Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tržnice Kirigakure

+22
Kiseki Mirakuru
Shizuka Yoru
Touinler
Hisa Kaguya
Kashike
Goku
Akuma Saito
Kataro Terumi
Kaia Yoshino
Asuka
Ryo
Faito Dansaku
Junka
Totsuki
Shin
Akio
Hirin
Hoozuki Meizu
Yogi
Shinobi
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
26 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:15 pm

First topic message reminder :

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Trnice
Zde najdete obchody, bary, restaurace a téměř vše, na co si jen vzpomenete ^^
Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Uyj5

Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Goku Mon Sep 22, 2014 3:39 pm

Prikývol som a mávol som rukou na pozdrav.
"Ďakujem za pomoc." Dodal som pri odchode von. Popísal som Jutarimu osoby, ktoré má hľadať. Teda práve tých dvoch chlapcov. Začal som však mať nejaký obraz o tom, kde by sa tá ich tajná skrýš mala nachádzať. Zatiaľ čo moja lastovička hľadala chlapcov z vtáčej perspektívy, ja som moje kroky mieril k časti Kirigakure, z ktorej som ešte pred pár mesiacmi vyťahoval mŕtvoly a pomáhal s uvoľňovaním polo-zúranín. Možno tam ostalo niečo, kam by sa deti ako tí dvaja cez noc schovávali. 
Môj postup bol vlastne celkom jednoduchý, aj keď som si nikdy nepomyslel, že moju techniku tichej hmly budem využívať v takýchto podmienkach. Pôvodne to je technika na zmiatnutie nepriateľa, ochromenie strachom a zároveň zamedzenie jeho zmyslov. Ak som však odlúčil zložku môjho "killer intent", tak som pomocou čiernej hmly dokázal prečesať miesta, kde by som sa normálne nedostal, alebo by mi to dlhšie trvalo. Predsa len, vnímal som všetko, čo sa v hmle dialo či nachádzalo. Začal som týmto spôsobom kontrolovať niektoré z vyhliadnutých budov či zrúcanín.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Sep 22, 2014 5:53 pm

Místo, které bylo ještě před několika měsíci zřícené a poničené, jako by zde vůbec neexistovalo. Rekonstrukce se skutečně povedla - staré budovy byly strženy a místo nich zde vyrostly ubytovny a jiné budovy. Tvá vlaštovka nic nenašel, ale mlhou jsi ucítil několik průduchů v jednom z nových domů. Možná by tam mohlo něco být.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Goku Mon Sep 22, 2014 5:58 pm

Očividne som sa pohyboval mimo tejto oblasti naozaj dlho. Pomáhal som ju síce rekonštruovať.. no takú rýchlosť som s prebiehajúcou vojnou s Iwou, ktorá tu ešte pred chvíľou bola, nečakal. 
Predsa len som však našiel niekoľko priechodov, ktoré tam podľa mňa buď nemali čo robiť, alebo mohli pochádzať ešte zo starých základov. Na dom som nakoniec zaklopal. Ak sa nikto neozval no.. bol som shinobi, otvoriť zámok a vstúpiť dovnútra by mi nemalo robiť problém. 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Sep 22, 2014 6:58 pm

Vstoupil jsi do prázdného domu. Vše bylo čisté, uklizené a připravené k pronájmu. Nicméně noví nájemníci zde ještě nebyli. Podle "instrukcí" mlhy jsi po chvíli objevil sklep, a když jsi sešel do něj, pohltila tě tma. Ve sklepě byly spousty starého nábytku, v rozích i trocha sutě, ale nenahmatal jsi žádné světlo.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Goku Mon Sep 22, 2014 7:04 pm

Nebolo to tak, že by som sa po celý čas spoliehal na svoj zrak. Vlastne som to momentálne vďaka čiernej hmle vôbec nepotreboval. Bola.. dalo sa povedať, istým zmyslom mojou súčasťou a tak som mal prehľad o celej miestnosti. Každopádne to sa jednalo len o hmotné veci, ktoré sa v miestnosti nachádzali. Ak bol napríklad niekto ukrytý v skrini či podobne, nevedel som o tom. Tu som však využil techniku tichého zabíjania, aj keď som nikoho nemienil zabiť. Išlo zamaskovanie mojej vlastnej prítomnosti a vycítiť prítomnosti niekoho, kto sa už napríklad v nejakej skrini mohol nachádzať. Snažil som sa vycítiť tlkot srdca, či napríklad dýchanie.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Sep 22, 2014 7:11 pm

Nikde nic. Když jsi prohledával skříně, nenašel jsi žádný náznak toho, že by zde někdo byl. A přece! Tvá mlha u jedné komody, poněkud zaházené haraburdím, prořídla, jako by zde byl průvan. Nebo zde někdo dýchal...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Goku Mon Sep 22, 2014 7:21 pm

Začalo mi to byť trocha podozrivé. Neplánoval som sa nijak namáhať a naozaj som dúfal, že sa zaobídem bez zbytočnej fyzickej námahy no, nebol som si až taký istý, že to dopadne podľa mojich predstáv. Nevedel som úplne prečo. Možno to bola moja paranoja. Zaregistroval som tú zmenu v mojom dyme a tak som sa dostavil na dané miesto. Potreboval som však svetlo k tomu, aby som sa vedel detailne rozhliadnuť. Moje techniky predsa len neboli perfektné, niekto mohol svoju prítomnosť pokojne maskovať. Preto som vybral jeden zvitok, do ktorého som si písal v podstate nepodstatné poznámky a dal som si ho do úst, následovali dva kunaie a po chvíľke vytvorenie iskier, ktoré by mali zvitok podpáliť. To svetlo by netrvalo dlho, no aspoň by som vedel, čo spôsobovalo tú vec v mojom dyme. Každopádne ten som musel stiahnuť späť do seba, cez neho naozaj vidieť nebolo. 
-samozrejme som zvitok ktorý horel, nenechával v ústach. Chytil som ho za drevený okraj po tom, ako som oba kunaie prechytil do druhej ruky a v jeho chabom svetle som si to tu prezrel. Či neuvidím nejakú škáru medzi stenami, alebo nebodaj nejakú osobu, ktorá sa predo mnou dokázala maskovať.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Sep 23, 2014 2:31 pm

Zjistil jsi, že za onou skříňkou je díra. Očividně bylo manuálně vyndaných pár cihel a díra velká tak pro jednoho štíhlého člověka. Vedla kamsi pod zem, jen pár metrů.
Když jsi se protáhl dírou, zjistil jsi, že dole teče malý potůček a vedle něj úzká stezka. Na konci stezky bylo mléčné světlo naznačující venkovní mlhu. Všude ale byla celekm nepříjemná tma, která se s chůzí proti světlu ještě zhoršovala. Kdo ví, třeba je zde nějaké nebezpečí.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Goku Tue Sep 23, 2014 2:53 pm

Popravde bolo práve toto prostredie, ktoré by ma pri prípadnom boji mohlo stáť život. Nikde som nebol slabší než v uzavretých jaskyniach alebo miestnostiach.
Každopádne som si nemohol dovoliť ísť späť, predsa len som bol na misii.. nebolo to nič príjemného no aspoň tu tiekol potok. Prečo ma potešila práve táto skutočnosť? Voda totiž prenášala zvuk omnoho lepšie než vzduch, preto aj často keď som sedel na kraji jazera, počul som ľudí ktorý sa rozprávali na druhej strane brehu.
Teraz som znova vyskúšal zachytiť zvuky ako tlkot srdca, dýchanie či čo i len najmenšie pohyby. Pomaly som pri tom kráčal k svetlu.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Sep 23, 2014 2:55 pm

Uslyšel jsi nějaké škrabání, sem tam šplouchnutí, ale jinak nic extra. K východu to bylo ještě asi padesát metrů.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Goku Tue Sep 23, 2014 3:02 pm

Krok za krokom. Kráčal som opatrne a v čo najväčšej tichosti. Aj keď sa mi kráčalo celkom ťažko. Pohyb bez zraku v boji, mi nerobil problém. Bol som vycvičený na to, aby som v Kirigakure no jutsu dokázal nájsť a zneškodniť nepriateľa. Tam to však bolo niečo iné, nepriateľ vydával zvuky.. okrem potoka v tomto prostredí príliš veľa vecí zvuky nevydávalo, ani zem po ktorej som kráčal. Preto som týhto 50 metrov plánoval prejsť radšej pomaly a s rozvahou, než sa niekde vytrieť o nejaký kameň a bohvie čo na tomto mieste prebudiť. Ruku som však pre istotu položil znova na rúčku čepele.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Sep 24, 2014 5:56 am

Byl jsi dostatečně opatrný na to, abys dokázal uhnout skupince krys, která se ti prohnala okolo nohou. Naštěstí byly najedené, jinak by tvá lýtka skončila velice špatně.
Konečně jsi vyšel na světlo a zjistil jsi, že ses dostal až za hradbu Kiri. V blátě jsi našel troje dětské stopy mířící do lesa. Což byl průšvih. Nejen proto, že z Kiri vede tajná cesta ven, ale hlavně proto, že sis byl naprosto jistý, že děti vkročily do minového pole... Musíš jednat, rychle!

//přesuň se do Okolí Kirigakure
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Sat Sep 27, 2014 7:25 pm

Dovedu Hisu až na tržiště, nebo spíše do komerční části Kirigakure. Tak jo, tady seženeme všechno co budeš potřebovat, od oblečení po pletení... pokud je to tvoje záliba. Opravdu jsem neměl tušení kde začít, takže jsem se rozhodl to přenechat jejímu ženskému instinktu.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Sep 27, 2014 7:36 pm

"Skvěle, ze všeho nejdřív se chci jít převléknout, takže nějaké dámské oblečení." zamířím ke stánkům s oblečením. Ani století mi nezabránilo zapomenout na vášeň z nakupování. Nové styly oblečení se mi začínali i zamlouvat. Víc toho odhalovaly. Pár kousků jsem si vzala přes ruku a hledala ještě boty.
"Kolik si toho můžu pořídit?" otočila jsem se na něj s otázkou ve tváři
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Sat Sep 27, 2014 7:48 pm

Máš rozpočet v kapse. Nakládej s ním rozumě a přemýšlej co všechno k životu potřebuješ. Pokud se budeš chtít přeci jen živit jako shinobi, tak všechno potřebné je v sídle, pokud chceš vykonávat jinou profesi, musíš si obstarat i potřeby. Byl to fakt, já nemám ani ponětí, co potřebuje žena, nicméně 15 tisíc ryo bylo dost peněz na to, aby se z toho vybavil celý byt, natož několik šatních skříní a koupelna.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Sep 27, 2014 7:52 pm

"To zní dobře." usmála jsem se a prošla jsem kompletně celé tržiště, ve finále jsem si odnášela z tržnice věci k hygieně, na sebe na doma, na trénink, i když s tím jsem moc nepočítala, na lepší společnost a další styly. Dál jsem pořídila ještě nějakou zeleninu a ovoce.
"Něco k jídlu?" zeptala jsem se ho, nebyla jsem si jistá, jestli má nakoupeno, přeci jenom návštěvu asi nečekal.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Sat Sep 27, 2014 7:56 pm

Po celou dobu, co jsem s ní, tak se snažím nevnímat mumraj okolo sebe a nenápadně trénuji základní ovládání Kiriganu. Z toho mě vytrhne až její otázka. Co? Kdo? Jo aha, k jídlu. No, doma toho je dost, ale většinou to jsou instantní jídla, konzervy a trvanlivý suroviny. Moc času jsem tam totiž zatím nestrávil.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Sep 27, 2014 7:59 pm

"Jasně, takže nějaké normální jídlo." dojdu k němu a podám mu asi tři tašky a jeden koš s ovocem a zeleninou.
"Za chvíli se vrátím a nezírej na ty lidi tak, možná jsem staromódní, ale i tak to vypadá neslušně." drcnu do něj a jdu ještě sehnat nějaké maso a další suroviny. Neutratila jsem ani čtvrtinu z toho co jsem dostala. Cestou jsem si koupila ještě něco do boje. I když jsem nechtěla bojovat, stejně se v téhle vesnici k tomu dřív nebo později dostanu.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Sat Sep 27, 2014 8:02 pm

Ani se nerozkoukám a už držím v ruce její nákup. Pane Bože... to jde takhle rychle? ptám se boha a sám sebe. Zůstanu stát na místě a celou dobu jí cvičně sleduji Kiriganem. Těší mě, že krom jídla si nakupuje i nějakou výbavu, možná si uvědomuje že tady tak úplně nemá navybranou.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Sep 27, 2014 8:04 pm

Za chvíli jsem se k němu vrátila a ještě se rozhlížela všude možně.
"Myslím, že mám dnes dost. Zítra bych chtěla navštívit archiv. Chci se dozvědět, co se stalo, když jsem....byla mimo." řekla jsem mu svou prosbu a doufala, že to nějak půjde a vzala jsem si od něj pár tašek, aby toho neměl moc
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Sat Sep 27, 2014 8:08 pm

Tašky si vzít nenechám, mám přece nějakou vlastní hrdost. S archivem asi nebude problém, jako obyvatel Kirigakure tam máš přístup a jako shinobi dokonce plný, takže stačí říct. A kdyby byl stejně problém, knihovníkovi řekni že jsem tě poslal já... to tu většinou funguje jako magické slovíčko... mrknu na ní a vyrazíme pryč z tržiště.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Sep 27, 2014 8:37 pm

Hm. To znělo dobře, byl ve vesnici zřejmě hodně vážený. Následovala jsem ho. Už jsme mohli vyrazit domů. Domů, bylo zvláštní, že jsem na ten dům myslela jako na domov.
"půjdeme?"
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Sat Sep 27, 2014 8:42 pm

Jo, jistě, půjdeme... řeknu zamyšleně a vykročím směrem k sídlu.

//přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Sep 27, 2014 8:48 pm

Pomalu jsem se vydala za ním a dívala se všude kolem a snažila si pamatovat cestu.

přesun
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Touinler Thu Mar 05, 2015 8:06 am

Když jsem dorazil na města, šel jsme hned na tržnici se podívat po něčem k pití a k jídlu. Přece jen mě trénink vysílil. Šel jsem rovnou k restauraci, když jsem jí naše,l vešel jsem dovnitř a rozhlédl jsme se po volném místě kam bych si mohl sednout. "jéé tamhle v rohu u okna je takové krásné místo" řekl si a hned tam šel. Jakmile se posadil zavolal si číšníka, aby mu donesl jak jídelní tak i nápojový lístek. Po pros koumání obou lístků si opět zavolal číšníka a řekl mu svoji objednávku. Co nejrychleji a v klidu mu číšník  nejprve donesl pití. Po chvíli klidu, ucucávání pití a koukání z okna mu donesl i jídlo.Když dojedl zvedl se, šel za číšníkem, poděkoval za výborné jídlo, zaplatil, odešel a šel jsem podívat po nějakém místě kde by mohl být klid a dát si na chvíli dvacet v trávě.
Touinler
Touinler
Genin
Genin

Počet příspěvků : 6
Registrován : 22. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tržnice Kirigakure - Stránka 6 Empty Re: Tržnice Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru