl si její prohlášení.
"Pokud vím, pořád jsi ještě genin, k povýšení potřebuješ ještě několik misí, pořád jsme nezrušili válečný stav, takže chuuninské zkoušky se konat ještě nebudou." díval jsem se na ni a viděl v ní odhodlání dokázat, že je opravdu silná a že není přítěží.
"Zítra ti dám misi a možná přidělím i mistra. Pamatuji si dobře, že jsi s mým synem Tobirem vycházela celkem dobře, že? Tak on má ve svém týmu jedno místo volné, určitě tě vezme." tímto jsem náš rozhovor považoval za vyřízený.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 29, 2014 8:25 pm

"Pořád ještě jsem genin," zopakovala jsem tiše a zároveň jsem se výrazně zastyděla. Bylo mi osmnáct a já stále trčela na té nejslabší pozici, zatímco ostatní už byli v mém věku mnohdy i jouniny. A pak kdo je tady odpad, že. Někdy jsem ani těm lidským tvrzením neodporovala, protože byla trefná a pravdivá. Některá bolela, to je fakt. Pravda však většinou bolí, někdy i tak, že by se člověk kvůli tomu sám i zabil.
"S Tobirem jsem hlavně byla na hoře Myoboku, což považuji za velkou čest. Akorát nevím, jestli si mě ten žabí klučina pamatuje..." Avšak pak náš rozhovor skončil. Tušila jsem, že jej čeká spousta práce, tak jsem jej nehodlala dále otravovat. "Na shledanou, Hokage-san," rozloučila jsem se s ním a uklonila jsem se. "A děkuji mnohokrát." Pak jsem konečně vyšla ven.
Tam už čekali dva lidé. Jeden byl blonďák s modrýma očima, kterého jsem zcela jistě už potkala. Druhým čekajícím byla zajímavě vypadající dívka s hadem kolem krku. Chvilku jsem je pozorovala, než jsem došla za svou sestrou a vydala se s ní najít nám vhodné bydlení.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 8:33 pm

"Nashledanou a nemáš zač," zamával jsem. Konoha je možná v očích ostatních měkká, ale rozhodně není tyran a vůbec ne slabá.
"Další prosím!" 
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Fri Aug 29, 2014 8:40 pm

Jakmile jsem zaslechl další, rozhlédl jsem se, jestli tu kromě nás nikdo není. Očividně nebyl, a nebo jsem už úplně slepý. Vstal jsem z lavičky a napochodoval s Shiranui do kanceláře s velkými vojenskými kroky. Dopochodoval jsem doprostřed kanceláře a otočil se na strejdu-senseie.
"Hlásím, že naše mise byla úspěšně splněna!" zvolal jsem a stál v pozoru s mírným zasalutováním. Pak jsem se zazubil a dal si pohov. "Bez žádných problémů." zamumlal jsem, neboť to byla spíše stížnost, než dobrá zpráva. Tedy alespoň pro mě. Mohl jsem k tomu mít více komentářů, ale radši jsem prozatím mlčel.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Aug 29, 2014 8:42 pm

Na výzvu jsem zareagovala ihned a nechala jsem otevřené dveře i pro Raikiho aby mohl jít dovnitř taky. Přistoupila jsem blíže a informovala hokageho o stavu mise. " Tak jsme zase zpět. Přišli jsme, doprovodili jsme, vrátili se. Tak lze popsat tu misi co jste nám dal. Ta karavana nestála nikomu ani za přepadení takže to byl klidnej a dlouhej doprovod. Přál by jste si ještě něco dokud jsem tady? " Zeptala jsem se ho zvědavě, abych neodešlaa on zrovna něco potřeboval.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 8:45 pm

Raiki mě svým vystupováním pobavil. 
"Dobrá zpráva," kývl jsem a vytáhl pěnežitou odměnu, něco přes 100 ryo. 
Položil jsem na stůl a prohlédl si své studenty.
"Shiranui, pro dnešek máš už volno. Raiki, co bys řekl na to, kdybychom si šli zatrénovat? Nechám tady svého klona." usmál jsem se na něj. Byl dlouho pryč a jistě už vyšel ze cviku. Byla trochu ostuda, že je pořád ještě genin.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Aug 29, 2014 8:51 pm

" No tak dobře, asi si zajdu do horkých pramenů, už jsem tam nebyla od doby co mě nějakej úchyl šmíroval. Snad od té doby pořídili lepší ochranku " Dopověděla jsem a pomalu začala odcházet z kanceláře. " Mějte se, oba " Usmála jsem se a zavřela za sebou dveře míříjíc do horkých pramenů si trochu odpočinout. Svaly potřebují trochu povolit.
/přesun
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Fri Aug 29, 2014 8:53 pm

Jakmile strejda-sensei vytáhl ryo na stůl, natěšeně jsem se na ně podíval jako malé dítě na dárečky pod stromečkem. Přicupital jsem ke stolku blíže, vzal svoji částku do rukou a hbitě si je přepočítal. Spokojeně jsem se usmál a strčil je do kapsy od kalhot.
"Jít trénovat?" zopakoval jsem, když se na to dostalo a nasadil překvapený výraz. Vzápětí se mi vykouzlil rozzářený úsměv na tváři a já nadšeně švihl rukou směrem vzhůru.
"No jasně že jo! Tak honem, ať toho stihneme co nejvíc!" vykřikl jsem a natěšeně se rozeběhl směrem ke dveřím, kde jsem se zastavil a běhal na místě. Vyčkával jsem, až si strejda všechno zajistí a byl připraven ihned vyrazit.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 9:05 pm

Už asi stárnu, Raiki byl na mě moc energický. Poskládal jsem pečeť.
"Moku bunshin!" vytvořil jsem dřevěného klona, který si sedl na mé místo. Já jsem si zkontroloval všechno vybavení, sáhl jsem do knihovny a vytáhl pár technik. 
Když jsem chtěl odejít, na zavřené okno zaklepal nemocniční sokol. Přešel jsem k oknu, otevřel jsem jej a převzal vzkaz. To je neslýchané! 
"Raiki, budeme trénovat po cestě, máme A-rank misi. Chytnout narušitele, podle informacích od policie míří do lesů." obeznámil jsem krátce se situací Raikiho a rozeběhl se na místo.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Fri Aug 29, 2014 9:12 pm

Sledoval jsem strejdu, jak vytváří klona a pořád běhal na místě, dokud nepřiletěl ten sokol s dopisem. Nejspíš se dělo něco vážného a já proto postupně zpomaloval tempo, až nakonec úplně zastavil. Co asi mohl ten sokol nést?
Pak mi strejda vysvětlil situaci a já byl zároveň rád a zároveň trochu nerad. "A-rank?!" zamumlal jsem. To by znamenalo konečně nějaké vzrůšo, ale zároveň nebezpečí. A hlavně spousty zkušeností.  Do toho určitě jdu. plnou parou vpřed jsem se rozeběhl za strejdou-sensei plný napětí a nejistoty, co mne vlastně čeká.

/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Aug 29, 2014 10:01 pm

Spokojeně jsem přikývla.
"Děkuji za vaši důvěru, Amekage-sama," dodala jsem ještě, než jsme začali. "Můžeme začít."
Dobře jsem věděla, že původně jsem o tomto tématu neměla nic vědět, proto jsem ostatně opouštěla kancelář.
"Mějte ale na paměti, že moje technika je trochu odlišná od toho, co už jste nejspíš zažila. Musím se vám jen dívat do očí, možná to ani nepostřehnete."
Moje technika byla vlastně důmyslnější než samotné Mind Reading používané členy klanu Yamanaka. Bylo to i proto, že původně pocházela z jiné, dnes neprosperující vesnice, která ji už dávno prodala nám. Sklonila jsem se k ní a upřela pohled pevně do jejích očí. Pravděpodobně se bude cítit zvláštně, přece jen byla Amekage a ne obyčejný shinobi. 
"Eye Mind Reading," šeptla jsem spíše pro sebe než pro své okolí.
Všechno splynulo v našich očích.
Hokageho kancelář - Stránka 5 Eye_Mind_Reading

Mohlo se jí zdát, že ho zahlédla před sebou místo mé postavy. Trochu děsivé, obzvláště proto, že mé oči se od bělma lišily jen o pár odstínů a zornička uprostřed nich vypadala jako černá díra vtahující do sebe informace z její hlavy, které jsme potřebovaly. (//Poprosila bych, abys napsala, co jsem zjistila.) Ukončila jsem techniku a odstoupila. Pak jsem si promnula spánky. Jako obvykle menší bolest hlavy po použití techniky, ale dobře jsem věděla, že bude trvat jen několik minut. Amekage by neměla mít žádné vedlejší následky.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Aug 30, 2014 8:08 pm

Prikývla som na znak toho, že rozumiem. Takže očný kontakt. To bolo niečo, čo som veľmi v láske nemala, nenávidela som ten pocit, keď vás niekto dlhodobo pozoruje a vy sa cítite, ako keby vám snáď do hlavy videl, avšak teraz to tak vážne bude. Žiadny pocit.
Pohľad som jej opätovala, neodvážila som sa ani mrknúť. Začalo to. Doslova som cítila, ako mi číta myšlienky, všetko, čo som zažila počas onej misie, ktorá dopadla horšie než mala. Yaeko najskôr mohla vidieť obrovského východného draka, ktorý sa pustil do boja s Mokutonovou beštiou, ktorú ovládal čierny Zetsu, i to, ako sme sa rozbehli k budove, kde sa mal nachádzať Seito, ako sme v trhli do miestnosti, kde sa práve nejaké ľudské telo pretváralo na legendárnu Kaguyu, ktorá nás so svojimi vlasmi uväznila a odmietala nás pustiť, opäť toho istého draka, ktorý doslova prerazil strechu, zničil tým celú budovu, ale jeho útok nebol k ničomu platný, pretože sa Kaguya obránila. Hlavne, Zetsuov prehovor,

Aby si to nemusela hľadať ^^:
Rokura, ktorý nás v tú chvíľu zachránil a následne Sasukeho, ktorý použil tú pečatiacu techniku, zapečatil Kaguyinu dušu, nehľadiac na jej techniky, ktoré proti nám využila, dokonca i jeho záverečnou rečou, ktorá sa mi tak vryla do pamäti, že som si ju taktiež pamätala od slova do slova.

Aby si to nemusla hľadať 2. xD:
Nakoniec videla už len to, ako s úsmevom na perách pomaly umrel a smútok, ktorý ma v tú chvíľu pohĺtil. Malo to byť všetko.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Aug 30, 2014 8:33 pm

To, co jsem viděla a cítila, mě více než rozrušilo. A jako vždy jsem se po ztrátě obvyklého klidu cítila neobvykle bezbranná. Zbledla jsem. Odklonila jsem pohled od Amekage-sama do rohu, kde stál Seito a pak na dveře do kanceláře.
"Děkuji za vaši trpělivost," dodala jsem a silou vůle přidala menší úsměv. "Hokage-sama má ale ještě někoho v kanceláři, takže si můžete chvíli odpočinout, než budeme pokračovat v hovoru."
Pokusila jsem se uvolnit atmosféru. A navíc jsem je nechtěla brát do kanceláře, když tam byl ten zvláštní shinobi, co jsem ho poznala s Kentarem. Ten, který měl jakousi logopedickou vadu, Hikaru. Podivně zkracoval slova, protože vynechával diakritická znamínka. Co by si o nás Amekage-sama pomyslela, kdyby zjistila, že je Jounin a reprezentuje vesnici i přes takovou indispozici?
"Dáte si kávu nebo čaj?"
Otázka platila pro oba, pro Hanu i pro Seita.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 30, 2014 9:04 pm

Objevil jsem se v kanceláři společně s Raikim.
Bylo po naší misi a já jsem si stoupl za klon a během vteřiny jej pohltil.
"Tak Raiki, vyznamenal ses.."odkašlal jsem si a pohlédl na něj trochu přísněji.
"Senju RAIKI, dnešním dnem tě povyšuji na chuunina!" řekl jsem trochu zvýšeným hlasem.
Podal jsem mu také další techniky, o kterých jsem si byl jistý, že je rád uvítá. 
Shunshun no jutsu rank D, Kage bunshin no jutsu rank B..
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Sat Aug 30, 2014 9:19 pm

Ve věznici jsem nestačil namítnout, že bych upřednostnil cestování pěšky. Což zavinilo, že jsem se v kanceláři objevil celý bledý se zamotanýma očima.
Při mém povýšení jsem se stál v pozoru a usmíval se. Toto byl jeden z nejšťastnějších dnů mého života. Techniky jsem si ihned vzal k sobě a když jsem se podíval, co jsou zač, byl jsem ještě šťastnější. Tyhle techniky už se mi mnohokrát hodily. Akorát si budu muset zvyknout na Shunshin cestování.
"Super!" hlesl jsem s nadšením a pak zívl. "Ale myslím, že si asi půjdu prvně odpočinout. Měj se!" rozloučil jsem se a vydal se k odchodu. Nikoho z přítomných jsem si nevšímal.
Přede dveřmi jsem se ještě otočil na strejdu. "Arigatou." poděkoval jsem a zmizel v útrobách chodeb.
/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 30, 2014 9:52 pm

Zamával jsem Raikimu na rozloučenou. Teď jsem hodlal poslat několik lidí do Kumogakure. Dlužíme jim to.
Vytáhl jsem si spis s týmy a listoval. 
Hm..někdo, kdo už tam byl a mohu se na něj spolehnout. Kdo by to jen mohl být? Musím tam poslat medika, to v každém případě..Už vím, pošlu tam Tobira!
Pousmál jsem se a nechal mu po ptačích poslech vzkaz. V Konoze existuje speciální systém...Hokage vypustí ptáky a ti najdou potřebné shinobi, začnou nad nimi kroužit. Pro ně je to znamení, že mají přijít do Kanceláře Hokage. Existují i další znamení, například znamení útoku, nebo pokračování evakuace atd.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 30, 2014 10:24 pm

Dorazil jsem do Hokageho budovy a vystoupal po těch hrozných schodech. Napadlo mě, že bych se rád naučil nějakou novou techniku a hlavně už jít do žabí země trénovat. Ale asi pro mě něco šéf - táta měl. Třikrát jsem zaklepal na dveře a vstoupil. Nač čekat, když jsem neslyšel žádné hlasy a navíc, byl to můj otec.
"Tatiiii.." rozzářil jsem se jako malý kluk.
"Copak jsi potřeboval?"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 30, 2014 10:45 pm

Usmál jsem se na svého syna.
"Ahoj, rád tě konečně vidím. Ne, to tě musím volat jenom, když něco potřebuji?" ušklíbl jsem se. No, bylo smutné, že měl možná i pravdu. Potřeboval jsem se svým synem strávit víc času! Být víc se svou rodinou.
S úsměvem jsem si pořádně prohlédl Tobira. Opravdu vyrostl, už to není ten prcek, který se chtěl pořád vytahovat. Vybavila se mi chvíle, když jsem ho poprvé poznal...Bylo to k nezaplacení.
"Opravdu vypadáš víc jako já, než jako tvá matka." řekl jsem po chvíli. Bylo to jako kdybych se chvílemi díval i do zrcadla. "Ale ta tvoje povaha, ta mi je záhadou.." 
Hokageho kancelář - Stránka 5 Tumblr_liui40PH0e1qepugpo1_500
"Tobiru, teď k věci...Kumogakure je ve velmi špatném stavu..Byl bych opravdu rád, kdybys vyrazil s týmem, který ti přidělím do vesnice a byl jim prospěšný, prostě jim pomohl..Nepřidělím ti obvyklý tým, nikoho koho znáš..Abych byl přesný, bude to tým chuuninů Ayame, jednu ze studentek Sakury a Chouta Akimichiho," ukázal jsem mu fotky Ayame a Chouty. 
"Poslal bych tvůj tým geninů, ale chudák Maro, bez něj by to nebylo ono." povzdechl jsem si. 
"Tak teda, vyraž hned prosím, tým bude čekat u brány. Situace Kumogakure je vážná. Vysílám i objemnou karavanu s potravinami a dalšími potřebnými produkty, jasné?" zatvářil jsem se trochu přísně.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 30, 2014 10:53 pm

To co říkal táta mě dost povzbudilo. Byl jsem hrdý na své rodiče.
"No, já vždycky říkal, že po někom být frajer musím,"
Hokageho kancelář - Stránka 5 Dwa_s%C5%82o%C5%84ca
Cítil jsem se tak, má povaha však byla záhadou i pro mě. Když jsem zvedl ruce, vykasal se mi rukáv a cítil znamení klanu Kana. K němu mě to také táhlo.Bohužel...Měl bych navštívit tetu Reinu?
Přimhouřil jsem oči. Možná bych měl.. vypadal jsem možná trochu přitrouble.
"Dobře tati," postavil jsem se vzpřímeně a zasalutoval.
"Hai Hokage-sama, Sayonara, Hokage-sama!" otočil jsem se a pak mě něco napadlo.
"Nooo, a technika by nebyla?"
Hokageho kancelář - Stránka 5 Naruto__s_funny_face_colored_by_wLadyBrunEta
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 30, 2014 11:00 pm

Tobiru mě pobavil, krátce jsem se zasmál a pak jakmile se chystal k odchodu jsem sklonil hlavu, abych napsal záznam.
Ještě neodešel, chtěl samozřejmě techniku.
Přešel jsem ke knihovně a hodil mu kopii techniky Kage bunshin a nakonec i Fūka Hōin..Možná mu to půjde, kdo ví. 
"A padej!" řekl jsem mu se smíchem. 
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 30, 2014 11:05 pm

"Samozřejmě, že byla.." řekl jsem tiše a techniky chytil. Otevřel jsem dveře a vyšel ven. Šel jsem k bráně, kde mě čekal můj prozatímní tým. Bylo mi jasné, že si na nich vyzkouším moje velení. Musím jim ukázat, kdo je tady tým a zdroj síly mládí!
S ďábelským smíchem jsem se rozutekl k bráně.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Aug 30, 2014 11:07 pm

Muj klon dobehl ke kancelari zaklepal a cekal na vyzvani vstoupit nechtelo se mu moc cekat ale moc toho na vyber nemel.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 30, 2014 11:10 pm

Další zaklepání. To bylo snad nekonečné.
"Další!"
Vyzval jsem neznámého ke vstupu.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Aug 30, 2014 11:30 pm

Vesel jsem do kancelara a klekl jsi.
"Hokage-sama nesu vam zpravy od originalu. Tanzaku Gai je uzavreno panuje zde prisna ochrana a vypadato tam jako mesto Duchu mohu li to tak rici. Zdase ze misto ovlada Hebi. A par vise postavenych shinobi ci co to bylo. Nikdo temer nevychazi a vse az na par vijimek je uzavreno. Nevim co vice dodat. Original jak na tom je nevim."
Rekl jsem ve zkratce.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 30, 2014 11:36 pm

A dalším příchozím byl Hikaru. Teda jeho klon.
To, co nesl jen všechno přihoršilo. Hebi? Proč se do toho sakra zamotali Shuuketsu? Nešlo mi to do hlavy. Bylo to podivné, něco se však dělat muselo..Museli jsme město obléhat.
"Děkuji za zprávu," řekl jsem po chvíli. Ano ano ano..po chvilce radosti se stane něco horšího než předtím.
"Možná se nám jej podaří chytit. Zmiz odtamtud dřív, než tě kdokoliv uvidí. Potom tam pošlu špiona..Někoho, kdo je na to vybavený.." dodal jsem zamračeně. Bylo nezbytné, abychom něco konečně udělali. To, že místo ovládá Hebi neznamenalo nic dobrého. Obyvatelé na tom musí být opravdu špatně. Možná jsem Tobira ani neměl posílat pryč.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 21 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru