Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav Mizu no Kuni

+12
Nessai
Nefrit
Kenji Uesugi
Yuki Katsuragi
Faito Dansaku
Keigo Nakagami
Akuma Saito
Goku
Shinobi
Hokori Mai
Itachi Uchiha
Hitomi Yamada
16 posters

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 9 Empty Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:18 pm

First topic message reminder :

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 9 Balande-gaston-1880-1971-franc-port-anime-1708260
Chete se dostat i do jiné země? Použijte loďku ^^
V přístavu také najdete rybáře a jejich čerstvé úlovky z moří ^^ Tyto úlovky jsou také dodávány do Kirigakure.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Přístav Mizu no Kuni - Stránka 9 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nessai Sun Mar 22, 2015 2:13 pm

Nahlas som si povzdychol a konečne sa zodvihol z postele na nohy. Ponaťahoval som sa, loptičku si nechal v ruke a kukol som na Nefrit neutrálnym pohľadom. Následne som len pohľadom zas prešiel pred seba a pomaly som podišiel až ku oknu, zohol sa a vyskočil cezeň von na ulicu, kde som dopadol, vystrel sa a s výdychom sa obzrel za seba, či idú aj tie dve. Tatsuya už bol vonku, ale to bolo mne jedno. Len som čakal na tie dve a keď vyšli, pomaly a lenivo som vykročil ako posledný v rade za nimi, znova sa hrajúc s loptou, ktorú som si po ceste tentokrát hádzal o zem...
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 9 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 22, 2015 7:09 pm

Z toho polospánku ma prebudil Tatsuya, bol čas odísť, čo ma vlastne potešilo, hodila som na chrbát katanu a predtým ešte som si dala svoj plášť, potom som už jednoducho vyšla von z izby, dole som odovzdala kľúče a pokračovala som von z motela. Videla som tu už stáť Nessaia a Tatsuyu, chýbala tu Nefrit, počkala som na ňu a potom som teda šla k prístavu. Samozrejme, zaplatila som si lístok na loď a prešla som na loď. Cestou som sa uškrnula na Tatsuyu "Tešís na modrovlások?" Nemohla som si odpustiť svoju poznámku k jeho morskému ochoreniu. Nuž škodoradosť bola asi tá najlepšia radosť na svete. Zaujala som na lodi svoje miesto a čakala, kým sa pohneme smerom do Otogakure.
(presun)
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 9 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nefrit Mon Mar 23, 2015 7:36 am

Ešte ma aj niekto bude preháňať.. pff.. Čakala som, kým sa tie dve hrdličky vymotajú a popri tom som hodila trocha ironický pohľad smerom k Nessaiovi. Sama som následne vyšla z budovy a spolu s ostatnými som sa dostala až na jednu z lodí, ktorá nás mala odplaviť na breh zeme ohňa a odtiaľ.. nás znova čakala nie príliś krátka cesta až do Otagakure no sato.
(presun)
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 9 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Mar 23, 2015 1:54 pm

Když se nakupili všichni k lodi a ženské pohlaví i do lodi, típl jsem cigaretu o zem a protáhl se. Komentář zrzky mě celkem nepotěšil, spíš jsem se na ní dětinsky vypláznul jazyk.
"Pff, kušuj zrzko." Ale popravdě...netěšil jsem se ani v nejmenší na tuto cestu, protože už teď při pohledu na tu hýbající se loď se mi chtělo zvracet. Nasedl jsem tedy k nim a snažil se nějak tu cestu přežít.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 9 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Akuma Saito Sun May 10, 2015 7:38 am

Akuma Saito


Od brány mé vesnice jsem došel až k místnímu přístavu. Cestou jsem si četl zajímavé věci o bylinách rostoucí kolem Kirigakure a o jejich účincích s alkoholem. Bylo to opravdu zajímavé, asi to někdy zkusím, mohlo by to být sakra zajímavé.
Ačkoliv u brány je ještě spousta známek po boji, tady není žádná. Podle toho jsem taky mohl lehce usoudit, že tady k žádné potyčce ani nedošlo. Ale jak se tedy dostala Hakuei na ostrov? To byla tíživá otázka. Stálo by to i za prozkoumání. 
V přístavu nebylo moc lidí, většina z nich mířila směrem ke Kirigakure, pravděpodobně pomoct odstranit škody apod. Tím levnější však mohla být cesta do Yu no Kuni, kam jsem měl namířeno. Jelikož zde žádná transportní loď pouze pro pasažéry neplula, musel jsem prohledávat obchodní část přístavu, kde jsem našel malou obchodní loďku. Místní kapitán mi řekl, že mě za určitý poplatek do Yu no Kuni převeze, jelikož má cestu okolo pobřeží Yu no Kuni. Malých lodí si však všimne také méně zaujatých očí, takže to mělo i určitý bod pro mě.
Jakmile jsem tedy zaplatil a kapitán nachystal sebe, svojí loď a posádku, vyrazili jsme skrz moře do Yu no Kuni!


//Kirigakure(Přístav)-> Yo no Kuni
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 9 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Goku Sun May 10, 2015 8:01 pm

Čakala ma dlhá cesta. Zvitok som mal v podstate prečítaný a zničený. Všetko čo som potreboval vedieť, som si pamätal. Pred misiou som sa ešte ozbrojil množstvom.. množstvom ihlíc. Predsa len o klane Kaguya som čo to vedel a popravde ? som pri myšlienke pri strete s nimi  pociťoval rôzne.. pocity. Nie strach, skôr istú neistotu. Ako bývalý Anbu s nábehom na Oinina som dokonalo poznal anatómiu ľudského tela a bola to jedna z mojich najväćších výhod. Kaguyovia však mali anatómiu tela úplne inú. Takže na nich mnohé veci vôbec nemuseli fungovať. Bol som zvedavý, ako to dopadne. Pravdepodobne použijem nejaký jed, alebo podobne. Neplánoval som s nimi bojovať priamo, pretože som tušil, že by to bolo presne to, čo by si priali.. ah bude to zaujímavé. Nasadol som na jednu z lodí a dal som sa na cestu. 

(Presun Mizu no Kuni - Umi no Kuni - Yu no Kuni - Otogakure no sato - 5 políčok)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 9 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru