Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jazero

+7
Goku
Itama Senju
Hebi
Hitomi Yamada
Shinobi
Hyuuga Mikomi
Hikaru Hyuuga
11 posters

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Jazero Empty Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 12, 2014 4:19 pm


Jazero 0NdSyDi

Pokojné jazierko na hranici Kawa no Kuni (川の国, "Zem riek")
a Hi no Kuni (火の国, "Zem ohňa"), obklopené ľudskou rukou nerušenými úkazmi matky prírody. Jedná sa nepochybne o prakticky dokonalé miesto na prechádzky a odpočinok.


Naposledy upravil Hikaru Hyuuga dne Tue Aug 12, 2014 4:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 12, 2014 4:25 pm

Spolecne s Mikomi jsme prochazeli kolem jezera. Puvodni paln byl jit rovnou do vesnice ale ja si musel v hlave srovnat myslenky. Preci jen jsem opustil vesnici jen tak tudis sem si musel nest nasledky. Nakonec jsem si sedl na breh reky a premyslel proste jsem nemohl jen tak jit jako by se nic nestalo i kdyz jsem se snazil ale to neslo. Sedel jsem tam a ziral do jezera. Do krasne krystalove ciste vody. Zacinal jsem si prat abych nikdy nikam nesel.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue Aug 12, 2014 6:33 pm

V tichosti jsem jej následovala, jen pár kroků za ním. Nechala jsem ho jít kam si jen přál, ale bylo mi jasné, že bloudí bez cíle. Hledá snad marně nějaké místo, které by mu dopřálo klid? Marný boj.

Opřela jsem se o jeden ze stromů a pozorovala ho. Usadil se u jezera a já mohla jenom hádat jaké myšlenky se mu honí hlavou.
"Přeješ si zůstat sám?"

Sice jsem tu byla jako strážný anděl, ale rozhodně ne bachař.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 12, 2014 6:49 pm

Nemel jsem moc myslenek kloudnych. Ale nejak jsem to musel prezit. Byla to tvrda realita bohuzel.
"Ne to je vporadku vase pritomnost mi nevadi." Rekl jsem a snazil si dat veci do poradku teda alespon v me hlave. I kdyz to taky bylo celkem neuspesne.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue Aug 12, 2014 6:57 pm

"Dobrá tedy." sklopila jsem hlavu a pokračovala ve svorném mlčení. I já sama měla velmi o čem přemýšlet. Těžko říct, co to všechno mělo znamenat. Mrzelo mě, že by bývalo snad lepší, kdybych se do toho vůbec nemotala. Na druhou stranu, kde by Hikaru skončil? Cesty osudu jsou nevyzpytatelné. Nikdy nemůžete stoprocentně říct, co vás čeká. Kupříkladu já věřila právě teď tomu, že nás čeká dlouhé ticho.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 12, 2014 7:07 pm

Po Chvili mlceni sem se to rozhodl porusit. Spise me zajimalo par veci a proc nevyuzit te samoty kdo vi kdy se to jeste stane takhle.
"Emm.. Mikomi Kolik vam vubec je? A Mate nejakeho pritele?"
Tak nejak me napadlo ze mi asi jedna prileti. Ale co zmuzu vrtalo mi to hlavou a navic lepsi premyslet o necem takovem nez neco co me dohanelo k silenstvi.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue Aug 12, 2014 7:20 pm

"Kdo se moc ptá, moc se dozví." odbyla jsem Hikara možná až příliš krutě. Možná časem dostane šanci poznat, že své soukromí si hájím nadevše. Náhle mi vidina naprostého ticha nepřišla až tak špatná.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 12, 2014 7:29 pm

Tak to bylo krute. No pak mi doslo ze mozna o tom nechce mluvit. A to jsem respektoval.
"Dobre tedy." Byla posledni slova co ode me mohla slyset. Nakonec jsem se vratil zpet ke svym myslenkam ktere byly stale ve stjnem chaosu jako pred chvili.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Tue Aug 12, 2014 8:53 pm


Nie nadarmo sa hovorí, že toto miesto je skvelé pre odpočinok.
Mladí Hyuugovia sa sotva stačili nazdať a už sa aj nad krajinou zmocnila temná noc. Belasé nebo tmavne, oblaky sa prevaľujú na oblohe. Vládne bezvetrie, ani len lístok sa nepohne vo vánku. Veľký strieborný mesiac sa smutne díva na svoje dvojča na hladine mĺkveho jazera. Atmosféra bola vskutku i v tejto neskorej hodine čarovná. Všetko nasvedčovalo tomu, že sa nič nemôže pokaziť a skôr či neskôr sa Hikaru zmieri s osudom, ale to sa do toho stačili zapojiť neznáme sily. Nejednalo sa o nič fantastické, na svedomí to mala tajomná osoba.

Na konár sa usadil vták neznámeho pôvodu.
Bol to už na pohľad dravec, ktorý si dával obzvlášť veľký pozor na to, aby nebol spozorovaný. Je možné, že ak by čo i len jeden z prítomných Hyuugov mal aktivovaný byakugan, včasne by si uvedomili, že sa nejedná o divoké zviera, ale zotročený nástroj na hľadanie a špehovanie. Neubehla dlhá chvíľa a hneď sa aj zdvihol zo svojho dočasného útočiska, skoro ako keby sa hnal za svojim pánom, oboznámiť ho so situáciou. Ak by niekoho v danej oblasti niečo podobné napadlo, neboli by to len domnienky, ale čistá pravda. Na stope im totiž boli veľmi nebezpeční ninjovia. Nanešťastie pre konožanov sa navyše nenachádzali nijak zvlášť ďaleko.

"Mám vás," prehovorila zjavne vedúca osoba,
na ktorej ruku pristál spomínaný dravec. Vzhľadom na to, že ani jeden z Hyuugov ale v tejto kritickej chvíli nemal aktivovaný byakugan, ho ešte nebolo vôbec možné zahliadnuť.
"Mali sme šťastie, že sa rozhodli urobiť si prestávku. Ako náhle by sa dostali do Konohy, už by to nebola prechádzka ružovým sadom," potešil sa neznámy, zatiaľ čo naňho reagoval ženský hlas, očividne patriaci jeho spoločníčke.

"Tak to teda poďme čo najskôr vybaviť, nech sa môžeme vrátiť domov. Použime našu tradičnú formáciu-" navrhovala, ale nanešťastie bola včas prerušená akýmsi obzvlášť hlbokým hlasom.
"To predsa nemôžeš myslieť vážne! Máme za sebou zbytočne dlhú cestu, mohli by sme sa s nimi aspoň malinko pobaviť! Náš šéfik už urobil dosť práce tým, že ich pre nás vystopoval... zvládneme to predsa sami, pekne po starom! A ak by sa aj náhodou niečo zvrtlo, stále budeme mať v bezpečnej vzdialenosti zálohu..." naliehal neznámy muž.
"To neznie zle. Som taktický typ, rád si preklepnem schopnosti súpera predtým, než sa vrhnem do otvoreného boja... naša formácia navyše spotrebúva priveľa chakry..."
"Výborne! Takže je rozhodnuté..." s týmito slovami sa neznáma trojica rozdelila.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 12, 2014 9:29 pm

Uz byla noc Pritomnost mikomi mi nevadila ale na chvili jsem usoudil ze bude lepsi kyz se pujdu projit a o samote.
"Mikomi ja se pujdu na chvili projit za chvili jsem zpet." Rekl jsem a pak jsem se vydal pryc po brehu jezera ani nevim kjak jsem se dostal az sem ale byl jsem hodne daleko no zdrejme to zpusobilo to ze jsem byl zamysleny.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Tue Aug 12, 2014 10:47 pm


Hikaru mal väčšie šťastie, než si možno sám uvedomoval.
Neznáma skupina ninjov totiž bola mocnejšia, keď bojovali bok po boku.
"Tse, máme to ale poriadnu smolu. Asi bude lepšie, ak počkáme..." prehovorila ženská postava, ale jej návrh bol prakticky ihneď zamietnutý jej nadšenejším spoločníkom.
"Ale no tak! Nemáme istotu, že nás dovtedy neodhalia! Takúto príležitosť si nemôžeme nechať uniknúť! Bude to po dlhom čase súboj jeden na jedného! Nemáš radosť?"
"To je príliš riskantné! Nemôžeme ich brať na ľahkú váhu. Mali by sme bojovať so všetkým, čo máme," namietala neznáma žena svojrázne, ale úplne zbytočne.
"Netáraj nezmysly! Naplno dokážem bojovať jedine vtedy, ak je môj život v ohrození! Daj na moje slová! Prenasleduj toho chlapca, ja si zmlsnem na dievčati..."

"Pche... snažiť sa ťa presvedčiť nemá cenu... si neskutočne tvrdohlavý... tak teda dobre. Každopádne... nespomínam si na to, že by si mi mal právo dávať rozkazy. Ak už mám bojovať osamote, tak jedine s tým dievčaťom. Nemienim počúvať chlapské sexistické poznámky na moju adresu..."
"H-hej! Nie si teraz sama tak trochu sexistická? Nuž teda dobre, nech je po tvojom... vychutnaj si ju aj za mňa!" tak zneli jeho posledné slová predtým, než sa nepozorovane vydal za Hikarom. Jeho spoločníčka zatiaľ zostávala skrytá a pozorovala Mikomi, skoro ako keby ju chcela iba pohľadom zanalyzovať.

Na rozdiel od predstaviteľky hlavnej rodiny,
Hikaru nemusel nijak zvlášť dlho čakať. Jeho súper sa nehral na nejaké špehovanie a taktizovanie, ako sa na správneho shinobiho patrí. Ihneď potom, ako ho dobehol, sa mu ukázal na svetlo.
"Zdravím. Dovoľ mi, aby som sa ti predstavil. Som Ryuutora (竜トラ, "dračí tiger"), ninja z Takumi no Sato! Prišiel som sem z jediného dôvodu - pripraviť ťa o život!" vyslovil až prekvapivo hrdo. Celú túto scénu ale nemalo na svedomí to, že by to bol trúfalý hlupák. Nebol ani prehnane arogantný, akurát to bol ten typ človeka, ktorý si zo všetkých najviac užíva práve otvorené súboje. Jedine tak mohol s čistým svedomím zabíjať.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 13, 2014 8:43 am

Klidna prochazka se zmenila v jeste horsi pruser nez jsem byl.
Uz sem sem si myslel ze se vratime do vesnice jen tak. Nakonec jsem se zmohl jen na jedine.
"To mam teda radost."
Bylo jedine co jsem ze sebe dostal. Zase do pruseru sem se dostal. bytla moje myslenka.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 13, 2014 1:21 pm


RYUUTORA (竜トラ)

Bolo zrejmé, že nech by už Hikaru urobil čokoľvek,
z tohoto sa s najvyššou pravdepodobnosťou len tak bez súboja nevymotá. Kto ale asi tak mohol nariadiť jeho zabitie? Bolo už do značnej miery naznačené, že Takumi no Sato s Tanigakure spolupracuje. Mohol by za tým nebodaj stáť jeho otec? Veru, aj táto možnosť sa núkala. Predsa len sa mu tesne pred odchodom nepekne vyhrážal. Nech už to ale bolo akokoľvek, momentálne musel mladý Hyuuga čeliť podstatne závažnejším problémom.

"To by si teda mal mať. Pohliadni na onú vznešenú zbraň, ktorá ťa bude stáť život," prehovoril som nadšene a odhalil mu podobu svojho nezvyčajného meča.
"Jej meno je Gariantō (ガリアン刀). Jedná sa o čepeľ, ktorú nemožno zlomiť. Jeden z najúžasnejších dedinských vynálezov, navrhnutý špeciálne na zabíjanie. Nemusíš mať ale obavy. Ak si naozaj na úrovni jounina, určite to chvíľu vydržíš!" vydal som zo seba a už sa aj vrhol naproti Hikarovi.

Môj štýl boja bol pomerne jednoduchý - meč som využíval na útok, zatiaľ čo druhou rukou som sa v kombinácii s mojim špeciálnym brnením bránil. Nejednalo sa o nič prevratné, ale bol som presvedčený o tom, že môj súper už čoskoro pocíti, proti čomu vlastne stojí. Útočil som neprestajne. Moje kenjutsu zdanlivo nemalo rozoznateľnú podobu. Neriadil som sa nejakými trikmi a postupmi, sekal som tak, ako mi to prišlo vhod. Nejeden majster v šerme by si povedal, že som amatér, ale nebolo tomu tak. Práve tým, že som nemal jednoznačný štýl, boli moje útoky o to nepredvídateľnejšie. V kombinácii so silou a rýchlosťou, ktorými som disponoval, som si vždy dokázal hravo poradiť.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 13, 2014 1:39 pm

To ze se chvastal nejakou zbrani. Me celkem vytocilo. Aktivoval jsem Byakugan
Jazero 11 Jenz mi dal vyhodu jelikoz Byakugan vidi rychle predmety darilo se mi uhybat. Pote jsem vytahl jednu kourovou bombu a tu vyhodil Kour mi dal chvili cas na premysleni, co dal ja narosdil od nej videl a mel moznost uskocit do strany kde me nemohl videt.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 13, 2014 1:49 pm


RYUUTORA (竜トラ)

Hikarov nápad bol dobrý, ale nie dostatočne.
Bolo mi úplne jasné, že zostávať v dyme by pre mňa nedopadlo práve najlepšie. Uvedomoval som si, že má v porovnaní so mnou výhodu, keďže som vopred vedel, proti akému súperovi stojím, preto som sa rozhodol učiniť to najjednoduchšie, čo sa dalo. Prestal som útočiť a vyskákal na jeden z najvyšších stromov, kde na mňa spomínaný dym z bomby skrátka nemohol dosiahnuť.

"Myslíš si, že si získaš dosť času na to, aby ma to omrzelo?" poznamenal som. Nachádzali sme sa vonkoncom na otvorenom priestranstve. Nepotrvá dlho a dym rozfúka vietor. Ak by sa mi medzitým pokúsil uniknúť, ako náhle vylezie a budem ho mať na dohľad, zaútočím. Presne to som mal v pláne. Je pravda, že som k celému súboju pristupoval nadšene a netrpezlivo, ale to neznamenalo, že sa dobrovoľne vrhnem do očividnej pasce.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 13, 2014 1:55 pm

Dym my poskytl dost casu abych poskladal pecete na Kawarimi a on nemel potuchy co se tam delo i kdyz vyskocil na strom melo to nevyhodu ze jsem vedel o vsem co dela. Sporovnani dosahu Mikomi a meho Byakuganu jsem byl bridil ale tak daleko aby se dostal z meho dohledu nebyl. Jakmyle se dym rozestoupil uz na pritomneho letely Kunaie s vybusnymi listky. Vedel jsme ze jsem v kasi. Ale nechtel jsem pouzit svou techniku nebylo by to moudre i kdyz jsem ji pouzil jednou ale jeji nasledky jsem znal.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 13, 2014 2:23 pm


RYUUTORA (竜トラ)

Hikaru mal fakt šťastie, že použil Kawarimi.
Pravdou totiž je, že som čakal presne na to, čo vlastne učinil. Nepotreboval som vstúpiť priamo do centra diania. Ako náhle som postrehol, že sa na mňa rútia kunaie, bez váhania som zoskočil, ale ešte počas letu som vykonal niečo ďalšie. Obrovskou silou som meč namieril rovnakým smerom, odkiaľ ku mne prileteli zbrane, následkom čoho sa udialo voľačo nepekné.

"Mám ťa!" vykríkol som oprávnene. Moja čepeľ sa totiž neuveriteľnou rýchlosťou natiahla a zasiahla pôvodcu útoku. Tým som konečne odhalil podstatu môjho meča. Dokázal som ho naťahovať a ovládať tak, ako som uznal za vhodné. Uvedomil som si ale celkom rýchlo, že som s najvyššou pravdepodobnosťou prebodol iba nejaký kus dreva. Nie je ani nutné dodávať, že ma to nijak zvlášť nepotešilo. Na druhú stranu som ale bol rád, že to neskončilo tak rýchlo.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 13, 2014 2:38 pm

Mel Pravdu zasahl jen spalek dreva kdezto sjem se obevil zenim a do jeho zad jsem pouzil Hakke Hasangeki (drtič hor) Jazero Hakke-hasangeki-o Mel smulu v tom ze nemel sanci se ani otocit vse bylo az moc rychle na to aby neco podnikl. Doufal jsem ze to rozbyje to jeho brneni. Bylo mi jasne ze to nebude jen tak vzhledem k te jeho zbrani predpokladal jsem ze taky to bude nejaka forma zbrane. A doufal jsem take ze so rozbije Hubu o nejaky ten strom. Ale stale jsem byl v pozoru pred utokem podobneho typu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 13, 2014 3:05 pm


RYUUTORA (竜トラ)

Nebolo pochýb o tom, že Hikaru skutočne oplýval úrovňou jounina. Nebyť toho, nedokázal by ma tak jednoducho vylákať a následne využiť štrbinu v mojej obrane na to, aby včas zaútočil. Každopádne jeho plán nebol až tak úspešný, ako by očakával. Je pravda, že som nemal dosť času na to, aby som sa otočil a zvrátil jeho útoky, ale predsa len to nič nemenilo na tom, že Hakke Hasangeki z neznámych príčin postrádalo svoju obvyklú silu. Výsledok bol, že ma neodsotil do najbližšieho stromu, akurát malinko proti mojej vôli posunul.

"Heh... si dobrý. Ak by si zaútočil spredu, ani by som to necítil, ale takto sa priznám, že to aj trochu bolelo," prehovoril som a neotáľal. Využil som fakt, že bol Hikaru príliš pohltený vo svojom útočení, a priamo počas neho mu celou silou voľnou rukou udrel do tváre. Odohralo sa to zároveň s jeho technikou, takže vyhnutie sa neprichádzalo do úvahy. Ako som bol ale vôbec schopný prejaviť až tak ohromne výraznú odolnosť?

"Ou, prepáč, zabudol som to zmieniť. Môj majestátny meč nie je jediná špeciálna výzbroj, ktorú mám. Predstavujem ti Mugen Kōgai (無限甲蓋). Ako náhle sa k nemu priblíži akýkoľvek zdroj chakry, začne ju vysávať, či už ide o ninjutsu alebo taijutsu. Určite chápeš, čo to znamená. Tvoj juuken a akákoľvek technika, ktorá ho využíva, je proti mne prakticky nepoužiteľná. Ak ma chceš poraziť, pôjde to jedine hrubou silou!" vysvetlil som mu jasne. Je pravda, že najlogickejšie boli útoky na miesta, kde sa nenachádza "tigria hlava", ale do jej poľa pôsobenia spadalo nanešťastie pre Hyuugu celé moje telo.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 13, 2014 3:30 pm

To co se stalo me moc neprekvapilo teda ano ale ne nejakextra. Teda to ze na me pouzil muj vlastni utok to me vyvedlo z miry znacne. Jen co jsem narazil do stromu sem se rozhodl udelat zoufaly krok. Postavil jsem se a z koutku ust si setrel krev. Pri stavani jsem vsak nenapadne vytahl nekolik vybusnych listku. Pote se postavil do pozice na Hakke Rokujūyon Shō "Nepodcenuj me!!Jazero Ninja_art_shin_hakke_rokujuyon_sho_by_darkwolf099-d4qzkdr Mohlo to vypadat jako ze mi to nedochazi. A Taky sem predpokladal ze se nebude ani pokouset branit. Pokud si byl az tak jisty ze jej nezranim. Ucel byl jediny rozptylit jej od meho praveho ucelu. Behem nekolika uderu jsem mu umistil nekolik vybusnych listku po castech brneni kde to nemohl videt. Jedina sance pro me byla znicit to brneni. Jeden listku jsem umistil primo do tygri tlamy. Neslo o utok zalozeny na cakre. i kdyz jsem prisel o nejakou cakru doufal jsem ze to nebude marne. Rychlost Hakke Rokujūyon Shō byla velka na to aby nekdo zaznamenal co se deje jen pouhym okem.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 13, 2014 3:57 pm


RYUUTORA (竜トラ)

Bol som pripravený čeliť akémukoľvek útoku.
Nikdy by ma ale nebolo napadlo, že sa Hikaru pokúsi o voľačo takéto. V istom zmysle mal pravdu. Skutočne som sa ani nepokúšal zbytočne vyhýbať, keďže som vedel, že ani len čiastka z chakry, ktorou sa snaží ovplyvniť moje tenketsu, neprenikne.
"Oj oj, nepočúval si? Hovorím, že juuken je nepoužiteľný," chvastal som sa, neuvedomujúc si, aký bol Hyuugov skutočný zámer. Vďaka byakuganu si ale už i samotný Hikaru musel stačiť uvedomiť, že jeho pokus skončí neúspešne. Výbušné lístky sú vonkoncom iba kúsky papierika, v ktorých je pečaťou uskladnená chakra. Ako náhle sa dotkli brnenia, nebolo ich možné odpáliť.

"Tse, začínaš byť malinko otravný," prehovoril som a ihneď po skončení Hyuugovho útoku naňho zaútočil môj meč, ktorý sa v tom čase už stačil vrátiť. Tentokrát ale nešlo o prosté seknutie. Pravdou je, že Gariantō bola zbraň zložená z niekoľkých článkov, ktoré spojoval kovový drôt. Ten reagoval na chakru užívateľa a hýbal sa všemožnými spôsobmi, skoro ako keby to bola živá bytosť. Nejednému človeku, ktorý sa s ňou stretol v boji, preto pripomínala draka. Hikaru bol nanešťastie pravdepodobne až príliš blízko na to, aby z toho dokázal vyviaznuť bez zranení.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 13, 2014 4:04 pm

Muj dalsi utok my nevysel. A to ze se zacal jeho mec zase hybat nebylo moc privetive. Nestacil jsem se plne vyhnout ale taky jsem nebyl nejak vazne zranen. Uskocil jsem dozadu a snazil se prijit na zpusob jakym tohle vubec prezit. Bylo to spatne a hodne. Mikomi nemela ani potuch co se tu delo a ja ji ani do toho nehodlal zatahovat. Jednoduse jsem vedel ze to nevyhraju. vzal jsem 2 Kunaie a pripojil na ne strunu pro pozsejsi pouziti mel jsem v planu je pouzit jelikoz zatim pouzival k Utoku pouze jednu cast mece a stale mu zbyvaly dve.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 13, 2014 4:15 pm


RYUUTORA (竜トラ)

Zdalo sa, že Hikaru skutočne nemá možnosť,
ako ma vážne zraniť. Ani jeden z nás na tom zatiaľ po stránke zdravotného stavu nebol nijak zvlášť zle, ale líšili sme sa zásobou chakry. Navyše to vyzeralo tak, že väčšina Hyuugových techník je nepoužiteľná, zatiaľ čo ja som mal ešte niekoľko trikov v rukáve. Nemienil som to ale zbytočne uponáhľať. Predsa len, podobnej zábavy sa i napriek svojej práci dočkám iba málokedy.

"Tak čo? Mám to brať tak, že si to už vzdal? Na to je ešte priskoro!" vykríkol som a opäť raz švihol jeho smerom. Tentokrát som svojmu meču ale venoval podstatne viac chakry ako predtým, čo malo za následok, že sa skutočne premenil na čosi, čo pripomínalo draka. Aby toho ale nebolo málo, jeho útoky boli ešte menej predvídateľné a rýchlejšie. Nedával som Hikarovi ani chvíľu na vydýchnutie. Ak sa chcel všetkému vyhnúť, musel byť prakticky neustále v pohybe.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 13, 2014 4:37 pm

Tohle je zle. Pomyslel jsem si. Nezbyvalo nez zvysit  uroven obrany. Dokonce i na pokon rychlosti a ne li nezm byl stale schopen reagovat na jeho utoku coz bylo jedine stesti. nezbyvalo mi nez to risknout.
"Drak proti drakovi" Jūho Sōshiken (Jemný krok: Lví pěsti)- Jūho Ryuuken (Jemný krok: Draci pesti) Jazero Paso_Suave_Doble_Pu%C3%B1o_de_Le%C3%B3n Rezal jsem svymy pestmy pokryte cakrou ve tvaru Dracich hlav.  Coz jsem doufal ze  poskodi jeho mec anebo dokonce uplne znici. Tahle technika byla  jedna zmala jenz by i na ukor odsavani cakry mela byt schopna   mi pomoct na chvili nez neco vymyslim.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 13, 2014 4:51 pm


RYUUTORA (竜トラ)

Tak sa zdá, že i Hikaru má ešte zopár trikov,
ktoré by mohli účinkovať. Veru, jeho dračie päste boli obstojným protivníkom proti môjmu meču. Nie je snáď ani nutné dodávať, že sa mu skutočne podarilo poškodiť niekoľko článkov, avšak za cenu toho, že i on sám čas od času schytal nejaký ten škrabanec. Žiadne vážne zranenie sa mi mu ale spôsobiť nepodarilo a ak by som v tom i naďalej pokračoval, je možné, že by mi naozaj zlomil hlavnú ofenzívnu zbraň. To som ale nemienil len tak dopustiť.

"Tse, toto mi nepripadá nijak zvlášť fér. Sú to dvaja draci proti jednému... ale ako myslíš. Ak chceš hrať špinavo, potom to budú traja draci proti dvom!" moje zvolanie nebolo len na parádu. Ako náhle som pochopil, že moje súčasné útočenie nemá budúcnosť, využil som už všetky tri čepele, vytvoriac tak až tri dračie hlavy. Nebyť toho, že je Hikaru Hyuuga, s najvyššou pravdepodobnosťou by to schytal takmer okamžite, ale zdalo sa, že i proti tomuto dokázal bojovať. Bola ale iba otázka času, kedy jeho zranenia budú natoľko vážne, že sa už nezmôže na ďalší pohyb. Dalo by sa totiž povedať, že sa efektivita mojich útokov týmto prefíkaným ťahom až strojnásobila.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru