Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Konohy

+18
Yuri Sarutobi
Hana Ichiro
Yaeko Uzumaki
Natao Hyuurai
Raiki Senju
Akio
Sora no Sen
Senju Maro
Tetsuya
Hyuuga Mikomi
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tor Vizsla
Rokuro
Uzumaki Allii
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Assasin Senju
22 posters

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Okolí Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:03 pm

First topic message reminder :

Okolí Konohy - Stránka 6 Okolkonohy


Lesíky, malé domky a skleníky.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Jun 29, 2015 12:49 pm

Zľahka som pristála na tráve. Čakala som tých dvoch. Mnohí by niečo takéto využili na útek, ale ja...ja som nebola zbabelec. Tento boj dokončíme, nech už to bude znamenať pre mňa čokoľvek. Ak som dnes mala zomrieť, tak jedine po kvalitnom boji. A so cťou.
Otočila som sa tým smerom, odkiaľ som očakávala, že dorazia. Obrovské papierové krídla som zložila. Na tvári sa mi neustále zračil ten typický neutrálny výraz, z ktorého sa nedalo nič vyčítať.
Nenápadne som po celej tejto ploche umiestňovala výbušné lístky, ktoré som prekryla tenučkou vrstvičkou papiera. Nebolo ich vidno, pretože svojim sfarbením dokonale ladili s farbou trávy. Dalo by sa to nazvať mínovým poľom. Či si to Hikaru všimne, bolo otázne, ale aj keby, nemohol s tým robiť prakticky nič, pretože sa nachádzali všade a nebolo ich ani najmenej.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Jun 29, 2015 5:51 pm

Nasledovali jsme Hanu az sem. Preci jen diky letu mela vetsi naskok nez my ale preci jen Byakugan neni radno podcenovat. Cestou jsem rekl smerem k Benjirovi. "Uz mi nezbyva moc casu. Senpai. Tudis je zde jedna vec co vam povim. Udelam maximum a pokusim se zpusobit hokage co nejvetsi poraneni pokud k tomu dojde, Pokud ne pokusim se ji alespon narusit cakru a tim vam ziskat nejakou vyhodu. Co se stane semnou je dost nepodstatne." Da se rict ze jsem vyrazil trosku popred a uvidel dalsi papirky i kdyz se to Hana snazila maskovat nebylo to platne. "Jeste jedna vec vsude jsou vybusne listky drzte se v mych stopach." Me dva klony se zaradily primo za mne a ja to bral pripmo po listcich ktere se pri mem doteku, Respektive doteku meho brneni rozpadly jakoz, to i kazdy musel poznat ze jsem tudy prosel jelikoz zde zustavaly celkem slusne diry.
Ale ted prisel okamzik na ktery sem cekal Hana byla blyzko a to velmi. Doufal jsem ze Benjiro se bude drzet vzadu jelikoz jsem si nebyl plne vedom sily kterou nese sila meho brneni. Me klony me predbehly a pote mi udelaly neco jako stolicku abych se dostal do vzduch ackoliv okamzite pri mem odrazu se klony zrusily vice mene byly zniceny.Byl jsem ve vzduchu a dost primo nad hokage. Nevahal jsem a pouzil jsem Hakke Hasangeki
Okolí Konohy - Stránka 6 Juuken-hinata-o (Predstavte si Hakke Hasangeki seshora.) Pokud tento utok vysel Hana mela velky problem i kdyby se rozpadla na listky tak musela utrpet nejake i mensi zraneni. Preci jenom technika nici skaly.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon Jun 29, 2015 7:46 pm

Je vidět, že Hikaru tuto misi s Hanou bere profesionálně. Možná je toho hrdinství však až příliš. To, co se za poslední týdny a měsíce odehrálo, mi pomohlo si něco uvědomit. Předtím jsem tak jak Hikaru byl celý hrrr do každé bitvy. Namlouval jsem si, že to dělám pro vesnici. Bylo tomu ale skutečně tak? Ne. Kdybych mohl, všechny ty "hrdinské" fráze, co jsem kdysi během každé bitvy pronesl, o býti stínem Konohy beru zpět. Opakoval jsem jak opice to, co se mě učilo několik let, nevědě ničeho hlubšího na toto téma. Nejsou to řadoví shinobi, kteří zrazují vesnici, takže by se měli mezi sebou bít. Haně by se měl postavit někdo ji podobný. Blázen co si tak jak ona myslí, že to co dělá je pro dobro vesnice, ba dokonce světa.
Hikaru si necení vlastního života. Řekl, že to, co se mu při jeho útoku stane, je nepodstatné. Copak si myslí, že jeho smrt vesnici pomůže... ještě taková blbá smrt v souboji s někým jako je Hana? Je to ještě dítě. Nemůžu mu to mít za zlé. Sám jsem jim ještě do nedávna byl. Pro Hikarovo dobro jsem se rozhodl jej nepodpořit. Je mi jedno, co si o tom pomyslí, ale časem to možná pochopí.


Okolí Konohy - Stránka 6 200_s

Hikara jsem nechal běžet skrze výbušné lístky a zůstal trochu od nich dál. S aktivovaným sharinganem jsem na ně pohrdavě zíral. Tato bitva pro mě ještě určitě neskončila. Rozhodl jsem se teď však zůstat vzadu, a to do doby než neuvidím, jak se Hikaru vypořádá se svou volbou v tomto souboji zemřít, když to bude potřeba. Zrada Hany, možná zrada Assasina a další... všechny tyto problémy mě pohltily. Přerostlo mě to. Ztratil jsem v tom sám sebe. Pozoruje Hikara útočícího na Hanu jsem doufal, že v něm spatřím motivaci pro to, abych pro Konohu opět prolil, pokud to bude potřeba, něčí krev.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Jul 03, 2015 6:18 pm

Hikaru použil práve takú taktiku, ktorá je na niekoho takého typu ako ja neúčinná. Nie len že dal o sebe vedieť dosť hlasno, keď prechádzal cez moje výbušné lístky, čo ma upozornilo na jeho prítomnosť, ešte sa aj dostal priamo nado mňa, čo som samozrejme videla, a použil techniku, ktorej som sa ľahko vyhla, vzhľadom k tomu, že som bola pripravená. Jednoducho som sa rozpadla na papieriky, ktoré sa následne rozpŕchli do rôznych strán, mimo dosahu techniky.

Následne som sa zhmotnila niekoľko metrov nad zemou vo vzduchu. Premýšľala som nad tým, kto sa skrýva pod maskou. Mala som také drobné tušenie, že to je Hikaru, ale možno sa mýlim. Nie je jediným Hyuugom v jednotkách ANBU. Aspoň myslím. Preto som naňho veľmi neútočila. Mojim primárnym cieľom bol ten Uchiha, k nemu som nebola naviazaná a jediné, čo nás spájalo, bolo možno to, že kedysi som bola jedna z jeho nadriadených. Tak či tak som ho ale vídala len málokedy. Vôbec som ho nepoznala.

Dávam ti možnosť, Hyuuga, odísť bez zranení. Inak budem musieť prikročiť na drastickejšie metódy, ako sa ťa zbaviť, či sa mi to bude páčiť alebo nie. Nebola som tak krutá, ako sa mohlo zdať. Stále som mala srdce, nechcela som mu ublížiť. Vlastne som nechcela ublížiť nikomu. Nechcela som zavraždiť člena Rady, keď bol ku mne kedysi tak láskavý, hoc som bola úplne cudzia osoba z cudzej dediny, s ktorou mala Konoha kedysi problémy. Pohltili ma pocity ľútosti, ale nedala som to na sebe vedieť. Len som a vznášala vo vzduchu a s neutrálnym výrazom som pozorovala ANBUa pod sebou.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 03, 2015 7:09 pm

To jak Hana unikla bylo zdrejme a muj cas se chylil ke konci techniky a tohle byl jak si bud prodlouzit techniku a nebo se viridit sebe a pokusit se poranit I Hohkage. Benjiro to vnimal jinak nez to bylo. Rozdil byl v tom ze jsem se smrti nebal. Ne jednou jsem malem zemrel a to nebylo jen tak. Proste akceptoval jsem ten fakt ze smrt muze prijit a to mi dalo vyhodu v tom ze jsme se nebal. Bana neutocila. Mozna tusila kdo jsme ale na jeji slova se ozvala jedina odpoved.
Miyabiryu no Yoroi -Murasaki ( Brnění Nobl draka- fialova) Behem momentu se barva zacala problikavat jako na vanocnim stromecku jelikoz se zcinala mixovat ma cakra s raitonem. Benjiro mohl zaregistrovat male nenapadne vyboje raitonu v brneni. No ale bohuzel pro me tu techniku jsem jeste neovladnul. Nedokazal jsem Raiton drzet stabilni ne v teto podobe. Bohuzel nestala technika mela pouze jiny ucinek nez jsem ocekaval a mnohem drastictejsi nez jsem predpokladal. Me telo bylo jako v jednom ohni ale diky zraneni ktere pusobilo brneni bylo vyhodne ze bolest jsem ani necitil. Bohuzel pro me technika zpusobila to ze ma maska, plast a vse co jsem mel na sobe se rozpadalo. Bohuzel to nemohl nikdo vedet ani hana ani Benjiro. Coz nakonec i rozthalo me pouzdra na Znv. jenz nasaly mou cakru jak elementarni tak i obycejnou a posleze se brneni zacalo expandovat smerem ven asi cca 0.5m od meho tela a nasleny vybuch odhodil me telo ven s malym prekvapenim jelikoz veskere Kunaie i Shurikeny vyletely do vsech stran. Coz bylo velke nebezpeci pro oba dvba jak hanu i Benjira. Benjiruv Sharingan byl velka vyhoda ale co Hana pokud se chtela kryt pred vybuchem nejakym stitem nektere ze zbrani tim stitem proletelo jako nuz maslem a museli ji nejak poranit. Me telo pak da se rict se valilo nekolik metru po zemi . A Oba si mohly vsinmout se nic krom mych kalhot bylo znicene. Ani ANBU maska nevydrzela, Obvazy na cele ani na rukou jak by smet. Ani celenka nezustala cela. Ted uz tam lezelo me bezvladne telo. Pokud by se Hana pokusila me zabit mela jedinecnou moznost. Plan byl jednoduchy poranit hokage. V takovych soubojich i male poraneni byla nevyhoda. Benjiro mel moznost s Hanou Bojovat. Mohl jsi myslet ze jsem se zblaznil nebo neco podebneho. Muj stav by nebyl onoic horsi nez kdyby technika zmizela. Mel jsme vysledek jisty a pokusil se udelat maximum co jsem mohl. Zbytek byl na benjirovi.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Jul 04, 2015 4:41 pm

Nepostupoval jsem s Hikarem dál, takže jsem se nacházel ve vzdálenosti, kde mě jeho shurikeny a kunaie příliš nemohli ohrozit. I tak jsem však byl nucen uhnout jednomu letícímu shurikenu, který mi mířil na hlavu, a to nakloněním hlavy do levé strany.
Hikaru se dodělal sám. Smutné. Po tom, co řekl, že je ochoten nést na svých bedrech břímě oddanosti vesnici, i kdyby za to měl zaplatit vlastním životem, jsem čekal, že Hanu alespoň škrábne. Počítal jsem s tím, že ty kunaie ji neohrozí, když disponuje technikou rozkladu vlastního těla na papír. Hikarovo chování jsem se rozhodl nekomentovat, a jen z dálky jsem hleděl na Hikara, ležícího na zemi. Snad se pro příště poučí.
Zívl jsem, a pak poskládal pečetě. Už mě to tu s Hanou nebavilo. Byla mocnou kunoichi, ale nepostřehl jsem v ní té jiskry, která boj krásně rozohní. Naději, že si tento souboj užiji, jsem přesto pořád však měl. Nebyla do pozice Hokage a Amekage zvolena jen kvůli své hezké tvářičce, takže má co předvést.

Okolí Konohy - Stránka 6 Tumblr_mnkt06rHzv1r3sabqo1_500

Když jsem složil poslední pečeť, pravou rukou jsem se dotknul země, na které se utvořila větší pečeť. Následovalo PUF a na místě, kde byla pečeť, stanul Kokuo se sharonganem v očích. Důvod, proč jsem byl nazýván Gobi no Benjirem. Hana si mě možná nepamatovala, ale už jsme se setkali. Na hranicích země Větru, kde měla i tu čest spatřit Kokua v akci. Nečekal jsem, aby si mě prohlédla, stojícího na Gobiho hlavě, ale hned jsem Gobimu dal příkaz na Hanu zaútočit jedním ze svých ocasů. Nehledě na výsledek Hikarového útoku kunaii a shurikeny.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Jul 04, 2015 5:59 pm

S pozdvihnutým obočím som sledovala, čo sa to s tým Hyuugom deje. Tá jeho podivná technika sa zväčšovala, menila farbu, až sa to dostalo do takého štádia, kedy doslova vybuchol. Zamračila som sa. Prečo to sakra urobil? Túžil po tom odpáliť sám seba? Samozrejme, až neskôr, keď som zbadala hromadu kunaiov a shurikenov nasiaknutých jeho chakrou mi doplo, prečo. Neublížilo mi to. Dokázala som akúkoľvek časť svojho tela nechať rozpadnúť, čiže to vyzeralo, ako keby tie kunaie preleteli priamo cezo mňa, ale neublížili mi. Až na jeden, ale ten ma akurát trochu škrabol na ruke. Nebolo to nič, čo by ma mohlo nejako veľmi oslabiť. Stačilo to prekryť tenkou vrstvou papiera na zastavenie krvácania. Nič viac.

Okolí Konohy - Stránka 6 37885c5f

Všimla som si Hyuugovu tvár. Bol to Hikaru, ako som si pôvodne myslela. Nechcela som ho zabiť, ale ani som mu nemohla pomôcť. Gomen, Hikaru. Ospravedlnila som sa mu v duchu. Bol mi veľkou pomocou pri útoku na Ame a to, že som mu život nevzala, i keď som k tomu mala dokonalú možnosť, bral snáď ako dostatočnú splátku. S touto myšlienkou som upriamila svoju pozornosť späť na Benjira, a následne tvora, ktorého povolal. Gobi. Ááááá, už som si konečne spomenula, kde som ho stretla... Konečne to začal brať vážne, na čo sa mi pery skrivili do úsmevu. Výborne.

Okolí Konohy - Stránka 6 Giphy1yqy

Nerobilo mi problém vyhnúť sa Gobiho chvostu. Nemienila som ale čakať, než na mňa zaútočí zase, práve preto som zamierila vo vysokej rýchlosti priamo k nemu, vyhýbajúc sa akýmkoľvek typom útokov, pričom som okolo seba vytvorila desiatky klonov. Jedna Hana robí problém. Ale čo ak ich bude oveľa viac? Navyše, každý klon bol naplnený výbušnými lístkami, čo Benjiro s najväčšou pravdepodobnosťou vidieť nemohol, ale aj keby, bolo by mi to jedno. Klony sa rozdelili. Každý z nich zamieril niekam inam. Chcela som vedieť, ako budú na Bijuua pôsobiť výbuchy. Nie však také tie malé...Mala som v pláne tu rozpútať menšie peklo.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Jul 11, 2015 4:29 pm

(Omlouvám se za svou neschopnost odepsat dřív, kdyby se to mělo opakovat, přistoupím k řešení náhrady hráče v hraní za Benjira, abych nezdržoval Neutral )

Hana vytvořila klony. Neměl jsem z nich strach, ačkoli jsem si byl vědom, že každý Hanin papírový klon znamená možná až problém B rankového shinobiho. Ne však chakrou a počtem technik nýbrž tou nepříjemnou schopností rozložit jakoukoli část těla na papír a následně ji využit jako zbraň. Navíc se to dá různě kombinovat, nejen s výbušnými lístky, kterých si nejsem schopen všimnout. Zamračil jsem se. Hanina pěkná tvářička mě dráždila už od samého začátku, a to byla jen jedna. Teď jsem jich měl na očích hned několik, a to dokonce na každé straně kolem mě. 
Využil jsem toho, že se Hana s klony rozdělila, a že její pozornost upoutala Kokuova přítomnost, k tomu abych se ztratil. Seskočil jsem z Gobiho hlavy a pomocí shunshinu se po něm přemístil až dolů, a následně po znovu použití k Hikarovi. Jeho odhodlání se obětovat pro vesnici mě sice pohoršovalo, ale ne na tolik, abych jej tu nechal zemřít. Vzal jsem ho na ramena a pohlédl směrem na Kokua.
Ten se nevěnoval všem Haniným klonům, jelikož toho nebyl schopen, a to kvůli omezenému počtu ocasů a tak. Prvně si vzal na starosti dvě Hany, kde na každou s neuvěřitelnou rychlostí útočil dvěma ocasy. Haně nedělal problém se vyhnout jednomu ocasu, ale co dvěma, které se patřičně proplétaly, aby ji mohli zničit, a však ne tak, aby se při tom zamotaly? Pátý ocas odháněl ten zbytek Han jako mouchy k čemu mu pomáhalo průběžné vypuštění většího množství Gobiho chakry do okolí, které Haně bránilo se blíže k němu přiblížit, neboť působilo jak silnější poryv větru, který ale neustával, ba spíše přibíral na síle.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Jul 11, 2015 8:22 pm

Možno Gobi naozaj zasiahol môj klon. Čo sa však stalo potom? Dospelo to jedine k tomu, že klon sa rozpadol na papier a výbušné lístky, ktorými bol naplnený a v tejto podobe velením mojej vôle vyrazil priamo k jeho telu, kde všetky výbušné lístky...vybuchli. A nebolo ich práve najmenej.
S úškrnom na perách som vyrazila k jeho hlave, kde sa mal nachádzať Benjiro, ale nanešťastie som ho tam nenašla. Zmizol. V tom okamihu som sa okamžite od päťky vzdialila do bezpečnej vzdialenosti. To jeho vypúšťanie chakry som samozrejme zaregistrovala. Vietor mi robil trochu problém s udržaním sa na jednom mieste vo vzduchu.
Nastal tvoj čas, Kirin. Zahryzla som sa do prsta a následne zložila pečate. Kuchyiose no Jutsu! Vyslovila som názov techniky. V obláčiku dymu sa objavil podlhovastý, východný drak, so zlatavými prvkami brnenia na svojom tele. Veľkosťou sa síce Gobimu rovnať nemohol, dĺžkou ale pokojne áno. A to často využíval vo svoj prospech. Vidím, že dnes tu mám príjemnú spoločnosť. Zamrmlal, keď pristál na zemi a uprel zrak na bijuua pred sebou. Veterné poryvy naň nemali absolútne žiaden vplyv, obchádzali ho, ani sa ho len nedotkli. Následne poklesli celkové vzdušné poryvy, ktoré nejakým spôsobom ovplyvňovali moje lietacie schopnosti. Ako to bolo možné? Východní draci nevedeli chŕliť oheň, to si však vykompenzovali ovládaním vetra, čo im zároveň umožnilo lietať. Viem, že to zvládneš. Klesla som nižšie k jeho hlave. A ospravedlňujem sa za svoje hnusné správanie k tebe, keď som ťa naposledy privolala.
Nelám si nad tým hlavu, Hana-chan. Každopádne, potom sa musíme porozprávať. V jeho očiach som zazrela smrteľnú vážnosť, na čo ale upriamil svoju pozornosť na svojho protivníka.
Medzitým som našla Benjira s telom Hikara na ramene. Zaváhala som. Hyuugovi som ublížiť nechcela. Papier nado mnou sa sám od seba sformoval do tvaru shurikenov, ktoré som následne poslala priamo proti Benjirovi.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Jul 11, 2015 9:07 pm

Jakmile se na scéně ukázalo to bájné stvoření, dostal jsem nápad, jak jej rychle vyřadit ze hry. Ten však nebyl v současné situaci proveditelný, jelikož jsem měl Hikara opřeného o rameno. Hana mu sice zatím neublížila, ale není důvod si myslet, že mu ublížit ani nechce. Hikara ani neznám, byli jsme jen oba přiděleni na pár výjimečných misí. Vím o něm jen to, že se snaží změnit úhel pohledů některých vesničanů a Hyuugu na jeho osobu. Je toho málo na to, abych pro něj riskoval život.
Pomoct jsem se mu rozhodl jen z toho důvodu, že bych nerad, aby dnes někdo zemřel kvůli hlouposti. Hikara jsem předtím v útoku nepodpořil, výsledkem bylo to, že skončil takto. Necítil jsem se vinný za jeho stav. Pocítil alespoň to, co to znamená trpět pro vesnici, takže si příště snad rozmyslí, když bude chtít říct podobnou vznešenou kravinu, jako když jsme dorazili za Hanou na toto místo, a snad si to opět hned z fleku nenamíří vstříc nepříteli, který čeká připravený s pastmi okolo.
Hana na mě vrhla pár papírových kunaiů. Byl jsem proto nucen uskočit, i když jsem byl pomalejší, jelikož se připočítala k mé váze i ta Hikarova. Techniky jsem používat nechtěl, a to z ohledem na Hikara, který je nejspíš v bezvědomí. Uskočit se mi s Hikarem podařilo, ale z mého provedeného manévru bylo jasné, že kdyby se jednalo o rozsáhlejší útok, měl bych problém.
Kokuo neváhal a rychle se rozhodl do Kirina vrazit své páry nádherných rohů. Na jeho ovládání nemám čas, takže jsem s ním zatím omezen jen na primitivní útoky, které jej napadnou při pokynu, aby se o draka postaral.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Jul 12, 2015 1:41 pm

Akonáhle sa shurikeny zapichli do zeme, rozpadli sa a spoločne s ďalšími stovkami hárkov papiera sa vyrútili priamo na Benjira za účelom sa naň nalepiť a doslova ho zadusiť, alebo mu aspoň zabrániť v pohybe. Celé som to sledovala s neutrálnym pohľadom, nepohla som ani brvou, len som mávala krídlami, aby som sa udržala vo vzduchu, chránená Kirinom pred nebezpečnými poryvmi vetra, ktoré by mi neskôr mohli spôsobiť problémy.

Kirin medzitým nemal žiadne veľké problémy. Zareval tak hlasno, že sa až zem, na ktorej stál, otriasla. Následne sa prudko vyhol doprava, čím ušiel pred nebezpečnými rohmi o niečo väčšieho Bijuu, než bol on sám. Následne prudko vyletel nad neho, mimo dosah jeho chvostov či akéhokoľvek fyzického útoku a vyslal proti nemu veľké množstvo vzdušných čepelí, dostatočne ostrých na to, aby mu spôsobili nejaké rezné zranenia. Popritom po očku sledoval mladú modrovlásku, ktorej správanie mu pridávalo "vrásky" na tvári. Vedel, čo jej je, práve vďaka Fírnenovi, ktorý toho počul viac než dosť.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun Jul 12, 2015 6:07 pm

Papírové shurikeny, kterým jsem se vyhnul, se rozpadly na papír, který si to opět namířil mým směrem. Hana je musí z dálky ovládat. S Hikarem opřeným o rameno se pokoušet o další úhyb je zbytečné. Proto jsem se rozhodl s ním zůstat na tomtéž místě. To ale znamenalo, že budu muset použít obrannou techniku či proti techniku. Netrvalo mi dlouho se rozhodnout. Když Hana manipuluje s papírem během letu, je lepší být ostražitý, i když to znamená se vystavit zdravotním potížím. 

Neskládal jsem pečetě. Pouze jsem se s Hikarem sehnul a pravou rukou udeřil do země. Po čem se kolem Hany utvořila ohnivá bariéra, Uchiha Kaenjin. Byla sice obrannou, takže mě odřízla od útoku na Hanu, ale šlo mi o to ji udržet na jednom místě a zároveň ji odříznout od jejího draka. Její přesnou polohu jsem neznal, takže bariéra pokrývala širší plochu, odkud na mě před chvíli zaútočila.

Okolí Konohy - Stránka 6 Tumblr_mxpkgqHTBF1sizcobo1_500

Nejednalo se o běžnou pevnou bariéru, jelikož tato byla tvořena katonem. Vše, co by s ní přišlo do kontaktu, by shořelo. Předpokládal jsem, že takto bude omezena alespoň v ovládání papíru, což mi umožní Hikara přesunout někam do bezpečí. Drak by neměl dělat problémy, když je zaměstnán Kokuem.Vzápětí po aktivaci bariéry jsem použil susano, abych Hikara se mnou ochránil před Haninými shurikeny. Na nic jiného sem neměl čas.

Gobi se zdál být po Haniném útoku s výbušnými lístky nepoškozený. Musela si uvědomit, že s papírem, který má k dispozici, Gobiho nedokáže potřebně zranit. To bude nejspíš důvod, proč před chvíli přivolala tohoto draka. Kirin se vyhnul a poté hned vzlétl do oblak, odkud začal na Kokua útočit vzdušnými čepeli. Ten byl nucen uskočit. Ne však směrem k vesnici, ale dál od ní. Gobi je sice obrovský, ale zde rozhodně neplatí, čím větší tím pomalejší.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 12, 2015 7:23 pm

Byakugan mě neomylně vedl na místo boje. Tedy ne že by byl potřeba, abych tuhle manifestaci zkázy našla, nebo nedej bůh přehlédla. Už jen z toho důvodu, že tady se rozpoutala bitva ve velkém. Gobi a drak? Děláte si srandu?

"Hikaru?!" ozvalo se za Benjirovými zády. Pořád jsem se držela v úctyhodné vzdálenosti, protože jeden nikdy neví co se může odehrát ve hlavě vašeho spojence, pokud mu nečekaně poklepete na rameno. Samozřejmě jsem měla mnoho otázek. Ale nebyl na to čas.
"Mám ho uklidit do bezpečí?" optala jsem se Benjira. Evidentně jej celou dobu chránil, což muselo být dost vyčerpávající.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Jul 12, 2015 8:27 pm

Pousmiala som sa. Použil na mňa techniku, ktorá ma mohla zdržať len na veľmi krátky čas. Vodná podstata robila môj papier odolným voči ohňu, a nie len to...aj voči väčšine katonových techník. O jednu z mála slabín papiera menej. Vyletela som o čosi vyššie a dlaň pozdvihla k nebu. Suiton : Haran Banshō! Po vyslovení názvu techniky začalo z neba padať na bariéru obrovské množstvo vody, ktoré postupne nebezpečný oheň hasilo, čo som využila vo svoj prospech a vyletela von skôr, než to vôbec stihol obnoviť. Ak vôbec.

Obrátila som svoj zrak z výšky na Mikomi. Môj výraz sa nemenil. Zjavne sa snažili o záchranu Hikarua, čo som im samozrejme nezatrhla. Jemu som ublížiť nechcela, dúfala som, že sa dá opäť do poriadku. Pristála som zľahka na zemi, v bezpečnej vzdialenosti od nich i od Kokua. Kirin pristál za mnou. Bdel na do mnou ako anjel strážny, občas som ho tak vážne brala. Bol to proste niekto, na koho som sa mohla spoľahnúť v každej situácii. Raz mi život už zachránil. Jeho vietor obklopoval moje telo a chránil ma pred rôznymi typmi útokov. Čakala som, až bude Benjiro pripravený. Nechcela som útočiť, kým sa Hyuugu nezbaví a pevne som verila, že sa do toho Mikomi nezapojí. Opäť zažiť kombo Uchiha + Hyuuga som teda nechcela. Už predtým to bolo viac než nepríjemné. 
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue Jul 14, 2015 8:50 am

Mikomi mě překvapila, ačkoli jsem počítal s tím, že pošlou nějaké posily. Rychle jsem se otočil směrem k ní, maje stále aktivované susano. Nebyl jsem totiž schopen hned určit, zda se jedná o spojence. Nikdy v životě jsem se s ní nesetkal, takže její hlas mi nemohl být povědomý, a pokud jsem na ní už někdy narazil, nepamatuji si to. Když se však optala, jestli Hikara má uchýlit do bezpečí, deaktivoval jsem Susano a Hikara ji beze slov opatrně podal.
Když si ho převzala použil jsem shunshin a zmizel z její blízkosti. Počítal jsem s tím, že se pak ještě vrátí. Určitě tu nepřišla kvůli toho, aby se postarala o Hikara, a to už jen z toho důvodu, že o něm zcela určitě doposud nevěděla.
Svůj názor na Hanu jsem nezměnil. Pořád mi připadá jako průměrná kunoichi. Když ale použila suiton proti ohnivé bariéře uvědomil jsem si, že si tento souboj nepochybně užiji. Jelikož jsem Hanu řadil do průměru a dává mi zabrat, ba dokonce je v pozici, kde může určovat charakter tohoto souboje, o sobě jsem začal smýšlet jako o podprůměrným, což mě irituje. Proto jsem hodlal Hanu dát na kolena za každou cenu, ať to stojí co to stojí. Dopad tohoto na moje zdraví se stal na okamžik vedlejší. 
Hana před sebou ve stínu jednoho ze stromů mohla uvidět dvě červeně zářící tečky. Že by můj další útok, a nebo sharingan? Ne, to není možné, jelikož se vedle těch dvou teček objevily další dvě, a pak trochu bokem dvě další. Začal jsem využívat toho, že obloha potemněla kvůli pozdní hodině, do které jsme náš souboj od začátku na monumentech protáhli, takže Haně omezilo výhled. To též však platilo i o mě. Blíže k Haně se objevily další dvě červené tečky. Žádná z nich se nehýbala. Copak na ní chystám?  Nejspíš katonovou techniku. Pokud tomu tak je, bude se muset jednat o něco mimořádného, jestli tím chci porazit Hanu.
Gobi zůstával na tomtéž místě, kde jej Kirin opustil. Ta chvíle napětí, kde nikdo neví, co bude následovat. Tu jsem si právě teď užíval víc než cokoli jiného v mém životě.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Jul 14, 2015 9:16 am

Zamračila som sa, keď som zbadala tie podivné červené čiarky. Akosi som nevedela, čo si mám o tom myslieť, čo Benjiro zamýšľal, mi bolo absolútne záhadou. Bude asi teda lepšie, keď sa trochu vzdialime. Rýchlo som sa odrazila od zeme, spoločne s Kirinom, ktorý zastal neďaleko odo mňa, trochu vyššie, dávajúc si pozor na Gobiho, ak by sa naňho rozhodol zaútočiť. Najhoršie na tom bolo, že som nemala ani poňatia, kde sa vlastne nachádza. Proste zmizol a viac ho nebolo, skryl sa niekde. Ľutovala som, že neovládam techniku, s ktorou by som ho mohla odhaliť. Každopádne, môj papier by mi k tomu mohol poslúžiť, aj keď pochybujem o tom, že ho nájdem skôr, než na mňa použije nejakú techniku.

Niekoľko hárkov papiera sa sformovalo do tvaru menších motýlikov, ktoré sa rozpŕchli na všetky strany, prehľadávali priestory pomedzi stromy a podobne. Ja som zatiaľ nerobila nič, len som sa pripravovala na útok, nech už ide o jeho akýkoľvek typ. Zvyšok svojho papiera som namočila do vodného potôčika, ktorý som tu vytvorila, čím sa stal odolným voči ohňu. No, uvidíme.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue Jul 14, 2015 9:23 am

Převzala jsem Hikarovo bezvládné tělo. Co se tu sakra všechno dělo? Proč se o tom dozvídám až teď? Je to všechno zase jenom práce Hakuei? Ale jak je máme vyštípat z vesnice když naši blízcí, kteří jsou pod jejich vlivem, se většinu času chovají naprosto normálně? Co si počneme, pokud začnou jednat všichni naráz? Kolik lidí v Konoze se stalo jejich oběťmi?

Tyto a ještě další neveselé myšlenky mě napadaly, když jsem se vláčela s Hikarem mimo bojiště. Nakonec jsem našla celkem klidné místo. Jednalo se o mechem porostlou mýtinku, které poskytovala závětří menší skalka. Složila jsem Hikara do trávy a z dlaně uvolnila část chakry, která vyletěla do vzduchu a zformovala se do tvaru sítě.

Věřila jsem tomu, že tu bude v bezpečí. Kdyby snad toto místo bylo zasaženo některou z technik Hany, je tu velká šance, že síť ji ustojí. Sevřela jsem ruku v pěst a pomocí chakrových jehel se poranila na tolik, aby mou dlaň skrápěly kapky krve. Poskládala jsem pečetě na kuchiyose a objevil se černý orel s bílou hlavou.
"Potřebujeme medika. Rychle." vyslovila jsem naléhavou žádost. Orel odletěl. Pak už mi nezbývalo nic jiného, než vložit důvěru do jeho křídel. Vrátila jsem se na bojiště. V tu dobu už se všude možně nacházely červené tečky, jejichž význam zůstával tajemstvím. Stála jsem v blízkosti Benjira a neodvažovala se Hanu konfrontovat. V současné situaci bych pravděpodobně pouze překážela. Něco takového vidím poprvé v životě.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue Jul 14, 2015 6:39 pm

Byl jsem ve stejné nevýhodě jako Hana, takže jsem neviděl ve tmě, ale nemusel jsem vidět její hezkou tvářičku, abych určil její polohu. Sharinganem jsem byl schopen vnímat chakru v okolí, takže i tu její a Kirina, a to mi postačilo k tomu, abych provedl následující tah. Oba, Hana i Kirin, si všimli postupně objevujících se červených páru teček ve tmě. Protože se báli toho, co bude následovat, rozhodli se stáhnout, ale už bylo pozdě.
Haně se v ninjutsu technikách nemůžu rovnat. Ovládá papír na vysoké úrovni, a to dokonce v kombinaci se suitonem. Proto jsem se rozhodl ještě jednou vyzkoušet jakousi genjutsu techniku. Hana si však dávala pozor na to, aby mi znova nepohlédla do očí, takže to vyžadovalo nějaký zákeřný tah. A tak jsem vytvořil pár klonů. Každý z nich postupně aktivoval sharingan, později mangekyou sharingan. Pokud Mikomi aktivovala byakugan, o všem věděla, ale Hana měla omezené možnosti. Měla svůj papír vyslat do okolí dřív než si uvědomila, že se k něčemu chystá. Dala mi prostor k tomu, abych se pokusil ji zmást, což se nejspíš povedlo. Čekala ninjutsu katonovou techniku, soudě podle červených párů teček v okolí, a dočkala se S rankového genjutsu.
Kirin i Hana si mysleli, že vše jde podle jejich plánu, protože uskočili dozadu. Ve skutečnosti však zůstali stát na místě. Gobiho jsem odvolal, protože už nebudu dále schopen jej kontrolovat, a také klony, čím se počet červených páru teček ve stínech stromů zredukoval na jeden pár, ten můj. Hanu jsem uvrhl do genjutsu osobně, Kirina klon. Když však zmizel, genjutsu se nezrušilo. Toto genjutsu je něčím výjimečné, a to tím, že jej uživatel nekontroluje, ale pouze jej aktivuje. 
Hana ve své iluzi poznala hned po úskoku dozadu, že je něco špatně. Kirin se začal měnit, a to do mé podoby, velkého Benjira, který okamžitě na ní zaútočil. Hana nebyla omezena v používání svých technik, takže se směla bránit všemi prostředky. Obří Benjiro nebyl ale jediný její problém, protože se na scéně ukázali další, byli to kloni, které jsem ve skutečnosti odvolal. I ti měli stejný úmysl. U Kirina v jeho iluzi se dělo totéž, ale místo jeho se změnila Hana do mé podoby.
Na nic jsem neváhal a použil ještě zbytek svých sil na aktivování susana, které hodilo svůj oštěp po Kirinovi. Ten se ve skutečnosti nemohl pohnout, takže byl odsouzen k přímému zásahu. Po tomto útoku jsem padl na kolena, a pak se převalil na pravý bok. Zrak na tom "nebyl" špatně, i když jsem už nerozpoznával barvy, byl jsem schopen pořád vidět obrysy okolo. Jelikož jsem byl pořád v jednom ze stínu stromu, obrysy v mé blízkosti jsem neviděl kvůli tmě. Viděl jsem však obrysy měsíce na obloze. Měl jsem křeče v rukou i nohou a špatně se mi dýchalo, ale nedusil jsem se. Hana mě nezřídila, v průběhu tohoto souboje se mě ani nedotkla. Příčina tohoto mého kolapsu byla ve vnitřním poškození organismu, které mi lékaři v Konoze diagnostikovali už dávno. "Zdá se, že jsme oba podprůměrní." Řekl jsem si pro sebe, protože to Hana rozhodně nemohla slyšet. Nedokázal jsem porazit průměrného nepřítele, takže jsem zůstal podprůměrným. Průměrný nepřítel, Hana, se mnou však nejspíš remizoval, a proto spadl na mou úroveň. Záleží na tom, jak si poradí s genjutsu technikou. 
Dostane se k ní Mikomi dostatečně rychle na to, aby ji zablokovala patřičné body na těle, a nebo se stihne Hana z genjutsu probrat? Je to sice S rank, ale dostání se z toho genjutsu je až směšně primitivní.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Jul 24, 2015 6:27 pm

Genjutsu! Zamračila som sa, keď sa predo mnou na miesto Kirina objavil veľký Benjiro. A vlastne boli všade okolo mňa. Čo to sakra...? Vyhýbala som sa ich útokom, aspoň spočiatku. Premýšľala som čo ďalej, pretože nefungoval ani "Kai" ani fyzická bolesť. To je zlé...veľmi zlé... Premýšľala som i nad treťou možnosťou, že by som v tej ilúzii spáchala "samovraždu", avšak nemám žiadnu istotu, že presne tieto pohyby nerobím aj v skutočnosti. Možno to má takýto účel, kto vie.
Čo som však započula i ja, bol hlasný, bolestný rev draka, ktorý otriasol snáď všetkým v okolí. Kirin! Vykríkla som, ale nemohla som urobiť nič, len počúvať, ako ten chudák trpí. Napokon rev utíchol. Kirin zmizol v obláčiku dymu. Nie! Čo to s ním urobil? Bola som ako paralyzovaná, Kirin bol môj verný spoločník a on mu tak škaredo ublížil. Za toto zaplatí! ZAPLATÍ!
Čo ak...? Čo ak sa musím nechať zasiahnuť ním, aby som sa z neho dostala? Čo ak ľudia, ktorí sa do tohto Genjutsu dostanú, majú tendenciu vyhýbať sa pred útokmi, preto sa z neho nevedia dostať? Za skúšku nič nedám, pri najhoršom sa mi stane niečo zlé, ale kto vie. Toto mu nedarujem. Nikto...Nikto nebude ubližovať tým, na ktorých mi záleží! V tej chvíli, keď na mňa Benjiro zaútočil, neuhla som sa. Ostala som stáť. Zasiahol ma. Kto vie, čo sa udialo, každopádne som bola plná negatívnych pocitov voči jeho osobe.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Jul 25, 2015 7:31 pm

Jelikož jsem měla aktivovaný byakugan, neušlo mi, že Benjiro sesílá genjutsu. Naštěstí jsem nebyla jeho cílem. Neměla jsem tyhle věci v oblibě a pochybovala jsem že tato iluze bude procházka růžovou zahradou, podobně jako v Soshiho případě. Byla příležitost zaútočit. Možná, když jí zablokuju chakru, bude to dostatečně rychlé a zároveň účinné a vyhneme se dalšímu krveprolití.

Okolí Konohy - Stránka 6 43cf3b13a0_80031425_u

Dokud udržoval Benjiro Hanu v genjutsu, neměla šanci bránit se. Těžko bych si mohla přát ideálnější podmínky.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Shinobi Sat Jul 25, 2015 9:28 pm


Niet najmenších pochýb o tom, že si Konoha v posledných dňoch prešla naozaj kdečím. O to podivnejšie sa bojujúcim shinobi mohlo zdať, že sa za celú tú dobu až na nich samotných nikto cudzí nezapájal, aj keď to už v tajnosti udržať rozhodne nešlo. Pravdou ale je, že sa voľačosi mimo bojiska predsa len chystalo do pohybu. Tá chvíľa, kedy sa konečne ukáže, o čo ide, mala každopádne nadísť až teraz. Už pred malou chvíľou si vďaka byakuganu Mikomi zrejme mohla všimnúť, že sa konečne blížia potenciálne posily, pričom ich veru zjavne nebolo vôbec málo. Čo ale s najvyššou pravdepodobnosťou netušila bol skutočný dôvod ich zákroku. To, že niečo nie je v poriadku, nanešťastie pocítila až na vlastnom tele, keď jej 64 úderov prerušila akási neznáma sila, spútajúc ju tesne pred veľkým finále. Jednalo sa o pomerne známu, no vzhľadom na jej sústredenie sa na Hanu a okolnosti ťažko predvídateľnú techniku, Kagemane no Jutsu.

Určite nebola zďaleka jediná osoba na bojisku, ktorá zostala právom prekvapená. To najhoršie však malo ešte len prísť. Ninjovia, ktorí im totiž zdanlivo dorazili na výpomoc, ani náznakom neútočili na Hanu, ale práve na jej protivníkov, a to i vrátane uboleného Benjira, ktorý bol okamžite obkľúčený niekoľkými konožanmi na úrovni chuunina a vyššie. Čo to všetko mohlo asi tak znamenať?
"To by už hádam stačilo, Hyuuga Mikomi-san, Gobi no Benjiro-dono. Je mi veľmi ľúto, že to zo všetkých mojich ctených spolupracovníkov musím povedať práve vám, ale... zatýkam vás za verejný pokus o odstránenie nášho vedenia," prehovorila vedúca osobnosť domácich posíl sklamane.

Muž, ktorému zarmútený hlas podľa všetkého patril, sa hrdo pýšil menom Akimichi Manabu. Jednalo sa o jedného zo súčasne najvyššie postavených členov klanu Akimichi, ktorý od niekoho dostal na povel spoločne s domácou obranou zakročiť. Mikomi ale zaručene viac prekvapila prítomnosť osoby stojacej vedľa neho, ktorá ju chytila do spomínaného tieňa. Bol to totiž niekto, koho veľmi dobre osobne poznala - nevýrazný Nara Shinobu.
Nemáš ani len presdtavu, ako ma teší, že sa znova stretávame.
Ako že to celé teda bolo? Na svedomí to mala práve aktuálne posledná radná vo funkcii, veľavážená Hyuuga Satsuki.

Istotne si nejeden konožan všimol, že sa v Konohe niečo deje. So situáciou však boli plnohodnotne oboznámení jedine vybraní predstavitelia Hyuuga polície a zopár ANBU, keďže radná veľmi dôkladne dbala na to, aby sa celé vyšetrovanie odohrávalo v maximálnom utajení. Zmanipulovať zo svojej pozície obe tieto strany a poskytnúť im falošné informácie o tom, že sa pozostatky Sabisu rýchlo spykli proti súčasnému vedeniu a spoločne s niekoľkými ďalšími povstalcami, ktorí mali vlastné dôvody nesúhlasiť s nedávnym dosadením veliteľky Amegakure za hokage, pokúsili odstrániť radných a následne i samotnú Hanu, nebolo vôbec zložité. Veru tak. V očiach úplne všetkých, ktorí sa nedostali k skutočnej pravde, boli tými vinnými práve Hikaru, Mikomi a Benjiro, spoločne s niekoľkými ďalšími nemenovanými osobami, ktoré sa pokúšali tvrdiť niečo iné. Väzeniu sa podľa všetkého už nevyhnú.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Jul 27, 2015 1:06 pm

Možno by sa Mikomi i podarilo ma zasiahnúť jednou z dosť nepríjemných techník, ale pomoc prišla včas v podobe niekoľkých shinobi, ktorí tých troch obvinili z napadnutia Hokage, čiže mňa. Moja tvár vyzerala vážne, ale vo vnútri som sa nemohla vynasmiať nad tou iróniou, ako sa to vlastne všetko obrátilo proti nim. Dlho to ale trvať nebude. Bolo by na čase sa odtiaľ vypariť.

Ako to ale bolo možné, mi akosi nedochádzalo. Že by jeden z tých, ktorí sa tu objavili, boli mojimi spojencami? Toto bola asi najpravdepodobnejšia možnosť. Uprela som krátky pohľad na Uchihu. To mal za to, že tak škaredo zranil môjho milovaného draka a jedného z mála, ktorému som mohla veriť. Pristúpila som k Akimichimu. Nemám teraz veľa času, preto vás žiadam o to, aby ste odkázali Radnej, že sa vzdávam postu Hokage a prenechávam ho niekomu vhodnejšiemu. Ako vidíte, nie každý súhlasí s tým, aby dedinu viedol niekto cudzí, preto by bolo lepšie, keby som sa stiahla do úzadia. Na chvíľu som sa odmlčala. Dosť som zanedbávala Ame, potrebujem sa tam vrátiť a postaviť ju opäť na nohy. Trochu som sa od neho vzdialila a mierne sklonila hlavu. Neopúšťam vás však úplne, Anjel z Amegakure bude stále k dispozícii, ak niečo budete potrebovať. Prajem vám veľa šťastia pri ďalšom, novozvolenom vedení Konohy. Zbohom, drahí Konožania. Musela som to zahrať tak, aby som mohla odísť bez podozrenia. Roztiahla som svoje krídla a prudko vzlietla do vzduchu a zamierila preč.


-PRESUN-
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Shinobi Mon Jul 27, 2015 2:39 pm

Skupina mediků

Malý orel nás vedl. Neomylně nám ukázal nejkratší cestu, směrem na bojiště. Nebyli jsme však jediní, kdo se rozhodl tuto oblast urychleně poctít svou návštěvou. Bojovalo se ve velkém a o to zmatenější pocity jsme z toho měli, když všichni přítomní nesli čelenku Konohy. Nebylo však času nazbyt. Orel zatřepetal křídly a usadil se u chakrové sítě, která chránila tělo v bezvědomí. Když jsme se přiblížili, síť se vytratila a my tak mohli začít s léčením domláceného Hyuugy. Má kolegyně začala vyndavat lékařské vybavení z kufříku, který nesla s sebou a já se okamžitě věnoval našemu pacientovi.

Nahmatal jsem tep. Byl slabý, ale byl tu. Mé ruce obalila chakra zelené barvy a s její pomocí jsem začal kontrolovat stav pacienta. Netrvalo dlouho a byl jsem skutečně překvapen. Co proboha vyváděl? A hlavně KDO má tohle na svědomí? Kdybychom přišli o pár minut později, mohlo by být pozdě. Má kolegyně zatím čistila povrchová zranění a ujistila se, že Hikaru nekrvácí. Na okamžik jsem se zahleděl na skupinu shinobi, kteří se tu objevili. Začínám se obávat, že pomoc budou potřebovat i jiní.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon Jul 27, 2015 6:01 pm

Veřejný pokus o odstranění Konožského vedení? Zprvu jsem si myslel, že shinobi, kteří tu dorazili, nám přišli na pomoc. Pletl jsem se. Nechali Hanu utéct a mě s Mikomi obvinili z pokusu o zabití Hokage. Nehodlám si nic nalhávat. Kdybych mohl, Hanu zabiji. Toto obvinění tedy bylo na místě, ale Akimichi neřekl Hokage, ale vedení. Copak se na nás někdo snaží hodit i útok na zasedací budovu? Fakt, že si pro nás přišlo tolik shinobi, nasvědčuje tomu, že se bude jednat o někoho, kdo zbyl ve vedení vesnice, a jelikož jich už nebylo málo... Satsuki? Dávalo by to smysl, i když nemá motiv (Satsuki nepůsobí jako někdo, kdo chce získat moc nad Konohou), ale může se jednat také o následek pozměnění zprávy. Čehož výsledkem je toto nedorozumění.
Jestli za toto Satsuki nemůže, brzy se vše vysvětlí. Byla přeci informována o všem, co se stalo u zasedací budovy. Nebýt těch křečích v nohou a rukou a dočasné slepoty, pokusil bych se o něco. Já jsem do Kagemane lapen nebyl. V tomto stavu jsem se ale zmohl jen na pár nesrozumitelných slov. "Itach... Sats... dní." Zatím to nevidím s námi růžově. Akimichi ve své řeči nezmínil Hikara. On také ví pravdu. Snad se nepokusí o něco zbrklého. Mělo by stačit, že se vrátí Itachi, a vše bude cajk. Od něj jsme s Hikarem přijímali rozkazy. Ví o všem. Měl by si dát ale na čas, aby nepřišel pozdě.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Mon Jul 27, 2015 6:34 pm

Jak se ta parodie z Nara klanu vůbec opovažuje mě zadržet? Co to povídá za nesmysly? Nepochybovala jsem o tom, že to má díky vlivu Hakuei v té hlavě vyčištěné, ale tohle už je sakra moc. Konožské vedení? Copak se všichni zbláznili? Pomalu mi začala docházet závažnost situace. Chtějí to na nás hodit? Pokud ano, jaký osud nás čeká? Vězení v nejlepším případě, ale co když nás popraví jako zrádce? To máme skončit právě takto?

Kirigakure nedostali. Nemůžeme jim přece dovolit, aby rozvrátili Konohu. Upřela jsem zrak na Benjira. Vypadalo to, že se nadechuje a hodlá něco říct. Ta slova mi na okamžik dodala naději.

Na okamžik.

Z toho co ze sebe se zbytkem svých sil dostal, jsem vyluštila dvě slova. Zejména jedno z nich mi nasadilo brouka do hlavy. Nebyl však čas na dlouhé úvahy. Ostatně na ty budu mít prostor v konožské věznici, pokud mě tam tedy dostanou. Čelím velké přesile. Benjiro už není skoro schopen pohybu, Hikaru je v péči mediků. Přinejmenším se můžu pokusit o útěk. Pokud se mi to nepodaří, alespoň oddálím náš pobyt ve vězení.

"Ty nemáš sebemenší právo někoho zatýkat ty nesvéprávný cvoku!" zvolala jsem směrem k Narovi a zároveň použila úder celým tělem. Vlivem této techniky stíny ztratily svou sílu, kterou jim propůjčovala chakra. Staly se opět obyčejnými. Jakmile jsem uvolnila své nohy, dala jsem se na útěk a zakličkovala mezi stromy konožského lesa. K jejich smůle jsem stále měla dost sil bojovat.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Okolí Konohy - Stránka 6 Empty Re: Okolí Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru