Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Tsukigakure

+41
Goku
Akasuna no Pilikka
Seina Akane
Lizzy
Nao Okumura
Faito Dansaku
Killunia
Akasuna no Ruki
Kangae Mizutsuchi
Misha Haybushi
Reina Kana
Rei Casius
Mai
Kaya
Sasuke Tobirama
Hebi
Seito Senju
Itama Senju
Sarutobi Sen
Sora no Sen
Hokori Mai
Assasin Senju
Torii
Tatsuo Reigi
Kisuke Uchiha
Airis Tooya
Anbu
Hoozuki Meizu
Ryuu Hiroshi
Junka
Yun Harada
Akira Hitsumi
Akio
Yuuki Botan
Shinobi
Yogi
Yomi Hikikomori
Tatsumaki (Oga)
Kaomi
Crystal Takaishi
Ayame Takahashi
45 posters

Strana 2 z 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:22 pm

First topic message reminder :

Vstupní brána do Tsukigakure.
Místo je strážené 24 hodin denně, pravidelně se střídajícími hlídkami.
U brány jsou vždy 2 jounini a 1 chuunin + 2 skrytí chuunini. Ve vesnici jsou neustálé hlídky v týmech - 1 jounin a 3 chuunini.
Vesnicí poletují lístky irisu, upozorňují Tsukikage na přítomnost a pohyb lidí ve vesnici. Každou hlídku, jak u brány, tak ve vesnici, doplňuje jedna šelma, většinou leopard.
Brána se zavírá kolem 10 hodiny večerní. Při vstupu do vesnice je nutno odevzdat všechny zbraně a nahlásit se, popřípadě předat povolení od svého Kage.
Vstoupit do vesnice bez ohlášení se u brány je nesmyslné, nastává okamžité stíhání a vetřelec se trestá.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Akira Hitsumi Thu Aug 15, 2013 9:43 pm

Čvrtý a poslední klon úspěšně dorazil ke bráně jedné z další velké shinobi vesnice. Tsukigakure no sato. Jak se však zdálo... nyní se tu odehrával boj vysokého kalibru... ta chakra... nešlo ji necítit. Kdyby tohle nebyl jen klon určitě by se rozhodl nějak pomoci. Nyní ale za nastálých podmínek nejlepší bylo postupovat podle plánu. Dle plánu jsem přiběhl ke nejbližší strážní jednotce, a pak se se slovy-> "Dobrý večer. Jsem posel ze Sora no kuni respektive klon toho posla a mám předat Tsukikage informace týkající se nejbližších událostí. Informace jsou sepsány v tomto svitku. Jsem si vědom, že nyní jste zaneprázdnění, a tak jsem ochoten i počkat XD" Promluvil, vytahujíc z mé shinobi brašničky uvázané na koleně jeden svitek. Ve svitku se psálo->
OBSAH:
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Kaomi Sat Aug 17, 2013 12:58 pm

Celou dobu jsem na to koukala s pootevřenou pusou, stejně tak i Kenai. Když ho zapečetili, koukala jsem na to, jak Tsukiokikage...nebo jak to bylo, léčila toho chlapa. "No tak to bylo fakt HUSTÝÝ!!" Zakřičela jsem snad přes celou vesnici při pohledu na to, co udělali. No ne fakt, to jsem viděla prvně! Kenai běžel ale do budovy Hokage za Kodou, aby se podíval jestli je v pořádku a já seskočila z budov dolů přímo k nim. "Tak to byl fakt mazec! Že mě to naučíte Senpai! A ty pane...muži...dědo...to je fuk! Ty jsi byl taky upe krutej!" Byla jsem totálně vedle a myslela jsme si, že z toho všeho tady omdlím!

Gomeeen xD špatná místnost...a já si před tím říkala kde je ten post -,-'' xD


Naposledy upravil Kaomi dne Sun Aug 18, 2013 9:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Kaomi
Kaomi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 77
Registrován : 17. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Aug 18, 2013 9:34 pm

Došla jsem k bráně s tygřicí po boku. Všude kolem byl shon, lidé běhali sem a tam, odklízeli (nejen) trosky, ošetřovali zraněné. Propletla jsem se mezi nimi až ke skupince strážných, která se shromáždila kolem Yoshimiiho.
„Zdravím. Omlouvám se, že jsme vás nechala čekat,“ řekla jsem, věnovala mu unavený úsměv a převzala od něj svitek.
„Sdělte prosím Daimyo, že zastávám názor, čím dřív, tím líp.“ I kdyby to znamenalo, že je to už zítra.
Nakonec jsem se omluvila, že už musím jít, rozloučila se a odešla do kanceláře vyřídit všechen tenhle zmatek, ačkoliv nejraději bych se šla pořádně vyspat.
(přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Akio Sun Aug 18, 2013 10:51 pm

Přišel jsem k bráně kde stálo hodně stráží. Zvýšená ostraha po tom útoku Yonbiho, ale brána byla v pořádku jako jedna z budov. Trochu mi problesklo hlavou jak vypadá naše slavná brána v Kirigakure po útoku Bijuu. A tak jsem se těšil domů abych viděl jak jdou opravy města. Nicméně mě čeká dlouhá cesta.
Na strážné jsem jenom mávnul a nevypadalo to že semnou mají problém, nechali mě projít beze slov,...

/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 21, 2013 4:34 pm

Došiel som k bráne, cestou som sa fajne na cestu najedol. Výzbroj a všetko som mal už pri sebe. Čakal som už len na Tsukikage-sama, kedy sa tu dostaví. Zraz asi nebudem sledovať, len budem sprievod. No i tak som bol zvedavý, čo sa bude diať. Mohla by tam byť ešte zábava.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed Aug 21, 2013 4:53 pm

Společně se Shi jsem dorazila k bráně. Vyhodila jsem do koše tyčku od danga, které jsem si koupila cestou. Tygřice v zubech stále ještě svírala kus syrové kýty. Občas pohodila hlavou, aby ji mohla lépe chytnout, nebo se na chvíli zastavila a kus odtrhla a snědla.
U brány už čekal Rei. Kývla jsem mu na pozdrav a zamávala Karasu, který seděl v budce u brány a kouřil jednu ze svých cigaret.
„Můžeme?“ zeptala jsem se Reie, když jsem k němu došla a upravila jsem si popruh malé cestovní tašky, aby mi na rameni seděla pohodlněji. Pak jsem se otočila směrem od vesnice a vyrazila.

(přesun všichni)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 21, 2013 6:43 pm

"Jasné."
Povedal som a potom som šiel za ňou. Bol som celkom pripravený na cestu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Yun Harada Fri Aug 23, 2013 11:34 am

Došel jsem k bráně kde opět s mými papíry, formuláři postávám a pozoruji dodavatele přijíždějící do naší vesnice, opět sem tam prohodím slovo či se pozdravím se známým.


Kontroluji množství a kvalitu zboží které bylo objednáno a škrtám položky v seznamu.
Běží čas a já vysedávám u brány čekajíc na další vozy s objednaným zbožím.

Další den v práci poznamenám ve své mysli.
Yun Harada
Yun Harada

Počet příspěvků : 26
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Yun Harada Fri Aug 23, 2013 6:24 pm

Poslední položka na seznamu je zaškrtnuta, papíry schovám do útrob oblečení.
Tak konečně padla, zítra jen donesu tyhle papíry na zásobování a uvidíme co se bude dít dál přemýšlím si, zůstal jsem sedět u brány, pozoruji slábnoucí provoz, lidé spěchají domů či se nemohou dočkat, až usednou v některém z barů.


Rozhodl jsem se tedy nějaký čas pozorovat hemžení lidí opřen o stěnu u brány.
Yun Harada
Yun Harada

Počet příspěvků : 26
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Yun Harada Sat Aug 24, 2013 10:21 am

Zřejmě jsem usnul a strážní mě nechali.. co se dá dělat, protáhnu se jako líná kočka která se vystavuje paprskům slunce.

Nový den, nový boj zabručím si pro sebe,rozhlížím se po okolí a nakonec po nějaké době se vydám do práce Po cestě si koupím nějaké jídlo poznamenám ještě ve své mysli noříc se do ulic Tsukigakure.


/přesun/
Yun Harada
Yun Harada

Počet příspěvků : 26
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Aug 25, 2013 8:18 pm

Konečně jsme pomalu došli k bráně Tsuki. Šťastně jsem si povzdechla. Konečně doma. Stihli jsme to tak tak, strážní už se chystali bránu zavřít.
Sotva jsme prošli a hlídka uviděla, v jakém jsme stavu, naběhli k nám a začali nám pokládat spoustu otázek. Nejčastější asi bylo, že bychom měli navštívit nemocnici a jestli tam chceme doprovodit. Nevěděla jsem, jak Rei, ale já je odbyla mávnutím ruky. Potřebovala jsem se akorát pořádně vyspat.
„Zítra,“ řekla jsem ještě Karasu, veliteli stráže u brány. Pak jsem Reiovi kývla na rozloučenou a pomalu se vydala domů, neuvěřitelně se těšíc na svojí postel.

(přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 25, 2013 9:01 pm

Ja som tiež došiel k bráne, celý uťahaný ako polomŕtvola.
"Tak zatiaľ Tsukikage."
Dodal som a šiel som si do svojho nocľahu. Konečne sa poriadne vyspať.
Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Yun Harada Tue Aug 27, 2013 3:02 pm

K bráně dorazilo nezvyklé procesí, v jeho čele kráčím já a za mnou čtyři podřízení z logistiky nesou pomocí tyčí velkou kovovou klec v niž nervózně funí velký kanec, sem tam provede výpad proti mříži, ta se však nehne, jen se klec zhoupne a nosiči raději zpomalí.

Kousek od brány složíme klec, zavelím k pauze a čekáme než se dostaví Tsukikage.
Yun Harada
Yun Harada

Počet příspěvků : 26
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Tue Aug 27, 2013 6:33 pm

Dorazili jsme k bráně, Shi nějakou chvíli přede mnou. Netrpělivě čekala, až přijdu, mezitím, nevšímajíc si nosičů, obcházela kolem klece.
„Omlouvám se za zpoždění,“ řekla jsem hned co jsem přišla a podívala se na zavřené zvíře. „Jsi si jistá, že to zvládneš?“ zeptala jsem se Shi, která mým směrem akorát vrhla iritovaný výraz.
Pokrčila jsem tedy rameny a obrátila se k Yunovi. „Myslím, že ho můžete pustit ven,“ sdělila jsem mu naprosto klidně a s úsměvem, jako by divoký kanec pobíhající po ulicích neznamenal vůbec žádné nebezpečí.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Yun Harada Tue Aug 27, 2013 6:39 pm

Jak řekla Tsukikage tak se začalo dít, pomocníci vyklidili prostor, aby čumilové nepřišli k úrazu.
Já si vylezl na pomyslnou střechu klece a chopil se řetězu který otevře klec.

"Vypouštím" Jak jsem oznámil tak jsem učinil, kanec vyběhl z klece a zmaten si měří terén, nebo možná hledá soupeře.
Yun Harada
Yun Harada

Počet příspěvků : 26
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Tue Aug 27, 2013 6:58 pm

O několik kroků jsem ustoupila, abych udělala více místa.
Shi se mezitím přesunula za klec a sotva se kanec s hlukem vyhrnul z klece, vyskočila na její vršek. Na Yuna mrkla a hravě se na něj zašklebila. Pak se obrátila znovu ke kanci, nakrčila se a když se ocitl ve vhodné pozici, skočila mu na hřbet a zakousla se mu do šíje. Do okolí vystříkla krev, kanec sebou začal mrskat a Shi skončila s žuchnutím na zemi. Vzteklý divočák se bez rozhlížení rozeběhl do ulic.
Tygřice se rychle vymrštila na nohy a olízla si rudou tekutinu, která jí ulpěla na čumáku. „Dej mi půl hodiny,“ řekla mi, než se jí v očích usídlil divoký výraz a nadšeně se vrhla za kancem.
„Hlavně nikomu neubližte,“ zamumlala jsem a nesouhlasně zavrtěla hlavou. Proč že jí to vždycky dovolím?
Každému z nosičů a Yunovi jsem věnovala úsměv. „Děkuji za všechno, pánové.“
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Yun Harada Tue Aug 27, 2013 7:05 pm

Já i mí podřízení se lehce ukloní, nařídím odnést klec a zavolat uklízeče, aby průběžně smývali krev z ulic.

"Není zač, Tsukikage" odpovím a koukám po okolí, škrábu se na hlavě.
"Raději preventivně ohlásím tuhle akci zdravotníkům... člověk nikdy neví" zabrumlám si nahlas pro sebe, odchytnu posledního podřízeného a ještě mu to přikážu.


"Ještě nějaké přání?" zeptám se Tsukikage pro jistotu.
Yun Harada
Yun Harada

Počet příspěvků : 26
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Tue Aug 27, 2013 10:35 pm

Přikývla jsem na jeho nápad uvědomit zdravotníky.
„Ne, to je vše, děkuji,“ usmála jsem se na něj a rozloučila se. Měla bych být raději doma, až si tam Shi přitáhne tu potvůrku. Ještě jsem na Yuna kývla, otočila se a odebrala se domů.

(přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Yun Harada Wed Aug 28, 2013 4:14 am

Uklonil jsem se a ještě dodal "Kdyby jste něco potřebovala, stačí říct" 


Ještě chvíli jsem koukal, když se přihnali metaři a začali smývat krev z ulice, podrbal jsem se na hlavě a vydal se směrem k domovu.

Kanec to šlo, ale doufám, že příště nebude Tsukikage chtít slona, to by bylo... těžší pomyslím si ještě a zmizím v ulicích.

/přesun/
Yun Harada
Yun Harada

Počet příspěvků : 26
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Wed Aug 28, 2013 11:01 pm

Divila bych se, kdyby mě stráže vůbec zaregistrovali. Nějak jsem si nedělala starosti s tím, že nemám minimálně polovinu věcí, které budu potřebovat. Měla jsem jenom týden a proto jsem musela být rychlá. Neuvěřitelně jsem se těšila. Trochu klidu mi přinesla až noční cesta přerušovaná faktem, že mě vyděsilo cokoli, co se pohybovalo blízko mě, včetně větru.

//Přesun
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Yun Harada Thu Aug 29, 2013 2:00 pm

Zase jsem byl zavát pracovními povinnostmi k bráně, namátkové kontroly nákladu, jestli se neporušují některá nařízení ustanovená radou a Tsukikage.

Dnes ovšem žádný velký provoz není, takže jsem si vzal sebou své rybářské věci a v pauzách mezi kontrolami prohlížím stav svého vybavení na rybaření, tedy různé třpytky, stav háčků atd.

Kdy se asi zase dostanu na ryby, rád bych si v klidu a bez lidí odpočinul... pomyslím si při rozmotávání zašmodrchaného vlasce.
Yun Harada
Yun Harada

Počet příspěvků : 26
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Yun Harada Fri Aug 30, 2013 3:25 pm

Práce dávno skončila, rybářské potřeby jsem prohlédl, opravil, upravil a můžu se vydat na žížaly.

Rozloučím se s hlídkou u brány i s kolegy, kteří mi pomáhali při kontrolách, jen díky nim to šlo rychleji než obvykle.

Tak se tedy vydám k lesu, kde je krásně vlhká půda a nějaké žížaly snad vydoluji, vzal jsem si na ně speciální plechovku... od čaje.

/přesun/
Yun Harada
Yun Harada

Počet příspěvků : 26
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Junka Fri Sep 06, 2013 7:44 pm

Doskotačila jsem s batůžkem na zádech k bráně a spokojeně se křenila.
Yooosh! Hurá na výlet!
Otočila jsme se abych si prohlídla svojí vesnici a vydala se pryč do Kirigakure.
~přesun~
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi Sun Sep 08, 2013 5:36 pm

Prišiel som ku bráne. Tss, je jasné , že nemôžem len tak prejsť cez bránu bol by som hlúpy. Nemám žiaden papier , ktorý ma oprávňuje vstúpiť do dediny. Potrebujem plán. Vtedy okolo mňa prešiel nejaký človek , ktorý sa bez porblémov prešiel. Počkal som na to kým vyšiel. Trvalo to dosť dlho , pomerne až do rána ale spánok mi problém nerobí. Ten človek odchádzal z dediny a tam spočíval môj plán ľahkého vstupu do dediny. Prenasledoval som ho ako štvanú zver , samozrejme nebol to nejaký shinobi , shinobi by si ma hneď všimol. Následoval som ho až do jeho malej chatky v lese. Tsss, tak neopatrný a býva tak hlboko v lese. Musím dávať pozor aby som sa nestratil. Lesy sú hlboké a môŽe tu na mňa číhať boh vie čo a nepotrebujem na seba hneď ukazovať. Čakal som. Potreboval som si premyslieť čo urobím , čo urobím aby som sa dostal do vnútra. Jasným plánom bolo Henge. Technika . ktorá by vyriešila všetky moje problémy, ale ... Henge je jednoduchá technika , zistili by , že som to ja a ja nechcem pokaziť misiu a sklamať Tsuchikageho.   Chata bola celkom v dobrom stave , mohli sme sa nasŤahovať aj sem keby sme len vedeli , že tu bude niekto bývať. Počkal som kým zhasne sviečku a kým n scénu nastúpila tma. Vtedy som vstúpil do jeho chaty. Vykopol som dvere. Strach ? Bojí sa o svoj život ? čo mu koluje v hlave? Pýtal som sa keď som naňho pozeral mojim pohľadom diabla. Áno čaká ho smrť ale smrť je začiatok niečo nového , čsitého , neznámeho. Pozrel som naňho. Kde máš ten papier čo ukazuješ strázcom ? Starec nepovedal nič len pozrel do vrecka na jeho kabáte , hneď mi to došlo. Schytil som kabát a pozrel do vnútra. List, papier , obyčajný papier , ktorý ma takú moc , že ma vpustí za brány dediny. Bol to kľúč k úspechu. Preistotu som si h ocelý prečítal. Takže ty si lovec zvery áno ? Kým stihol odpovedať prerezal som mu hrdlo mojimi drápmi. Krv vystrekla , vražda. Premenil som sa naňho , tá hnusná podoba , človeka , ktorý loví obyčjnú zver len aby prežil. Možno ale nemal inú možnosť. Kuchiyose no jutsu! Moji rysi sa už o všetko postarali , zjedli jeho mŕtve telo a okrem rvavej stopy po ňom nič neostalo. A že ostane po teba len mastný flak, asi nie. Fisty som zložil , nemohol som ísť do dediny zo zbranami ja si potom pre ne prídem , hádam. Summonov som ešte nedovolal , potreboval som nájsť cestu z lesa a keď sme sa objavili pri bráne , zmizli! Premenený na nenápadného lovca som sa objavil pri bráne a zastavil pri strážcoch , nemal som žiadne zbrane a v rukách držiac povolenie mi už nestálo nič v ceste. S kapucou na hlave a v obleku starca som čakal na povolenie na vstup.
Ryuu Hiroshi
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed Sep 11, 2013 7:04 pm

Zatímco jeden ze strážců brány kontroloval lovcovo povolení ke vstupu, leopard přiřazený k týmu hlídačů nepokojně zavrčel.
Možná byl přestrojený za starce a měl i jeho povolení ke vstupu do vesnice, ale pach tohoto člověka rozhodně nepatřil tomu, který ve stejné podobě odcházel z Tsuki.
Strážce ustoupil dozadu a sáhl po kunaii okamžitě, co ucítil leopardovo podezřívavé rozpoložení. „Kdo jste?“ zeptal se cizince.
Na chování svého druha samozřejmě reagovali i ostatní ze stráže.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru