Brána

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Brána

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Jul 20, 2013 7:19 am

First topic message reminder :


Brána se kdysi skládala z jedné části, a však po tom co se moci ujal Juro nechal vystavět další dvě části, aby se do vesnice bylo těžké dostat. Tohle vše bylo potřebné z jediného důvodu: Juro si totiž nepřál aby o jeho plánech věděl každý, a tak se veškeré tajosti snaží uchovat ve vesnici.


První část je složená z obrovských příkopů přes které se je možné dostat mostem, který vede až k bráně.
Druhá část je složena s dřevených palisád, které jsou vybudovány okolo celé vesnice. Tam kde vede most palisády nebyli vystavěny, ale dřevěná brána. Po nějaké době se však zjistilo, že tato brána tu je jen na obtíž a zdržuje provoz, a tak dřevená brána byla zbourána, ale dřevěnné palisády okolo vesnice zůstali.
Třetí část je obří brána s kamennými hradbami, které tu stali ještě před tím než se Juro ujal moci.


Okolo celého areálu hlídkuji po 15 minutách ANBU, kteří se střídají pokaždé v 8:00 a 15:00. 

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down


Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Aug 31, 2013 9:26 pm

Lizzyna poslední věta se dala považovat za sebevražednou. Měla však štěstí, že ji slyšeli pouze dva shinobi. Jeden, který se nyní hodlal odhalit a co druhý? Lizzy mohla zaslechnout kráčení směrem k ní... byl to snad ted druhý shinobi? To se chvíli ještě nedozvíme XD. zaměřme se na oného jednoho tajuplného shinobi, který se nyní doslova vynořil z ničeho před Lizzy. Obvazy pokrývali jeho tělo, takže jej bylo těžké identifikovat. Kdyby se však Lizzy vyznala trocha v dějnách této vesnice mohla by si jej splést... ale s kým? S druhým Tsuchikagem, Muu/em.. lol XD. Jeho podoba bylo vskutku identická. "Pleteš se milá. Já zde o tomto rozhoduji!!!" Při své poslední větě docela zvýšil svůj ton. Že by ho štvalo Lizzyno věčné pohrdání těmito shinobi? Koho ne? Tito shinobi byli hrdí na svého Kage... považovali jej za svého právoplatného vůdce, kterého jméno nenechají jen tak ponižovat nějakým odpadem. "Odpad jako ty nic neví, a ani netuší. Dorazila si zde za účelem konverzace s Tsuchikagem. Vše v životě však nevychází podle toho jak si to plánujem." jakmile to dořekl... dorazil i druhý shinobi ve své bojové zbroji. Mírně se uklonil osobě postávající naproti Lizzy, a pak zaujal bojový postoj. Tento mladík byl však jiný... z něj chakra doslova zářila. Chakra, která se mohla měřít samotným bijuu... chakra o které by si nejeden pomyslel, že patří jednomu z nich. Tento hoch zcela určitě mohl znamenat problém, ale co když to je pravý opak? Když Lizzy nechce pustit Ta mumie co tenhle?

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Goku za Sat Aug 31, 2013 9:37 pm

"Nevravím že viem čo i len jedinú mizernú vec ktorú by som o Iwe vedieť mala. Kto ale povedal že chcem, aby to tak ostalo." Naklonila som hlavu zo strany na stranu a vyzbrojeného muža som zatiaľ ignorovala. Následne som však tak trocha stratila nervy.
"Viete čo ? Mne je to vlastne ukradnuté, čo si myslíte .. sú mi ukradnuté vaše zásady či podobne." Rozhodila som rukami a následne som si s nimi vošla do vlasov. 
"Nikdy som nebola dobrá v diplomacii no nie som tu kvôli Kirigakure.. vlastne mi to je už úplne ukradnuté. Nie je to moja prvá vojna no stáť na strane víťazov mi vždy prišlo .. takým istým spôsobom príťažlivejšie než tá druhá možnosť." Ten týpek za mnou sa postavil do bojovej pozície no nevyzeralo to tak, že by som nejakým spôsobom na jeho vyzývavý postoj reagovala.
"Keď chcete aby som si cestu dnu prebojovala, spravím to.. aspoň vám možno vymažem tú predstavu ktorú ste si už o mne stihli utvoriť.. hm ? Ale je to stále na vás. Nemyslím si že chcete zbytočne riskovať životy takých lojálnych shinobi hmm ?" 

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Aug 31, 2013 9:56 pm

Lizzy nejspíš začínali dobíhat deprese a tramata, proto že jinak by se takto nechovala. Z úhlu hlediska mírumilovného shinobi měla pravdu, takže by zvládla nejednoho Kage přinutit k nějaké ohavnosti jako je např.: diplomace etc. Měla si být vědoma jedné věci, před tím než se zde vydala a to takovu, že Iwagakure no Sato není loajální k shinobi, kteří zde přišli z hlediska diplomatického. Přece jen... jak dopadla shinobi, která se zde vydala podepsat mírovou smlouvu s Tsukigakure no sato? Byl v ní zapečetěn bijuu, který byl využit k útoku na její vesnici. "Iwagakure no Sato nepotřebuje žádnou další verbež, která by se k ní přidala, a tak se tvá prosba zamítá." Promluvil, čim dál na jevo, aby se zde toho nyní ujal druhý shinobi. Před tím než-li se toho, ale ujme by bylo moudré se zamyslet nad tím, co Ta mumie myslela tou další verbeží?... že by Shuuketsu? Nejspíš... to však, ale Lizzy nemohla vědět... mohla však něco tušit. Nyní nastala ta chvíle, kterou vzpomínala Lizzy a Pan Mumie XD, probojovat se skrze bránu. První překážku však tvořil krásně vyoděný do zbroje shinobi, který působil tak trochu strašidelně... na jeho zádech bylo něco co vypadalo jako ohromný pec, a však byl to pec? Pan Mumie následně zmizel... opět... nezbylo po něm ani stopy. S panem vyozdobeným se nyní však něco začalo dít... začal se měnit... transformovat. Že by to bral takto skrátka? Ano... byl již dosti vytočený Lizzynimi slovy, konkrétně slovy, že se probojuje skrze bránu... i když on za Ní zodpovídá!!!
Pan vyozdobený se transformoval do podoby Gobiho, který si následně prohlížel Lizzy. Tak a Lizzy se konečně dočkala toho... co chtěla... toho po čem touřila XD.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Goku za Sat Aug 31, 2013 10:05 pm

"Ako chcete..." Zamumlala som skôr pre seba a len som zaregistrovala istý.. poriv chakry.. ktorý vôbec nebol normálny.. aspoň z hladiska shinobi nie. Každopádne však nemohli tušiť, aké skúsenosti s Bijuu a jinchuuriky mám. Ten stav pred premenou.. bola najväčšia slabina snáď každého. Ja som nebola len rýchla.. rovnala som sa tým najrýchlejším.. nerobilo mi problém sa v zlomku sekundy presunúť ku shinobimu, ktorý bol len chvíľku pred uvoľnením gobiho.. a ešte menej mi trvalo mu hlavou poslať dostatočne silný výboj na to, aby mu to spôsobilo stav silného otrasu mozgu ktoré by malo za následok vracanie, stratu motoriky, paralizovanie či až bezvedomie. Samozrejme som netušila či sa vtedy Gobi neuvoľní a nepreberie iniciatívu. To by už ale mala problém samotná Iwa a ja by som ho nemienila riešiť. Viac menej som týmto krokom spravila takú preventívnu poistku že sa o žiadne šaškovanie s bijuu nepokúsi.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Aug 31, 2013 10:16 pm

Pojistka Lizzy nevyšla... i když možná měla nějaké ty zkušenosti s bijuu a jinchuriki, neměla zkušenosti s tímto bijuu a jinchuriki, jehož techniky nezaostávali za Lizzy. Díky Joki no Yoroi Lizzin útok "nijak" neublížil Panu vyzdobenému. Pára z pod jeho brnění se náhle vypustila čím nejen trocha zpomalila Lizzin útok, ale také zvýšila fyzickou stránku pana Vyzdobeného, který následně se střetl svou pěstí s Lizzi chystajíci se udeřit. Vývoj vyslaný Lizzi se pak pouze rozhléhl po brnění bez žádných dalších účinku. Měla to sand na svědomí ta "pec", kterou měl na zádech? Vyprodukovala dostatečné množství páry, aby před útokem obstála. nejspíš ano, proto že výsledek je takový, jaký je a Pan ozdobený se úspěšně transformoval do Gobiho. V jeho podobě na nic nečekal a okamžitě začal schromaždovat Bijuu Damu.
Nyní Lizzy mohlo dojít, že je zle... co ale Iwagakure no sato? Ohrozí ji nějak tato technika? Na straně Iwy nebyli žádní nezkušení shinobi, kteří by si nevěděli rady s něčím podobným. přece jen tento bijuu pocházel z jejich vesnice, a tak věděli jak v případě jeho techniky reagovat.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Goku za Sat Aug 31, 2013 10:33 pm

"Tak.. to nevyšlo." Zašomrala som si, popri čom som sa úklonom na stranu vyhla jeho pästi. Musela som sa rýchlo vzdialiť a nebolo to len kvôli tej pare. Znova som stála na moste, niekoľko metrov od niekoľko metrového monštra a s naťahovaním pravačky som si preberala situáciu. 
"Nedá sa povedať, že by som poznala veľa shinobi, ktorý by obstáli proti bijuu.." Povzdychla som si, keď Gobi začal nabíjať bijuudamu.
"Taký povik kvôli jednému shinobi.. buď sú naozaj zúfalý, alebo ma skúšajú.. kto vie čo mi do kariet nahráva viac." Pozornejší.. vlastne aj úplne slepý človek by si všimol, že sa nad celou Iwagakure už nejakú tú sekundičku zaťahovali čierne mračná ktoré rozhodne nemali tak úplne prírodný pôvod. V očiach mi takmer doslova iskrilo a na ústach mi znova začal pohrávať vyzývavý úškrn. Tesne pred vypálením bijuudami som znova "zmizla".. tento krát to však doprevádzalo aj silné blesky, ktoré sa viac menej sústredili presne nad Gobiho hlavu. V ich centre som stála ja.. a oni okolo mňa vytvárali vírovitý útvar pripomínajúci nejakú kupolu.
"Rairyū no Tatsumaki!"Vyšlo z mojich úst a ohromný drak tvorený čistými, prírodnými bleskami si to napálil do Gobiho hlavy presne vo chvíľke, keď chcel vypustiť Bijuudamu. Malo by to mať za následok odklonenie jeho hlavy do zeme a tým pádom vypustenie danej bomby priamo od neho.. o prípadných zraneniach tvorených mojou technikou by tiež mohla byť reč ale.. nebola som si istá či prejde pokožkou Bijuuho. Spolu s bleskami začalo aj pršať.. vlastne lialo ako z krhli. Pre mňa ideálne počasie.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Aug 31, 2013 10:57 pm

Je mi líto, ale znova musím napsat, že Lizzin útok nebyl úspěšný XD. Proto že to co se stalo na gifu->
Se stalo v větším měřítku. Výbuch pokryl obrovskou oblast v tak krátkém čase... bylo neuvěřitelné, že by někdo dokázal takto ovládnout svého bijuu. Díky Lizzinej rychlosti/technice se byla schopna dostat nejdál nedotčen výbuchem na Gobiho hlavu, kterou následně výbuch pokryl taktéž. Žeby sebevražda? Ne... tohle si Gobiho jinchuriki nemohl dovolit. Výbuch jej však poškodil natolik, že se byl nucen transformovat zpět do své původní podoby. Co však výbuch způsobil Lizzy, která musela být zasažena taktéž? A musela na tom být určitě hůž než samotný Jinchuriki Gobiho. po výbuchu se však stalo jedno... z povstalého kouře šli zaslechnout další kroky. Kdo by mohl být takový blázen, že se postavil do boje těmto dvou shinobi? "Krigakure no Lizzy? Nemám snad pravdu?" Řekl, a pak okamžitě neuvěřitelnou rychlostí poskládala pečetě.
Okolo něj se objevilo dalších pět postav v modrém plášti s červenými mráčky na sobě. Nešlo je však lépe zahlédnout, proto že se nacházeli v kouří. Vyzařovala z nich však tajemná chakra, která zapříčinila, že samotný Gobi no Jinchuriki trocha ustoupil (o pár těch metrů). "Jedna z legendárných šermířu." Promluvili jednohlasně... očividně ji znali, ale odkud? A kým ty postavy byly?
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Hebi za Sat Aug 31, 2013 11:01 pm

"Hebi Rikudou," v momentě kdy postava přivolala dalších pět postav jedna nejvyšší promluvila. Bylo zde celkem šest postav v plášti a měli na hlavě kápi. Byla tma, tak mohla zahlédnout jen světlo v jejich očích. Šedé světlo, které věštilo smrt, konec.
Postava která promluvila, však měla jiné oči, v levém oku Sharingan ve druhém Rinnegan.
"Kokoni kenzan!" dokončilo větu zbývající postavy. Jedna z nich se vzdálila a spojila ruce v pečeť. Ostatní se okolo ní rozestoupili a postava se dvěma doujutsu stála jako první. Co to mělo znamenat?

_________________
Body:

Body:  
Nin – 5
Tai – 3
Gen – 4
Inteligence – 4
Síla – 3
Rychlost – 5
Čakra – 5
Ruční pečetě -4
CELKEM: 33

Techniky:

Ovládání země pomocí vůle
Ovládání vody pomocí vůle
Sennin mód
Senpou: Muki tensei
Senpou: Hakugeki no jutsu
Inyu Shometsu
Shosen jutsu
Chakura no mesu
Shikon no jutsu
Senei jashu
seneiTajashu
Kuchiyose no jutsu
Nehan Shouja no jutsu
Kuchiyose: Edo tensei
Body Flame Technique
Orochimaru-Ryū no Kawarimi no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Mesaigakure no jutsu
Shishou fuuin
Tailed beast extraction technique
Body Fluid Shedding Technique
Yamata no jutsu
Chakura Kusari
Jikan no fuuin
Kuron Hebi
Tai sozousai no jutsu

Six path of Nagato/Hebi:

Theme song:
avatar
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Goku za Sat Aug 31, 2013 11:10 pm

Prišlo mi to pomaly ako sebevražda.. z jeho strany. Našťastie bola práve moja technika na diaľku a tak som nestála tak  blízko jeho hlavy, aby ma to zabilo.
"Vy .. z Iwy.. sa nejak.. radi necháte vyhadzovať do vzduchu.. eh?" Zamumlala som, keď som dopadla na zem kúsok od jinchuurikyho a v rukách stále s Kibami. Moja rýchlosť bola naozaj obdivuhodná.. takmer neuveriteľná.. týmto tempom som sa mohla rovnať aj štvrtému raikagemu čo by fyzicky nemalo byť možné. To by mi ale nemalo pomôcť keďže vo vzduchu sa moc manévrovať nedá. Každopádne Shouhasou no Yoroi skombinované s Raigeki no Yoroi ktoré som vytvorila pri prevedení Raigeki no Tatsukami podstatnú časť okraja výbuchu, ktorý ma zasiahol, dokázali obstáť.. keby sa ale povedalo, že som obišla bez škrabanca.. klamala by som. Moje zranenia však neboli až také veľké, aby ma momentálne obmedzovali. Ovládať.. "prírodu" vo forme bleskov, búriek a podobne malo predsa len svoje výhody.
"Jeden z tých bystrých." Odpľula som si k zemi pramienok krvi a následne som si rukou pretrela ústa. Nebolo to nezdvorilé gesto, len potreba dať tú krv z úst preč. Po lepšom prezretí som len jednu z kíb zastrčila do púzdra, rovnako ako aj tú druhú.
"Alebo že by .. šiesti?" Pozrela som sa po nových postavách.
"Som mimo.. úprimne.. a za to vám musím pogratulovať." Mierne som sa uklonila no bolo to skôr také bezvýznamné gesto, mohli ho brať aj ako žart. 
"Prisahám.." Začala som kývať prstom k postavám. ".. že som to už niekde videla." Nebola to otázka.. a aj keby bola, skôr by to pripomínalo tú rečnícku.
"Tak?.. Spokojný ?" Poukázala som na kráter, ktorý spravil výbuch a čupla som si k zemi, páč som si chcela na chvíľku oddýchnuť. 
"Ak je mŕtvy.." Pohodila som hlavu smerom ku jinchuurikymu. ".. tak sorry.. šetrila by som ho.. keby že viem že sa nechá odpáliť... to mi môžete veriť." Jedným zo senbonov som si začala kresliť krúžky do znićenej zeme a "pohľadom" zakrytým čiernou páskou som si premeriavala postavy pred sebou. Snáď nikdy som nemala svoj život v rukách menej, ako teraz.. bolo to až ironické ako ľahko som oň momentálne mohla prísť.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Hebi za Sat Aug 31, 2013 11:52 pm

"Měla by ses starat spíš o sebe," poznamenal jeden z nich, konkrétně Gakidou. Během okamžiku měl v rukách bublifuk, která ona mohla znát, byli ze stejné vesnice.
"Neměla si sem chodit, Kirigakure no Lizzy" Gakidou vyfoukl proud bublin, mířící na Lizzy, "Suiton: Homatsu no jutsu!" bubliny se dostaly k Lizzy, nahromadily se okolo ní a vybouchly. Nebyl to jen jeden útok, který následoval. Další postava si mezitím sundala kápi, aby odhalila zelené vlasy a přeškrtnutou čelenku ze Suny.
Ningendo poskládal pečetě a vyfoukl proud vzduchu. "Fuuton: Kakeami!" za svého života byl jediný, kdo dokázal tuto techniku používat bez použití jakýkoliv nástrojů, obvykle vějíře. Byl neuvěřitelně talentovaný uživatel fuutonu. Síť tvořená fuutonem se rozšiřovala, posílila výbuch tvořený první technikou.

Žádná z postav nehodlala ukázat své techniky rinneganu, pokud to nebude potřeba, byli mocní, silní, hrůzostrašní, ale nepodceňovali soupeře.

_________________
Body:

Body:  
Nin – 5
Tai – 3
Gen – 4
Inteligence – 4
Síla – 3
Rychlost – 5
Čakra – 5
Ruční pečetě -4
CELKEM: 33

Techniky:

Ovládání země pomocí vůle
Ovládání vody pomocí vůle
Sennin mód
Senpou: Muki tensei
Senpou: Hakugeki no jutsu
Inyu Shometsu
Shosen jutsu
Chakura no mesu
Shikon no jutsu
Senei jashu
seneiTajashu
Kuchiyose no jutsu
Nehan Shouja no jutsu
Kuchiyose: Edo tensei
Body Flame Technique
Orochimaru-Ryū no Kawarimi no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Mesaigakure no jutsu
Shishou fuuin
Tailed beast extraction technique
Body Fluid Shedding Technique
Yamata no jutsu
Chakura Kusari
Jikan no fuuin
Kuron Hebi
Tai sozousai no jutsu

Six path of Nagato/Hebi:

Theme song:
avatar
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Goku za Sun Sep 01, 2013 9:30 am

"Vždy sa starám hlavne o seba..." Mikla som ramenom a následne som si len s povzdychom hlavu zodvihla k oblohe. Ten prírodný dážď ktorý bol vytvorený búrkou z mojich kíb bol naozaj ako spasenie. Keď už pršalo, bolo iba minimum pridať k tomu istú špeciálnu vlastnosť a tajnú techniku oininskych jednotiek. Faito vtedy tak úplne pravdu nemal. Síce som nemala žiadny Oininsky výcvik, ich techniky som ovládala excelentne. Bubliny sa z jeho bublifuku ani nestihli vytvoriť a už praskly.. teda.. doslova sa z nich vyparila chakra. Rovnako aj silná fuutonová technika, samozrejme sa nedalo povedať, že by ju Kirisame vysal v zlomku sekundy úplne celú ale kým ku mne stihla doletieť, zmenila sa už len na obyčajný vánok ktorý mi rozcuchal vlasy.
Ako som sa postavila, znova som len tasila Kiby a nad celou Iwou sa začali nebezpečne blískať.
"Neprišla som sem zomrieť.." odpovedala som na druhý dotaz k môjmu príchodu, pri čom sa môj hlas nakoniec zmenil až na nezachytiteľné pískanie, ktoré vďaka dažďu posilnelo, až sa zmenilo na nepríjemnú zbraň ktorú som však nemienila použiť na postavy.. to by som z toho asi nedopadla dobre ani ja. Zamerala som ho len na jediný predmet, ktorý by mal nakoniec prasknúť .. bublifuk. Dávnejśie som už niečo podobné použila s inými vecami ako napríklad flautami či podobne no výsledok by mal byť viac menej rovnaký.
".. pôvodne som sa k vám chcela pridať. Nevyzerá to však tak, že by ste mali nejaký väčší záujem... aspoň teda zatiaľ." Znova som len vyčkávala.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun Sep 01, 2013 4:38 pm

Lizzy byla na obrovském omylu pokud si myslela, že výbuch nějak hrozně poškodil Gobiho jinchuriki. Jenom jej přinutil se vrátit na krátkou chvíli do své předešlé formy... nic víc, a tak jeho účast v této bitvě ještě neskončila. Útok tajemné šestky byl rychlý a zákeřný... rozhodně neúkazali plnou část své sily. Pokud se tak stane... bylo by jasné, že ačkoli Lizzy je na vysoké úrovni shinobi... zemře. Život není pohádka, proto že jej nejde předívat. Zaútočí ve chvíli kdy Lizzyna ostražitost je minimální a je konec. Taková to chvíle se blížila. Do chvíle dokud nedorazila záhádná šestice postav, měla ještě naději uniknout, ale nyní... naděje na útěk zmizeli. Jediné co se v jejím případě se dalo považovat za adekvátní variantu byl boj do vyčerpání, do konce jejích sil. Výbuch, který vznikl předchozí Bijuu Damou, nijak neohrozila bránu, proto že shinobi bránici bránu stihli všas vytvořit mohutnou dotonovou zed, která se následně po styku s výbuchem rozpadla, ale zmírnila výbuch ze strany brány Iwagakure no Sato. Lizzino Kirisame bylo vskutku impozantní, ale s technikami shinobi, kteří stáli proti Lizzy, se nemohla měřit. I když zvládla Lizzy ubránit před dosavadními útoky, Lizzy neměla jistotu, že ji ubrání nyní. Chakra jinchurikiho nyní opět náramně zvrostla na vysokou úroven a Gobi no jinchuriki opět nabyl podoby Gobiho. Následně začal nabíjet opět Bijuu Damu. I když Lizzy měla aktivované Kirisame, nebyla schopna zastavit chystajíci se útok, mohla jen zpomalit nabíjení Bijuu Damy.
Kirisame zapříčinilo další věc... odhalila Pana Mumii, která se nacházela za Lizzy. Bylo však až příliš pozdě, proto že Pan Mumě již útočil. Útočil však stylem, kterému nebylo schopno se ubránit žádnou nyní existujíci technikou (myšleno tak, že technika prorazí jakoukoli obranu... at již se jedná jako v Sasukeho případě o Susano, nebo o něco jiného...)


Shinobi, který techniku aktivoval, do ní vpustil větší množství chakry než bylo obvyklé... a zaútočil tak rychle, že ani Kirisame za tuto krátkou chvíli by nebylo schopno něco takového "vysát". Navíc jedalo se o mocné Kekai Tota, které mělo mnoha dalších výhod než jen tu, že rozložilo v dnešní době každou obranu na prach. Jakmile Lizzy obalila "kostka" stopla se jakby včase (stéjně jak Sasuke na gifu), a pak rozpadla na prach. Útok byl nečekaný... zákeřný a hlavně účinný. Když se mu jeden s nemocnějších shinobi své doby, Uchiha Sasuke, nedokázal vyhnout... tak pak co tedy Lizzy? Ještě v situaci kdy to nejméně čekala? Nejen že nejméně čekala, ale chakra pana Mumě byla neustále potlačována a následně rychle vypuštěna při útoku... měla minimální pravděpodobnost, že se tomu vyhne... ale i přes to. Možná se nám zrodila nová legenda, která toto nějak zvládne? Shocked

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Goku za Sun Sep 01, 2013 5:11 pm

Každopádne.. spájať mňa so Sasukem by bola veľká chyba. O Tsuchikagem som vedela.. ešte pred tým, než ho odhalilo Kirisame vďaka mojej.. istej senzibilskej schopnosti založenej na zvuku. Jeho útok sa nemusel tak úplne vydariť aj vďaka tomu, že som behom zlomku sekundy nestála na mieste, kam techniku vypálil. Shouhasou no Yoroi spolu s Shouhasou no shunshin boli naozaj rýchlostne na úrovni Raiton no Yoroi či Hiraishim.. bola som predsa len. ,najrýchlejší shinobi v Kirigakure. Každopádne to vôbec nešlo podla plánu. Nevedela som či sú taký paranoidný alebo či mali špeha v Kirigakure no nemyslela som si, že ma ešte nechajú prejsť. Genjutsu som sa obávať pri terajšom úteku nemusela. Oči som mala bloknuté a genjutsu zvukom na mňa nepôsobilo.
"Neverím že mal Faito pravdu." Zavrčala som, keď som sa nachádzala niekoľko metrov za bývalým Tsuchikagem u ktorého som nechala jedného z vodných bunshinov a vodnou bariérou, aby nemohol prípadne skladať ďalšie pečate. Bol však čas zdrhnúť a ja som sa tu nemienila zdržovať radšej už ani sekundu. Bola som si samozrejme vedomá Bijuudami no tá sa dala vypáliť len jedným smerom a ja som patrila k ľuďom, ktorý sa jej dokážu vyhnúť. Pre všetky prípady som si ale začala pripravovať trojicu jednoduchých pečatí po ktorej som privolala trocha väčší druh pandy.. no.. nie že by boli ľudožravé ale na prvý pohľad to naozaj vyzeralo tak, že ma prehltla.
-- pokus o presun číslo 1 xD --

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Hebi za Tue Sep 03, 2013 4:44 pm

Lizzy si mohla myslet, že se její útok na šestici vydařil, ale nebyla to pravda. Gakidou s bublifukem si předstoupil před celou šestici, zvedl ruku do vzduchu a začal pohlcovat její zvukové vlny a déšť, který by mohl dopadnout na celou trojici. Teď už se nedalo jinak, musel odhalit svou schopnost. Tendou Kakashi zahlédl její pokus o útěk, zvedl líně ruku a použil svou schopnost.
"Bansho Tenin!" Ne, neměla šanci na útěk, něco takového nepřicházelo v úvahu, přišla sem dobrovolně, odsud už se dostane jen mrtvá.
Shurado se naklonila a otevřela svou hlavu.
¨
Ukázal se ohromný kanón, který se nabíjel a vystřelil takovou silou, která by se dala připodobnit k Bijuu damě.
Chikushodo poskládal pečetě, přivolal psy.

_________________
Body:

Body:  
Nin – 5
Tai – 3
Gen – 4
Inteligence – 4
Síla – 3
Rychlost – 5
Čakra – 5
Ruční pečetě -4
CELKEM: 33

Techniky:

Ovládání země pomocí vůle
Ovládání vody pomocí vůle
Sennin mód
Senpou: Muki tensei
Senpou: Hakugeki no jutsu
Inyu Shometsu
Shosen jutsu
Chakura no mesu
Shikon no jutsu
Senei jashu
seneiTajashu
Kuchiyose no jutsu
Nehan Shouja no jutsu
Kuchiyose: Edo tensei
Body Flame Technique
Orochimaru-Ryū no Kawarimi no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Mesaigakure no jutsu
Shishou fuuin
Tailed beast extraction technique
Body Fluid Shedding Technique
Yamata no jutsu
Chakura Kusari
Jikan no fuuin
Kuron Hebi
Tai sozousai no jutsu

Six path of Nagato/Hebi:

Theme song:
avatar
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Higure za Tue Sep 24, 2013 8:58 am

Higure


Procházím bránou a Iwu nechávám za sebou. Na sobě mám dlouhý kabát a šálu která mi kryje obličej. Jdu rázným, rychlým krokem a stráže se přede mnou jen staví do pozoru. Mávnu na ně ať pokračují v práci a brána se za mnou zavře.

//přesun
avatar
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Higure za Fri Sep 27, 2013 7:51 pm

Higure


Dorazím k bráně, která se přede mnou tiše otevře. Za ní už vidím domky Iwy. Stráže mě překontrolují a já je za to pochválím, neboť mě těší jak dobře plní své povinnosti. Následně pokračuji do vesnice.
avatar
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Bakuton no Jin za Sun Sep 29, 2013 1:41 pm

Konečně jsem byl zde a doufal jsem, zda bude aspoň zástupce Tsuchikageho Higure přítomen, a proto jsme neotálel a prošel branou do vesnice. Kontrola stráží byla samozřejmá a mohli si všimnout mého zranění na zádech s čímž mě poslali do nemocnice, ale já musel podat nejdříve hlášení. Pokračoval jsem dál do vesnice. /přesun

_________________
TECHNIKY:

DOTON A OSTATNÉ

Doton: Dochūbaku
Bunshin Daibakuha
Fūbaku Hōjin


BAKUTON (爆遁)

Bakuton: Jiraiken
Bakuton: Bakushou
Bakuton: Raikan Fūin
 
avatar
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Ayumi Mayu za Wed Oct 02, 2013 7:39 pm

Jakmile jsem došla skoro před bránu tak jsem z dálky pozorovala co se bude dít dál, spíše jsem čekala kdy se tam objeví ten shinobi o kterém mi říkal Sora No Sen.
avatar
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed Oct 02, 2013 8:02 pm

Blížila se dvanácta hodina večerní a Ayumi pořád nezbývalo nic jiného než jen čekat, kdy se ukáže onen shinobi, o kterém se zmínil Sora no Sen. Ayumi o něm nic moc nevěděla leda to, že má být pod vlivem jakési Sora no Senovy techniky. Krátce po dvanácte se přišli střídat stráže u brány, přesně jak Sora no Sen pravil. Stráže měli od sebe rozestupy pár metrů, a to z důvodu, aby se jim lépe hlídalo celou oblast okolo brány. Nyní nezbývalo nic víc než jen čekat zda-li některý z shinobi půjde zkontrolovat stabilitu mostu. Prozatím se vše dělo tak jak Sora no Sen předpověděl, a však bude to i nadále? Co když "špeh" byl odhalen? V tom případě by Ayumi musela nejspíš improvizvat ve velkém sama za sebe. Jak se však po chvíli ukázalo, nebylo to potřeba, protože se jedna ze stráží vydala na průzkum mostu. Cestou ji nejspíš rozbolela nesmírně hlava, protože se byla nucena za ní držet nepřirozeně dlouhou chvíli. Jakmile ji přestala bolet a ona se pustila působila zcela normálně... stéjně jak před tím, a však nyní si to mířila směrem k Ayumi. Ten nervozní pocit, když Ayumi nevěděla zda-li ji jde zajmout nebo ji pomoct musel být nepříjemný, i když by měla očekávat podle rady Sora no Sena, že se jedná o někoho kdo přichází z pomocí. "Dobrý večer madam... dostanu Vás skrze bránu." Bylo jediné co z ní vypadlo. Její ton mluvy navíc působil tak hypnoticky... Nejeden by se zamyslel nad tím zda-li s stráží je vše v pořádku.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Ayumi Mayu za Wed Oct 02, 2013 8:13 pm

Pomalu a jistě se ke mě blížil nějaký shinobi, nevěděla jsem jestli to je ten chlápek o kterém mluvil Sora No Sen takže jsem chytla kunai který jsem měla schovaný v rukávu.....ale jak se přiblžil tak řekl, že mi pomůže se dostat do vesnice takže jse ten kunai pustila "Tak dobře půjdu za váma" a pak jsem čekala jestli ještě něco poví nebo to bude vše.
avatar
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai za Fri Oct 04, 2013 4:26 pm

Jakmile Ayumi pustila kunai, stráž ji v rychlosti zkroutila a následně vyrvtla ruku, což nebylo zrovna dvakrát příjemné. Co to mělo znamenat? Že by stráž nemluvila pravdu, když řekla, že Ayumi pomůže přes bránu? Zcela určitě pravdu řekla, a však neřekla jak to provede, a tak Ayumi z celé této události/mise mohla mít smíšene pocity... Přece jen nevěděla oč stráži jde, i kdyý to mohla již tak trochu tušit. Stráž ji táhla za vykloubené rameno k bráně, což tak též nebylo příjemne. Ta bolest když si vyvrtnete kotní nebo nějakou jinou část těla. Ten bolestivý pocit, který právě ted Ayumi měla možnost pocítit plus ta nejistota co s Ní bude dál. Pokud se ji přece jen stráž snaži dostat skrze bránu, povede se ji to? Nebudou odhaleni? Když došli k bráně stráže zvolal na další-> "Vedu špeha... nacházel se u mostu." Co ted? Začne se Ayumi nějak bránit? Nebo objavovat/vzpírat? každopádně její další krok rozhodne o úspěchu její mise. Bude věřit dál tomu, co ji poradil Sora no Sen, nebo se rozhodne jednat na vlastní pěst? Pokud by se stalo, že by se rozhodla jednat na vlastní pěst, pak tedy poradí si s strážemi u brány?

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Ayumi Mayu za Fri Oct 04, 2013 7:03 pm

Zrova kdž jsem pustia kunai, tak mě chytil....a vyvrtl mi rameno a táhl mě po zemi až k bráňe, strašne to bolelo ale musela jsem to vydržet......chtěla jsem se s toho dostat, ale nakonec jsem ješte počkala protože jsem Sora No Senovi věřila takže jsem se s toho dostat ani nepokusila ale i přesto jsem musela být v pohotovosti protože nevíš co se může stát. Pak jsem čekala co bude dál.
avatar
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Oct 05, 2013 4:10 am

Stráže rozhodně nepůsobily tak, že by Ayumi chtěli nechat jen tak přejít přes bránu, i když byla zajatcem, což znamenalo řádný výslech etc. Jejich zlomyslné úsměvy po chvíli však vystřídal neutrální výraz na tváři, protože si uvědomily, že ji nejspíš budou muset nechat projít z důvodů výslechu etc., a tak Ayumi mohla postupně nabývat dojmu, že se do vesnice dostane. Co ale když se rozhodně ještě někdo další ze stráží ji doprovodit do vyslíchacího centra? Znamenalo by to nejspíš problém. Problém, který se v současné situaci právě vyskytl a který může být pro Ayumininu misi klíčovým. Ayumi se rozhodli doprovodit ještě dva další stráže, takže součet stráží nyní byl tři. Jeden byl však ovládán Sora no Senovou techniku, takže kdyby došlo k nějakému konfliktu bylo by to 2 vs. 2. Když by však při tom konfliktu někdo udělal rozruch, znamenalo by to průser, protože pak by to bylo cca 12.779 shinobi vs. 2 XD. Stráže se s Ayumi následně vydaly cestou do vyslechového centra. Co se bude dít dál? Jaký postoj k tomu to bude mít Ayumi? Bude pořád věřit Sora no Senovým slovům?

Přesun (Jakmile postne Ayumi)

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Ayumi Mayu za Sun Oct 06, 2013 12:48 pm

Tak Teďka jsem si nebyla jistá, jestli to je v pořádku ale nadále jsem věřila Sora no Senovi.

(přesun)
avatar
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Ayumi Mayu za Wed Oct 09, 2013 8:17 pm

Když jsem došla před bránu pomyslela jsem si "Doufám, že mě nikdo nebude kontrolavat a projdu bez žádnych problému" ale to se brzy dozvím. KdyŽ jsem ale opuštělá bránu tak na mě zvolal nějakej shinobi.
avatar
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru