Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Tsukigakure

+41
Goku
Akasuna no Pilikka
Seina Akane
Lizzy
Nao Okumura
Faito Dansaku
Killunia
Akasuna no Ruki
Kangae Mizutsuchi
Misha Haybushi
Reina Kana
Rei Casius
Mai
Kaya
Sasuke Tobirama
Hebi
Seito Senju
Itama Senju
Sarutobi Sen
Sora no Sen
Hokori Mai
Assasin Senju
Torii
Tatsuo Reigi
Kisuke Uchiha
Airis Tooya
Anbu
Hoozuki Meizu
Ryuu Hiroshi
Junka
Yun Harada
Akira Hitsumi
Akio
Yuuki Botan
Shinobi
Yogi
Yomi Hikikomori
Tatsumaki (Oga)
Kaomi
Crystal Takaishi
Ayame Takahashi
45 posters

Strana 13 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:22 pm

First topic message reminder :

Vstupní brána do Tsukigakure.
Místo je strážené 24 hodin denně, pravidelně se střídajícími hlídkami.
U brány jsou vždy 2 jounini a 1 chuunin + 2 skrytí chuunini. Ve vesnici jsou neustálé hlídky v týmech - 1 jounin a 3 chuunini.
Vesnicí poletují lístky irisu, upozorňují Tsukikage na přítomnost a pohyb lidí ve vesnici. Každou hlídku, jak u brány, tak ve vesnici, doplňuje jedna šelma, většinou leopard.
Brána se zavírá kolem 10 hodiny večerní. Při vstupu do vesnice je nutno odevzdat všechny zbraně a nahlásit se, popřípadě předat povolení od svého Kage.
Vstoupit do vesnice bez ohlášení se u brány je nesmyslné, nastává okamžité stíhání a vetřelec se trestá.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Yoshita Kanen Wed Aug 19, 2015 9:02 pm

Dřív než jsem došla k bráně. šla jsem si vzít věci na cestu. Před bránou jsem si vytáhla mapu a plánovala jsem si cestu. "Přes moře to budou takové 3 hodiny, potom to vezmu tudy a pak tudy, tak vidím to na zajimavou cestu. Beru zpět zas tak daleko to není říkala jsem si v hlavě a pod maskou jsem se usmála. Byla jsem zvědavá jaka je Crystal. Nějak jsem tušil, že to nebude jednoduchý s ní mluvit,ale možná se mýlím.

//přesun
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Fri Aug 21, 2015 2:51 pm

Po několikati hodinách jsem došla sem. Cesta tu jsem si zrychlila díky své technice Raiton: Bunto. Moje rychlost by se dala přirovnat v bleskové, proto jsem tu byla tak náhle. Zastavila jsem se před branou. Měla jsem na sobě kapuci a šli vidět pouze mé vlasy a ústa. Zastavila jsem se vlastně u strážných.
"Potřebuji mluvit s Tsukikagem, naléhavě." Šla jsem rovnou k věci, nebyla potřeba se s něčím párat. Toto byla informace, za kterou bych možná i já mohla nějakou získat.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Shinobi Fri Aug 21, 2015 4:49 pm

"Takže naléhavě..." Řekl si spíš pro sebe strážce u brány. Nepůsobil zrovna mile, ale s jejím vpuštěním problém neměl, i když se v blízkosti vesnice, jak si i Akemi mohla všimnout, odehrával větší souboj, takže tam musela dorazit na pomoc i nově dosazená do vedení vesnice Akasuna no Pilikka. "Jméno a příjmení, tady to podepište a můžete jít. Cestou z vesnice se ohlaste u brány a nahlaste totéž jméno i příjmení. Už nic pak ale podepisovat nemusíte." I když Tsuki byla zničená, nové shinobi přijímala na rozdíl od Kiri velmi neopatrně. Takhle to alespoň pro každého mohlo vypadat. Jestli Akemi spolupracovala, a podotýkám, že nemusela hlásit správné údaje, byla vpuštěna do vesnice. Cestou zpátky, když bude opouštět vesnici, by se ale určitě měla ohlásit, jak ji strážce brány radil, aby pak v Tsuki nebyly zbytečné problémy, a tento příjem nových obchodníků a návštěvníku vesnice mohl být nezměněný.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Fri Aug 21, 2015 4:58 pm

Byla jsem milý člověk, ale když to bylo naléhavé, bylo to naléhavé a ještě něco podepisovat mě docela zdržovalo. Bylo mi jedno, jestli mě někdo zná nebo ne, ale i přes to jsem se rozhodla neriskovat. Moje příjmení by nejspíš napovědělo všem, že jsem z Kumo. S povzdechem jsem tedy začala. "Kami Naishi." Napadlo mě to hned jako první verze, jen jsem mu to podškrábla a vydala se do vesnice. Samozřejmě jsem nemohla přehlédnout nějaký procházející boj okolo vesnice, to teď ale nebyla moje starost.

Přesun
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Yoshita Kanen Fri Aug 21, 2015 8:10 pm

Cesta trvalá déle než tam a byla to stejná nuda. Z mé strany jsem mlčela, povídat i o svých věci by nejlepší nápad,i když mi mohla v něčem pomoct. Došli jsme před bránu Tsuki. Prošli jsem do vesnice,kde jsem se k ní otočila. "Daimyo-sama, tady se s vámi loučím. Má mise zde končí. Lord Tsukikage sídli v té nejvyšší budově uprostřed. Mějte se." pověděla jsem a zmizla jsem pryč. Ve skutečnosti jsem měla namířeno tam kam k Crystal. Musela jsem obeznamit,že je tady a taky o tom, že jsem plácla, že se o ní a její lid bojí. Možná jsem plácla blbost,ale byla tu možnost,že to Tukikagemu pomůže,ale kdo ví.

//přesun
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Goku Sat Aug 22, 2015 1:08 pm

Po prežití nejakého času v Tsukigakure som sa rozhodol, že je čas opustiť toto miesto. Spolu zo Sumi sme sa preto vydali preč. Teda ak ma chcela nasledovať. V podstate som ju u seba nedržal. No nechcel som tu ďalej postávať a ani ďalej byť . Nie že by som proti dedine niečo mal ale, neušiel som z jednej pre to, aby som bol v tej druhej. Celý lov Seiny pre to z môjho hladiska padol. Aspoň na teraz určite. Aj už niekoho uloviť, tak skôr nejaký ľahší cieľ. Katanu som mal pripevnenú o pás a ruku som mal položenú na jej rúčke ako.. v podstate stále.
"Yosh.. ideme pre nejaké informácie.. hm?" Pousmial som sa na Sumi a následne som odišiel smer, kto vie kam.
(Presun Tsuki - kto vie kam)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sumi Sat Aug 22, 2015 3:13 pm

Ja som tu určite sama ostávať nechcela. Bolo mi jedno, kam by som šla ale nemohla som tu proste ostať bez nikoho známeho. Goku bol jediný, koho som  poznala, preto som ho nasledovala, ako jeho ďalší ocásek. Nepoznala som jeho plány, nezaujímali ma až tak moc ale ak by potreboval pomoc mohol sa na mňa obrátiť. Až taká strašná a slabá som nebola, aby  to urobiť nemohol.
"Ty si šéf." Mykla som plecami na znak, že mi to bolo skutočne jedno a vybrala som sa spolu s Kurom za ním.
(Presun? Niekam)
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Aug 30, 2015 9:28 pm

Tsukigakure. Bylo to dlouho co jsem navštívil tuto vesnici. Naposled snad když ještě byla Suna celá a PilliKka byla Kazekage. Zkrátka jsem se na návštěvu těšil. Bůh ví co vše zde najdu. Doufal jsem ale hlavně, že Ruki bude spolupracovat. Cesta mi trvala dlouho. Po cestě jsem se zastavil v pár maličkých vesnicích kde jsem nakoupil potřebné věci. Nový plášť, nová maska a vlastně nová celá vyzáš. Při bráně jsem pozdravil hlídající shinobi a požádal o vstup do vesnice. Se zbraněmi nebyl problém, žádné kromě skryté čepele na mém předloktí. Čepel byla skrytá dobře a proto jsem doufal že si jí nevšimnou, byl jsem rád když jsem ji měl u sebe.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 31, 2015 8:52 pm

Kisuke se poslušně ohlásil u stráží a odevzdal všechny zbraně. No, ne tak docela všechny. Jednu si nechal. Jestli si toho stráže všimli, těžko říct. Kisuke vypadal v té masce nebezpečně. Někoho tak podezřelého museli důkladně zkontrolovat. Začali botami. Pak pokračovali stehna, pas, bedra, krk, loket, předloktí. "Jméno a důvod návštěvy." Řekl trochu nabručeně shinobi, který jej právě zkontroloval. Zatím to nevypadalo, že by si té čepele všiml. Není ale vyloučeno, že by o ní věděl. Tsuki byla zničená, a teď, když znovu stojí na nohou, si jí její občané nenechají zničit zas, takže postup a nálada s jakou jednají s Kisukem je pochopitelná. U Akemi byli taky trochu mrzutí. Ta ale nevypadala příliš nebezpečně. Vždy to je o prvním dojmu. Zatím však stráže po Kisukem nechtějí nic neobvyklého, takže se nemusí bát.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Sep 01, 2015 3:10 pm

Peclive jsem si stráž zkontroloval. Vypadali že se mnou žádný problém nemají. Všiml jsem si i jejich výrazů ve tvářích když se podívali na mou masku. "Mé jméno je Ichiro Nagasaki. Přicházím za shinobim vaší vesnice přinášejíc důležitou osobní zprávu a rovněž za lordem Tsukikagem s žádostí o práci." Stále jsem pozoroval stráže a sledoval každý jejich pohyb. Nakonec jsem ještě omluvně dodal. "Promiňte mi mou masku, stala se ale nehoda a můj obličej pokryla obrovská spálenina, jistě chápete že svou jizvu neukazuji." Jestli mi něco šlo, tak lhaní patří mezi to. Věřil jsem tedy že mé historce uvěří a pustí mě dovnitř bez nějakých dalších otázek.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Shinobi Tue Sep 01, 2015 6:54 pm

"Je mi to líto. Lord Tsukikage zrovna není ve vesnici, ale možná v kanceláři zastihnete Kazekage. Ta Vám možná bude moct pomoct." Přístup stráži se neměnil. Pořád byli mrzutí. Jednali s Kisukem však na úrovni, takže si nemůže na nic stěžovat.
Stráže o odchodu Tsukikageho s Lizzy věděli. Neodcházel v utajení. Nevěděli však už, kde se vydal. "Píšu si Ichiro Nagasaki. Při odchodu se ohlaste." Tento systém vpouštění do vesnice zatím funguje. Akemi se na cestě z vesnice u brány ohlásila, takže není důvod o tomto systému pochybovat. Snad to Kisuke nepokazí. Jestli ve vesnici bude chtít zůstat na delší dobu, bude to muset řešit s Tsukikagem a nebo Kazekage. Ti by pak strážím dali vědět, takže se nemusí bát, že by jeho delší pobyt v Tsuki nutně musel znamenat problémy. "Můžete jít, Ichiro-san."
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Sep 08, 2015 11:08 am

Přikývl jsem nejprve na oznámení o Tsukikageho nepřítomnosti když mi pak sdělil že se ve vesnici nachází Kazekage. To mě celkem zaskočilo. Sasori žije ? A co dělá tady ? Nebo byl snad nový Kazekage a Suna se obnovila ? Měl jsem ohledně toho mnoho otázek. Jakmile ale povolili vstup, neváhal jsem a vydal se do vesnice najít odpovědi. (Přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Tue Sep 15, 2015 6:14 pm

Bylo na čase, abych opustil tyto končiny nazývající se Tsukigakure no Sato. Ani jsem se neloučil, nebylo s kým. Nevím ani jestli se zde ještě někdy objevím. Naposledy jsem se však poohlédl abych si toto místo zapamatoval takové jaké je. Poté jsem se otočil a vydal jsem se na svou dlouhou cestu do Otogakure no Sato.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Sep 27, 2015 7:41 pm

Došla jsem až před bránu Tsuki. Tuto vesnici jsem měla docela v lásce, jen bylo načase se zase vrátit. Pousmála jsem se na stráže u brány a vydala se zase na cestu do Kumo. Musela jsem si ještě pár věcí zařídit. Měla jsem zase příliš málo času, asi bych si na to měla zvykat, nebo spíš lidi z mé vesnice...No co už, nikdy se nikde nezdržím déle než týden, docela jsem se za to proklínala.

Přesun
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 13 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru