Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

+33
Hirin
Kashike
Seina Akane
Mai
Sasuke Tobirama
Michie Ai
Nefrit
Soshi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Nao Okumura
Mizuki Netsu
Yomi Hikikomori
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Maya Kurimuzon
Tetsuya
Shinobi
Takeshi Kenpachi
Mareo Renjiro
Goku
Kirin Yakushi
Killunia
Sadao
Tatsuo Reigi
Itama Senju
Airis Tooya
Hikari Taoreta
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Hana Ichiro
Reina Kana
Uchiha Madara
37 posters

Strana 4 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 20, 2013 10:32 pm

First topic message reminder :

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Jade_Crystal_Labyrinth

Od tejto noci (21.7.2013) sa okolo celej Otogakure (teda okolo úplne všetkého v tejto téme) rozprestiera obrovský Reinin kryštál, cez ktorý je takmer nemožné prejsť. Dokonca aj tým najmocnejším a najdeštruktívnejším technikám zaberie vytvorenie diery v ňom pomerne veľa času. Každopádne je naň aktivovaná ešte jedna špeciálna pasca v podobe techniky Kyōmen Shūja no Jutsu: http://naruto.wikia.com/wiki/Mirrored_Sudden_Attacker_Technique Tá sa aktivuje na každého, kto do dediny vstúpi násilnou cestou. Jediná možnosť, ako sa teda bez akýchkoľvek problémov dostať dovnútra a von, je prejsť touto bránou, kde však stráži obrovský počet mocných ANBU na čele s ich veliteľom.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Airis Tooya Sun Mar 02, 2014 11:09 am

Když jsem konečně zjistila, kdo se tu celou dobu skrýval, nebyla jsem z toho nijak moc nadšená. Pohlédla jsem na tu ženu a viděla rinnegan. Do hajzlu... Ruce jsem dala pod sebe, když jsem ležela na břiše a převalila jsem se na záda. Bylo vidět, že má kus větve zabodlej v hrudi, možná že mi to propíchlo plíci, kdo ví. Každopádně, když už viděla fyzickou ránu, mohla tušit, že o žádnou techniku nejde, i přes to, že na začátku jsem zneužila o něco málo své kekke genkai, stále neměli důkazy, že nějaké mám.
"Prosím...když mi dáte lékařskou péči, můžu vám říct poměrně zajímavé informace, který jen tak někdo nemá." Vrzla jsem zuby o sebe, taková komedie, ten klacek mě začínal dost vadit a proto jsem si ho vyndala z těla a přimáčkla si ránu rukou.
"Prosím." Div my nevyhrkly slzy z očí. Ale pravda, tato komedie mě fakt nebavila. To že jsem takto škaredě plýtvala krví a způsobila si bolest se mi ale vůbec nelíbilo. Každopádně, má regenerace je opravdu rychlá, aspoň na toto jsem se mohla spolehnout, že vykrvácet vlastně ani nedokážu.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Mar 02, 2014 12:59 pm

Povytáhla jsem obočí. Zauvažuji, kdy jsem naposledy byla hodná. Ignorovala jsem volání ANBU, abych něco dělala a přemýšlela nad tím kdy jsem naposledy projevila dobrý skutek. Hm no jasně nechala jsem žít ty dvě dívky.
"Dneska jsem svou dávku dobrých skutků vyčerpala." pronesla jsem a zvedla ruku s dlaní nahoru. Brána se vyplnila stěnou růžového krystalu a do uzavřela tak vesnici nadobro. Skrz krystal jsem se pousmála.
"Tak hodně štěstí." pronesla jsem
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Airis Tooya Sun Mar 02, 2014 1:46 pm

Zamračila jsem se na tu ženu, jen tak v duchu, aby neviděla změnu v mém obličeji. Kruela stará... Povzdechla jsem si (stále v podvědomí).
"Výměnou za pomoc vám dám informace o Konoze a pohybu jejich shinobi. Nemáte rádi Konohu, pokud se nemýlím." Pořád jsem hrála divadýlko na bezmocnou mladou ženu před branou. Nesnažila jsem se nijak o spory, šlo mi jen o to, abych jí nějak zaujala.
"Taky...asi by se vám hodila pomoc na jistou akcičku, která by se ve světě měla prý stát." Znovu jsem se chytla za ránu. Sakra, fakt od začínalo bolet, až tak, že mi to nedělalo moc dobře. Měla jsem ráda bolest, ale do určité míry.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Mar 02, 2014 1:51 pm

Milovala jsem ten pocit, když jsem měla navíc. Vyťukala jsem pečeť a na ruce se mi objevila ostrá krystalická hrana.
VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Tumblr_lw5vqnnkxW1r12d1bo1_500

Proměnila jsem se v krystal a praskla. CHvíli se nic nedělo a najednou jsem se objevila přímo za ní a špice té ostré hrany jí zajela jen na kraj té rány, aby to působilo bolest.
"Řekni mi pravý důvod, proč si sem přišla. Tohle už je jen úniková možnost, aby si přežila." pronesla jsem chladně
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Airis Tooya Sun Mar 02, 2014 2:00 pm

Pousmála jsem se na tu ježibabu a pak si jen povzdechla. Konec komedie... S povzdechem jsem se na ní podívala a na to, jak tou svou špičkou zajela jen tak zlehka do mé rány. Pfff.... S Povzdechem jsem s jí podívala do očí a pak se zasmála.
"Ano, myslím si, že by bylo fajn ukončit tuto komedii." S povzdechem jsem pohlédla na ten krystal a pak se zamyslela. O tomto jsem už někde určitě slyšela.
"Přišla jsem Vám nabídnout svou pomoc, určitě by se Vám hodily mé informace...a zkušenosti." Mluvila jsem zcela vážně. Byla jsem svině, zase jsem si musela na něco hrát, ale tentokrát jsem zněla mnohem vážněji a dalo by se říci, že i jí částmi věřila, že mé lži jsou pravdivé xD.
"Bylo mi moc milé, toto oddělat a promluvit si v klidu, co myslíte? Paní Kano?" Jako, fakt by bylo milé to oddělat, docela to bolelo. Každopádně...Zabít mě by jí moc nepomohlo, naopak by mohla ztratit něco moc důležitého. Na těch mých lží přeci jen byla trocha pravdy, informace jsem jí dát mohla.


Naposledy upravil Airis Tooya dne Sun Mar 02, 2014 2:08 pm, celkově upraveno 2 krát
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Mar 02, 2014 2:07 pm

"Stále ti nevěřím omýváš to samé, jen abych ti dala milost. Ale dobře pro tentokrát ji dostaneš. Hanku?!" Silou jsem ji donutila vstát a uvolnila jsem vchod do vesnice, aby sem mohl projít jeden ANBU.
"Vezmi ji chakru." Udělal jsem co jsem mu řekla a hned na jí tělo od krku po boky obalil krystal a uvěznil tak i její ruce.
"Odveďte ji do vazby. Trochu si promluvíme." postrčila jsem jí víc k Hankovi a ten se jí ujal a odváděl do vesnice do tajného úkrytu, kde byli vazby. Všem bylo jasné co bude následovat.
"A mimochodem....jsem slečna." pronesla jsem skrz zaťaté zuby a vyrazila jsem zpět do vesnice. Brána se opět uzavřela.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Airis Tooya Sun Mar 02, 2014 2:13 pm

Přesun
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Itama Senju Sun Mar 02, 2014 3:00 pm

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Z Objevil jsem se daleko od brány a pohlédl na ten krystal. Hmmm...Pěkné opatření. Před bránou jsem nikoho neviděl, tak jsem podle toho usoudil, že ta holka je asi už ve vesnici. Zatím nic dělat nebudu, taky vlastně nemusím. Pod maskou jsem se pousmál a sedl si pod nejbližší strom. Tady mě zatím nikdo neuvidí, ani neucítí moji chakru, pokud to nebudu chtít.
Itama Senju
Itama Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 76
Registrován : 19. 07. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed Apr 09, 2014 5:50 pm

Po nějaké době cestování jsem dorazil přímo před Oto. Byla to podivná vesnice, kterou jsem nikdy neměl moc v lásce, ale co nadělám. Jelikož mě teď nepřijmou v Kumo tak se musím na chvíli schovat někde kde berou všechny vyvrheli a zločince. Čeho jsem si ale všiml jako prvního, když jsem dorazil byl obrovský krystal obklopující vesnici. Zdálo se, že není jak se tam dostat. "Mají vevnitř vůbec kyslík?" Zeptal jsem se sám sebe a přišel jsem k němu blíž. Zvedl jsem ruku a zaklepal jsem. Snad dostatečně silně, aby si toho někdo všiml. "Je někdo doma?" Teď už jen čekat na to, až někdo přijde. S maskou přes obličej a kapucí mi šly vidět jen oči. Posadil jsem se na nejbližší pařez a čekal.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Apr 10, 2014 3:21 pm

Dokráčel jsem úmyslem projít, pak když sem viděl zavřenou bránu mi došlo co Reina vydala za rozkaz... kso, jak ven ? ... nepusti mě..rozmlátit bránu ? Sedl sem si par metrů od brány a začal přemýšlet jak ven.. Lucy by měla zanedlouho porodit.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Thu Apr 10, 2014 7:06 pm

ANBU

Dva hlídači u brány si všimli příchozího přes krystalickou stěnu.
"Přejete si pane?" oslovil jej jeden.

Druhý hlídač si všiml Kisukeho.
"Nemůžu vás pustit ven pane, mám rozkazy."
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Thu Apr 10, 2014 8:25 pm

Podíval jsem se na skřítka co připomínal ANBU. "Chtěl jsem se podívat do vaší vesnice, ale jak tak koukám tak se nedá vejít. Takže co musím udělat proto abych se dostal dovnitř?" Stále jsem seděl na pařezu a koukal jsem na toho skřítka.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Thu Apr 10, 2014 8:30 pm

ANBU

" Tom rozhoduje velitel ANBU. Musel by jste se zodpovídat jemu." pronesl ANBU
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Thu Apr 10, 2014 10:29 pm

"Takže mi ho zavoláte a nebo mám odejít ? Nemám celej den." Už mě vážně nebavilo čekat a nehodlal jsem tady konverzovat se skřítkem.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Apr 11, 2014 7:37 am

Tomu ANBU co se přede mě postavil jsem nevěnoval žádnou pozornost, tu zaujal muž na druhé strany krystaloveho nesmyslu který nám zabraňoval přísun vzduchu z okoli.. chce nas ta nemrtvá fůrie zabít ? .. Čekal jsem než otevřou bránu a zmizím.. nemohli to však tušit, jsem host madary, sama Reina me pozvala do vnitř.. byl sem tady dobrovolně.. koho by to bylo napadlo ? .. Myslim že nikoho.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Fri Apr 11, 2014 9:31 am

ANBU

Muž přikývl a vydal pokyn, aby někdo došel pro velitele ANBU, už dopředu věděli, že bude zle
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri Apr 11, 2014 10:20 am

Potichu jsem vyčkával co se bude dít pomalu jsem si pod pláštěm připravil kunai a soustředil jsem do něj čakru. Druhou rukou jsem si začal připravovat pečetě. Chtěl jsem si trochu užít a tohle vypadalo jako dobrá příležitost.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Fri Apr 11, 2014 10:39 am

Z pod kapuce mi byly vidět už jen vlasy jak se hýbou do rytmu chůze. Neměli už jasně blonďatou barvu byly vybledlé a bez lesku ostatně jak taky edo tensei vypadá. Masku jsem si nesundavala, ale měla jsem to později v plánu.
"Kdo po mě touží?" pronesla jsem naštvaně, což jsem vlastně byla, když mě vyrušili z mích plánů.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri Apr 11, 2014 10:49 am

Podíval jsem se na osobu co právě přišla ke krystalu i s tím ANBU skřetem."Vy tady tomu velíte? Pokud ano tak bych vám doporučil udělat si v tom krystalu pár děr na dýchání." Pod maskou jsem se trochu zasmál a potom jsem si ji pořádně prohlédl. Na první pohled na ní bylo něco zvláštního a když jsem to zkoumal trochu pečlivěji dozvěděl jsem se zajímavé věci."Možná by jste měla dělat něco s těma vlasama." tuhle větu jsem řekl normálně ale na tu další jsem zdůraznil "Nebo se vám začnou úplně rozpadat." Snad to pochopili a věděla že je mi jasné co je zač.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Fri Apr 11, 2014 10:54 am

Kdybych měla žilky určitě mi právě teď bude pulzovat na spánku. Zavřela jsem oči a když je znovu otevřela tak se ten mladík za stěnou začal zvedat do výšky stejně jako má ruka a pak jedním náhlým trhnutím narazil zřejmě zepředu o krystalickou stěnu u brány a svezl se na zem.
"Jestli je to vše co jste chtěl, cestu zpět znáte, mám daleko lepší věci na práci, než tu poslouchat narážky na mou osobu." nechala jsem ruku zase spadnout volně po boku
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri Apr 11, 2014 10:59 am

Z ničeho nic jsem se vznášel ve vzduchu a letěl jsem naproti té stěně. Ovšem nejsem úplně mimo a tak jsem použil Rai no Hokou abych se od zdi bleskově odrazil přímo na místo kde jsem předtím stál. Byla to taková rychlost že to vypadalo jako kdybych se teleportoval."Ehm tohle příště prosím nedělejte jinak by jsem vám mohl také ublížit." pod maskou jsem se znovu pousmál a oprášil jsem si prach z ramene." Takže paní nemrtvá vládkyně Oto, když už to tedy musím říct takhle. Máte tady pro mě nějakou zábavu. Tedy něco jiného než se vám starat o vlasy. I když i to by byla výzva."
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Airis Tooya Fri Apr 11, 2014 2:20 pm

Po mém úprchu z úkrytu jsem byla velice znepokojená. Krystal byl stále okolo celé Otogakure no Sato a já neměla šanci se dostat ven. Situace u brány...slyšela jsem nějaké nárazy a proto mě napadlo, že by tu mohl být někdo, kdo by se snažit o totéž. Zničit krystal. Byla tam ta divně pokukující žena která toužila po životě. Rvát se se zombie nebyl nikdy moc dobrej nápad, neměla jsem ráda zombie...vůbec, ale co, aspoň jsem se nemohla nijak nudit. Moje chakra byla opět na maximum a nejen to. Jako bývalá nositelka Hachibiho jsem pociťovala pozůstatky, snad třetinu jeho chakry navíc.
Reina byla několik metrů ode mě a já cítila, že zamnou míří někdo další a to Madara. Pohlédla jsem nad sebe. Kopule byla kolem celé vesnice. Ten muž za ním...Netušila jsem kdo to je, ale očividně se snažil dostat dovnitř a já ven. Rozbít....krystal. Zamyslela jsem se a pohlédla periferním viděním za sebe a pak na Reinu, kterou zaneprázdnil ten muž. Kdo by si pomyslel, že konec nastane tak rychle. Pousmála jsem se. Jiná možnost nebyla, bylo očividné, v jaké situaci jsem. Mohla jsem si zvolit jakékoliv místo úniku, jakékoliv. Ale já jsem nechtěla. Třeba poslední pohled očí té ženy by mi něco řekl...kdo ví.
Poskládala jsem pečetě.  Chi no Bunshin. Vedle mě se objevily dva klonové. Jeden z nich si kousl do prstu, že kterého mu tekla krev a za nabrala formu biče (Chiton no Muchi) Můj druhý klon použil techniku Chiton no Sekai, proto se okolo něj stále pohybovaly krkvé malé kuličky, ve velkém počtu, které se proti nějaké nepříteli dostaly světelnou rychlostí, jako kdyby vás někdo střelil puškou. Já jsem zformovala na svých paží dvě velké ostré hroty, připomínající kosu (Chiton no Ken). Vypotřebovala jsem větší procento mé chakry ,ale k té zvláštní, k té menší třetině cizí chakry jsem se ani nedotkla, možná jsem s ní měla něco v úmyslu, kdo ví. Každopádně, všichni tři jsme se rozběhli proti Reině s rozestupem. Klon používající krvavé kuličky útočil již z dálky a tak jí musel alespoň trošku zaměstnat. Další tah byl na Reině, i přes to mohla zaznamenat, že postupuji rychle, nehledíc na nějaké čekání soupeře. Samozřejmě, že jsem po celou dobu já sama kontrolovala přítomnost dalšího člena a to Madary, proto mé pravé já mělo v rukávu jedno menší eso.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Apr 11, 2014 2:37 pm

Dorazím k bráně, kde Reina udržuje nějakého muže mimo vesnici a Airis na ní útočí zezadu. Složím dvě pečetě, klepnu podpatkem do země a za Reinou se vztyčí hliněná stěna, která jí kryje záda od Airisiných klonů. Sám pak vykročím k pravé Airis, jež se zdržuje vzadu a na tváři mi hraje pobavený úsměv. Reino, ručíš mi za to, že ten krystal nikdo neprolomí... řeknu klidným hlasem a usměrním její činnost.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Fri Apr 11, 2014 2:51 pm

Neříkali mi legendární pro nic za nic. Přítomnost Airis jsem ani nemusela cítit, ANBU kolem mě reagovali přesně tak, jako by na mě chtěl někdo zaútočit, pak za sebou ucítím zvednutí půdy. 4 ANBU okamžitě obklíčili Airis a čekali moje popřípadě Madarovi rozkazy.Jeden, který stále stál kousek za mnou se nyní postavil vedle mě.
"Nutno dodat, že jsem něco takového i čekala." mírně jsem se natočila na falešný profil a sledovala ho pod maskou rineganem. Už jen to jiskření kolem těla někdy viděla.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Apr 11, 2014 3:19 pm

Všiml jsem si zmatku před branou.. Zasáhnout ?.. využít toho, polomit krystal a utéct ?.. ne, už jsem utíkal dost. Jsem nejsilnější Uchiha téhle doby.. nebojím se nějakých mrtvolek.. a navíc, s Airis jak jsem sledoval, jsem měl větší šanci uspět.. přecejenom i Madara byl můj cíl Konoha ještě chvilinku počká. Pomalu jsem došel a postavil se vedle Airis. "Jsem otcem.. nesmím tu umřít.. takže se koukej snažit.. Jedno info.. tamta zrůda" Ukázal jsem na Reinu. "Je Edo Tensei.. dokud nesejmeme tady dalšího mrtvoláka.." Ukázal jsem na Madaru. "Tak tamta zrůdička..." Ukázal jsem opět na Reinu. "Se vždy respawne.. jak v každé druhé hře.. otravný já vím..A ještě něco.. bacha na jeho oči." Zaujal jsem bojovou pozu a sundal si masku, pak i košili abych mohl kdyžtak aktivovat pečet.. Ta košile byla překrásná.. proč ji trhat žejo ?
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 4 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru