Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tržnice Kirigakure

+22
Kiseki Mirakuru
Shizuka Yoru
Touinler
Hisa Kaguya
Kashike
Goku
Akuma Saito
Kataro Terumi
Kaia Yoshino
Asuka
Ryo
Faito Dansaku
Junka
Totsuki
Shin
Akio
Hirin
Hoozuki Meizu
Yogi
Shinobi
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
26 posters

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:15 pm

First topic message reminder :

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Trnice
Zde najdete obchody, bary, restaurace a téměř vše, na co si jen vzpomenete ^^
Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Uyj5

Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Oct 26, 2013 3:34 pm

Prešlo opäť bohvie koľko hodín.. asi som tu aj všetko potrebné dospal, na tejto lavičke, keďže doma som sa ráno teda nenašiel, ale nejako som teraz neriešil to, že som bol dosť dolámaný a snáď aj prechladnutý. Čo ma bolo po tom... Vstal som, vzal som si batoh i meč, načo som vykročil, len trochu sa cestou naťahujúc, zas niekde preč.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Totsuki Sun Oct 27, 2013 10:21 am

Kráčel jsem si klidně různými uličkami Kiri. Ruce jsem měl v kapsách a kloboukem zastíněné zavřené oči. Prostě takové pohodové odpoledne. Dorazil jsem na místa, kde jako obvykle byla tržnice. Najednou mi zakručelo v břiše. Zastavil jsem se a chytil za něj. Pousmál jsem se. Nebylo by špatné si zde něco koupit.
Rozhlédl jsem se kolem a hledal něco dobrého. Všiml jsem si stánku ze zmrzlinou. Na nic extra velkého jsem chuť neměl, taková zmrzlina by mi mohla stačit.
Tak jsem neváhal a přišel k tomu stánku. Koupil jsem si dvě porce zmrzliny a sedl jsem si někam na lavičku. V klidu jsem lízal svoji zmrzlinu a pozoroval okolí. Nebylo tu zase tak moc lidí a já mohl v klidu přemýšlet, co dál. Možná bych mohl začít hledat ten svůj nový tým...
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Totsuki Thu Oct 31, 2013 5:49 pm

Konečně jsem si slízal zmrzlinu a mohl jsem vyrazit. Můj tým zatím může počkat, stejně si myslím, že kdyby mě šli hledat, už by tu byli. Zvedl jsem se a pořádně se protáhl. Jediné místo, které mě napadlo kam bych mohl vyrazit, bylo moje oblíbené jezero Kiri. No, tak jsem nevyrazil nikam jinam,než tam.
/Přesun
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Apr 12, 2014 9:54 pm

Koľko to tak môže byť.. vari aj rok.. né, to zas toľko nie. Snáď.. Ozývalo sa mi v hlave v tejto chvíli, ako som kráčal ulicou a zmätene sa díval po svojom tichom okolí. Bol som akosi mimo dosť dlhú dobu. A tým dosť myslím fakt dosť! Sám som ani nechcel vedieť, čo som prepásol.. možno som ani nevedel, čo som robil v tej dobe "mimo".. no ale to už je predsa jedno! Zastavil som sa ešte u neskorého obchodu a kúpil si fľašu vody, ktorú som začal už znova prechádzkou po ulici popíjať. Zároveň som uvažoval nad mnohými vecami. Vzťah už je asi minulosťou.. bohvie čo je s Hitomi.. čo sa udialo vo svete.. jáj, deb*l si ty riadny, Meizu! Napokon som odtiaľto aj rovno vykročil po ulici ďalej, tentoraz už za istou, hoc akosi slabou chakrou.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Totsuki Thu Apr 17, 2014 7:16 pm

Vyšel jsem z baru a zamířil si to přímo do ulic plných tržnic. Sedl jsem se na první lavičku, kterou jsem viděl. Usedl jsem na ni a cítil jsem se, jako bych už léta neseděl. I když byla celá ze dřeva, připadala mi jako měkká postel. Opřel jsem se a zavřel oči. Zaklonil jsem hlavu a hleděl přímo do nebes. Přemýšlel jsem, za jak dlouho může ta dívka přijít a jestli vůbec přijde. Doufal jsem v to.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Asuka Wed Apr 23, 2014 7:56 pm

Procházím ulicí s aktivovaným Kiriganem. Hledám toho muže, až ho konečně najdu o dva bloky dál. Dojdu za ním a se stydlivým úsměvem si stoupnu do jeho zorného pole. Tak tady mě máte senseii. Opravdu nevím co víc mu říct.
Asuka
Asuka
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 126
Registrován : 18. 08. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Totsuki Wed Apr 23, 2014 8:04 pm

Nevím jak dlouho jsem tak čekal, ale hodně hluboko jsem se zasnil. Přemýšlel jsem o všelijakých věcech. Probudil mě teprve příchod Asuky před moje obzory. Překvapeně jsem zamrkal a rozhlédl se kolem. Usmál jsem se a vstal z lavičky. "Yosh. Super. Taky tedy začneme znovu. Mé jméno je Totsuki a jsem tvým senseiem. Pokud vím, ty jsi Asuka." začal jsem s představením. "Nyní půjdeme na cvičiště, tam si tě trochu otestuji a ještě něco oznámím. Pokud to půjde rychle a dobře, můžeme pak zajít na nějakou misi, jestli budeš chtít." pokračoval jsem a protáhl se. Udělal jsem pár kroků směrem k cvičišti a ohlédl se za dívkou. "Nuže, jdeme." řekl jsem a vydal se ulicemi k cvičišti.
/Přesun
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Asuka Wed Apr 23, 2014 8:43 pm

Ehm, dobře, tak jo, vykoktám a vyrazím za ním na cvičiště. Proč je na mě takhle zhurta? To se mi nelíbí, zlatá nemocnice.


//přesun
Asuka
Asuka
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 126
Registrován : 18. 08. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Jun 02, 2014 8:41 pm

Kroky ma zaviedli len do ulíc, viac tých rušnejších častí. Síce mojej nálade by skôr vyhovovali tiché a prázdne ulice, ale to by ma priviedlo akurát tak na ešte blbšie myšlienky, takže ruch nebol až taký zlý nápad. Predral som sa davom niekde nabok, aby som kráčal po tej prázdnejšej strane a pohľadom som tikal z nejakých stánkov a obchodov po stranách. Nejak som nenašiel nič, čo by mi nahnalo chuť kúpiť si to, ale bohvie, či som na tom bol vôbec nejako s peniazmi! Samozrejme úspory ešte boli.. len či som ich mal pri sebe, to už bola druhá vec.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Kaia Yoshino Mon Jun 02, 2014 8:48 pm

Utekla jsem od cvičiště. Mířila jsem do knihovny, ale...V centru Kiri jsem byla poprvé a vážně jsem nevěděla, kudy do knihovny zamířit. Měla jsem plnou hlavu starostí a navíc jsem se tratila. To byla opravdu úžasná kombinace.
Při běhu jsem se rozhlížela kolem sebe. Dívala jsem se po budovách, jestli nějaká nebude vypadat jako knihovna. Nedávala jsem tudíž pozor na cestu před sebe. Brzy se tak stalo, že jsem do někoho narazila. Odstředivá síla mě odrazila zpět a já padla na zadek. Třela jsem si bolavé místo a i když to bylo neslušné, nezvedla jsem se. Přesto jsem se ale omluvila.
,,Omlouvám se, nedávala jsem pozor na cestu." zrůžověly mi tváře.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Jun 02, 2014 9:05 pm

Do mojej cesty sa nakoniec ktosi votrel a donútil ma zastaviť. Najprv som síce tu dotyčnú osobu od seba odrazil pri chôdzi dopredu, očividne bola slabšej postavy než ja a keď už sa tak stalo, ostal som stáť s rukami vo vreckách a dívajúc sa na akúsi babu, ktorá ležala predo mnou na zemi. Naklonil som hlavu a odrazu som sa len uškrnul.
"Máš asi veľké šťastie, keď bežíš uličkou, kde je ledva pár ľudí a i tak do jedného z nich vrazíš." Neodpustil som si to podpichnutie a pravú ruku som vytiahol z vrecka, natiahnúc ju k nej, aby som jej pomohol vstať. Nebol som žiaden gentleman, ale aspoň toto sa ešte zmestilo medzi moje spôsoby. Občas to totiž niečo také hold chcelo!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Kaia Yoshino Tue Jun 03, 2014 7:55 am

Měl pravdu. Nebylo to tu zalidněné a stejně se to stalo. Zrudla jsem.
,,Gome.." pípla jsem a přijala jeho ruku a pomocí něho jsem se postavila na nohy. Prohlédla jsem si ho. Celkem pomalu. Nakonec jsem uhnula pohledem.
,,Vlastně...Ztratila jsem se. Jsem tu teprve asi tři dny, zvládnu dojít akorát do centra. Sem dojdu najisto.." zase jsem se trochu ztišila, řekla jsem toho možná víc. Přivřela jsem oči. Pak jsem svůj pohled zapíchla na samehadu. Ten meč vypadal trochu...strašidelně.
,,Vážně to umíš...umíte ovládat?" připadal mi divný ten meč. Cítila jsem, jako by ten meč byl plný chakry. Myslela jsem, že chakru můžou mít jen lidé, shinobi. Je tu však možné všechno, vždyť ze světa shinobi neznáš ještě zhola nic. Podívala jsem se mu do očí. Měl je červené, jako byly ty moje, a přece byly úplně jiné.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Jun 04, 2014 3:29 pm

Naklonil som hlavu a bez skrývania som pretočil očami nad jej ďalším "gome". Teda, povedala to v mojej prítomnosti po prvýkrát, ale i tak som vedel, že toho bude viac, keďže som už i ako tak začínal spoznávať jej osobnosť. To, len tak mimochodom, bolo tiež celkom ľahké.
"Stratila? Hmmh.. kamže to ty vlastne mieriš?" Nadvihiol som obočie a zostal ju sledovať. Neuniklo mi samozrejme, ako sa pozrela na Samehadu a teda aj otázka na ňu po chvíli ma už ani neprekvapila.
"Jedni si myslia, že áno, druhí zasa nie.. ja sa držím názoru tých prvých." Uškrnul som sa a tentoraz si prezrel ja ju. Bola menšia, mladšia.. tipoval som ju maximálne na Chuunina. V každom prípade, nič to zatiaľ na veci nemenilo. Zrazila ma a ponechalo to rozhovor.. tak načo sa obťažovať hneď nejakými faktami, nie?
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed Jun 04, 2014 3:52 pm

,,No vlastně...do knihovny. Pro nějaké lékařské svitky, techniky." odpověděla jsem na jeho otázku. Mluvil na mě jinak, než Naoki a Kataro. Nezajímala ho extra moje povaha ani to, že jsem tu nová. Prostě se ke mně choval....normálně.
Ten meč byl zajímavý. Hodil se k tomu klukovi. Lákalo mě dotknout se toho meče, ale neodvážila jsem se. Už proto, že měl chakru. Čeho jsem se odvážila bylo, že jsem na něj nepřestala zírat. Tentokrát jsem měla na mysli toho červenovláska, majitele velké samehady.
,,Uhm no...nechcete...nechcete jít se mnou?" zeptala jsem se a znovu zrudla. Zaprvé mi ten kluk byl sympatický, líbil se mi a zadruhé..Třeba by mi mohl pomoci.
,,Jen...mě třeba doprovodit." sklonila jsem trochu hlava a vyčkávala na odpověď.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Jun 05, 2014 3:17 pm

"Knižnica.. tam som tiež raz bol.." Zaspomínal som na ten osudový deň a po krátkej chvíli som sa len znova uškrnul. Pohľad, ktorý som kvôli zamysleniu zabodol niekam do diaľky, som opäť upol na ňu.
"Ale rozhodne to nebolo pre nejaké zvitky, techniky ani knihy. Vlastne, knižnica s tým nemala ani poriadne nič spoločné." Poškrabal som sa vo vlasoch a už sa prestal tak priblbo škeriť z tej spomienky. Niežeby si o mne ľudia už teraz občas nemysleli divné veci, ale u nej to nemuselo nabehnúť tak rýchlo. Prvý dojem totiž môže byť kľudne i rozhodujúci.
"Ak len to, tak v kľude." Pokrčil som neutrálne ramenami a poobzeral sa vôkol seba. Čo sa týkalo knižnice, nemal som v pláne tam čo i len nohu strčiť. Ale doviesť ju tam bolo niečo iné.
"Inak, som Meizu ak.. by ťa to zaujímalo." Uškrnul som sa, vonkoncom mi boli ukradnuté nejaké spôsoby predstavovať sa a podobné prkotiny, ale vedieť aspoň jej meno by nebolo na škodu.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Kaia Yoshino Thu Jun 05, 2014 3:57 pm

Jak jsem si myslela. Nevypadal jako ten typ, který by trávil v knihovně svůj volný čas. To jsem po něm ale nechtěla. Chtěla jsem jen doprovodit, stejně nevím, kudy tam mám jít. A potom třeba by mi mohl i pomoci. Potěšeně jsem se proto usmála, když souhlasil. Nečekala jsem, že by pozvání vyšlo, ačkoliv jsem si to přála. Když mi ale řekl své jméno, měla jsem chuť plácnout se do čela.
,,Zapomněla jsem....Já jsem Kaia." prozradila jsem mu tedy své jméno, když se mi představil. Červeň z mých tváří ani nemusela zmizet, stejně bych zase zčervenala.
,,Tak raději...asi..půjdeme..." vykoktala jsem a vyšla vpřed, načež jsem se zastavila. Meizu by měl být ten, kdo by mě měl vést, když nevím, kde se vlastně knihovna nachází.
(Přesun)
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Jun 05, 2014 5:34 pm

Už teraz len mlčky som pozoroval, ako sa správa, jej pohyby tela a podobné veci. Na jej predstavenie som iba kývol hlavou, načo som sa už opäť uškrnul, keď vyrazila a po momente sa hneď zastavila. Nepochyboval som o tom, že je nervózna jak mačka na diaľnici. No, toľko asi až nie.. ale to je predsa jedno! Iba som pobavene pokrútil hlavou, stočil sa na päte a vykročil som pomaly smerom ku knižnici.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Jul 15, 2014 11:33 am

Konečně jsem byl na správném místě kde jsem mohl sehnat zásoby a pěkný stan. Vše jsem našel v tom správném obchodě kde jsem nakoupil přes svůj účet v bance. Měl jsem celkem dost věcí sebou na stanovaní, ale nechtěl jsem aby je tahala Kaori a tak má další zastávka byla stavební firma, které jsem řekl o všem co se stalo a aby mi postavili nový dům, tentokrát ale mnohem větší a odolnější. Jakmile jsem vyřídil tuto formálnost tak jsem zašel už jen pro nějaké potraviny a pití abychom měli z čeho žít. To stačil oa mohl jsem už zase jít na staveniště. Tedy poblíž abychom tam nepřekáželi. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Aug 16, 2014 11:46 pm

Akuma Saito, Chudá rodina (D Rank mise)

Bylo to tady, dostal jsem misi, již jsem se na ni moc těšil.  Z informací, které jsem o této misi dostal bylo jasné, že se jednalo o zloděje, kterého bylo třeba potrestat tak, aby si to příště každý rozmyslel, kradení není správnou cestou a každý ví, že kazí charakter. Neměl jsem sám rád zloděje, bylo to pro mě ubohé a nefér, neměl jsem rád takové jednání a ještě více jsem nesnášel, když jsem k tomu byl donucen sám, zlobil jsem se na sebe a bezradně jsem se snažil napravit svoji chybu.
Svoji misi jsem začal již u sýpky v Kirigakure, porozhlížel jsem se tam po nějakých vodítkách, které by mi pomohli najít něco, co by mě dovedlo na místo, kde by se zločinci mohli nacházet. Když jsem tam došel, bylo mi hned jasné, že tuto práci neprovedl žádný odborník, vodítka byli snad úplně všude. Ze stop na zemi se dalo usuzovat, že zde bylo zhruba 5 osob, jeden s velkou nohou, nejspíše muž, druhou osobou také s dospělou nohou, avšak menší, to zase žena a zbylé tři páry stop byli malé, jako moje noha a menší. KDyž jsem to viděl, bylo mi hned jasné, že se jednalo nejspíše o rodinu, která neměla co jíst, proč by také jinak obyvatel Kirigakure kradl jídlo. Dalšími vodítky byl taky zápach extrementů , nejspíše dobytka, dalo se tedy usuzovat, že se jednalo o pastevce pracujícího mimo město, nejspíše kousek za ním, ale proč by tedy pastevec kradl? Ti mají přeci jídla dost ne? Celé mi to nedávalo smysl, ale mojí prací nebylo hledat smysl, ale zločince, což jsem měl také v úmyslu a neměl jsem důvod hledět na okolnosti, kterého k tomu činu dohnali. Zastával jsem teorii, že je jedno, jak a proč si co udělal, protože i ten nejhorší čin s dobrým úmyslem je pořád nejhorším činem, cíl vašeho jednání je pořád stejný.

Vstal jsem od stop, u kterých jsem čupěl a rozhlédl jsem po okolí, dveře sem byli vypáčené a tyč, kterou byl zámek prolomen ležel právě u nich. Zajímalo mě také, kde byla hlídka, která měla sklad hlídat, ale pravdou je, že to jsem již neměl v popisu práce kázeňsky trestat, to dostal na práci již někdo jiný. "Takže se nejspíše jednalo o rodinu, která nebydlela přímo v Kiri, protože zde se nedá provozovat pastevectví. Nejlépe bych udělal, kdybych si nyní zašel pro stopovacího psa, ten by mi teď mohl poměrně dost pomoct." Pomyslel si Akuma a vyšel ze sýpky ven, tu po sobě jakž takž zavřel a utíkal směrem k velitelství ANBU, nyní bych tam neměl co dělat, ale výjimečná situace vyžadovala výjimečnou výbavu, kterou by mi zde půjčit mohli. Běžel jsem skrz tržnici, když v tom jsem ucítil ten pach, stejný pach, jaký jsem cítil v té sýpce, extrementy. Okamžitě se zastavil a podíval se směrem, odkud se puch táhl. Bylo to přesně tak, jak jsem si to představoval, rodina o pěti členech, muž, žena a tři děti. Muž navíc na zádech nesl  nazelenalý batoh, vypadal plně. Mohla to být jen náhoda, ale mě to za risk stálo, sáhl jsem po shurikenu a vrhl jsem jej do batohu, který se protrhl a na zem se začalo sypat obilí. Z ničeho nic všechno ztichlo, pouze zvukem, který se ozýval byl dopad zrnek na zem.
Mým okem se podívám na muže, který zrní nesl, jakmile se naše pohledy střetli, muž se mi postavil čelem a roztáhl ruce tak, že ženu a děti měl za sebou. Bylo vidět, že i když je starší než já, je mu jasné, že nejsem Shinobi jen tak pro nic za nic.
V jeho očích byl vidět strach, ne však o sebe, ale o svoji rodinu, měl jsem vnitřní debatu o tom, co bych měl udělat. Jakožto správný Shinobi bych neměl hledět na okolnosti a úkol prostě vykonat, avšak z pohledu lidského... nedivil jsem se mu, že se snažil rodinu nakrmit, i když jsem neznal jeho příběh. Přemýšlel jsem nad tím, co všechno se jim muselo stát, že je to přinutilo krást, dokonce jsem měl pocit, že za to prakticky ani nemusí moct oni.
"Ale přestaň! Zahodit city! to k tvé práci nestojí! Nezajímej se o okolnosti, konec je stejný! Zločin! jsi Shinobi, musíš vykonat misi za každou cenu bez ohledu na city a okolnosti, jinak se z tebe nikdy pravý Shinobi nestane. " Řekl jsem si v duch, nyní ve mě všechna ta lidskost naprosto utichla, v každé příručce Shinobi je jasně řečeno, že Shinobi má být bezcitným nástrojem a tak to taky bylo, byli jsme zbraně, zbraně nemyslí, rozlišují dobro od zla, pouze vykonávají to, co jejich vlastník chce, mým vlastníkem byla vesnice.
Sáhl jsem do kapse pro kunai a rozběhl jsem se proti svému cíli, v mém oku byl jen chlad, žádné slitování. Muž stále stál, nevypadalo to, že by se snažil o protiútok nebo obranu, nejspíše jen chtěl, aby jeho rodina byla nadále naživu. Dobíhal jsem k němu a přemýšlel, kam jej zasáhnout, měl jsem jej potrestat, ne zabít, takže podle toho jsem se zařídil, jakmile jsem k němu doběhnul, zabodl jsem mu kunai do nohy, reakcí na to byl řev a prohnutím záklonem dopředu, toho jsem využil a vyrazil jsem kolenem proti jeho nosu, který jsem mu naštípl a vystříkla krev. Zraněný muž dopadl tvrdě na zem, kříčíc bolestech a držící si nos. Ušklíbl jsem se na něj, přikrčil jsem se k jeho noze a vytáhl kunai, který byl celý od krve a z rány ji teklo také dost.
Tento muž okradl vesnici o jídlo, což je zločin, jako každý jiný... Mám za úkol potrestat toho, co kradl, počítám s tím, že ženu trápit nemusím a děti mlátit zapotřebí nemám, navíc, rýži jsem našel u tohoto muže. Kirigakure je velká a bohatá, docela. Krást není cestou k vyřešení problému okolo hladu, ale k prohloubení problémů a nesvárů, není to správná cesta. V Kirigakure se nají každý, kdo o to požádá. Jak jsem řekl, Kirigakure je velká, i když se snažíme, nevidíme každého jednotlivce, avšak to neznamená, že nemáme individuální přístup, jen se musí projevit snaha na obou stranách. Nemějte strach, že by jste nemuseli být viděni, tento strach vás dohání k takovýmto činům... každopádně, aby každá viděl, co se stane, když se o to někdo znovu pokusí... Domluvil jsem a kunaiem jsem švihl směrem na jeho malíček na ruce, kterým si přidržoval nos.
Opět vystříkla krev a prst dopadnul na zem, prst jsem sebral, a na patě jsem se otočil směrem k Mizukagemu, abych mu odevzdal misi. Doufám, že již nikdo nebude chtít krást, je to zločin a za ten se stále pyká.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Aug 16, 2014 11:53 pm

Hezké. Splněno
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Kaia Yoshino Mon Aug 18, 2014 11:52 am

Procházela jsem se po tržnici a nevěděla co dělat. Rozhlížela jsem se kolem sebe. Ti lidé tady vypadali tak spokojeně. Usmívali se. pokřikovali na sebe, děti si hrály. Byl to moc hezký pohled. Mně ale připadalo, že sem nepatřím. Ani zde jsem nenašla své místo.
Posadila jsem se na lavičku a povzdychla si. Přemýšlela jsem nad Sakurou Haruno, na její sensei Tsunade-sama, na učnici Shizune....Všechno to byly skvělé lékařky. Chtěla bych být jako ony. Umět pomáhat, aby se nikdy nikomu z mých přátel nestalo to, co kdysi. Byla jsem bezmocná, nedokázala jsem je ochránit. Zadívala jsem se na zem. Už už se mi sbíhaly slzy do očí, já jsem ale několikrát po sobě zamrkala, abych je zahnala. Zatřepala jsem hlavou a poplácala se po tvářím. Ne, přece jsem si slíbila, že už takhle přemýšlet nebudu. Už vím, pokud se v nejbližší době něco nestane, půjdu za Mizukagem-sama a poprosím ho, jestli bych nemohla do Konohy. Byla jsem si totiž jistá, že když všechny pocházely z Konohy, najde se tam další skvělá lékařka, která by mě mohla učit. A potom bych mohla pomáhat celé Kirigakure. Spokojena se svým nápadem jsem se rozhlédla po ostatních kolemjdoucích. Chtěla jsem, aby se tahle vesnice stala mým novým domovem.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Goku Mon Sep 22, 2014 1:48 pm

Sedel som na streche jednej z budov a pohľadom som sliedil po knižnici. Popravde som v prvých fázach pátrania nechával všetko na Jutarim, ktorý už lietal vo vzduchu a opisoval stále zväčšujúci sa okruh od akadémie. Pozeral som sa na fotku toho dievčaťa a rozmýšľal som, či by bolo rozumné sa tam dole niekoho pýtať. Normálny ľudia by mi asi pomôcť nevedeli. Nikto si v dave nevšimne dievčaťa. Možno práve obchodníci, ktorý často dav sledovali, niekoho takého zahliadli. Skúsil som teda šťastie tam. Začal som chodiť po obchodoch a vypytovať sa po dievčati, ktoré by tadeto mohlo ísť. Keby že Jutari nájde zhodu s obrázkom, ktorý som mu pred tým ukázal, v momente by mi dal vedieť. Netrvalo by mi pravdepodobne dlho, dostať sa na jeho pozíciu.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Sep 22, 2014 2:08 pm

Procházel jsi ulice a uličky, kterými by mohla jít dívka ze školy domů. Vešel jsi i do jednoho cukrářství (což byl naprosto logický krok) a položil jsi obvyklou otázku. Cukrář, hezky tlusťoučký a slaďoučký, jak se na něj sluší a patří, si natočil knír a pak pokýval hlavou.
"Ano, malá Hinamori si sem často chodila kupovat cukrovinky. A bylo tomu tak i ve čtvrtek, když se ztratila. Koupila si tu své oblíbené mandle v cukru a úlomek tureckého medu a šla s kamarády ven, ale kam, to už nevím... myslím, že říkali něco o své tajné skrýši."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Goku Mon Sep 22, 2014 2:13 pm

Vypočul som si cukráka. Úkryt.. a s deťmi. Toto bolo komplikované. Mohlo sa toho stať viac, než si jeden uvedomoval. Na deti ako také sa nedalo spoľahnúť, to bolo samozrejmé. Ak sa stalo niečo zlé, ako napríklad zával či podobne v tej ich skrýši.. pravdepodobne to ani nikomu nepovedali.
"Viete mi popísať deti s ktorými Hinamori v ten deň išla von ? Prípadne mená a adresy ?" Spýtal som sa. Jutari mi v tejto situácií pravdepodobne vedel pomôcť len obmedzene. Každopádne som dúfal, že sa mi podarí nájsť aspoň jedno z tých detí.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Sep 22, 2014 3:32 pm

"No, nejčastějc se bavila s těmi dvěma chlapci, co přespávali na ulici. Myslím, že se jmenovali Natao a Aoshi. Ale nevím, kde je najdete. Sem tam sem s nimi přišla a něco jim koupila, ale nikdy jsem je neslyšel, že by mluvili nějak specifističtěji."
Cukrář ti dal popisy těch chlapců, ale víc už ti říct nemohl.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 5 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru