Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Tsukigakure

+41
Goku
Akasuna no Pilikka
Seina Akane
Lizzy
Nao Okumura
Faito Dansaku
Killunia
Akasuna no Ruki
Kangae Mizutsuchi
Misha Haybushi
Reina Kana
Rei Casius
Mai
Kaya
Sasuke Tobirama
Hebi
Seito Senju
Itama Senju
Sarutobi Sen
Sora no Sen
Hokori Mai
Assasin Senju
Torii
Tatsuo Reigi
Kisuke Uchiha
Airis Tooya
Anbu
Hoozuki Meizu
Ryuu Hiroshi
Junka
Yun Harada
Akira Hitsumi
Akio
Yuuki Botan
Shinobi
Yogi
Yomi Hikikomori
Tatsumaki (Oga)
Kaomi
Crystal Takaishi
Ayame Takahashi
45 posters

Strana 3 z 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:22 pm

First topic message reminder :

Vstupní brána do Tsukigakure.
Místo je strážené 24 hodin denně, pravidelně se střídajícími hlídkami.
U brány jsou vždy 2 jounini a 1 chuunin + 2 skrytí chuunini. Ve vesnici jsou neustálé hlídky v týmech - 1 jounin a 3 chuunini.
Vesnicí poletují lístky irisu, upozorňují Tsukikage na přítomnost a pohyb lidí ve vesnici. Každou hlídku, jak u brány, tak ve vesnici, doplňuje jedna šelma, většinou leopard.
Brána se zavírá kolem 10 hodiny večerní. Při vstupu do vesnice je nutno odevzdat všechny zbraně a nahlásit se, popřípadě předat povolení od svého Kage.
Vstoupit do vesnice bez ohlášení se u brány je nesmyslné, nastává okamžité stíhání a vetřelec se trestá.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Junka Wed Sep 25, 2013 3:44 pm

Celou cestu jsem mlčela a trucovala. Musela jsem vymyslet jak někdy vyděsím jeho! Škodolibě jsem se zakřenila, už se mi začal v hlavě rýsovat nějaký ten plán.
Zastavila jsem se až před bránou Tsukigakure a zhluboka se nadechla toho vzduchu, který mi celkem chyběl.
Neřekla bych, že mi to tu bude chybět.
Pousmála jsme se a zapomněla na trucování.
Prokázala jsem se u brány a Meiza oznámila jako návštěvu.
"Půjdem rovnou za kage."
Zakřenila jsme se na něj a vyšla.
~přesun~
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Sep 25, 2013 4:00 pm

Bolo nejak ticho, celú cestu.
A úprimne, nepáčilo sa mi to.
Ale čo už, ja som proste rád dráždil, hocijako, na toto som si mohol vlastne začať aj zvyknúť, keďže naposledy to určite nebolo.
Len dúfam, že to nebude až moc často.
Uškrnul som sa a zastavil som už pred bránou, kde Junka vybavila potrebné a po dlhom čase už prehovorila.
"Oké, nech to je z krku."
Zaškeril som sa a vykročil som za ňou, s dosť zvedavým výrazom.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Oct 24, 2013 7:22 pm

Z reštaurácie som dorazil až sem, kde som vlastne ani nezastavil, a maximálne iba tak so sprievodom zraku stráže som prešiel bránou, pokračujúc ďalej, cestou do Kiri...
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Shinobi Fri Jan 17, 2014 2:57 pm

Iwagakure shinobi

Náš 5 členný tým byl vyslán jako první, abychom zjistili jakou mají při bráně ochranu. Kolik stráží tam je, jak často se mění a podobně. Celou noc jsme byl kousek od brány a všechno sledovali. Napočítali jsme 3 lidi, ale zdálo se nám že je to nějak málo na ochranu brány. Poté nám došlo, že ne každá vesnice má tolik vojenské síly co my a tak musí mít omezené stráže. V noci jsme také zjistili, jak často se tato hlídka mění, takže jsme si mohli připravit nějaký nejlepší moment na útok, tak aby zde byl co nejmenší odpor stráží a vesničanů. Ráno jsme se rozhodli že by bylo dobré se vrátit zpět do našeho tábora kousek od vesnice, abychom zbytku mohli sdělit tyto informace a tak se připravit na náš útok. Jeden člověk tam zůstal, aby nás mohl informovat o nacházející změně stráží a my mohli zaútočit. Když jsme dorazili do tábora, všichni ještě spali, jen noční hlídka seděla u ohně. Všechny jsme probudili a pak udělali krátký briefing. Co, kdy a jak. 3 nejvážnější věci, každý tým měl na starosti něco jiného. Byl zde Tým A, což jsme byli my, průzkumníci; Tým B byli naši nejlepší, měli se postarat o zdroje toho největšího odporu jaké se při boji mohly objevit; Tým C, jinak řečeno také Výbušný Tým, byl zde pod velením legendárního Bakuton no Jina a jejich úkol byl jasný, zničit ve vesnici co se jen dá. A nakonec byl zde Tým D a ten měl na starost rozptýlení soupeřů při možném útěku, ale o tom nikdo z nás ani nepřemýšlel. Když skončil náš briefing tak bylo něco před polednem, rozhodli jsme se že se před bojem ještě najíme, abychom nebojovali s prázdnými žaludky. Pak přišel ten čas. Podle zvěda u brány by za chvíli měla proběhnout výměna stráží a tak jsme se připravili na útok. Tým A šel jako první aby mohl zajistit bezpečnost z dálky a krýt zbytek lidí před možnými útoky z dálky. K bráně se pak vydal Výbušný Tým s jasným cílem, zničit jí a tím dát Tsukigakure najevo to, že bude jejich vesnice brzo zničena. V čele šel Jin a neměl v plánu nijak maskovat svou přítomnost ani ten fakt, že je z jiné vesnice a nemá tak právo vstoupit do vesnice. Zastavil se asi metr před bránou když mu to stráž přikázala. Jin si pouze vyhrnul rukáv a ušklíbl se. "Bakuton: Jiraiken" vykřikl a svou rukou udeřil do země, čímž vytvořil silnou rázovou vlnu, která do vzduchu vyslala pár větších kusů zeminy, stráž stojící u něj odletěla o 2 metry zpátky a část brány se začala tříštit.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri Jan 24, 2014 5:44 pm

Procházela jsem se po hlavní ulici s Shi poskakující kolem. Každou chvíli změnila směr svých skoků, což jí dělalo lehce nepředvídatelnou. Díky tomu nepříjemně často - pro mě - vrážela do okolních chodců, kteří se jí i přes svou upřímnou snahu prostě nedokázali vyhnout. Ne, že by si z toho tygřice něco dělala, vždycky se od jednoho občana Tsuki odrazila a přistála na jiném.
Brouzdala jsem se za ní a omlouvala se všem lidem okolo. Času jsem na to měla dost, když se Shi zdálo, že se dostala příliš dopředu, vrátila se pro změnu daleko za mě. A pak proč nám trvá půlku dne projít od kanceláře k bráně.
Vzpomněla jsem si, že Karasu si vzal dovolenou a zrovna jsem přemýšlela, koho že jsem to ustanovila na dnešní hlídku, když mne z myšlenek vytrhl hluk přicházející od brány. Do vzduchu se z toho směru vznesl oblak prachu.
Na ulici rázem nastal zmatek, lidé běhali sem a tam a nikomu očividně nedělalo problém zachovat paniku.
Odrazila jsem se od země a přistála na střeše jednoho z domů. Shi skočila hned vedle mě. Tolik ke klidnému dni... pomyslela jsem si, když jsem rychle zhlédla situaci.
Kolem mě zakroužilo několik světle modrých lístků irisu a následně zmizely s nesoucí rozkazy. V ulici pode mnou se začali objevovat genini, kteří pokud možno šetrně zaháněli lidi do jejich domů. Současně k bráně mířila skupina jouninů a chuuninů.
Stráž u brány se sesbírala a začala bránit vstup do vesnice.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Anonymní Fri Jan 24, 2014 6:02 pm

Celkom nudne som sa poflakoval po uliciach skočil si na nejaké jedlo. Snažil som sa čo najviac doplniť energiu, lebo som sa pred nedávnom dozvedel, že budem zastupovať Kage, keď to bude treba. Na jednej strane to bola pocta, ale z môjho uhla pohľadu to bola nudná práca, akurát trošku viac platená. Môj klan bojoval vždy v predných líniach a nikdy tomu nebolo inak a ja budem zastupovať kage v kanclu. Naozaj výborné. Z môjho myšlienkového pochodu ma vytrhol až výbuch od brány a okamžite bez uvažovania som tam šiel. Ľudia pobehovali sem a tam a bola tu panika. Ja som bol v naprostom pokoji. Už som bol takmer pri bráne a vyskočil som si na nejaký stĺp. Ešte som sa nepribližoval, základ bol zistiť, čo dokáže nepriateľ.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Shinobi Fri Jan 24, 2014 7:04 pm

Iwagakure shinobi

Poté co část brány upadla, Jin se narovnal a zadíval se zbylým strážím do očí. "Doufám že je vám jasné co tohle vlastně znamená... ale pokud ne tak vám to raději řeknu... Tohle je válka, a vaše vesnice bude z tohoto světa odstraněna" a poté co domluvil se otočil o 360° a se slovy "Bakuton: Jiraiken" udeřil do sloupu, který držel zbytek brány pohromadě, a tak se brána začala řítit dolů, přímo na strážné stojící opodál. V té chvíli Tým D, starající se o rozptýlení vyhodil pár kouřových bomb přímo na místo kde stál Jin. Jakmile kouř ustal, už dávno nebyl na svém místě a stráže ho neviděli. Ze střech však šlo vidět, že on a jeho tým se rozdělili na 2 části a ve zmatku, který vznikl vnikli do města. Jin s částí týmu se vydal k budově Kage, zatímco druhá část týmu šla k nemocnici.

Při bráně se dopředu dostal Tým B, který měl za úkol najít a zneškodnit Tsukikage. Jejich velitel, největší ze všech mužů co tam stáli se pomalu rozešel k troskám brány. "Iwa no Yoroi" vyslovil a jeho tělo se obalilo do brnění z kamene, což vypadalo celkem hrozně. Postavil před jediného ležícího strážce, chytl ho za límec, vytáhl ho do vzduchu, tak, že se jeho nohy nemohly ani dotknout země a zahleděl se mu do očí. Jeho Iwa no Yoroi dělalo jeho stisk celkem tvrdý, takže strážný měl problém udělat cokoliv, skoro i dýchat. "Řekni mi kde je Tsukikage a já tě nechám jít... možná"  
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Anbu Fri Jan 24, 2014 7:22 pm

Tsukigakure shinobi+ANBU

Výbuch u brány signalizoval všechny joniny a některé schopné chuuniny. Jenže ke vší smůle Iwagakure no Sato, dva skrytí chuniiny, co byli několik metrů od brány-senzibilové-si všimli přítomnosti nepřátelů už dřív, než vůbec zaútočili. Možná že pozorovali po celou dobu hlídky, jak se střídají, avšak zapoměli na tyto dva chlápky, kteří dávali často zprávy ANBU jednotkám-tajně. Bylo jich mnoho, ale všichni doufali, že i naše vojenská divize (zda-li se to tak dá nazvat) bude proti menší přesile stačit, už jen díky shinobim vlastnící mocné Kekkei Genkai.

V moment kdy zaútočili na bránu a mysleli si, že proniknou dovnitř, tak to byl omyl. Až tak lehké to neměli vzhledem k tomu, že ANBU jednotky podle informací od dvou chuninu zjistili jejich strategické pozice. O tým, který se měl rozptýlit po vesnici se postarala první řada joninu a chuuninu, připravených bránit vesnici, proto jediný pokus o zničení, nebo dotknutí se obyvatelstva, či staveb, zneškodněnííí! Samozřejmě, hodně našich jednotek se rozmístilo k bráně a především hlavní tým ANBU stál při boku Tsukikage a byl připraven jí krýt, kdyby na ní letěly jakékoliv techniky.

"Jestliže toto je válka, máte jí mít." Pronesl Velitel ANBU a zatím nic nedělal. Ovšem, bylo trošku zvláštní, že se jich tu nakupilo-sice hojný počet-ale stále nebyli všichni. Obličeje joninu a chuuninu nevypadaly tak vystrašeně, zbývala otázka...proč? V takovéto situaci by mělo být normální, že budou depkařit, ale ne. Měli záložní plán a byli si jisti, že bude sranda, až na to ti volové s šutrama v palici příjdou (je to urážka Iwy obecně).
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri Jan 24, 2014 7:49 pm

Za chvíli se to tu hemžilo shinobi z Tsuki. Zvlášť na 'mojí' střeše bylo s příchodem ANBU týmu přelidněno. Protočila jsem oči a na chvíli se zase cítila jako malé dítě, co potřebuje dozor.
Ze střechy byli dokonale vidět nepřátelé, kterým se i přes veškerou snahu domácích podařilo proklouznout do vesnice. Cosi jsem nesrozumitelně zaklela a po krátkém uvážení se rozhodla pronásledovat skupinu, co se vydala k nemocnici. Zranění a nemocní lidé byli přece jenom v horší pozici, než hromady papírů.
Když jsem nad tím tak uvažovala, možná budu Iwě nakonec i vděčná. Stejně jsem měla toho papírování až po krk.
Řekla jsem Shi, co plánuji a společně jsme se po střechách rozeběhli k nemocnici. Neohlížela jsem se, jestli mě ANBU ochranka následuje, nebo ne.

- přesun -
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Anonymní Fri Jan 24, 2014 7:57 pm

Ja som následoval Ayame, mojou úlohou bolo hlavne obraňovať Tsuchikage. Samozrejme, bolo tu dosť Anbu a bolo jasné, že to zvládnu aj bezo mňa. Smeroval som k nemocnici. Nemal som tušenia, prečo tam šla skupina Iwagakure shinobi. Mohol to byť krásny deň, ale Iwa to musela prekaziť, naozaj mi to nespravilo moc dobrú náladu.
Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Shinobi Mon Jan 27, 2014 10:36 pm

Iwagakure Shinobi


Jelikož nám Tsukikage od brány někam odběhla, doufali jsme že tým uvnitř vesnice si s ní poradí. Před námi tu stálo pár desítek Jouninů a Chuuninů z Tsuki. Nevypadali že by se nás nějak extrémně báli, takže jsme se rozhodli jim tuto věc vymlátit z hlavy a zřejmě i doslova, nejen obrazně. 4 muži v zadní linii udělali pečetě, svolali "Doton: Doro Hōshi" a po přiložení rukou na zem se celá zem proměnila v bahno a začala se valit dovnitř do vesnice, což určitě donutilo alespoň pár ninjů z Tsuki buď uhnout před technikou, nebo se nechat unášet někam bůh ví kam. Velitel tohoto týmu se poté podíval na velitele ANBU Tsukigakure. Udělal pár pečetí a za pár vteřin byl přímo nad ním a pomocí Doton: Kengan no Jutsu měl v plánu mu rozbít jeho masku.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Anbu Tue Jan 28, 2014 8:08 pm

Tsukigakure shinobi

Tsukikage spolu s joninem odešli. Velitel ANBU stále koukal na počínající se nepřátelé. Samozřejmě, všiml si z vršku brány skládajících pečetí shinobi. Jedním mávnutím ruky dal rozkaz a techniku, která byla seslána ve vesnici zablokoval tým ANBU jednotky, když proti Dotonu použili v pětičlenné skupince spojení suitonu a fuutonu, tudíž se z velké vlny bahna stala velká vlna zmrzlého bahna která se rozpadla. Avšak, nestačilo to na to, aby se přeci jen trocha techniky Dotonu nedostala do vesnice, byl to takový malý bahenní proud, ne tak silný naštěstí na to, aby někoho smetl.

Velitel se do boje zatím nepouštěl, pouze sledoval okolí a svůj nejlepší tým vyslal za Tsukikage, aby jí chránil. Najednou se ale za ním něco šustlo, on sám by to nestihl, ale naopak chuunin stojící vedle něho odblokoval útok a Velitel tak stačil udělat protiútok, místo obrany. Sehnul se a svou-velmi ostrou-katanou přejel nepříteli po těle. Bylo to však jen kvůli jeho pozornosti, protože na něj zezadu letělo několik kunaiu s výbušnými lístky. Bylo to možná chabé, ale stále svůj plán nazačal, musel si počkat na správný okamžik.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Shinobi Sun Apr 13, 2014 7:26 pm

Iwagakure Shinobi

Všechny jednotky které byli rozmístěné po vesnici se stáhli zpátky k bráně i se svým velitelem. Škaredě jsem se podíval na zbytek vesnice a na hlídající ANBU, kteří nás nechali odejít. Šlo vidět že neradi něco řeší válkou a když už ano, jsou velice dobře vyzbrojení a na jejich shinobi je hezké podívání. Už dlouho jsme neměli tak dobré protivníky a bylo nám ctí, že jsme je mohli nějakým způsobem zabavit. I když to nezní moc profesionálně na naše postavení zlých lidí, bylo nám ctí.

//Přesun
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed Apr 23, 2014 4:19 pm

Došla jsem k bráně, následována třemi návštěvníky. Přelétla jsem pohledem to, co zbylo z brány, předních hradeb a nejbližších domů za nimi. Obyvatelé Tsuki se už pustili do opravných prací a i v dáli byl vidět oblak prachu, jak odstraňovali suť z budovy Kage.
Uprostřed cesty, mezi ve spěchu se pohybujícími lidmi, seděla naprosto klidně tygřice a olizovala si tlapu. Když jsem se přiblížila, zvedla hlavu. „Konečně,“ zabručela jenom, otočila se a šla pryč.
Zastavila jsem se a napůl se obrátila k trojici za mnou. Nakrčené obočí naznačovalo, že přemýšlím. Nakonec jsem sotva postřehnutelně pokrčila rameny a v duchu zakroutila hlavou.
Ne, nemělo smysl po nich žádat zbraně. Byla jsem si naprosto jistá, že kdyby chtěli být nebezpeční, najdou si i jiný způsob.
Pokynula jsem jim tedy rukou, aby šli stále za mnou. Minula jsem nejhorší trosky a zamířila ke svému domu. Normálně bych je asi zavedla do kanceláře, ale tahle možnost tu teď nebyla.

(přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Airis Tooya Wed Apr 23, 2014 6:36 pm

Následovala jsem Ayame celou dobu a cestou se koukala okolo. Nejspíš byli napadeni, docela mě mrzelo že jsem na tom neměla podíl, moc ráda jsem něco ničila i když...ne, brala jsem ji momentálně jako spojence.
Pohled mi padl na tu tygřici a pak na Ayame. Došlo mi, že nejspíš bude její. I tak jsem pokrčila rameny a bezeslov jí dál následovala.

Přesun
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Apr 23, 2014 6:44 pm

Ještě než Ayame prošla bránou jsem ji zastavil a předal ji dopis. "Je to dopis který jsem vám chtěl poslat... je tam vše, ja potřebuji odejít, někdo na mě už čeká.. přijdu ještě... a probereme to podrobněji.. omluvte mě Tsukikage-sama" Odpověděl jsem a vydal se do Konohy (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed Apr 23, 2014 8:17 pm

Šel jsem za nimi byla to zajímavá partička a docela mě to bavilo. Všechno tady bylo rozbořené a lidi se snažili uklízet. "Dobrý den" řekl jsem jedné skupině a potom hned další.Zdravil jsem takhle všechny lidi. Potom jsem mávl i na tygřici která tam seděla. Poté se od nás odpojil ten uchiha. "Doufám že se brzo uvidíme" řekl jsem s úsměvem a potom jsem
následoval Ayame.

Přesun
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Shinobi Mon Apr 28, 2014 9:50 pm

Iwagakure no Shinobi

Neuběhla dlouhá doba od posledního útoku Iwagakure no Shinobi, a už zde byli zase. Tsukigakure no Sato se nestihlo ani pořádně opravit. Opravy totiž v některých částech pořád probíhaly. Ačkoli se zdálo, že obyvatelé nemají žádne důvody k radosti, zdáli se být klidní... těšili se z současnosti. Minulost Nás totiž nemůže nikdy trápit věčně. Co však neočekávali bylo to, že se jejich nepřítel a zároveň nepřítel téměř celého světa shinobi vrátí a udeří s mnohem větší silou. Stálo zde několik stovek, ba dokonce tisícu Iwagakure no Shinobi. Iwa byla známa svou zdysciplinovanou a mohutnou armádou. Přece jen měla nejlepší průměr síly shinobiho na danou vesnici. Z čeho lze odvodit to, že pokud Tsuki někdo nepomůže... bude to pro ní znamenat problém. Pomoct mohl kdokoli. Kdokoli kdo se na tocítil. Iwagakure no shinobi však prozatím čekali. Ani jeden z nich nezaútočil. Proč pak ale? Najednou jeden ze shinobi zakřičel a všichni si to po něm zopakvali: "My jsme vyvolení!!! Ukážeme tomu to světu pravou cestu!!! pouze CHAOS je východiskem z této temné doby!!!" Není třeba dodat, že téměř každý Iwagakure no shinobi byl poblouzněn Jurovou ideologii.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Torii Tue Apr 29, 2014 8:37 pm

Torii, Gobi no Jinchuuriki, stál v čele celé Iwagakure no Shinobi armády. Hleděl před brány Tsukigakure v vážným a důležitým pohledem. Musel být opatrný, kdyby se cokoliv zvrtlo, mohlo by to ohrozit celou situaci války. Hrdě se otočil na svou armádu.
"Nezapomeňte, kdo jste!!! Tento útok se musí povést, takže se nesmí nic pokazit!!! Snažte se ze všech sil, ať jsou na vás mámy, jestli teda nějaké máte, hrdé!!! Nesmíme zklamat našeho pána!!!" zvolal a zvedl pravou ruku. Otočil se zpět na bránu a zamračil se.
"Zabijte každého, koho uvidíte. Nemějte slitování. Nesmíme riskovat, že nějací svědci ohlásí náš útok dalším vesnicím. Je to jasné?!" nakázal výhrůžně a zhluboka se nadechl. Brzy to započne.
Torii
Torii
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 10
Registrován : 24. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Shinobi Sat May 24, 2014 8:20 pm

Z důvodu neoznámené předem dlouhodobé absence se tímto dění v Tsukigakure no Sato urychluje bez ohledu na názor představeného vesnici a jeho podřízených. Hra musí pokračovat, a to i když se vyskytnout jisté komplikace s absencí. Vše probíhá v souladu s pravidly, kde jest napsáno, že hráčova postava po 14 denní neomluvené ne aktivitě, může být využita pro následující chod NSka bez hráčova vědomi a svolení.


Pár týdnu později


Obyvatelé Tsukigakure no sato se s odhodláním a neuvěřitelnou vášní ujmuli obrany své vesnice. Nepřátelé však byli v přesile a měli více zkušenější shinobi. Iwagakure no Sato by se nedostala v této válce takhle daleko, kdyby její armáda nebyla řádně vycvičená. Musela mít v něčem na vrh, což taky měla. Důležitou roli zde před bránou sehrál Gobiho jinchuuriki, který hojně využíval toho, že svého bijuu má téměř absolutně ovládnutého (95%). Tohle vše mělo za následek, že ať už to jistí lidé nechtěli dopustit, shinobi Tsukigakure no Sato postupně upadali na morálce, odhodlání, které se následně obrátilo v beznaděj. Výsledek byl jistý již jak Iwagakure no shinobi prolomili obranu hradeb a brány. Nastal obrovský masakr. Iwagakure no shinobi nebrali ohled na nic. Pouze se soustředili na to, proč zde byli poslání. Soustředili se pouze na šíření CHAOSU. Na ulicích bylo plno krve. Místy dokonce i některé z končetin, které byli jaksi odtrženy nebo useknuty. Pro nejednoho by tohle byl nepříjemný pohled. Člověk takto dokazoval, že se nejspíš opravdu vyvinul ze zvířete.
Co se týče hlavního cíle elitní skupiny: Jury Hokoriho, Senju Assasina, Senju Itamy a Hebiho. Byli úspěšní. Na svůj cil narazili ještě ve vesnici, což situaci komplikovalo. Bylo zde plno lidí, kteří byli ochotni položit za Tsukikage svůj život, a to taky udělali. Umírali jeden po druhém... umírali v desítkách, ba dokonce v stovkách. Když se však zdálo, že Assasin Senju tohle dokončí a zabije Takahashi Ayame, vytáhl z kapsy pár hadů, které se na ní přisály a vytvořili její přesnou kopií. Najednou celá skupina zmizela. Zůstali zde pouze "obyčejní" shinobi Iwagakure no Sato. Bylo příliš pozdě něco podnikat. Poslední nedobyta část vesnice byla ta, kde se nacházela Ayame. Shinobi Tsukigakure no Sato však místo bojovat se raději urychleně odebrali k odchodu. Tohle taky potkalo Takahashi Ayame, Airis a Tstua Reigiho. Žel, nebyli schopni ubránit tuhle vesnici. CHAOS s jeho důsledky Nás jednou vždy dohoní. Nyní měla tu čest tohle pocítit na vlastní kůži Tsukigakure no sato!
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Assasin Senju Sat May 24, 2014 8:42 pm

Byl jsem v mírném pokleku a oddechoval. Boje byly kruté, velmi vyčerpávající..Kdyby se mí "přátelé" dívali pozorněji, všimli by si, že jsem každého vesničana spíše chránil, než zabíjel. Svým Mokutonem jsem je chránil a ukrýval před zraky ostatními. Nemohl jsem dopustit, aby zemřeli nevinní. Tohle byla hra, do které nepatřili. Otočil jsem se na své "společníky"..."Tak, co teda? Zapečetíme ji?" usmál jsem se a utřel pot z čela.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Hokori Mai Sun May 25, 2014 8:30 pm

Assasin se příliš užitečným nezdál. On zde s námi však nebyl kvůli předvedení své síly. Jeho čas teprve příjde. Nyní jsem mu ale toužil ukázat plnou sílu CHAOSU. Jeho otázka se však zdála býti příliš troufalou na někoho, kdo se přidal ke Shuuketsu terpve nedávno. "To už není Tvoje starost." Promluvil jsem chladně, a pak se vydal pryč. Assasina jsem zde ponechal samotného. Věděl kde mě najít. Kde pak by asi někdo měl najít Tsuchikageho? Při mém odchodu jsem se ohlédl, abych spatřil působení CHAOSU v tomto světě. Dílo, které jsme nyní přetvořili k obrazu svému, působilo strašidelně, ba dokonce hrůzostrašně, a to mě uspokojovalo. Tušil jsem, že Assasin tak úplně není na naši cestě, a však jsem měl pro něj svůj úděl, který mohl splnit pouze On.

Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sora no Sen Sun May 25, 2014 8:56 pm

V povětří nebylo možné neucítit zápach krve. Nad troskami Tsukigakure no Sato leželo plno mrtvých obyvatelů této kdysi proslulé díky Kabutovi vesnice. To co bylo, brzy zmizí, neboť vše je pomíjivé. Ideálním příkladem se nyní ukázal samotný Nanadaime Hokage. Před několika měsíci by nikdo neřekl, že se Assasin přidá ke svému nepříteli. Nyní táhli za jeden provaz a měli společně na krku již jednu zničenou vesnici. Ačkoli se Assasin domníval, že není jiná cesta jak Tsuchikageho s jeho organizací porazit, než-li o něm něco více zjistit přidáním se k němu, dělal špatnou věc, což by si brzy uvědomil každý shinobi se svědomím. Tento čin však nemohl zůstat nepotrestán. Bohové s Assasinem měli jiné plány, což mu chtěli dokázat poslem, který nesl jejich zvěst: Všichni musí zemřít! Ať už dobří, spravedlivý nebo zlí. Každý jednou sejde na špatnou stezku, a dál šíří bolest a utrpení. Tento svět je již příliš dlouho v této nekonečné smyčce. Tohle se ale brzy změní.

Assasin najednou za sebou, v troskách Tsukigakure no Sato, mohl zaslechnout, čím dál tím hlasitější kroky. Nepochybně... někdo nebo něco se přibližovalo. Po chvíli z kouře, který se zde vznášel ještě od výbušných lístku a devastacujících technik, vyšla postava zahalena černým pláštěm s kápi na hlavě. Do obličeje ji vidět možné nebylo, a to vyvolávalo různe otázky ohledně této tejuplné postavy. Nanštěstí pro Nanadaimeho Hokageho, Kirigakure no Sato nezveřejnila nasbíráne informace o nepříteli, který jim zabil jejich Kage. Vědělo se pouze... že se pohyboval zahalen černým pláštěm s kápi na hlavě, což symbolizovalo temnotu toho to světa. "Příjměte svůj osud Nanadaime Hokage. Bohům se nelze vzpírat." Promluvila chladně, a pak se nedaleko Assasina zastavila. Začal foukat chladný vánek. Tajuplná postava mluvila nejasně, ba dokonce byy se dalo říct, že nechápavě.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Assasin Senju Sun May 25, 2014 9:08 pm

Poté co Tsuchikage odplachtil se mi ulevilo. Pomocí Kai jsem zrušil své maskovací Mokuton Henge a chtěl jít hledat další zraněné a pomoci jim. Uslyšel jsem podivnou hudbu a poté i ucítil vážně divný pocit. Tento pocit svíral mé hrdlo, měl jsem pocit, že se brzy udusím. Tak hrozná byla jeho čakra! Jak bylo jen možné, aby něco takového dokázal shinobi. Zřejmě nebyl obyčejný. Otočil jsem se a pohlédl na něj. Bohům se nelze vzpírat? Co to má být?
"Nevím kdo jste, ale absolutně nevím, co máte na mysli," pohlédl jsem na něj a poškrábal se na bradě.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sarutobi Sen Tue May 27, 2014 11:59 am

Ja, Sen Sarutobi, Konožský Shinobi a aj Anbu samotného Hokágeho, jeho ochranka a jeden z jeho najvernejších som sám viedol obranu Tsukigakure, v jej poslednej obrane. Morálka po chvíli ale začala upadať, pretože súper bol nie len v početnej prevahe ale mal na strane svoju hlavu, zatiaľ čo samotná hlava Tsuki sa neukazovala. Robil som čo som mohol, ale zlyhal som a nedokázal ubrániť túto krajinu. Spôsobili sme súperovi ale dostatočné strany a kúpili obyčajným obyvateľom Tsuki dostatok času nato aby dokázali utiecť do bezpečia, pričom sme za čas zaplatili tou najvyššou sumou, a to sumou krvi. Teraz ja, sám ja ktorý doteraz bojoval proti Gobiho Jinchuurikimu som ležal spráskaný pod množstvom sutín, neďaleko konfliktu ktorý sa začal odohrávať aj po vojne. Zvuky boja začali ustávať a krik celého bojiska mizol, zatiaľ čo sa objavil nový hlas a hlas v ktorom som rozpoznával osobu pre ktorú som kedysi mienil platiť životom. Nedokázal som sa ani hýbať, a v mojich myšlienkach som sa začal upierať na svoju sestru, ku ktorej som podľa všetkého smeroval. Cítil som sa mizerne, o to viac som preto cítil bolesť v tele, tupú fyzickú bolesť spôsobenú obrovským návalom kameňov a dreva na mojom tele ktoré len vďaka obrovskému šťastiu neschytalo plný zásah a nebolo rozdrvené. Netušil som či si ma niekto všimne, moja čakra bola mizivá a pripomínal som skôr mŕtveho aj keď som ním nebol, teraz som svoju pozornosť upriamil na neďalekú scénku. Rozmazaný pohľad a tupé hlasy sa ale začali kaziť, a sám som cítil že onedlho sa dostanem do stavu v ktorom nebudem schopný nič urobiť, že odpadnem alebo umriem.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru