Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jazero

+7
Goku
Itama Senju
Hebi
Hitomi Yamada
Shinobi
Hyuuga Mikomi
Hikaru Hyuuga
11 posters

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 12, 2014 4:19 pm

First topic message reminder :


Jazero - Stránka 7 0NdSyDi

Pokojné jazierko na hranici Kawa no Kuni (川の国, "Zem riek")
a Hi no Kuni (火の国, "Zem ohňa"), obklopené ľudskou rukou nerušenými úkazmi matky prírody. Jedná sa nepochybne o prakticky dokonalé miesto na prechádzky a odpočinok.


Naposledy upravil Hikaru Hyuuga dne Tue Aug 12, 2014 4:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Goku Sat Jul 25, 2015 8:39 am

Ona to fakt spravila.. pomyslel som si. Aké ľahké by bolo.. spacifikovať, okradnúť, zabiť? Dokázal by som to spraviť behom sekundy. Stačil mi len jeden pohyb, rýchle tasenie skrytého tanta pod košelou, preťať krčnú tepnu a Kirigakure by bola o ďalšieho legendárneho šermiara kratšia. Bol som nukenin. Nemala mi veriť. Ale stále to spravila. Nemal som ale žiadne zlé úmysly. Len ma to úprimne prekvapilo a možno tak trocha potešilo. Keď zavrela oči, chvíľku som tam len sedel a sledoval ju. Po tom som sa však naklonil k jej tvári a pobozkal som ju na pery. Bol to pomalší bozk. Nikam som sa s ním nenáhlil. Následne som sa znova stiahol a pohľad som obrátil na tie jej hviezdy.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hirin Sat Jul 25, 2015 9:00 am

Byla jsem zranitelná a věděla jsem to. Bylo naivní ho poslechnout,ale tak nějak jsem měla pocit,že se mi nic nestane. Kdyby to někdo viděl,tak by si pomyslel,že jsem magor,který neuvažuje. I přesto vše jsem si dávala pozor. Poslouchala jsem okolí a všude byl klid,takže tasení zbraně bych uslyšela.
Srdce mi bilo,bilo silně. Přišlo něco lepšího. Políbil mě. Krasně příjemný pocit. Červenala jsem se ještě víc a srdce mi bilo,tak že nejspíš chtělo vyskočit z hrudi. Pomalu jsem otevřela oči a podívala jsem se na něho. Koukal na nahoru, na hvězdy. Zajímalo,co se mu honilo hlavou. Přiblížila jsem se k němu a pomoci ruky jsem mu otočila hlavu ke mně. Oplatila jsem mu polibek,
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Goku Sat Jul 25, 2015 9:43 am

Rukou ma chytila za tvár a taktiež ma pobozkala. Bol to veľmi príjemný pocit. Rád by som si ho užíval dlhšie, rád by som s ňou bol dlhšie ale. Bol som nukenin, ona shinobi. Mohla pocítiť nával malátnosti. Využil som jednoduchý uspávací jed ktorý som aplikoval na svoje pery.
"Prepáč.." šepol som, ešte kým zaspala a dlhý čas som tam takto sedel, dával som na ňu pozor. Vedel som že bude účinkovať niekoľko hodín a tak som nechcel, aby počas spánku bola úplne bezbranná. Ako mal vyprchať, vstal som a rýchlo som sa z tohto miesta stratil. Nechcel som, aby mala kvôli mne problémy.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hirin Sat Jul 25, 2015 10:10 am

"Ty jede..." nedořekla jsem ani větu a usnula jsem,moje ruce sklouzly po jeho tváři. Nakonec jsem upadla a ležela. Bylo to krasné dokud mě neuspal. Takovou zradu jsem nečekala. Ale měla jsem to čekat, že se stane něco,ale ignorovala jsem to.

A few hours later

Probudila jsem se a nebylo to takové pomalé probuzení,ale takové rychle. Sedla jsem si a ohmatala jsem se. Měla jsem všechno bohudík. Rozhlédla jsem se a on nikde. Jeho chakra ještě nezmizela,dala se ještě stopovat. Měla jsem dilema,jestli bych ho měla stopovat a nebo ne. Vstala jsem a protáhla se se. [i">"Někdy, příště" pomyslela jsem si v hlavě. Jeho chakru už nezapomenu. Povzdechla jsem si a vydala jsem se dom. Tu už jsem neměla co dělat.

//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sumi Sun Aug 02, 2015 5:05 pm

Už je to takmer rok od doby, čo som sa objavila na tomto neznámom mieste. Jazero, ktoré tu bolo som mala, ako centrálny bod a okolie som mala zmapované takmer v okruhu 10 kilometrov. Vyhýbala som sa každej živej bytosti, keďže ostatný ľudia z cudzích kmeňov by ma určite napadli, keď by zistili, že sa nachádzam na ich území. Tieto pravidlá som poznala z nášho kmeňa a vedela som, že pokiaľ tu ostanem v utajení budem v bezpečí. Stále som dúfala v to, že sa po mňa vrátia aj keď to pre náš kmeň po tom útoku nevyzeralo príliš dobre. Celú dobu som sa tu živila všetkým možným, čo som našla. Aj keď som objavila nové druhy rastlín, než som poznala ktoré sú jedlé pozorovaním zvierat som žila z lovu rýb a ostatnej zvery. Schyľovalo sa k večeru a v tuto dobu bolo okolie kľudnejšie, ako zvyčajne. Preto som sa uchýlila na stranu lesa, ktorá bola najbližšie k jazeru. Ak by tam niekto prišiel okamžite by som sa odtiaľ mohla v bezpečí dostať preč. Nie žeby som sa bála prípadného útoku, však nieje možné, aby ma porazili. Preto som si u jedného stromu blízko brehu jazera ukryla svoje kožušinové oblečenie a zamierila som do vody. Na moje pomery sa mi zdala tá voda až príliš teplá, keďže som bola pomerne otužilý človek. Užívala som si kľud a sem tam som si niečo pre seba rozprávala alebo si spievala, aby som udržala svoju psychiku stále v poriadku. Bola som stále v strehu, preto ak by sa niekto priblížil príliš hlučne určite by som zmizla skôr, než by si ma stihol všimnúť. Moje malé telo a rýchlosť mi v tom maximálne dopomáhala.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Goku Sun Aug 02, 2015 5:38 pm

Kto vie, ako som sa ocitol až na tomto mieste. Vedel som však kde sa nachádzam pomerne dobre. Predsa len som mal tieto časti sveta zmapované a uložené v hlave. Keď sa človek musí skrývať.. no mal prehľad. Preto ma aj prekvapilo, že som tu narazil na nejakú inú osobu. Tá si však moju pozornosť pravdepodobne neuvedomila. čupel som na jednom z konárov a sledoval ryšavú slečnu ako sa kúpe v jazere. Ako som sa sem dostal nepozorovane? No.. čo dodať, bol som v tom dobrý. Možno som to mohol využiť na nejaké úchylné veci.. eh.. nevyužíval som to teraz? Who knows. Chvíľu som slečnu len sledoval. Nakoniec som sa rozhodol tajne "čorknúť" jej oblečenie. Netrvalo ani pár sekúnd a už som ho mal v rukách a znova som bol na rovnakom mieste, ako som sa skrýval pred chvíľkou. No jej oblečenie mi prišlo naozaj divné. Kožušiny? 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sumi Sun Aug 02, 2015 5:50 pm

Bola som vo vode už hodnú chvíľu a pokožka na mojich prstoch a nohách už bola značne rozmočená. Milovala som pobyt vo vode ale nemohla som to preháňať. Preto som sa rozhodla vyjsť z vody a prezliecť sa. Ešte som sa zatiaľ prechádzala po brehu aj keď som bola nahá, keďže som mala tak dlhé vlasy, že žiadny kúsok môjho tela nebol vôbec odhalený. Potrebovala som trochu uschnúť. Pár krát som očami prešla po okolí či sa tu niekto nepotuluje. Keď som sa ale už aspoň trochu odkvapkala zamierila som k svojim veciam, ktoré som k môjmu prekvapeniu nenašla. Zasa som sa tu poobzerala a hľadala som stopy. Všimla som si akýchsi zvláštnych stôp. Hoci neboli príliš nápadné určite to musel byť človek. Moje stopovacie schopnosti boli naozaj dobré, preto po takomto čine je veľmi ťažké ma oklamať. Zviera to byť nemohlo to by som počula. Nejaký útočník z kmeňa z tohto územia? Ale prečo by som prišla o oblečenie? Dumala som nad touto pre mňa záhadou a snažila som sa vystopovať dotyčného, ktorý to urobil. Ani som si nemusela dávať pozor, ako som sa pohybovala, moje vlasy boli dostatočnou ochranou tela. Ak by som ho ale nevystopovala bola by som donútená si ísť ešte tento večer niekoho uloviť, aby som si vyrobila niečo na seba, keďže nahá som naozaj chodiť nechcela hoci som bola pokrytá svojou vlastnou výbavou.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Goku Sun Aug 02, 2015 5:55 pm

Popravde som sa celkom dobre zabával. Kto vie, koho vystopovať chcela no mňa pravdepodobne nie. Predsa len som bol z Kirigakure. Keď sme nechceli, nenechávali sme za sebou stopy. A ja som rozhodne nechcel. Uśkŕňal som sa ako dieťa a sledoval som nahú slečnu, ako si to kráča po stopách niekoho, alebo niečoho.. 
Po chvíľke ma to však prestalo baviť a tak som len zoskočil k zemi niekoľko metrov pred ňou. V rukách som držal prvú časť jej oblečenia. Nadvihol som ju k vzduchu tak, aby si ju poriadne prezrela.
"Nehľadáš toto?" Uškrnul som sa pomerne veselým úsmevom.. no čo puberta, človek sa tomu neubráni.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sumi Sun Aug 02, 2015 6:20 pm

Neviem prečo ale bola som si istá, že som tam nejaké stopy videla, ktoré zrazu prestali dávať zmyslel a zrazu úplne zmizli. Bola som teraz tak trochu zmetená, lebo sa mi to nestalo. Z  shinobi som sa ešte nestretla, takže to sa nebolo vôbec čomu diviť. Než som mohla poriadne popremýšľať, že čo sa to vôbec deje objavil sa tu akýsi chlap z určite toho kmeňa, ktorý je v tejto dedine. "Nechcela som narušiť teritórium vášho klanu, len tu prebývam, preto by si mi mohol vrátiť moje oblečenie. Inak som nútená si vyrobiť nové a to sa mi dva krát nechce." Šla som pomalým krokom k nemu pri čom som sa snažila svoje vlasy teraz čo najviac prehodiť do predu, aby ma zakrývali. Naozaj boli po kolená ale zakryť si predok aj zadok len tak nešlo. Šla som opatrne aby som ho nejak nevyprovokovala a nevystrašila, ak by zaútočil musela by som sa stiahnuť. Boj na blízko som nemala rada skôr som sa ho obávala a snažila som sa mu vyhýbať čo najviac to len išlo.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Goku Sun Aug 02, 2015 6:24 pm

"He.. klanu?" Naklonil som hlavu na stranu pomerne nechápavým spôsobom. Keď sa však rozhovorila aj o tom.. jej oblečení, takmer som vybuchol smiechom. Len som ho zahodil za hlavu a ruky som dal v bok.
"Odkiaľ si preboha? Kto vôbec takto dnes rozpráva?.. a kto nosí také oblečenie?.. eh.. yare yare.." Poškrabal som sa vzadu na hlave a premeral som si ju tým mojim skenom, od prstov na nohách až po končeky vlasov na temene hlavy.
"Si celkom krpec.." Na tvári sa mi objavil ďalší náznak posmešne´ho a provokačného úsmevu. Bol však pomerne milý, nemyslel som to nijak zle.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sumi Sun Aug 02, 2015 6:39 pm

Popravde som sa pomýlila, lebo som miesto klanu chcela povedať kmeňu. "Nemyslela som klan ale kmeň, takže prepáč." Nechápala som, prečo sa mi začal smiať a ešte mi ho zahodil. Však to bude celé špinavé. To nevie, aké je ťažké čistiť kožušinu? Stále som sa pomaly približovala, aby to vyzeralo tak, že to neznačí nebezpečie. Bola som už takmer na 5 krokov od neho. "Ja nie som malá, to ty si príliš vysoký." Ohradila som sa okamžite naňho bez rozmýšľania. To isté som hovorila aj u mňa doma a pomerne vždy to zaberalo. Jemným pohybom prsta som si prešla po dlani, ktorá začala jemne krvácať a stále som sa k nemu približovala až po kým som som k nemu tú ruku natiahla. Chcela som si s ním potriasť rukou. "Čo tak začať trochu inak a vrátiť mi tie veci?" Opýtala som  sa celkom normálne a nahodila som lišiacky úsmev.  Bol to môj prvý stret s niekým z cudzieho kmeňa v tejto oblasti. Nevedela som, ako sa k nemu správať a ani aké majú zvyklosti, preto som postupovala opatrne.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Goku Sun Aug 02, 2015 7:02 pm

Mala tú smolu, že narazila priamo na mňa. Keď mi podávala ruku, myšlienky mi zabehli za Hideom ktorý ma podobným spôsobom vyradil hneď na začiatku súboja. Nie že by som bojoval, no neveril som že sa o niečo nepokúsi. Preto som sa na jej ruku len pomerne vtipne pozeral a nepotriasol som jej ňou. 
"Kmeň? Tomu chápem ešte menej." Keby že povie aspoň klanu, čo sa využívalo pred stáročiami ale kmeň? Wtf?
"Nah.. nemyslím si že sa niečo také stane.. prepáč ale si pomerne pekná a tými kožušinami sa len zohavuješ." Začal som sa hrabať vo vrecku, až kým som nenašiel pomaly tenký svitok. Ustúpil som od Sumi o krok a začal som v ňom sa v ňom prehľadávať. Nakoniec som vytiahol niečo, čo mohlo pripomínať tielko. Niečo podobné ako som mal na sebe ja. Síce to práve jej bolo omnoho väćšie.. no stále lepšie než kožušiny nie?
"Ber to ako darček.. čo takto povedať mi, ako si sa tu ocitla?" Spýtal som sa a sám som si čupol, aby som bol aspoň na úrovni jej očí. Bolo vtipné kecať s takto malým človiečikom.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sumi Sun Aug 02, 2015 7:19 pm

Chcela som si s ním podať ruku ale ani to sa nedalo. Neurobila som pečate, takže by mu to neurobilo nič, maximálne by mal zašpinenú ruku, to som proste urobila, ak by sa o niečo pokúsil. Začínala som byť pekne nasratá aj keď sa to nezdalo, keďže som vyzerala stále rovnako. Teda výraz bol rovnaký. "Ja nechápem teba." Lebo som vôbec nevedela, prečo nechápe mňa. Odstúpil odo mňa a vytiahol zvitok hneď na to som priložila ruky k sebe, keďže som si myslela, že chce zaútočiť. Keď som si uvedomila, že vytiahol akúsi látku na mojej ruke sa vytvorilo čosi čierne ale stále to nič nerobilo. Pečate som robila tak rýchlo, že si toho bežný smrteľník všimnúť nemohol. Sharingan som nepoznala, takže som si myslela, že nikto. Bez slova som si to od neho zobrala a prezrela si to. Vyzeralo to čudne bolo to strašne tenké. "Však to zviera s ktorého to je nemá snáď žiaden kožuch." Skritizovala  som druh tohto oblečenia, ktoré som si zobrala a aj tak som si to na seba dala. Nebolo to nič moc, keďže to takmer nič nezakrývalo ale bolo to lepšie, ako nič, keďže ten chumaj mi nechcel dať to svoje. Preto som ho obišla a šla som pomaly k svojim veciam. Aj keď som sa ho mohla dotknúť nevyžarovalo z neho nebezpečie, preto som si ho nemusela zotročovať. "Já, bola som sem asi premiestnená vodcom nášho kmeňa klanu Fuki takmer pred rokom." Nemusela som klamať, bolo mi jedno, že niečo také vedel. Aj keď som si myslela, že o ňom vie vedela som, že nemá nič spoločné z kmeňom, ktorý bol prot nám. Nohou som pozdvihla kožušinu a hodila som si ju do rúk a hneď na to som sa ňou pokryla aj keď som už na sebe mala časť tej jeho látky.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Goku Sun Aug 02, 2015 7:32 pm

"To je teda potešujúca ehm.. situácia." Znova som sa uškrnul. Bolo vidieť, že ju to šve. Že ju štvem ako taký ja.. som to nejak vedel u ľudí odhadnúť. Empatia a podobné omáčky.
"Nie je to zo zvieraťa, ale z bavlny. To je v podstate rastlina. Je to ľahké, praktické a neobmedzuje to v chôdzi. Aj keď na teba by sa rozhodne zišla menšia veľkosť." Vysvetlil som jej to tak trocha ako malému dieťaťu. Bolo vidieť, že bola v absolútne inom svete.. teda že z neho prišla. Možno iná dimenzia? Popravde po posledných rokoch.. by som sa takému niečomu ani nedivil. 
"Hmm.. pred rokom? Fuki? Prepáč ale to meno mi nič nehovorí.. no ak si sem bola niekým premiestnená.. pravdepodobne sa ťa chcel zbaviť." Vysvetlil som jej pomerne krutú pravdu. Hlavne ak sa jej rok neozvali. Išla až k svojmu oblečeniu, ktoré si nakoniec cez seba aj tak prehodila. S povzdychnutím som vyvalil menší facepalm. Odkiaľ prišla? Z doby kamennej?
"Dávajú v tom vašom kmeni.. vám ľuďom.. aj nejaké meno?" Spýtal som sa jej vľúdnym tónom. Aj keď stále trocha uštipačným.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sumi Sun Aug 02, 2015 7:43 pm

Bavlnu som nepoznala a ani tú rastlinu s ktorej to robila, takže v tomto som mu aspoň trocha mohla uveriť. "Poznám veľa rastlín ale o niečom takom som nepočula. Aj keď je pravda, že tu je všetko iné." Tam odkiaľ som bola som poznala všetko a takmer každý kút a všetky rastliny, no tu som sa stále učila niečomu novému. "Nechceli sa ma zbaviť!!" Zakričala som zlostne. Oni nás napadli, inak by to neurobil ... bolo to pred rokom ale stále som verila, že sa ozvú, že aspoň niekto prežil. Sklopila som pohľad pri čom mi vlasy padli do tváre.  Vyzerala som  možno teraz aj trochu strašidelne. Nevedela som, čo za človeka to bolo ale začínala som byť z jeho rečí ešte viac vytočená. Mala som sto chutí mu už niečo urobiť. Aj keď som bola vyzvaná, aby som prezradila svoje meno, nepovedala som nič. Musela som sa ukľudniť a to sa mi po chvíli podarilo. "Som Sumireguesa." Prezradila som svoje exotické meno, ktoré sa k tejto dobe v ktorej som sa teraz nachádzala vôbec nehodilo. Tentoraz už som šla k nemu s tým, že som sa ho chcela dotknúť ale iba v tom prípade, žeby sa na mňa nepozeral alebo žeby mi to on sám dovoli. Chcela som sa ho zbaviť, otravoval mňa. Radšej som bola za ten kľud, keď som tu bola sama a keď mi tu nikto neznevažoval môj kmeň. "Čo si zač? Si z kmeňa na tom kopci?" Opýtala som sa hoci som už mala nekalé úmysly.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Goku Sun Aug 02, 2015 7:49 pm

Keď vykríkla, že sa jej nezbavili, trocha ma mrzleo že som to povedal. Na chvíľku som sa nad sebou zamyslel. Začala ku mne kráčať a jej menu som znova .. nerozumel.
"Hmm, mne hovoria Goku.. Sumire..eh, budem ti hovoriť Sumi." Rozhodol som sa, ak jej to teda nejak.. nevadilo. Kráčala ku mne a pravdepodobne sa ani nenazdala, ako som sa ocitol pred ňou a rukou som ju pohladil na hlave.
"Prepáč za to pred tým, nemyslel som to zle." Povedal som s jemným úsmevom na tvári.
"Som len obyčajným potulným shinobi. Nie som zo žiadneho kmeňa." Vysvetlil som jej a tak nejak som dúfal, že ju tým trocha upokojím.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sumi Sun Aug 02, 2015 8:02 pm

Chvíľu som bola rozrušená a zasa som bola pokojná. Nie žeby ma tak rýchlo prešlo zlosť ale snažila som sa ovládať. "Goku? Zvláštne meno, ešte som také nikdy nepočula." Hoci mi skomolil meno obrovský smerom inou stranou, neriešila som to, keďže aspoň ten začiatok bol rovnaký. Aj keď čistá a divoká bol naozaj obrovský rozdiel. Fialku vymanil úplne ale čo už asi mali iné mravy. "V poriadku. Ja ti to aj tak vrátim." Povedala som tajomným hlasom aj keď som asi nebezpečne nevyzerala, však som od neho bola o koľko menšia. Nevedela som ako ale jeho ruka mi pristála na hlave. Prižmúrila som oči a pritisla som sa k nemu a rukami som ho objala. Ruku na ktorej bola pečať vytvorená som už mala priloženú na jeho tele, takže už som ho mala vo svojej hrsti, lenže o tom on nevedel. "Neviem, čo to je shinobi, vysvetli to. To je názov vášho .. neviem, ako to nazvať." Ak to nebol kmeň, tak čo potom? Určite musel cítiť, že jeho telo ho prestáva počúvať a jeho myseľ už nerobí, to čo chce on. Mal automatický príkaz z tejto techniky chrániť užívateľku, keďže som ešte nič neprikázala, okrem toho, že mal odpovedať. Z objatia som sa mu vytrhla hneď po tom, čo som tú pečať vytvorila na jeho tele. Tá sa postupne rozširovala úplne všade. Takmer vyzeral, ako ja. Bol pokrytý pečaťami.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Goku Sun Aug 02, 2015 8:12 pm

"Eh? Zrazu toľko lśsky?" Trepol som, keď ma objala. V momente som však pocítil, že je niečo zle. Toto bolo to vrátenie? Odtrhla sa, spýtala sa otázku a ja som bol zrazu potetovaný ako nejaký odsúdenec na doživotie.
"HEEE? TY!" Moje telo sa však nevedelo pohnúť. Čo to bolo zač? Takmer som sa rozplakal. 
"Shinobi sú shinobi.." Pokrčil som ramenom. Nevedel som, ako lepšie by som to popísal. Bol to proste základný pojem, nie žiadne zámeno.
"Sme nástroje našich pánov, zbrane ktoré využívajú k plneniu rôznych úloh, misií a podobne. Ja som však potulný shinobi, nemám stáleho pána.." Ani som nevedel, načo jej to hovorím. Proste som to musel povedať. Toto žieňa bolo nebezpečnejšie, než som si myslel.. začala sa mi páčiť.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sumi Sun Aug 02, 2015 8:33 pm

Lásky? To vôbec nebola láska ale moja vypočítavosť a hlavne moja najsilnejšia technika. Začal sa mi spovedať na môj príkaz. Nemala som príliš času, keďže táto technika bola vytvorená hlavne na zvieratá a nie na ľudí. Aj keď som sa od neho odsunula začala som mu prehľadávať kapsy a všetky jeho veci. Vyhádzala som takmer všetky jeho zbrane na zem, keďže sa mi nič nehodilo a ak mal peniaze tak aj tie, keďže som to brala, ako obyčajný papier s ktorého sa nedalo čítať. "Takže si sám sebe pánom? Čo je ten kmeň hore? Kto to riadi a ako by som sa tam mohla infiltrovať?" Už keď som ho tu mala musela som využiť všetky možné prostiedky na to, aby som sa odtiaľto dostala. "Vyzleč sa" Príkazala som mu a čakal som, kým mu opatím tú vec za jeho oblečenie. Ešte som sa chvíľu prehrabávala v tých veciah ale nič dobré tam nebolo. Maximálne kovové zbrane, ktoré som nemala vôbec ako využiť. "Je tu niekto kto ťa sledoval? Kto ti prikázal ma nájsť, Šiel si sem preto, aby si ma našiel? Aby si nahlásil moju polohu iným kmeňom?" Potrebovala som taktiež zistiť, či nieje náhodou z môjho sveta, predsa len aj to bolo možné.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Goku Sun Aug 02, 2015 8:50 pm

"Eh.. myslím že to môžeš.. tak nazvať." Zamrmlal som, keď mi prehĺadávala vrecká a podobne. Popravde som ju asi sklamal, pretože som okrem toho jedného zvitku u seba nemal nič. A pochyboval som, že ona zo zvitku vedela niečo privolať.
"Čo.. ty malá pobláznená lolita.. vôbec neviem o čom rozprávaš." Na chvíľku som sa odmlčal no keď prikázala, aby som sa vyzliekol.
"ČO? To.. si nemyslím he.." Nestihol som sa ani dosmiať, pretože som tak nejak.. nemal na výber? mala naozaj podivnú schopnosť. No nakoniec som to bral pomerne dobre, keď som si začal vyzliekať tričko.
"Stále nechápem o čom točíš. Tu žiadne kmene neexistujú.. a za posledné storočia ani neexistovali." Vysvetlil som jej a len som odkývol hlavou na nesúhlas.
"Nie nikto ma nesledoval.. nikto mi nedal žiaden príkaz.. robil som podľa vlastného.. eh uváženia."
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sumi Sun Aug 02, 2015 8:59 pm

Nepovedal mi zo začiatku nič potrebné, len so mnou súhlasil. Keď ma ale nazval lolitka v mojich očiach sa zobrazili hviezdičky a hneď po tom som mu svojou celou silou udrela po hlave. Nebolo to nič špeciálne, predsa len som nevedela poriadne udrieť. "Za prvé, ty si príliš ako žirafa a za druhé nie som lolitka." Oznámila som mu zasa zlostne, keďže takýmto spôsobom ma zasa pekne naštval. Dal si zatiaľ dole tričko a ja som dodala "Hovorila som vyzliecť nie sa len odhaliť." V tom som sa trochu zarazila než to urobil a rýchlo ho stola. "Dobre, tak to nerob, kašli na to." Nevidela som ešte nahé mužské telo a nemalo som to ani na pláne vidieť. "Neexistujú? Kam som sa to dostala?" Začínala som rozumieť jednej veci. Dostala som sa do úplne inej doby, než v ktorej som žila. A to bol neskutočne veľký problém, keďže adaptovať sa v prírode nieje problém ale v ľudskej civilizácii, ktorá je popredu od našej už problém je. "Takže si len úchylák?" Aj v našej dobe taký boli, takže toto nebolo nič nové. Kúpala som sa, takže som si dala dve do kopy a už to bez problémov sedelo. "Kam by som mala teda ísť, ak som úplne cudzia a potrebovala by som získať dostatok informácií o tomto svete?" Opýtala som sa nakoniec. Už po tomto som mala na pláne jediné, vytratiť sa a jeho poslať na úplne iný smer, aby som ho už nestretla.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Goku Sun Aug 02, 2015 9:20 pm

"Ja nie som vôbec ako žirafa.. mám úplne priemernú výšku." Posťažoval som sa. To ona tu bola lolita preboha.. veď hen aká bola malá a ešte si to vyskakuje. Začal som ale pociťovať, že som mal pomerne viac priestranstva k vzdoru, než pred tým. Že by technika mala čoskoro vyprchať? Preto som sa snažil čo najviac kecať, aby som si kúpil čas pred tým, než sa o niečo vážnejšie pokúsi.
"Ah.. tak ako? Pletieš ma tými sovjimi.. príkazmi. Keď chceš aby som sa vyzliekol, mala by si sa pripraviť na neodolateľne božské telo." Žmurkol som na ňu a sám som sa zasmial. Yep týmto spôsobom to prejde za chvíľku.
"Kam? Si na Shinobi kontinente.. pri hraniciach so zemou ohňa.. hovorí ti to niečo? Asi nie hm?" Keď ma však nazvala úchylákom, trocha som sa urazil.

"Dovoľ.. ja som labužník.. to je podstatný rozdiel." Pýtala sa ma naozaj veľa vecí a ja som začínal mať problém s tým, aby som pri tých otázkach nestratil hlavu.
"Do vezenia.. alebo sa nechať chytiť od nejakej bandi, ktorá by ťa znásilnila, zbila, zabila.. a tvoje telo predala.. Pekné vyhliadky že? Alebo môžeš pár dní zostať so mnou a ja ti ukážem, ako to v našom svete chodí." Navrhol som jej. Predsa len som aj tak potreboval tých pár dní voľno.. nemienil som po Seine ísť hneď.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sumi Sun Aug 02, 2015 9:37 pm

"Nemáš, si žirafa. Však si takmer o dve hlavy vyšší. U nás som bola len takmer najmenšia." Oboznámila som ho s týmto pravdivým faktom. "Božské? Nahú žirafu som vidieť nechcela." Keď si robil srandu zo mňa ja som si robila zoňho. Mal som už len chvíľu a technika vyprchá, preto by som sa mala o chvíľu vytratiť. Začal hovoriť o niečom o čom som zasa nemala ani tušenie. "Nie, nehovorí, podľa mňa si len robíš srandu, aby som bola zmätená." Poobzerala som sa po okolí. Poznala som tajné cestičky, ktorými som sa stále plížila. "To určite nie, som dostatočne silná a skúsená, aby som sa ochránila. Ja by som sa im nedala aj keby som si mala prehryznúť jazyk." Hej, táto metóda ma mala v priebehu pár sekúnd, možno minút zabiť ale aspoň by som nebola mučená. V našom klane to bolo lepšie, ako byť mučená. Jeho návrhu so ale vôbec neverila ale mohlo by to byť užitočné. "Ako by som ti mohla veriť? Nepoznám ťa, si od niekiaľ z neznáma a nemám tušenia, či ma necheš len ako služobníčku." Popravde už technika asi teraz vyprchá a ja som sa zmierila s tým, že jeho pomoc by som musela prijať. Preto som mu nič vážne nespravila ale ani som mu nepriznala, ako vlastne tá technika funguje.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Goku Sun Aug 02, 2015 9:44 pm

"Pche.." Odfrkol som si a.. čo sa nestalo. Zrazu som si uvedomil, že si môžem robiť čo len chcem. Bol to pomerne dobrý pocit. Pošúchal som si dlane a potočil som hlavou na stranu.
"Tak ja si robím srandu?.. vyzerám snáď ako niekto z tvojej.. doby?" Spýtal som sa jej pomerne rozumnú otázku. Predsa len som bol oblečený dimenzionálne inak, než ona.
"Ahaa.. dostatočne silná a skúsená v tvojom kmeni alebo v čom.. ale môžeš mi veriť.. a toto viem zo skúseností. Na sile jednotlivca nezáleží, vždy sa nájde niekto kto je silnejší než ty." V podstate sa to mohlo považovať za pomerne falošnú teóriu, pretože y som tým naznačoval, že je niekto niekde nekonečne silný no.. možno Že bol.
"Ja nepoznám teba a stále som sa na teba nepokúsil skočiť, roztiahnuť ti nohy a bohvie čo s tvojim telom porobiť... som pomerne čestný chlapík.. eh.. pomerne." Poškrabal som sa vo vlasoch pri spomienke na moje posledné romániky, ktoré tak úplne nevyšli.. well shit happens.
"Nepotrebujem služobníčku, ak sa bojíš naozaj len toho." Toto ma trocha urazilo. Bol som veľký chalan, vedel som sa o seba postarať aj sám.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sumi Sun Aug 02, 2015 11:10 pm

"Nie, vyzeráš, ako blázon." Nerobila som si z neho šprťouchlata. Ak by bol z mojej doby určite by si z neho robili všetci srandu, ako si on robil zo mňa. Akosi som stále nevedela, že som sa sem dostala z úplne inej dimenzie. Bola som vychovávaná tak, že ten svet v ktorom som žila bol jediný. "Nie neverím. Nehovorila som priamo o svojej sile. Takže ma nepoučuj." Vyplazila som naňho svoj jazýček. Predsa len ja som nebojovala priamo ale hlavne vďaka svojim prisluhovačom. Preto som mohla súhlasiť s tým, že sila jednotlivca je nič v porovnaní s kombináciou mojich schopností. Potom začal hovoriť, aký je pomerne čestný a čo všetko by mi dorobil. Pri týchto jeho rečiech som sa začala jemne smiať. Pre istotu som si zakryla ústa a trocha smiech potlačila. "Bože ty si zlatučký. Aby som ťa pri tom pokuse nevykastrovala." Myslela som si o sebe dosť, možno ešte viac, ako si on myslel o sebe. Ak už by sa o niečo také pokúsil okamžite by som privolala nejaké monštrum, ktoré by roztiahlo nohy jemu. "Neviem neviem, vyzeráš biedne, vážne by si ju potreboval ale na mňa nepozeraj." Ja som si zasa myslela úplný opak toho, čo si myslel v poslednom rade on.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 7 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru