Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Tsukigakure

+41
Goku
Akasuna no Pilikka
Seina Akane
Lizzy
Nao Okumura
Faito Dansaku
Killunia
Akasuna no Ruki
Kangae Mizutsuchi
Misha Haybushi
Reina Kana
Rei Casius
Mai
Kaya
Sasuke Tobirama
Hebi
Seito Senju
Itama Senju
Sarutobi Sen
Sora no Sen
Hokori Mai
Assasin Senju
Torii
Tatsuo Reigi
Kisuke Uchiha
Airis Tooya
Anbu
Hoozuki Meizu
Ryuu Hiroshi
Junka
Yun Harada
Akira Hitsumi
Akio
Yuuki Botan
Shinobi
Yogi
Yomi Hikikomori
Tatsumaki (Oga)
Kaomi
Crystal Takaishi
Ayame Takahashi
45 posters

Strana 12 z 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:22 pm

First topic message reminder :

Vstupní brána do Tsukigakure.
Místo je strážené 24 hodin denně, pravidelně se střídajícími hlídkami.
U brány jsou vždy 2 jounini a 1 chuunin + 2 skrytí chuunini. Ve vesnici jsou neustálé hlídky v týmech - 1 jounin a 3 chuunini.
Vesnicí poletují lístky irisu, upozorňují Tsukikage na přítomnost a pohyb lidí ve vesnici. Každou hlídku, jak u brány, tak ve vesnici, doplňuje jedna šelma, většinou leopard.
Brána se zavírá kolem 10 hodiny večerní. Při vstupu do vesnice je nutno odevzdat všechny zbraně a nahlásit se, popřípadě předat povolení od svého Kage.
Vstoupit do vesnice bez ohlášení se u brány je nesmyslné, nastává okamžité stíhání a vetřelec se trestá.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Mon Apr 27, 2015 8:26 pm

Nebol som senzibil... no po tom ako sa medzi mňa a Mai postavila Seina, takmer som zamdlel. Na prvý pohľad som naozaj nedával nič najavo, len moja tvár .. no stuhla. 
Naozaj?.. zo všetkých ľudí to.. musí byť ženská.. ktorá.. bola pred tou kanceláriou. Pomyslel som si. Čo si Tsukikage myslel? Naozaj sa ma chcel zbaviť? Stáli mi vôbec tie peniaze za to? Prikývol som na znak, že rozumiem.. no mohli už len hádať, či to bolo smerom na Mai, alebo smerom na Seinu.
"Ako som už povedal.. moje meno je Sasuke, som zo žoldnierskeho klanu Tobirima. Mojou špecialitou je.. vytvárať príležitosti." Trocha chabo som sa pousmial. Na druhú stranu, nevyzeralo to tak, že by sa proti mne tieto dve spojili. Pravdepodobne sa budú handrkovať medzi sebou a ja z toho vyjdem bez nejakej psychickej traumy? No.. moc som tomu neveril. Bolo to celkom komické, až so msa pozrel na našeho ďalšieho člena. Muža zahaleného plášťom. Mávol som mu rukou a s úsmevom som si povzdychol. Možno bol nemý..
Na druhú stranu som sa dozvedel že je Mai dobrá v Ninjutsu a že podobné zameranie bude mať aj Seina. Aspoň niečo, s čím som mohol pracovať.
"Mali by sme vyraziť, prípadnú.. taktiku, vieme preberať aj za jazdy.. nie?" Navrhol som a len som mávol na jedného strážnika, ktorý prikývol a po podaní istého množstva peńazí, nám doniesol Štyri kone. Predsa len.. ísť peši takú vzdialenosť a následne vyzvať na boj celú dedinu.. nevedel som ako oni, no na som chcel byť čo najviac oddýchnutý.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Nao Okumura Tue Apr 28, 2015 12:44 pm

Vonku nebolo najkrajšie. Práve sa spustil jemný dážď, ktorý po chvíľke zmenil svoju silu v hrubý leják. Oblohou sa začali česať blesky, avšak búrka ktorá náhle prišla, náhle odišla. Vzduch sa na malý okamih ochladil, ale tento čerstvý dážď v tomto ročnom období priniesol len úžitok. Cesty boli možno vďaka tomu dosť premočené, ale vzduch sa pomaly prečistil. To však nebolo jediné prekvapenie, teda aspoň pre Sasukeho. Náhle zmiznutie posily z Kumogakure sa nedalo vyriešiť, jeho odchod bol rýchly a tajný. Nedal dopredu vedieť nič, jediné čo nasvedčovalo tomu že sa nachádza v blízkosti boli havrany. Tie teraz krúžili na oblohe v hustom kŕdli, po daždi, hľadajúc nejakú potravu v podobe ostatkov jedla niekde na zemi. Zvuk však nebol práve príjemný, ich krákanie sa ozývalo zovšadiaľ. V tom sa za skupinkou ľudí, ktorá mala za úlohu vypátrať Reinu ozvali ťažké kroky, ktoré sa ozývali tichom aj napriek tomu že cesty boli poriadne premočené. V diaľke sa javila postava v plášti, ktorá spoločne so svojím koňom a ťažkopádnym krokom smerovala priamo ku skupinke pred ňou. Zdalo sa že je to len pocestný, ktorý prešiel dlhé míle aby si na chvíľu oddýchol pri svojej ceste. To sa však nestalo, pretože postava náhle zastavila priamo pred skupinkou a zatarasila im cestu priamo v okamihu keď sa navzájom predstavovali.

„Ísť na Reinu a dopredu si neprichystať takmer žiadne informácie.. Tsukigakure bola kedysi lepším miestom ako teraz..“ Prehovoril muž pod čiernym plášťom, ktorý lemovala kožušina rovnakej farby, avšak vyzerala ako vytrhané perie od havranov, ktoré sa v kŕdľoch preháňali po oblohe. Plášť aj postava vyzerali otrasne, a keď dopadlo svetlo na mužovu tvár, ktorý si pomaly zložil kapucňu, bol to ešte žalostnejší pohľad. Zdalo sa že prežil katastrofu. Tvár mal posádzanú malými rankami, avšak cez líce sa mu prechádzala obrovská jazva, ktorú určite pred príchodom do Tsuki nemal. Aspoň tak si ho pamätal Sasuke. Rovnako ako jeho tvár, celý plášť a oblečenie pod ním vyzeralo v zúboženom stave, posiate množstvom dier od rezného poškodenia, rovnako ako rukávy, na ktorých schla ešte takmer čerstvá krv. Mohla mať pár dní. Tá však nepatrila Naovi, ktorý vyzeral možno ako po výbuchu, ruky mal však čisté. Zdalo sa že má rovnako problém aj chodiť, avšak jeho iskierky v očiach a úsmev na tvári jasne nasvedčovali, že práve to čo hľadal získal. Remeň ktorým držal koňa bol roztrhaný tiež, avšak samotný kôň nepreukazoval žiadne známky únavy, kde tam sa objavovalo blato na jeho postroji, rovnako ako blato na Naovych topánkach.
„Som Kumogakurčan..“ Bolo všetko čo prehovoril, k predstavovaniu. Rovnako ako oni, aj on patril ako posila práve ku skupine ktorá sa vrhala na Reinu. Nevysvetlil kde sa nachádzal, nebral v úvahu nič, čo spôsobil svojim odchodom a bolo mu úplne ukradnuté čo si o ňom táto partia myslí. Všímal si ich pohľady ale nedával vôbec najavo ľútosť, vďaku ani nijaký pocit, len kamenná tvár a arogantný úsmev na tvári. Pohľad sa mu znova zmenil, otočil sa ku koňovi ktorý niesol jeho výbavu. Trochu napravil postroj, a čakal kým sa pohnú aj oni, pričom im trochu ustúpil z cesty. Sasuke mal pravdu, prípadnú taktiku môžu prebrať aj po ceste, práve kvôli nej zmizol a vrátil sa v takomto stave.
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Seina Akane Tue Apr 28, 2015 2:59 pm

Tato partička byla čím dál tím lepší. Ženská, která mi lezla na nervy už teď, ukecanej Sasuke a teď se tu objevil ještě nějakej Kumogakurčan, který poučoval. To si ze mě ten Tsukikage dělá prdel? Musela jsem chování těchto komiků nějakým způsobem strávit.
"Nemyslím si, že by ses zrovna ty měla nějakým způsobem projevovat. Možná jsi o něco starší, ale být tebou, dám si pozor na jazyk. Nemám k vesnici žádný citový vztah, kór k nějakým nepotřebným shinobi." Dívala jsem se té ženě do očí. Možná mě nebrala vážně, možná si opravdu myslela, že toho nejsem schopna. Ale neznala mě. Rodiče byli a jsou jedni z nejhorších nukeninu vůbec, já nebyla vychována abych někoho ušetřila. Byla jsem vychovaná k zabíjení.
Letmo jsem se jenom podívala na Sasukeho a pak pohled přesunula na toho z Kumo.
"Tato vesnice umřela už dávno." Zamračila jsem se, naskočila jsem na koně a upravila si kapuci na hlavě. Popojela jsem před tuto cházku, nepotřebovala jsem slyšet jejich klábosení. Jediný důvod proč tu stále jsem byly svitky s technikami, informace a nějaká záruka toho, že kdyby nějaký z mých plánů nevyšel, padne to hlavně na vesnici a já si budu moct zase v poklidu žít.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Mai Tue Apr 28, 2015 5:48 pm

Seina se správně domnívala, že ji neberu vážně. Lidé jako ona mají vždy plnou hubu sraček, které by ve vlastním zájmu říkat neměli. Nakonec Seina řekne něco, čeho bude na do smrti litovat. Ukázalo se, že se nás rozhodl poctít svou přítomností i shinobi z Kumo, kterého otec v kanceláři zmínil při zadávání mi mise. "Ta Tsukigakure no sato, o které mluvíš, neobstála ani jeden silnější útok, a její Tsukikage Ayame Takahashi raději utekla, než aby čelila nepříteli." Zvláštní, že zrovna někdo z Kumo kritizuje současnou Tsuki. Špatně vztahy mezi shinobi v Tsuki lze chápat, jelikož se stala domovem mnoha nukenínů, žoldáků a přistěhovalců z jiných vesnic. Kumo se hrabe ve stejné špíně, a to neposkytuje azyl podobným lidem jako Tsuki. Copak už Nao zapomněl na poslední sraz Kagů, kdy se projevila disciplína jeho vesnice?

Nad Seininou poznámkou o tom, že Tsuki umřela už dávno jsem se jen pousmála. Cesta do Oto bude zajímavá. Seina si je určitě vědoma toho, že na této misi nemusí stát jen proti shinobim v Oto. Nasedla jsem na koně, a taky i Tsukimaru, který celou dobu nic nemluvil.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Tue Apr 28, 2015 5:57 pm

Keď som si uvedomil, že väčšinu času pôjdeme cez more.. zamrazilo ma v kostiach. 
Pozabíjame sa skôr, než prídeme na dané miesto.. snáď bude prejde prechod cez Hi no Kuni bez problémov. Prebehlo mi hlavou a ja som sa pozrel na Naa, ktorý sa uráčil prísť.
"Vyzeráš ako dead-meat." Podotkol som, po čom som však len popohnal koňa a vyrazil som ako prvý. Nechcel som vypustiť z úst nič, čo by odštartovalo zabíjanie v našej skupine, v ktorej už aj tak panovala nevraživosť. Preto som si naozaj dával pozor na ústa.
"Možno sa mi niečo črtá v hlave.. nejaký základný plán no.. musím to domyslieť. Viac vám prezradím na lodi."
(presun - Tsuki no Kuni  - (more) - Hi no Kuni - Otogakure)
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Nao Okumura Wed Apr 29, 2015 5:55 am

Postava pred nimi len s podivným pohľadom hľadela na skupinku pred ním. Zdalo sa že očakával odmietnutie, nejaké nadávky alebo to že mu nebudú veriť, predsa len sa tu objaviť z čista-jasna, bolo podivné, ale ohľadom toho nedával nikto z nich nejaký m*d. Jediné čo dosiahol boli odpovede na jeho poznámky, ktorá bola úplne nepodstatná a taktiež ju myslel len z provokácie. Otáčajúc sa na päte pomaly popohnal koňa pred ním, avšak ostal ešte chvíľu kráčať vedľa neho, pričom rukou siahol do obrovského vaku ktorý mal pripevnený k postroju. Poznámku od Mai takmer ignoroval, jediná jeho poznámka bola podpichovačná, čo v dôsledku znamenalo že uznáva jej pravdu.
„Prídem ti až tak mladý? Poznal som Tsuki ešte pred tým ako prišla Ayame..“ Zasmial sa, nepotreboval sa hádať pretože sama mala pravdu. Celý Shinobi systém bol prehnitý od základu, a dnešná doba ho len zničila. To čo popisovala v mysli pre Kumo, pre Tsuki, to platilo pre každú dedinu v Shinobi svete. Aspoň to mal na mysli Nao, ktorý rýchlejším tempom kráčal vedľa koňa, ktorého skôr zaťažovalo vybavenie ktoré niesol, a tak ho nechcel premáhať.
„Povedal nepotrebný Shinobi..“ Prehovoril ticho pri Seine, ani sa na ňu nepozrel. Nebránil Mai, len miloval arogantné poznámky, a tak jednu utrúsil na to, čo povedala Seina. V tom ani sám nevie ako, sa ocitol priamo pri Sasukem, keďže sa chytil vedenia a nie že by mu to nešlo. Nao ho pozoroval jedným očkom, pričom sledoval ako Sasan až príliš hrdo vztyčuje hlavu.
„A aj tak som krajší..“ Podotkol so sarkazmom na jeho poznámku a hlavu otočil smerom na cestu, ktorou sa vydávali. Kroky sa ticho ozývali popri cválaní koňa, a v rozpustenej ceste zanechávali hlboké stopy. Avšak, jedny boli oveľa hlbšie. Stopy po Naovom koňovi.


~Presun~
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Seina Akane Wed Apr 29, 2015 6:50 am

Pozastavila jsem koně, když Mai znovu spustila. Ne vážně, tito lidé co tu byli mi byli čřím dál tím víc nesympatičtější a já měla chuť jim podříznout hrdlo. Jen jsem stočila hlavu směrem k ní.
"Ayame Takahashi neutekla." Zamračila jsem se a popohnala koně. Všichni tady byli až nesmírně otravní a dělali chytré. Zrovna takovéto lidi jsem měla po krk. Doufala jsem v jediné...že do Oto dorazí všichni, protože podle mé nálady co mám teď hádám, že někoho brzo zabiju. Tse...Ještě chvíli budou mít blbý kecya ze života jim udělám peklo. Cuklo mi jedno oko a koně jsem popohnala, abych byla nejlépe co nejdál od té squadry.

Přesun
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Mai Fri May 01, 2015 7:35 am

Seina je samé překvapení. Kdo by to byl řekl, že na mé slova o Ayame bude reagovat takovým to způsobem? Vyznělo to jako by se jí zastávala. Bylo to zvláštní slyšet něco takového od nukenína, který před chvíli řekl, že s touto vesnici nemá žádné pouto. "Nepostavila se nepříteli při obraně své vesnice. Pokud na záchodě neměla zácpu, utekla." Byla jsem zvědava na její reakci. Pravdu o Ayame jsem popravdě nevěděla, a silně pochybuji, že Seina o ní něco ví. Ví se jen to, že v den útoku na Tsuki záhadně zmizela. Nenašlo se její tělo, takže mrtvá pravděpodobně není. Ovšem mohlo se stát cokoli.

Nao něco tiše řekl Seině, a pak přišel ke Sasukemu. Není pochyb o tom, že je ze všech tady nejklidnější. Nejspíš se jedná o toho člověka, kterého jen tak něco nevykolejí. Sasuke byl z této mise nervozní. Seina, jelikož vyrazila dopředu jako kachna a nešla z ostatními, měla očividně co dělat, aby se ovládala. Já jsem na tom podobně jako Seina, ale na rozdíl od ní jsem zůstala u skupiny a nedávala svou podrážděnost až tak najevo jako ona, i když mi tady taky ne všichni přijdou sympatičtí. Takže Nao je na tom asi nejlépe z nás všech. S Tsukimarem jsme vyrazili za družinou, následuje Sasukeho. Údajně měl plán. Jsem zvědava, co z něj na lodi vypadne.

=PŘESUN=
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Lizzy Tue May 05, 2015 7:08 pm

To kde sme mali ísť, som vlastne vedela len pomocou Kayi, ktorá momentálne viedla. U mňa bol celkom nezvyk nemať u seba žiadnu pandu. Taký Onmi, ktorého som využívala ako autobus mi naozaj chýbal. No na druhú stranu som musela mať vyvolaného Yona, ktorý momentálne pracoval na svojom čaji pre Kayu.. do zásoby. Sama som u seba mala pre všetky istoty dve čutory, keby sme sa náhodou niekoľko dní na misii zdržali. Dúfala som však, že to naozaj niekoľko dní nebude.
(presun - iwa)
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka Fri Jul 03, 2015 9:35 pm

Stanula jsem před branou vesnice. Bylo zvláštní být zase ve společnosti, ve velké vesnici. Cítila jsem uvnitř sebe neklid, i když jsem očividně neměnila svůj výraz. Přece jen, důvod, který mě do vesnice přivedl, pro mě stále znamenal tolik.
Maličko jsem se pousmála a sundala si kapuci z hlavy. Cítila sem hořkosladkou příchuť očekávání. Nervozitu, možná strach. V životě mi už ale mnoho věcí nezbylo, takže jsem své emoce ovládla a rozešla se dovnitř.
Pozdravila jsem se se strážci a odevzdala všechny zbraně. Rozhlížela jsem se po vesnici. Chtěla jsem vědět, kde můj syn vyrůstal, kde trávil svůj čas. Mrzelo mě, že to nebyla Suna, jeho i můj domov, i když jsem si nedělala moc velké naděje. Reina ho odvedla ještě moc malého, aby svou rodnou vesnici miloval stejně jako já.  Ale to nevadilo. Nepotřebovala jsem ho přesvědčovat, nepotřebovala jsem s ním mluvit. Chtěla jsem jen vědět, že je v pořádku.
Nadechla jsem se a vydala se ke kanceláři Tsukikageho. Doufala jsem, že mi pomůže.
/Přesun/
Akasuna no Pilikka
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Rei Casius Wed Jul 08, 2015 9:38 pm

Konečně jsem došel ke bráně Tsukigakure. Před bránou jsem se zastavil a chvíli jsem bránu pozoroval. Nakonec jsem se rozhodl konečně vstoupit. Potvrdil jsem, že jsem shinobi z Tsuki a vešel jsem a rovnou jsem šel do kanceláře Tsukigakeho. Začínal jsem si myslet, že tu mě nikdo nechce tak by mi bylo asi nejlépe v Ame. Možná se tam vydám, někam zalezu a už o mě nikdo neuslyš. Nejspíš nebudu mít jinou možnost, když mi zase Kangae vzal roha. Povzdechl jsem si a pomalým krokem jsem se vydal ke kanceláři.

/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Wed Jul 15, 2015 8:02 pm

Kangae Mizutsuchi

Má loď doplula k břehům a já se vydal pomalu, ale jistě k Tsukigakure. Zda-li má mise v Suně byla úspěšná, to nevím. Já nikoho neobjevil a to můj pobyt tam, byl poměrně zdlouhavý. Doufal jsem, že se Rei už vrátil, jenže jsem neměl času nazbyt. Musel jsem Tsukikagemu oznámit výsledky své mise. Když jsem minul bránu Tsukigakure, byl jsem již poměrně vyčerpán. Stráže neměli žádné problémy s tím, mě vpustit do vesnice, když už jsem tu byl poměrně známý, tak jsem bez problémů vyrazil k Tsukikagemu. Počítal jsem s tím, že cestou narazím i na Reie, který plní svou misi. 
//přesun 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Mai Sat Jul 25, 2015 7:32 pm

Pomalým krokem jsem se blížila k bráně v doprovodu společníka, který byl na mé misi zbytečný, a jehož přítomnost jsem si užívala celou misi, protože se ode mě snad ani nehnul. Nepil. Nemluvil. Dokonce ani nežil. Těšila jsem se na ten okamžik, kdy předvedu jeho unikátní techniky. Příležitost je ukázat se ale nenaskytla, takže jsem je nepředvedla. Ani jsem nebojovala. Prostor k válčení byl, ale hodně bych riskovala, kdybych se tak rozhodla.

Podle toho, co mi řekl Sasuke předtím než jsme se rozdělili, určitě budu mít další šanci, abych předvedla Tsukimarovy techniky. Reina potom, co se dozvěděla od Seiny o našem útoku, prý požádala Kiri o pomoc. Ať už to je pravda nebo není (Sasuke toto tvrdil jen na základě jeho dedukce), Tsuki může mít problémy tak i onak. Otec si s tím ale jistě poradí. Prošla jsem bránou a pokračovala dál vesnicí až ke kanceláři Tsukikageho. "Byla jsem dost dlouho pryč. Co myslíš, změnilo se něco?" Zeptala jsem se Tsukimara, ale na odpověď jsem nečekala. Odpověděla jsem si sama. "Určitě jo. Od doby zvolení nového Tsukikageho se vesnice neustále vyvíjí. Pořád se mění."

=PŘESUN=
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Goku Sat Jul 25, 2015 8:47 pm

Krivkal som si to o drevenej barle k bráne Tsukigakure n osato. Okuliare som na sebe výnimočne nemal pretože no.. povedzme si to úprimne, kto by nosieval okuliare v takúto hodinu? Nafetovaný som rozhodne nebol. Teda bol, ale to bol detail. Predsa len prášky na bolesť..a všetky takéto veci. Rozhodol som sa preto relaxovať. Pokecať s miestnymi dámami. Navśtíviť miestne podniky .. a možno aj uloviť Kangaeho? No kto vie.. každopádne ak všetko prebehlo v poriadku a musel som odovzdať pri bŕane zbrane, tak som to aj spravil a jednoducho som si to nakráčal ďalej. Kto mal vedieť, že katanu ukrívam aj v barle, ktorá.. síce vyzerala trocha inak ale.. mal som snáď právo na osobnú ochranu.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Goku Sun Aug 02, 2015 4:31 pm

Bol tu chaos.. mrtne vela piesku a skla všade nad našimi hlavami. Bol som vlastne veľmi rád, že ma tak rýchlo stihli no.. dať do kopy? Aj keď som stále pociťoval isté napätie a vedel som, že hlavne ruku nebudem schopný využívať na 100%. Prebehol som bránou a že ma takmer niečo z toho skla a piesku trafilo.. well.. dúfal som, že ak sa sem o pár hodín vrátim, nebude dedina v troskách. Nebolo by to prvý a ani posledný krát no nebolo by to tiež nič moc.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Goku Tue Aug 04, 2015 8:08 pm

"Žiadne blbosti.. žiadne útoky.. žiadne tie tvoje prerastené zvieratá.. žiadne odvrávanie, len sa usmievaj a mávaj.. usmievaj a mávaj." Radil som svojej novej spoločníčke po ceste a ako najväčší retardér som sa na strážnika usmial a zamával som mu. nemali sme u seba žiadne zbrane, takže nás ani nemal o čo obrať.
"Rozumieš? Nechcem zbytočné problémy. Určite nevyuźívaj tú vec, čo si vtedy využila na mňa.. je tu tak sto krát viac shinobi, než by sme boli schopný zvládnuť. Jednoducho sa neoplatí robiť blbosti." Čakal som, či moje slová majú aj nejaký efekt, alebo či tá lolita znova počúva tým štýlom že jedným uchom dnu a druhým von, pri čom sa po ceste aj niečo stratí ústami.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sumi Tue Aug 04, 2015 8:22 pm

"Hovoríš so mnou, ako keby som tu chcela neviem čo spraviť." Povedala som podráždeným hlasom. Za to, že so mnou tak hovoril som ho musela trocha postrašiť, preto som najprv robila to, čo chcel a len sa usmievala na stráže, aj keď sa na mňa oni pozerali divným úsmevom. Kto vie čo si o nás mysleli? Keď sme boli za bránou porezala som si svoj prst a hneď na to sa v obláčiku dymu vedľa mňa zjavil psík. Stráže sa na nás hneď vyľakane pozerali, ako keby som sa naozaj chystala zaútočiť. Ja som len toho bieleho psíka, ktorý chodil po dvoch pohladila a prehovorila na Gokuho. "Pozri, to je Kuro." Celá vysmiata, ako slniečko som naňho pozerala s anjelským výrazom.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Goku Tue Aug 04, 2015 8:49 pm

Keď som pocítil krv a zaregistroval som jej krvavé prsty, pripravil som sa na najhoršie.. čo to bude ? desať metrový drak? nezničiteľný chrobák ?  nebodaj nejaké bijuu? Po puff sa však objavil malý psíček. Ja už s rukami pred ksichtom pripravený brániť sa a ona privolá psíka.
"Ty.. ty.. chceš aby som vypustil dušu?" Posťažoval som sa a pozrel som sa na toho psa.. no bol zlatý.. a v podstate za to nemohol. Tvoja pánička mi raz privodí infarkt..." Zamrmlal som jeho smerom a utrel som si neviditeľný pot z čela. Nebál som sa ani tak jej kuchiyosenu ako skôr toho, že keby že privolá niečo naozaj veľké, Tsuki to bude brať ako útok.. a to by bol náš koniec.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sumi Tue Aug 04, 2015 8:59 pm

Keď som videla ten jeho výraz, no skoro som zomrela ale od smiechu. Začala som sa chichotať, preto som si dala pred ústa ruku, aby som to trocha stlmila. Naozaj ma veľmi pobavil "A čo si čakal? Však som ja som hodné dievča." Vyplazila som naňho svoj malý jazýček. Kuro zaštekal, prešiel z dvoch nôh na všetky 4 a začal pobehovať okolo Gokuho. "Asi ťa má rád." Povedala som naozaj udivene a pozorovala jeho správanie. Ja som taktiež podišla k nemu a šťuchla doňho. "Dobre robíš, že mi neveríš." Zazubila som sa naňho aj keď som to povedala diabolským hlasom. Rada som používala rôzne druhy hlasov, lenže zasa po ňom som nahodila svoj sladučký anjelský výraz, kto by do mňa povedal, žeby som dokázala niekomu vôbec ublížiť? Bolo to tu naozaj veľmi veľké a pri tom, ako som s ním komunikovala som stíhala všetko prezerať.  
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Goku Wed Aug 05, 2015 5:22 pm

"Si divná.." Posťažoval som sa a len som jej rukou roztrapatil vlasy. To mala za to štuchanie. Ja jej zas stále budem robiť toto.
"Čakal som niečo obrovské, minimálne tak veľké ako brána do dediny.. popravde.." Tento krát som sa vo vlasoch poškrabal sám. Všimol som si, ako si všetko prezerá, všetko v okolí.. zaujímalo ju naozaj veľa vecí.
"Povedz.. páči sa ti tu? Dedina.. Ľudia.. a tak. Bola si niekedy v takej veľkej dedine?" Spýtal som sa jej so záujmom v očiach, zatiaľ čo som sám začal kráčať smerom k Tsukikageho kancelárií.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sumi Thu Aug 06, 2015 12:39 am

Už to, že ma považoval za divnú som nebrala najlepšie a ešte keď mi rozstrapatil vlasy, tak už to iba zaklincoval. Pozerala som naňho cez tie vlasy pomerne zabijacký pohľadom. Fúkla som si do tých vlasov, aby som ich aspoň trocha dostala z očí. Začala som si ich upravovať pri čom som prehovorila. "Ak sa mi ešte raz chytíš vlasov pošlem na teba Kura a on sa ti postará o zadok." Pohrozila som mu celkom vážne. Nemal vôbec tušenia, ako je ťažké si tie vlasy držať aspoň čiastočne učesané, keď som ich mala až tak dlhé. Dokonca som u seba nemala ani hrebeň, takže som ich nemohla ani učesať! "Vieš, za normálnych okolností by som to aj urobila, lenže to by som si to tu asi nemohla prezrieť a prišla by som o to všetko možné potešenie." Možno som bola taká malá mrška ale vedela som, že niektoré veci proste robiť nemôžem a toto bola jedna z nich inak by ma toľko krát asi nevaroval. K tomu moja zvedavosť prebila tú neposlušnú stránku vo mne. "Neviem o ľuďoch ti toho veľa nepoviem, lebo ich je tu príliš veľa ale zatiaľ nebol nikto protivný. Ak potom prejdeme ďalej mohla by som ti niečo povedať aj o tejto dedine ale nie, nebola som v niečom tak veľkom. U nás bolo v kmeni maximálne do tisíc obyvateľov aj to som to asi trocha prehnala." Podala som mu túto recenziu zatiaľ, čo som ho následovala a Kuro šiel popri nás.
(presun?)
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Kaya Fri Aug 07, 2015 10:53 am

Upaľovala som do dediny tou najvyššou možnou rýchlosťou. Musela som nahlásiť, čo sa stalo a pokúsiť sa presvedčiť vedenie, aby Rinku zachránili alebo vyjednali aspoň nejaké riešenie s tou organizáciou v hostinci. Ja som sa tam už ukázať nemohla, lebo ak by som to spravila určite by som neprešla ani len dvermi a bola by som usmrtená alebo zajatá. S toho dôvodu som sa ponáhľala a namierila si to čo najrýchlejšie k budove Tsukigageho.
/presun
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 12:32 am

Konečně jsem byl zde, v krajinách Tsukigakure no Sato. Snad jediná vesnice, ve které jsem ještě nevystupoval. Zasloužili by si nějakou novou píseň když tu jsem poprvé. Byl jsem zvědav, jací lidé zde žijí a jaké mají zvyky. Zdali se liší hodně od ostatních velkých vesnic, ba naopak jsou úplně stejní. Čekal jsem chvíli před bránou zdali se bude konat nějaká prohlídka, ale nic se nestalo. Stejně jsem nic neměl. Vystačil jsem si vždy jen se svými nástroji. Pokračoval jsem dál do vesnice.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Shinobi Tue Aug 18, 2015 10:23 pm

Cesta bola kompletne nezáživná, pretože Rinku po celú cestu kecala a len kecala, robila hovadiny a snažila sa samotného Reia prinútiť rozprávať, ale práve ten sa ukázal ako pravý Anbu a neprehovoril ani slovo, len bez výrazu sa ponáhľali lesami, kým sa dostali práve pred brany Tsukigakure. Tam mu stačilo kývnuť na veliteľa, ktorý práve strážil bránu a bez slova sa vydal uličkami Tsukigakure, úplne ignorujúc Rinku. Robil len jedno, a to že ju kontroloval či neutiekla. Inak mu bola úplne ukradnutá.

~Presun~
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Lizzy Tue Aug 18, 2015 10:27 pm

Bol to zatvrdnutý idiot! Vôbec sa s ním nedalo kecať wtf?! Stále len išiel.. išiel.. čučal.. čumel pred seba ignoroval ma. mala som chuť strhnúť mu tú masku, vlepiť mu pár faciek a kto vie čo všetko. S rukami vo vreckách som tento krát za ním kráčala až oduto. Prskala som na všetky strany.. meh.. čo si to vôbec dovoľoval? Takto ma tu ignorovať a len.. ísť. Keby že mu zdrhnem, tak si to ani neuvedomí.
(presun)
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Tsukigakure - Stránka 12 Empty Re: Brána Tsukigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru