Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Tsukigakure

+41
Goku
Akasuna no Pilikka
Seina Akane
Lizzy
Nao Okumura
Faito Dansaku
Killunia
Akasuna no Ruki
Kangae Mizutsuchi
Misha Haybushi
Reina Kana
Rei Casius
Mai
Kaya
Sasuke Tobirama
Hebi
Seito Senju
Itama Senju
Sarutobi Sen
Sora no Sen
Hokori Mai
Assasin Senju
Torii
Tatsuo Reigi
Kisuke Uchiha
Airis Tooya
Anbu
Hoozuki Meizu
Ryuu Hiroshi
Junka
Yun Harada
Akira Hitsumi
Akio
Yuuki Botan
Shinobi
Yogi
Yomi Hikikomori
Tatsumaki (Oga)
Kaomi
Crystal Takaishi
Ayame Takahashi
45 posters

Strana 11 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:22 pm

First topic message reminder :

Vstupní brána do Tsukigakure.
Místo je strážené 24 hodin denně, pravidelně se střídajícími hlídkami.
U brány jsou vždy 2 jounini a 1 chuunin + 2 skrytí chuunini. Ve vesnici jsou neustálé hlídky v týmech - 1 jounin a 3 chuunini.
Vesnicí poletují lístky irisu, upozorňují Tsukikage na přítomnost a pohyb lidí ve vesnici. Každou hlídku, jak u brány, tak ve vesnici, doplňuje jedna šelma, většinou leopard.
Brána se zavírá kolem 10 hodiny večerní. Při vstupu do vesnice je nutno odevzdat všechny zbraně a nahlásit se, popřípadě předat povolení od svého Kage.
Vstoupit do vesnice bez ohlášení se u brány je nesmyslné, nastává okamžité stíhání a vetřelec se trestá.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Nao Okumura Sun Jan 25, 2015 7:39 pm

Rozhodne bola tma. Bol som v tme. Tmavá noc, taká bola tma. Ale nebol som sám. Bola tu srnka. Srnka bola v tme. Sama. Ale už nebola, lebo tma sa rozšírila. Kontrast tma a svetla sa znásobil s novým pocitom. Ten pocit bola srnka. Očividne som bol v tme sám a smutný. Neveselý. Lebo bola tma a bol som sám. Ale srnka bola sama. Ale už nebola, lebo prišla. Cítila guľáš, smutný guláš. Pretože v nej bola jej mamka. Bolo to smutné. Zomrela aby nebol smutný Nao. Preto bola smutná ona.
"Dáme karty?" Spýtal sa Nao po chvíli. Prišiel k veselým a svetlým strážam. Bol smutný a sám. Bol neveselý. Ale mal karty. Stráže boli veselé. Ale nemali karty. Nao mal karty a zrazu nebol sám. Bol so strážami. Mal pekné karty.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jan 28, 2015 9:00 pm

Vskutku, už nikdo nebyl sám. Ying a Yang dokážou správně fungovat pouze v rovnováze, které, jak se zdá, právě dosáhly, respektive se snažily dosáhnout. Temný smutný Nao totiž nabídl veselým světlým strážím jednu partičku karet, možná dvě, tři... to je těžké předem říct. Nikdy totiž nevíme, co může budoucnost přinést.

Stráže si Naa pořádně prohlédly a na chvíli umlkly. Šlo slyšet jen jejich mlaskání, neboť na polévku, kterou si vařily, se náramně těšily. "Tak sem s tím..." Promluvil po chvíli jeden ze čtyřech stráží, které u brány hlídaly. Asi takto reagoval s tím, že jedna hra ještě nikdy nikoho nezabila, ale pravdou je, že zabila. Snad to tentokrát ale dopadne dobře. Snad Nao nemá žádné postranní úmysly. Snad srnka nebude mstivá a nepomstí se Naovi a ostatním za její mamku v Naově guláši. Štěstí, že polévka, kterou si vařily stráže, byla zeleninová. Žel, Naův guláš obsahoval srnku, která byla matkou srnce, která se toulala v okolí Naaova stanu.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Nao Okumura Sun Feb 08, 2015 9:41 am

Vskutku, bol to zvláštny večer. Smutný a opustený Nao si našiel veselú a početnú partiu, s ktorou hral karty. Pekné karty. Večer bol zábavný, vskutku svetlý. Všetci sa smiali, aj Nao sa smial. Už nebol neveselý. Bol so strážami. Hrali karty. Naozaj pekné karty. Začalo svitať, brána sa otvárala a stále hrali karty. Stráže boli radi, že Nao nemal nijaké úmysli. Snáď. Bol veselý a rád hral. Avšak svitanie prinieslo niečo iné.

V okolí sa zhlukovali zvieratá. Len srnka? Nie, bol tam aj bobor. Dokonca aj vtáčik, nejaký ten diviačik a malý medvedík. Všetci stáli v diaľke. Pozorovali. Chceli sa pomstiť? Kto mohol vedieť že srnka ktorú Nao uvaril bola prezidentom zvieracej ríše. Bola mŕtva. Zvieratá chceli pomstu. Krv za krv. Chceli guľáš z Naa. Videli stráže. Chceli guľáš aj z nich. Bol to problém. Svitalo, bolo veselo ale už nebolo. Zvieratá mali vlajku. Zvieraciu vlajku. Boli ako armáda. Blížili sa. Svitalo.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Feb 08, 2015 7:16 pm

Stráže hráli, a také Nao hrál. Všichni karty hráli, smáli se, a také temný smutný Nao se smál. Nebyla to jen jedna hra, jak prvně plánoval jeden ze stráži. Skončili až dalšího rána, a to už tu byla vrána. S vránou celý zvřecí prapor, a stráž si připadala jako magor. Hned všem došlo, jak se věci mají, a také to, že toto se rozhodně neutají.

Postavili se a pohlédli na Naa, a tu jednoho napadla dobrá rada. Poradil ostatním ,předhodit Naa. Jeho vinou tady byli, protože to On srnku uvařil. Čím strážím snědení své vlastní zeleninové polévky zmařil. U karet totiž na polévku neměli ani pomyšlení, a říkali si, že tu žádný zvířecí prapor není.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Nao Okumura Mon Feb 09, 2015 9:18 am

Veci sa tu zhoršovali, keď zvieratá k bráne pochodovali. Veľký prapor oni niesli, a stráže iba sťažka hlesli. Pul sa on zdal veliký, veď ich niesli králiky. A v tom hurhaji prevelikom, Nao sa modlil k jeho anjelikom. Pochopil čo za chybu spravil, a že to lepšie neutajil. Jedna možnosť tu vždy bola! Pomohol mu mobil Motorola! Lebo jedna vec bola istá, bitka to mala byť veľmi čistá, zdvíhala sa zem kamenistá, a z diaľky sa ozvalo.. "Krista!". Bol to koniec všetkých plánov, chceli vyhubiť ľudských pánov. Nehrala v tom len pomsty rola, bola to antiľudská patrola!

"Nebojte sa  mocný páni, pomoc už je tam na stráni!" Skríkol Nao rozhodnute, nepomohlo by im jeho vydanie. Preto sa sám ujal vedenia tejto bitky, keď ho celý čas trápili výčitky. Neďaleko už bol prapor, zdvihol sa aj Tsukigakurský odpor. Krik a hlasné zavýjanie, značilo blízke zabíjanie. Muži, ženy a aj deti, do plnej zbroje zaodety! A tam hore na strážnej bráne, ozvalo sa prebíjanie.

"Muži, ženy všetkých vekov, vybijeme týchto srnčekov!
Pre ochranu našej zeme, bojovať s nimi my budeme!
A vy zvery z lesa zemi, ste na našom zázemí,
svoje domovy brániť si budeme, a k víťazstvu skvelo dôjdeme!
Preto vás chcem len varovať, nechajte nás v kľude kráľovať,
lebo ak hneď neustúpite, náš mocný hnev pocítite!"


I ozval sa na bráne veľký pán, i niesli sa jeho slova tam a tam. Zdalo sa že reč srdcai ľudí oživila a zvery pomaly ustupovať prinútila. Len srnka stále hrdo stála, neuznávala ľudského kráľa. Chcela vidieť len to jedno, telo Naa veľmi biedno.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Feb 14, 2015 10:03 pm

Osiřelá srnka stála před strážemi a Naem tak sama. Nebýt generála Naa, jistě by se svými společníky udělala někomu aua. Smutně se dívala na Naa. Strážím při pohledu na srnku i slzička ukápla. Nikoli slzička smutku, ale radosti, když po zničení Tsukigakure no sato úroveň stravování v této vesnice hodně poklesla. To byl také důvod, proč si nevařili stejně jako Nao guláš, ale vařili si zeleninovou polévku.

Nyní se jim ale naskytla příležitost. Konečně si mohou pochutnat stejně jako Nao na srnčím mase! Stráže dali ruce do kapes, a když je vytáhli, neuvěřitelné, drželi v rukou příbor s plochým talířem. Ano, měli si v plánu srnku dát do guláše, takže ten příbor s talířem byl z tohoto úhlu pohledu zbytečný. Mělo to však symbolický význam. Dali tím najevo srnce, co bude následovat.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sat Feb 14, 2015 11:06 pm

Nevedel som, čo si myslieť.
chudák srnka by chcela len utiecť.
Prekaziť im tieto ich plány ?
vyrušiť ich a poslať, do teplých plání ?
Dosť týmto rýmovačkám...
 .. v predstavách už istej kunoichi prsia mačkám..
Preto radšej skončiť treba, 
 kým si k tej srnke, nedonesú aj chleba.

Proste som sa tam objavil. Ako každý iný kultivovaný človek, ktorý má misiu prezrieť si postupujúce práce pri bráne. Pohľad ktorý sa mi naskytol, ma však zarazil.
V momente som sa objavil pred srnkou a s vytaseným kunaiom som mieril na strážnikov.
"Ako si vy dovoliť brúsiť si zuby na toto sŕňa, však vyzerá jak gazela, jak také malé žieňa ! Nechajte si ujsť vaše chúťky hnusné, aj tak by to bolo mäso zväčša mastné!" Ale váŹne dosť.. táto rýmovačka mi obracala žalúdok. Samozrejme by som si na srnke rád pochutnal aj ja no, meh... 
"A ty chlapče zlatý," Poukázal som na chlapíka z Kumogakure.
"... došli mi verše.. proste ma následuj." Pokrčil so mramenom na sklamanie všetkých prítomných. Už som čakal tie ovácie, to ospevovanie o mojej dokonalosti a prispôsobivosti.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Nao Okumura Wed Feb 18, 2015 11:20 am

Pravda tu však bola taká, nebola to srnka voľajaká. Toto sŕňa či už lesné, s ťažkosťou si ona hlesne. Ďalej žerie trávičku, príjma rannú šťavičku. A tie stráže s Naom na čele, v lave dusno, trieskajú im tam čepele. Jedna vec to bola istá, keď tam Nao reval Krista, ich polievka nebola tak čistá, tráva ako doplnok v polievke bola marihuanočistá. A tak keď všetkým, len čo prileteli všetky mušky, pochopili, že mali z nej len halušky. Tak skončila vojna veľká, v momente keď ich spindala veliteľka.


Po tej párty, čo sme mali pri bráne so strážami ma prebral až cudzí hlas. Chvíľku mi trvalo, než som dokázal poriadne otvoriť oči, aj keď na takéto stavy som bol zvyknutý, množstvo trávy, ktorú sme včera mali v polievke, sa nedala porovnať ani s Jamajským veľkoskladom. Len čo som totiž otvoril oči, pocítil som v hlave prudkú bolesť, do ktorej sa mi istý člen Tsukigakure snažil natlačiť, aby som ho následoval. Vôbec si ani neuvedomoval, po akej kalbe som sa prebudil a tak trvalo najmenej hodinu, kým som sa zo svojho stavu prebral a zničený som sa snažil po postavení nahmatať niečo, do čoho by som sa mohol vyzvraciať. Nebol to najlepší prvý dojem, ale tak, bolo mi to ukradnuté. Našťastie nič nevyšlo von a napriek haluškám, som mal na hlave stále masku, reprezentujúc Kumogakure, som sa pomalým krokom vydal naslepo za chalanom, nechápajúc, ako je možné že vládzem chodiť. Avšak pohľad som mal na chalanovi, ktorý očakával ovácie. Tie neprišli, stráže boli na káry a ja som si z neho mienil uťahovať.
"Hej, dieťa.." Oslovil som chlapca, otázka bola jasná. Wtf sa deje? To že som ho označil za malé dieťa ma netankovalo, oproti nemu, som mohol byť kľudne otcom, a keď spomínam na poslednú návštevu Tsuki, som ním naozaj mohol byť.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sat Feb 21, 2015 4:56 pm

Pozrel som sa na Naa odmeraným pohľadom. Ruky som si založil na hruď s kunaiom vytŕčajúcim spod môjho topu. Jeho oslovenie ma vlastne celkom potešilo. Veľa ľudí ma videlo ako dieťa, pred tým než som im nakopal prdel. Bola síce pravda, že som mal pred sebou magneta a ja som mal pri sebe viac železa, než cigáni do zberu nosili... no nemal som ako vedie´t o jeho schopnostiach.
Jeho oči vyzerali, že má isté stavy po.. kto vie čom. S povzdychom som zo zákutia svojho oblečenia vytiahol vrecko s podivnými guličkami, po ćom som mu jednu podal.
"Urobí sa ti lepšie." Bola to pravda. V podstate to fungovalo ako taký detox. Síce pravdepodobne do piatich minút bude musieť ísť na malú a bude sa trocha viac potiť, no naozaj mu bude lepšie.
"Mal som vyzdvihnúť spred brány shinobiho, ktorý pochádza z Kumogakure no sato. Si z Kumogakure no sato?" Spýtal som sa ho. Môj hlas neznel nijak nepríjemne. vlastne celkom normálne.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Nao Okumura Tue Feb 24, 2015 1:28 pm

Bolo zjavné že dieťa predo mnou podľa všetkého trpí istou očnou vadou. Podľa všetkého sa mu buď skresľujú obrazy, alebo je naozaj slepý. Na malý okamih, napriek tomu že som mal masku, som nasadil naozaj zjavný poker-face a neschopný nejakého slova som len s pootvorenými ústami sledoval chlapca pred sebou. Nepotreboval som ani pilulku nato, aby som musel sa nejako dostať z tohto stavu aký som mal, stačil ten pohľad. Na malý okamih som zablúdil pohľadom na uniformu jednotiek z Kumo a nakoniec aj na čelenku, ktorú som mal opásanú okolo pásu. Napriek faktu že bola preškrtnutá, určite vedel o čo sa jednalo, že som nepatril k Nukenninom ale pre verejnú ochranu Kumogakure som sa vydával práve za Nukennina, aby som tú dedinu s vedením ktoré si sedelo na ušiach, ochránil takto na diaľku pred tým, do čoho sme sa pustili. Napriek tomu som bol jediný ich Shinobi ktorého poslali, mohli si tiež myslieť že je to slabota, ale ako pri bitke u termopyl, ako sparťania ktorí viedli len tristo jednotiek, tak isto Kumo vyslala elitu.
"Áno.. som.." Prehovoril som trhane po chvíli ticha a len tupého sledovania Sasukeho pred sebou. Môj hlas narozdiel od jeho, však znel nie len nepríjemne, ale aj arogantne a povýšenecky, ale taký som bol, cynický hajzel. Proti nemu som osobne nemal nič, ja som mal však všetko voči ľuďom, ktorých som nenávidel. Všetkých čo mali čelenky.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sat Feb 28, 2015 9:12 am

Ruky som zložil z totej polohy a poškrabal som sa vo vlasoch.
"Meh... aký to cynický hajzel." Povzdychom som si a s pokrčením ramien. Hodil som do seba pilulku a s povzdychom som sa mu otočil chrbtom. Bolo mi vlastne celkom jedno, či to bol nunkenin alebo nie. Bol z Kumogakure no sato, mal som doviesť Shinobiho z Kumogakure no sato. Nebolo mi povedané v akom stave či postavení sa mal ten shinobi nachádzať.
"Tsukikage ťa očakáva dedo.. pre teraz budem tvoja turistická príručka." Ak nemal nijaké námietky, tak sme prešli bránou a išli hlbšie do dediny.
(presun)
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Nao Okumura Sat Feb 28, 2015 9:25 am

Len som si povzdychol a pousmial sa nad jeho nepeknou poznámkou, mierenou voči mne. Ja som to bral ako poklonu, ako milý kompliment. Nie preto že som ním bol, čo som bol. Skôr preto že ma jeho názor na mňa prd zaujímal. Jeho oslovenie "dedom" mi roztiahlo ešte väčší úsmev. Na malú chvíľu som sa na neho pozrel, ako mi oplatil poznámku rovnakou zbraňou, a len som sa za ním pomalým krokom a bez slova vydal, smerom priamo k jednej z najväčších budov v Tsukigakure, kde mal byť ďalší dedo.

~Presun~
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Mai Sun Mar 01, 2015 4:42 pm

Naše skupina dorazila k bráně. Ruki se rozhodl jít sám napřed. Bylo od něj sobecké, že nám nepomohl udržet skupinu po hromadě. Naštěstí se k nám připojila Yomi. Čtyři shinobi zvládali uhlídat dvanáct nukenínů s bandity. U brány jsem se ohlásila a pohlédla na Kangaeho, Reie a Yomi. "Mise je u konce. Podám hlášení Tsukikagemu-sama. Kangae, zavedeš s těmito dvěma shinobi naší skupinku zločinců do věznice." U brány hlídali vždy čtyři shinobi. S Kangaemu měli jít dva.

Yomi asi bude chtít také hovořit s Tsukikagem, protože ve vesnici měla být pouze na týden. Nevím, jak se přesně s otcem domluvili, ale v nemocnici mi řekla, že je v Tsuki na návštěvě pouze na týden. Rei možná nemá v plánu za Tsukikagem jít, ale otec se s ním jistě bude chtít setkat. Má v plánu z něj udělat dobrého shinobiho, takže si myslím, že jej bude chtít asi osobně něco naučit. "Odpočiňte si" Mise trvala opravdu dlouho, takže ačkoli například Yomi se musí hlásit u Tsukikageho kvůli jejímu pobytu ve vesnici, měla by se prvně vyspat. Když Kangae vyrazil se skupinou zločinců do věznice, vydala jsem se do Tsukikageho kanceláře.

PŘESUN
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Mar 01, 2015 7:16 pm

Kangae Mizutsuchi

Došli jsme až k bráně Tsukigakure. To bylo vše co jsem sám od sebe očekával. Byl jsem po této misi celkem vyřízený. Koukl jsem se na Mai, která mi zadala ještě poslední rozkaz. Nejvíc mi asi vadilo to, že jsem musel ještě spolupracovat s Reiem a Yomi. "Oba dva si dělejte co chcete, zvládnu to sám. Kagebunshin no jutsu!" Ruce dám v pečeť a vytvořím pár klonů.  Dva shinobi mě ještě měli doprovodit, to mi nevadilo. Nikdo z těch Nukeninů nevypadal, že chtějí dělat problémy, takže jsem je jednoduše doprovodil na místo určení. No, opět jsem se lehce zabořil do svých myšlenek, nebylo to však nic absurdního. Při pohledu na ty Nukeniny jsem si uvědomil jednu věc. Jednu věc, kterou mohla vyřešit jen návštěva klonu v Kirigakure, který byl již na cestě. Já se tedy vydal do vězení.

PŘESUN
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Rei Casius Sun Mar 01, 2015 8:05 pm

Mai měla pravdu, nepotřeboval jít momentálně za Tsukikagem. Tohle nebyla, jeho oficiální mise jen se připojil. Kangae řekl, že to zvládne sám, ale potřeboval si něco ještě zařídit a šel s ním. "Já půjdu s tebou. A mimochodem proč jsi dělal v lese klon a kam šel?" Zvědavě se zeptal. Při cestě sledoval Nukeniny co budou dělat a taky se k nim připojil a začal si s Nukeninama povídat, ale nějak jim nebylo do mluvení, kdo by to řekl.

/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Lizzy Mon Mar 02, 2015 9:25 pm

Bol to celkom krásny pohľad. Kto vie, prečo som znova skončila práve tu. S vyvalenými očami a neveriacym pohľadom, som sledovala bránu a jej okolie. Pamätala som si tu. Bola to náhoda... no prijateľná. Vlastne som sa cítila hrozne trápne. Síce som stále jazdila na Onmim, to že som odtiaľto odišla na "prechádzku", stratila sa, prešla pol sveta a znova sa náhodne vrátila, bolo jednoducho nepredstaviteľné aj na moje pomery. Nemohla som však povedať, že sa mi takáto prechádzka po svete nepáćila. Naučila som sa predsa len mnohým veciam! Poupravila som si slamák a potľapkala som obrovskú pandu na hlave.
"Onmi-kun, sme späť." Veselo som sa uculila. Pevne som verila, že ma všetci privítajú s otvorenou náručou. Spomenula som si však na Kayu a na jej druhú "osobnosť"... zamrazilo ma v kostiach. Dúfala som, že ju nenájdem niekde vo väzení alebo tak!! To by bol prúser... naozaj veľký prúser. Sľúbila som jej predsa, že tu na ňu dám pozor.
Pravdepodobne ma pustili cez bránu, stále mal predsa len Onmi na jednom z páskov na jeho oblečení, čelenku Tsukigakure. Navyše si pravdepodobne môj vstup stráže pamätali. 
(presun)
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Sat Mar 28, 2015 2:53 pm

Došel jsem k bráně a strážím jsem ukázal svůj propouštěcí list na řekněmě vycházku. Po delší kontrole by mělo být vše v pořádku a já se vydal pryč.
(přesun Konoha)
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Misha Haybushi Sun Apr 05, 2015 2:21 pm

Příjdu k bráně a nevypádám zrovna štastně. Vypádám spíš velice naštvaně a nemám zájem se nějak moc vybavovat. Přesto si musím vzít zbraně které mi tu odebrali ještě předtím než jsem šel bez jediného kunaie na S rankovou misi. Nebýt trochu vychcanosti a nepropašovat si pár zbraní sebou tak asi fakt budu proti kataně máchat rukama. Přesto jediné co mě štvalo bylo to že mi řekl že takovouhle techniku nezná. I když technika Kuchiyose: Tobidougu je používana na podobný způsob a to jí využívají genini. Možná mám osobně nastudovanou celou knihovnu Konohy ale toto je celkem základ. Byl to pouze návrh neřekl jsem že to vím uplně stoprocentně ale co se stalo, to je jedno.

Dobrý den jsem abych si tu vzal zbraňě a šel na misi Mám v plánu podpořit Hakuie ale přesto nebudu až do konce. Skočím si znovu do skrýše a prohledám jí osamotě bez nějaké asistence. Pro šéfa pomuži jednotkám zničit Kirigakure. Velice doufám že budu moc někoho zabít abych si něco dokázal. Poté mě šéf uzná a hned na to odejdu z této vesnice. Není to můj domov a jak se říka ''pujdu zase o dům dál'' Chci si vzít své zbraně a rychle jít do Kiri (//přesun). Pokud nebudou mít strážci něco proti že si je beru sám.
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Misha Haybushi Sat Apr 25, 2015 4:02 pm

Vracím se zpět abych předal šéfovi nějaké informace o útoku na Kirigakure. Celkem jsou to špatné zprávy a to že utok selhal a Hakuie leží v lávě. Poslední dobou se mi moc nedaří, první mise nedopadla jak měla ale ani tato neskončila uspěšně. Narozdíl od první mise jsem přišel právě na konec celé bitvy. Odložím si tu zatím skoro všechny zbraně až na pár kunaiu co si schovám v vnější části pláště. Projdu bránou** /přesun
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Apr 26, 2015 1:43 pm

Kangae Mizutsuchi

Moje mise začala. Co se dalo dělat, musel jsem konat a to hned. Všechno na mě začalo naléhat až právě u této brány. Den, kdy jsem sem poprvé přišel, co jsem měl tehdy za úmysly. Moje myšlení se postupem času měnilo.
 
"Yosh, jde se na to.." Zasmál jsem se a vytáhl jsem si mapu. Cesta vedla z Tsukigakure, nebo také Tsuki no Kuni do Yama no Kuni přes moře. Následně do Suna no Kuni a Kaze no Kuni. Tři hodiny cesty byli přede mnou. Moje mise ještě k tomu neměla stanovené místo konání. Jednoduše to mohla být mise na měsíc nebo ještě líp na mnohem delší dobu. Můj pohled se změnil. Z úsměvu na vážný. Vydechl jsem a na zádech jsem si ještě připnul pořádně katanu. Byl čas vyrazit. Dalo by se říct, že úspěch byl prioritou a má duše byla naprosto klidná. Sunagakure, vesnice, která byla zničena. Nepocházel jsem z ní, nemusel jsem se k ní nějak vázat. Pomalu ale jistě jsem se vydal na svou cestu. Další zastávkou byla právě Yama no Kuni. 
//Přesun Tsukigakure -> Yama no Kuni -> Suna no Kuni -> Kaze no Kuni
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Rei Casius Sun Apr 26, 2015 6:33 pm

Sledoval jsem Kangaeho a když konečně z tréninku došel k bráně a pomalu odcházel. Opatrně jsem přišel k strážcům brány a vysvětlil jsem strážcům, že mám misi a pustili mě a mohl jsem pokračovat ve sledování. Nejspíš už o mně ví a nejspíš mě ignoruje jako vždycky ale tím lépe pro mě.

/Přesun Tsukigakure -> Yama no Kuni -> Suna no Kuni -> Kaze no Kuni
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Mai Mon Apr 27, 2015 3:56 pm

Dorazila jsem s Tsukimarem k bráně. Sasuke by se tu měl objevit, co nevidět. Byla jsem zvědavá, kdo další se k nám připojí. Neustále jsem se proto dívala do dálky, jestli někoho nezahlédnu. Tsukimaru stál celou dobu u mě. Cestou k bráně jsem mu přikázala, aby se mě držel a nemluvil. Nehodlám riskovat, že se Sasuke dozví něco o mé technice Shishi dojo. I když dříve nebo později něco určitě zjistí.

To by mi ještě scházelo, aby se dozvěděl něco o mých schopnostech. První provedením Shishi dojo, oživením zombie shinobi, jsem se netajila, ale ráda bych druhé provedení uchovala v tajnosti. Kdyby se o druhém provedení dozvěděli občané Tsuki, mohli by se dopátrat pravdy o jejich Tsukikage. Nepřípustné. Takto nemůžu ohrozit otcovy plány.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Mon Apr 27, 2015 4:02 pm

Držal som sa v tesnom závese za Mai. Popravde sa mi od nej nechcelo vôbec, ale vôbec vzďaľovať. Stále som musel rozmýšľať nad jej oblečením... prečo sa tak obliekala? Možno to bolo naschvál, aby rozptylovala mužských oponentov. Ja som jej zbraňami bol taktiež rozptýlený a ani som si to zatiaľ neuvedomoval..spomeň si na senseiku.. spomeň si na senseiku.. hovoril som si v duchu a spomienky ma zaviedli no.. do minulosti..  k "nej".. bože..  Takmer v momente som pohľad od Mai odvrátil niekam na hradbu. Takmer ma pri tých spomienkach zalial studený pot.
"Môžeš mi aspoň povedať akým ehm, spôsobom bojuješ? Inforácie sú jednou z mála výhod, ktoré proti Reine máme." Podotkol som a dúfal som, že z nej naozaj vytiahnem aspoň niečo.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Seina Akane Mon Apr 27, 2015 7:30 pm

Středním tempem jsem přes celou vesnici, zahalená v černém plášti došla až před bránu. Sasukeho jsem už viděla v kanceláři, byl poněkud upovídaný, avšak můj pohled byl ještě mnohem víc vražednější než ten, který viděl v kanceláři. S povzdechem jsem si sundala kápi a vlasy si smotala do culíku. Prohlédla jsem si ty dva od hlavy až po paty. Mezi tím mi stačilo cuknout oko.
Došla jsem mezi ty dva, bokem, ani jsem se na ně nepodívala.
"Svoje nechutný mužský chutě si nech až na bary, nebo ty vaše erotické kluby. Pokud nechceš abych tě zabila já dřív, než tam vůbec dojdem." Ve skutečnosti mi nestálo ani za tu námahu na něj otočit hlavu. Mohl si všimnout, že nesnáším lidi, shinobi. Ty dva jsem stejně jako všechny ostatní nenáviděla, co minutu jsem si představovala, jak umírají, všichni do jednoho. V tom jsem si ale vzpomněla i na tu ženu. Mírně jsem naklonila hlavu na stranu a očima se na ní podívala, i na toho chlápka za ní. Zvláštně jsem se na ní usmála a pak zrak přesunula znovu k bráně. Svou váhu jsem přemístila na patu a na menším klínku na botech jsem se otočila celým tělem k nim.
"Seina Akane, A-rank, Kekkei Genkai Koton, zaměření ninjutsu a taijutsu. Nesnáším ukecaný a nezajímavý shinobi se svou srdce rvoucí minulostí a blbýma kecama. Ehh...zajmout Reinu bude procházka růžovým sadem, takže...přijímám jakýkoliv návrh na její přepravu, kde nebude nutné jí useknout krk, vyrvat srdce, nebo jí při nejlepším uříznout aspoň jazyk." Pořád s tím samým výrazem jsem si sedla na kámen poblíž a dala si nohu přes nohu. Doufala jsem že těm dvoum zoufalcům dojde, že se mají představit a vychrlit tu nějaké smyslu dávající nápady.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Mai Mon Apr 27, 2015 8:13 pm

"Používám ninjutsu. O Reinu se neboj. Její síla bude minimalizována pomocí speciální techniky." Rozhodla jsem se Sasukemu sdělit alespoň základní informace o tom, jak bude souboj s Reinou probíhat. To ale neznamená, že na všechno, co se doposud stalo, zapomenu, a začneme se Sasukem vycházet. Když se na něj podívám, pořád vidím rozmazleného fracka, který se povyšuje nad ostatní. Nic víc jsem Sasukemu neříkala, i když je určitě zvědav, o jakou speciální techniku se bude jednat.

V dáli jsem zahlédla člověka zahaleného pláštěm, na kterého tu pravděpodobně čekáme. Když přišel blíž a sundal si kápi, ukázalo se, že se jedná o ženu. Způsob, jakým se zachovala vůči Sasukemu se mi nelíbil. Poznala jsem, že se jedná o dalšího člověka, podobného Sasukemu, který si o sobě příliš myslí. "Nemyslím si, že bys Sasukeho dokázala zabít." Řekla jsem chladně. Byla to reakce na její výhružku. K ničemu dalšímu jsem se nevyjadřovala. Nepovažovala jsem to za nutné.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 11 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru