Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jazero

+7
Goku
Itama Senju
Hebi
Hitomi Yamada
Shinobi
Hyuuga Mikomi
Hikaru Hyuuga
11 posters

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Goto down

Jazero - Stránka 9 Empty Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 12, 2014 4:19 pm

First topic message reminder :


Jazero - Stránka 9 0NdSyDi

Pokojné jazierko na hranici Kawa no Kuni (川の国, "Zem riek")
a Hi no Kuni (火の国, "Zem ohňa"), obklopené ľudskou rukou nerušenými úkazmi matky prírody. Jedná sa nepochybne o prakticky dokonalé miesto na prechádzky a odpočinok.


Naposledy upravil Hikaru Hyuuga dne Tue Aug 12, 2014 4:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Jazero - Stránka 9 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Seito Senju Thu Oct 22, 2015 6:40 pm

Hana si mě přitáhla blíže a pak si zabořila hlavu do mého ramena. Jemně jsem ji pohladil po hlavě a zatím nic neříkal. Mezitím však začala mluvit ona. Bylo to pěkné přání, ale bohužel nesplnitelné.
Následně mě pohladila po líci a přešla až na dolní ret. Pak mě i políbila. Chvíli jsme se ještě drželi a já se pak trochu odtáhl a podíval se jí do očí. ,,Vytvořím pro nás lepší domov. A až se pak vrátíš, tak budeš už jen šťastná." Mile jsem se na ni pousmál a chystal se na odchod. Nechtěl jsem, ale musel jsem. Kdyby si někdo v Konoze všiml, že chybím delší dobu, tak by si mě mohli spojovat se špehem. Až tak daleko zašla naše situace. ,,Mysli na mě a opatruj se mi."
Ještě jednou jsem se k ní přiblížil. Tentokrát jsem ji však pusu nedal na rty, ale směřoval jsem na čelo. Sotva se moje rty dotkly její kůže, tak jsem zmizel. Kéž by to šlo jinak, ale už se stalo. Hana zde tedy zůstala stát sama a já byl pryč... Kdy se opět shledáme? To byla otázka, na kterou nešlo jen tak lehce odpovědět.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 9 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Oct 22, 2015 7:16 pm

Sotva mi dal pusu na čelo, bol preč. Ostala som tu sama. Teda nie tak úplne, Fírnen sa tu niekde obšmietal, napriek tomu som sa cítila trochu prázdna.
"Dávaj si na seba pozor." Šepla som, sklopila pohľad a povzdychla si. Chýbal mi a to bol preč len pár sekúnd.  
"Ťahalo ťa to k nemu už dlhú dobu, čo?" Opýtal sa Fírnen, ktorý sa znenazdajky objavil späť na mojom ramene. Povzbudivo mi štuchol ňufákom do líca.
"Uh..." Akosi som nebola schopná normálne reagovať, len som sa dívala na miesto, kde ešte len pred chvíľkou stál.
"Nebuď smutná. Jedného dňa sa k nemu vrátiš...dovtedy budeš musieť s nami nejakú dobu pretrpieť." Malý dráčik sa nahlas uchechtol, potom roztvoril papuľu a priamo nad hladinou jazera vytvoril portál dosť veľký pre mňa. Bolo na čase vrátiť sa späť a pokračovať v tom, kvôli čomu som prišla. Fírnen ma pravdu. Nemala som dôvod byť smutná. Nelúčili sme sa naveky.  
"Máš pravdu." Pousmiala som sa na dráčika a vstúpila do portálu, ktorý ma zaviedol na miesto, kam ľudská noha len tak ľahko nevkročí. Do vysokých dračích hôr, kde prebývali legendárni východní draci.

-PRESUN-
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 9 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru