Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 5 z 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 5 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Sun Apr 13, 2014 9:44 pm

//Ne, pouze použila své lidské jméno (rodiče ji pojmenovali Naomi, ona pak ale přejala jméno svého ohnivého draka)


Nedlouho po vyzvání jsem se odvážila vejít. Hluboce jsem uklonila, jak mi moje slušnost nakazovala, vůdci své vesnice. Jakmile jsem se narovnala, můj pohled sklouzl na dva svitky, které ležely na stole. Napadlo mě, že by tohle mohl být nějaký úkol. Možná zpráva někomu? Takže nižší hodnosti teď budou sloužit jako poslíčci? Na chvíli jsem se cítila uražená. Killuni však tento pocit brzy zahnal svým opakovaným vrčením a syčením. Opět jsme se dostali do blízkosti osoby, jež mu byla velice nepříjemná.
"Rychle to vyřiď, ať už jsme od něho pryč," naléhal Drak Ohně. Napomenula jsem jej, že to zas tak rychle nepůjde, takže se zklidnil, alespoň na nějakou tu dobu. Krátce jsem se ohlédla po svém malém dračím spojenci, který stál ve dveřích a čekal, až se vydáme na cestu. Pak jsem pozornost obrátila k Otokagemu.
"Co pro nás máte za úkol, Otokage-sama?" otázala jsem se chladným hlasem. Nedovolila jsem si projevovat žádné emoce. Radost, vztek, nebo i drzost by se v tento moment zdály naprosto nevhodnými. S ledovým výrazem ve tváři jsem tedy vyčkávala na své instrukce.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun Apr 13, 2014 9:48 pm

Vešla jsem v závěsu za Killunií a jelikož jsem byla ještě drobnější než ona, téměř jsem za ní nebyla vidět. Jakmile se uklonila, odhalilo to i mou osobu. Ve tváři se mi objevilo rozrušení, cítila jsem se najednou velmi důležitě. Místo pozdravu jsem se postavila vedle druhé dívky a uklonila jsem se stejně hluboce jako ona. Jakmile jsem k Otokagemu znovu zvedla oči, mohl v nich vidět ony jiskřičky nadšení, snad až fanatické touhy po úkolu, po službě někomu tak důležitému, po uznání! Netroufala jsem si ale ani promluvit a tak mu oddaný pohled z mé strany musel stačit.
Taktéž jsem si všimla svitků na stole, ale nedokázala jsem věnovat pozornost ničemu než faktu, jak důležitá osoba přede mnou stojí. A že pro ni budu smět něco udělat.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Apr 13, 2014 9:58 pm

Vstanu od stolu a nasadím otcovský úsměv. Drahé slečny, dnes pro vás mám veledůležitý úkol. Na jeho splnění bude záviset život mnoha lidí a já potřebuji někoho spolehlivého na jeho vyplnění. Cítíte se na to? 
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Sun Apr 13, 2014 10:11 pm

"Cítit se dostatečně... spolehlivá?" Netušila jsem, jak moc spolehlivá jsem dokázala být. V Konoze mě často nazývali flákačkou, i když jsem pak tajně doma dřela. Prý jsem vše brala na lehkou váhu, i když jsem si většinu rad a věcí vzala k srdci. Lidé byli tak hloupí a pošetilí. "Myslím, že to zvládnu."
Jaký to ale může být úkol, aby na něm závisel život velké spoustě lidí, a zároveň, aby jej mohly splnit dvě osoby s nevysokou hodností? přemítala jsem. Snažila jsem se skloubit nějaké vhodné situace, vhodné úkoly. Muselo se jednat o doručení nějaké zprávy. Prostě si teď zahrajeme na poslíčky. Ale komu zprávu poneseme a jaký bude její obsah? Spojenectví? Pomoc? Asi by nebylo vhodné se v tom teď nimrat. Ukončila jsem tedy tok svých myšlenek a čekala jsem na (snad) sdělení informací, o co že to tedy vlastně půjde.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Mon Apr 14, 2014 2:43 pm

Měl tón, který se mi líbil. A usmíval se. Taky měl pěkný hlas. Uklidňovalo mě to, takže jsem se na chvíli přestala tvářit jako sluníčko přetékající euforií a vážně jsem přikývla.
"Udělám pro to vše, Otokage-sama," vydechla jsem.
I kdybych pro to měla zemřít. Copak je větší čest než zemřít pro svou vesnici?
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Apr 15, 2014 3:21 pm

To rád slyším děvče. Tyhle dvě listiny doručíte Kagům v Kiri a v Konoze. Vše co potřebují vědět je napsané uvnitř, nicméně jim ještě zdůrazněte, že nabídka platí i pro jejich alianční partnery. Dále je upozorněte, že ode mě máte udělený status diplomata, což znamená že pokud by vás chtěli uvěznit, příjdu pro vás s plnou silou Otogakure. Na chvilku se odmlčím, abych dal děvčatům trochu prostoru pro otázky.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Tue Apr 15, 2014 8:28 pm

Vyslechla jsem si cíl mého úkolu. Mé domněnky se dokonale potvrdily, posloužíme mu na moment jako poslíčci. Sebrala jsem tedy jeden ze svitků a opatrně jsem si jej prohlédla. Ani jsem se na ně předtím pořádně nepodívala, takže jsem nyní zírala na znak listu. Znovu se vrátím na místo, kde jsem se narodila.
Jako bych tam už nenadělala dost problémů... Ani nevím, jestli na mě není klan Senju ještě naštvaný i spolu se svým Hokagem... Trochu jsem se bála, nicméně se mi již cíl trasy měnit moc nechtěl. Ještě tu budu vypadat jako pěkná vybíravka. Tak to tedy ne... Na chvíli jsem namířila pohled svých zelených očí na Otokageho. Vážně mi někoho až neuvěřitelně připomínal, nedokázala jsem si však vzpomenout a Killuni mi to říct nechtěl. Jeho důvod jsem nemusela znovu slyšet.
"Myslím, že mě tu budete mít za chvíli zpátky, když se to vyřídí rychle..." Dovolila jsem si krátký úsměv a pak jsem se otočila na svého metr vysokého chlupatého draka. Jakmile si všiml mého výrazu ve tváři, věděl, co má dělat. Najít nejvhodnější místo pro teleport co nejblíže tomuto místu. Okamžitě se vydal ven a svýma očima prozkoumával okolí. Já se uklonila a následovala jsem svého společníka. Na hlavu jsem si nasadila kapuci a jakmile Maki našel místo, kde se dala otevřít magická brána do země draků, okamžitě aktivoval techniku teleportu, jež manipulovala s přirozenou chakrou v okolí, a pak jsme jím prošli.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Tue Apr 15, 2014 8:42 pm

Opravdový diplomat své vesnice!
Cítila jsem se neskutečně hrdá a považovala jsem za trochu neslušné to, jak Naomi rychle odešla. Skoro jako kdyby se tu necítila dobře. S téměř posvátnou úctou jsem si vzala zbylý svitek. Podle všeho na mě zbyla Kirigakure. Bylo to poprvé, co opustím vesnici sama. Žádný tým a o to větší zodpovědnost.
"Brzy na shledanou, Otokage-sama," uklonila jsem se stejně jako při příchodu a zamířila jsem k bráně.

//Přesun
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Thu Apr 17, 2014 11:20 am

V jednom z rohů kanceláře se objevil teleport, jenž ukazoval jehličnatý les. Z něj jsem vystoupila já spolu se svým chlupatým drakem a portál se za námi zavřel. Dorazili jsme zpět, a to mohlo uběhnout sotva pár hodin.
Jak ráda jsem tyto věci nyní používala! Člověk se mohl přesouvat během několika minut a nemusel se trmácet přes půl světa po svých a strávit jednou hloupou misí několik dní.
"Jsem zpátky, Otokage-sama," oznámila jsem a položila jsem na stůl v zapečetěné obálce skrytou odpověď Hokageho. Na mé tváři se usídlil vítězoslavný úsměv. Samozřejmě, že jsem se nezapomněla uklonit na pozdrav, mé dobré vychování se neztratilo. Jen bylo trochu překryto mými emocemi. "Hokage-san vás pozdravuje, no a já se odeberu k tréninku, abych vás již nadále nerušila..." Než se mohl nadát, již jsem otvírala dveře a mizela jsem v chodbě. Když jsem se ocitla venku, opět mi Maki vytvořil portál, i když jsem to po něm nevyžadovala, a tak jsme opět zmizeli v dračím světě.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Thu Apr 17, 2014 2:58 pm

Když jsem se vrátila ke kanceláři, nikoho jsem v okolí neviděla.
Yosh! Stihla jsem to první?
Chtěla jsem. Toužila jsem totiž po pochvale z úst vůdce vesnice. A i kdybych ji nedostala teď, příště se budu až neskutečně snažit. S rozzářenýma očima spokojená s tím, že jsem splnila úkol, jsem zaklepala a čekala na výzvu ke vstupu.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Apr 17, 2014 8:07 pm

První dívenka se vrátila v rekordním čase a zprávy, které přinášela, mi udělaly radost. O chvilku později se ozvalo zaklepání na dveře. Dále... pronesu pevným hlasem a když Kirin vstoupí, odměním jí vlídným úsměvem. Tak jak se vedlo mému diplomatovi v zemích mlhy a deště? Doufám že jejich přijetí nebylo stejně chladné jako jejich počasí...
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Thu Apr 17, 2014 8:38 pm

Centrum Otogakure - Stránka 5 Tumblr_n0rmayo1dZ1tr76rso1_500
Jupí, usmál se na mě!
Hluboce jsem se uklonila a zdvořile pozdravila.
"Kirigakure přijímá," odpověděla jsem poté. "Ale přijetí bylo vskutku chladné jako led, doprovázeli mě čtyři ANBU ke kanceláři i zpět a po mém odchodu se neprodyšně uzavřely brány."

Zaváhala jsem.
Co když mu bude vadit, co jsem prozradila?
"Otokage-sama..." hodila jsem po něm pohledem laních očí. "Několikrát jsem zaslechla vaše jméno a i když každý ví, že dáváte přednost oslovování titulem, prozradila jsem jej. Zdálo se, že nás Mizukage z něčeho podezírá a nepřijme smlouvu, pokud jej nebude znát."
Mluvila jsem jako kdybych si byla svým rozhodnutím jistá a přesto jako kdybych se bála jeho reakce. Zřejmě jsem byla plná neslučitelných vlastností.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Apr 18, 2014 9:19 am

Při zmínce o jméně povytáhnu obočí. Přísně se na ní zadívám, ale ve skutečnosti to nemyslím zle, chci jí jen trošku poplašit. To je v pořádku... řeknu vlídně a znovu se usměji. I když jednání lady Hitomi mi připadá trošku zvláštní. Ale to je jedno, jsi šikovná že jsi to takhle zvládla, mám z tebe radost. Sáhnu do šuplíku a vytáhnu obálku. Uvnitř je odměna za misi D-rank. 
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Fri Apr 18, 2014 1:21 pm

Zarazila jsem se.
"Ne, pane, lady Hitomi jsem nepotkala," ozvala jsem se zamyšleně. "Muž, který je Mizukagem, se představil jako Faito Dansaku."
Pak jsem převzala odměnu, ale nemohla jsem ještě odejít.

"Omlouvám se, že vás okrádám o tolik času, ale měla bych ještě dvě prosby," znovu jsem k němu zvedla pohled psích očí, které za obroučkami brýlí vypadaly ještě větší a zářivější.
Byla jsem jako panenka. A vypadala jsem tak na patnáct.
"Ráda bych dělala Jouninské zkoušky," prohlásila jsem rozhodně.
To mohlo být nečekané...
"Nevím, jestli jsem k tomu dostatečně vhodná, většinou mě nechali jen uklízet, ale má lékařská Jutsu jsou na vysoké úrovni, jsem přece Yakushi. A své vesnici chci sloužit se ctí. Za necelý rok mi bude dvacet, je to ostuda být stále Chuuninem..."
Byla pravda, že mě nikdy k ničemu nepustili kvůli zvláštní povaze. Svou roli hrálo i to, že jsem odešla od rodiny a žila v menším bytě v centru města. Jenže to nebyla osobní nenávist, pouze jsem chtěla být blíž autoritám, kterým chci sloužit celým svým srdcem.
"A v rámci toho bych vás chtěla požádat o zapůjčení svitků s technikami," dodala jsem rychle. "V knihovně jsem našla zmínku o takových, s nimiž by mi bylo ctí bojovat pro svou vesnici, ale samotné svitky jsem nesehnala."
Naklonila jsem hlavu mírně na stranu s přesvědčivým úsměvem. Byla jsem si jistá, že ty techniky zvládnu. Pro svoji vesnici, pro svého Kage. A i pro tu zvláštní ženu, která mě naučila mou první elementární techniku.
"Zaujala mě Scroll Communication Technique, která by mi umožnila podávat zpět do vesnice postupně zprávy, pokud bych byla vyslána na delší misi a Meisaigakure no Jutsu, která by ze mě udělala spolehlivou spojku či špióna. A protože bych se nechtěla vzdát ani své kariéry lékařského shinobi - což mi na cestě průzkumníka poskytuje jen další výhody - ráda bych se naučila i další lékařskou techniku a to Chakura no Mesu, která mi umožní provést i na místě v případě nutnosti rychlou pitvu, ale zároveň mi poskytne rychlou možnost obrany či útěku, pokud mě svážou."
Po dlouhém monologu, který jsem zvládla na dva nádechy, jsem pomalu vydechla a čekala, co se mi dostane za odpověď.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Fri Apr 18, 2014 8:18 pm

Můj malý výlet netrval dlouho, ale aspoň přinesl užitečnou informaci i samotného informátora zpět. Namířila jsem si to přímo za Madarou s úmyslem dostat z něho, co má v plánu dál. Přišla jsem chodbou ke kanceláři, ale uslyšela hlasy, tak jsem se rozhodla počkat a promyslet si aspoň co mu řeknu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mareo Renjiro Tue Apr 22, 2014 8:17 pm

Pomalým krokem jsem došel ke dveřím Otokageho kanceláře. Zdálo se zde být, jako pokaždé, prázdno. Někdy se sám sebe ptám: "Co Ti lidi vlasntě dělají?" Prázdnota mi dělá společnost ,ať už jsem byl v centru nebo na okraji Otogakure no Sato. Byl jsem si vědom toho, že v Otogakure no Sato příliš lidí nežije, ale i přes to se každé ráno probouzím s očekáváním, že jakmile otevřu dveře od svého domu, zahlédnu alespoň deset lidí. Někdy si říkám, že se ze mě stal snílek. Toto je Otogakure no Sato... právě tato vlastnost Oto děla z Oto Oto. PRÁZDNOTA. Když pak procházíte uličkami, začínáte se bát. Bojíte se, že za rohem je někdo, kdo Vás chce přepadnout. Pak když zahlédnete nějakého člověka, bojíte se, že je zloděj. Nečekáte totiž od ostaních Otogakure no shinobi, že se půjdou jen tak projít ven. Někdy se však stávají výjimky. Po chvíli jsem zaklepal jemně na dveře. Nevcházím přece do stodoly, ale do kanceláře otokageho, a tak se podle toho musím i chovat.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Apr 23, 2014 11:42 am

Vyslechl jsem Kairininy požadavky a už už jsem chtěl odpovědět, když se za dveřmi objevila nejdříve Reina a potom i Mareo. Pojďte oba dál... vyzvu je a počkám, až se uráčí vstoupit.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Wed Apr 23, 2014 12:34 pm

Vstoupila jsem dovnitř nečekala jsem na gentlemanské chování toho muže co přišel po mě. Měla jsem pro Madaru důležité informace a čekala jsem až na mě dojde řada.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mareo Renjiro Wed Apr 23, 2014 4:36 pm

Jakmile jsem zaslechl DÁLE, k mému údivu jsem najednou přímo před sebou spatřil Reinu. Neutším proč pak jsem si ji před tím nevšiml. Že by to bylo tím, že zde nebyla? Na to jsem příliš nesázel. Sám jsem již nebyl nejmladší, a tak se mohlo stát, že jsem ji jednoduše přehlédl. Otokage Nás však vezval oba, takže místo čekat než se to tam vyprázdní, jsem jednoduše vstoupil do kanceláře, i když až po Reině, a zavřel za sebou dveře. "Dobrý večer Otokage-sama. Mareo Renjiro se hlásí do služby." Pronesl jsem neutrálním tonem. Nic víc nebylo potřeba dodat. Stručná, výstižná věta. V kanceláří se nacházela ještě další postava. Jakýkoli kontakt s ní byl však nepotřebný.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Apr 23, 2014 7:25 pm

Skvěle, rád vás tu vidím všechny takhle pěkně pohromadě. Posaďte se... pokynu příchozím ke křeslům. Reino, jak dopadl tvůj výlet?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mareo Renjiro Wed Apr 23, 2014 7:34 pm

Bylo známo, že nabídku nadřízených se vnímá i jako rozkaz, a tak jsem neměl příliš na vybranou a musel jsem se posadit na křeslo u stolu otokageho. Ne že by se mi to nelíbilo, ale připadal jsem si tak jako někdo rovnocenný Otokagemu, což bylo špatně. Já jsem byl pouhý shinobi a On byl Otokage. Byl mým nadřízeným. Neměl mi dopřát stejného luxusu sedět u něho v kanceláři. Já měl stát. Co jsem ale zmohl? Pouze hlupák by dával najevo svou nespokojenost s rozkazem svého nadřízeného, který byl podán formou nabídky. Nic jsem neříkal. Nebylo to potřeba. Řekl jsem vše, co bylo nutné, již na začátku. Nyní přišla řada na Otokageho.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Wed Apr 23, 2014 8:16 pm

"Netajím se tím, že mám pod sebou špehy. Od jednoho mám informaci, jejímž jsem byla i svědkem, že Suna byla zničena. Podle všeho jedním člověkem hromadnou technikou, sám si nic moc nevybavuje, ale moje ženská intuice říká, že v tom má prsty tamta nová skupina." založila jsem si ruce na prsou potom, co jsem mu na stůl podala hlášení v písemné podobě.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Wed Apr 23, 2014 11:24 pm

"Dobrý den," pozdravila jsem příchozí.
Jako kdyby mě vůbec nevnímali. Ucítila jsem nepříjemné bodnutí žárlivosti. Ta žena mi dala mou první elementární techniku.
Takže se jmenuje Reina... Mizukage se na ni ptal...
Mizukage se na ni ptal a Otokage kvůli ní přerušil diskuzi se mnou. Stačilo mu, aby se objevila za dveřmi. Bůh ví, jak se to dozvěděl. Druhého příchozího jsem příliš nevnímala, ale bylo jisté, že i on dostal přednost. Když mě přešla žárlivost, jen jsem se zhluboka nadechla a ustoupila do jednoho z temnějších rohů místnosti. Ublížené laní oči jsem ale nedokázala ukrýt. Tolik jsem se snažila, abych pro něj byla konečně dost dobrá. Misi v Kirigakure jsem zvládla rychle a svou věrnost a oddanost své vesnici jsem Otokagemu dávala najevo každým pohledem, každým slovem... A stálo mě to tolik námahy sestavit do vět svou vůbec první a nejdůležitější prosbu vůči němu! Dočkala jsem se za to ale jen ignorace. Nechápala jsem, jak se situace mohla takhle otočit příchodem pouhých dvou lidí! Když jsem si to uvědomila, propálila jsem ty, kteří mě v Otokageho očích tak rychle nahradili, nenávistným pohledem. Chtěla jsem v tu chvíli ze všeho nejvíc utéct, někde se schovat a vyplakat.
Stejně by si ani nevšimli, kdybych hned teď odešla, jsem pro ně vzduch, jakkoli se snažím!
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Apr 24, 2014 7:23 am

Když mi Reina sdělila svá zjištění, zamračím se a vstanu. Pokud se některý z nich obtěžoval mě napodobit, zase ho gestem usadím. Přejdu k mapě a ze záhybů oděvu vytáhnu kunai. Zabodnu ho do místa, kde leží Suna a otočím se zpátky k přítomným. Nu, nedá se svítit. Reino, mám pro tebe úkol, na který se nikdo jiný nehodí. Potřebuji abys našla tu skupinu, co nás napadla. Jen najít, rozhodně nenapadat... rozumíme si? Otázka to byla spíše řečnická, jelikož jsem nečekal na odpověď a rovnou pokračoval. Mareo... ty si vezmeš k sobě tuhle mladou, nadějnou dívku. Přejdu ke stolu a vytáhnu dva ze tří požadovaných svitků. (výběr nechám na Kirin) Naučíš jí tohle a jako malý tým budete moje divoká karta v poli. Otázky? Rozhlédnu se po tvářích přítomných a zastavím se u Kirin. Copak? Snad sis nemyslela, že jsem tě v tom koutě přehlédl... říká můj pohled na ní.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Thu Apr 24, 2014 11:30 am

Neodolala jsem překvapenému pohledu.
Ale... Jak mohl vědět, že je za dveřmi někdo, kdo by mě mohl učit?
Dobře jsem věděla, že nejsem na Jouninské zkoušky připravená. Dát mi učitele byl logický krok. Ale nedokázala jsem pochopit, jak mohl vědět, že právě on bude stát za dveřmi? Teprve nyní jsem se na senseie pořádně podívala. Zajímavý, poslouchal na slovo, z jeho pohledu jsem ale nic nevyčetla. Příliš nemluvil, prozatím.
Zvědavý pohled jsem přenesla ke svitkům. Scroll Communication Technique a Meisaigakure no Jutsu. Ta, která jsem chtěla nejvíc. Nejspíš si je ale měl vzít Mareo, já jen udělala krok dopředu, abych na něj lépe viděla. Ze stejného důvodu jsem si posunula brýle trochu výš.
Nemohla jsem se rozhodnout, co bych měla říct a tak jsem se jen uklonila, když se na mě zastavil Otokageho pohled. V duchu jsem v té chvíli došla k názoru, že prostě ví všechno. To bylo jediné vysvětlení mých otázek k posledním několika minutám.
Jednoduše ví všechno.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru