Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 14 z 28 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 14 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Wed Aug 13, 2014 3:33 pm

Stál jsem tu už podstatně dlouhou dobu když mě každý předbíhal a tak jsem přišel ke dveřím blíže a zaklepal jsem a ně. Chtěl jsem nějaké další pokyny co bych měl vykonat, přeci jen postávání mi moc neprospěje. Nejlepší by bylo kdyby mě poslali kamsi mimo vesnici, bych si aspoň rozšířil svou reputaci i mimo tuto díru. Chtěl jsem někam kde ja jasno a ne furt zataženo, takhle se nedali pořádat ani koncerty a já nakonec skončil vždy sám. Čekal jsem tedy u dveří kdy mi bude konečně povoleno vejít pro následující instrukace, avšak jsem slyšel nějaké hlasy uvnitř tak jse nevěděl jak dlouho bude ta konverzace trvat. Předtím tam vešel jen nějaký chunnin tak nechápu co s ním tam vede za pradlouhou konverzaci.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Wed Aug 13, 2014 5:14 pm

" Setkala jsem se s jedním z nich nevím přesně se kterým, ale vrátil mi moje emoce. Všechno si vyčítám co dělám. Zabila jsem Amekageho a já si to neskutečně vyčítala." pak jsem uslyšela zaklepání.
"Zetru mohl bys mě omluvit? A ne že zmizíš, myslím jen se někam schovat." usmála jsem se a otočila se na křesle ke dveřím.
"Vstupte!"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Zetsu Wed Aug 13, 2014 5:40 pm

"Kso... máš štěstí, že jsem jen jedna z mých části, takže mě nezdržuješ, ale taky mám omezenou trpělivost. Přemístím se do rohu místnosti, abych Vám nepřekážel." Byl jsem k Reině tak laskavý, ohleduplný a milý. Možná si to ani nezasloužila, ale hezké věci se mají dělat nejen těm dobrým. I Ti zlí, respektive Ti, o kterých TI "dobří" mluví, že jsou zlí, po nějakém tom štěstí až už ve formě odreagování touží. "Vžiji se do role chunína, takže se těš." Tak neplánoval jsem nějak extra překážet, přeci jen jsem to Reině řekl, když jsem se klidil stranou, ale do jisté míry... možná. Nic se ale nesmí přehánět.
Centrum Otogakure - Stránka 14 Tumblr_maiovdCG6l1rwy3fgo1_500
"Krasavec." Vypadlo ze mě, když Nizashi vešel dovnitř vesnice. Stihl jsem se ještě předtím proměnit zpátky do podoby chunína. Tím chunínem byl muž... Já se choval jako holka... někde se stala chyba xD Mé herecké nadání taky jednou šlápne vedle. Nikdo není dokonalý.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Wed Aug 13, 2014 5:57 pm

Na vyzvání jsem vešel do kanceláře když mě zarazilo chování chunnina, který mě předběhl. Avšak přenesl jsem se přes to a věnoval se Reině, kterou jsem znal jen od vidění ve vesnici. Ještě jsem neměl čest jí poznat blíže, ale třeba na to někdy bude čas. Byl jsem jen pár metrů od Reiny a položil ji otázku. " Madara tu není? Já si zrovna přišel pro pokyny. " Byl jsem trochu zklamán, že zde není. Nejspíš žádnou misi nebo nějaký úkol nedostanu. Jsem už jounin tak bych rád se dostal i mimo vesnici nebo nějaký důležitý úkol když už nic jiného. " Už dlouho mě neposlal na žádnou misi ani nic po mě nežádal tak jsem přišel osobně. Máte pro mě něco? " Zdvořilým tónem jsem se zeptal abych neudělal špatný dojem když s ní poprvé mluvím, tušil jsem, že bude něco jako Madarova zástupkyně v jeho nepřítomnosti.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Wed Aug 13, 2014 7:30 pm

Podívala jsem se nechápavě na Zetsua, hrál to velice dobře.
"Madara tu není odešel na nějakou akci, mě se nesvěřuje."dívala jsem se na něj a pak jsem hledala cosi na stole.
"Mohl bys dojít do jedné hospody U Špinavého kojota, platí si za naší ochranu. BOhužel ještě nám nezaplatili za tento měsíc, dělá to 100 ryo. Hotově." podám mu mapku.
"Pokud nebudou chtít zaplatit, jsi povinen přivést ho osobně k nám." usmála jsem se na něj.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Wed Aug 13, 2014 7:54 pm

" Jen 100 ryo? " Díval jsem se na Reinu udiveně. Jsme tedy pracovali celkem za levno. Až jsem se divil nad tou částkou. 100 ryo byla poměrně malá částka za ochranu, ale co se dalo čekat. Vesnice je asi v krizi, že si udává takové částky. Byla to sice otravná práce po někom vymáhat peníze, ale čím dřív to udělám tím dřív mě pošlou zas na jinou misi, i když tohle nebyla mise, to se spíš zdálo jen prostě jako žádost nebo něco podobného. " No tak já jdu pro ty peníze, když bude odporovat tak vám ho sem přivedu. Mějte se. " Rozloučil jsem se a odešel slušně dveřmi, přičemž jsem pokračoval dlouhou chodbou se schody až jsem se konečně dostal z budovy. Teď zbývalo se jen dostat do toho zmíněného hostince, popřípadě z nich vytřískat prachy a vrátit se. Škoda že nemám ovládací píseň jako měl legendární krysař z knihy, kterou jsem kdysi četl. Ta mě celkem inspirovala i k tomuto stylu ninjutsu. (přesun)
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Zetsu Wed Aug 13, 2014 11:55 pm

Po Nizashiho odchodu jsem se zpátky transformoval do své původní podoby a hluboce se udivil. Možná že tato návštěva Nizashiho netrvala dlouho, ale dověděl jsem se v ní informace, které se ani mě, kterému říkají rostlina vševěd, nepodařilo zjistit.
Centrum Otogakure - Stránka 14 Tumblr_m76411iano1r0ljoto2_500
"Madara-sama? On už je zase mezi živými? To už o něm ví celá vesnice?" Nemohl jsem to pochopit. Otokage byl Madara, a i když to vypadalo, že to ví celá vesnice, mě se to nedoneslo! Nebo že by jen Nizashi byl tak výjimečný? Přeci jen se Madara skrýval a na svém utajení si dost potrpěl. Když se to o něm dozví veřejnost širší než jeho vesnice, ze strachu z jeho síly na něj nepochybně zaútočí všechny velké shinobi vesnice. "Takže sloužíš Madarovi jo? Upřímnou soustrast. Bývá to s nim těžké. To mi věř. Už jsem s nim něco zažil." Tak chtěl jsem nějak navázat na Naší předešlou debatu o těch hakueiských prorocích. Docela mě zaujalo to, že Reina s jedním z nich měla co do činění, a pořád je mezi živými, a hlavně při smyslech, ale nyní jsem dověděl o Madarovi! Nějak se mu podařilo přede mnou jeho existenci ukrýt, ale to se nyní díky Nizashimu změnilo. Schválně jestli ještě pamatuje na to, jak jsem ho tenkrát zradil, a to nejednou, ale pokaždé v jiném časovém období.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 14, 2014 6:35 pm

"Je mezi živými a je Otokage. Já myslela, že to víš." usmála jsem se zlostně.
"Ale máš pravdu je to s ním těžké, odejde si nechá mě tu trčet ve vesnici a nic neřekne, nedovolí mi útočit, bojovat, nic. Jsem tu a pomalu tu nesrmtelně hniju, máš snad pro mě nějaké vybití?" narovnám se v křesle s kapkou nadšenosti.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Zetsu Thu Aug 14, 2014 8:33 pm

"Ono Reini sama dobře víš, že nesmrtelně hnít nejde. Buď shniješ a zemřeš, a nebo neshniješ a nezemřeš. Žádné vyjadřování protikladem nebude. Člověk se v tom pak ztrácí." A že bylo se v čem ztrácet. Má slova, ačkoli zněla nevhodně a pitomě, měla Reinu vybídnout k tomu, že to tady na trvalo nezapíchne. Pokud to tak udělá, shnije tady, jak řekla, ale v tom případě se brzy přesvědčí, že tak úplně nesmrtelná není. Vědělo o ní již dost lidí, a dost nepřátel... znali taky její adresu: Otogakure no sato. Když zde bude pořád jen setrvávat, co jim zabrání si zde pro ní přijít a zapečetit ji? Vyšší síla?
Centrum Otogakure - Stránka 14 Tumblr_mcrxokpcGp1rf127zo1_500
"Mám ale nápad, jak Ti zlepšit náladu. Co víš o Rinne Tensei?" Trhalo mi srdce tady takhle Reinu vidět. Madara-sama ji očividně trápil víc než si zasloužila. Madara tedy nejspíš neschvaloval v Kumo stavbu toho sirotčince. To On to na ní hodil! A teď, když je po smrti, ji využívá jako svého otroka. Jak podlé. Tímto jsem naznačoval, že by něco bylo, ale vypořádat se s tím bude muset sama. Jedná se totiž o činnost v přítomností lidí, které Já nerad. Všemožné organizované skupiny se mi hnusí. Stal se ze mě samotář. Pracuji sám a skrytě vedu válku za nezávislost všech rostlin na slunečním svitu! Již bylo dost otroctví!
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 14, 2014 9:03 pm

"Nevím co to je, ale ty mi to jistě řekneš." šťouchnu ho a pak jsem dorovnala ostatní papíry.
"Nechceš mě vzít někam na výlet?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Zetsu Thu Aug 14, 2014 9:51 pm

"Výlet pokud budeš chtít budeš muset podniknout samotná. Bude to tak lepší, ale napadlo mě, že by jsme využili nějakého dalšího vlastníka rinneganu a přivedli Tě zpátky pomocí Rinne Tensei. Teď jen nějakého najít. Možná by stál za to Tvůj starý známy Tetsuya, ale netuším, kde se nachází." Ať už to vyznělo jakkoli, chtěl jsem Reině pomoct, ale nechtěl jsem se do toho zapojovat. Měl jsem problému již dost i tak. Tetsuyu proti sebe poštvat s jeho gengem by pro mě bylo velmi riskantní. Už tak mám nejspíš v patách Hakuei a na hledáčku Shuuketsu můžu být kdykoli. Pořád nevím o co jim jde. "Dokázal jsem přežít již mnoho století, ale v tomto je víc nebezpečných lidí, než za všechny předchozí století dohromady. A i rostliny někdy touží po tom klidu a nechtějí zůstat uvržení v tom koloběhu nenávisti, který sužuje nejen Uchíhy a Senju, jak se kdysi domnívali. Tato doba je toho důkazem. Pomůžu Ti ale najít potřebné lidi, a možná by nebylo od věci si na tohle najmout právě Shuuketsu. Alespoň by jsme měli příležitost zjistit o co jim jde. Znám poblíž místo, kde je můžeme informovat." Možná se Naše spolupráce se Shuuketsu vyplatí. S nimi za zády budeme jistější, a to ať už rinnegan budeme chtít získat od kohokoli. Svého zájemce o nějakou službu, ať už to je kdokoli, nikdy nezradili. Tím byli dosti známi. V jejich branži si člověk musí být vědom toho, co znamená důvěryhodnost. 
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 14, 2014 10:12 pm

"Zdá se, že to máš docela promyšlené. Ale je pravda, že poštvat si proti sobě Tetsuyu je špatný nápad, ovšem on má ten druhý rinnegan, který chci. Nevím, kde ho sebral, ale já mám ten druhý a mám takové špatné tušení, že on bude chtít ten můj, proto potřebuji zůstat ještě nějakou tu dobu jako mrtvola. Je ti doufám jasné, co by se stalo kdyby jeden z nás dvou měl obě oči, ovšem v jeho případě by to bylo obzvláště nebezpečné. U mě je zase nejistota jak ho využiju. Shuuketsu mi vrátili výčitky svědomí, tudíž bude pro mě velice těžké něco dělat." přiznala jsem mu. A sama jsem uvažovala, kdybych Shuuketsu požádala o pomoc já, tak by možná pomohli i dobrovolně na základě mého osboního setkání se Sora no Senem.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Zetsu Fri Aug 15, 2014 11:09 am

"Tak tedy, když budeš hotová... vyrazíme. Kdyby Nám nechtěli pomoct, možná alespoň něco užitečného zjistíme. Tetsuya určitě nebude jediný, kdo disponuje rinneganem. Například takový Madara-sama. Přemýšlela si o tom někdy s ním?" Ušetřilo by Nám to práci. Rinne Tensei přeci při své aplikaci nebere uživatelovi život, ale takto měl aspoň Madara-sama Reinu pod kontrolou, takže těžko říct, zda-li by ji takto dobrovolně pomohl. Mohli by jsme ho i přinutit silou, a nebo si jeho oči násilně vzít. K tomuto by jsme využili pomoct Shuuketsu, a možná i jedné z aliančních vesnic. Přeci jen Madara je velká hrozba pro všechny. Jeho schopnosti jsou víc než jen legendární. "Měla bys ale tady v kanclu nechat svého klona pro případ, kdyby Tě někdo sháněl. Nikdy nevíš, co se v době Tvé nepřítomnosti může stát." Byla to taková menší pojistka. Kdyby Náš výlet přišel vniveč, alespoň se Reina opět protáhne a nebude tady hnít na rozkaz Madary. V každém případě to bude mít pozitivní následky. Náš výlet z každého úhlu pohledu bude mít pozitivní následky, pokud se nic nesemele v kanceláři. 
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Fri Aug 15, 2014 11:36 am

"přemlouváš mě ke špatným věcem, Zetsu....ale líbí se mi to." vytvořila jsem krystalického klona a nechala ho sedět v kanceláři zatímco já si přes hlavu přehodila opět kápi.
"Já jsem připravená." najedou jsem byla zase plná života, plná elánu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Zetsu Fri Aug 15, 2014 11:57 am

"Ke špatným ne, když se jedná o ukradení očí špatnému člověku, takže teoreticky děláme dobrou věc. Ještě Nám za to mnozí poděkují." Že by jsme se stali pro dnešní mládež hrdiny, kteří zneškodnili Tetsuyu a nebo Madaru? Stali by jsme se ještě víc legendárními než jsme doposud. "Tak tedy vyrážíme. Už se těším, jak tam budeme. Podávají tam báječné rizoto s příchutí pizzy." Jak si již Reina mohla domyslet. Vyrážíme do stánku s občerstvením. Shuuketsu si zvolilo vážně dobré krytí. Obsluhuje to tam ale takový děsivý pán. Prvně když jsem si tam zmíněné rizoto kupoval, mě vyděsil k smrti. Přeměnil jsem se zpátky do podoby chunína a vyrazil.

Přesun
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Fri Aug 15, 2014 1:43 pm

Ušklíbla jsem se, stále stejný bílý Zetsu. Následovala jsem ho ochotně jako pejsek páníčka.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 17, 2014 1:09 pm

Když jsem sem přišel bylo zde podezřelé ticho, měl jsem však obavy, že Reina si kamsi zašla a nechala kancelář bez dozoru když tu není Madara. Přistoupil jsem blíže a zaklepal na dveře kanceláře s dlouhou čekací dobou. Byl jsem zvědav zda se sem někdo přijde podívat abych tu nestál jako tvrdý Y až do večera.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Aug 17, 2014 1:53 pm

Klon

"Vstupte!" zvolal sedící klon za stolem. Měl na starosti papírování a úklid kanceláře, než se pravá Reina vrátí
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 17, 2014 2:11 pm

Vešel jsem do kanceláře a hned za sebou slušně zavřel dveře. Vak s penězi jsem položil před Reinu na její stůl a vyjádřil se. " Byly menší komplikace, nechtěl zaplatit a už nechce využívat naše služby. Avšak odškodnění máme, koukněte se sama. " Mluvil jsem celkem klidně na to co se stalo a tak jsem čekal co se bude dít.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Aug 17, 2014 2:13 pm

Klon

"Výborně, to jsem čekala, že budou problémy. Pán je trochu cholerik. Ale dobře jak chce, zruším s ním smlouvu." vzala jsem vak s penězi a přepočítala je, pak jsem mu je hodila zpátky.
"Tvoje odměna." promluvila jsem a zapsala ohlášení mise a začala vyhledávat smlouvy.
"Ještě něco?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 17, 2014 2:35 pm

Popřemýšlel jsem nad tím kam bych asi šel, ale nic mě nenapadlo v této vesnici tak jsem se rozhodl požádat o další misi. " Nebyla by další mise? Nemám co jiného na práci, většinu času trávím čas sám takže by to bylo zbytečné mrhání časem " Řekl jsem pravdivě a vzal si mezitím váček s penězi a připnul si ho k pasu kde na něj mám dohled a mohu si kdykoliv vybrat peníze. Kdo dneska potřebuje banku že?
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Aug 17, 2014 2:43 pm

Klon

"Žádná aktuální mise tu není. Leda by si šel zjistit, jaký je stav v Iwagakure. Ale bojím se tě tam poslat samotného. Zvládl by si jednu špionážní misi?" vzhlédla jsem k němu s menší obavou
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 17, 2014 3:03 pm

Popřemýšlel jsem nad nabídkou špionážní mise a odpověděl. " No já jsem spíš volavka než špion dá se říct. Kamkoliv přijdu tak zraky lidí upínají na mě. Však znáte, z koncertů a tak " Pousmál jsem se, byl jsem známý pořádáním koncertů na kterých jsem vystupoval. Byla to to taková moje vedlejší práce a s kagem jsem měl smlouvu, že část zisků z toho půjde pro vesnici. " Nebylo by něco jiného? Nebo, že bych dostal propustku z vesnice na nějakou dobu a porozhlídl se po jiných vesnicích? Při nějakých příležitostech můžu něco zaslechnout. A zároveň nebudu špeh, ale prostý cestovatel. Co říkáte? " Podal jsem návrh Reině na mou propustku z vesnice. Nemysel jsem to tak, že bych nadobro skončil s touto vesnicí. Tedy pro teď ne, nevím co se stane ve světě, ale mohl by to být příjemný odpočinek a poznal bych nová místa. Zároveň bych si mohl pokecat s pár lidmi, zjistit co je ve vesnicích za situace a někdy v budoucnu se vrátit a podat zprávu o tom. Jeden jounin jim snad tolik scházet nebude, aspoň si oddychne od papírování.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Aug 17, 2014 4:11 pm

Klon

"Vy hrajete?" podivil se a opřel se. Pak ho napadla jedna soukromá mise.
"Napřed vám dám jednu misi. Pak dostanete propustku, pokud ji splníte. Tohle...." vyndám z pod zásuvky dopis, který měl pečeť klanu Kana, "....předáte MIzukagemu osobně. A počkáte si na odpověď, pokud ji bude chtít poslat zpět." řekl klon tajemně, a pak se znovu opřel do křesla a díval se na něj.
"Zahrajte mi něco." vybídl ho klon.

Dopis pro Mizukageho:
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 17, 2014 4:55 pm

" To zní jako fér dohoda " Usmál jsem se a převzal dopis, který jsem si založil k sobě. Zamyslel jsem se nad tím co bych mohl zahrát a vůbec na co, neřekla si. " Hm, ale na jaký nástroj. Vyberu něco náhodného na zahřátí a pak si můžete určit jaký nástroj by jste chtěla slyšet dál pokud na to budete mít náladu " Stále jsem se usmíval a ze svitku jsem si vytáhl své vybavení na hraní aby to mělo grády. Přivolal jsem si na pomoc pár svých klonů díky kage bunshinu, kteří zaujaly svá místa a show mohla začít. Právě začíná živý koncert v Otokageho kanceláři. Bude tu pěkný hukot. Každý z klonů, i já měl svůj nástroj. Akorát já měl při sobě ještě mikrofón, abych do toho zapojil i svůj hlas.

Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 14 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 28 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru