Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána

+26
Kiseki Mirakuru
Hyūga Fū
Ken Uchiha
Kisuke Uchiha
Hirin
Keigo Nakagami
Hine Kureta
Gats Terumi
Kataro Terumi
Kashike
Faito Dansaku
Shinobi
Kigiro
Itama Senju
Kuro & Shiro
Ayumi Mayu
Bakuton no Jin
Higure
Goku
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Hebi
Hokori Mai
30 posters

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:19 am

First topic message reminder :

Brána - Stránka 7 9k=

Brána se kdysi skládala z jedné části, a však po tom co se moci ujal Juro nechal vystavět další dvě části, aby se do vesnice bylo těžké dostat. Tohle vše bylo potřebné z jediného důvodu: Juro si totiž nepřál aby o jeho plánech věděl každý, a tak se veškeré tajosti snaží uchovat ve vesnici.


První část je složená z obrovských příkopů přes které se je možné dostat mostem, který vede až k bráně.
Druhá část je složena s dřevených palisád, které jsou vybudovány okolo celé vesnice. Tam kde vede most palisády nebyli vystavěny, ale dřevěná brána. Po nějaké době se však zjistilo, že tato brána tu je jen na obtíž a zdržuje provoz, a tak dřevená brána byla zbourána, ale dřevěnné palisády okolo vesnice zůstali.
Třetí část je obří brána s kamennými hradbami, které tu stali ještě před tím než se Juro ujal moci.


Okolo celého areálu hlídkuji po 15 minutách ANBU, kteří se střídají pokaždé v 8:00 a 15:00. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Oct 06, 2014 4:23 pm

Faito

Podíval jsem se na bytelnou bránu, která ale zůstala zavřená. Začínalo pršet. A rozhodně to nebyla žádná přeháňka. K mým uším dolehl hlas generála. Chápal jsem ho. Taky bych zůstal za branou, kdybych věděl, co se blíží.
"Je mi líto, generále. Aliance se opět vybodla na naše dohody a sliby. Zástupce volený mnou nepřijde. Nemá o vás zájem. Chce vás nechat pobít se mezi sebou o místo Tsuchikageho. A pokud se nedohodnete, nehodlá dělat vůbec nic. Nechá vás na pospas prvnímu, kdo přijde..."
V tu chvíli jsem dal signál a do brány se zakously ohromné střely z balist, které ji začaly nekompromisně rvát z pantů.
"A já přišel..." dodal jsem už tišeji. Pak jsem ale zvýšil hlas.
"Nechci zabíjet nevinné, nechci vypalovat Iwu do základů. Ale nehodlám čekat, až se Iwy zmocní někdo schopný. Vezmeme vám suroviny a necháme vám jen jídlo na přežití. Pokud chcete ušetřit lidské životy, nechte nás vstoupit a budete moci začít od začátku!"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Mon Oct 06, 2014 5:35 pm

Když se vojsko zastaví, v rychlosti použiji své nové schopnosti a prohlédnu si celé okolí za branou. Vidím tam horečnou aktivitu obránců a musím si chrochtat nad faktem, že mlha už pro mě nepředstavuje limitaci. Volným krokem dojdu až k Faitovi a polohlasně na něj promluvím. Byli by blázni, kdyby se nechali znovu vykrást. Napočítal jsem přes sto šedesát na hradbách a celá vesnice je ve stavu mobilizace. Rozkazy?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Shinobi Tue Oct 07, 2014 4:46 am

Než stačil Higure něco říct, brána povolila. Proti Faitovi se vyřítil ohromný kamenný drak, stejně tak jako několik dalších proti útočícím armádám. Iwagakure se nehodlá vzdát tak lehce.
V bráně samotné se začalo shromažďovat několik shinobi na přímou obranu meči, kunai a jinými zbraněmi.

Mezitím začal být prostor před Iwou velice nepříznivý k dalšímu pobytu. Na armádu Kiri se začaly snášet rány z katapultů, kamenná jutsu, šípy a šipky z balist. Jestli nezaútočí, všichni budou rozmačkáni.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Oct 07, 2014 5:11 am

https://www.youtube.com/watch?v=eoMrkPLBuCs

Faito

Když se na mě z brány vyřítil kamenný drak, odhodil jsem klobouk kage a čapnul ho za tlamu. Jeho váha mě posunula o několik metrů dozadu, než se mi ho podařilo zastavit.
"Dostaňte se mezi domy! Klan Terumi ať likviduje důležité stavby - zbrojnice, kasárna, nemocnice." Křikl jsem na Kashikeho.
"Popravte velitele a důstojníky. Pokud to bude nevyhnutelné, nenechte kámen na kameni! S podporou mírových řešení jsem skončil!"
Křikl jsem a s poslední větou jsem skočil kamennému drakovi na hlavu. Naklonil jsem hlavu na stranu a bylo slyšet křupnutí.
Vletěl jsem do brány jako střela a dva nejbližší shinobi se okamžitě skáceli k zemi s probodnutým a naseknutým krkem.
Začal jsem řádit v zástupech obránců a hledal jsem Higureho. Ten posera se ale někam stáhnul. Škoda...

...

Je pravda, že hradby jsou zajímavá, ale ve světě shinobi trochu nepodstatná věc. Shinobi z Kirigakure vypadali jako kobylky, když díky tréninku chození po stromech dokázali stejně efektivně šplhat i po hradbách, takže brána nebyla jediným přístupem do vesnice. Po chvíli se už značná část shinobi rvala na hradbách a v bráně.


Naposledy upravil Faito Dansaku dne Tue Oct 07, 2014 7:20 am, celkově upraveno 1 krát
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Goku Tue Oct 07, 2014 6:22 am

Obloha sa zatiahla pod náporom mračien, z ktorých sa na obe armády začalo valiť ohromné množstvo dažďových kvapiek. Každému rozumnému človeku však mohlo dojsť, že sa jedná buď o techniku alebo nejakú schopnosť niektorého shinobiho z Kirigakure. Dažďové kvapky totiž padali šikmo na armádu Iwagakure no sato, zatiaľ čo tým z Kirigakure, dážď padal do chrbta takže ich nijak neoslepoval či neobmedzoval.. ba čo viac, to bol vynikajúci sekundárny zdroj vody.


Samozrejme som za to mohol dva.. no nečakal som dva krát na to, kým na mňa druhý krát vypustia nejaké ich techniky. Kamenný draci dopadli na časť armády, v ktorej som nebol ja. Zatiaľ čo ja som ako bojovník na blízko vbehol do radov Iwagakure no sato podobne, ako Mizukage. Prvé línie, či už boli na úrovni genina či chunina, mohli pocítiť môj Sakki, Killer Intent.. niektorý by to pomenovali démonom.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Tue Oct 07, 2014 7:10 am



Najednou se celé okolí rapidně proměnilo a z nebe na mě začalo pršet všechno možné od dešťových kapek až po velké kameny. Vytasím meč a štítek, kterým prakticky v ten samý moment odrazím na mě letící kus skály. Síla štítu pošle šutr přímo zpátky na toho, kdo jej poslal. Kiriganem rychle vyhledám velitele obrany hradeb a hned jak ho najdu, vyrazím rovnou nahoru, pěkně těsně u zdi a často měním směry, aby mě někdo nemohl jen tak trefit. Nakonec se vyhoupnu až nahoru na hradby a dvěma body meče ukončím životy osádky jednoho balisty. Pak už se otáčím a kráčím rovnou k velitelskému postu, abych ukončil řád v téhle části bojiště.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hisa Kaguya Tue Oct 07, 2014 8:28 am

Nejprve jsem se dívala kolem sebe, rozhodně i přes rozkazy Kashikeho jsem hodlala stát opodál. Dlouho jsem nebojovala, jen jsem se snažila být na pozoru, být připravena bránit vlastním tělem a občas někomu oplatit útok. Už jednou jsem Kiri v akci viděla, ale v jiném století. Tady bylo jasné, že to mají pod kontrolou. Pomalu jsem postupovala dopředu a uhýbala střelám a kamenům. Když jsem si všimla někoho zraněného, odtáhla jsem ho stranou a pomohla mu.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Oct 07, 2014 10:07 am

Měl jsem svůj úkol přidělen, nejspíš budu muset nejdřív vyřadit nemocnici aby nemohli své vojáky posílat zpět do boje. Jenže tu byl jakýsi problém, z brány vycházelo čím dál víc lidí a musel jsem se přes ně nějak dostat. Nebyl jsem tu však sám, takže síly byly rozděleny. Avšak potrvá alespoň dva tahy než se dostanu přes bránu. " Shinobi z Kirigakure by měl být schopen nepřítele skolit i jen pomocí taijutsu. " Prohlásil jsem když se na mě hrnuli vojáci. Uhýbal jsem jejich úderům a vracel jim je zpět abych je vyřadil z boje. Byli vytrvalí, ale nakonec se mi podařilo přes ně dostat. Jenže potřeboval jsem nějaké krytí když už jsem byl téměř uvnitř vesnice.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Tue Oct 07, 2014 2:40 pm

Netrvalo dlho a iwagakure na seba nenechala dlho čakať a začali útočiť. Z neba padalo všemožné ale jedinému, čomu som sa ja potreboval vyhnúť boli tie kamene. Šípy kunaie shurikeny, vôbec ma to nezaujímalo, lebo ma aj tak zraniť nedokázali. Kamenný drak bol odo mňa ďalej, takže som bol mimo jeho dosah no shinobi, ktorí sa na nás valili tí už boli na môj dosah. . V tomto boji, čo sa tu odohrával som sa snažil byť, ako podpora, lebo proti jouninom som príliš  bojovať nemohol. Preto som sa snažil dobehnúť vždy k niekomu, kto už s niekým bojoval a zozadu som sa ho snažil dostať. Neférová taktika ale tu férovosť nehrala žiadnu roľu. Naskytla sa mi príležitosť a zo zadu som na niekoho zaútočil, lenže akosi vymáknul a kopol mojím smerom nohou, preto som ho radšej preskočil, okamžite sa otočil s tým, že ho prebodnem. To sa mi aj podarilo, lebo ďalší shinobi z našej dediny, ktorý s ním doteraz bojoval ho svojou technikou paralyzoval. Neotáľal som dlho a bežal som v pred. Ak si ma tu nejaký s tých silnejších vymákne, pôjde po mne určite. Bola to len moja teória ale nepriateľ si mohol všimnúť, že nie som jeden s tých lepších. Oproti naším silným Jouninom som tu bol vážne nič.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Yoko Terumi Tue Oct 07, 2014 6:56 pm

Dorazila som zjavne až medzi poslednými, a to sa už boj začal. Prečo nie? Musela som čakať, kým mama dopečie rezne, bez nich ma tu nechcela pustiť. Stane sa. Bolo mi trochu ľúto, že sa napokon misia s Muonom nekonala, ale tesne predtým, než sme Kiri opustili, dostali sme rozkaz zostať a zúčastniť sa pochodu proti Iwe.
Niekde v diaľke som zazrela nejakého kamenného draka. Samozrejme som sa nepribližovala, skončila by som ako mastný fľak na podrážke.
Vytiahla som kunai, pripravená zaútočiť na nepriateľov. Nebola som bohvieako silná, bola som len podpriemerný chunin, ktorého podstatou je Katon. S tým si musím vystačiť. Hodila som proti jednému nepozornému shinobimu kunai, ktorý sa mu zabodol do stehna a ten, ktorý proti nemu bojoval, ho dorazil. Tým som na seba upútala neželanú pozornosť, preto som ďalšiu chvíľu mala práce viac než dosť, práve vďaka ďalším nepriateľom, ktorý sa na mňa postupne rútili.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Shinobi Wed Oct 08, 2014 5:03 am

Kirigakure no shinobi používali zajímavou, avšak efektivní taktiku - útoky křížem. Většinou útočili na úplně jiného protivníka, než kterému se bránili. A to slavilo úspěch.
Po několika minutách se už většina útočníků dostala skrz bránu a poničené hradby, a rozptýlila se do města. Tam, jako by se po obraně země slehla. Univerzální vzhled budov a spletité, úzké uličky neposkytovaly moc orientačních bodů, a tak se naši přátelé ocitli v určitých izolovaných skupinkách všude po Iwě.

Faito a Toujou

Toujou rychle postupoval kupředu, vida Mizukageho záda a spoušť, kterou za sebou nechával. Pomalu ale oba ztráceli přehled o armádách, až nakonec zvuk bitvy ustal úplně. Zjistili jste, že se oba nacházíte v odlehlých částech Iwy. Domy zde byly rozpraskané a rostl na nich mech. Shinobi z Iwy je nechali, aby samy spadly. To mohlo znamenat dvě věci - první, že tu skutečně nic není, a druhá...
"Bakuton: Jiraiken!"
Ozvalo se těsně před Mizukagem a ten, byť svého protivníka lehce zasáhl, byl zasažen mohutnou explozí.
Když se usadil prach, Toujou mohl vidět, jak je Mizukage bez ruky (která mu ale pomalu dorůstá), a kolem něj stojí tři shinobi, přičemž jeden z nich má ohořelou pravou polovinu těla od techniky, kterou právě použil. Jen nevěřícně koukají na Mizukageho regeneraci, ale rychle jim dochází, o co se jedná, a začínají tahat pečetící lístky.

Kashike a Kiseki

Vaše neuvěřitelná agrese zarazila leckterého protivníka a to těsně předtím, než jste mu vy zarazili svou zbraň do těla. Rychle a mrštně jste projížděli nepřáteli jako nože máslem, ale ani tak jste nedokázali uhnout speciální technice, která "otevřela" podlahu jedné z postraních uliček, a vy jste se propadli o několik pater níž, do sítě kanálů, vodovodů, skladů a katakomb. Najít cestu ven bude těžké, víte jen, že horem to nepůjde. Jak to víte?
"Doton: Ganban Kyū!"
Shora celou díru zasypalo značné množství kamenů (nejspíše na to byla použita nejbližší budova).
Teď jste v úplné tmě, neznámo v které části katakomb. Víte jen, že to tu strašně smrdí a z jednoho směru slyšíte kapání a šplouchání vody.


Kataro, Yoko

Zůstat před branou asi nebylo úplně v plánu, ale když váš zběsilý Mizukage vletěl dovnitř, jeho posledním rozkazem bylo bourat budovy. A jelikož jedinný Yoton zde ovládal Kataro, ostatní se museli smířit s mechanickými zbraněmi jako byla primitivní "děla" a balisty.
Ovšem až do doby, kdy se objevila záškodnická jendotka. Iwagakure nejsou hloupí, generálovo taktické myšlení se rozhodně nezapře.
Z levé strany armády (takže vám velice blízko) se zvedl prach a z něj vyběhlo stádo zubrů. Byli naštvaní, každý vážil minimálně tři sta kilo a rozmetávali zázemí jakoby nic. Nebezpečně se blížili. A to poslední, co jim stálo v cestě, byla stanice mediků, kteří urychleně začali přenášet raněné pryč z dosahu téhle skupinky zkázy.

Hine a Hisa

Zázemí mediků bylo sice rozkošné, ale Hine moc dobře věděl, že nejlépe se mu bude pracovat samotnému. Rozložil si své nářadíčko opodál a jal se léčit ty nejhorší případy.
Hisa mezitím obratně pomáhala medikům a vysloužila si za to jejich vděk.
V jednu chvíli ale uviděla, jak jednomu shinobi prorazil kámen hruď a rozdrtil mu hrudní koš. Na to medici z Kiri nestačili. Hisa si ale všimla, že k Hinemu nosí pár shinobi opravdu vážné případy, proto vzala tohohle chudáka a dotáhla ho ke Kirigakurskému vědci.
Zatímco Hine přemýšlel nad ranou z milosti, Hisa zaslechla zvuk sypajících se kamínků. Na skále nad nimi něco bylo. Všichni znali jutsu maskovací techniky, proto His emohlo dojít, že generál vyslal do týla nepřítele anbu, aby podoráželi mediky a zázemí útočící strany. Zatím alenikoho nebylo vidět, krom pár malých kamenů, které ale mohl shodit třeba kamzík.

//Kdybych na někoho zapomněl, prosím, někam se logicky přidejte.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Goku Wed Oct 08, 2014 6:47 am

Ľudia v prvých líniách zomierajú rýchlo. Vlastne per mňa, ako chuunina, bolo viac než pravdepodobné že zomriem v následujúcich minútach. Podarilo sa mi však prežiť, no to čo následovalo ďalej, som príliš nevnímal.

Za prvé, som sa ocitol sám s Mizukagem v miestach dediny, ktoré vyzerali ako pripravené na strhnutie k zemi. Nenapadlo by ma však, že to tak naozaj aj bude. Ozvala sa explózia ktorá ku mne vrhla niekoľko úlomkov zeme a budov, ktoré sa však zastavili o obranu mojej vodnej techniky Mizu no Tate.
O našom Mizukagem sa hovorili.. veci.. no nikdy som si nemyslel že je niekto nesmrteľný a že má takú rýchlo regeneráciu. Popravde som o Edo Tensei technike, narozdiel od shinobi ktorý pri ňom stáli, nevedel. Musel som však risknúť a spoľahnúť sa na tú prapodivnú odolnosť od Mizukageho. Lepšie, ako keby ho mali zapečatiť tými .. lístkami. Pri Faitovy sa ocitol kunai, na ktorom bola pripevnená dymová gulička. Ozvalo sa jednoduché "puf" po čom Mizukageho zahalil hustý fialový dym. Rovnako ako aj shinobi v jeho okolí. Pochyboval som, že by útočili na slepo.. a rovnako som pochyboval, že niektorý z nich ovládali techniku tichého zabíjania, ktorú som ja, rovnako ako pravdepodobne aj Mizukage ovládali. Následovali ihlice mierené na životne dôležité body na krku shinobi.  Celé to prebehlôo rýchlo. Ihlice boli hodené len asi sekundu po dymovej bombičke. Nemyslel som si, že by stihli zareagovať keď boli tak zamestnaný svojim strachom k Mizukagemu. 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Oct 08, 2014 8:38 am

Chtěl jsem zamířit už kee zbrojnici a ostatním budovám, jenže stádo ohrožovalo armádu, musel jsem je dostat jinam, proto jsem využil Suiton: Bakusui Shōha abych ohromnou vlnou stádo poslal daleko. Díky tomu jsem dostal pěnou část armády Iwy, kteří nestihli utéct. Jakmile jsem tohle měl vyřízené tak jsem zamířil ke zbrojnici, kterou jsem jako první začal bombardovat výbušnýma lístkama. Youtonem to dorazím potom. Musel jsem je odříznout od jejich zbraní, čímž se jejich síla značně oslabí.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Wed Oct 08, 2014 9:17 am

Čert aby to vzal... zanadávám když dopadnu do jakési stoky. Chvilku mi trvá, než si uvědomím že je tu absolutní tma, tudíž nemám nárok na to jí rozkoukat. Místo toho zavřu levé oko a do tmy rudě zazáří poslední přírustek do mé výbavy. Pomocí Kiriganu si prohlédnu katakomby. Místo toho, abych ale hledal nejbližší východ, pokusím se najít cestu do nějakého týlového objektu, kde můžeme s Kisekim nadělat co největší paseku. Když najdu co hledám, pomalu vykročím. Chlapče, dej mi ruku na rameno a drž se mě, povedu tě....
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Oct 08, 2014 9:40 am

Faito

Pojednou za dlouhý čas se ve mně probudil cit. Smysl pro povinnost, pro službu vesnici a svému cíli. Nepočítal jsem, kolik lidí a jaké hodnosti padaly pod mou rukou. Někdy stačil jeden mířený sek, někdy byl "souboj", pokud se tak dá říkat jistému ubíjení k smrti, i na několik minut. Stále jsme se ale propracovával skrz nepřátele a hledal Higureho.
Až v jednu chvíli jsem byl nucen se zastavit. Rozhlížel jsem se po podivných budovách a v temných oknech jsem viděl bledé, unavené tváře. Byli to lidé, kteří nebyli počítáni jako "ti určení k evakuaci" - blázni, nemocní, šílení.
Jen na chvíli mě zaujal pohled na bělovlasou ženu, jejíž oči pro mě byly známé. Nemohl jsme se ale rozpomenout a to nalomilo mou obranu.
Než jsem se nadál, dotkl se mě kdosi na rameni. Sklopil jsem oči a podíval se do výbuchu. Jen tak tak jsem ucukl, ale když mi přestalo hučet v uších, všiml jsem si, že zbytky mé končetiny se mění v prach.
Kolem mě stáli tři shinobi - dva jounini a jeden chuunin, soudě podle frček.
Opět jsem se začal soustředit na svou "misi", a když kolem mě prolétl kunai od Toujoua, využil jsem toho, že nemusím uhybat, a rychlým pohybem jsem přeťal onomu chuuninovi krční tepnu. Ještě chvíli bude chroptět a pak zemře.

Odskočil jsem k Toujouovi a podíval jsem se mu do očí. Byl v nich vidět démon zloby a smrti, ne nepodobný tomu, který je vykreslen v mýtech o Zabuzovi.
Usmál jsem se. Bylo až podivné, že shinobi, tkerý nikdy nikoho nezabil, má předpoklady k používání Killing Intentu.
Podíval jsem se do protivníkových očí a vedle Toujouova výjevu vyvstal v obrazu chakry ještě jeden:

Brána - Stránka 7 Balrog_by_Ironshod
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Oct 08, 2014 2:18 pm

Myslel som si, že budem môcť pokračovať bez nejakých veľkých problémov ďalej ale stalo sa to, že som sa prepadol spolu s niekým ďalším z mojej dediny do akýchsi kanálov, ktoré boli zakopané a preto som v tejto tme príliš nevidel. Vedel som maximálne to, kde sa nachádza môj spojenec, ktorý na mňa prehovoril. "Dobre." Prehovoril som naňho súhlasne a urobil to čo chcel. Vyzeralo to tak, že sa tu dokáže orientovať lepšie, ako ja, čo sa pomerne hodilo. Nevedel som kam nás zavedú tieto cesty ale nemohli sme tu trčať dlho, lebo tí hore bojovali a to sa mne nepáčilo, predsa len nás týmto odstavili.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hine Kureta Wed Oct 08, 2014 7:00 pm

Spokojeně jsem se pousmál. Tahle banda z Kirigakure se mi začínala líbit čím dál tím více. Mezitím, co se vrhli do předních linií, mohl jsem přivolat svou přerostlou pavoučici Amandu a díky ní sestavit vlastní armádu.

Tělíčka s osmi nožkama se drala kupředu. Kupodivu se nezdálo, že by útočila, spíš se prodírala pod nohama bojujících shinobi. Zastavit člověka, který se snaží zdolat hradby, to je jistě jednodušší úkol. Tedy do té doby, než se vám pokouší cpát ostří svého meče do těla. Pochopitelně obránci neměli v tu chvíli myšlenky na nějakého pavouka, kterého tu a tam zahlédli. Usadil jsem se na hřbetě Amandy.
"Hachime."

Během chviličky jsem měl přehled téměř o celém bojišti. Masakr to byl tedy slušný. Zároveň jsem tak mohl chránit naše mediky. Kdyby se blížilo nebezpečí, pavouci by mě varovali. Techniku Hachime jsem však nenechával aktivovanou dlouho, neboť vyžadovala plné soustředění a já musel léčit vážně raněné. Spolehl jsem se tedy na pasivní schopnost. V tom jsem obdržel jeden obzvláště zapeklitý případ.
"Rána z milosti? Vždyť je jen rozervanej na kusy." zasyčel jsem. Přiložil jsem ruce na hrudník onoho nešťastníka a vedle léčivé chakry by si mohli přihlížející všimnout i toho, že jej doslova vyplňuje a látá mé pavoučí vlákno. Materiál, který se svými vlastnostmi a flexibilitou vyrovná žvýkačce i oceli. Podařilo se mi zastavit takto veškeré vnitřní krvácení a dokonce odsát přebytečnou krev, která se vylila do jeho těla téměř nazdařbůh.
"Nevím, jestli se z toho dostaneš, ale trocha izolepy ti sakra helpne."
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 09, 2014 4:05 pm

Snažila jsem se nepanikařit, v mé mysli proběhlo deja vu. Opět. Snažila jsem se být tomu hlavnímu medikovi nápomocná a stejně tak i ostatním. Přebíhala jsem mezi bojujícími a raněnými, nastavovala vlastní tělo, aby se zraněný nic nestalo a já se z toho dostávala prakticky hned. Občas mi z ruky samovolně v sebeobraně vyjela kost, kterou pak útočník dostal nepěknou ránu.
"Chcete nějak pomoct?" zeptala jsem se Hineho, když mu přivedla dalšího raněného s otevřenou zlomeninou nohy a ruky
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Oct 09, 2014 9:13 pm

Akuma Saito


Už je to tady, byl jsem tu zase, Iwagakure. Vesnice z kamene. Někomu by se mohla líbit, no ve mě vyvolávala špatné vzpomínky, na které bych měl zapomenout. Při prvním střetu jsem zde ztratil přítele a nechtěl jsem, aby to v druhém skončilo naprosto stejně. 


Každým mým krokem jsem byl čím dál tím blíže k bráně, viděl jsem, že jsem opět jako naposledy přišel pozdě. Brána byla již vylomená a mrtvý se váleli všude. Bylo to naprosto stejné, jako minule, možná že mrtvých bylo jen více a taky tu nebyl muž, kvůli kterému celé toto začalo. Stále jsem patřil do těch konspiračních teoretiků, kteří věřili, že žije. 
Když jsem byl dostatečně blízko k bráně,  takřka před ní, zastavil jsem se a rozhlédl jsem se po okolí. První záchytný bod, který mi mohl pomoct v orientaci byl naprosto nepřehlídnutelný, velká pavoučice, která byla známa pod jménem Amanda. 
"První úkol, zajištění informací."  Problesklo mi hlavou, když jsem si vzpomněl na tréninky u ANBU, které se nám snažili do hlavy vštípit, že síla bez vědomostí je promarněná síla.  Vydal jsem se tedy směrem k ní, byl jsem si jistý, že tam bude i muž, který mi již jednou, když jsem byl ještě Genin, zachránil život, tedy mě a Kangaemu. V ruce jsem třímal kunai, a pozoroval bedlivě své okolí, bylo potřeba se pohybovat patřičně rychle, což jsem taky dělal. Jelikož jsem byl za liniemi, členové Iwagakure zde buď nebyli a nebo byli mrtvý. 
Když jsem se dostal k Amandě a dokonce jsem našel i Hineho, viděl jsem, jak složil do kupy nějakého prakticky mrtvého muže. Impozantní síla a pružnost jeho pavučiny mě nikdy nepřestala udivovat, ačkoliv jsem ji v akci tolikrát neviděl.
Když jsem byl dostatečně blízko, položil jsem ruku Hinemu na rameno a lehce škubl, aby si mě všímal.
Je vesnice monitorována nebo ne? Kde je Mizukage-sama, potřebuješ pomoc ty? Pokud ne, nevíš, kdo jiný potřebuje pomoc?
Sypal jsem ze sebe otázky jakoby jsem byl kulomet. Vychrlil jsem je ze sebe opravdu rychle, možná tak, že věčně nalitý Hine možná ani nerozuměl tomu, co jsem říkal. Ptal jsem se na tyto otázky, protože podle nich se měl řídit další z mých kroků. Voda na nás kapala a mé masce na tváři dodávali na sexappealu a hlavně na lesku. V dírkách na oči nebylo vidět nic jiného, než naprostá černota. Probudil jsem v sobě to, co mělo možná zůstat navždy uvnitř mě. 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Oct 10, 2014 5:12 pm

Kangae Mizutsuchi

Když dorazím k branám Iwygakure, ihned se v mé hlavě mihne spousta myšlenek. "Saito, Yato-kun. Už nikdy nikdo nebude krvácet, ne nikdo z Kirigakure, proč museli moji přátelé zemřít? Bylo to snad zbytečné? Ne! Určitě to mělo nějaký smysl, právě proto se ho nevzdám a budu bojovat dokud tento svět nebude v bezpečí". Povšiml jsem si Akumy a toho jsem nechtěl v tomto boji ztratit. Kolem mě se zvedla voda, díky mému Kekkei Genkai a ta mi dávala skvělou obranu, proti všem shinobi z Iwy. Klekl jsem si doprostřed této vodní bariéry a poté si promyslel plán, všechno vypadalo velice dobře pro nás a právě proto jsem se rozhodl pomoct Hinemu, ke kterému mířil i Akuma. Vypadalo to, že ví o všem co se děje, proto byl velice důležitý a já se ho rozhodl chránit. Hine-san, dovolte mi, abych vás podpořil. Doběhnu tam a kolem mě, Akumy a Hineho se zvedne menší vodní bariéra. Nějaké rozkazy, Hine-san? Usměji se a pořád kontroluji vodu kolem. 



Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hine Kureta Fri Oct 10, 2014 5:26 pm

Ruce jsem měl zabořené v hrudním koši onoho nešťastníka, tedy do doby, než každá céva byla bezpečně uzavřena mými pavučinovými vlákny. Krev, kterou jsem odsál z míst, na kterých neměla co dělat, jsem svému pacientovi obratem poslal zpět do žil. Hrudní koš jsem vystužil pavučinou ve své nejtvrdší formě. Zároveň však celé mé dílo bylo dostatečně pružné a na některých místech nahrazovalo práci šlach a dýchacích svalů. Hisa tu naštěstí byla se mnou, a zdálo se, že není z těch, co by se sesypali snadno, jako domeček z karet. Mohl jsem za ni být rád.
"Děkuji ti, budu rád, když dáš pozor na raněné. Nerad bych, aby mé sešívání vyšlo nazmar." pravil jsem trošku cyničtěji, než jsem to ve skutečnosti myslel. Během boje však není čas na květnatá souvětí. Kdosi mi zaklepal na rameno.

Otočil jsem k té osobě v masce svou tvář, krásně zcákanou od krve. Kontrast s černými kruhy pod očima a mou téměř průsvitnou pletí musel vytvářet impozantní dojem. Dalo by se říct, že jsme hráli stejnýma barvama.
"Monitorována je, ale v tomhle chaosu bych snad i řekl, že to máš fuk. Mizukage vyrazil směle kupředu, tímto směrem." pohodil jsem hlavou k bráně, kterou celkem nedávno proletěl obrovský kamenný drak. O tom jsem ale pomlčel, abych nebyl obviněn z užívání drog.
"Z toho co jsem viděl naposledy, dva z našich lidí uvízli kdesi v podzemí. Bohužel ani žádný z mých pavouků nenašel skulinku jak se k nim dostat. Klan Terumi dostal příkaz likvidovat budovy uvnitř Iwagakure. Víc jsem neviděl, za prvé nemám na provedení této techniky patřičný klid a také, mám tu důležitější věci na práci než špionáž." ukončil jsem svůj proslov. Možná, že osoba v masce mohla být překvapená, že na to kolik rumu jsem do sebe cestou do Iwy nasoukal, zním naprosto střízlivě a příčetně.

Poté jsem nevěřícně zíral na osobu, která si tu vystavěla doslova vodní lego. Cool. Lepší než mé nejsilnější halušky.
"Já tu nerozkazuju, ale mám-li tlumočit Mizukageho - jděte a nešetřete je!" zavrčel jsem, neboť mi byl pod ruce doslova hozen další smutný případ pomalých reflexů.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Oct 10, 2014 7:48 pm

Akuma Saito


Překvapilo mě, jak Hine dokázal i se svým promile srozumitelně mluvit a dokonce i jednat. Byl to velice prazvláštní případ ten pavoučák. Kolem nás se zvedla bariéra vody, což mě překvapilo, ale hned mi došlo, kdo to udělal. 
"Takto ovládat vodu umí jen jediný člověk, kterého znám... Kangae..."  Pomyslel jsem si v duchu, ale on mě URČITĚ nepoznal, neboť jsem měl na tváři MASKU a na sobě ZBROJ ANBU!! Otočil jsem se směrem k němu hned, jak Hine domluvil a promluvil jsem k němu, až nyní podle hlasu mohl poznat, že jsem to já.
Nejlepší by bylo, kdyby jsi šel pomoct Kashikemu a Kisekimu, tvoje vodní ninjutsu by dokázalo prorazit kdyžtak sutě, kdyby to bylo tak, že se zasypali. Já půjdu na pomoc klanu Terumi... A ještě něco.
Odmlčel jsem se a vytáhl jsem kunai, kterým jsem se řízl do prstu. Krev v maličkých kapkách začala vytékat z ranky na zem. Přikrčil jsem se a položil ruku na zem.
Kuchyiose no Jutsu!
Objevil se kouř, ze kterého vylétlo hejno netopýru a jeden odlišný od těch ostatních mi přistál na pravém ramenu. Kdyby je chtěl někdo napočítat, bylo jich okolo padesáti, ale brzy se rozletěli na vesnici, snažili se zabrat co největší plochu. 
Odteď budu nad vesnicí mít oči já...
Dodal jsem. Znělo to až moc dobře na to, aby to byla pravda. Neměl jsem dostatek netopýrů, abych dokázal tak rozlehlou vesnici celou monitorovat, lépe řečeno netopýr, který mi seděl na rameni. Netopýři měnili svoje pozice v letu, neseděli na jednom místě, létali všude, prakticky se dá říct do kruhu nad vesnici a vydávali pisklavé zvuky. Normální člověk je v takové výšce a o jejich frekvenci mohl jen ztěžka slyšet, avšak já jsem měl způsob, jak jejich zvuky převést do srozumitelné řeči pro lidské uši, byl to Balgash, vůdce letky, který mi seděl na rameni. 

Když se netopýři rozletěli nad vesnici,  odešel jsem také, směrem ke Katarovi, kterého hledali mí netopýři, takto jsem jej hledal. Nebyl jsem velitel, takže jsem za Kangaeho nemohl rozhodovat, pokud chtěl jít raději se mnou než pomoct svým blízkým z Kiri, klidně mohl. 


Každopádně jsem běžel za Katarou, abych mu pomohl.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Shinobi Sat Oct 11, 2014 8:02 am

Faito a Toujou

Útok se podařil. Chuunin padl a když se prach usadil, mohli ostatní lidé na dvoře vidět, jak moc je shinobi z Kirigakure nesnáší. Dokonce i v očích jouninů byly vidět pochybnosti. Ale jen na chvíli. Oba už totiž připevnili své pečetě na kunaie a každý z nich vyvolal pět dotonových klonů. Prvotním úkolem teď bude ochránit Mizukageho.
Druhým problémem byl samotný Killing intent. Viděli ho totiž i pacienti sanatoria, kteří začali plakat a vřeštět hrůzou. Necháte je takhle vřeštět a budete riskovat příchod dalších jednotek?

Kashike a Kiseki

Kashike skutečně viděl celou tu síť. Pokud nepočítáme ohromnou odpadní díru ven z vesnice, pak mají kanálky celkem malé otvory. Katakomby zase nevedou do důležitých budov, ale do vcelku starých, nepoužívaných domů. Co se týče východů do strategických pozic, můžete se vydat do nemocnice, zbrojnice, sýpky, do skladu "výbušnin" a do kageho rozbořené kanceláře.
Kashike také viděl v síti kanálů postavu, poklidně sedící několik zatáček před nimi.
Kiseki se sbíral z pádu a na stěnách nahmatal podivné, jakoby provázky, ale mnohem jemnější, jako by byla celá kanalizační síť protkána hedvábím.
Když se toho dotkl, Kashike mohl vidět lehký záchvěv chakry, jak se nese po stěně.


Kataro, Yoko

Kataro měl správně spočítané, že stěna vody zastaví stádo zubrů jako nic.
"Doton: Kajūgan no Jutsu!"
Ozvalo se a kamenní, mnohonásobně těžší zubři proběhli vlnou a připravili o život osádku jedné z balist. Přehnali se přes ní jako ohromná kamená vlna. Kataro byl další na řadě. Mohl si všimnout, že za zubry nikdo není. Kdo to tedy seslal?
Také si všiml, že jestli uhne, přijde na řadu další balista, jejíž posádka už začínala panikařit. A o všechny balisty si Kiri rozhodně nemůže dovolit přijít.

Hine, Hisa

Hine neměl na odpovídání moc času, neboť před ním seděl mladík v šoku a odmítal se podrobit lékařskému zákroku, dokud si neověří, zda má střeva v celku. Ta se mu valila z dutiny břišní a mladík je probíral v ruce spolu se štěrkem a hlínou, které mu onu díru v břiše nejspíše způsobily.
Hisa mezitím pobíhala po bojišti a rozlišovala, který medik je schopný co ošetřit. V jednu chvíli se ale zarazila, neboť se ozval agonický řev. Když se Hine i Hisa otočili, zjistili, že na jeden tým mediků zaútočili čtyři shinobi, silou chuunini, a zrovna zařízli poslední medičku jako podsvinče.
Hisa byla blíž. Hine byl v hajzlu neboť okolo něj dopadly kunaie s kouřovými bombičkami. Bylo jasné, že až se kouř rozšíří, dopadnou na něj i další shinobi z Iwy, kteří bojiště pozorovali ze skály nad ním.

//Akuma a Kangae se přidají, kam chtějí.


Naposledy upravil Shinobi dne Sat Oct 11, 2014 2:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Goku Sat Oct 11, 2014 8:57 am

Mizukage sa postavil vedľa mňa, na čo som z jeho strany uvidel výjav na podobnej báze, na ktorej fungoval aj môj Sakki. Ľudia, ako aj shinobi si však mohli všimnúť rozdielu medzi nami dvoma. Vlastne to bol rozdiel ako deň a noc, zatiaľ čo z Mizukageho Sakki sršal hnev, moc a mohutnosť.. rovnako ako "sila".. môj bol oveľa pokojnejší. Bol to ten druh, ako keď sa vaša myseľ zobudí skôr než vaše telo, zatiaľ čo je telo stále paralyzované.. strach.. má viacero podôb. Bolo to, ako keby vás chcel Mizuakge zabiť hneď zatiaľ čo zo mňa skôr vyžarovala aura, ktorá si toto zabíjanie bude potichu a pomaly vychutnávať.. nič ostré.. zdĺhavé, pomalé.. nepríjemné a mrazivé až do morku kostí.
Okolo nás sa ozval krik, moje oči sa na chvíľu stretli s tými Mizukageho. Hovorí sa, že keď pri sebe stoja dvaja bojovníci, nepotrebujú komunikovať slovami.. vedia čo si ten druhý myslí.. ja som netušil na čo myslí Mizukage, no mne rozhodne tento krik nevadil. Vlastne mi táto situácia úplne vyhovovala. Bol som skôr sólový bojovník ktorého schopnosti dosť obmedzovali ostatných. Vedľa mňa však bol Mizukage ktorý bol predsa len úplne iná liga a tak mu moje schopnosti pravdepodobne nijak zavadzať nebudú.. Dvaja protivníci ktorý sa rozmnožili pomocou klonov na viacerých.. rovnako ako aj možnosť príchodu ďalších. Nech len prídu.. bojovať proti ôsmim či dvadsiatim... v tom nebol žiadny rozdiel. Pár krát som pred sebou sekol katanou, ako keby som odmeriaval vzdialenosť medzi mnou a tými dvoma jouninmi. Mal by som to použiť ? Zatiaľ som tréning danej veci nedokončil.. chcel som sa ju doučiť s Katarom no kvôli povolávaciemu rozkazu do vojny sa mi to nepodarilo.. možno že bol pravý čas. 
Potreboval som k tomu veľké množstvo vody. Každopádne v Iwagakure momentálne mojou zásluhou pršalo tak, ako nikdy pred tým a bude len otázka ďalších pár minút, kedy to tu celé zaplaví .. to mi vyhovovalo ešte viac. Pocítia čoho sme schopný, čoho sú schopná dedina ktorá bola toľké roky podceňovaná.. a ešte pred toľkými rokmi považovaná za krvavú mlžnú.. možno že sme ňou znova boli. Nekúpali sme sa však v krvi vlastných ľudí ale v krvi nepriateľov. Začal som pomaly kráčať k dvom Jouninom, krok za krokom.. nikam som sa neponáhľal.  Vlastne to vyzeralo, ako keby som ich išiel iba priateľsky pozdraviť.. až na killer intent ktorý pôsobil tým viac, čím bližšie som u nich bol.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Oct 11, 2014 2:14 pm

Kangae Mizutsuchi

Stál jsem poblíž Hineho, který se snažil pomoct jednomu z shinobi. "Sakra, nechci aby nikdo umíral, už ne!" Chci strašně moc něco udělat, ale nevím co, na přemýšlení nemám moc času, proto se vydám směrem k Hinemu, který vypadá, že ví co dělá. "Jednom mě Hine zachránil při boji s Tsuchikagem, nyní pomůžu já jemu!" Když se objevím u Hineho už je kolem nás kouř. Hine-san, dovolte mi vám trochu pomoct. Kolem mě, Hineho a toho raněného shinobi se zvedne voda, která se začne točit kolem nás, když by na nás naskákali mohlo by je to na chvíli odrazit a zdržet. Nemám moc chakry, nevím jak dlouho je dokážu zdržet, zatím se připravte Hine-san! 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 7 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru