Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tržnice Kirigakure

+22
Kiseki Mirakuru
Shizuka Yoru
Touinler
Hisa Kaguya
Kashike
Goku
Akuma Saito
Kataro Terumi
Kaia Yoshino
Asuka
Ryo
Faito Dansaku
Junka
Totsuki
Shin
Akio
Hirin
Hoozuki Meizu
Yogi
Shinobi
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
26 posters

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:15 pm

First topic message reminder :

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Trnice
Zde najdete obchody, bary, restaurace a téměř vše, na co si jen vzpomenete ^^
Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Uyj5

Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 27, 2013 6:12 pm

Hoc som to vedel, aj tak ma pocit, že na mňa kuká, privádzal naspäť k nervozite. A bolo fakt ťažké sa nanovo zas nezačervenať, čo sa nakoniec nestalo, našťastie. Akurát ale cvrnkla do tých uší, ktoré som mal teraz na stehne a trochu som sa pousmial. Začal som rozmýšľať, či si ich nehodiť na hlavu, ale z toho ma vytrhli jej slová.
"Úprimne?" Nadvihol som obočie a pozoroval som, ako sa postavila a ostala stáť rovno predo mnou. Trochu som sa predklonil a naklonil som hlavu na stranu.
"Nevadí." S ľahším úškrnom som jej odpovedal na tú otázku a jazykom som si prešiel po trochu suchých perách, aby som ich takto "opláchol" jazykom.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 27, 2013 6:29 pm

Ještě chvíli byl v rozpacích a já se na nich přímo pásla. Pak se mi ale rozhodl odpovědět na otázku a já na odpoěď dychtivě čekala. No jo, ale jak jsem měla reagovat, když mi odpověděl, že mu to nevadí. Ačkoliv jsem chtěla, aby tohle řekl, netušila jsem, jak zareaguji. Navíc když si ještě olízl rty a já si byla přímo jistá, že to udělal schválně.
,,Etto..." zčervenala jsem a skousla si spodní ret. Chtěla jsem říct, že jsem ráda, ale prostě jsem to přes rty nedostala, proto jsem se alespoň usmála. Červeň ve tvářích mi ale zůstala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 27, 2013 6:56 pm

Začervenala sa, víťazoslávne som sa v duchu zasmial.
"Hmm, a skóre je vyrovnané." Provokačne som na ňu žmurkol a odtiahol som sa, aby som sa mohol nanovo oprieť. Nakoniec som pohol rukou k svojmu stehnu, kde som vzal do dlane tie uši a dal som si ich zas na hlavu. Potom mi napadlo ešte jedno. S úškrnom som naklonil hlavu a čoskoro som sa na ňu pozrel čo najnevinnejšie to šlo.
"Ále, hádam sa nečervenáš kvôli mné." Zanôtil som sladučkým hláskom, chvíľu som ju tak pozoroval načo som sa začal smiať...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 27, 2013 7:10 pm

Zamračila jsem se. ,,Jaké skóre?" zeptala jsem se uraženě. To to jako počítá nebo co?! -.-" Už už bych s tím skončila, kdyby si do mě ale nerýpnul znovu. Navíc s tím jeho pohledem. Zarazila jsem se a zrudla.
,,Kvůli tobě?" zamrkala jsem a pootočila se na bok. ,,Samozřejmě, že ne!" odpověděla jsem a kousla se do rtu. I malé dítě by poznalo, že lžu, ale já jsem nemohla odpovědět na rovinu. A sama jsem nevěděla proč. Kso! U Sasukeho jsem byla upřímná! U Assasina taky! Stejně tak u Daie...Jen u něj a Daisukeho se chovám...jako husa -.-"
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 27, 2013 7:21 pm

Uškrnul som sa na tom, keď si zjavne moju poznámku o skóre vzala až príliš vážne nato, ako som to len myslel ja. Aspoň som si ale všimol jej urazený výraz, z toho by som sa bol zasmial znova, ale radšej som sa krotil. Prišla totiž zaujímavejšia reakcia na to moje nevinné krátke vystúpenie.
"Tak kvôli komu si taká červená?" Schválne som sa spýtal a kukal som na ňu. Pravdaže som vedel, že klame. Ale o to viac sa to dalo využiť vo svoj prospech hodením jej ďalšej otázky, čo som aj spravil a teraz som ju provokačne pozoroval.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 27, 2013 7:42 pm

Nadechla jsem se, abych mu vynadala, že do mě tak rýpe, jenomže znovu střelil otázku, která mě vyvedla z míry. Tak, a teď přemýšlej, co odpovíš! Zase jsem se kousla do rtu a přemýšlela. Dala jsem si s odpoědí načas.
,,No.." začala jsem. Neměla jsem na výběr, vykrucovat se nešlo. Alespoň ne teď. ,,To kvůli jednomu klukovi, kterého baví, když jsem v rozpacích. A naneštěstí se mu to daří. A daří se mu to opravdu lehce." poslední větu jsem spíš zamumlala, než mu ji řekla.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 27, 2013 8:33 pm

Vypočul som si ju a dvihol som jednu nohu, ktorú som si pri členku položil približne pri kolene na druhej nohe. Následne som si ju prehliadol s prižmúreným pohľadom.
"Vážne? Hm, nevieš to tomu chalanovi nejako vrátiť?" Pokrútil som hlavou a s vážnym výrazom som na ňu pozeral. Nakoniec som sa trochu uškrnul, ale ďalej som čakal, čo také mi odpovie. Tých vecí mala totiž viac na výber, tak som bol zvedavý, či ju niečo napadne.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 27, 2013 8:49 pm

Skousla jsem ret a zamyslela jsem se. Pak jsem odhodlaně přikývla.
,,Uměla bych mu to vrátit, tím jsem si jistá." pousmála jsem se, ale rudá jsem byla pořád. Hořečně jsem ale přemýšlela, jak bych mu to mohla oplatit. Teď mě vážně nic nenapadlo.
,,Když ono to není jen tak, víš.On mě nezná dopodrobna, přesto ví, kam zaútočit. To se mi ještě nestalo." zavrtěla jsem hlavou. Pak mě něco napadlo.
,,Kdybys byl na mém místě, co bys udělal, abys to dívce vrátil, když by tě tak provokovala?" naklonila jsem hlavu na stranu a vyčkávala odpověď. Buď mi poradí, nebo získám čas na vymyšlení odplaty.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 27, 2013 9:04 pm

"A čo ak má len šťastie na útoky?" Poškrabal som sa vo vlasoch a ruky som natiahol pozdĺž operadla lavičky, na ktorej som sedel. Môj pohľad bol stále zapichnutý na nej, a pobavene som ju takto sledoval.
"Ja? No, ja by som ju nejako umlčal." Zvláštne sa uškrnul a začal bubnovať prstami na opierke, čo bolo trošku počuť, určite viac, než keď to robil na stehne.
"Alebo jej to proste nejako vrátil, podľa okolností." Dodal som následne a pokrčil som ramenom. Bol som predovšetkým zvedavý, čo vymyslí.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 27, 2013 9:36 pm

,,Nějak umlčel." zapřemýšlela jsem. Vážně mě nic nenapadalo. Teda, napadlo mě něco, ale nemohla jsem. Prostě jsem nemohla. Co teď?
,,Podle okolností? A kdyby jste se necházeli v situaci, kdy ona nemůže použít nejběžnější způsob umlčení a nechce mu fyzicky ubížit., jak bys to řešil?" zkusila jsem to znovu. Tentokrát jsem ale odpověď nečekala. Tak moc mě štvalo, že jsem nevěděla, jak mu to vrátit! Kso! kousla jsem se do rtu znovu a tentokrát selněji. Podařilo se mi ten ret prokousnout. Ucítila jsem kovovou příchuť v puse a slabý pramínek krve se mi táhnul od pusy po bradě. Utřela jsem si krev ze rtu palcem a krev olízla. Zbytek krve na bradě jsem nechala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 28, 2013 2:43 pm

"To neviem, do takej situácie som sa ešte nedostal." Poznamenal som schválne tak, aby som jej nedal žiadnu pomocnú informáciu. Len som ju ďalej sledoval so širším a širším úškrnom. Nakoniec si ešte prehryzla peru, čo ma trochu prekvapilo.
"Toto by si sa mala odnaučiť." Poznamenal som potichu a natiahol som k nej ruku, aby som jej palcom krv zotrel aj z brady. Následne som sa pousmial a ešte som si dovolil rovno ju prstami pohladiť pod bradou. Následne som ruku akoby nič stiahol a spokojne som sa usmial, pretože stále sa zdalo, že nič nevymyslela. Hoc mne tých nápadov v hlave len chŕlilo, len škoda, že ani jeden nešiel použiť tak ľahko.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 28, 2013 3:02 pm

Polkla sem na prázdno, když se ke mně natáhl a setřel mi zbývající krev. Stála jsem našponovaná jako prkno a upřeně ho sledovala. Navíc, když mě tak jemně pohladil, projely mnou zimomravky. Zatřásla jsem se. Možná z toho fakt jemného dotyku, možná vrušením. Automaticky mi na to místo vystřelila ruka a toho samého místa jsem se dotkla. Na chvíli jsem úplně oněměla.
,,Um já.." samozřejmě jsem byla červená. Nevydržela jsem to a musela jsem si sednout na lavičku. Tímhle stylem bych se rozpustila. Povzdychla jsem si.
,,Fajn, vyhrál jsi. Momentálně ti to vrátit nedokážu." přiznala jsem, ale opravdu jsem si porážku přiznat nechtěla. ,,Však já ti to zase jednou vrátím." pousmála jsem se na něj.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 28, 2013 3:11 pm

Prižmúril som oči a pozoroval som ju. Zjavne to opäť stačilo nato, aby som ju trošku znervóznel. Spokojne som sa teda ďalej na ňu usmieval ako neviniatko a čakal som na nejakú reakciu. Nakoniec sa posadila a mne sa tak musela otočiť hlava, aby som ju mohol ďalej tak sledovať.
"Fíha, priznávaš si porážku?" Prekvapene som na ňu pozeral a nakoniec som sa víťazoslávne uškrnul.
"Dobrý to pocit, vyhrať.." Pokýval som hlavou a šťastne som si pobúchal zas prstami po opierke lavičky.
"Vrátiš? To som zvedavý ako." Dodal som ešte a znova som si oblízol pery, už som dlhšiu chvíľku nepil, a to som mal aj vodu pri sebe... ale čo tam po nej, ešte som nevysychal, nemusel som sa ešte tak súrne napiť.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 28, 2013 3:20 pm

,,Nic jiného mi teď nezvývá, než si to přiznat." pokrčila jsem rameny, pořád ale s úsměvem.
,,A zvydavý buď, protože ti to vrátím...Když to budeš nejméně čekat." vyplázla jsem na něj jazyk. Zbyteček krve jsem použila ke Kuchiyose. Vyvolala jsem malou Kitsune a poslala ji za Faitem. Měla jsem pocit, že to mám udělat. Pak jsem si v ruce vytvořila kostičku ledu, se kterou jsem si jezdila po prokousnutém rtu. Led začal tak příjemně tát a voda mi téci po bradě, krku i dekoltu. Chladila jsem se a bylo to příjemné.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 28, 2013 3:29 pm

"To je fájn, že si to vieš priznať. Iné to nedokážu." Poznamenal som a začal som kývať hlavou zo strany na stranu, ako keby som reagoval na nejakú hudbu, ktorá ale nebola počuť. Len v mojej hlave, maximálne.
"No, ako som už povedal, som na to zvedavý. Mňa len ták neprekvapíš!" Na oplátku som jej zas vyplazil jazyk ja, načo som ostal ticho. Vyvolala totiž tú malú líšku, ktorú som už poznal, a poslala ju niekam. Nechcel som vyzvedať, ale to by mi ani nenapadlo. Viac ma totiž zaujalo to, ako si začala kockou ľadu chladiť peru a pritom jej tá voda tak pomaly stekala dole. Prižmúril som oči a bez pohybu som na to kukal, ako na nejaký zaujímavý proces. Líca mi trochu očerveneli, ale ignoroval som to, vyzerala totiž teraz fakt zaujímavo a nemohol som len tak odtrhnúť pohľad preč.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 28, 2013 3:42 pm

,,Nejsem jako jiné. Já jsem originál." pousmála jsem se, ale s ledem jsem si hrála dál. Kostička ztrácela tvar i velikost poměrně rychle. No a já jsem cítila, že mi ret alespon od kousnutí nenatéká. Navíc jsem si všimla ještě něčeho. Meizu mě po celou dobu upřeně sledoval. Byla jsem si toho vědoma. Nybyla jsem si ale jistá, zda sledoval přímo rty, nebo kam přesně kapičky vody zajíždí. Ty se dostávaly až do výstřihu, čemž mě na odhalené kůži chladily. Ještě chvíli jsem pokračovala, načež jsem to nevydržela a musela se usmát. Natáhla jsem se, přiblížila jsem se k jeho obličeji a do úst nebo alespoň mezi jeho rty jsem mu vložila zbytek ledu.
,,To aby ses trochu schladil." vyplázla jsem na něj jazyk. Měla jsem totiž na mysli jeho červené tváře. Postavila jsem se a protáhla se jako kočka.
,,Měli bychom se vydat do kanceláře. Brzy bude sraz." podívala jsem se smrem k budově Kage.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 28, 2013 3:53 pm

Správne, sledoval som ju po celý čas. A nielen jej pery, ale samozrejme aj to, kam voda pomaly tiekla. Inak by som asi nebol trošku červenejší než obyčajne, keby sa len dívam na jej pery! Pritom som trošku zaostroval, takže som sem tam slabo prižmúril a zas normálne oči otvoril. Nakoniec sa usmiala, prestala a natiahla sa ku mne. To mi už ten kus ľadu zostal zaseknutý medzi perami, a trošku prekvapene som na ňu kukol.
"Eheh." Spamätal som sa, ľad som si zhodil do dlane a otočil som oči už konečne inam.
"Nó, nechal som sa tým pohľadom uniesť." Pokrčil som ramenami a nechal som, aby sa mi ľad roztopil v dlani. Následne som si mokrou dlaňou prešiel po oboch lícach, aby som sa tak osviežil. Následne som si ešte aj vytiahol jednu fľašku vody, ktoré som pri sebe po dvoch nosil.
"Iste, zraz... situácia v spoločnosti toľkých ľudí, ktorý ma nezaujímajú a o rovnakých rečiach, ktoré určite nebudú zaujímavé." Povzdychol som si a začal som srkať vodu cez slamku. Na to som sa fakt teda netešil.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 28, 2013 4:01 pm

,,Nikdo ti nemá za zlé, že ses nechal usnést." usmála jsem se, vlastně mě to těšilo. Potom jsem se zasmála ještě víc, když mi dal najevo, jak moc se mu na sraz nechtělo.
,,Je to moje povinnost. Stačí, když si tam svou chvilku odsedíš a to je vše." pousmála jsem se a vyrazila na cestu. (Přesun)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Akio Thu Aug 29, 2013 11:41 am

Líným krokem jsme došli na tržiště. Rozhlížel jsem se po stáncích, ale na oko jsem mluvil s Totsukim "Nooo, povídejte Totsuki-san. Co to je za misi?" usmál jsem se na něj s velkým úsměvem a nenápadně jsem štípl dvě jablka a schoval jsem si je k flašce. Přece jen peníze nebyly a zoufalá situace, zoufalé řešení. Nenápadně jsem se na Totsukiho usmál "Pššš,.." vytáhl jsem jedno jablko a s chutí se do něj zakousl,..
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 29, 2013 11:50 am

Dorazili jsme na tržiště. Jen tak jsme se procházeli. Chvíli jsem se díval na meče všude kolem. Přemýšlel jsem že bych si koupil nový. Co to dělám, teď musím myslet na misi. Probudil jsem se ze snění o novém meči a otočil se na Akia.
Všiml jsem si jak ukradl nějaké dvě jablka. Zakroutil jsem nad ním hlavou, ale nic jsem k tomu neříkal.
Odkašlal jsem si a začal s výkladem o naší misi. "Mizukage mě pověřila abych šel do Takigakure, kde budu mít za úkol zjistit nějaké informace o Nanabim a jeho někdejší jinchuuriki Fuu. A ty půjdeš jako můj doprovod." řekl jsem a podíval se na něj. Vím že to není nic moc, ale alespoň něco. "Jo a ještě něco k tomu týmu. Se mnou v týmu asi nebudeš. Mizukage už ti našla někoho jiného." dodal jsem ještě a trochu se protáhl. Poslední noc jsem nepohodlně spal a boleli mě skoro všechny části těla.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Akio Thu Aug 29, 2013 12:01 pm

Koukl jsem na něj trochu zamyšleně,.. "Takže diplomatická mise?" usmál jsem se, ale čekal jsem že to bude něco těžšího. Přece jen všude možně jsou útoky Bijuu na vesnice, srazy a porady. Vím že se děje něco špatnýho, ale radši jsem mlčel.
"Se Sorou se tam dostaneme rychle a nepozorovaně" zamyslel jsem se nad Sorou, hmm. Dlouho jsem jí neviděl. Odhodil jsem ohryzek od jablka a znova koukl na Totsukiho
"Jdeme rovnou?" zastavil jsem se na rozcestí, před námi byla cesta k bráně a napravo byla cesta k jezeru.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 29, 2013 12:08 pm

Chvíli jsem se díval na obě strany rozcestí a pak jsem popošel k cestě k bráně. "Já bych šel rovnou." řekl jsem svůj názor.
Otočil jsem se na něj. "Kdo je Sora?" zeptal jsem se. Nikoho takového jsem neznal. Hlavou se mi přemítali různí nápady Třeba to je nějaká jeho holka. Trochu jsem se uchychtl.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Akio Thu Aug 29, 2013 12:16 pm

Trochu jsem přemýšlel nad tím jak rozfofruju odměnu z mise, ale to bych asi předbíhal. V duchu jsem se zlověstně zasmál. Vyšel jsem směrem k bráně rychlým krokem. "Sora se vám bude líbit Totsuki-san" ušklíbl jsem se pobízel ho rukou ať jde trochu rychleji.

/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 29, 2013 12:27 pm

Moje přesvědčení že je to jeho dívka bylo čím dál pravděpodobnější. No nechám se překvapit. Následoval jsem ho.
/Přesun
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Akio Mon Sep 02, 2013 7:38 pm

Přemýšlel jsem kde bych mohl najít svého senseie, ani nevím jak vypadá. V tu chvíli se moje břicho začalo ozývat a začal jsem mít docela velkej hlad. Zrovna jsem z mise dostal nějákej ten peníz a tak jsem se rozhodl že než se vydám hledat svého senseie. Tak se najím a trochu si odpočinu. Skočil jsem k prvnímu stánku kde prodávali dango a koupil jsem rovnou tři nejdražší kusy. Přece jen peníze mám a Totsuki mi dluží panáka. V duchu jsem se usmál a s radostí se vydal si to sníst na nějáký pěkný místo

/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 2 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru