Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Konohy

+18
Yuri Sarutobi
Hana Ichiro
Yaeko Uzumaki
Natao Hyuurai
Raiki Senju
Akio
Sora no Sen
Senju Maro
Tetsuya
Hyuuga Mikomi
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tor Vizsla
Rokuro
Uzumaki Allii
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Assasin Senju
22 posters

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Okolí Konohy - Stránka 7 Empty Okolí Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:03 pm

First topic message reminder :

Okolí Konohy - Stránka 7 Okolkonohy


Lesíky, malé domky a skleníky.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Okolí Konohy - Stránka 7 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Jul 27, 2015 6:47 pm

Medik pri jeho osetrovani me osoby. Si mohl povsimnout ze popaleniny ktere lecil jsou dost vazne a taktez mohl zjistit ze v nich je zbytkove mnozstvi cakry. Malo kdo by to odhalil ale zde byly dve moznosti. Bud to me nekdo zamerne popalil cakrou nebo bylo mozne ze to zpusobila nejaka technika. tyhle dve veci museli ted byt medikum jasne.
MIkomi si mohla domyslet co me tak zridilo. Jelikoz me zraneni uz videla drive. Benjiro si to mohl take domyslet nebo to mohl dat na vinu nepovedene technice me vlastni. Proste jsem vedel co se stane at tak ci onak pokusil jsem se pouzit vse co jsem mel k dispozici.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 7 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Shinobi Mon Jul 27, 2015 8:17 pm


Situácia na bojisku pôsobila prinajmenšom chaoticky. Väčšina prítomných nemala ani len šajnu, čo sa vlastne deje, a slová nikoho z nich nikomu k pochopeniu nepomohli. Netrvalo dlho a zapojila sa i samotná Hana, ktorá našťastie okamžite pochopila, čo pre ňu zrejme bude najlepšie urobiť.
"Prosím?! Jak to myslíte, že sa vzdávate postu Hokageho?! Hana-dono, počkajte!" oponoval vodca skupiny, ale Hana nelenila a bez dodatočného vysvetľovania vzlietla do vzduchu. Posielať za ňou nejakých ninjov by za týchto okolností nebolo dvakrát najrozumnejšie, preto Akimichimu nezostávalo nič iné, než ju predsa len nechať ísť. Ani trochu ho to však už od pohľadu netešilo.
Čo to má všetko znamenať? Začínam sa v tom už strácať. Mám dojem, že tu nič nedáva zmysel.
Sotva sa vodca skupiny spamätal zo šoku, už bol podrobený ďalším, tentokrát zo strany Mikomi.

Tse, ja nie som ten, čo ťa zatýka, b*bka. Ako keby nestačilo, že sa niekedy rozprávaš sama so sebou, pomyslel si Shinobu, ale ako náhle čo i len na momentík poľavil v ostražitosti, Mikomi ho opakovane prekabátila. Spôsob, ktorý navyše prekvapivo rýchlo vymyslela, bol naozaj obdivuhodný. Na skúsenejších Narov by s najvyššou pravdepodobnosťou nefungoval, ale v tomto prípade uspel dokonale. Nečudo, že ho to absolútne vôbec nepotešilo.
"T-ty jedna- ! Manabu-san!" zvolal takmer okamžite v zápale hnevu, snažiac sa ihneď obnoviť kontrolu nad svojim tieňom.

Menovaný Akimichi Manabu sa našťastie rýchlo vzchopil.
"Čo to zasa- ?! To tu naozaj nikto nemieni spolupracovať?!"
Netrvalo dlho a k skupine medikov dorazilo zopár ďalších konožanov, čiastočne im vysvetliac situáciu. Bez ohľadu na to, či si ale stihli uvedomiť, o čo tu ide, už aj obdržali ďalšie rozkazy.
"No tak teda dobre! Ty, ty, ty, ty a ty, poďte okamžite za mnou! Nemôžeme ju nechať uniknúť! Vy ostatní odneste raneného Hyuugu a Gobi no Benjira do väzeňskej nemocnice s maximálnou ostrahou, tam sa o nich už môžete starať, jak sa vám zachce!" prehlásil veliteľ tejto misie bez váhania, presunúc sa aj so svojimi vyvolenými, medzi ktorými bol samozrejme i Nara Shinobu, za Mikomi. Ostatní sa navzdory chaosu tak isto rozhodli riadiť rozkazmi.

=> PRESUN PRE HIKARA A BENJIRA AJ S DOPROVODOM MEDIKOV A STRÁŽÍ <=
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 7 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Mon Jul 27, 2015 8:42 pm

Lidské tělo dokáže vyvinout nevídané úsilí, pokud jde doslova o život. V sázce však aktuálně nebyl pouze ten můj. Musela jsem je tam nechat. Běžím pryč jen abych nám koupila nějaký čas? Chci jít pro pomoc? Ale kam? Kdo mě vyslechne? Jak mám bojovat proti nepříteli, o němž ani netuším, kde se nachází?

Jediné co vím bezpečně, že mě pronásledují. Skupina shinobi, naštěstí už trochu prořídlá. Přece jen pár z nich muselo zajistit Benjira a Hikara. Nejhorší na tom je, že by možná stáli na mé straně, kdyby znali pravdu. Jediný kdo mi věří, je má rodina. To je ale dost ubohá vyhlídka.

Aniž bych čekala na lepší příležitost, začala jsem udržovat vrtstvu chakry okolo svého těla. To mi poskytovalo částečnou ochranu, avšak co bylo hlavní, fuutonová podstata značně navýšila mou rychlost.

Okolí Konohy - Stránka 7 29631c7e37_94521250_u

Běžela jsem, jako bych měla v patách smrt, což možná nebylo daleko od pravdy. Orel, který byl až do posledního okamžiku v přítomnosti mediků vylétl do oblak a kroužil na nebi. Nepochybovala jsem o tom, že nás vidí, avšak byl příliš slabý na to, aby mohl zasáhnout do boje. V tomhle průšvihu si musím poradit sama. Vyskočila jsem vysoko do korun stromů a odrážela se od větví. Bylo to poprvé co jsem použila Shinatsuhiko tímto způsobem. V té rychlosti jsem měla téměř dojem, že Hokoru není sám, kdo dokáže létat. Přesto jsem zůstávala realistou a připravila si do rukou pár nezbytností, které zpříjemní odpoledne mým pronásledovatelům.

Přesun i s pronásledovateli
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 7 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 23, 2015 6:10 pm


Ako mu to aj Hyuuga Satsuki osobne prikázala, Seito sa činil a úspešne presunul Itachiho pozostatky s jej údajným blonďavým ANBU niekde do neďalekého okolia Konohy, kde ich už ponechal napospas schopnostiam neznámeho. Nezdalo sa ale, že by v súvislosti so sanbim mienil okamžite zakročiť, naopak. Namiesto toho to vyzeralo, ako keby proste na niekoho čakal. Veru tak. Vzniknutá situácia bola porovnateľná s vysadením slepca uprostred lesa. Čo to znamenalo?
Ospravedlňte moje zdržanie. Dovoľte mi, aby som vás opäť navigoval, ozvalo sa z ničoho nič v jeho mysli. Hlas, ktorý blonďavého jedinca oslovil, nepatril nikomu inému než práve Mashimovi (pre bližšie informácie o ňom kliknite SEM). Tajomný ANBU vzhľadom na okolnosti samozrejme uposlúchol, s miernymi ťažkosťami si Itachiho spálené telo prehodil cez rameno a pomaličkými opatrnými krokmi sa vydal na akési miesto, na ktoré ho fialovovlasý chlapec z Hakuei navádzal.

Aj vďaka skutočnosti, že mu zároveň s tým Mashima ochotne išiel naproti, netrvalo dlho a konečne s blondiakom skrížil cesty. Po jeho boku navyše ale dorazil aj muž známy pod menom Kaisen Nagaru, člen v poslednej dobe nie veľmi prosperujúceho Kedōin klanu, ktorý robieval najbližšieho spoločníka Sora no Senovi od doby, čo ten nešťastne prišiel o svoj drahocenný zrak. Poznali sa však už samozrejme i dávno predtým. Je to vonkoncom práve on, kto mu umožňoval nepovšimnuto cestovať z miesta na miesto bez toho, aby naňho ktokoľvek natrafil. Zišlo sa to tu vskutku naozaj pofiderné trio, aj keď doposiaľ s neznámym zámerom.

Sotva tajomný blonďavý ANBU dorazil, poklesol sťa od bolesti a únavy k zemi, vložiac pozostatky Itachiho do rúk tomu statnejšiemu z menovaných. Mashima sa od neho už definitívne telepaticky odpojil, sústrediac tentokrát naozaj všetky svoje senzibilské schopnosti na vyhľadanie potenciálnych nepriateľov. Nikto však v ich blízkosti našťastie nebol.
"Je to tu čisté. Je mi cťou opäť vás vidieť na vlastné oči. Dávať takto osobne pozor na Kurumi a vyčkávať s mojou pomocou na príležitosť chopiť sa vyplvnejšieho jedinca muselo byť s ohľadom na váš stav obtiažne. Zdá sa, že bohovia sú naozaj na našej strane," vydal zo seba fialovovlasý chlapec, následkom čoho Nagaru prerušil techniku, nech už šlo o čokoľvek.
"Vedel som, že jedine vy osobne dokážete udržať tú pohanku aspoň čiastočne na uzde, aby náš plán predčasne neskazila, no aj keď som o vás ani na chvíľu nezapochyboval, bolo to tesné. Ešte jeden necelý deň a moje Kao Utsushi no Jutsu by už nevydržalo... pane."
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 7 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Sora no Sen Sun Aug 23, 2015 6:15 pm

Když Nagaru přerušil svou techniku, odhalila se má pravá podoba. Bezpečně cestovat světem, vydávaje se za někoho jiného, nebyl můj nápad,. I tak jsem ale na něj přistoupil. Ačkoli si mě ONI vybrali za svého proroka, nejsem jediným, kdo činí jejich vůli. Přítomný Nagaru přispěl svou již zmíněnou technikou Kao Utsuchi no Jutsu. Mashima slouží jako spojka mezi všemi zbývajícími členy Hakuei, a já? Mě bylo dáno v terénu hlásat pravdu boží. Svět je již dlouho vychýlen z rovnováhy. Chtějí zpátky, co bylo jejich. Moc shinobi nám nepatří! Je na čase se jí proto jednou pro vždy zbavit!
Před námi je sice pořád dlouhá cesta, ale svět shinobi už dnes pocítí to, jak daleko jsme na ní došli! Itachi se sanbim je jen začátek. Konohu čeká její konec, a taky Kirigakure no sato, které se už dlouho daří unikat svému osudu. Když se zbavíme těchto dvou vesnic, svět shinobi možná konečně pochopí proti čemu stojí. Nemá se smysl vzpírat vůli boží. "Nebylo to těsné, Nagaru-san. Takto si to přáli, tak se i stalo. Ještě nenastal čas mého prozrazení. Když ten čas přijde, pak už ani žádnou maskovací techniku používat nebudu. Půjdu vstříc svému osudu. Srovnám tuto vesnici se zemí!" Zvýšil jsem dost hlas, ale byli jsme od všech daleko. Mashima to tu zkontroloval, takže jsem si mohl dovolit zvyšovat můj ton hlasu.
Z Itachiho byla cítit síla. Sanbi se chce dostat na povrch. Jeho čas přijde, nemusí se bát. Dřív než se tak stane, musí zůstat ale v Itachiho těle. I jeho si bohové vybrali, aby mi pomohl naplnit osud Konohagakure no sato. Na začátek ale poslouží jako síla mého nového hitokugutsu. Nikdy jsem sice loutku z jinchuurikiho s bijuu uvnitř nedělal, ale, pokud to je jejich vůle, Itachiho přeměna bude kompletní. Nakonec dosáhne lepších výsledku než za živa! "Neztrácejme čas. Sanbi se s tímto tempem brzo dostane na povrch. Musíme ho hned přemístit." Řekl jsem dvěma přítomným. Ti zvedli opatrně tělo a společně se mnou odešli. Mohl jsem se o přeměnu na hitokugutsu pokusit už teď, ale úspěšnost této techniky v terénu je nízká. Tenkrát se Sarutobi Senem se mi to povedlo jen díky tomu, že mi to oni umožnili. Teď by se o to mohli pokusit zas, ale Itachiho se sanbim svěřili mi, takže by bylo z mé strany neslušné se na ně obrátit o pomoc, i když to zvládnu sám.


Společný přesun
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 7 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru