Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velká síň - taneční sál

+16
Hisa Kaguya
Keigo Nakagami
Akemi Kagayaki
Atsuka
Hirin
Misha Haybushi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Tetsuya
Mizuki Netsu
Hyuuga Mikomi
Reina Kana
Rokuro
Airis Shiroyaki
Goku
Faito Dansaku
20 posters

Strana 8 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 16, 2015 8:42 pm

First topic message reminder :

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 5c234549fbbfac5c6972e1d87be68ad2

Po celou dobu slavností je tohle hlavní místo všech možných jednání a společenských aktivit. V prvním patře se nabízí catering, v patře druhém je pak velký taneční sál, ve kterém by měla (až na nejnutnější výjimky) hrát živá hudba všech možných žánrů, ale hlavně těch vážných, na které se dá tančit.
Tak s chutí do tance, vážení!
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Atsuka Sun Jun 07, 2015 12:20 pm

Opätovala som jej objatie a sama som sa znova uškŕňala no.. ako malá... ako keby som znova na chvíľku bola tá pätnásťročná Atsuka zaseknutá v čase.. po stovku rokov.
"Chmm to chápem." Zamrmlala som popri odťahovaní sa a na chvíľku som sa zamyslela.
"Existoval Raikage, ktorý ťa mal rád?" Spýtala som sa s trocha ironickým úškrnom na tvári. Možno som to mohla zmeniť na "kage" ale, tak nejak som mala pocit že s Mizukagem pomerne dobre vychádza.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Rokuro Sun Jun 07, 2015 12:54 pm

Airis mi ponúkla jednoduchú odpoveď na moju otázku. Len som pokrčil plecami a napichol si na paličku niekoľko kúskov ovocia a strčil do úst. Naozaj to chutilo skvelo. Momentálne som sa pozeral len na Airis, teda prevažne som sa jej pozeral do očí, mala také sivé oči. Nie ako ja, ja som ich mal tmavé, čierne ako každý Uchiha. Jedna vec mi behala celý čas po mysli. Nevedel som či sa jej to opýtať alebo nie. Popravde táto chvíľa nebola ideálna, ale keďže mi to stále behalo po mysli, musel som sa jej to opýtať. "Uhm.. nechcem byť nejaký.. " Začal som teda dosť neisto a vlastne som hovoril trošku blbosti . "Ako to je vlastne medzi mnou a tebou?" Nakoniec som to zo seba dostal, konečne. Bol som trošku nervózny a sám som nevedel o čo medzi nami dvoma ide... Vlastne som bol z nášho priateľstva trošku zmätený, teda raz sme spolu boli, potom som ju dlho nevidel. A keď som ju stretol porozprávali sme sa a vyskytlo z toho, že sme kamaráti. Neskôr ma pozvala na saké, ale neprišla. A teraz ma pozvala na slávnosti a sme tu... Nevedel som, čo si mám z toho vyvodiť.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Jun 07, 2015 3:15 pm

Sem tam som si od neho vzala ovocie, nevyzeralo to, že by mu to nejako extra vadilo, tak prečo to nevyužiť? Uhla som pohľadom do strany, keď sa mi zadíval do očí, začala som sa obávať toho, čo má v pláne. Jeho otázka vo mne vyvolala zmätenosť, nevedela som, ako odpovedať, pretože som sama nevedela, ako to medzi nami vlastne je. Som rovnako zmätená ako ty, Rokuro-kun. Sama som premýľala nad tým, ako to vlastne medzi nami je. Nie že by ma Rokuro nepriťahoval, to nie, ale...existovala tu akási bariéra, ktorá mi bránila v tom sa ku niekomu viazať viac než ako ku kamarátovi. Tou bariérou boli spomienky. Kedykoľvek som si spomenula na svoju minulosť, znásoboval sa vo mne strach, že si opäť prejdem tým istým peklom, že všetkých stratím a ostanem úplne sama. Ja...ah, ja ani neviem, čo chcem. Nevyznám sa v sebe. Prehrabla som si rukou svoje vlasy a nahlas si povzdychla. Myslím, že teraz nie je vhodná doba rozoberať to. Mali by sme si to radšej nechať na...potom. Zdvihla som k nemu pohľad.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Rokuro Sun Jun 07, 2015 3:40 pm

Uhla pohľadom, vtedy som si uvedomil, že to nebolo rozumné to vyťahovať. Na druhú stranu aspoň som z jej reakcie usúdil, že to máme rovnako. Airis bola vážne skvelá žena, teda až na ten menší problém s pitím... Jednoducho Airis sa mi páčila, bolo to tak, ale na druhú stranu som sa nikdy na nikoho nechcel viazať, malo to viac príčin. "Gomen, máš pravdu, len mi to vŕta hlavou od brány pri Konohe." Usmial som sa, keď zdvihla pohľad. "Mohla sa tu prísť ukázať Hokage. " Hanu som nevidel už nejaký ten piatok. Vlastne naposledy asi po poslednej misií, na ktorej som získal náhrdelník.
"Neuveríš, ale na poslednej misií som dostal toto." Zložil som si náhrdelník z krvavých červených rubínov, ktorý som získal z tej misie. "Tá farba je rovnaká ako tvoje vlasy." Skonštatoval som, keď som sa pozeral na krvavé rubíny a vlasy Airis.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 07, 2015 3:44 pm

"Ano existoval." vzpomněla jsem si na Everesta, neustále se snažil mě dostat na svou stranu a zvát mě na rande. Bylo to milé, ale nebyl můj tip. I tak mi to chybělo. Její židle Raikageho byla vedle té mé tak jsem se vydala ke své, aby jsme u konverzace jen tak nestály. Mizukage tam také seděl sám.
"Takže zástupce Raikageho, dotáhla si to daleko. Je na to aspoň milý?" posadila jsem se.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Atsuka Sun Jun 07, 2015 6:13 pm

"Hmmm.." Takmer som z úst vypustila že to je pomerne nečakané, kto vie prečo. Celkom ma jej veta prekvapila.
"Myslíš? V podstate som bola stále niečo ako taký zástupca.. aj keď skôr hmm.. prívesný vozík." To bol fakt, predsa len som stále bola s Rin, stále pri nej.. a tak. Musela som však pokývať hlavou.
"Nope, nedá si povedať.. je hrozný.. stále si stojí za svojim aj keď mám omnoho viac skúseností. Vážne.. toho chlapca to raz privedie do hrobu.." Poškrabala som sa vo vlasoch, bolo vidieť, že to myslím vážne.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 07, 2015 7:28 pm

"Všimla jsem si, že trochu přehnaně reagoval na sraze kágů." dala jsem si nohu přes nohu a sledovala bavící se lidi.
"A už si se konečně usadila nebo stále hledáš muže tvých snů?" dlouho jsem se takhle s někým nebavila. Kamarádky všechny zemřeli kupodivu ne mou vinou.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Jun 07, 2015 8:11 pm

Rovnako ako Rokuro, ani ja som sa viazať nechcela, preto medzi nami panoval taký zvláštny vzťah,nechodili sme spolu ani sme neboli tak úplne len kamaráti. Ale to bolo teraz jedno. Keď spomenul Hokage, nahlas som si povzdychla. Myslím, že tá ma teraz svojich problémov dosť. Konoha má teraz veľké interné problémy, neviem, či si o tom počul, ale niekto sa pokúsil vyvraždiť radu Konohy. Vravela som to trochu tichšie, nech nás nikto nepočuje, predsa len sú to trochu dôvernejšie informácie, ktoré by mohol ktokoľvek využiť vo svoj prospech. Predovšetkým keď momentálne bola Konoha v trochu horšej situácii, ale snáď sa to čoskoro urovná.
Vygúlila som oči na náhrdelník. To si akože len tak dostal na misii? Musí mať veľkú cenu. Pohliadla som naňho. Je to možné. Zaškerila som sa.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Atsuka Sun Jun 07, 2015 8:22 pm

"Vtedy som ešte nebola zástupcom Raikageho." Zamrmlala som. Bola pravda, že inak by som tam pravdepodobne bola s ním. No pravdu povediac.. ja som v Kumo vždy bola niekto.. či už tá odvrátená stránka, zlá.. blbá a všetky podobné veci, alebo tá ktorou som teraz.
"Ale je pomerne.. v poriadku, len ho ešte život nenaučil mnohým veciam." Pousmiala som sa. Na jej ďalšiu vetu som sa s chuti zasmiala.
"Ja ? Nie nie.. pochybujem že sa niekedy niečo také stane." Znova som sa uchechtla.
"A ty? Uhm.. našiel sa muž tvojich snov?"
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 07, 2015 8:27 pm

"Pár jich bylo. Už jsou mrtví." střelila jsem rychlým pohledem k Mizukagemu, a pak se podívala na Atsuku.
"Proč si vlastně odešla? Už si nějak nevybavuji okolnosti." zeptala jsem se. Pravda, lákala mě jistá myšlenka. Atsuku jako hodnou jsem si opravdu nedovedla představit. A že ji svazuje Raikage už vůbec ne.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Atsuka Sun Jun 07, 2015 8:37 pm

"Ah.. ten pocit poznám... mŕtvy, alebo nedostupný a schovaný.. niekde.." Povzdychla som si. Následne som však po Reine strelila popravde trocha, podivným pohľadom. 
"Hmm.. naviazala som sa na Rin.. stále by som na ňu naviazaná bola, keby že neodíde.. kto vie kam.." Vedela o kom rozprávam. Predsa len minulá Raikage, bola pomerne známa. Bolo clekom zaujímavé, že kvôli mne dokázala zvrhnúť toho Raikageho pred ňou, či po nej? Ťažko sa to popisovalo.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 07, 2015 8:39 pm

"Tebe by nelákalo vrátit se zpět ke mě? Popravdě i mě chybí zástupce." zamrkala jsem nevinně a dívala se na ní. Byla bych ráda, kdybych měla u sebe někoho "normálního". Ne jako ty dva co se u baru opíjejí.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Rokuro Sun Jun 07, 2015 8:42 pm

"Netušil som, že sa niečo takého stalo. V poslednej dobe som mimo všetkého diania. Toto je však dosť závažné. " Povedal som celkom vážne, ale potichu. Uvedomil som si však jednu maličkosť. "Ah.. znova rozprávam len o práci, už to začína byť otravné." Povedal som si skôr sam pre seba, tak dosť často som trávil čas na misiách, tak sa nedalo ani čudovať.
"No nedostal som ho len tak, ale ostal po jednom mladom dievčati a Kuchiyose. Potom čo zahynuli porušením pečate, ktorú mali na tele. Nebol to príjemný pohľad. Ona a ten Kuchiyose boli nejako prepojení a potom čo zmizli v jednej žiare a neostalo po nich skoro nič. Všimol som si tento rubínoví náhrdelník. Nenechal som ho tam len tak ležať. No nie je to moc môj štýl, predsa len takéto náhrdelníky nosia viac ženy. " Uškrnul som sa a začal som dojedať ovocie z misky.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Atsuka Sun Jun 07, 2015 8:44 pm

Na chvíľku som sa na ňu pozerala. Nebola to nelákavá ponuka, no nebola som si istá, ako na ňu zareagovať. Znova som si povzdychla.
"Mám v Kumogakure mnoho vecí, rozrobených.. a tak." Popravde som príliš terajśieho Raikageho opúšťať nechcela. Potreboval pomoc niekoho skúsenejšieho, aj keď si to možno neuvedomoval.. aj keď na druhú stranu..
"Vieš že neviem poslúchať rozkazy." Zamrmlala som pomerne potichšie.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 07, 2015 8:47 pm

"Vím, proto si tady a sama." bylo mi to jasné. Zkrotit někoho jako je ona chce kuráž a dost pochybuju, že Raikage ji má. Podle mě musel dostávat docela čočky v Kumo.
"Kde vlastně Raikage je? Dostal strach sem přijít?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Atsuka Sun Jun 07, 2015 8:52 pm

"Som tu, pretože sa od Kumogakure vyžaduje, aby tu niekto vysoko postavený bol." Prvý krát som zobrala čašu vína, z ktorej som sa dokonca aj napila. Moc mi to nechutilo, no to bolo kvôli tomu, že mi po mojej "premene" prestal chutiť alkohol ako taký.
"Naozaj má veľa práce, dvaja z našich najsilnejších shinobi, nemajú ďaleko od statusu nunkenina, pretože sa ich misia príliš.. nepodarila.. Papierovanie musí vybavi´t on, môj podpis nestačí." Na jednu stranu som Raikageho chápala. Vyzeralo to tak, že si z neho celý svet robil srandu. Ešte aj vo vlastnej dedine. Prečo? to som tak úplne nepoberala, nemal to ľahké.. no s tým som už ja nemala moc čo spraviť. Na chvíľku som sa zapozerala do zeme.
"Čo by ma v Oto čakalo?" zamrmlala som ďalšiu otázku. Predsa len, nemala som tam nikoho, nič.. 
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Jun 07, 2015 8:55 pm

https://www.youtube.com/watch?v=EwMRup02viI

Faito

Sledoval jsem, jak se všichni baví, ale neposlouchal jsem. Viděl jsem, jak se jim hýbou rty, ale neslyšel jsem žádná slova. Odhodlával jsem se k činu, o kterém by mé mladší já nepřemýšlelo ani v těch největších nočních můrách.
Nakonec jsem vstal, vzal pohár a zaklepal na něj lžičkou. Hudba utichla a dav také. Vstal jsem a rozhlédl jsem se po sále. Byli tu ti, na kterých mi záleželo, které jsem měl rád po svém boku. Až na jednu osobu...
Nadechl jsem se. Chtěl jsem začít formálně, ale cítil jsem, že tohle není projev, ale doznání...

"Tímto se doznávám..." řekl jsem do ticha. "Jsem, a vždy jsem byl, Faito Dansaku. Celý svůj život jsem zasvětil cestě ninji. Celé své srdce jsem nabízel k ochraně těch, na kterých mi záleží.A teď, kdy jsem zašel na konec své cesty, se mohu ohlédnout zpět.
V očích Kirigakure jsem zrádce a vrah. Zabil jsem Mizukageho, abych se stal nukeninem a zneškodnil nukeninskou buňku v Otogakure. Zabil jsem jeho ochranku i Oininy, kteří po mně šli..."
sklopil jsem pohled do země.
"...zabil jsem své rodiče..."
Chvíli jsem počkal, až ustane rozrušený šum.
"Pro svou cestu shinobi jsem zavrhl vše, co mě dělalo člověkem. Pro svou cestu shinobi jsem se vzdal emocí, a pro ochranu Kirigakure jsem dokázal zabít i to jediné, co mi v mém životě ještě zbylo..."
Sundal jsem klobouk Mizukageho, aby všichni viděli praskliny ve "skořápce" Edo Tensei.
"Neváhal jsem při tom ani chvíli. Chtěl jsem pozvednout Vaši slávu. A výsledek? Polovina světa mě nenávidí, ta druhá se mě bojí. Všem jsem ukázal, že mi nezáleží na životech, pokud jde o slávu, moc a mír. Zde, v Kirigakure, potkávám denně lidi, kterým někdo zemřel při vojenských akcích. Na můj rozkaz. Matky mne pozorují se slzami v očích, muži pokorně klopí zrak a doufají, že nebudou další ovce na porážku.
 I když existují lidé, kteří mi jsou blízcí, nevěřím, že jsem jim rovným přítelem, jakými jsou oni mezi sebou. Až teď, ve světle klidu a dočasného míru, jsem si uvědomil, že shinobi by ze všeho nejvíce měl zůstat člověkem. Neměl by zapomínat na to, co z nás dělá živé bytosti - štěstí, nenávist, zloba, radost, láska. Já jsem selhal. A proto jsem špatným člověkem. K tomu se doznávám...A prosím Vás všechny za odpuštění..."
Pomalým krokem jsem vešel doprostřed sálu.
"Máme v rukách ohromnou moc. Dokážeme spoutat živly, přivolávat tvory obřích rozměrů, ukončit něčí život během vteřiny. Nezneužívejme téhle moci ke svému prospěchu. Mysleme na to, že naši milovaní, naši potomci zde budou žít v době, kdy my tu již nebudeme. Nechme jim svět hezčí, než býval. Nenechte se zaslepit cestou shinobiho tak, jak to udělal ten nejhorší člověk, kterého znám: Nanadaime Mizukage Faito Dansaku..."
Upustil jsem klobouk kage doprostřed sálu a naposledy jsem se zadíval na Kashikeho, Keiga a Reinu. Věnoval jsem jim lehký úsměv. Snad mi někdy odpustí, že jsem jim nic neřekl. Snad mi odpustí, že utíkám jako zbabělec. Snad mi odpustí, že jsem nebyl lepším vůdcem, přítelem, sluhou...
"Sbohem..." řekl jsem a za doprovodu hrobového ticha jsem odešel z místnosti...

//Přesun. Někam daleko, někam, kde mě nikdo nenajde...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 07, 2015 9:04 pm

Už jsem se nadechovala, že Atsuce odpovím, ale Faito mě přerušil. Začal mluvit a já se celou dobu usmívala, ale čím víc mluvil, tím víc mi úsměv pozhasínal. Co to....co to dělá? pomalu jsem vstala a nevěřila tomu, co říká. Střetla jsem se s jeho krátkým pohledem a úsměvem. Nechápala jsem co to dělá. Teprve až když odcházel, jsem si uvědomila co udělal. Vzdal se všeho ve prospěch ostatních, chtěla jsem ho jít zastavit, ty lidi ho tady potřebují. Ale nebyla jsem schopná pohybu. Rozhodl se sám. Teď jsem si tu teprve připadala jako cizinec. Stála jsem tam na místě kágů sama. Nebyla jsem schopná ani Atsuce odpovědět. Co se teď bude dít?
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Kashike Mon Jun 08, 2015 6:42 am

Zrovna jsem chtěl něco říct Hise ohledně toho treninku, když si Faito vzal slovo... a řekl co řekl. Prakticky okamžitě jsem udělal krok jeho směrem ale pak se zastavil. Možná bych ho dokázal přesvědčit, že udělal hloupost a že ho potřebujeme, ale ani v mé pozici jsem na to neměl nejmenší právo. Místo toho mu jen oplatím pohled, srazím paty a naposledy mu zasalutuji. Hodně štěstí... řeknou mé rty šeptem, ale jelikož umí odezírat, ví moc dobře co jsem řekl.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Hisa Kaguya Mon Jun 08, 2015 10:02 am

Mlčky jsem sledovala co se děje. MIzukageho jsem neznala, takže jsem si myslela, že prostě jen odchází domů si odpočinout od všech těch lidí. Opět jsem se podívala na ty dva, a pak zpět na Kashikeho. To co udělal mě ale překvapilo. Dojdu k němu a chytnu ho za volnou ruku.
"Proč salutuješ?" zeptala jsem se ho tiše.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Mon Jun 08, 2015 3:49 pm

Áno, je. Najhoršie na tom je, že nepoznáme vinníka a teda sa momentálne premáva bez povšimnutia po Konohe. Zaujímavé, že ušiel bez povšimnutia. Môj výraz sa zmenil vo vážny. Takéto udalosti som nebrala naľahko a hoc sa mohlo v mnohých prípadoch zdať, že som psychicky ešte nedospelé dieťa v puberte, opak bol pravdou.
Vypočula som si ho. Aha. Takže si zbohatol...prakticky za nič. Je mi ľúto, čo sa s tým dievčaťom stalo. Zastrčila som si pramienok vlasov za ucho. Možno prináša šťastie, tak ho nos aspoň vo vrecku. Nie som poverčivá, toto som myslela skôr zo srandy, ale kto vie, možno to vezme vážne a tak ho aj nosiť bude.
Odrazu všetci stíchli. Uprela som pohľad na Mizukageho, ktorý odrazu začal rozprávať. Zamračila som sa. Nepáčilo sa mi, kam svojim prehovorom mieril, ale mal pravdu. Bol to múdry človek, ktorý obetoval samého seba pre dobro druhých, napriek tomu ho ostatní videli ako niekoho...povedzme, že zlého. Chcela som niečo povedať, ale radšej som mlčala. Nepoznala som ho. Nevedela som, aký v skutočnosti je. Nemali sme medzi sebou absolútne žiaden vzťah, jediné, čo nás spájalo bolo to, že obaja sme boli Shinobi.
Po jeho odchode v miestnosti nastalo hrobové ticho. Vyzerala som zamyslene. Premýšľala som nad jeho slovami, zvažovala ich, nemohla som ich nijako vyvrátiť. City. Vravel, aby sme nezavrhovali city, ktoré sú dôležitou zložkou ľudskosti. Práve toto mi neustále behalo po rozume. Robím chybu, keď sa ich snažím pochovať, a ak to nedokážem, tak ich skrývať? Robím chybu, keď odmietam druhým otvárať svoje srdce, pretože sa bojím ďalšej bolesti a utrpenia? Čo mám vlastne robiť? Bola som zmätená. Každopádne, Mizukage-sama, aj keď sa nepoznáme, prajem vám veľa šťastia. Toto nemohol počuť nikto, možno ani sám Mizukage. Je možné síce, že sa mu trošku začkalo, ale to nevadí. Obrátila som sa na Rokura s otázkou v očiach - čo teraz?
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Rokuro Mon Jun 08, 2015 4:09 pm

Náhrdelník som si strčil do vrecka, v tom momente začal rozprávať Mizukage ako by sa niečo s ním stalo. Začal rozprávať, ako sa previnil, pokračoval niečo ako uvedomením a v slovách bolo počuť, akoby to myslel úprimne. Možno to len dobre zahral alebo to naozaj bolo úprimné. Mal naozaj zaujímavý príhovor, ktorý mi ostal v hlave. Síce som ho nepoznal, netušil som, čo je to za človek. Možno len niečo z počutia. Koniec koncou som si však vydedukoval, aký asi mohol byť. Silný a naozaj tvrdý človek, podľa môjho názoru svet takýchto ľudí potreboval. I cez pobyt v Kiri som si však všimol, že ľudia z neho mali možno strach, ale na druhú stranu si nemohli zvoliť lepšieho vodcu... To by však musel počuť od svojich ľudí, toto bol len môj názor. Keď sa na mňa Airis otočila, len som pokrčil ramenami, nevypadalo to tu moc na to, že sa bude ďalej tancovať a zabávať.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Soshi Mon Jun 08, 2015 6:55 pm

Soshi

Mizukage začal mluvit a já na něj zíral s otevřenou pusou. Z povídaček jsem věděl, že je to arogantní, pyšný člověk, hrdý na své činy, byť to byla sebevětší zvěrstva. A teď? Teď vidím úplný opak.
Ne, teď nesmíš odejít! Po tolika letech jsme se konečně setkali, i když o mě ani nevíš! Chtěl jsem ti toho tolik povědět...
Z očí se mi hrnuly slzy, a když jsem pochopil, že odchází nadobro, zabořil jsem hlavu do rukávů a propukl jsem v pláč.
"Tati..." zašeptal jsem, když procházel okolo, a toužil jsem, aby to slyšel. Bylo to ale marné. Neslyšel to asi nikdo...
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Keigo Nakagami Mon Jun 08, 2015 8:06 pm

"Hmmm... v tom případě je Konoha asi velice pěkné místo k žití." Řekl jsem, ale poté jsem trochu zbystřil, když jsem si všiml, že nad něčím přemýšlí. "Co se ti líbí na Kirigakure?"
Odpovědi jsem se ale nedočkal. Na "podium" vyšel Mizukage-sama a já se těšil na další jeho proslov. Měl jsem je rád, vždy to člověku dalo něco dobrého, co si z nich mohl odnést.
Tentokrát tomu nebylo jinak. Ale čím déle Faito Dansaku mluvil, tím víc jsem cítil, jak mi tluče srdce. Silně a pomalu. Hlavou mi nelétaly myšlenky. Jen pocity. Strach, zmatek, vztek, beznaděj.
Proč jsem se nepohnul? Proč jsem se prostě nesebral a neřekl, že vesnice ho stále potřebuje? Nikdo to neudělal, ani Kashike.
A když Faito domluvil, podíval se na mě. Hrdlo se mi stáhlo. Nemohl jsem promluvit. Ale zmohl jsem se na pohyb. Pěstí jsem se udeřil do hrudi. Možná příliš silně. V tom tichu to zadunělo víc, než jsem čekal. Nepoklonil jsem se. Ne tentokrát. Jen jsem se mu upřeně díval do očí, až dokud kontakt nepřerušil. Smutek v mých očích, byl očividný.
Neloučil jsem se s Kagem. Loučil jsem se s člověkem, kterého jsem svým způsobem uctíval a ke kterému jsem vzhlížel. S člověkem, kterého jsem si přál poznat mnohem víc, než jsem ho znal doposud.
Faito odcházel. A pak to Soshi řekl... Velice potichu, ale stál jsem přímo u něj a nikdo ani nedutal. Slyšel jsem. I když jsem myslel, že špatně. Nevěděl jsem, čemu se divit dřív. Potřeboval jsem si to utřídit v hlavě. Potřeboval jsem klid. Nikdo tu ale nepřevzal iniciativu. Všichni včetně mě, si pokládali otázku: Co teď?
Vystoupil jsem vpřed. "Rozhodnutí Mizukageho-sama, je pro nás v Kirigakure zákon. Nikdo se nedovolí mu protivit, nebo o něm pochybovat, protože našeho vůdce chováme ve veliké úctě. Vždy nás ochraňoval a staral se hlavně o naše bezpečí. Je to nejlepší vůdce, jakého si může vesnice přát. Prošel si mnohým... řekněte to ostatním, prosím. A doufejme, že si své rozhodnutí rozmyslí. Příjemnou zábavu a zbytek slavností..." Poslední větu jsem spíš jen zašeptal. Byla jen zdvořilostní, neměla moc význam. Možná jen ten, že slavnosti pokračují i bez Mizukageho.
Poté jsem se sebral a odešel. Už jsem chtěl mluvit jen s jedním člověkem, který mi nasadil brouka do hlavy. Ale o samotě. Nejlépe, až bude opouštět vesnici.

//Přesun Brána Kirigakure
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Michie Ai Tue Jun 09, 2015 5:04 pm

Podívala jsem se na Tetsuyu snad ještě vražedněji! On si toho prostě musel všimnout! A ten jeho smích, jak mě rozčiloval. Snažila jsem se nedat nic najevo, sladce jsem se na něj usmála.
"Můžu ti ukázat, jak láskyplná umím být.." Div jsem po něm tu skleničku nehodila. Ale udržela jsem se, od mala jsem slýchávala tohohle dost, jen jsem doufala, že mi nevymyslí další ze sbírky stupidních přezdívek. Dělala jsem, že ho dál vnímám, i když panáčci už začaly dělat své. Začala jsem přemýšlet, jestli tu hru neodvolám, nebo se odtud nevypotácím, nějak "nenápadně". Ale navrhnout to? Na to jsem měla ego až moc silné! A tuhle hru jsem si rozehrála sama.. už od začátku. A přiznám se, že mě bavila jako žádná jiná. Začal mluvit o rodině, vypadalo to, že nemá své příjmení moc rád, ale asi z jiného důvodu než já. Holt problémy v rodině a kdo je nemá? .. Ehm, dobře, vlastně já je nemám! Mám skvělou a šťastnou rodinu a za to jsem byla neskutečně vděčná. Na Kaguyu s těmi modrými vlasy teda nevypadal, ale co já o tom klanu věděla, kulový! Jen, že asi nebude zrovna bezpečnej. A na to svý ego byaspoň měl mít pořádný grády!  
"A jak ses sem dostal? Zvědavost nebo povinnost?" Hlavou jsem pokývala na všechno okolo nás. Nohy mě táhly na parket a za hudbou, ale určitě bych bez pomoci nevstala a ztřískat se na bále a strhnout si trapas před celou Kiri, ne díky!
Až potom jsem si všimla, že si Mizukage vzal řeč. Je pravda, že jsem ho mockrát neměla šanci vidět, vlastně toto byla premiéra. Jeho slova zasáhla i mě. Snad proto, že jsem věděla, že obětovat pro lidi, které milujeme vše, není snadné. A že bychom měli bojovat za to, co je nám drahé. A to já budu..
Sledovala jsem reakce ostatních lidí v sále, zjevně byli šokováni.
Michie Ai
Michie Ai
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 27. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Velká síň - taneční sál - Stránka 8 Empty Re: Velká síň - taneční sál

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru