Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána

+26
Kiseki Mirakuru
Hyūga Fū
Ken Uchiha
Kisuke Uchiha
Hirin
Keigo Nakagami
Hine Kureta
Gats Terumi
Kataro Terumi
Kashike
Faito Dansaku
Shinobi
Kigiro
Itama Senju
Kuro & Shiro
Ayumi Mayu
Bakuton no Jin
Higure
Goku
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Hebi
Hokori Mai
30 posters

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:19 am

First topic message reminder :

Brána - Stránka 9 9k=

Brána se kdysi skládala z jedné části, a však po tom co se moci ujal Juro nechal vystavět další dvě části, aby se do vesnice bylo těžké dostat. Tohle vše bylo potřebné z jediného důvodu: Juro si totiž nepřál aby o jeho plánech věděl každý, a tak se veškeré tajosti snaží uchovat ve vesnici.


První část je složená z obrovských příkopů přes které se je možné dostat mostem, který vede až k bráně.
Druhá část je složena s dřevených palisád, které jsou vybudovány okolo celé vesnice. Tam kde vede most palisády nebyli vystavěny, ale dřevěná brána. Po nějaké době se však zjistilo, že tato brána tu je jen na obtíž a zdržuje provoz, a tak dřevená brána byla zbourána, ale dřevěnné palisády okolo vesnice zůstali.
Třetí část je obří brána s kamennými hradbami, které tu stali ještě před tím než se Juro ujal moci.


Okolo celého areálu hlídkuji po 15 minutách ANBU, kteří se střídají pokaždé v 8:00 a 15:00. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Oct 26, 2014 6:04 pm

Zničeho nic se ke mě jeden zubr přemístil. Došlo mi jak až když se mnou praštil o zem. Byla to ohromná bolest, ale nebylo čas na rozptylování. Moje instinkty s reflexy ovládly mé tělo dřív než moje vlastní mysl. Díky tomu jsem se mohl vyhnout jeho další ráně. Shunshinem jsem se přemístil o nějakou tu stovku metrů od něj abych se mohl trochu vzpamatovat. Musel jsem ho nějak zastavit, a proto jsem si musel vytvořit podmínky. " Youton: Yokai no Jutsu " přičemž než na něj to stihlo dopadnout tak jsem využil další věci. " Suiton: Mizurappa " Ochladil jsem lávu ještě ve vzduchu a tak na zem kolem nás dopadla jen kopule. Byla tu však tma a my byli uvězněni. Jen já a zubr. Měl jsem však plán, a proto jsem začal skládat další pečetě a připravovat se. Zároveň jsem musel přenést všechny smysly, jelikož zrak byl momentálně blokován, možná tam bylo malé světlo z nedosáhlé lávy na stropě, ale moc ho nebylo.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Shinobi Sun Oct 26, 2014 7:51 pm

Toujou

Lana kageho chytila, ale ať dělal Toujou, co chtěl, po chvíli se chakrový proud přerušil a kage zmizel do země. Toujouovi protivníci ale zmizeli. Jeho mise je tedy u konce a může se přidat k dočišťování vesnice.
(pár řádků o dočištění)

Kashike a Kiseki

Oba vaše údery se povedly. Kashikeho kosti prorvaly nepříteli hruď a rána katanou do ledvin od Kisekiho také zamrzela. Protivník se rozpadl na tisíce vlákének a opět se "vsál" do stěn. Už se ale nikde neobjevil. Teď už jen stačí najít cestu zpět. Kashike nebude mít problém cestu najít a následně i strategické budovy.
(několik řádků zakončujícího postu s vyhozením muničního skladu atd.)

Hine

Někdo by řekl, že výměna jutsu skončila remízou. Hine měl ale přeci jen výhodu, a to tu, že dýchal. To bych bral jako vítězství. Jeho protivník začal hořet a po chvíli se rozpadl v bílou hmotu podobnou sádře.

Hisa a Kangae

I tady měly obranné akce veliký úspěch. Hisa zachránila mediky hezkými chvaty, které si pamatovala z doby před dlouhým spánkem.
Kangae s překvapením zjistil, že paralyzovaný protivník je jen klon, takže když setnul jednoho, rozpadl se i ten druhý. Teď mohou vyčistit prostor u brány a zajistit konečně všechny raněné (například Hineho).

Kataro a Akuma

Když se Kataro přemístil se zubrem dál a začal připravovat pečetě, zubr se na něj chtěl rozmáchnout, ale jeho pohyby se začaly zpomalovat, až se zastavil úplně a "zkameněl". Nakonec se opět, stejně jako spousta jiných stvoření ve městě "rozlil" v bílou hmotu a zmizel. Teď je jen na vás, zda vyčistíte město nebo pomůžete raněným (pár řádků na konec).
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Oct 26, 2014 8:08 pm

Akuma Saito


Kataro vyřešil svůj problém rychleji, než jsem sám stihl zareagovat, protože jsem se soustředil na svojí techniku, která mě brala poměrně dost soustředění. Kataro si jisto jistě v kupoli pomůže sám, stejně se tam teď nemám jak dostat. Místo toho jsem se soustředil na hledání vůdce vesnice, netopýří začali kroužit celou vesnicí a zjišťovali, kde kdo je. Pokud byl na nějaké z ulic, byl můj.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Oct 26, 2014 9:46 pm

Kangae Mizutsuchi

Měl jsem poměrně štěstí, bojoval jsem proti klonu a pouze jednomu opravdu živému nepříteli, takže klon se rozpadl hned po té, co jsem sejmul uživatele techniky. Lehce jsem si zakašlal, protože mi pomalu, ale jistě začala ubývat chakra. Nakonec se podívám všude okolo a všimnu si spousty raněných. Nevyznám se v léčení a právě proto se vydám k bráně, kde jsou ještě nějací nepřátelé živý. "Tolik obětí jen kvůli téhle válce, neodpustitelné!" Probíhá mi hlavou, když pomocí svých vodních oštěpů, které vytvářím, probodávám raněné nepřátele. Nakonec když se dají na útěk, či podlehnou se vydám k Hise. "Jak zbytečné, tolik mrtvých, musím jich pořád spoustu zachránit" Řeknu si ještě, než k ní dojdu a nakonec se na ní usměji. Vedla sis dobře, Hiso-chan. Nyní mi prosím trochu pomož stabilizovat raněné. Zbytek nepřátel jsem dorazil nebo utekli. Nehodlám tu někoho nechat trápit, takže jdu na to. Postarám se o Hineho, ten by mohl ostatním dost pomoct. Dořeknu svůj plán a když dojdu k Hinemu, z tašky si vytáhnu obvazy. Hine-san, jste velice potřebný pro záchranu ostatních, já nejsem lékař a nemůžu nějak zachraňovat, tak prosím o trošku pomoci. Obvážu Hineho zranění a usměji se.


Naposledy upravil Kangae Mizutsuchi dne Tue Oct 28, 2014 1:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Mon Oct 27, 2014 6:50 pm

Zasunu kosti zpátky do ruky a prokřupu si prsty. Tohle bylo praktické... dobrá rána chlapče... pochválím toho kluka, načež vyrazím dál chodbama až k místu, které jsem si určil za cíl. Když jsme pod budovou, zastavím se a na ruce se mi objeví kostěný vrták, kterým prorazím stěnu. Tak jo, tady je konečná, lezeme ven. Vyskočím po stěně nahoru a rozhlédnu se po muničním skladu. Vyhodíme to tady do povětří, pomoz mi... vybídnu chlapce a začnu rozmisťovat výbušné lístky.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hisa Kaguya Tue Oct 28, 2014 10:47 am

"I ty Mizu." usmála jsem se na něj a běžela pomoct ostatním. Brala jsem je na jedno místo, kde nebyli terčem útoku a když jsem mohla tak jsem je hned ošetřila. Většinou to byly jen odřeniny a šok. Podívala jsem s směrem, kde je Hine a jestli je v pořádku a pokračovala jsem dále.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Tue Oct 28, 2014 12:03 pm

"Vďala..." Bolo to jedné, čo som povedal a následoval som ho. Keď sme boli ďalej v ruke sa mu objavil akýsi vrták, ktorým nám prerazil cestu vyššie. Namieril som si to za ním a dostali sme sa do muničného skladu. "Idem na to." Odpovedal som mu, aby vedel, že mu s tým hodlám pomôcť ale myslel som si, že ani by som to nemusel povedať a vedel by, že sa zapojím, lebo po jeho slovách som šiel na druhú stanu od neho umiestňovať výbušné lístky. Na miesta, kde som si myslel, že je to pevnejšie som ich dal aj viacej, aby budova stratila na stabilite a určite spadla. Každé miesto bolo pokryté lístkami tak, ako to mal podobne Kashike, lebo som sa podľa neho uisťoval kam ich mám dávať plus ešte podľa svojho vlastného uváženia. Potom som už len čakal naňho, kým sa bude chcieť odtiaľto vybrať preč, lebo je možné, že nás ešte vonku čaká nejaký boj.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hine Kureta Tue Oct 28, 2014 5:15 pm

Ležel jsem na zemi a kochal se oblohou. Dnes měla skutečně krásnou barvu. Jedním okem jsem sledoval, jak se z mého soupeře stalo cosi podobného jogurtu. Budu si muset odebrat vzorek. Náhle mě cosi vyrušilo. Nespokojeně jsem se zavrtěl a sledoval počínání Kangaeo.
"Velice ti děkuji za starost, ale obávám se, že napřed ze sebe musím vyndat tu šutry, co ze mě udělaly cedníček." pravil jsem a posadil se. Vytáhl jsem první šutr, který našel cíl v mém stehně. Pochopitelně vytryskla hotová fontánka červené barvy. Užasle jsem to sledoval a setřel si rukávem krev, která mi tekla do očí. Ten Iwagakurský magor mě tím svým jehelníčkem div neskalpoval. Vyrval jsem další kamennou součástku ze svého boku a tak pokračoval dále, až jsem měl pocit, že nic nezůstalo zaražené v místě, kam to nepatří. Když jsem vstal a kráčel k Amandě a zraněným shinobi, už jsem nekrvácel, jen trošku kulhal. Hodil jsem do sebe hrst prášků a zapil je rumem. Podíval jsem se na ty nešťastníky ležící u Amandy a začal organizovat.
"Doufám, že se máte všichni fajn. Jestli trpíte bolestmi, nepanikařte, znamená to, že jste naživu. Pokud vidíte velkého pavouka, není to halucinace, ležte klidně, nevrťte se. Kdo je mrtvý, nechť se přihlásí, bude důstojně ihnumován."

Pokračoval jsem ve své obvyklé rutině.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Oct 28, 2014 7:21 pm

https://www.youtube.com/watch?v=gAKAg2mMYQ8

Faito

Mlha na bojišti opadávala. Bitva utichala, neboť již nebylo nepřátel, kteří by vzdorovali drtivému úderu Kirigakure. Všude před branami ležela těla padlých, poslední náznaky souboje se mísily s úpěním raněných...
Shinobi z Kiri se postupně shledávali. Sbírali na bojišti těla padlých přátel a objímali ty, jenž jim neodvedl bůh smrti.
Nakonec se ale všichni shromáždili před branou. Ven z vesnice začaly vycházetplačící ženy a k smrti vyděšené děti. Matky na kolenou prosily o propuštění zajatců, padaly Kirigakurským kolem nohou a plakaly. Žádaly po nich jediné - trochu lidskosti, špetku důstojnosti.
V ten večer si Kirigakure nevzala žádné zajatce. Iwa získala na svou obranu alespoň pár bojeschopných mužů, kteří nepadli v téhle dlouhé bitvě.
Poté, co byly s Higurem stanoveny podmínky kapitulace, se Kirigakure no shinobi konečně mohli vrátit do svých domovů.
Několik karavan plných raněných bojovníků jelo celým kontinentem jako smutný symbol vítězství nad nepřítelem, jako protiváha slávy, která čeká Kirigakure no shinobi.
Dnešní den si budete pamatovat jako den vítězství na Iwou...
...
Ale přece tu byl jeden muž, který nemohl zkrvavené praporce Kiri ani hořící domy Iwagakure vidět. Ten muž byl hluboko pod zemí, daleko od všech očí. Ten muž stál za tímhle vším. Tenhle muž mohl za ty stovky padlých. A přesto si nemohl vychutnat vítězství ani truchlit nad padlými. Tenhle muž totiž zanevřel na vše kolem sebe. Tenhle muž se zadíval sám sobě do očí a zapomněl...
Ten muž už nebyl Mizukagem. A nebude jím, dokud ho někdo nepřivede zpět z temného vězení. Protože ani tenhle muž nedokáže porazit sám sebe...

// Vraťte se do Kiri a zapište si misi ranku S - dobytí Iwagakure
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Oct 28, 2014 7:33 pm

Kangae Mizutsuchi

"Opět spousta mrtvých a navíc zbytečně" Řeknu si v hlavě a zatnu ruku v pěst. Pomalu se vydám k Hise, které věnuji menší úsměv. Díky, že jsi mě zachránila, nezapomenu ti to. Byl bych rád, kdybychom byli přátelé, říkej mi prostě Kangae. Nakonec se ukloním a ještě porozhlédnu. "Musím s tímto světem opravdu něco udělat, ihned co se vrátíme zažádám o konzultaci s Mizukagem" Pomalu vydechnu a svojí katanu si otřu o mrtvolu jednoho z Iwy. Poté katanu schovám. Nakonec si rozpustím své vlasy a pomalu se vydám ještě k Hinemu. Vám též děkuji, Hine-san. Přeji hodně štěstí! Dodám a nakonec mé kroky směřují z bojiště, zpět domů, do Kirigakure!
//přesun
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akuma Saito Wed Oct 29, 2014 10:28 pm

Akuma Saito


"To už je po všem...?" Řekl jsem si v duchu a přestal jsem zaměřovat generála, dokonce jsem zrušil techniku. Byl čas, abych pomohl ostatním dostat se do vozů, s o šetřením apod. Vyhráli jsme, bylo to drahé vítězství a ztráty byly na obou stranách. Ale my byli vítězi! Nyní jsme to byli my, ti zocelení v žáru bitev, kdo měl udávat chod věcem budoucím. My jsme byli ta generace, která mohla změnit systém neustálých válek. Konečně jsem pochopil, o čem Kangae celou tu dobu mluvil. Nic to však neměnilo na mém cíli, ochránit Kirigakure třeba i svým životem.
Netopýři zmizeli a já se porozhlédl kolem sebe, opravdu velká spoušť. Pomohl jsem zraněným dostat se k ošetření a pomáhal jsem jim do karavanů. Bylo to to nejmenší, co jsem pro ně nyní mohl udělat, byli mými krajany. 
"Svět je chladný, chladnější než nejlepší čepel a bude hůře. Lidé budou stále umírat a my proti tomu nemůžeme nic dělat, protože když nezemřou oni, zemřeme my, to je prokletí nás, Shinobi. Nikdy nedosáhneme skutečného štěstí, být ninjou je dar, i prokletí..." Řekl jsem si v duchu, když jsem sledoval, jak lidé, které jsem měl rád a nebo znal, leží na zemi mrtvý.
Těla mrtvých nepřátel jsem naskládával na jednu hromadu, pokud mi to jejich váha dovolovala, ale pár lidí se ke mě naštěstí přidalo, takže jsem v tom nebyl sám. Takovýchto hromad jsme udělali hned několik po celém městě. Tyto hromady jsme poté polili olejem a zapálili, ať se nešíří nemoci z mrtvých těl. Naši blízcí měli vyhrazený vlastní  karavany, kterými byly těla dováženy až do Kiri, kde měli být pohřbena.
Když s těmito věcmi v Iwě skončíme, vyjdu i já zpátky do Kiri spolu s karavany, jako jejich doprovod. Chtěl jsem něco probrat s Mizukagem, potřeboval jsem to.

//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Oct 30, 2014 8:46 am

Pri tom, ako som bol už vonku všimol som si toho, že už nebolo nutné bojovať, lebo sme vyhrali. Preto som sa vybral pomalým krokom cestou plných mŕtvol, ktoré tu už niekto zbieral, aby ich potom niekto mohol dôstojne pochovať. Nebol som typom človeka, ktorý to videl, ako niečo smutné, predsa len som si toho už zažil veľa sám. Hovorí sa, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. Denné tragédie a nešťastia sú to všetko zmysluplné udalosti, ktoré smerujú ideálnemu záveru. Podľa tohoto žiadne bezvýznamné nešťastie neexistuje. Ja sám som toho bol príkladom. Bol som celú dobu sám, trpel som a nemal nikoho až raz sa vo mne objavilo niečo, čo ma s toho dostalo. A to isté dnes platilo  obyvateľov Iwagakure, ktorý od dnešného dňa mohli žiť pokľudne. Je pravda, že ich dnes zomrelo veľa, no týmto boli vykúpený z bojov, ktoré tu panovali pomerne dlhú dobu, kvôli vojne. Ja som sa nad týmto nesmel pozastavovať, lebo môj údel bol daný. Možno kvôli tomu chcel osud vybudovať moju psychiku takto, aby som v budúcnosti dokázal bojovať aj proti svojim vlastný, lebo rovnováha bolo to, čo v mojom živote hraje roľu. Vo svojom živote budem veľa krát žiť na hrane dobra a zla. Ja budem vždy tam, kde sa prehráva. Možno sa to nezdalo ale každým víťazstvom dobra sa blížilo k tomu, že rovnováha bude narušená a ja budem donútený odísť. Pri tomto mojom snívaní alebo zamýšľaní sa som si ani neuvedomil, že som sa dostal na cestu, ktorá vedie preč z tohto bojiska. Nemal som zlú ani dobrú náladu, moja tvár bola skôr taká bezvýrazná, nebol som tým až tak dotknutý. Smrť je súčasťou našich životov už od narodenia. Ak je tá smrť zmyslu-plná nieje nutné nad ňou trúchliť, lebo to malo nejaký určitý dôvod, prečo sa to stalo.
(presun - Kirigakure)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Oct 30, 2014 5:27 pm

Můj boj byl nakonec přerušen a ukončen, když jsem se dostal z mé pasti tak jsem poputoval k ostatním na pomoc. Zapojil jsem se ještě do bitvy abych omezil ztráty a zranění co nejvíc to šlo. Šlo mi pouze o jediné, o obyvatelé Kirigakure. To bylo vždy to hlavní na čem mi záleželo, samozřejmě, že pod to teď spadá i má nová rodina. Jakmile se vrátím, měl bych zajít domů se na ně podívat. Určitě zase o něco popovyrostli. Když jsme však vyhráli, bylo na čase abychom se vrátili zpět do Kirigakure. Pomohl jsem ještě raněným na nosítka a někde aspoň poskytl první pomoc než dorazili medikové. Doprovázel jsem jako ochranka zdravotnický tým zpět do vesnice. U brány jsem měl však v plánu se oddělit a jít jinou cestou.
/přesun
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 30, 2014 5:38 pm

Byl konec. Cítila jsem se dost vyčerpaně a znechuceně zároveň, takhle nějak musela skončit i rodinná válka. Takhle skočila moje rodina. Prohlížela jsem si okolí, mrtvá těla, unavení shinobi, bezmoc. Pak mě oslovil Kangae.
"I já děkuji za pomoc, budu ráda, doufám, že se ještě uvidíme." vykouzlila jsem pro něj úsměv, ale přesto mi do smíchu nebylo. Až teprve teď jsem si uvědomila, že tu bojoval i Kashike a určitě někde v první linii. Jenže jsem ho nikde neviděla. Nechala jsem se tedy strnout ostatními shinobi a pomalu jsem šla zpět do vesnice.

(přesun)
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Goku Sun Nov 02, 2014 8:10 pm

Nech som sa snažil akokoľvek, Mizukageho som proste nedokázal vytiahnuť. Lanko sa pretrhlo a ja som ostal stáť aj s klonom trocha zarazene. Z môjho okolia taktiež zmizli všetky stopy po shinobi či nepriateľov a tak som sa pripojil k hlavnému prednému ťahu, ktorý prečistieval dedinu. 
Nebola to pekná práca, no neznamenalo to, že by to práve mne nejakým spôsobom vadilo. Aj keď mohli byť rozkazy akékoľvek. Bol som realista. 
Ak nejaký civilista, či shinobi naznačoval odpor, nepáral som sa s ním a proste som ho zabil. Nemienil som si následne nechať páčiť úder od chrbta. Možno to bolo kruté aj na niekoho ako ja, no toto bola vojna. Aj keď skôr "čistka". Každopádne týchto shinobi a civilistov nebolo veľa. Čisto skôr jedinci, ktorý nedokázali normálne rozmýšľať v závislosti na ich zraneniach a podobne. Predsa len človek s odtrhnutou rukou nerozmýšľa ako človek, ktorý má stále obe končatiny.
Po niekoľkých hodinách sme nakoniec skončili. Moja katana už bola znova očistená a založená v pošve. Taktiež som mal rozopnutú bojovú vestu a pod ňou sa mi leskli nové obväzy. Nebola na nich žiadna krv, v podstate som utrpel len zranenia po tupých úderoch. Odchádzal som z Iwagakure v jednej z posledných skupiniek.



(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 9 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru