Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tržnice Kirigakure

+22
Kiseki Mirakuru
Shizuka Yoru
Touinler
Hisa Kaguya
Kashike
Goku
Akuma Saito
Kataro Terumi
Kaia Yoshino
Asuka
Ryo
Faito Dansaku
Junka
Totsuki
Shin
Akio
Hirin
Hoozuki Meizu
Yogi
Shinobi
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
26 posters

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:15 pm

First topic message reminder :

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Trnice
Zde najdete obchody, bary, restaurace a téměř vše, na co si jen vzpomenete ^^
Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Uyj5

Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Akio Fri Sep 27, 2013 6:50 pm

Není to nic zajímavého, produkovat lávu v těle je vlastně jednoduché a pro nás, uživatele Youtonu je to vlastně běžná věc. Akorát by se nám láva neměla dostat ve velkém množství do chakrových bodů. Řekl bych že o Youtonu toho vím opravdu hodně, i přes to že se to musím učit sám. Když Hirin řekla že nemá studenty, všiml jsem si že její úsměv tak něják spadl.
"Chtěla by jsi snad mít vlastní studenty?" přívětivě jsem se na ní usmál, chtěl jsem jí trochu povzbudit. Když už i mě přivedla aspoň na chvíli na jiné myšlenky. Mě se myšlenka být senseiem líbila. Měl bych vždycky někoho kdo mě odvede z hospody, když přeberu a vůbec. Prostě služebníčky. Při pomyšlení na to se mi na tváři objevil zvrácený úsměv.
"O mě se neboj, můžu pít jak se mi zachce" Ha-Ha-ha,..uvnitř jsem se ďábelsky zasmál.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Fri Sep 27, 2013 7:09 pm

"Měla jsem studenta.Kdo ví možná na mě čekají další" pokrčila jsem rameny.Když jsem viděla jeho zvracený úsměv,nevěděla jsem co si mám myslet."Já se nebojím ale jestli pak víš že trpí tvé játra a peněženka?" zeptala jsem se ho pak jsem se zamyslela a řekla "Mě by zajímalo co by jsi dělal kdybys potkal Faita...a třeba na něho vrhl obsah tvého žaludku na něho" ušklíbla jsem.Bohudík že se mi tohle nestalo.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Akio Fri Sep 27, 2013 7:19 pm

"Co by mi udělal? Asi by na mě vrhnul vražednej pohled, kterej by říkal něco ve smyslu *buď rád že tě nemůžu zabít* a nebo by mě zabil." když jsem to řekl, moje tvář se usmívala. Ale uvnitř jsem křičel a nahlas. Mezitím jsem jí ukázal mojí peněženku. Malá kožená šrajtofle, lehce děravá a v první řadě je hlavně prázdná.
"Už nemám co ztratit" usmál jsem se, pravou rukou jsem si otíral oči a nachvíli jsem zavřel oči, abych měl přehled co se děje s mojí technikou. Potom jsem vytáhl z poza pásu menší láhev a napil se. Nebyla průhledná, ale uvnitř byla jen voda.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Fri Sep 27, 2013 7:27 pm

"Ale jdi ty jak naivní,podle mě by tě chytil do genjutsu a začal pomaličku a bolestivě mučit" jak jsem to dořekla,na tváří jsem měla dabelský výraz.Podívala jsem se na peněženku"Hmm,prázdná no,málo chodíš na mise"pousmála jsem se.Podívala jsem se na jeho lahev "Co pak máš v té pěkné lahvičce?" zeptala jsem se zvědavě.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Akio Fri Sep 27, 2013 7:37 pm

Nechtěl jsem niják mluvit o Faitovi, nebylo to ani tak tím že bych se ho bál. Ale spíš o tom že jsem se bál co se může stát když se něco stane. Chvíli jsem na to skoro zapomněl a radši jsem tohle téma vynechal.
"No jo, teď se na mise nedostanu jen tak." řekl jsem celkem chladně, ale nebylo to to hlavní co mě trápilo. Celou dobu jsem se díval na kolemjdoucí a postavil jsem flašku před Hirin, ať si dá.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Fri Sep 27, 2013 7:40 pm

Proč se jen tak nedostaneš na misi? zeptala jsem se,jeho chladný ton se mi nelíbil."Ne,nechci" odmítla jsem,kdo ví co tam je.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Akio Fri Sep 27, 2013 7:48 pm

"V týmu jsme hodně rozdílní v síle." pousmál jsem se. Snažil jsem se to říct tak, aby to neznělo niják arogantně nebo namyšleně. Ale nebylo to snadné. Navíc se prý schyluje k nějáké velké bitvě, ale to je jen pohádka pro malé děti. Věděl jsem o co jde. Ale nechtěl jsem rozpitvávat co všechno vím, je to přede mnou tajeno. Tss,..
Když flašku odmítla, jen jsem udělal gesto že je to její chyba a vzal jsem flašku a pořádně jsem si lokl a potom jsem si jen otřel ústa. Můj dar rychlého přemýšlení mě někdy trochu sžíral a tohle byla jedna z těch někdy. Kdybych měl víc peněz, asi si zajdu do toho baru.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Sat Sep 28, 2013 11:21 am

"Podle toho co říkáš tak asi v týmu nejste všichni chuuniny,že?"pousmála jsem se "Musíš mít se slabšími trpělivost a pomáhat jím.Tvůj sensei má modré vlasy že?" "Ach tak mladý a už je z něho alkoholik,kam ten svět spěje"pomyslela jsem si v hlavě.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Akio Sat Sep 28, 2013 12:59 pm

Trpělivost, hmm. Já mám dost trpělivosti. Nejspíš si nějákou misi brzy obstarám. Ale teď nemůžu. Nehodlal jsem mluvit o mém senseiovi, jeho identita je přece tak trochu tajná,... Na stole už neležel ani kousek jídla, ani pití a já tak trochu nevěděl co s rukama. Během chvíle jsem měl zase trochu sucho v puse a peněženka byla prázdná. Smutně jsem povzdechl a pomalu jsem vstal. 
"Hirin-senpai, už budu muset jít" trochu uspěchaně jsem se usmál, přece jen mi její společnost trochu zlepšila náladu. "a hodně štěstí v kanceláři" mrkl jsem na ní, ale mezitím jsem pomalu mizel mezi obyčejnými civilisty.

/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hirin Sun Sep 29, 2013 8:36 am

Proč asi nechce mluvit o svém mistrovi stidí se za něho nebo v tom je něco jineho,kdo ví.“Tak se měj“ pousmála jsem měla bych jít už do té kanceláře.“Díky“ vstala jsem a zamavala jsem mu na odchod ale on už zmizel v davu. “Štěstí nebudu potřebovat v kanceláři ale na misi co mi da“ pomyslela jsem si a odešla.

//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Ryo Wed Oct 16, 2013 12:55 pm

Ryo

Mise byla jasná, i když jsem s ní nebyl spokojen. Mé kroky vedly do města, kde jsem zahlédl oného muže. Práce jako pomoc s vykládáním zboží nebyla pro mě, bohužel, musel jsem se smířit s tím, že jsem ten méně cenný. Ledový pohled jsem upřel do očí muže se slovy: "Dobrý den. Mé jméno je Ryo Hoozuki, poslali mě abych Vám pomohl se zbožím." Opět na rovinu řečeno. Žádná změna výrazu v obličeji, jako bych se právě v duchu zamýšlel nad úplně něčím jiným, to bylo pro ostatní ale neznámé.
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Oct 16, 2013 2:32 pm

Postarší muž sedící na rozvrzané židličce před krámem hlídal jako ostříž svých dvacet krabic s různým zbožím. Ty byly rozložené okolo něj a část z nich byla otevřená.
"Skvěle! Odlož si na pult a pak se vrať. Ve skladu za pokladnou najdeš kladivo a nýty, tyhle bedny budeš muset znovu zapečetit, jen jsem kontroloval zboží. Pak je všechny nanosíš do skladu. Nemělo by ti to zabrat víc jako dvě hodiny."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Ryo Wed Oct 16, 2013 4:54 pm

Ryo

Jeho požadavky jsem vyslechl a katanu jsem položil na pult. Rukávy od košile jsem si ohrnul a směřoval do skladu. Právě tam jsem vzal kladivo s krabičkou nýtů, které jsem si položil vedle krabic. Pohled na to, kolik jich budu muset znovu zapečetit mě nijak neuspokojoval. Takovýmto způsobem se dopracovat k ocenění legendárního šermíře, to bylo nemožné.

Po hodině jsem měl zapečetěných patnáct krabic, nebyl jsem nijak udýchaný. Patnáct krabic jsem ihned po jejich zapečetění odnesl do skladu, ovšem že postupně. Pohled na muže ve středním věku ve mě vyvolal pocit podřaženosti, stále jsem ale v doufal to, že se mi dostane možnost opravdu ukázat co umím, než-li zatlouct nějaké nýty do dřeva.

O další půl hodiny jsem měl vše hotové, zapečetěno a odneseno do skladu. Zašel jsem si pro katanu u pultu, opět jsem si jí připnul na záda a pohyb rukou zastavil u vázání. Otočil jsem se na muže sedící na rozvrzané židli. "Hotovo pane, doufám že jsem vše udělal tak jak jsem měl."
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Oct 16, 2013 6:45 pm

Muž pokýval hlavou a alespoň se ti snažil práci zpříjemnit historkami o různých předmětech, které jsi v krabicích viděl.
Velmi zajímavá byla zlomená katana, která údajně patřila jednomu z legendárních šermířů. Využíval ji k tréninku...nebo to byla prostě jen nákupní lež.
Každopádně když jsi mu řekl, že je vše hotovo, opřel se ti o rameno a nechal se o holi odvést do skladu. Chvilku pomlaskával, nechal tě otočit několik beden nápisem dopředu a pak se vydal k pokladně. Poprvé za ten čas se usmál a řekl: "Neříkej to nadřízenému, ale mám tu pro tebe bakšiš..."
Sáhl do pokladny a vyndal celkem slušnou sumičku, která skoro zdvojnásobila tvou odměnu.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Ryo Thu Oct 17, 2013 6:02 pm

Ryo

Historky kterými mě obdarovával při práci mi to opravdu zpříjemnili. Sice mě nějaké věci nezajímali, ale při spatření katany jsem se zasekl a prohlédl si jí. Nemohl jsem nijak zjistit, zda-li to je opravdu věc patřící nějakému z legendárních šermířů, ale velmi mě to zaujalo.

Nic jsem ale neřekl, pouze jsem jistou bednu dal do přední řady a kroky směřoval za starým mužem. Jeho úsměv byl docela hřejivý, staré lidi jsem měl rád. Při podání bakšiše jsem se zasek. Pohled jsem upřel na sumičku a můj pohled se poprvé změnil. Pousmál jsem se a převzal si peníze. "Děkuji Vám pane." Uklonil jsem se mu  s čelem opřeným až o kolena a poté se opět narovnal. Jeden z mála lidí, kterým jsem se uklonil.

Částku jsem si strčil do vesty a pohlédl opět na tu bednu. "Smím se zeptat, komu tato katana, nebo spíše její pozůstatek patřil? Zda-li to ovšem víte." Má nemluvnost v tomto případě nehrála roli.
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Oct 17, 2013 7:35 pm

"Mluví se o Zabuzovi, ale já bych spíš řekl, že je to někdo z těch méně známých..." řekl vetešník. "jde o to, že Zabuza měl velmi těžkopádný styl boje, tato katana nebyla nikdy opravována a přesto její rukojeť není moc opotřebovaná. Zatím o ni nikdo neměl zájem, ale ty ho očividně jevíš. Uvidíme, jakou cenu mu stanovím po důkladném ohledání, ale mohla by být tvá..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Ryo Fri Oct 18, 2013 4:18 pm

Ryo

Poslouchal jsem ho, vše co říkal. Zabuza, jeden z legendárních šermířů možná mohl svírat tuto katanu v ruce, musel jsem jí mít. "Aha. Mohl by jste mi dáš prosím vědět po tom, co se rozhodnete stanovit cenu?" Říkat, že mám zájem nebylo nutné, předpokládal jsem, že si toho všim.
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Oct 18, 2013 6:51 pm

"Samozřejmě..." usmál se stařík. "Pošlu ti vzkaz, když mi tu necháš adresu. Teď už ale běž, tvůj šéf tě už určitě čeká..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Ryo Sat Oct 19, 2013 10:27 am

Ryo

Kývl jsem na staříka s tím, že jsem mu na kousek papíru napsal svou adresu. Při zmínce o tom, že na mě čeká ten zástupce Mizukage jsem se zase vrátil do mé neutrální povahy a postoje, poděkoval jsem a odešel. (přesun)
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Oct 24, 2013 7:57 pm

Po krátkej návšteve nejakého baru, ktorý som mal po ceste, som sa rovno vybral zas do ulíc. V ruke som zvieral len menšiu fľašku, pravda, obsah nej bol trochu inej úrovne, väčšej, ale to mohol posúdiť len niekto, kto sa lepšie vyznal. Ja som to akurát zakončil na lavičke. Hodil som na jej okraj batoh, Samehadu som o lavičku oprel taktiež a sadol som si. Nohy som vystrel pred seba, oprel som sa celým chrbtom a fľašku som otvoril, načo som aj hneď okúsil chuť toho, čo som si vlastne kúpil. Po odpití som si fľašku ponechal v ruke a začal som hypnotizovať svoje okolie pohľadom, po každej chvíľke si len tak lognúc, nejako veľmi som to do seba teraz nelial. Teraz sa hneď skaliť by mi nepomohlo, tak som to chcel dosiahnuť skôr takým pomalým, obyčajným štýlom pitia...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Oct 24, 2013 8:11 pm

Tentokrát jsem nešla hned domů. Věděla jsem, že Daisuke už bude spát, jako každý večer v tuto chvíli. Povzdychla jsem si a mlhavě pozorovala, co lišky vyvádějí. Když jsem jen tak zvedla hlavu, všimla jsem si, že Kitsu byla pryč.
,,To snad ne.." zpanikařila jsem. Zavolala jsem na Kitsune a eptala se jí, jestli neví, kam zmizela. Naštěstí ano. Oddychla jsem si a nechala Kitsune vézt. Kitsu si neodběhla nikam blízko, ovšem zastavila se u nějaké lavičky, která již byla obsazená. Zaostřila jsem na postavu, i když ve tmě to bylo těžší. Ovšem od světla lampy jsem ho poznala. Respektive jeho vlasy jsem poznala a tudíž jsem pochopila, proč Kitsu šla právě k němu. Pamatovala si ho. Takže než já k nim došla, Kitsu se Meizovi opřela packama o nohu a vrtěla na něj ocasem. Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Bfa981edb7_86042630_o2Tržnice Kirigakure - Stránka 4 3b2e050b3c_86042653_o2
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Oct 24, 2013 8:23 pm

Situácia sa u mňa nezmenila, ani po niekoľkých minútach, čo som stále odchlípkaval z fľašky. V tej ešte bolo dokonca pomerne dosť tekutiny, ale postupne sa strácala. Snáď som aj ľutoval, že som vzal malú a nie veľkú fľašu. O chvíľu sa ale predsa len trošku niečo zmenilo. Sklonil som pohľad k nohe, o ktorú sa mi oprela malá líška, akoby odo mňa snáď niečo chcela. Pamätal som si ju, iste, aj som tušil, že bude Hitomi zrejme niekde blízko, ale nič som nerobil. Len som zas odtiahol pohľad a logol som si, znova sa zadívajúc niekde nepriamo pred seba. Tá fľaška málo zaberá. Šmejd.. mal som si vziať niečo silnejšie. Trochu som sa zamračil a vo vzduchu som pokrútil s fľaškou trochu do strán, aby som lepšie zistil, koľko mi tam toho ešte zostalo. Okoliu som naďalej venoval snáď tej najmenšej pozornosti.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Oct 24, 2013 8:33 pm

Došla jsem až k němu. Všimla jsem si, že Kitsu zaregistroval, ale nevěnoval jí pozornost. Kitsune ji začala provokovat, aby ji odvedla pryč a já se zastavila kousek od něj. Posadila jsem se na druhou stranu lavičky. Neměl dobrou náladu, anebo se nudil. Jen v těchto chvílích jsem ho viděla pít.
,,Vítej zpátky.." spustila jsem místo klasického pozdravu. Nechtěla jsem do nej rýpat a nijak ho zpovídat. Jedu otázku jsem si neodpustila ale.
,,Byl to alespoň výlet?" zeptala jsem se, ale hleděla jsem před sebe a pozorovala špičky svých bot. Lavička byla na mě velká, takže jsem nedosáhla na zem a klimbala jsem nohama ve vzduchu. Ze rtu jsem si otřela krev a zavřené rty si olízla.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Oct 24, 2013 8:49 pm

Iba zľahka som pootočil hlavu, aby som krátko pozrel na Hitomi, načo som hlavu aj zas otočil naspäť. Zas som si odpil a prehrabol som si voľnou rukou trochu vlasy. Po jej otázke som si dal jeden väčší glg, už takmer prázdnu fľašku som bez výčitiek hodil na zem a oprel som si hlavu rukou o koleno, keď som si trošku skrčil nohu.
"Musím sa nejako vyjadriť?" Zamrmlal som potichšie. Vlastne už to jej dalo odpoveď, ktorá by jej mohla stačiť aj na domýšľanie, ale nejako sa sťažovať, že to tak rýchlo ubehlo a tak ďalej... to som nehodlal. Radšej som mlčal a len rozjímal, dívajúc sa teraz na zem.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Oct 24, 2013 8:59 pm

Odpověd jsem nedostala hned, ale přeci jen dostala. Přestože jsem tušila, jaká odpověď to bude, zklamalo mě to. Povzdychla jsem si.
,,Příště to třeba bude úplně jiné." poznamenala jsem k jeho poloodpovědi.. Pod nohama mi proběhly lišky. Nebylo mi nejlépe a Meizovi taky ne, ale já nevěděla, co mám dělat. Kdybych věděla, že mě doma někdo přivítá, šla bych hned, tak to se mi nechtělo. Meiza jsem však taky otravovat nechtěla. Znovu jsem vzdychla a zvedla nohy na lavičku. Skrčila jsem je v kolenou a ty si přitáhla blíž k tělo. Objala jsem je rukama a bradu položila na kolena. Přišla jsem si jako ta malá Hitomi, která truchlila nad ztrátou všeho. Pousmála jsem se nad vzpomínkou a přivřela oči.
Beze slova jsme tam seděli opravdu dlouho, takže se nebylo čemu divit, když jsem v této pozici i usnula.
Když jsem se ale ráno probudila, byla jsem dos zmatená. pět beze slova jsem vstala a rozeběhla se domů. Spát na lavičce není žádná pohoda. Takže jsem to hodlala dospat. (Přesun)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru