Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 20 z 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 20 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 20 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Jun 02, 2014 2:45 pm

"Hmm no nevadíí ... ako tak rozmýšľam, keď to bola tak dôležitá misia tuším bude lepšie ak by si šla predo mňa. Predsa len sa to Hokage musí dozvedieť, čo najskôr no nie?" Zazubil som sa na ňu. Naozaj mi to vôbec nevadilo a k tomu ja som mal času dosť hlavne teraz, keď viem, že konečne budem môcť ísť aj ja na nejakú misiu a tým prispejem nejako k dedine aj ja.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Jun 02, 2014 2:56 pm

" Díky " Usmála jsem se na něj znova a šla ke dveřím. Ještě jsem se s ním ale bavila " Ale byla to celkem fuška, na to že jsem teprve chunnin. Ale zase to bylo zajímavé, ráda půjdu na takovou misi znova abych se zlepšila " Mluvila jsem upřímně ale zároveň pobaveně.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Jun 02, 2014 3:05 pm

"Ja by som bol rád aspoň tým chuuninom, ale budem viac makať a doženiem ťa, aj keď to nebude tak skoro." Povedal som a pri tom som sa na ňu zazubil. Veril som si, že ju doženiem aj s tým, čo som zameškal. K tomu musím dokázať Hokagemu, že som hodný toho aby som sa mohol naučiť to, čo chcem. A to, čo som aj chcel pre to som vedel naozaj poriadne makať.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Jun 02, 2014 3:08 pm

Konecne jsem se dotrepal az na hohu a myslel ze jsem konecne skoncil a dam si par dni oddech. Akorat me vytocilo ze zase musime cekat. "Jashine si ze me delate snad srandu. Konecne se sem dostaneme a ted tohle." Fakt jsem mel tohohle plny zuby a s mym stestim zase odpalim na nejako misi. Se mi stavalo posledni dobou moc casto.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Mon Jun 02, 2014 6:10 pm

Dorazili jsme konečně do Konohy a nemohl jsem se dočkat, až uvidím svého tátu. Neviděl jsem ho hrozně dlouho.
Následoval jsem tým do kanceláře a všiml jsem si, že čekáme v řadě. "Achjo.."
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Mon Jun 02, 2014 6:15 pm

Dorazil jsem jako poslední, cestou jsem si koupil hotdog a pomalu jej jedl. Byl skvělý, jako vždy. Měl jsem vážně velkej hlad. Nevšiml jsem si, že je tady Kin Uchiha. Rovnou jsem šel ke dveřím, jsem přece jounin a je to velmi naléhavé a rovnou zaklepal, nečekal jsem a rovnou vešel. Ty nezdvořáku. zamručela Enma.
Nechal jsem otevřeno, aby ostatní šli za mnou. "Zdravím tě, Hokage-sama, Assasine, kamaráde," usmál jsem se na něj. "Ty jsi posiloval?!"všiml jsem si jeho vyrýsovaných svalů.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Mon Jun 02, 2014 6:23 pm

Sarutobi přišel, otevřel a vešel. To je fakt frajer.zakroutil jsem hlavou a vešel dovnitř. Byl jsem nervozní, z toho, až jej konečně uvidím. "Tati!!" pozdravil jsem ho a chtěl ho obejmout, ale už jsem velký kluk.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Jun 02, 2014 6:30 pm

Následovala jsem ostatní do kanceláře kde jsem spatřila Hokageho. Byla jsem ráda, že ho zase vidím. Posledně mě celkem odbyl, ale na to už jsem taktéž skoro zapoměla. " Zdravím Hokage-sama. Vítejte doma " Přivítala jsem ho zároveň a šla blíže, přičemž jsem si všimla Tobira.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 02, 2014 6:44 pm

Á posila..zvedl jsem oči a pohlédl na dveře. Někdo opět zaklepal a chtěl jsem zvolat dále, když v tom se dveře otevřely a vstoupil Sasuke Sarutobi. Neviděl jsem ho takovou dobu!
"Zdravím tě, starý brachu! Jak se máš? No trochu jo.."začervenal jsem se. Měl bych se rychle obléknout. Šel jsem k velké skříni a otevřel ji, našel jsem tam jeden ze svých plášťů. Styděl jsem se, ale nezapnul jsem si ho úplně. Sedl jsem si a usmál se. Přišla Shiranui, Hikaru a můj milovaný syn.
"Shiranui, Hikaru, Tobiru! Tak moc rád Vás vidím! Co Vás sem přivádí?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Jun 02, 2014 6:50 pm

" My vás samozřejmě také rádi vidíme Hokage-sama. O tom co se dělo by jste si měl promluvit s kapitánem. " Pousmála jsem se a ukázala na Sasukeho. Dívala jsem se ale kam zmizla Sakura, myslela jsem si že jde nakonec s námi za Hokagem, ale asi jsem se zmýlila. Každopádně jsem nechala radši mluvit je aby to vysvětlili.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Jun 02, 2014 6:51 pm

Všetci vošli, nevedel som, či teraz budem môcť ísť dovnútra, keďže mi Shiranui hovorila aj to málo o misii tak som pochopil, že to asi len tak nebudem môcť počuť. Radšej som ostal vonku, lenže nezatvorili dvere a ja som tam tak stál. Takto som mohol počuť všetko o čom sa bavia. Bol som na to až príliš zvedavý, než aby som sa niekam odpratal.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Mon Jun 02, 2014 7:18 pm

Shiranui měla pravdu..Nadechl jsem se a spustil.
"Assasine, v době tvé nepřítomnosti mě oslovila Rada a vyslala na misi. Ještě předtím je důležité, abys věděl, že Hanzou je mrtvý. Někdo ho odstranil a vlády se zmocnil někdo špatný, zlý a bylo to hlavně neprávem. Rada dostala echo a žádost o pomoc od povstalců..Vyslala mě, nařídila abych sestavil tým a vzal si sebou část armády. Měli jsem pomoci povstalcům a anektovat Ame. Vyslal jsem tým pro zjišťování informací, byla tam Shiranui, kterou unesli. My jsme ji šli zachránit, ještě předtím se s nnámi spojila Hana Ichiro, byla dříve v Konoze, dostala azyl. Spojila se s námi, vyjednal jsem s ní dohodu o spolupráci mezi Konohou a Ame, pod podmínkou, že si Ame zachová svou vládu. Souhlasil jsem a šli zachránit Shiranui. Já s Hanou jsme bojovali v centru, demoralizovali armádu Ame a podpořili hlavní boje. Sakura, Tobiru a Hikaru šli zachránit Shiranui. Měli ji je osvobodit. Nic nešlo podle plánu, zůstali tam a když se vrátili byl Amekage pryč. Rád bych tedy slyšel, co se tam dělo. Shiranui, mohla bys prosím?"
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Jun 02, 2014 7:57 pm

" Ehm, tak když už musím tak tedy začnu spíš od začátku kde jsme se rozdělili abych vše vysvětlila. Tak tedy když jsem se snažila získat nějaké informace přičemž jsem chtěla využít dobrosrdečnost v obyvatelích tak ke mě přiskočili tři ANBU, kteří mě zatáhli do opuštěné budovy. Nějakou dobu jsem hrála, že nic nevím, ale nebylo to k ničemu. Když mi však chtěli ti tři něco udělat musela jsem zakročit. Společně s Neru jsem na ně nečekaně zaútočila. Čímž jsem jednoho z nich na jednu ránu sundala, druhý který byl kousnut Neru však využil nějaké techniky a hrál mrtvého. Třetího jsem později nakonec dostala, ale to až potom jsem zjistila že ten druhý nebyl mrtvý. Nebyl čas na místě ohledávat těla kvůli životním funkcím. Je mi to nesmírně líto, že jsem neuspěla. " Uklonila jsem se trochu se smutným výrazem a pokory. Pak jsem se zase narovnala a pokračovala " Potom jsem potkala Hanu, kterou jsem poslala do tábora aby předala informace o vesnici. Později jak už víte jsem byla zajata. Vyslali na mě snad půl vesnice a všechny jsem nezvládla, obzvlášť když na mě poslali kunoichi, která používala fuuton a jakési konfety. Padla jsem v půlce načaté techniky přímo mezi nepřítele na vyčerpání veškeré chakry a energie. Později jsem se vzbudila v kanceláři kde byl ANBU, který utekl a Amekage. Můj pokus o útek oknem samozřejmě neuspěl, trochu mě pocuchal ten ANBU za jeho přátele než ho Amekage vyhodil ven. Následně se objevila má záchrana, ale Amekage mi zapečetil mou sílu, takže jsem nějakou chvíli nemohla bojovat. Amekage na nás přichystal past a zapečetil místnost takže jsme byli uvězněni. Sakura nám dokonce zachránila život pomocí Katsuy. Málem jsme ho měli, ale přechytračil nás. Před tím než vybuchla budova, kterou Amekage odpálil s námi uvnitř tak nás kryl jakýsi krystal. Tobiru celkem vypadal překvapeně, jako by ho neovládal on. Já jsem nás bránila vodní techniku druhého Hokageho co jsem se naučila před druhou vlnou výbuchu. Pak jsme se probrali obklopeni Katsuy a vyrazili za kapitánem do ulic. To je vše. Ještě jednou se omlouvám za mou neschopnost. " Myslela jsem to upřímně.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Mon Jun 02, 2014 8:04 pm

V průběhu vyprávění jsem poslouchal a musel jsem něco dodat.
"Ale byli jsme fakt hustí! Kombinovali jsme své techniky a vydrželi jeho vlastní. Sakura nás chránila a léčila, ale proti papíru její brutální síla nezabrala. Amekage používal papír a zároveň nějaké pečetící techniky. Co se týče toho krystalu. Je to zvláští, jednou se zvedl prach, chtěl jsem ho odvolat, ale nešlo to. Jako kdyby ho někdo zvedl sám. Nemám tušení, co se stalo, možná, že reaguje sám od sebe? Kdo ví," rozzářil jsem se a pak jsem se rozhodl na něco zeptat.
"A kde jsi byl ty?"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 02, 2014 8:28 pm

Pozorně jsem poslouchal a kýval hlavou. Nelíbilo se mi to, co chtěla udělat Rada, ale Sasuke je dobře podfoukl, jak vidím, tak to budu muset u nich žehlit já.
"Ani ve snu bych nevěřil tomu, že dobýt Ame zvládnou tři chuuniny, a dva jounini. Velmi dobrá práce, že jste dokázali přežít a vydržet. Není důležité, že jste selhali v nějakých částech mise. Stává se to, neomlouvej se Shiranui. Jsem na Vás všechny moc pyšný." přemýšlel jsem, co bych ještě řekl, ale asi už nebylo co.
"Děkuji Vám za to, myslím, že bude úplně v pořádku, když vás tři," ukázal jsem na Shiranui, Tobiru a Hikaru, " s okamžitou platností povýším. Vaše schopnosti neodpovídají vaší hodnosti..vytáhl jsem tři povyšovací doložky, nadepsal na ně jména našich adeptů a podepsal je. Vstal jsem a každému z nich předal jeden dokument a potřásl jsem si s každým rukou.
"Skvělá práce, gratuluji," mezitím jsem si lámal hlavu nad tím zvláštním chováním krystalu. Poté jsem si sedl.
"Myslím, že poblíž byla tvá tetička Reina a pomohla Vám." odpověděl jsem jim s podivným úsměvem. Chvíli jsem přemýšlel, co jim odpovím, nakonec jsem se rozhodl, že pravdu, ale ne celou.
"Byl jsem na špionážní misi v jedné organizaci, která teď ohrožuje svět. Zjistil jsem po čem jdou a jejich členy. Ne všechny, bohužel. Poté provedli útok na Tsukigakure, která je bohužel také zničená. Dále mě napadl nebezpečný nukenin Sora no Sen, byl bych teď po smrti, kdyby se neukázal Sarutobi Sen, který je teď pravděpodobně mrtvý. Je mi to líto," pohlédl jsem na Sasukeho. V poslední době umřeli už dva členové jeho klanu.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Jun 02, 2014 8:44 pm

Po te co mi Hokage predal Osvedceni o poviseni. Jsem si klekl na prave Koleno a nasledne ze sebe vysoukal. "Dekuji-Hokage-sama. Bohuzel jsem mel tusit ze to byl klon myslym ze byl prekvapen mymy technikami byl celkem prekvapen, Dvakrat sem jej zasahl ale bohuzel to nezabralo. Nebyt Sakury tak zde jiz asi nejsem. " Byl jsem uprimny ale stvalo me ze jsem to nezjistil ze to byl klon. zatraceny plyn. probehlo mi v mysly.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Jun 02, 2014 8:50 pm

Byla jsem velmi překvapená, že nás povýšil. Nečekala bych že za toto budu povýšena. Převzala jsem se vší úctou, ale zkrátka jsem se neudržela. " Já to už nevydržím " Najednou to vypadalo jako bych se k něčemu chystala. A pak jsem vyskočila s výkřikem. " Je to tam. Konečně je ze mě jounin. Jeeej " Byla to celkem legrační podívaná, ale Shiranui byla z toho nakonec opravdu upřímně nadšená i když si na misi moc nevěřila. Sledovala pak upřeně dokument kde bylo její jméno u postu Jounin. Nemohla se toho nabažit.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Mon Jun 02, 2014 8:59 pm

"Vidím, že jsi zažil taky pěkné dobrodružství. Je mi líto našich padlých spojenců Tsukigakure," byl jsem skleslý a pak si uvědomil, že mě povýšil.
"Bože tomu nemůžu uvěřit! Jsem fakt hustej!" začal jsem poskakovat na jedné noze a předvedl zvláštní taneček.Hokageho kancelář - Stránka 20 Ero_sennin_avatar_by_stelyx_92
"Velký žabí mudrc z hory Myobokuzan, je konečně Jounin! Střeste se ho!" Hokageho kancelář - Stránka 20 Jiraiya05
"Tobiruuu Senjuu!" měl jsem opravdu radost. Konečně můžu zesílit a naučit se senjutsu!
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 02, 2014 9:18 pm

Ze srdce jsem se zasmál tak, jak už dlouho ne. Smál jsem se jejich radosti a do mého srdce to také přivedlo radost. Opravdovou radost. Smál jsem se dobrou minutu a stíral slzy z očích.
"Tak jo, odpočiňte si. Shiranui, mám pro tebe práci a pak bychom se mohli věnovat chvíli tréninku. Potřebuji, abys zašla do Kirigakure no sato se zprávou. Pokud chceš, můžeš to udělat hned, ale netlačím na tebe."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Jun 02, 2014 9:25 pm

Popřemýšlela jsem o tom asi vteřinu a nahodila takovej přemýšlející výraz a pak se ozvala. " Beru " rychlá odpověď, nejlepší odpověď. " Stačí mi říct nebo sepsat vše co potřebujete, nějaké info kdyby se na něco ptali a já hned vyrazím. Budu doma coby dup. Ani si nevšimnete že jsem byla pryč. " Usmála jsem se, ale kdo ví, třeba budu zpátky aniž se naději.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Jun 02, 2014 9:27 pm

"Hai Hokage-sama." Rekl jsem totalne neutralne. vsichni se radovali zdrejmne krom me. Pro me to nebylo nic moc zvlastniho mozna jen to ze ted mi opravdu koncil bezstarostny zivot. Ale mel jsem radost ale ne az takovou jako ti dva. Mozna proto ze jsem se stim nemel skym podelit nebo proto ze jsem si nepripadal az tak zaslouzeny na to abych byl povysen. NAkonec jsem se zvedl Uklonil ostatnim a pomalu se vydal nekam do ulic.
(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 02, 2014 9:45 pm

Pokrčil jsem rameny a předal svitek se vzkazem a připojil další dvě techniky.

Vzkaz:


"Tady je," podal jsem mu svitek s dalšími svitky. "Neztrať je a nikomu nedávej. Buď rychle zpátky a po cestě se netoulej. Nezapomeň být ustavičně na pozoru a drž se osvědčených tras. Nezapomeň, na cestě nesmíš nikomu a ničemu věřit. Až dojdeš do Kiri, můžeš být sama sebou." potom jsem si vzpomněl na HIrin.
"A ještě něco, jakmile odejdeš z kanceláře, po levé straně jsou dveře, sedí tam slepá dívenka Hirin, je z Kirigakure. Doprovoď ji prosím zpět domů. Děkuji," pousmál jsem se. "Pak tě čeká kýžená odměna,"mrkl jsem na Shiranui.
(S Hirin klidně hýbej, nebude tady, tak ať ji nezdržujeme.)
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Jun 02, 2014 10:00 pm

Převzala jsem svitky s technikami i samotný vzkaz a ukryla jsem si je na bezpečné místo ve svém oblečení. Následně jsem se uklonila a rozloučila se " Tak já vyrážím přátele. Mějte se fanfárově a brzy se uvidíme " Trochu jsem se ke konci rozloučila jak jsem to znala z jedné pohádky co jsem viděla. Přišlo mi to vtipné a možná se znovu všichni rozesmějí. Pak už jsem zamířila k Hirin, kterou jsem pozdravila, vysvětlila vše potřebné, vzala ji za ruku a odešli jsme spolu.
(přesun Shiranu a Hirin)


Naposledy upravil Shiranui Heiwa dne Mon Jun 02, 2014 10:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Mon Jun 02, 2014 10:01 pm

Už mě tady nebylo třeba.
"Doufám, že to dáš s Radou do pořádku, měj se, víš kde budu. Musím se prospat," zamával jsem mu a odešel.
"Mějte se děcka!" přesun
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Mon Jun 02, 2014 10:01 pm

Já už šel taky.
"Díky taťuldo. Měj se, já se půjdu prospat a pak půjdu trénovat." rozloučil jsem se a šel.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru