Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav Mizu no Kuni

+12
Nessai
Nefrit
Kenji Uesugi
Yuki Katsuragi
Faito Dansaku
Keigo Nakagami
Akuma Saito
Goku
Shinobi
Hokori Mai
Itachi Uchiha
Hitomi Yamada
16 posters

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:18 pm

First topic message reminder :

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Balande-gaston-1880-1971-franc-port-anime-1708260
Chete se dostat i do jiné země? Použijte loďku ^^
V přístavu také najdete rybáře a jejich čerstvé úlovky z moří ^^ Tyto úlovky jsou také dodávány do Kirigakure.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Goku Mon Jul 21, 2014 8:27 pm

Možno to vyvolalo menší povyk, keď sa v prístave z hmly vynorila loď Kumogakure no sato. Každopádne nebola ani dosť veľká na to, aby uniesla dvadsať ľudí čo by Kirigakure pokojne zvládla. Každopádne nič zvládnuť nemusela. Po zakotvení v prístave ma v momente obklopilo niekoľko shinobi no po preukázaní mojej identity, teda skôr mlčaní a počkaní kým k nim nepríde rozkaz o moje uvoľnenie, som sa z prístavu najrýchlejším dostavníkom odviezol priamo do Kirigakure no sato.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Sep 11, 2014 3:25 pm

Akuma Saito


Jakmile náš tým vyrazil ze základny, všichni jsme se snažili co nejrychleji dostat do přístavu. Ten byl rozdělen do několika bloků, podle toho, k čemu každý dok sloužil. Jako dítě jsem prolezl celou Kirigakure, znal jsem snad všechny zkratky a cesty, které tu byli (Fakt, mám to v životopise. Very Happy), za hledání jedné cesty jsem však draze zaplatil a to okem, ale to byla minulost. Nyní jsem mohl využít tyto zkušenosti k vedení mého týmu do přístavu nejkratší cestou. Nebyl jsem vůdcem týmu, avšak každý v našem týmu uměl něco a jelikož jsem já cesty a zkratky do přístavu znal, dovolil jsem si jít vepředu a ukázat cestu.


Doskočil jsem na jednu ze střech a schoval se zde za komín. Nebylo potřeba, aby mě bylo hned vidět, bylo by to hloupé prozrazení a mým cílem bylo neudělat moc velký šrumec, ale zároveň úspěšně dokončit misi. Občas jsem vykoukl z krytí a porozhlédl se, zda-li neuvidím někoho z druhého týmu. Buďto se také dobře schovávali a nebo jsme sem dorazili první, každopádně jsem neplánoval mrhat časem a jakmile dorazil zbytek mého týmu, přikrčil jsem se a sebral jsem kus ostřejšího kamene. 
Takže, mám plán, ale nechám vás, aby jste mi řekli, zda-li s ním souhlasíte nebo ne. Když budete mít něco proti, beru to, nejsem vůdce tohoto týmu, nemám právo rozkazovat, jen chci, aby jste si vyslechli můj plán, to je vše, arigato. Řekl jsem mile a otočil se zády k nim, směrem ke komínu, do kterého jsem začal vyrývat jeden z doků, o kterém jsem si myslel, že by mohl být ten správný. Tento dok totiž většinou používali Shinobi z Kirigakure pro přepravu zbraní, vojáků a všeho, co se týkalo obrany  či útoku. Zároveň to byl nechráněnější dok tady vůbec. Doky zde byl rozděleny ještě dále na civilní doky a obchodní doky, ty však často nehlídali ANBU, ale Geninové až Chuninové, protože jejich hlídání nebylo až tak důležité, jako armádní doky. Z toho jsem vycházel já. Načrtl jsem tedy naši situaci a to, co se my zatím podařilo zjistit, nebylo toho moc.
Náčrt:


Modré kolečko značilo nás, červená značila protivníky, kteří nám byli známi. (Ve skutečnosti to takhle barevné není, ale vybarvil jsem to pro lepší orientaci. Very Happy )
Možností, jak se tam dostat bylo opravdu velmi mnoho, problém však byl v tom, že polohu všech protivníků jsme neznali. Bylo by riskantní útočit přímo, upozornili bychom na sebe úplně všechny. Na střeše byla ventilace, avšak prostor pro vstup byl velice malý, tak malý, že bych tam prokloznul maximálně já a co bylo horší, nevěděli jsme, kolik jich na střeše bude, ovládal jsem sice techniku zneviditelnění, ale pravdou bylo, že byla docela náročná a nevěděl jsem, zda-li se jí stihli naučit všichni. Navíc tu mohl být i senzibil, který by nás stejně vycítil a skrývat chakru, to jsem již doopravdy neuměl. Další možnost byla jít přes otevřená vrata do doku. Z neznámých důvodu byli dveře stále otevřené, takže jsme se tam mohli dostat také přes vodu, ale něco mi na tom nesedělo, protože jsem neznal důvod, proč nechali vrata dokořán. Nejspíš chtěli nalákat zlodějíčky, byla to přeci jenom příležitost, jak zbavit vesnici od dalších zlodějíčků, kteří dělají jenom škodu. Poslední možností, která mě napadala bylo jít skrze kanalizaci, ale počítal jsem s tím, že by končila stejně někde v moři, kam byla užitková voda vypouštěna, takže to bychom mohli jít přes vodu rovnou.
Musel jsem začít uvažovat jako ANBU, ne jako Akuma. Našim cílem bylo získat katanu, ne eliminovat co nejvíc ostatních ANBU. ANBU jsou Shinobi, kteří jednají ze stínů, nemají jména, tváře ani minulost, nemají existovat, tak stejně jsme i mi museli postupovat v misi. Úkol byl splnit misi za každou cenu a dojít první. Vzpomínal jsem si na vzorečky a taktiky, které do nás těch pár dní již hustili a přemýšlel jsem, co by bylo nyní nejlepší. Udělat to v tichosti a nejlépe bez obětí, to bylo zadání, které jsem si zadal. 
Takže, podle mě bychom měli použít taktiku dvojtaktu... rozdělit bychom se měli na dvě skupiny, první, to budu já, která se pokusí dostat skrze ventilaci na střeše dovnitř a jakmile se z ventilace dostanu, budu čekat v technice ukrytí na vás, ale spíše by jste měli čekat vy na mě, protože mě bude cesta trvat déle než vám. Vy, důstojníku a ANBU 4. (Vymyslel jsem ti číslo, které jako ANBU při misích se mnou budeš mít, na revenge mi taky nějaké vymysli, budeme si kvit. Very Happy) mi pomůžete dostat se na střechu a do ventilace a poté půjdete do skladu skrze otevřená vrata doku, troufám si říci, že jste dost schopní na to, aby jste na chvíli zaujali jejich pozornost, tím, že půjdete vratmi na sebe upoutáte pozornost všech ANBU uvnitř a tím zvýšíte mé šance na to se jim dostat neslyšně do zad a zatímco oni se budou držet vás v šachu, budeme je mít v šachu my, postavení bude obrácený rovnoramenný trojúhelník, přičemž já budu vrcholem a vy dva body v základně. Budeme je držet uvnitř tohoto trojúhelníku rychlým vytvářením tlaku na něj budeme trojúhelníkové postavení zmenšovat, čímž je dostaneme dostatečně blízko k sobě, doslova na tělo, že by neměl být problém si s nimi poté poradit, avšak neměli bychom je podceňovat, mají minimálně tolik síly co my. Poté by se hodili nějaká oslňující nebo omračující zbraň, kterou bychom získali dost času na obmotání je ocelovým lankem, to s tím lankem bych si vzal na starosti já, vás bych prosil o jejich omráčení nebo oslepení. Pokud vše půjde podle plánu, měli bychom být do patnácti minut hotový, ale bůh ví, musíme počítat i s neznámou X. Něco proti? 
Dokončil jsem svůj proslov a zeptal se, zda-li má někdo něco proti. Neměl jsem tak silné paže jako ostatní, ale vždy jsem se pyšnil svým uvažováním a zhodnocováním situací. Moje hlava byl nejspíše také důvod, proč jsem byl tak dobrý v tom, na co se specializuji. Základ tohoto plánu jsem měl skutečně ze strategii a taktik ANBU, které jsme se učili, ale zda-li jsem vybral správnou taktiku jsem chtěl nechat posoudit svoje společníky, zejména naši důstojníci, která nejspíše měla dohlížet na to, aby jsme vše konali tak, jak jsme se učili. Kámen, kterým jsem načrtl plánek na cihlovou zeď komínu jsem položil na zem, abych neudělal zbytečný hluk jeho zahazováním. Již jsem se nemohl dočkat, jak vyrazíme.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Keigo Nakagami Fri Sep 12, 2014 5:41 am

Vyrazili jsme na cestu...
Akuma se pyšnil výjimečnými znalostmi země vody, takže on byl scout a hledal nám nejlepší a nejrychlejší cestu.
Drze jsem využil toho, že jsem byl rychlejší než Akuma a shunshinem jsem kroužil v perimetru kolem nich, skrýval jsem se v korunách stromů, přičemž jsem se snažil hlídat, jestli nezahlédnu nepřátelský tým. Sabotovat je jsem měl v plánu až na cestě zpátky, pokud se naskytne příležitost, ale teď jsem se spíš staral o naše vlastní bezpečí. Nespoléhal jsem na to, že jsme nejrychlejší.
Když jsme konečně zastavili, kleknul jsem si na jedno koleno a začal jsem se vydýchávat. Byl jsem unavený, ale za chvíli bych měl být opět v pořádku, jen jsem si musel dát na chvíli voraz. Akumovo líčení plánu, mi tedy přišlo vhod.
Když skončil, pokrčil jsem rameny. "Nemusíme nutně vyvolávat boj. V přístavišti se pohybuje spoustu civilistů. Pokud ten dok není čistě vojenský, můžeme zkusit Henge no Jutsu a prostě se dostat dovnitř, nebo alespoň strážné zabavit rozhovorem. Třeba budou skryté ANBU hlídky podezřívavé a stejně budou pozorovat nás, namísto tebe... Neznáme jejich přesný počet, mohl by to být malér, kdyby na nás naskákali všichni... Vím že to chceme vyhrát, ale co kdybychom počkali, jak budou obránci reagovat na některý z jiných týmů?"
Podal jsem několik návrhů, ale stejně jsem se nakonec obrátil k Metsuke a čekal, jak rozhodne.

//Hezké Akumo, jen si myslím, že by jsme měli nechat moderování té mise na Mizukagem Very Happy (pokud si s ním dohodnutý tak se omlouvám, jen mě napadlo že třeba plánoval ještě nějaké potíže po cestě tam a tak dále)
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Sep 12, 2014 7:49 am

/Vsak jo, ty potize jsou ta neznama X. Very Happy Mdyby s tim mel problem, klidne smazu. :-D
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Sep 12, 2014 9:53 am

Metsuke si klekla před vás a dívala se na rytinu na komínu.
"Není to špatné, ale to, že je tam sklad se zbraněmi s otevřenými dveřmi, ještě neznamená, že tam je náš cíl. Stráže o nás neví, budou na nás¨útočit ostrými zbraněmi, proto máme tohle..." poklepala si na brnění.
"Krok jedna, pozorování." pokračovala.
"Rozprostřeme se po perimetru do trojúhelníku, tak, jak to řekla devítka. Rozprchneme se po přístavu a zkusíme zjistit počet a pohyb stráží. Pamatujte, že senzibilové mají na masce zvýrazněné oči a důstojníci ANBu, jako třeba teď já, mají přes masku dva podlouhlé pruhy shora dolů. Za deset minut se sejdeme tady. Kdyby vás chytili, snažte se je setřást a do půl hodiny buďte támhle v tom prázdném skladišti, to bude bod B. Rozchod..."

V přístavu je okolo tří set ANBu, jelikož je to jediná cesta z a do Země Vody. Přístav je ale celkem velký, proto jsou ANBu rozmístěni tak, aby na sebe viděli, ale nijak hustěji.
Sklad, který popsal Akuma, je opravdu velký, otevřený a plný zbraní, ale také nejlépe hlídaný. Kupecké karavany rušně procházejí sem a tam a momentálně se ještě stále vykládá část karavan z Iwagakure.
V celém přístavu je 27 velkých hal a 70 malých domečků, různých překladišť, kantýna, ubytovna pro dělníky a tak dále. Celkově je přístav dosti symetrický, se čtyřmi ohromnými cestami (křížem přes celý areál) a větším prostranstvím přímo u lodí.
Pročesávat to tu odspoda nahoru zabere minimálně den, pokud by bylo vše prázdné a bez ochranky. Budete si muset tipnout.
Co se týče ochranky, jste si skoro jisti, že henge je špatný nápad - senzibilové jsou skoro všudypřítomní a vypadá to, že do každého skladu je třeba speciálnní propustka.
Zatím toho není o moc víc vidět.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Keigo Nakagami Fri Sep 12, 2014 8:18 pm

Když Metsuke promluvila, bezchybně jsem ten hlas poznal. "Ty??" Řekl jsem tiše, ale překvapeně.
To byla ta ženská, co mi chtěla vypálit další cejch na záda. Nebyl jsem na ní naštvanej, jen jsem na ní neměl zrovna nejlepší vzpomínky. Vyposlechl jsem si rozkazy a kývnul jsem a vyrazil.

Střechy mi přišli jako nejlepší volba pro mé skrytí. Byla možnost se tam skrýt za komín, ale hlavně jsem viděl na všechno ostatní kolem. Pěší ANBU by se nahoru permanentně dívat nemuseli a ty na střechách prostě musím nějak obejít(i kdybych měl slézt do ulic).
Rychle jsem se rozhlídl kolem, vybral jsem si zdánlivě bezpečnou pozici a přesunul jsem se shunshinem za komín jednoho domu.
Měl jsem kdyžtak připravenou Kakuremino no Jutsu, kdybych náhodou zahlédl nepřítele, jak jde mým směrem a já se už nestihl přesunout.
Rozhlédl jsem se kolem a snažil jsem se zachytit co nejvíce nepřátelských jednotek. Vykoukl jsem i z poza komínu, abych se tam porozhlédl.
Jednotky jsem hodlal počítat 0(ANBU)-0(senzibil)-0(velitel). Pokaždé když někdo přibude, např. obyčejný ANBU, tak si řeknu 1-0-0, pak další 2-0-0, pak senzibil 2-1-0 a tak dále.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Sep 12, 2014 8:34 pm

Akuma Saito


Jakmile byl můj plán plavat, nechal jsem to být, pravdou je, že i když jsem byl teoreticky ANBU, z praxe jsem toho věděl jen pramálo, prakticky nic, koneckonců toto byla moje první mise, a dokonce cvičná! Ačkoliv jsem se chvíli cítil jako vůdce, nebyl jsem jím, věděl jsem to i předtím, ale byl úžasný pocit cítit tu sílu mít nad někým moc, být Mizukagem muselo být super.  Důstojník mě však naštěstí z mojí zaslepenosti studeně probudil. Předpokládal jsem, že ten správný dok bude tento, protože v něm zbraně jsou a to velmi mnoho, ale ANBU nemá myslet, ANBU má jednat podle toho, co s jistotou ví, žádná neznámá X! Bylo třeba nasbírat informace, které jsme jen mohli, na to všechno jsme nakonec měli jen deset minut. 


Přikývnul jsem na souhlas a rozhodl se, že půjdu na severo-východní část bloku, držel jsem se formace, jakou jsem navrhl a kterou odsouhlasila i důstojnice. Napadlo mě použít techniku krytí, ale jelikož se zde nacházeli také senzibilové, bylo mi to k ničemu, pokud jsem neplánoval být skrytý v davu lidí, ale to by pak bylo zbytečné se skrývat, abych neviditelný vrážel do lidí, kdybych neměl masku, byl bych méně nápadný, ale tu jsem měl a sundat jsem jí nemohl, zároveň jsem však počítal s tím, že již touto dobou tu někde budou i ostatní týmy. Musel jsem si pospíšit, šel jsem částí přístavu, byl jsem mezi lidmi, zde měli ANBU senzibilové nejmenší šanci mě mezi touto veškerou chakrou najít. Počítal jsem ANBU, kteří byli v pěším nasazení, koneckonců, mohlo se stát, že budeme chtít jít na přímo, bylo potřeba znát jejich polohu a také počet v dané oblasti. Měl jsem tušení, že ta bedna bude na dvou místech. První místo byl samozřejmě nejvíce chráněný dok a to druhé místo... ten nejméně chráněný, to by totiž nikoho nejspíše nenapadlo.  Počítal jsem tedy ANBU, snažil jsem se navíc zapamatovat si ornamenty na jejich maskách, byli opravdu velmi důležité, pokud měla naše mise vyjít, ale mimo jiné jsem si také všímal, zda-li neuvidím někoho z druhého týmu...


// Pokud mě někdo nezačal pronásledovat, což nechám na moderování, tak jsem se po desíti minutách vrátil na místo, kde jsme začali.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 13, 2014 8:06 am

Akuma si mohl všimnout, že u jednoho ze skladů je označený bleděmodrým fáborkem. Bylo mu jasné, že když bude chvíli hledat, najde i "svůj" sklad. Byl to jeden sklad v odlehlejší, nicméně stejně dobře hlídaný. Kdo ví, co tam je. Když jste se sešli na střeše, mohli jste si všimnout, že začaly docházet i další skupiny. Holt se Akumova zkratka vyplatila.
Celkově jste kolem svého skladu napočítali asi 8 ANBu - dva, kteří viděli ze střech na všechny vlezy do skladu, čtyři stojící na křižovatkách a dva hlídkující poblíž.

//mapku nakreslím asap
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sat Sep 13, 2014 8:10 am

Poté, co jsem si bedlivě prohlédl rozestavění stráží a jejich znaky na maskách, vrátil jsem se na místo určení, kde jsem se setkal s ostatními a nahlásil jsem jim počty a pozice hlídek, pokud možno také jejich znaky na masce(tedy pokud tam byl nějaký senzibil, nebo velitel).
"Zjistili jste už, ve kterém skladu je naše katana? A co budeme dělat s ostatními týmy?"
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Sep 13, 2014 11:03 am

Akuma Saito


Jak jsem tak procházel ulicemi mezi doky, kromě stráží, které jsem počítal, jsem si také všiml jednoho skladu s bleděmodrým fáborkem Byl jediný, který tu vlaječku zatím měl, což mě upoutalo na první pohled. Bylo mi jasné, že právě tady někde bude náš sklad. Nezbýval mi však čas na prozkoumání této oblasti, za dvě minuty jsem měl být zpátky, což bylo tak akorát na to, abych to stihl. 


Otočil jsem se na podpatku a kráčel jsem do druhého proudu lidí, abych nešel proti proudu. Cestou jsem přepočítával ANBU a pak, jak jsem byl tam, kde jsem měl být jsem zahnul do uličky, díval jsem se, jestli mě nikdo nesleduje, ale asi jsem měl nakonec štěstí. Vylezl jsem nahoru na střechu za svými druhy a řekl jsem jim o počtech, které se mi podařilo napočítat.


Když jsem na mé průzkumné cestě počítal členy ANBU, objevil se tam také sklad, s bleděmodrým fáborkem, normálně bych to nechal být, ale... byl to jediný sklad s fáborkem, což mi přišlo poněkud podezřelé. Podle mě bychom mohli naši koncentraci zaměřit tam, obrana tam však nevypadá nijak jinak, než v jiném skladu, stále stejná. Navíc je to v odlehlejší části, asi to před námi chtěli ukrýt, podle mě totiž napadne to stejné, co mě... a to je to, že ten správný sklad byl ten, který jsem chtěl přepadnout poprvé já... Řekl jsem a podíval jsem se na důstojnici. Pravdou zůstávalo, že Keigovi jsem na jeho otázku ohledně ostatních týmů odpovědět neuměl, to mohla jen důstojnice, která z nás měla o misi nejvíce informací. Každopádně ať už se stane cokoliv, rozhodne to právě ona...
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sat Sep 13, 2014 11:22 am

Uznale jsem pokývl nad Akumovým výkonem.
"Já osobně si myslím, že by jsme spíš měli hledat sklad s oranžovým fáborkem. To je naše barva, tam bude naše katana. Všechny nebudou na jednom místě.... Což mě přivádí k nápadu... hodit dýmovnice do těch ostatních skladů s fáborky, hned jak budeme mít katanu u sebe. Upoutáme na ta místa pozornost a ostatní týmy to budou mít těžší. Vy by jste mohli jít zpátky do vesnice, aby jsme měli úspěšně splněnou misi a já bych tu mohl zatím trochu sabotovat."
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Sep 14, 2014 11:13 am

Metsuke se pousmála. "Koukám, že čím je člověk starší, tím je prohnanější. Ale ano, také přemýšlím o tom, jak sabotovat..."
V tu chvíli ale zazněl alarm. Dvě ze skupin se totiž rozhodly jít přímo nebo v henge, upoutat pozornost a získat katanu silou. Nebude trvat dlouho a obě skupiny budou zlikvidovány a poslány na výslech (kde budou zadrrženy půl hodiny a mohou vyrazit zpět).
"No bezva, teď je vám, doufám, jasné, že to půjde mnohem hůř. Takže, najít sklad s oranžovou vlaječkou a pak se opět vrátit. A pamatujte, v případě alarmu mají i stěny oči. Rozchod..."
A Metsuke zmizela.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sun Sep 14, 2014 12:07 pm

Kývnu na znamení, že jsem pochopil, v jak mizerné situaci se teď nacházíme.
"Devítko, já si vezmu oblast napravo odsud, ty prohledej oblast nalevo. Sejdeme se tu, až oblast kompletně prohlídnem a nebo až jeden z nás najde sklad. Hodně štěstí."
Řekl jsem a vyrazil jsem na pravou stranu od domu, za kterým jsme se skrývali. Problém byl ten poplach. Stráže teď budou mnohem pozornější vůči všemu nezvyklému... mezi což patří i shinobi s maskou na střeše a čelenkou Suny na ruce.
Po střechách jsem se snažil pohybovat pomalu, tiše a obezřetně. Věděl jsem, že nás tlačí čas, ale nemohl jsem si dovolit nerozvážnost a vběhnout hlídkám přímo do náruče.
Vybíral jsem si takovou trasu, kde jsem se mohl vždycky bezpečně skrýt(takže hlavně domy s většími komíny, různými útvary na střechách atd.). Když byla situace nejhorší, tak jsem použil i shunshin no jutsu(kdybych třeba nezvládl přeskočit propast mezi střechami, nebo mi hrozilo odhalení a já včas nenašel vhodný úkryt).
Když jsem narazil na hlídku, skryl jsem se a počkal, dokud nepřejde na jiné stanoviště. Pokud se tam už nějakou chvíli poflakovala, pokusil jsem se jí vždy nějakým způsobem obejít.
Ze střech baráků jsem pátral po skladech, hlavně po oranžovém fáborku.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 14, 2014 4:40 pm

Akuma Saito


Jakmile mi oznámil svůj směr Keigo, jen jsem přikývl a rozešli jsme se, každý šel jiným směrem. Já mířil na levou oblast přístavu.  Mohlo se to zdát riskantní, ale plánoval jsem, že na sebe nebudu upoutávat pozornost na střeše. Byl bych tam až příliš nápadný, kdežto v davu by si mě všímali hůře, já však zvolil cestu mezi uličky, zde jsem se to tiž mohl sám bránit nejlépe, protože mezery byli docela úzké, takže na mě museli chodit po jednom, pokud by na mě chtěli zaútočit. 


Mířil jsem si to stále dál a dál podél břehu a hledal sklad s naším fáborkem, když jsem si ničeho nevšiml, zamířil jsem zase do uliček. Občas jsem se stavil i u stánku, kde jsem si koupil rybu či jablko, aby to nevypadalo tak nápadně a hlavně, abych splynul s davem. V uličce jsem však nakoupené potraviny často pohazoval, nebylo to moc drahé, takže jsem moc neutrácel. Snažil jsem se za sebou také nezanechávat moc stop a pokud jsem potkal někoho z jiného týmu, snažil jsem se opět nebýt viděn. 
Doufal jsem, že já nebo Keigo přístav s oranžovým fáborkem najdeme.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Sep 15, 2014 9:26 am

// Ach jo, to je tak, když napíšete 50ti řádkovej post a on se vám mázne kvůli cookies.

Keigo měl štěstí. Asi o tři haly východněji od velkého doku našel budovu s oranžovým fáborkem.
Budova měla 50x20x15m, zvenku ji hlídali čtyři ANBu na rozích, kteří na sebe viděli, a jeden ANBu na střeše.
Budova sama o sobě měla kamenný základ, dřevěné stěny a slaměnnou, zpevněnou střechu. Pod převisem střešního štítu byla okna bez skleněných výplní, uvnitř se nejspíše svítilo jen v noci velkými lampiony.
CO se týče vchodů, měla budova jeden velký vchod vepředu. Tím se přesouvaly věci z a do skladu. V zadní části budovy (dál od vašeho stanoviště) byl ještě jeden menší vchod, který sloužil pouze pro rychlé přesouvání mezi sklady. Na střeše můžete tušit šachtu, kterou by se snad protáhl ten menší z vás, případně Metsuke.
---
Keigo také mohl vidět, jak z jednoho skladu vítězoslavně vychází muž s katanou. V několikrát vteřinách je ale úspěšně pacifikován přítomnou hlídkou. Došlo vám, že už není moc času, neboť lidem v přístavu nikdo neřekl, že je to cvičení, a všichni ANBu se rychle formují do systematické obrany.
---
Akuma si také vedl dobře, i když s notnou dávkou štěstí. Ono maskovat se v tlusté, nápadné zbroji a s maskou na hlavě jde dost těžko. Jeden obchodník si ale všiml pásky na ruce a jelikož zde podniká už nějaký ten pátek, došlo mu, že jde o cvičení. Stupidně se culil, ale dělal, co mohl, aby Akumovi pomohl. Zato jedna stařenka, vedle které dopadla dýmovnička jiné skupiny, už to s nervy nevydržela a začala ječet, což přitáhlo pozornost dvou ANBu.
Akuma teď může buď uličkou dál, nahoru na střechu, nahoru a okýnkem do budovy nebo se zkusit prosmýknout kolem těch dvou. Vše ale má svá rizika.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Keigo Nakagami Mon Sep 15, 2014 12:31 pm

Zhodnotil jsem situaci a poté jsem se stáhnul do bezpečnějšího úkrytu, kde jsem doufal, že na mě žádná hlídka nenarazí.
Sakra... Jediný možný vchod bude ta šachta, to bude nejideálnější. Myslím že takhle důležitý úkol, bychom měli svěřit velitelce. Taky bude potřeba odlákat pozornost stráží. Všechno bude muset být perfektně načasované, aby se nestihli vrátit dřív, než velitelka s katanou. Teď se vydám rozmístit dýmovnice do blízkého okolí, snad to přiláká aspoň některé z ANBU. Zbytek budeme muset nejspíš s devítkou zneškodnit, pak jí budem krýt záda a společně by jsme mohli utéct... Je ale hrozně málo času. Kéž bych se uměl klonovat, sakra... Umím jen nehmotné klony, ty se budou hodit při odlákání pozornosti, ale čas mi neušetří.
Promýšlel jsem, jak to nejlépe provést. Každá stráž má jistě za úkol hlídat jen daný sklad a do ostatních se nemontovat. Z místa se hnou jen pokud si budou myslet, že jsme je napadli.
Vytáhl jsem si šípy a začal jim k hrotům navazovat dýmovnice. Šípů jsem měl jako vždy dvacet, ale dýmovnice jen čtyři.
Vykoukl jsem z poza úkrytu a první šíp jsem vystřelil do dřevěného sloupku jednoho ze stánků na tržišti. Doufal jsem, že v tom ruchu na ulici si toho nikdo nevšimne, protože šípy byli dřevěné, letky z černého peří a hroty z tmavé oceli. Jen ta fialová kulička velikosti oka(ta dýmovnice), mi to trochu kazila.
Potom jsem se přesunul na další stanoviště a šíp jsem vstřelil pod střechu jednoho z domů v ulici. Další jsem do obchodu s rybářským náčiním, zrovna když majitel venku někomu ukazoval velký podběrák(doufal jsem, že se mezi pruty ten šíp ztratí) a poslední byl umístěn na nejvyšší místo v dohledu ze střechy skladiště, což byl komín jednoho z domů.
Dával jsem si pozor, aby mě neviděli hlídky a všechny tyto šípy s dýmovnicemi jsou umístěny tak, aby každý z těch čtyř stráží viděl jednu kouřovou clonu.
Potom jsem se podíval po okolí a zkusil jsem odhadnout, kudy se při útěku vydáme. Měla by to být nejkratší cesta do lesa. Vydal jsem se tím směrem a střelil jsem do lesa pár šípů, na které jsem navázal oslňující bombičky. Až se za náma tou cestou vydají pronásledovatelé, snad se mi povede je oslnit a trochu dezorientovat.
Dál už jsem na nic nečekal a neprodleně jsem se vrátil na místo setkání. Neměl bych mít takové zpoždění, protože zatím co já jsem našel sklad, ostatní asi ještě prohledávali.
Pokud se na místo setkání dostanu bez problému a setkám se tam s ostatními, řeknu jim polohu skladu, dýmovnic a oslňujících bombiček.
Viděl bych to tak, že odpálíme dýmovnice, zneškodníme ty, který se nenechaj nachytat a nepůjdou za kouřem, nebo tam velitelka prostě jen proklouzne šachtou, kdyby stráž odešla zrovna odtamtud a nebyla hlídaná, vezmeme katanu a vypaříme se směrem, kde jsem nastražil tu oslňující past.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Sep 16, 2014 8:26 am

Akuma Saito


Vsázel jsem dvakrát na stejný trik s kamufláží mezi lidmi a uličky. Možná to byla ta chyba, možná to byl ten důvod, proč to nevyšlo. Všechno by i možná vyšlo podle mých plánu, problém však byl v tom, že mi to pokazil jiný tým, který pod nějakou bábu hodil dýmovnici. Její křik musel slyšet i Keigo na druhé straně břehu, než jsem byl já.


Každopádně mi její soprán udělal jen další komplikace, to jest byli dva ANBU, kteří po mě šli, jako kočka po myši. Do této situace jsem se nechtěl dostat, nehodila se mi do krámu. Měl jsem pár možností, co udělat, než se ke mě dostanou. Nabízela se mi možnost úniku, nyní však záleželo, co jsem si plánoval vybrat. čas mě tížil a jí musel spěchat za svým týmem. Sklad jsem stejně nenašel, tedy ne svůj, našel jsem cizí sklad, se žlutým fáborkem, já měl ale oranžový. Neměl jsem ani čas provést sabotáž, ANBU si mě díky zpěvačce na mé nervy všimli moc brzo.


Ačkoliv se to zdálo riskanatní, plánoval jsem projít skrz ně, musel jsem však vymyslet plán. Zaběhl jsem do uličky mezi dvěma domy. Šířka mezi těmito domy byla zhruba okolo metru. Byl jsem tu první, ANBU se stále prodírali skrze plný dav lidí. Abych si získal ještě nějaký čas, pohodil jsem po zemi pár Ryou, když jsem sem utíkal, to samozřejmě vyburcovalo lidi k tomu, aby je začali sbírat a já si tím koupil další čas. 
Ještě na ulici když jsem je viděl poprvé jsem si vzpomněl na to, co mi říkala naše důstojnice, senzibilové mají na masce zvýrazněné oči, tito věru neměli, což mi hrálo do karet. 
"Tak musím se jim zbavit rychle a decentně, nemají tam senzibila, což je naprosto skvěle, každopádně musím udělat velký rozruch, abych co nejvíc ANBU nahnal ke mě, tím bych potom ulehčil práci Keigovi a naší důstojnici... Navíc, kdybych dostal tolik ANBU sem, žlutý tým by měl potom velmi malé šance..." Pomyslel jsem si, zatímco jsem se skrýval za jednou popelnicí, která sama zabírala půlku šířky této uličky. Dostal jsem nápad, jak udělat co nejmenší škodu a nalákat jich sem co nejvíce. Tato popelnice tu nebyla jediná, byli tu čtyři popelnice. Odpad má jednu obrovskou výhodu, jeho odér je tak silný, že i zkušenému psovi by dělalo problém ve směsi všech těch pachů mě najít, navíc by exploze šla nejen slyšet, ale i dost vidět. Do každé z popelnic jsem dovnitř, zhruba do poloviny její hloubky vložil explozivní lístky a dýmovnici. Výbušný lístek už mi zbýval jen jeden navíc, ten jsem si však plánoval šetřit. Když ANBU konečně přes dav přišli, viděli mě, jak stojím na druhém konci této uličky. Jelikož jsem měl masku, neviděli můj výraz ve tváři, což byla jejich škoda, možná by jim došlo, že to všechno je jen můj plán. 
Věděl jsem, že ke mě půjdou, chtěl jsem se vyvarovat tomu, aby museli používat zbraně, takže jsem šel do kleku s rukama za hlavou, tím, že jsem si je dal za hlavu oni neviděli, že na jedné z rukou mám složenou jednoruční pečeť na aktivování výbušných lístků. Jakmile by ke mě šli, zhruba v polovině cesty bych nechal exploznivní lístky vybuchnout, jelikož byli v popelnici, exploze byla směrovaná do nebe. (Něco jako když hodíte cvičný granát do odpadkového koše, viděl jsem na vlastní oči. Very Happy ) Tato exploze by nebyla ani tak moc ničivá, jako spíše hlučná. Koneckonců jsme byli v úzkém prostoru, zvuk se tu přenášel jinak než na veřejném prostranství a to nejdůležitější, při explozi by nastaly další dvě věci. Věcí první bylo to, že v těch popelnicích byly také dýmovnice, které se po explozi také aktivovali a kouř se tedy v malé uličce rozptýlil velmi hustě. Druhou věcí byli odpadky. Nejméně polovina odpadků z každého koše vyletěla do vzduchu, vypadalo to skoro jako ohňostroj, akorát že místo krásných obrazců na nebi se po nebi pohybovali odpadky. Toto by mohl upoutat pozornost většiny ANBU v docích a zvýšil jsem tím šance na úspěch Keigovi a důstojnici. Jakmile by odpadky dopadli, jejich odér by maskoval i mě. Tím, že jsem do odpadků totiž při pokládání lístků strčil ruce jsem tento pach taky přebral, i když to nebylo zcela úmyslné. Pokud šlo vše podle toho, jak jsem plánoval, utekl bych skrz okno do jednoho z domů, co byli poblíže a chvíli se tam skryl. Věděl jsem, že nejspíše přijdu pozdě, ale také jsem doufal, že Keiga napadne, že něco tak pitomého, jako byl ohňostroj z odpadků může napadnout jenom mě. Pokud můj plán nevyšel, stejně bych to odpálil, akorát by se došlo do fáze, kterou jsem nechtěl, do fáze souboje.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Sep 16, 2014 10:38 am

Akuma mohl být se svou prací spokojený. Na genina projevil až neuvěřitelnoupředvídavost a to mu zahrálo do karet. ANBu mu na trik opravdu skočili, výbuch je zmátl a Akuma mohl zmizet. V tu chvíli ale ucítil ránu do zátylku a před očima se mu zatmělo. Ještě, než padl do bezvědomí, všiml si, že ho někdo chytil, aby si nenamlátil.
---
Keigo mezitím vysvětlil plán Metsuke. Když Akuma nepřicházel v domluvený čas, Metsuke zavelela:
"Protáhnu se šachtou a zkusím identifikovat bednu. Pak ti naznačím, kde je a udělám bordel. V tu chvíli musíš být rychlý. Jen tam a zpět. A pak úprk do lesa..."
Metsuke zmizela na pár vteřin. Když se Keigo rozhlédl, uviděl ji, jak kouká ze šachty přímo mezi nohama jednoho z ANBu. Opatrně signalizovala. Bylo to jasné - bedna byla v přední části skladu v rohu. Pak naznačila útok se zadýmením a zmizela uvnitř. V tu chvíli se ze skladu ozval výbuch a vyvalil se z něj dým. Teď je to jen na Keigovi.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Keigo Nakagami Tue Sep 16, 2014 2:29 pm

Všiml jsem si ohňostroje z bordelu, který vypukl nad městem. Akuma... Pomyslel jsem si ztrápeně. Očividně měl problém a bál jsem se, že jsem přišel člena týmu. Mise ale byla jasná a nebyl čas mu pomáhat.
Metsuke rozdala rozkazy a já jsem zauvažoval nad tím, jestli se ona dokáže dostat ven... Nezbylo mi ale nic jiného, než uposlechnout.
Připravil jsem se, abych mohl co nejrychleji vniknout do skladu předním vchodem(protože bedna měla být v přední části). Do ruky jsem si vzal jeden kunai, do druhé ruky jsem pro jistotu vzal jednu oslňující kuličku a vyčkával.
Hned jak zazněl výbuch a vyvalil se dým, pomocí shunshin no jutsu jsem vtrhnul do vchodu a začal jsem podle instrukcí Metsuke hledat bednu. Tušil jsem, že by mohla mít délkové rozměry aspoň o velikosti té katany a pokud tam byla ta katana samotná, tak nemusela být bedna ani tolik rozměrná. Každopádně jsem bednu otevřel, pokud jsem si myslel, že je to ta správná(třeba jsem si pomohl i tím kunaiem) a katanu z ní vyndal.
Pokud jsem tedy katanu s naším fáborkem našel, tak jsem ji rychle vzal a vyrazil k východu. Než jsem vylezl ven, odpálil jsem dýmovnice ukryté na těch čtyřech různých místech a pak jsem vyrazil ven a shunshinem jsem uháněl co nejdál od skladu. Řítil jsem se k pasti, kterou jsem nastražil a pokud jsem zaznamenal nějaké nepřátele, odpálil jsem oslňující bomby, hned jak se dostali do jejich blízkosti a nehrozilo, že oslní i mě.
Pokud se mi i tentokrát povedlo v pořádku projít, co nejkratší cestou jsem uháněl zpět k základně ANBU. Snažil jsem se rozvrhnout síly a chakru tak, abych mohl chvíli běžet , chvíli hnát shunshinem. Teď bylo třeba do toho dát všechno.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Sep 16, 2014 8:37 pm

Akuma Saito


Takže můj plán vyšel! Byl jsem na sebe pyšný, tento "ohňostroj" musel vidět celý přístav, takže jsem čekal, že brzy sem dorazí až nechutný nával ANBU, což hrálo do karet mému týmu. Měl jsem dobrý pocit, že jsem jim pomohl, alespoň takto, když to jinak nešlo.


Dříve než jsem však stihl utéct mě někdo uhodil do hlavy a já se pomalu skácel zemi, tedy téměř. Poslední, co si pamatuji je to, že mě někdo chytil, pak jsem byl již v limbu. 
Nevěděl jsem dál, co se mnou bude, ale doufal jsem, že to nebyl žádný ANBU, to by mi reputaci možná snížilo, že jsem se nechal chytit, ale útok zezadu jsem prostě nečekal..
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Sep 17, 2014 6:21 am

Keigo obratně kličkoval, chvíli mezi uličkami, chvíli mezi komíny na střechách, ale stále měl pocit, že ho cosi pozoruje. A pak ho uviděl. Mezi stromy přímo v jeho trase stál muž s maskou a barevnými skvrnami okolo očí. Keigo byl nucen změnit směr. Skočil na vedlejší střechu a ucítil nepříjemné brnění v nohou. Pečetě na znehybnění povolily a Keigo se skácel k zemi. Stejně jako Akumu ho ale někdo těsně před pádem chytil, aby si nenatloukl hlavu.

//Přesun základna ANBu všichni
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Mon Nov 17, 2014 7:47 pm

Po zadání mise od Mizukageho ohledně hledání překupníků či zlodějů s černým zbožím jsem nevěděla, kde bych měla začít. Napadala mě spousta možností, a tak jsem se rozhodla vžít se do role těchto lidí, kde se nejvíce dováží zboží, aby to nebylo nápadné? Aby se tam dali skrýt všechny věci různých druhů, bez toho aby je někdo podezříval? Řekla jsem si že to zkusím v přístavu, přeci jen je tu spousta skladišť a aji černý trh většinou, který ale vesnice ignoruje, protože sami někdy potřebují věci odsuď, no co bylo to naprosto normální, každá vesnice určitě má své vlastní nelegální dealery a dostat či přivést zboží zrovna sem po vodě, mostech či tajnými tunely/kanály, které zde určitě byli. Většinou se zboží pašuje v noci, aby si lidé toho moc nevšímali a ninjové na stráži nedávají takový pozor kvůli únavě z nedostatku spánku. Sklady jsem nenápadně obcházela po nocích s tím, že o mě nevěděli ani naše jednotky přeci jen by mezi němi mohl být špeh a touto misí jsem byla pověřená Kagem osobně, takže bych neměla mít problémy. Dělala jsem často hlídky, pozorovala lidi, avšak nevšimla si nic zvláštního až do momentu, kdy obchodníci s rybami nesli bedny a jedna spadla, z ničeho nic se tam stala velká hádka a já ji jen poslouchala a dívala se na ní z poza rohu. Proč by se rybáři hádali kvůli tomu, že jim spadla bedna? Nedávalo mi to smysl a říkala jsem si že za tím bude něco víc.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Nov 18, 2014 10:36 am

Rybáři se skutečně pustili do křížku s až nebývalou vervou. Zjevně posíleni alkoholem, jeden chytil jiného za flígr a vyčítal mu tiše slovy, která jsi neslyšela. Ten druhý nicméně odpověděl:
"To máš z toho, že to nakládáš až po okraj! Kdybys jen zakryl..."
V tu chvíli mu ten první zakryl ústa a poplašeně se rozhlédl kolem.
"Drž hubu, nevíš, kdo všechno tu může bejt. Jdeme!"
Všech šest rybářů vzalo tři sudy a vyrazilo dále k jednomu skladu. Do tváří jsi jim zatím moc neviděla, neboť měli rybářské klobouky, leč dva z nich byli velice podsadití a ostatní čtyři vypadali, jako by už pár dní nic nejedli.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Tue Nov 18, 2014 4:08 pm

Když se začali hádat tak jsem se jim snažila porozumět všechna slova, avšak jít hned po nich a chytit je byl nesmysl ani nevím zda jsou to ti co hledám. Navíc hlavní úkol bylo je jen najít a zjistit kudy to pašují a jak odstraňují pasti, pro jistotu jsem udělala 2 klony pomocí Kage bunshin, jeden aby mi kryl záda a další, aby šel ohlásit anbu co jsem našla. Všimla jsem si jak jeden z nich odbočil od ostatních, tak jsem šla po něm a klona nechala ať špehuje. Přiblížila jsem se ihned k tomu jenž se oddělil od skupiny a držela v ruce kunai Co to v těch bednách máte? Po pronesení těchto slov jsem čekala na reakci jednoho z nich, pro jistotu jsem se připravovala, že použiji techniku Jagei Jubaku.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Nov 18, 2014 4:32 pm

Muž trochu nadskočil.
"Zatracený ninjové! Nemůžete se, doprdele, za člověkem takhle vobjevovat!" křikl a otočil se. Změřil si tě od hlavy až k patě.
"Ryby, co jinýho. Jsme rybáři, díky nám máte plný panděra..." řekl prostě. Byl to statný, asi čtyřicetiletý muž v rybářském oblečení, vysoký asi metr devadesát, s širokými rameny a slepenými, mastnými vlasy. Měl ruce jak lopaty a bylo vidět, že každý den dělá nějakou fyzicky náročnou práci. Jeho hustý knír se vlnil, když mluvil, a jeho husté obočí vyzařovalo dojmem totálního klidu tvrdě pracujícího člověka.
Buď o ničem neví nebo dělá pašeráka už zatraceně dlouho. Kdo ví.

...

Stráže klon vyslechly, ale neviděli zatím žádné důkazy nebo podezření, které by je opravňovalo k prohlídce.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru