Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

+33
Hirin
Kashike
Seina Akane
Mai
Sasuke Tobirama
Michie Ai
Nefrit
Soshi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Nao Okumura
Mizuki Netsu
Yomi Hikikomori
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Maya Kurimuzon
Tetsuya
Shinobi
Takeshi Kenpachi
Mareo Renjiro
Goku
Kirin Yakushi
Killunia
Sadao
Tatsuo Reigi
Itama Senju
Airis Tooya
Hikari Taoreta
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Hana Ichiro
Reina Kana
Uchiha Madara
37 posters

Strana 12 z 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 20, 2013 10:32 pm

First topic message reminder :

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Jade_Crystal_Labyrinth

Od tejto noci (21.7.2013) sa okolo celej Otogakure (teda okolo úplne všetkého v tejto téme) rozprestiera obrovský Reinin kryštál, cez ktorý je takmer nemožné prejsť. Dokonca aj tým najmocnejším a najdeštruktívnejším technikám zaberie vytvorenie diery v ňom pomerne veľa času. Každopádne je naň aktivovaná ešte jedna špeciálna pasca v podobe techniky Kyōmen Shūja no Jutsu: http://naruto.wikia.com/wiki/Mirrored_Sudden_Attacker_Technique Tá sa aktivuje na každého, kto do dediny vstúpi násilnou cestou. Jediná možnosť, ako sa teda bez akýchkoľvek problémov dostať dovnútra a von, je prejsť touto bránou, kde však stráži obrovský počet mocných ANBU na čele s ich veliteľom.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nefrit Sat Apr 18, 2015 4:12 pm

Len som prikývla. Očividne nemalo zmysel sa o niečo viac pokúšať. Preto som sa znova len otočila, aj keď som nemala namierené priamo do Oto, ale k svojmu domu. Mala som v pláne počkať a odísť, keď bude dedina znova otvorená. Na teraz mi však neostávalo nič iné než čakať. Nemienila som kvôli môjmu vlastnému rozzúreniu niekoho zbytočne zabíjať.
(presun)
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Goku Mon May 11, 2015 1:17 pm

Po dlhšom čase som sa znova vrátil pred bránu, ku ktorej som už raz kráčal. To, zabaliť celú dedinu do kryštálového niečoho.. som považoval za naozaj hlúpy nápad, no rozhodne sa do nej kvôli tejto skutočnosti nedalo tak ľahko dostať. Nechcel som sa sem však vplížiť, predsa len som prišiel s oficiálnou záležitosťou od Kirigakure no sato. Preto som len prišiel k na prvý pohľad zatvorenej bráne.
Nevedel som či na ňu zaklopať, alebo sa nejak ozvať. Každopádne som najprv skúsil zabúchanie.
"Rád by som vstúpil! Som posol z Kirigakure no sato!" Zakričal som popri tom pomerne neutrálnym hlasom. Kirigakure a Otogakure boli v spojenectve.. takže som nevidel dôvod, prečo ma nepustiť.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Mon May 11, 2015 1:20 pm

Stráže

Zpozorovali posla už z dálky. Bohužel moc dobře věděli, že jestli ho pustí dovnitř, už ven nevyjde dokud se nevrátí ta banda z mise. Nebylo nic naplat velitel hlídky přešel k bráně a prohlédl si ho. Znak Kiri bylo vidět.
"Máme své rozkazy pane, musíte tady počkat, přivedeme Otokage sem. Mám stav nejvyšší opatrnosti, omlouváme se." řekl velitel a odešel pro Otokage.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Goku Mon May 11, 2015 2:18 pm

Prikývol som. Bolo zaujímavé vedieť, že je dedina ako taká uzavretá. Nebol som si istý, ako tam vnútri môžu žiť.. napadlo ma, že musia byť napojený na nejaké vodné zdroje, cez ktoré by sa tam dalo dostať no.. teraz to nebolo moc podstatné. Ostalo mi len čakať na Otakage. Keď som tu bol posledne, Otakagem bol ešte Madara Uchiha. tento raz je ním podľa mojich informácií Reina.. no bude to zaujímavé.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Mon May 11, 2015 2:25 pm

Spěšně jsme došli k bráně pokynula jsem shinobi, aby odstoupili a já bránu zbavila krystalu a sama jsem ji otevřela a prošla za tím poslem. Brána se za mnou zase zavřela.
Prohlédla jsem si posla. Není normální, aby se Faito obtěžoval mi psát.
"Co Vás k nám přivádí?" zeptala jsem se ho na mě celkem zdvořile.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Goku Mon May 11, 2015 3:13 pm

Nakoniec som sa dočkal. Brána sa otvorila a cez ňu prešla Reina Kana. Alebo aspoň niekto, kto tak vyzeral. Po jej otázke som sa na chvíľku zapozeral do jej očí, po čom som sa ľahko pousmial.
"Mám vám odkázať pozdravy od Mizukage-sama. Kirigakure bude usporiadavať festival spolu s Chuninskymi skúškami. Mizukage by vás rád pozval rovnako ako shinobi z vašej dediny." Na chvíľku som sa odmlčal.
"Tiež by som sa rád na nejaký čas ubytoval v Otogakure, keďže bola cesta pomerne dlhá a.. náročná." Dodal som no nemyslel som si, že moju poźiadavku splnia.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Mon May 11, 2015 3:26 pm

Ou tak oslava. Dlouho jsem na žádné nebyla a když ano, vždycky jsem tam někoho zabila. Hm je na čase upravit si reputaci. Začala jsem přemýšlet, jestli tady ve vesnici by byl někdo, kdo by se rád zkoušek účastnil, ale jistě budou rádi za festival. Otočila jsem se směrem k vesnici, a pak zase na něj.
"Máme tu teď jistý problém, který řešíme. Proto je vesnice uzavřená, mohu Vás pustit dovnitř, ale ven se dostanete až potom, co se vrátí mí shinobi z mise. Pokud by jste ale měl zájem nám pomoci nebudu proti. Odměna Vás nemine." dala jsem mu na výběr. Ale dokud toho zloděje nechytíme nikdo z vesnice ven nepůjde.
"kdy že se festival koná?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Goku Mon May 11, 2015 4:13 pm

"Rád by som v dedine nejaký čas ostal, ak budem môcť nejakým spôsobom pomôcť, môžete so mnou počítať." Pousmial som sa a len som si vypočul aj jej otázku. Toto ma trocha zastihlo. Popravde mi som sa o samotný festival nezaujímal a tak ma zaskoćial trocha nepripraveného. Ani Mizukage mi nijak oficiálne nepovedal, kedy sa festival .. započne. Presný dátum dosť možno ani neexistoval.
"V priebehu nasledujúcich mesiacov. Určite to ale chvíľku potrvá, kým sa Kirigakure dá do kopy z predošlých udalostí na úroveň, aby mohla prijímať zahraničných hostí a reprezantovať Mizu no Kuni." Snáď ju moja odpoveď uspokojila.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Mon May 11, 2015 5:04 pm

Povytáhla jsem obočí. Takže přeci jen útok na vesnici. To že jsem v něm přišla o svého člověka jsem raději rychle spolkla. Pokynula jsem mu hlavou, aby mě následoval do vesnice.
Jen co jsme vešli brána se za námi zavřela a já ji opět zacelila krystalem.
"Veliteli, pojďte s námi." řekla jsem muži, který přišel předtím se mnou.
"Musíme si promluvit." zdůraznila jsem oběma mužům a pokynula jim, aby mě následovali do kanceláře.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Goku Mon May 11, 2015 5:23 pm

Prikývol som. Nebolo čo dodať. Podaril osa mi dostať do dediny a rozhodne som plánoval si chvíľku pohostinnosť dediny ako takej užiť. Obrana vyzerala naozaj zložito. Navyše tón hlasu Reiny bol.. no, nevedel som, čo mi chce povedať. Mne a jej kapitánovi. Rozhodne to ale vyzeralo dôležito. Na druhú stranu. Preto som ich len oboch následoval, keďže som to tu moc nepoznal.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu May 14, 2015 4:36 pm

Ja, Tatsuya a Kiseki Uchiha sme už išli niekoľko hodín z Konohy až sem. Konečne sme dorazili do Oto, nie že by som bola unavená, ale prešli sme celkom dlhú cestu po vlastných nohách a to bez prestávky. Po ceste som kontrolovala pomocou mojich senzibilských schopností či nás niekto nesleduje. Našťastie nás nik nesledoval, takže to bolo v poriadku. Prišli sme teda k branám samotnej Otogakure no Sato. "Tak sme tu." Poznamenala som na okraj k tým dvom, ktorý šli za mnou. Čakala som na ochranu brány, keďže Uchiha bol pre nich nový logicky by mal byť prehľadaný, mne to bolo teda jedno, ale stráže majú svoje povinnosti, a tak som čakala, kým tu nabehne ochranka... Najlepšie by bolo, ak by tu nabehla samotná Reina a nemuseli by sme za ňou ísť do tej výškovej budovy. Schody mi nerobili problémy, ale Tatsuyovi zrejme áno, keďže ich bolo tak veľa. Preto som sa naňho usmiala, keď sme čakali na ochranku brány.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu May 14, 2015 5:03 pm

S rukami v kapsách jsem došel až sem. Ta cela byla děsná, žádné vzrůšo, nikdo neměl úchylné poznámky, což mi celkem chybělo, bylo celkem zajímavé sledovat výrazy lidí, když reagují! I přes to jsem sem dorazil živ a zdráv-díky bohu. Jednu ruku jsem si z kapes vyndal a poškrabal se na zátylku. "Pff, konečně. Takže co? Zvládneš to k Reině sám, nebo potřebuješ doprovod?" Otočil jsem pohled na stranu k tomu Uchihovi a čekal jestli mi odpoví.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Thu May 14, 2015 5:09 pm

velitel stráží

"Konečně, lidé už si stěžují na uzavřenost vesnice, zase." prohodil.
"Máte další misi hned teď až splníte i tuhle dostanete zaplaceno a odměnu." podal Tetsuyovi svitek od Reiny.
"Vy pane máte jít za Otokage sám." otočil se na Kisukeho a pustil je dovnitř.
Mise:
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu May 14, 2015 5:29 pm

Prišla k nám stráž aj so zvitkom, ako som mohla zabudnúť na tu ďalšiu misiu, hľadať toho týpka, ktorý sa premenil na Reinu. Veliteľ podal zvitok Tatsuyovi a ja som si k nemu pristúpila a opýtala sa ho. "Čo tam píše?" Čakala som, kým ten zvitok otvorí a ja naň môžem vidieť. Keď tak spravil nahlas som si vydýchla. "Toto je pekne blbá misia nemyslíš? Ako máme chytiť chlápka, ktorý sa meni z podoby na podobu? " Nehovorila som, že je to nemožné, ale nebolo to vôbec jednoduché. Navyše ak je to Mareo tak sme totálne nahratí. Tešila som sa, že si trošku odpočinieme po tej ceste a Otokage nebola schopná vyriešiť tento problém cez ten dlhý čas, čo sme boli mimo. "Takže ideme to omrknúť do toho baru však?" Navrhla som Tatsuyovi, síce sa mi moc nechcelo, ale rozkaz bol rozkaz. Takže som ho chytila za ruku a ťahala do baru. Teda asi som ho ťahať nemusela, bol to predsa bar... Pred odchodom som samozrejme ešte pozdravila Uchihu "Tak zatiaľ ." Mávla som mu a šla teda s Tatsuyom rovno do toho baru.
//Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu May 14, 2015 6:23 pm

Mohl jsem čekat fanfáru na uvítanou, případně nějaký bar s občerstvením a nápoji, klidně i nějakej striptýz, nebo obyčejný prachy. Já se však dočkal další mise. Ten kdo na sebe bral podoby mě začínal srát víc než když jsme odešli. Obzvlášť po tom, co jsem si svitek přečetl a tam bylo psáno, že je v podobě za Mizuki. Vytvořila se mi žilka na čele. Svitek jsem pevně stisknul a hlasitě vydechl. "Graaaah! Já tu Reinu zabiju! Proč ho nemohla čapnout hned?!" Kso... Povzdechl jsem si a podíval se na Mizuki. "Je to sakra blbá mise, z jedné příjdem a hned na další. Do háje už, já si s tebou taky nic neužiju." Povzdechl jsem si a svitek si dal do kapsy. V tom mě už Mizuki vzala za ruku a chtěla jít do baru. Mávl jsem na toho Uchihu, na znak pozdravu na odchod a pak jsem Mizuki ještě zastavil. "Co takto vytvořit klony, hm? Začaly by hledat po vesnici a my si dali na chvilku pauzuuu!" Táhla mě fakt rychle, jenže já to myslel vážně, proto jsem se rozběhl, vzal jí do náruče a s přeskoky z budovy na budovu se vydal k ní domů. Fakt jsem potřeboval oddych.

Přesun (Byt Mizukííí)!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed May 20, 2015 4:36 pm

U brány jsem se zastavila a cosi projednávala s velitelem. Musela jsem dát patřičné instrukce, když budu vesnici znovu otevírat a já tu zrovna nebudu. Rozhodně bude vesnice i nadále pod dohledem.
"Spolupracujte, nebudou nic dělat, dokud neuvidí nebo neucítí známku nebezpečí." dořekla jsem a hvízdla. Na střeše se objevila početná skupina zahalená jako ANBU jen já a velitel věděl, kdo pod nimi skutečně je.

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 UT8PziDXeNaXXagOFbX1

"Ne že mi je zmrzačíte." usmála jsem se na něj spíše varovně.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed May 20, 2015 5:25 pm

Konečně sme dorazili na misto určení. "Děkuji za doprovod" Stihl jsem ještě než odešli. Poté můj pohled spočinul na velké bráně stojící přede mnou. Ne.. Ani zde nebudete v bezpečí A hned na to jsem se otočil k bráně zády. Promin Reino, ale ani dneska se tu nezdržím, děti jsou priorita číslo jedna Po téhle myšlence jsem se vydal opět na cestu (přesun nevim ted kudma ale do kumo Very Happy)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed May 20, 2015 7:33 pm

Na otázku od Tatsuho v bare som nejak zvlášť nereagovala. Dorazili sme k bráne. Otokage-sama sa rozprávala s ANBU. Najskôr im dávala príkazy, čo robiť a nerobiť, keď tu nebude. Sama som bola zvedavá, ako presne pôjdeme. Či už pešo alebo či bude mať Reina pripravené nejaké prekvapenie. Peši sa mi moc nechcelo ísť, predsa len deň predtýmto som prišla z Konohy zároveň s Tatsuyom. Konoha od Oto nebola najďalej, ale i tak to zabralo dosť času. Tatsuyovi som dala ruku okolo pása a keď sme zastavili oprela som si hlavu o jeho rameno.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed May 20, 2015 7:41 pm

Došli jsme znovu před bránu. Fakt se mi zdálo, že tudma procházíme nějak často, než kdysi, kdy jsem zkejsl s bráchem v baru a nic neřešil, ale co už! Když jsme se zastavili, opřela si o mě Mizuki hlavu. Jen jsem se usmál, políbil jí na čelo a podíval se na Reinu a na bráchu. "Čekám, že jeden z vás vytasí Ferrari, nebo něco fakt hustýho, čím se tam dostanem." Zazubil jsem se do široka. "Pěcha se mi fakt nechce." Dodal jsem a bral to jako vyřízenou věc. V jakém stylu? Asi v tom, že ani za zlaté prase nehodlám tu cestu jít pěšky, proto jsem spoléhal na jednoho z nich, mezi čímž jsem si Mizuki stále držel při sobě.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Wed May 20, 2015 7:58 pm

I já jsem teda dorazil k bráně, i když jsem se táhnul jako smrad. Já teda fakt nebyl akční typ. No pokud se nejednalo o první místo u baru, někde se s někým mlátit nebo většina nápadů mého malého bratra, které mě sice obvykle hodily do průseru, ale nikdy jsem si z toho moc nedělal, takže mě to spíš bavilo.
S rukama v kapsách jsem postával vedle a čekal, co se teda stane. Když jsem tam tak viděl ty dvě hrdličky, jen jsem bratrovi naznačil, že zvracím duhu, ale nic neřekl. Vypadal spokojeně, pokazit mu to můžu i jindy že jo, až bude lepší příležitost. Když se ale zmínil, že já nebo Reina máme vymyslet dopravy, pokrčil jsem rameny a obrátil kapsy ven, abych mu ukázal, že mé úspory skončili někde u toho barmana. "Sorry kámo, leda bych tě vzal na záda.. na to ti ale víš co, takže-" otočil jsem se na Reinu. "Blondie, máš nápad? Jít pěšky je pro socky." jo, ve spoustě věcech jsme si byli s Tatsuyou podobní, lenost byla jedna z nich. I když vlastně ani jeden z nás nevypadal, že by se mu chtělo šlapat. Tak jsem doufal, že Reina se vytasí s nějakou helikoptérou v podprdě nebo tak něco, od čeho byla Kage, no ne?
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed May 20, 2015 8:24 pm

Dokončila jsem instrukce a otočila se na ostatní a mávla jsem na ně,aby šli se mnou před bránu. Před branou jsem pomocí pečetí vytvořila kuchiose. Za mnou se objevily dva draci. Můj černý a jeden okrové barvy.
"Přece jste si nemysleli, že na slavnost půjdu zrovna já pěšky. Nikdy jsem pěšky nechodila." informovala jsem s úsměvem.
"Tetsuya poletí se mnou, a vy tři spolu." ukázala jsem na Tatsuyu, Mizuki a Toujoua.
"Je to naprosto bezpečné nemusíte se bát. Prosím vás, jedeme na návštěvu, chovejte se slušně, protože vše co se tam přihodí a bude mít znak Otogakure, padne na moje ramena. A já vám to pak strhnu z platu." ujistila jsem. Došla jsem ke svému Dagovi a pohladila ho.
"Letíme navštívit Faita, jsi rád, že?" Dag si odfrknul, bylo vidět jak je vyloženě nadšen, že za ním zase musí po tom vše co mi udělal.
"Držte se a nedělejte blbosti." mrkla jsem na ně a naskočila jsem na draka, čekala jsem až tak udělají ostatní. Když byli všichni připraveni mohlo se letět.

přesun
/letíme přes Yo no kuni, přes moře mezi malými ostrovy Umi no Kuni, až do Kirigakure - cesta zabere tři hodiny, zastavovat nikde nebudeme, jelikož letíme přímo tam a draci nepotřebují oddych!/

Po půl hodině po našem odletu se ruší krystalová bariéra po celé vesnici, vesnice je opět otevřená!
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed May 20, 2015 8:34 pm

Skvelé, nemuseli sme ísť pešo, ale na drakoch. Draci boli krásni, ale vážne nikdy som nevidela také tvory. Trošku sa mi rozžiarili oči, keď som ich videla. Šla som podľa rozkazu Reiny k tomu okrovému drakovi. Dotkla som sa ho a on ani moc nereagoval, o chvíľku som si ňom spravila pohodlie a bola som pripravená letieť, len som čakala, kým prídu dvaja modrovláskovia, Tatsuya a ten z Kirigakure. Samozrejme aj bez upozornenia Reiny som vedela, že v Kiri nikto nebude chcieť vyvolať zbytočné problémy, ako to zvyčajne bývalo.
PResun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Wed May 20, 2015 8:46 pm

Fakt mě potěšilo, že Reina má opravdu v rukávu něco létajícího, i když helikoptéra to nebyla. Každopádně jsem si nestěžoval ani neprotestoval, že mám jí s ní, potřeboval jsem si s ní pokecat a vylejt si srdíčko ohledně mým obav a strachů.. kecám, za letu jsem jí potřeboval vysvětlit situaci s tím cvokem a doufal, že mi dovolí nějaký to knockoutování.. Moje hrdost už tak dostala pořádně na prd***.
Takže jsem šel za ní a jen se tak ušklíbal, slušnost to teda nebyla moje oblíbená vlastnost, no nechtěl jsem jí tím nervovat, takže jsem se rozhovořil o událostech dne.
-Přesun-
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Goku Thu May 21, 2015 7:33 am

Celý čas som išiel s .. nimi ? teda za Reinou konkrétne. Nebol som nijaký ich kamarát a nemal som v pláne sa s nimi bratríčkovať. Tesne pred odletom som však ešte zapískal a ku mne zletel poštový sokol, ktorému som do batôžteka vložil zvitok a ten odletel pred nami. 
To že poletíme na drakovi, ma pomerne prekvapilo. No skôr z pohľadu.. skúseného zabijaka. Začal som hneď rozmýšľať, ako hlboko má vnútorné orgány a ako rýchlo by som ho pravdepodobne dokázal zabiť. To po celý čas.. "letu".
-presun-
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu May 21, 2015 7:05 pm

Bráchova reakce mě nijak nepřekvapila, zasmál jsem se tomu a zakroutil nemožně hlavou. Byli jsme si hodně podobní, ale už mě to ani neděsilo, byl jsem zvyklej! Bavilo mě to. Navíc, když Reina "vytáhla z podprdy" draky, jen jsem pootevřel pusu a zasmál se. "No to si ze mě děláte prdel." Smích mě hned přešel, protože jsem věděl, jaké to je na moři. Moje mořská nemoc mi dávala na frak a kdo ví, jaké to bude za letu! Jen jsem se modlil, abych během tohoto super výletu nehodil šavli. Nasedl jsem tedy na draka a odletěli jsme.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 12 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru