Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jazero

+7
Goku
Itama Senju
Hebi
Hitomi Yamada
Shinobi
Hyuuga Mikomi
Hikaru Hyuuga
11 posters

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 12, 2014 4:19 pm

First topic message reminder :


Jazero - Stránka 4 0NdSyDi

Pokojné jazierko na hranici Kawa no Kuni (川の国, "Zem riek")
a Hi no Kuni (火の国, "Zem ohňa"), obklopené ľudskou rukou nerušenými úkazmi matky prírody. Jedná sa nepochybne o prakticky dokonalé miesto na prechádzky a odpočinok.


Naposledy upravil Hikaru Hyuuga dne Tue Aug 12, 2014 4:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 17, 2014 4:10 pm


MOERU (燃える)

Nezostávalo mi nič iné, než len naťahovať čas.
"Úbožiaci bez mozgu? To je bezpochyby zlá interpretácia. Nemáme na výber. Na rozdiel od našich susedov, Tanigakure, sa nemôžeme hrať na mierumilovných! U nás platí jediné pravidlo. Plň rozkazy a budeš sa mať dobre. Rob problémy a budeš nahradená. To znamená byť ninjom! Mimo našu prácu si žijeme život tak, ako sami uznáme za vhodné, ale ako náhle príde na plnenie misií, sme nástroje v rukách nadriadených! Vždy to tak bolo a bude! Nie každý na tomto svete má to privilégium činiť rozhodnutia len na základe toho, čo považuje za správne! Preto sa nikdy nepýtame. Preto nechceme počuť detaily. V tejto práci nie je na emócie priestor," vysvetlila som jej svoj postoj.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 17, 2014 4:18 pm

Pustila jsem její límec, takže opět žuchla na tvrdou zem. Zvedla jsem se a pomalu se dala na odchod. Ještě před tím jsem jí věnovala poslední pohled.
"Nikdo to v tomhle světě nemá jednoduché. Někdo musí vytvářet chaos, nebo chceš-li, plnit mise. Ale pak jsou tu ti, kteří půjdou proti proudu a pokusí se ten nepořádek napravit. Nebudou stát na výsluní a užívat si slávy. Místo toho budou připraveni nést následky za své chování." pravila jsem a odkráčela z jejího dohledu. Vydala jsem se směrem, kde probíhal Hikarův souboj. Měla jsem toho hodně na práci.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 17, 2014 4:42 pm


MOERU (燃える)

Ako náhle ma Mikomi Hyuuga pustila na zem,
pocítila som zasa raz nepríjemnú bolesť. Na nič viac som sa už nezmohla. Nemala som už ani čo povedať. Bez ohľadu na to, ako to celé dopadne, je nad slnko jasnejšie, že si tento náš súboj a rozhovor zapamätám. Naposledy som pohliadla jej smerom.

Popriala by som ti veľa šťastia, ale bolo by to zbytočné. Je mi jasné, že sa vidíme naposledy. Tagane-san (たがね, "krájač") nepozná zľutovanie, pomyslela som si na záver a oddala sa bolesti. Ťažko povedať, či ma sem moji kolegovia prídu vyzdvihnúť, alebo ma sťa zlomený nástroj ponechajú napospas osudu. Nech to ale bude akokoľvek, už som viac nemala žiadnu silu na udržanie sa pri vedomí.

TAGANE (たがね)

Teória bezvládnej Moeru bola skutočne na mieste.
Ako náhle boli obaja moji spoločníci porazení, čo som videl prostredníctvom svojho dravého vtáka, vydal som sa naproti osobe, ktorá ešte stále dokázala stáť na vlastných nohách.
Takže napokon predsa len špinavá práca ostane mne. Tí dvaja sú dobrí len ako živý štít, hromžil som vo svojej hlave.

Mikomi bola už celkom blízko. Nechýbalo jej veľa a s najvyššou pravdepodobnosťou by sa bola schopná dostať až k Hikarovi, ale nanešťastie pre ňu som jej v tom čase už skrížil cestu ja.
"Ďalej už ani krok," prehovoril som sebavedomo, bez akejkoľvek známky emócie. Hyuuge muselo byť jasné, čo som sem prišiel vykonať. Stačilo, aby si všimla moju čelenku, ktorá o mne prezrádzala, že pochádzam z Takumi no Sato.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 17, 2014 4:53 pm

Podívala jsem se na neznámou osobu a pomyslela si něco velmi sprostého. Zase další překážka. Jako by toho nebylo dost. Po celém tomto dni bych si zasloužila minimálně ochotného medika hned za rohem. Ne tohle.
"Důvod?" otázala jsem se dost odměřeným tónem. Snažila jsem se zůstat nad věcí, i když mi zvonilo v uších a srdce bušilo jako o závod.

Jazero - Stránka 4 Anime-neji-hyuga-643703

Poslední kroky, které mi zbývaly k Hikarovi jsem skutečně podnikala jen díky své pevné vůli. Dostat se z toho, dostat se pryč odtud. Nebylo pochyb, že melu z posledního a už na pohled by i hlupák poznal, že jsem vyřízená. Co si počít proti někomu v plné síle, jehož schopnosti nedokážu vůbec odhadnout?
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 17, 2014 5:22 pm


TAGANE (たがね)

Ako aj Mikomi uznala, nebola na tom najlepšie.
Aby toho ale nebolo málo, v porovnaní s mojimi dvomi spoločníkmi som bol na podstatne vyššej úrovni. Súboj skutočne neprichádzal do úvahy. Keďže ma Hyuuga ignorovala, zastavil som ju po svojom. Uštedril som jej až prekvapivo vysokou rýchlosťou nepríjemný úder do brucha tupou stranou mojej kosy.

"Povedal som ti predsa, že sa nemáš hýbať.
Než ťa zabijem, musím urobiť ešte jednu vec,"
prehovoril som a ako náhle som sa uistil, že ma Mikomi nebude vyrušovať, utvoril som potrebné pečate. O čo mi ale šlo? Naša dedina bola známa najmä vytváraním neobyčajných zbraní. Ak by sa dostali niekomu do rúk a naše výrobné tajomstvo by bolo prezradené, skončilo by to pre nás zle. Musel som sa o to postarať.

Po utvorení pečatí sa všetky zbrane
a ich pozostatky, ktoré moji spoločníci používali, premiestnili ku mne. Veru, potrpeli sme si na bezpečnostné opatrenia. Pre Takumi no Sato boli nanešťastie zbrane dôležitejšie ako ich užívatelia.

Aj prostý chuunin mohol po relatívne krátkom výcviku s našim vybavením dosahovať úrovne jounina, preto mi boli akékoľvek straty na životoch prakticky ukradnuté. V momente, ako som preto zaistil všetko, čo som chcel, odložil som ich do zvitkov, ktoré som si zastrčil pod kabát. Ponechal som si iba svoju kosu, ktorá sa zdala byť vyrobená špeciálne pre mňa. V porovnaní s ostatnými navyše pôsobila o dosť inovatívnejšie.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 17, 2014 5:38 pm

Mé reflexy byly aktuálně několik let pozadu a proto jsem inkasovala ránu do břicha, aniž bych si stihla uvědomit pořádně jak. Dopadla jsem na zem bez sebemenšího nároku na utlumení nárazu. V uších už mi nezvonilo, spíše se tam usadil cimbálový orchestr a místo mžitek mi před očima poletovala černá mračna.

Jazero - Stránka 4 Giphy

Mezitím co jsem pozorovala svět z opravdu bídné perspektivy mi začalo pomalu docházet, co je ten chlápek zač. Posbíral zbraně a evidentně si nedělal starosti o tu dívku, která byla stále naživu.
"Doufám... že... chcípneš..." neodpustila jsem si věnovat mu obdobně milá slova, jakými mě častoval on.

Takže takhle končí "malí hrdinové"?


Mohlo mi snad být útěchou, že až se Konoha dozví o tom co se tu stalo, bude hledat viníka. Snad můj otec nebude jednat příliš zbrkle. Musela jsem se pousmát navzdory krutým bolestem při vzpomínce, jakým stylem si vybojoval mou mámu. No po kom asi budu?
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 17, 2014 6:01 pm


A bolo to tu. Všetko nasvedčovalo tomu, že Mikomi bude pripravená o život,
zatiaľ čo Hikaru je už v tomto čase mŕtvy. Šanca, že by z tohoto napokon mohol byť šťastný koniec, bola naozaj mizivá. Tagane nemienil otáľať. Vzhľadom na to, v akom stave sa Hyuuga nachádzala, preňho bolo vskutku jednoduché zoťať jej hlavu, ale to ani len netušil, že sa v blízkosti jazera nachádzajú ďalšie dve osoby. Jedna z nich v tejto chvíli robila všetko preto, aby Hikarovi zachránila život, hoci to za daných okolností nebolo vôbec jednoduché.


KUROHANA RITSUKO

Veru tak. Od doby, čo som si zaumienila, že urobím všetko preto, aby som svoju prvú misiu od povýšenia dotiahla ďalej, som už stihla urobiť niekoľko vecí. Teraz som sa z neznámych príčin nachádzala pri vážne zranenom tele mladého Hyuugu. Objavila by som sa už skôr, ale vedeli sme, že to tu ešte donedávna bolo sledované maznáčikom shinobiho z Takumi. Až teraz som mala konečne možnosť jednať.

"Len vydrž! Urobím všetko, čo bude v mojich silách!" pravdou je, že dôvod, kvôli ktorému ma nedávno povýšili, spočíval v mojom medicínskom nadaní. Nie nadarmo ma moji spoločníci považovali za jedného z najtalentovanejších medikov z dediny. Bolo mi samozrejme jasné, že nie je šanca, aby som Hikara úplne vyliečila, ale minimálne som ho chcela zbaviť ohrozenia života. Následne by som sa už postarala o jeho skoré presunutie do nemocnice.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Aug 17, 2014 6:14 pm

Ritsuko Prisla za minutu dvanact. Kdyby se ukazala pozdeji byl by to konec. Me popaleniny byly dost vazne bez ostatnich zraneni utrzenych pri boji.
Jazero - Stránka 4 Images?q=tbn:ANd9GcSBO1H5t10I0PQMnBFIuLsmrOX4uabX2RO9UUmbpw5eyyFn3-44Dw Ja uz v podstate stal pred branou mezi nasim svetem a svetem mrtvych. Tesne predtim nez jsem prosel branou. Brana se zacala zavirat a neco me jako by vzdalovalo od brany. Zacal jsem citit ustupujici bolest. A paleni se take zacinalo umirnovat natolik za jsem zacinal opet citit sve vlastni telo. Ritsuko si mohla vsimnout nekolika cuknuti v mych rukou a nasledne celym telem.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 17, 2014 6:44 pm


TAGANE (たがね)

Hikaru bol už v pomerne dobrej starostlivosti.
Osoba, ktorá na tom ale bola v danej chvíli najhoršie, bola práve Mikomi. Tá sa potýkala so situáciou, z ktorej už nemohla vykorčuľovať. Chystal som sa ju doraziť kosou.
"Nemusíš vešať hlavu. Budeš užitočnejšia, ako si myslíš. Priznám sa, že táto zbraň je ešte iba prototyp. ale má potenciál prekonať všetko, čo sme za tie roky doposiaľ vymysleli. Jej meno je Keitai Henka Ōgama (形態変化大鎌, "veľká kosa manipulácie tvaru"). Uznávam, na názve ešte treba zapracovať, ale aspoň je jasné, o čo ide. Len tým, že do nej vpustíš svoju chakru, sa pod vplyvom zložitého mechanizmu nahromadí na špičke zbrane, niekoľkonásobne sa zhustí a nadobudne akýkoľvek tvar, o aký stojíš," vysvetlil som bez čo i len najmenšej známky emócie.

"Presne tak. Tá čepeľ pozostáva čisto len z neuveriteľne nahustenej chakry. Je to vynikajúci vynález, keďže je prakticky nemožné brániť sa jej a predsa má silu na úrovni A-rankovej techniky. Nie som síce samuraj, ale rozhodol som sa, že na tebe prevediem Tsujigiri. Vidím, že si v mizernom stave, ale mám prosbu. Aspoň sa skús brániť," prehovoril som a už sa aj chystal odseknuť Hyuuge hlavu, ale vtom ma prerušil nával bleskov. Sotva som sa nazdal a dostal som neuveriteľný zásah. Priamy fyzický kontakt s neznámym raitonom spôsobil, že som bol odsotený do najbližšieho stromu, ktorý sa na to všetko aj s niekoľkými ostatnými v okolí zrútil. Tajomná postava sa konečne ukázala na svetlo a ak ešte Mikomi mala dosť síl na to, aby pohliadla jej smerom, mohla sa dočkať vskutku nevídaného prekvapenia.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 17, 2014 6:57 pm

Pootočila jsem hlavu a mírně ji nadzvedla. To co jsem viděla mě ujistilo, že mám ve svém zlém fyzickém stavu vidiny.
"Co... vy tu..." vzepřela jsem se, nebo jsem se o to spíš pokoušela. Na to abych to dokázala mi chybělo pár krvinek pokud chápete...

Náhle jako kdybych získala novou sílu. Stačilo by si alespoň kleknout. Pro začátek určitě. Bylo by to fajn. Jedna ruka, druhá... Uch.

Opět jsem dopadla na zem a ryla obličejem v hlíně. Taková potupa. Specielně pro velitele konožské policie a rádoby elitního jounina.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 17, 2014 8:08 pm


Vzhľadom na okolnosti Mikomi nemožno zazlievať, že neverila vlastným očiam.
Osobou, ktorá totiž dorazila, nebol nikto iný, ako Hikarov otec, Raiyoku, pravým menom Rinjiro, osobne. Je možné, že by sa od neho Hyuuga dočkala aj nejakého toho vysvetlenia, prípadne nejakého provokatívneho komentára na jej osobu, ale na to bohužiaľ nebol čas. Tagane totiž nebol ani zďaleka mŕtvy. Z onoho raitonu sa pozviechal až prekvapivo rýchlo...


"Ja neviem, čo na to celé mám povedať.
Nikdy by ma nebolo ani len napadlo, že sa do toho napokon zamiešaš akurát ty. Vari nebodaj pod svojim kamenným ksichtom schovávaš aj nejaký ten kúsok citu?"

"Prekvapenie je na mojej strane. Nepočítal som s tým, že sa dožiješ ešte niekoľkých ďalších sekúnd," ozval sa Hikarov otec a prichystal si svoju v porovnaní so súperovou menšiu kosu.

"To myslíš vážne? Naozaj vidím to, čo vidím,
alebo som sa len silno udrel do hlavy? Nehovor mi, že sa na mňa chystáš zaútočiť s tým tvojim špáradlom. Beriem späť. O Hyuugu sa postarám neskôr. Prototyp otestujem na-"
ani len nestačil dopovedať, a už sa mu aj jeho nepriateľ vrhol naproti. Nanešťastie sa však cieľ stihol bez akýchkoľvek väčších problémov obrániť, ale práve vtedy nastalo ďalšie veľké prekvapenie.

Čo to má znamenať?! Ako je možné, že jeho kosa ešte nepraskla?! veru tak. Zdalo sa, že Taganeho kosa z neznámych príčin nedokázala rozbiť tú Rinjirovu.
"Heh. Myslíš si, že si vyhral? Urobíme to teda pekne po starom," dodal ešte na záver a spustil ohromnú ukážku kenjutsu. Najzaujímavejšie na tom ale bolo, že ani jeden z prítomných nebol vôbec slabý. Ich rýchlosť, sila a pružnosť bola nepochybne na neuveriteľne vysokej úrovni. Každá milisekunda mohla rozhodnúť o víťazovi. Kosy sa nepretržito ozývali, vietor zosilnel a napätie by sa dalo krájať.

Ak by sa na onom mieste aj nachádzal niekto
úplne pri zmysloch, nemohol by za žiadnych okolností spočítať, ako dlho táto veľkolepá výmena trvala. Súboj sa niesol v podobnom duchu ešte nejakú tú dobu, ktorá sa pre tých, ktorí mali možnosť stíhať sledovať ich pohyby, mohla javiť ako večnosť. V jeho priebehu si ale Tagane konečne uvedomil, ako je možné, že je nepriateľova kosa ešte stále celá. Dôvod bol pomerne prostý - napustil ju totiž bleskovou podstatou, ktorú neznámou technikou vskutku dôkladne schovával.

Ako náhle si uvedomil túto závažnú skutočnosť, z pochopiteľných dôvodov dočasne prerušil svoje útočenie a stiahol sa do ústrania, snažiac sa získať čas na vydýchnutie a zváženie ďalšieho postupu. Nápad sa dostavil rýchlo.
"Som to ja ale hlupák. Mohlo ma to napadnúť už skôr. "Blesková čepeľ" nie je len prezývka na parádu, čo? Každopádne... pozrime sa na to, ako to ustojíš teraz," dodal, vytvoril pečate a svoju kosu chytil obomi rukami. Prečo? Keďže zbraň zvládala manipuláciu tvaru sama, nebol prakticky žiadny problém pridať element. Čepeľ, ktorá doposiaľ pozostávala z čistej chakry, sa tak rázom zmenila na fuutonový krájač A až S-rankovej úrovne.

Ako náhle si obe strany trochu oddýchli a zotavili sa,
došlo na ďalšie stretnutie. Raiyoku mal však tentokrát naozaj obrovskú smolu. Jeho raitonom posilnená kosa bola pri prvom kontakte s nepriateľovou veternou úplne zničená a on ostal zdanlivo úplne bezbranný.
"Je koniec," pousmial sa nad situáciou Tagane a chystal sa Hikarovmu otcovi sťať hlavu. Dopustil sa ale chyby, pretože to nebola kosa, ktorú mal riešiť.

"Máš pravdu. Si úplne otvorený. Tanigakure-Ryū, Kaminari no Yaiba,"
prehlásil Rinjiro víťazne a z opačnej strany, než z akej jeho súper očakával útok, vlastnou rukou rozsekol Taganeho v páse. Jediná na pohľad malá chyba sa mu tak stala osudnou.
"Svoju kosu používam zvyčajne len na obranu. Dôvod, prečo som si vyslúžil svoju prezývku, je táto technika. Stačí, aby som sa svojou dominantnou rukou dotkol akéhokoľvek miesta na ľudskom tele, a to je následne niekoľkonásobnou bleskovou dávkou spálené na popol," oboznámil som svojho nepriateľa s tým, čo ho pripravilo o život.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 17, 2014 8:18 pm

Aktuálně jsem se nezmohla na nic jiného, než nehnutě ležet a sledovat onen impozantní souboj. Nebyla jsem ve stavu, kdy bych si jej dokázala naplno vychutnat a mnohé pohyby a fígle mi zůstávaly skryté. Cítila jsem se naprosto neužitečně a trapně.

V jeden okamžik by se ve mně krve nedořezal. Pochopitelně to bylo v samotném závěru souboje kdy Rinjiro přišel o svou kosu. Nakonec jsem však uviděla něco, čemu bych nevěřila, pokud by mi o tom někdo vyprávěl.

A já si myslela, že má manipulace s živlem je bůhví jak dokonalá.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 17, 2014 8:38 pm


RINJIRO (RAIYOKU)

Hoci sa to tak niekomu mohlo na prvý pohľad javiť,
súboj pre mňa nebol jednoduchý. Bol som si vedomý všetkých nebezpečenstiev, ktoré mi počas neho hrozili, ale ako obvykle som sa rozhodol zvoliť si tú najkratšiu cestu, i za cenu riskovania. Nerád som podobné veci preťahoval. Potreboval som to ukončiť čo najskôr, ako to len bolo možné, kým ma môj súper podceňoval a akurát si testoval svoju novú zbraň. Ak by na mňa vytiahol svoje skutočné schopnosti, ťažko povedať, či by to prebehlo tak hladko.

"K tej tvojej otázke predtým... prišiel som po vás popratať ten bordel, ktorý vaša zvedavosť spôsobila," objasnil som už konečne dôvod svojej návštevy a presunul sa k súperovmu mŕtvemu telu. Zvitky boli vzhľadom na moju techniku zničené, preto jediné, čo po ňom zostalo, bola kosa. O tú svoju som prišiel, takže som sa rozhodol nahradiť ju prototypom z Takumi no Sato. Následne som ale už všetku svoju pozornosť venoval Mikomi. Bolo mi jasné, že sa asi nezvládne presunúť sama, preto som ju bez opýtania vzal do náruče a rozhodol sa ju preniesť osobne. Vydali sme sa za Ritsuko.


KUROHANA RITSUKO

Liečenie pokračovalo lepšie, než som dúfala.
Hikaru sa vrátil medzi živých, ba čo viac, podarilo sa mi ho aj stabilizovať. To však nič nemenilo na tom, že na úplné zotavenie bude potrebovať podstatne lepšiu lekársku starostlivosť, než akú mu môžem v danej chvíli poskytnúť ja. Bola som šťastím bez seba.

"Dokázala som to... som tak rada... ďakujem... ďakujem..." prejavila som svoju neutíchajúcu radosť. Pocit z toho, že som bola schopná zachrániť ľudský život, obzvlášť za týchto okolností, bol neopísateľný. Neoddýchla som si však nadlho. Sotva som skončila s Hikarom, už sa na miesto dostavil môj bývalý učiteľ s ďalším pacientom. Nie je ani nutné dodávať, že som si ihneď vzala Mikomi do parády.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Aug 17, 2014 8:49 pm

Musela jsem se zamračit. Ten chlap byl tak hrozný suchar, dokonce i ve chvíli, kdy mi zachránil život. Neměla jsem stejně příliš mnoho sil na mluvení, takže mi uražené mlčení vydrželo do okamžiku, kdy se mi začala věnovat Kurohana. Hikaru ležel opodál a oddechoval. Hlavou se mi honila spousta otázek a já nevěděla co říct jako první.
"Děkuju vám oběma. A omlouvám se za ta slova předtím."

Tato slova byla celkem vhodný začátek. Byla jsem ráda, že se ode mne nic neočekává a tak tu můžu jen ležet se zavřenýma očima a nečelit jejich pohledům se stopami výčitek. Nadrobila jsem si tu pěknou šlamastyku, jen co je pravda. Možná jsem měla Hikara odvléct zpátky do Konohy a nekomplikovat život sobě, ani druhým, kteří jsou v tom nevinně.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Aug 17, 2014 8:50 pm

Pomalu jsem otevrel oci a zamrkal nez si navykly na svetlo ci tmu. Myslel jsem ze snim ale bolest ktera se dostavila me znacne vyvedla z omylu.To co jsem dnes zazil me jen upevnilo v tom ze se musim vyhnout situaci a pouzit tu techniku. Pak jsem se podival na Ritsuko a jen dodal slabym hlasem.
"Dekuji." Bylo jedine co jsem dodal. Nemel jsem silu ani cakru na to aby byl ze me recnik. ALe too uz jsem videl Otce jak nese Mikomi. A To me taky dohnalo k myslence ze pracovat sam bude nejlepsi. Mikomi na tom taky nebyla nejlepe. Ale to uz se Ritsuko o ni sla postarat a ja tam lezel jako nejake tezitko. Momentalne jsem nebyl schopen se ani postavit nebo pohnout.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 17, 2014 9:11 pm


RINJIRO (RAIYOKU)

Situácia, ktorá nám nastala, bola zvláštna.
Sám som nemal jasnú predstavu o tom, čo by som mal povedať. Robil som všetko preto, aby som to schovával, ale pravdou bolo, že som bol nehorázne nahnevaný. Ťažko povedať, na koho viac. Či na Hikara za to, že si odmietol žiť svoj vlastný život a zaplietol sa do niečoho, od čoho by som ho najradšej držal čo najďalej, alebo na muža, ktorý to celé spôsobil. Nepotreboval som to od nikoho počuť na to, aby mi bolo jasné, kto sem poslal tých shinobi z Takumi.

"Ďakujte Ritsuko-chan. Nebyť toho, že ma celé hodiny presviedčala a narobila si v dedine problémy, s najvyššou pravdepodobnosťou by som sa o tých vrahoch dozvedel až potom, ako by ste už boli mŕtvi," objasnil som a zapálil si ďalšiu cigaretu. Nečakal som na odpoveď. Bez ďalšieho komentára som sa vybral niekam preč. Dôvody boli dva. Chcel som si prevetrať hlavu, ale v prvom rade ísť pohľadať osobu, ktorá tak strašne doriadila Mikomi. Ak bola ešte živá, mohli sme ju využiť v náš prospech, aby sa k zodpovednému mužovi doniesli len klamstvá.


KUROHANA RITSUKO

Po Rinjirových slovách som sa neubránila červenaniu.
"Ále kdeže, sensei len zveličuje! Vôbec to nebolo tak zložité! A do žiadnych problémov som sa nedostala! Prečo by som sa kvôli cudzincom dostávala do problémov?" hovorila som roztržito, ale následne som si uvedomila, ako to vlastne vyznelo.
"Tým nechcem povedať, že vás beriem iba ako cudzincov! To samozrejme nie! Ste prví shinobi z väčšej dediny, s ktorými som mala tú česť byť na spoločnej misii! Nehovoriac o tom, že Hikaru-san je pre nás dôležitý-" opäť raz som sa pozastavila.
"P-pre senseia! Pre senseia je Hikaru-san dôležitý, aj keď to tak možno nevyzerá, a vy ste zasa dôležitá preňho! Tak som to myslela! Takže nie ste len obyčajní cudzinci..." zamotala som sa do vlastných slov.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Aug 17, 2014 9:30 pm

No otcova slova sem slysel ale nez jsem stihl reagovat uz byl zase v tahu. A to co rikala Ritsuko mi ted nedavalo smysl.
To snad po me jede?
Na to sem se zacal tvarit asi takhle.
Jazero - Stránka 4 - Pak se podival na Mikomi. Hodne me stvalo ze dopadla takhle byla to ma chyba. Ale to jsem cekal co se bude dit dale.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Mon Aug 18, 2014 6:28 am

Trochu jsem se uchechtla tomu co stačila Ritsuko vyblekotat. Nakonec to vypadalo, že zůstanu při vědomí. Dokonce se mi do tváří začala vracet barva.
"Pochybuju, že by si někdo vedl lépe než ty. Takový zápal pro věc jsem už dlouho neviděla." pousmála jsem se. Za to Hikaru zase koukal jak tisíc bubáků. Nemohla jsem se ubránit černým myšlenkám. Co bude teď? Dozvím se konečně pravdu o tom, co měl tento útok znamenat?
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 18, 2014 5:05 pm


KUROHANA RITSUKO

Niet pochýb, že som sa chovala neprofesionálne.
Ťažko povedať, čo si pri pohľade na moju roztržitosť Hikaru pomyslel. Pravdou ale bolo, že za to naozaj mohla len moja neskúsenosť a obdiv, ktorý som nielen voči môjmu bývalému senseiovi, ale teraz už aj Hikarovi a Mikomi prechovávala. Cítila som sa skrátka ako ranné vtáčatko v kruhu urodzených sokolov.

"Ď-ďakujem," dodala som a následne sa už plne sústredila len na liečenie. Nastala hodná chvíľa ticha. Ťažko povedať, ako dlho to celé zabralo, ale muselo to byť zaručene niekoľko desiatok minút. Napokon sa mi ale podarilo zájsť tak ďaleko, ako to len bolo nutné. V prípade Mikomi som sa postarala o všetky rezné rany a umožnila jej zasa sa hýbať, skoro ako keby jej ani nič nebolo. Hikaru na tom bol podstatne horšie, keďže i po mojom zákroku bol stále odkázaný na nejaký ten pobyt v nemocnici. Vyčkávala som na Rinjirov návrat.


RINJIRO (RAIYOKU)

Sotva sa Ritsuko stačila postarať o našich pacientov,
už som sa vrátil i ja osobne, prinesúc jej ďalšieho. Nebol ním samozrejme nikto iný ako Mikomina súperka, známa ako Moeru.
"Obávam sa, že na oddych nie je čas. Vylieč ju."
"P-prosím? Po-pokúsim sa, ale... nie som si istá, či to ešte zvládnem..." prehovorila už zjavne unavená Kurohana.

"Na pochybnosti nemáš nárok. Trvala si na tom, aby som si so sebou zo všetkých medikov z dediny zobral akurát teba, tak sa čiň. Toto nie je hra. Potrebujeme ju živú, rozumieš?"
"R-rozkaz!" vzchopila sa Ritsuko a ihneď potom, ako som našu poslednú pacientku položil na zem, zahájila liečbu. Ja som sa vybral k jednému zo stromov, o ktorý som sa bez akéhokoľvek vysvetlenia oprel a zamyslene hľadel na oblohu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 18, 2014 5:17 pm

Stalo se toho dost po dlouhem hrobovem tichu se tu obevil muj otec i s dalsim zranenym. Podle zraneni sem soudil ze to mela na starosti Mikom. Meho doupere by tak dalo dohromady Edo tensei. Pristup meho otce se mi Nelibyl ani trochu ale ja nebyl v pozici kdy vyjadrit svuj nazor.
"Nemyslys si doufam ze jen tak odkracime kdyz se nas snazi nejaci maniaci odkrouhnout ze ne?! Navic co vubec po nas chtely a proc se nas snazily zabit? A taky by jsise tady k slecne mohl chovat trochu dustojneji a vetsi uctou." Mozna jsem to nemel rikat ale tohle me dokazalo vytocit. Ale jak se zdalo tak ja a Mikomi jsme se do neceho zapletly o cem jsme nemely ani paru o co jde. Litoval jsem jedine veci a to ze se do toho zapletla i Mikomi, Mozna ze my byla simpaticka mozna ze to bylo jenom tim ze mi v nekterych vecech pripominala mou partacku ale tech teda moc nebylo.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 18, 2014 5:45 pm


KUROHANA RITSUKO

Je pravda, že ma do istej miery aj potešilo,
že sa ma Hikaru zastal, ale mala som k tomu čo povedať.
"To je v poriadku. Raiyoku-sensei má pravdu. Nebolo to tak, že by sa ma rozhodol zobrať so sebou sám od seba. Ako náhle mi ale povedal, že si nie je úplne istý tým, čo sa stane, naliehala som. Už len to, že ma uprednostnil pred ostatnými medikmi, je pre mňa dostatočným prejavom úcty," vysvetlila som.

"Je pravda, že ma poniektorí členovia dediny považujú za talentovanú medičku, ale to nestačí. Postrádam skúsenosti. V kritických situáciách panikárim a nedokážem sa plnohodnotne sústrediť. Som presvedčená o tom, že by sa našla lepšia voľba... ale sensei dovolil ísť mne a ja som mu za to vďačná... preto urobím všetko, čo bude v mojich silách," dohovorila som a vyžiadala si pokoj. Potrebovala som všetku pozornosť venovať pacientke.


RINJIRO (RAIYOKU)

Behom monológu Ritsuko som osobne ani len nepípol.
Ako náhle však dohovorila, rozhodol som sa zodpovedať Hikarove pochybnosti. Mal som jasnú predstavu, čo budeme robiť.
"Áno... presne to si myslím. Presunieme vás do najbližšej nemocnice a vybavím vám ochranu do doby, než sa definitívne zotavíte. Ihneď potom sa vrátite do Konohagakure a na celý tento incident skrátka zabudnete," objasnil som bez váhania.

"O vaše životy sa báť nemusíte. Využijem našu pacientku a postarám o to, aby sa k vášmu potenciálnemu vrahovi dostali len falošné informácie. Aj keby sa časom dozvedel celú pravdu, som si istý, že mu to už viac nebude stáť za to, aby podnikal vo väčšom. Nechcem počuť žiadne námietky," veru tak. Ani po tom všetkom som nezmenil svoj zdanlivo bezcitný postoj. Nemienil som už viac riskovať. Veril som tomu, že takto to bude najlepšie.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 18, 2014 6:08 pm

I po tom vsem se jeho pristup nezmenil. No Ale ja to nehodlal jen tak akceptovat proc? Mozna proto ze sem byl v nekterych vecech hodne tvrdohlavy. ALe nevedel po kom jestly po otci nebo po matce.
"Na to zapomen. Nikdy sem neutekl z boje a ani to neudelam. I kdyby to byla posledni vec co udelam. Jsem Hyuuga a ne nejaky zbabelec." Po techto slovech jsem se ze zad pretocil na bricho. A PAk se snazil dostat se alespon na ctyri. i kdyz uz to vypadalo ze se mi to i povede opet jsem se ocitl na zemi.
"Nikdo nebude ohrozovat clena me vesnice, Klanu a uz vubec cast me rodiny. I kdyby me sebevic nenavidely ja budu stit pres ktery budou muset projit jako prvni. Bu....du....Stitem kterym nikoho nenecham projit." Pri posledni vete me ackoliv me klepajici se telo zvladlo ulohu kterou jsem si usmyslel. Ackoliv v bolestech stale jsem se snazil dopotacet k nejblizsimu stromu ktery by mi pomohl se postavit. Proc jsem to delal? Mozna proto ze sem otci hodlal dokazat ze co jsem prave rekl byla naprosta pravda. A ja nehodlal jen tak odkracet.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Mon Aug 18, 2014 6:19 pm

Nebylo pochyb o tom, že Hikaru má čestné a odvážné srdce. Nechápala jsem, kde se bere vůči němu tolik nenávisti. Ale jednu věc jsem mu musela nechat. Sice mluvil vážně, ale to jak se sbíral ze země bylo trošku komické. Připomínal mi mně samotnou ještě pár chvil zpět. Inu všichni máme slabé chvilky.
"Neubliž si." pravila jsem. Bylo to to jediné co jsem mohla říct, jinak by mi hrozilo, že se zatvářím nevhodně a Hikara urazím.

Já se zatím dokázala opřít o strom a pomaličku jsem zkoušela, či všechno funguje jak má. Velice mě překvapilo, že i ta obrovská jizva na zádech se stáhla a po těch drobnějších nebylo památky. Ritsuko byla úžasný medik.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 18, 2014 6:35 pm


RINJIRO (RAIYOKU)

Môj hnev týmto práve dosiahol najvyšší možný stupeň.
Mikomi v Hikarových slovách síce možno videla odvahu a česť, ale jediné, čo som mal pred svojimi očami ja, bola hlúposť.
"Tvoj súper ťa musel asi poriadne udrieť do hlavy, čo?! Uvedomuješ si vôbec, čo to tu práve hovoríš?!" vyhŕkol som naňho bez sebamenšieho kúska sebakontroly a citu.

"Pozri sa na seba! Pozri sa na svoju spoločníčku!
Nebyť toho, že za vami s Ritsuko-chan dorazíme, už by ste boli mŕtvi! To si vážne až tak slepý?! Tvoja prehnaná odvaha ľudí okolo teba neochraňuje... je to presne naopak! Nielenže si svojou prehnanou zvedavosťou spôsobil problémy, ešte si do toho zatiahol nevinné osoby, ktoré to mohlo stáť život! Spamätaj sa už konečne! Neviem, ako to u vás v Konohagakure v súčasnosti chodí, ale dovoľ mi, aby som ti objasnil, že nežijeme v rozprávkovom svete, kde dobro silou vôle víťazí nad zlom!"
bol som naňho naozaj tvrdý.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 18, 2014 6:56 pm

Pomalu sem se dobelhal ke stromu ktery byl pobliz a po nejake chvili toho snazeni sem se i postavil na Nohy i kdyz me rozklepane telo vypadalo jako by se melo zesypat.
"Ne nikdo me neprastil do hlavy. A Ano uvedomuju si co rikam." Tohle rozhodne nebyla vymena nazuru otce a syna to do toho melo daleko.

"JA Jsem Mikomi-sama nezadal aby sla semnou. Muj puvodni plan byl prosty. Jit sem sam! A ma prehnana odvaha?"
Pomalu jsem natahl Ruku a pote sroloval vsechny prsty krome ukazovacku a rekl.
"TY jsi zodpovedny za to ze nic jineho nemam. Krome sve odvahy a touhy chranit ostatni nemam nic a to vse diky tebe!!! Ano mas pravdu vzdy to nekdo odnese pouze kvuli me a to proto se stanu stinem a temnotou. Temnotou kterou jsi TY svim zmizenim na me privolal kazdy kdo mohl se ke me otocil zady jenom kvuli tobe."
Po tomhle jsem padl na kolena uz sem se neudrzel na svych nohach ono bylo spise udivem ze jsem to vydrzel tak dlouho.

Nadechl jsem se a dodal. "Takze mi tady prestan vykladat takove kecy cosi o zvedavosti. pokud jsi si nepral abych te nasel nemel jsi zanechat tolik stop a uz vubec nemely byt zapeceteny v archivu abych k nim nemel pristup. Takze to ze jsem te nasel je i tva chyba."
Po tomto jsem zacal oddychovat. Ono i tohle bylo namahave a obzvlaste kdyz jsme se taky zrovna nekrotil. Chtel tady hrat na realitu tak tedy tady ji mel.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 4 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru