Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 17 z 28 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 17 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Aug 30, 2014 8:49 pm

O povýšení se tu nebavíme, měl jsem své důvody a ona znala mé podmínky. Teď se ale rozhodla skončit. Odejít. Kvůli té poslední akci. Ale to už se stalo. Mě teď zajímá, jak se na tebe mohu ještě spolehnout? Co mi zaručí, že příště prostě nepříteli neotevřeš bránu?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Aug 30, 2014 8:51 pm

Už som sa tu neukázala veľmi dlhú dobu. S Otokagem som nikdy nemala tú česť rozprávať bez masky. Cítila som sa celkom fajn aj keď nemôžem poprieť, že vo mne kolovala menšia nervozita. Neobjavila som sa tu niekoľko týždňov po tom, ako som bola degradovaná. Otokage bol naozaj jeden z najprísnejších ľudí, akých som videla. Teda možno nebol ale v mojich očiach to tak bolo. Jediné, čo som nechcela bolo sa s ním dostať do konfliktu, určite to bol jeden z najsilnejších mužov v dedine. Zastavila som sa pred kanceláriou, neklopala som, bolo odtiaľ počuť hlasy.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Aug 30, 2014 8:55 pm

"Možná to, že jsem to neudělala doteď!" vstala jsem ze židle a musela jsem jí obejít a chytit se za opěrku. To jak mi nevěřil mě zaráželo. Odmítla jsem kvůli němu už pět lidí, kteří mi nabízeli spolupráci proti němu a já je odmítla kvůli němu. Ale jak dlouho to ještě vydržím nevím.
"Měla jsem tolik příležitostí vás zradit, když jste ti nebyl i byl, ale neudělala jsem to. Jsem člověk, který když je dlužný, tak se snaží dluh splácet." měla jsem na mysli jeho nápad s oživením mě a následující realizaci této akce.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sat Aug 30, 2014 9:36 pm

Byl jsem tu celou dobu před kanceláří a čekal než si se všemi Madara popovídá. Zapoměl jsem si totiž vyzvednout svou propustku, kterou mi Reina slíbila. Nezůstal jsem však vevnitř kanceláře, ale hned u dveří. Mezitím přišla jedna žena, která vypadala na vyšší sarži. Přesto jsem tu byl dřív než ona tak jsem měl právo vstoupit před ní. Přeci jen moje záležitost bude vyřízena hned, je to otázka několika vteřin. Musel jsem však čekat až skončí rozhovor mezi Reinou a Madarou.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Aug 30, 2014 9:44 pm

Bol tu muž, Nizashi Shiroi, jeden z mála, ktorých som sa bála v dedine. Jeho umenie genjutsu bolo naozaj silné, teda tak to hovorili, keď som bola medzi ANBU jednotkami. Ja som Genjutsu práve nemusela, vyznala som sa v ňom, ale neovládala som ho a nedokázala som sa brániť vyšším stupňom. Nizashiho som samozrejme už niekoľkokrát videla, ale on mňa spoznať nemohol, mala som predsa masku ANBU. Mohol si všimnúť, že môj pohľad zostal na ňom a pozorne som si ho obhliadala.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sat Aug 30, 2014 9:51 pm

Narovnal jsem hlavu abych se porozhlédl po chodbě když jsem viděl jak na mě ta žena zírá. Netušil jsem proč to dělá, a čeho chce vlastně dosáhnout. Raději jsem se ji ale na to chystal zeptat aby si o mě něco zlého nemyslela. " Mám něco na tváři? " Ukázal jsem ukazováčkem na svůj obličej udiveně a díval se přímo na ní. Nic neříkala tak jsem nevěděl jestli se jen stydí na něco zeptat nebo je jen tichej typ. Toť byla otázka, ale to se pravděpodobně dozvím zdali mi odpoví nebo ne.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Aug 30, 2014 10:05 pm

Prehovoril na mňa, bolo to tak trošku metúce. Nevedela som ako sa mám správať a ako odpovedať. Aká je moja povaha? Po toľkých rokoch medzi anbu to bolo tak metúce. Bolo vidno, že som znervóznela a to sa prejavilo červeňou na líciach. "Myslím, že nie." Pokrčila som ramenami. Upokojila som sa po odpovedi, ale už som ani slovíčko nepovedala. Radšej som odvrátila pohľad od neho a pozerala sa na strop. Takéto stavy ma občas chytali, keď ma niekto oslovoval.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sat Aug 30, 2014 10:30 pm

Viděl jsem její váraz ve tváři tak jsem se jen podrbal na tváři. " Aha, tak to se mi potom asi něco zdálo. " Usmál jsem se na ní mile i když to asi zrovna neviděla když ji z ničeho nic začal zajímat strop. Já jsem měl však nápad jak zkrátit tu dobu čekání, ta hudba pravděpodobně bude slyšet až do kanceláře ale co se dá dělat. " Je tu moc ticho, chce to trochu hudby. " Řekl jsem skoro tajemně. Přivolal jsem si své klony na pomoc se svými nástroji a mohlo to začít.

Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Aug 30, 2014 10:42 pm

Naďalej som čakala a krátila si čas pohľadom na strop. V tom povedal niečo Nizashi o hudbe. Zamračila som sa a pozrela naňho. Boli sme v budove, kde každý pracoval a on si zmyslel, že začne niečo hrať? Hudba sa mi síce páčila a bola dosť veselá, ale popravde sa mi to zdalo trošku podivné. Nuž nevedela som si na Nizashiho spraviť názor. Zdalo sa mi to podivné, začať práve na tomto mieste vyhrávať hudbu. Nuž asi som bola moc vážna. Na sekundu som sa pousmiala a pozrela na Nizashiho. Potom som zas začala pozorovať strop a počúvať hudbu. Veď ak to niekoho naštve, môj problém to nebude.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 31, 2014 9:21 am

Na chvíli ta hudba zabrala a ona se usmála, byl jsem rád když jsem mohl přivolat lidem do tváří úsměv. To mě činilo šťastným, ale už bych celkem rád přišel na řadu. Jakmile jsem dohrál tak jsem zrušil klony a opět čekal na místě opřený o zeď a čekal kdy Madara skončí s vybavováním. Docela rád bych se podíval do jiných vesnic jak se tam žije. Být tam jako host, nikoli shinobi. Přál jsem si vždy klidný svět se spoustou hudby.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Mon Sep 01, 2014 8:24 pm

Dobrá, pro teď to nechám být... řeknu smířlivější tonem. Na tohle nebyl čas. Vesnice potřebuje suroviny, zbraně a pomocnou sílu. Pošlu tě do Amegakure. Chci abys zjistila všechno co je potřeba pro úspěšný útok a obsazení vesnice. Počty, velení, výzbroj, morálka... však to znáš. Zvládneš to?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Mon Sep 01, 2014 8:29 pm

"Chcete obsadit Amegakure?" překvapeně jsem se zeptala. Neustále mě překvapoval. Už jsem se v něm vůbec nevyznala. Ale věděla jsem, že cestou zpět se podívám do Kiri a splním slib.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Mon Sep 01, 2014 8:46 pm

Přikývnu na její vyděšený výraz. Přesně tak. Jak už jsem řekl, potřebujeme zásoby a musíme udeřit rychle, než se nepřítel připraví. Nevydržíme vleklou válku a teď je nejlepší doba, protože velké vesnice jsou vyčerpané bojem s Iwou. Ještě nějaké otázky?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Mon Sep 01, 2014 8:50 pm

"Smím si vzít sebou doprovod?" zeptala jsem se ho, i když musel tušit koho si vezmu. Už se mi také v hlavě rodil plán co udělám. Byly dva a oba se musí udělat hned najednou.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Mon Sep 01, 2014 8:51 pm

Vem si koho chceš, prostě jen splň úkol. A pokud možno se vraťte v celku, budu vás ještě potřebovat. S tím mávnu rukou na znamení, že to je ode mě všechno a může jít.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Mon Sep 01, 2014 8:59 pm

Kývla jsem a už uvolněně jsem odcházela z kanceláře. Zavřela jsem za sebou dveře a viděla tam ty dva. NIzashiho jsem slyšela i přes ty dveře.
"Pokud půjdeš semnou na poměrně krátkou a pro tebe prospěšnou misi," vytáhnu z pod pláště svitek s jeho propustkou, "dostaneš jí přímo na místě splnění mise a sem se nemusíš vracet znovu." řekla jsem a podívala se na Mizuki.
"Půjdete se mnou na misi do Amegakure. Jednoduchá mise, sraz za chvíli u brány. Připravte se bude to výzvědná mise a oblečte se na ní jako umělec," ukázala jsem na Nizashiho, "a manažerka." ukázala jsem na Mizuki. "Otázky až u brány." řekla jsem rychle a sama jsem vyrazila napřed.

přesun
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Mon Sep 01, 2014 10:29 pm

" Super, tak otázky až u brány. Vyrážíme " S nadšením jsem odkráčel z chodby a šel přímo za Reinou. Měl jsem na sobě svůj oblek, ale hodilo by se ho vyměnit a dát do čistírny. Tady ve vesnici ho do čistírny tedy nehodlám dávat. Ještě že u sebe mám vždy náhradní oblečení schované oblečení.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Sep 02, 2014 3:09 pm

Ani som nestihla zazrieť tvár nášho Otokageho, už som bola vyslaná na misiu tou ženou. Videla som ju, Mareo sa na ňu premenil. Už som dokonca zistila aj kto to je, Reina Kana. Spomenula som si na to meno, ale nič viac som o nej nevedela. Vyžaroval z nej rešpekt. Ja som len kývla hlavou, nepovedala som nič. Bolo to pre mňa typické. Celý život som bola medzi anbu. Oni už aj stihli odísť a ja som si musela jednoducho nájsť primeraný oblek na manažérku. Podľa mňa to bolo dosť nezvyklé krytie, ale rozkaz bol rozkaz a ja som šla k bráne, teda až po tom čo som našla správne oblečenie.
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Sep 03, 2014 9:26 am

Takeshi

Dorazil jsem před kancelář. Cestou mě potkal posel se zprávou pro mě.
Odfoukl jsem trochu prachu ze svitku a četl jsem. Po přečtení dopisu mi ale došlo, že to nebyl prach, ale písek.
Kazekage-sama je zpět? blesklo mi hlavou. Tím se celé mé myšlení změnilo.
Zaklepal jsem a čekal na vyzvání.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Sep 04, 2014 7:22 pm

Další zaklepání. Kolik jich tam ještě je? Dále! vyzvu dalšího člověka a poposednu si v křesle na pohodlnější pozici.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Soshi Thu Sep 04, 2014 7:29 pm

Takeshi

Vejdu a okamžitě jdu do kolen a té nejhlubší úklony.
"Otokage-sama... Takeshi Kenpachi ze Země Železa." řekl jsem mu jen na připomenutí. Nevím, co všichni proti tomu chlapíkovi měli, nevěděl jsem, kdo nebo co je Madara, ale rozhodně nemohl udělat nic špatného, jinak by přece nebyl kage.
"Víte, dostal jsem dopis. Od Kazekageho. Je naživu. A chce pomstu.
Pane, já tímto nechci porušit slib, který jsem Vám dal, ale prosím Vás, vyšlete mě jako expediční jednotku pomstít první vesnici, která mě přijala do světa shinobi. Pomohu Kazekagemu obrátit Iwagakure v prach a pak, přísahám na své předky, se zase vrátím."
Opovážil jsem se zvednout hlavu, aby viděl, že mi na tomto úkolu opravdu záleží.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Sep 04, 2014 7:30 pm

Takeshi

Vejdu a okamžitě jdu do kolen a té nejhlubší úklony.
"Otokage-sama... Takeshi Kenpachi ze Země Železa." řekl jsem mu jen na připomenutí. Nevím, co všichni proti tomu chlapíkovi měli, nevěděl jsem, kdo nebo co je Madara, ale rozhodně nemohl udělat nic špatného, jinak by přece nebyl kage.
"Víte, dostal jsem dopis. Od Kazekageho. Je naživu. A chce pomstu.
Pane, já tímto nechci porušit slib, který jsem Vám dal, ale prosím Vás, vyšlete mě jako expediční jednotku pomstít první vesnici, která mě přijala do světa shinobi. Pomohu Kazekagemu obrátit Iwagakure v prach a pak, přísahám na své předky, se zase vrátím."
Opovážil jsem se zvednout hlavu, aby viděl, že mi na tomto úkolu opravdu záleží.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Sep 04, 2014 7:40 pm

Přeměřím si toho muže pohledem. Mít aspoň deset takových. Loajální, spolehlivý a čestný... až moc. Vstávej chlape, po kolenou se plazí poražení, i když si vážím úcty, kterou mi prokazuješ. Co se tvé prosby týče, bude jí vyhověno s tou podmínkou, že budeš u Kazekageho působit jako styčný důstojník. Až si vyřešíte své spory s Iwou, pokusíš se ho z mé autority přesvědčit pro podporu našeho záměru... připomeň mu, jak málo ta pofiderní Aliance udělala pro záchranu mocné Sunagakure a že my u nás to považujeme za akt regulerní zrady. Souhlasíš s tím?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Sep 04, 2014 7:45 pm

Takeshi

Vstal jsem a vyslechl si Otokageho odpověď.
"Ano, pane, rozumím. Myslím, že Kazekageho dokážu přesvědčit. Děkuji, pane..."
Ještě jednou jsem se uklonil a pokud už Madara nic nechtěl, odešel jsem se sbalit.

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Tue Nov 11, 2014 9:40 am

Nejen shinobi byli na nohách, ony i sekretářky a a pracovníci v hlavní budově panikařili. Členové rady zřejmě ještě stále byli zalezlí ve své místnosti, jistě se báli, že skončí stejně, hrdinové. Dveře do kanceláře byly otevřené dokořán a u nich stáli dva mí muži.
Vešla jsem dovnitř, ale nikde nikdo. Žádné tělo, žádné stopy krve, ani náznak boje. Jako kdyby je někdo odešel pryč. Klobouk uprostřed stolu mě ale zarazil. Dojdu k němu a prohlídnu si ho. Kdysi patřil mě. Rada vesnici vést nebude! napadlo mě v duchu. Někdo vyplnil polovinu mého snu. Sebrala jsem klobouk ze stolu a s ním spadl ze stolu i papírek. Sebrala jsem ho a prohlédla. Ten znak... to ...snad ne.... zmuchlala jsem papírek a hodila ho do koše. Spěšně jsem klobouk vrátila na stůl a nechala zde svého klona.
"Ukliď ten nepořádek, co tu nastal, na náměstí udělej prohlášení. Oficiálně přebírám vesnici." řekla jsem pevně a vyjdu z kanceláře, stejný pokyn dám i svým mužům, aby se všechno hnulo.
Teď už jen skočit vzbudit sféry.....

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 17 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 28 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru