Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 2

+17
Takeru Kana
Kenji Uesugi
Kataro Terumi
Faito Dansaku
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Kairi Utsushi
Kashike
Hirin
Takeshi Kenpachi
Kioshi Hoshigaki
Naoki Utsushi
Haki
Hitomi Yamada
21 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:16 pm

First topic message reminder :

Plně vybavená "tělocvična", ve které si můžete pořádně zatrénovat dle vaší chutě ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Sep 15, 2014 6:39 pm

Faito

"Spíš moucha na předním skle..." srazil jsem její ego zpátky na zem a čekal, jak zareaguje Takeru.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Takeru Kana Mon Sep 15, 2014 8:00 pm

''Takže to byl on?'' Řekl jsem trochu znechuceně a odplivl si. Celý život jsem byl Assasinův nepřítel, dostal jsem se do Konohy abych k němu proniknul a mohl mu vrazit kudlu do zad, tudíž mě ta informace nějak nevyvedla z míry jak pravděpodobně faito očekával. Naštěstí jsem našel lepší způsob jak ho dostat než je jeho smrt. Učinit převrat v Konoze, svrhnout ho a nastolit vládu rady a Sabisu. necítil jsem k Assasinovi již takovou nenávist, spíše lhostejnost jelikož jsem věděl že není vyhnutí, nastanou v Konoze nové časy, vláda rady a seskupení Sabisu brzy nadejde, poté si podmaníme všechny vesnice. Nepřítomně jsem se při těchto myšlenkách pousmál, naštěstí mi nikdo nemohl vidět do hlavy. Mizukage by mohl být dost užitečný díky jeho nevraživosti vůči Assasinovi, kterou jsem z něho cítil, bohužel to kazila nevraživost ke Kentarovi. Jaká ironie. Problesklo mi hlavou když jsem si ho prohlížel. ''Docela by mě zajímal důvod proč to udělal'', řekl jsem pevným a neústupným hlasem, očekávajíc odpověď.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Reina Kana Mon Sep 15, 2014 8:38 pm

"Byl donucen jistým Uchihou. Docela by mě zajímalo proč zrovna náš rod je na Uchihy tak vysazený." šla jsem si sednout na lavičku.
"Každopádně jsem nebyla oživena dobrovolně." prohlédla jsem si jen tak své ruce a podívala se zpět na Takera.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Takeru Kana Mon Sep 15, 2014 8:48 pm

''Uchihové si stále hrají na něco co nejsou'', řekl jsem posměšně a zatím zůstával stát s rukama svěšenýma podél těla. ''Madara? Nebo další jemu podobný? A proč tě chtěl za každou cenu oživit?'' Neotálel jsem a pokládal jednu otázku za druhou. ''Podle tvé poslední věty... Musíš udělat něco co se ti nelíbí nebo proč takový pesimismus?'' Řekl jsem prudce a sledoval jí. ''Copak není život skvělý?'' Řekl jsem sarkasticky a zakřenil se. nesnažil jsem se své emoce nějak moc zadržovat, pravděpodobně to je jedna z posledních chvil kdy je ještě projevím a každopádně na dlouhou dobu po téhle 'situaci' nahodím zase svůj poker face.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Reina Kana Mon Sep 15, 2014 8:52 pm

"No jak pro koho bratře. Jak pro koho." procedila jsem skrz zaťaté zuby, přemýšlela jsem nebo mě spíš zajímalo jestli má Faito stejné omezení jako mám já, nebo spíše měla jsem. Tohle setkání bude pro mě zase emotivní čárka v seznamu důvodů, proč zabít Hakuei.
"Měla bych se vrátit, beztak tu jen narušuju každodenní režim obrany." nepřekvapilo mě, že se kvůli mě zvýšila.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Takeru Kana Mon Sep 15, 2014 9:04 pm

''Neodpověděla jsi.. Proč tě chtěl tolik oživit?'' Řekl jsem chladně a upřel na ní svůj pohled, přičemž můj úšklebek zcela zmizel. Tušil jsem že přede mnou něco tají, znovu. ''A proč jsi přišla sem? Určitě to nebylo kvůli mě, nemohla jsi tušit že tu mohu být.. '' Stále jsem se z ní snažil něco dostat a doufal jsem že to bude co platné.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Sep 16, 2014 4:46 am

Faito

"Chtěl ji oživit, protože si myslel, že je silná..." vmísil jsem se opět do hovoru.
"Protože si myslel, že to ona terorizuje celý svět v čele Otogakure a proto by bylo dobré mít ji po svém boku... ten musel být hodně zklamaný."
Pozoroval jsem ty dva jako ostříž a perfektně jsem se bavil. Tahle rodinná sešlost je oba dost rozhodila a já je rozhodně nehodlal usmiřovat.
"A Reino, když jsi nechtěla být oživena, proč tedy stále ještě chodíš po světě? Mohlas někoho požádat, aby tě zapečetil dřív, než se ti ve světě živých začne líbit..."
Možná to vypadalo jako vtípek nebo kousavá poznámka, ale mé oči na ni hleděly s ledovou vážností.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Reina Kana Tue Sep 16, 2014 5:16 pm

"Děkuji za odpověď Faito opravdu." jeho nemístné míchání do rozhovoru začalo přesahovat meze slušného chování. Prozrazoval víc než bratr potřeboval vědět.
"A drahý Faito já ti řeknu proč, protože jsem podle tebe ubožačka, mrcha a naivní ženská, která se objevila ve špatných a dobrých chvílích na špatné i dobrém místě zároveň a nechali jí vlastní vůli a čistě náhodou si dovolila být lepší jak kde jací muži. Nejsme mi náhodou oba stejní? Ne nejsme, ty ses nechal dobrovolně zabít a podle mé domněnky, abych tě nezabila." pronesla jsem nakvašeně. Bylo na čase odejít, já bláhová si myslela opak. Muži...
"Takeru, pokud chceš vědět nějakou odpověď na své otázky, tady Mizukage, mě zřejmě zná líp jak já sama stejně jako mou úžasnou minulost založenou podle něho na náhodách. Poroučím se." otočila jsem se na patě a odcházela jsem. Tohle jsem skutečně neměla zapotřebí. Takeru věděl, kde mě najde, když bude chtít.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Sep 16, 2014 6:00 pm

Faito

S pobaveným úsměvem jsem ji poslouchal, byť její výmluvy moc nedávaly smysl. Ale co, byla rozrušená, takhle prskala vždycky, když nebylo po jejím.
Otočil jsem se na Takera.
"Potřebuješ ještě něco vědět? Nebo přejdeme k tomu, že tu šmíruješ na cvičišti a Reina Kana tě ucítila na sto honů, takže máš v plánu jít teď za radním a všechno mu vykecat?"
Pořád jsem se usmíval, ale mé oči mu jasně dávaly najevo, že by měl vypadnout z vesnice. Okamžitě.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Takeru Kana Tue Sep 16, 2014 9:06 pm

Zíral jsem na Reinu jak se otočila a odešla. Urážlivá jako vždy. v duchu jsem se pousmál, avšak na mém obličeji nebyly známky po žádném úsměvů, vlastně se na mě v tuto chvíli už nic nedalo vyčíst. ''To rozhodně můj plán není'' , vlastně jsem nelhal ještě mi zbývalo pár vesnici a pak teprve vše, jak on sám řekl, vykecám radnímu. ''Děkuji za pohoštění, Mizukage-dono nebudu se tu již nadále zdržovat, ihned vyrazím na cestu. Nashledanou, doufám že se ještě setkáme.'' Řekl jsem co nejzdvořileji, nebylo dobré mu teď odporovat alespoň zatím ne a jeho pohled říkal své. Ihned jak jsem to dořekl, zmizel jsem. (přesun)
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Sep 17, 2014 4:46 am

Faito

"Ano...jistě." odpověděl jsem mu na pozdrav a zmínce o tom, že se ještě uvidíme.
Až na to, že na další návštěvě budeš mít za úkol mě zabít. Jako kdybych Konohu neznal...
Pak jsem se otočil na Oininy:
"Zničte krystalové růže a rozprašte je do jezera. Nehodlám čekat, až se mi Reina zjeví uprostřed vesnice."
Oinini kývli a odešli.
Já se vydal do kanceláře.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kenji Uesugi Wed Sep 17, 2014 6:43 pm

Ve chvíli kdy se na scéně objevil neznámý shinobi nebylo zas tak složité si všimnout že je podezřelý. Dva ANBU v pozadí tomu nepřidávali moc na důvěryhodnosti. Nebylo složité si jich všimnout, očividně se nesnažili moc schovávat. Navíc mám na tyhle chlápky celkem čuch. Rozhlídnul jsem se kolem sebe a podíval se na slečnu se samehadou, která to určitě musela taky zaregistrovat. 

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Tumblr_mxyr6oHdwb1sckv1mo1_500

Po chvilce se tam objevila další žena společně s Mizukagem. Docela mě zarazil vývoj událostí. Odsunuli se od nás na stranu a jen jsem je nedůvěřivě sledoval. Rozhodně nebylo v plánu se do toho nějak míchat, ale většině věcí co se mi podařilo zaslechnout jsem nerozuměl nebo jsem nevěděl prostě o co jde. Vlastně se jen potvrdili moje domněnky a život šel dál.

Když se zase všichni odešli, oddechl jsem si a opět jsem se plně věnoval předchozí diskuzi. No diskuzi, spíš jsme se tak nějak oťukávali. Šáhl jsem po svitku co jsem měl na pase a podal ho slečně se samehadou. Byl to malý svitek s rozlomenou pečetí od Mizukageho. Vlastně v něm nebylo nic co by ve špatných rukách dělalo neplechu a mohl jsem se vyhnout dlouhému tlachání o ničem a třeba by mi nakonec ani neuvěřila. Bylo tam napsáno jen ať najdu Hirin a dostavím se do kanceláře a podpis. Dopis mluvil sám za sebe. "Ještě kdyby mi řekl kdo a kde je." mohlo to znít ironicky, ale myslel jsem to naprosto vážně.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Hirin Sat Sep 20, 2014 3:05 pm

Objevil se shinobi, to by nebylo nic zvláštního, ale když si sedne na lavičku v tělocvičně tak je to trochu zvláštního. Nehledě na tom, že jsem opačné pohlaví než on. Byly tu i krásnější než já a laviček tu bylo taky dost. Pak tu byli ještě dva další dva muži, kteří s ním přišli a měli masky. Že by jeho osobní ochranka? O tom jsem pochybovala. Vypadali jako jeho dozor.
Zanedlouho přišel i osobně Mizukage s nějakou ženou. Zajímavý na tom bylo, že jejích chakry si byli podobné. Možná to byla rodina nebo něco měli něco společné. Ale co? To jsem mohla jen odhadovat. Mladík, který tu byl sám, byl odveden mizukagem a slečnou stranou. Nešlo nic slyšet ale šlo vidět. Musel jsem se pousmát, když dostal facku. Pak už jsem si mohla jen domýšlet, o čem se baví. Jakmile se tu to vyklidilo, mohli jsem dál pokračovat v naší konverzaci. Kluk mi podal svitek s textem a pečetí. Netušila jsem, co tím mizukage zamýšlí, když ho mizukage poslal za mnou. Jediné co mě napadlo byl tým. "Já jsem Hirin." Řekla jsem a pousmála jsem se."Tak jdeme." dodala jsem, otočila a vydala se za místem, kde by se měl Mizukage nacházet.

//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kenji Uesugi Sat Sep 20, 2014 8:12 pm

Když mi řekla že ona je Hirin, lehce jsem si jí znovu přejel pohledem a všechno začalo tak trochu dávat smysl. Chvíli jsem stál jako opařenej a ona už mezitím byla pomalu v tahu tak jsem trochu přidal do kroku abych jí stačil.

/přesun
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Fri Feb 20, 2015 6:03 pm

Od restaurace jsem se vydala směrem od nemocnice. Vážně se mi nechtělo zpátky. Ta spousta lidí, kteří byli ranění... prostě jsem s nimi nemohla momentálně dobře soucítit. Mojí prioritou bylo zjistit alespoň nějaké informace o sobě. To, že nevím, kdo jsem, co jsem a svoji minulost mě ubíjí. Chtěla bych Itakemu představit svým pravým jménem. Natsuhi, zamyslela jsem se nad jménem, jež jsem musela vymyslet pro něj. Pousmála jsem se. Vlastně nebylo zas tak špatné. Třeba si ho nakonec nechám, i když zjistím své pravé jméno - pokud se mi nebude líbit.
Dala jsem si ruce za záda a propletla si prsty. Sluníčko se sklánělo k obzoru. Zafoukal větřík a já se otřásla. Kdyby nefoukalo, žekla bych, že je pěkný a příjemný den.
Míjela jsem lidi, kteří odcházeli do svých domovů. Na jejich tvářích jsem spatřila něco, co jsem si vyložila jako obavy. Nebylo ani divu. Před branami vesnice se bojuje a je jen otázka síli obránců, jestli tito lidé nebudou zničeni. Ale přesto mě udivuje, jak se beztarostně věnují svým povinnostem. Vlastně jsem byla jako oni. Nejdřív jsem byla v nemocnici a pak na obědě, aniž bych se nějak zvlášť obávala o své bezpečí.
Už poněkolikáté jsem zahnula za roh. Zastavila jsem se a rozhlížela se, jestli nenajdu nějakou "bandu cvoků v bílých maskách", kteří by mi mohli pomoct. Žádnou jsem však nenašla. Jediný, kdo tu byl, jsem byla já. Dokonce i obyvatelé se zde nezdržovali. Ten, koho jsem hledala, nejspíš musel být u brány. Ten nepříjemný tlak nepřestával. Povzdechla jsem si. Vůbec jsem nevěděla, kde jsem a koho mám hledat, když jsou všichni zaneprázdění. Nadechla jsem se a z plných plic jsem začala křičet.
Po chvíli jsem si přikryla ústa rukou a čekala na to, jak sem někdo přiběhne a zdrbě mě, že křičím, když se mi nic neděje. Čekala jsem několik dlouhých minut s divoce tlokoucím srdcem. Nikdo však nepřišel a tak jsem se mohla znovu vidat na cestu.
Narazila jsem na další rozcestí. Doprava nebo do leva? Kroutila jsem hlavou na jednu stranu a pak na druhou. Zavřela jsem oči a zatočila se. Vydala jsem se tou cestou, které jsem byla čelem. "Snad to není zpátky," zasmála jsem se.
Přišla jsem k nějaké budově. Všude byla tma. Spatřila jsem lavičku, tak jsem si na ni sedla. Upřela jsem pohled na onu budovu a přemýšlela, co to asi bude. Ubytovna ne, to by tam bylo rozsvíceno a několik lidí, přemýšlela jsem. Nemohla jsem přijít na to, co tam asi bude tak jsem na ni jen civěla.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Fri Feb 20, 2015 11:57 pm

Rozhodla som sa svoj deň nejakým spôsobom ukonćiť. V podstate sa teraz nezadávali misie, kvôli udalostiam, ktoré už mnoho ľudí pred bránou stálo život. Veľa ľudí tiež bolo zranených a.. pravdepodobne sa bude konať ďalší "masový" pohreb, alebo skôr rozlúčka. teraz som však na to myslieť nechcela. Bola som totiž presvedčená, že nikto z mojich tam nebude. Predsa len ... už nemal byť kto. 
Moje kroky ma z nemocnice preto naviedli na cvičisko. Alebo aspoň k hale, v ktorej sa cvičisko nachádzalo. Zatiaľ som ani len nešla dovnútra. Mohla za to žena, ktorá sedela na lavičke pred cvičiskom. Možno sa mi to zdalo, no vyzerala celkom stratene. Jej črty tváre a pohľady po okolí ma uistili v tom, že to bude nejaký cudzinec. Navyše som ju nikdy nevidela. Ani som nikdy nevidela nikoho, kto sa na ňu podobá.
V ruke zmrzlina a na očiach spýtavý pohľad. Presne takto som zastavila pred tou ženou.
"Pani, stratili ste sa?" Spýtala som sa s takou tou klasickou detskou nevinnosťou. Bola som naozaj mladá. V podstate som nevyzerala na viac, než som mala, čo bolo šesť rokov. Mohla si však všimnúť čelenku Kirigakure ktorú som využila ako šál a napríklad aj brašňu za opaskom, ktorú využívali shinobi.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Feb 21, 2015 11:52 am

Pořád jsem seděla na lavičce a začínala přemýšlet, co bych asi měla dělat. Vůbec jsem netušila, jak se dostanu zpátky. Asi bylo nejlepší řešení vrátit se zpět do nemocnice a nepokoušet se hledat někoho v masce, kdo by mi mohl pomoci. Do budovy jsem jít taky nemohla. Ještě by mě nařkly, že jsem je chtěla oloupit, pak jim vysvětlujte, že jste chtěli zjistit, co se tam nachází a jestli tam náhodou nejsou cvoci v maskách. Zakroutila jsem hlavou. Tohle by nešlo, řekla jsem si v duchu.
Najednou se přede mnou vynořila malá osůbka. V ruce měla zmrzlinu a mě zase přeběhl mráz po zádech. Té zimy po tom krásném plavání mě vážně nepřestane týrat. Paní? To vypadám tak staře? Blesklo mi hlavou. To už nazvání dutá hlavička se mi líbilo víc. Nemělo cenu lhát a tvrdit, že jen odpočívám. By se otočila a určitě by mi nepomohla a já bych mohla bloudit celé dny! Pokývala jsem hlavou. „Asi to tak bude,“ usmála jsem se na ni. Zvedla jsem ruku a poškrábala jsem se na hlavě. Zatěžovat ji tím, co se mi stalo, nemělo smysl. Co by tím také mohla udělat?
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Feb 21, 2015 12:16 pm

Sledovala som osobu pred sebou. Chvíľku jej trvalo, kým odpovedala. Zatiaľ som ujedla značnú časť zmrzliny. Ja som ju nelízala, dalo by sa povedať, že som si z nej stále len "odkusla" a studenú hmotu potom chvíľku prevaľovala v ústach.
"Aha.." Vyšlo z mojich úst v podobe znaleckého posudku a môj pohľad sa otočil k budove, pri ktorej táto žena sedela.
"Toto je jedno z cvičísk, číslo dva." Znova som si odkusla so zmrzliny.
"Vy nie ste tunajšia.. odkiaľ pochádzate?" Naozaj ma to zaujímalo.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Feb 21, 2015 12:27 pm

Dívala jsem se, jak baští zmrzlinu. Najednou jsem si vzpomněla na tu sladkou čokoládu, co mi objednal ten medik. Ach, jak bych si ji znovu dala! Podívala se na budovu, o níž jsem se jen dohadovala, k čemu slouží. „Aha,“ řekla jsem tak nějak zklamaně. Myslela jsem, že bych mohla být někde blízko.
Sehnula jsem se a opřela ruce o kolena. „Zdaleka,“ řekla jsem. Netušila jsem, jak by reagovala, kdybych jí řekla, že to nevím. Raději jsem zalhala, i když to vlastně mohla být pravda. Kdo to má vědět?
„Není ti zima?“ zeptala jsem se zvědavě. Sluníčko sice svítilo, ale ještě nebylo těch mnou požadovaných stupňů na zmrzlinu.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Feb 21, 2015 1:02 pm

Pozorne som ženu sledovala. Nevedela som prečo, no prišlo mi to tak, že tu.. nemá čo robiť. Alebo skôr že tu nikdy pred tým nebola, nie len v Kiri.. ale v Mizu no Kuni ako takej. Jej odpoveď ma moc neuspokojila, v podstate mi nič neprezradila. nechcela som do nej ale rýpať. Musela mať svoje dôvody. Po jej otázke som sa zazubila a otoćila som hlavou na nesúhlas.
"Nope, mne nie je nikdy zima.. aj keď teplo .. heh dosť často." Veselo som sa uškrnula a načiahla k nej voľnú ruku, dlaňou k oblohe.
Nad dlaňou sa mi začalo z ničoho vytvárať malé priesvitné "niećo", čo sa nakoniec zmenilo na obyčajný ľadový cencúľ.
"Som z klanu Yamada, nám zima nebýva vďaka tomuto tu. Uhm.. eh.." Na chvíľku som sa zatvárila neurčito. Jak že sa to volalo?
"Hyouton! Element ľadu..." Bola som na seba hrdá, no cencúľ som stále držala v ruke. Očividne som s ním mienila spraviť to isté, čo s dojedajúcou zmrzlinou.
"Kam ste mali namierené ? Mohla by som vám pomôcť."
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Feb 21, 2015 1:17 pm

„To se teda máš!“ usmála jsem se na ni. „Miluji teplo a poté, co jsem plavala řece jako leklá ryba mi je pořád zima,“ posmutněle jsem se zasmála. Dělat si sama ze sebe srandu mi zrovna moc nešlo. Byla jsem ráda za tu teplou mikinu od svého zachránce.
Zvedla ruku a pak se v její dlani něco vytvořilo. Po chvíli zkoumání jsem zjistila, že je to led. Otřásla jsem se. Nechtěla bych skončit znovu v něčem studeném, hlavně ne v ledu, který je rozhodně hladší než proudící řeka.
Pokývala jsem hlavou. „Hyouton,“ zopakovala jsem šeptem. Čekala jsem, že se mi něco vybaví, ale ani mé podvědomí mi nechtělo usnadnit práci. Vůbec nic mi to neříkalo, takže jsem se musela spokojit čistě s její malou ukázkou a vysvětlením. „Tak ať z nikoho neuděláš kostku ledu,“ mrkla jsem na ni.
„No…“ zamyslela jsem se. Pak jsem usoudila, že ji to říct můžu. „Hledám tu bandu cvoků s bílými maskami anebo…“ zarazila jsem se a přemýšlela, jak ho medik nazval. Ukazováčkem jsem si poklepala na čele, jako by mi to mělo pomoct. „Kage ho nazval nebo tak nějak…“
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Feb 21, 2015 1:34 pm

Musela som sa zasmiať.
"Neznášam teplo.." Uchechtla som sa a s ďalším úškrnom som si túto, vcelku zaujímavú osobu prezrela. Pekne od hlavy až po päty. Mala podobné vlasy ako moja mama. Taktiež nebola o moc mladšia, aj keď mladšia určite bola.
Pri spomienke na kocku ľadu som pohľad uprela na špičky mojich nôh a nervózne som sa zahmýrila. To, že to bola jediná vec ktorú som niekomu vedela spraviť, som si radšej nechala pre seba.
"Hľadáš Anbu jednotky ? Tak to.. heh.. veľa šťastia." Dojedla som zmrzlinu a sadla som si na lavičku k nej.
"Anbu jednotky nenájdeš, a ak aj na nejakého narazíš, tak bude pravdepodobne práve na misii. Myslím, že budú momentálne všetky Anbu jednotky priradené v okolí brány. Kage by mal byť niekde v okolí brány tiež. Ako sa nemýlim, tak Faito-sama bude pravdepodobne v prvej obrannej línií uhm.." Sama som sa začala zamotávať.
"Môžem ísť s tebou do kancelárie. Možno tam je zástupkyňa či zástupca. Nie som si istá." Ruky som si položila na kolená, páč ma uź nebavilo v rukách držať ľadový cencúľ, ktorý som iba pohodila na zem.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Feb 21, 2015 3:20 pm

Akuma Saito


Pár dní jsem se potuloval městem, obrážel různé uličky a psal a psal, až jsem z toho měl dva plné papíry informací. Skoro to vypadalo, že se jedná o něco důležitého.. no byla to pravda a já nebyl jediným zdrojem informací, které na papíře byly. Ať tak nebo tak, papíry byly schované v mé  sportovní tašce a já šel nyní konečně cvičit. Proč? 


Protože cvičení je jedním z mnoha kroků ke zdraví... a zdraví bylo to, co jsem teď asi nejvíce potřeboval zpátky. Sice jsem byl ještě chlapcem, co neochutnal teplo ženy a měl mnoho cest, kterými se mohl vydat, ale v mém životě jsem se už rozhodl, jakou cestou půjdu, i když je to cesta samoty. Ze služby jsem však nyní měl kvůli zdravotnímu stavu propustku, tak proč volný čas nevěnovat třeba tréninku?
Když jsem vcházel na cvičiště, věnoval jsem pohled oběma dívkám, které tu byli, ale nijak jsem se jim nechtěl plést do rozhovoru, nebylo to slušné a na mě příliš odvážné, respekt musí být. Slečnám se tedy mohl na tváří objevit nemilý úškrn, když spatřili moji zohavenou půlku tváře. Byl jsem zvyklý na to, že mi říkali jednoočko, ale jestli si někdo bude dělat srandu ještě z nově nabytých jizviček a ran, tak se můžu jít rovnou schovat pod masku... naštěstí v práci takové dostáváme.
Když jsem vstoupil do cvičiště, nadechl jsem se a ucítil ten stejný puch, jaký tu byl předtím, když jsem se stával členem ANBU. Ano, bylo to právě tady, kde jsem dělal zkoušky na ANBU a budu tu trénovat, abych se mezi ně mohl vrátit... je to náhoda? Podle mě nie.
Na jednu z laviček jsem se odložil tašku a sundal ze sebe mikinu i s tričkem, takže na sobě jsem neměl ani ten svůj klasický mundůr s vysokým límcem, jako jsem nosil jako Genin. Zbylo mi jen šedé ťílko se světle zelenými okraji, moje typické barvy. Než jsme začal vůbec trénovat, prohlédl jsem si své tělo a vážnost mého léčeného zranění. "S námahou problém nemáš, ale rychlé pohyby ti můžou poškodit stehy."  Vzpomněl jsem si při pozorování svých zranění na varování sestřičky. Nesměl jsem tedy dělat nic, u čeho bych se musel pohybovat intenzivně, zbývaly mi tedy stále kliky, dřepy, shyby apod. Navíc jsem měl ještě jednu věc na srdci, kterou jsem chtěl dodělat, chtěl jsem se naučit používat svoji budoucí techniku.
Abych se trochu rozehřál, začal jsem trochu svižnější chůzí obcházet kolem cvičiště. Nebylo to nikterak namáhavé, ale nikdo nemohl říct, že bych se nerozběhal!! Ihned na to jsem se vydal dělat svoje cvičení, kterými byly kliky, dřepy a další nahoře již zmíněné blbosti, které měly pomoct mému tělu být v kondici a připravené na to, až se vrátí do služby. Nijak jsem nespěchal, měl jsem času dost a každý cvik jsem dělal přiměřeně dlouhou dobu a nijak rychle. Neměl jsem to rád, ale co jiného mi zbývalo. Nemohl jsem to přeci jen tak vzdát a neudržovat se v kondici. Musel jsem být fit a do boje vždy připraven.
Cvičil jsem a cvičil, až jsem měl toho samého cvičení plné zuby. Celý orosen a unaven jsem se posadil na lavičku a hleděl do země. Přitom mi z nosu kapaly kapky potu, které se při nárazu se zemí rozprskly. Tak se to stalo několikrát, až se na zemi vytvořila malinká kalužička vody. Cítil jsem, jak mým tělem pulzuje teplo, takhle jsem se naposledy cítil v onom souboji, kvůli kterému dnes nejsem u brány, ale tady, na cvičišti.
Yin: "Tvé tělo umírá, Akumo... umírá na tu nejsmrtelnější chorobu... umírá na..."
Já: "Pomstychtivost... já vím, Yine. Moc dobře to vím. A ty zas moc dobře víš, že nemám na výběr, musím ještě něco splnit, musím jednomu člověku doopravdy dopřát klidnou smrt, jinak si nemohu dát pokoj..."
Yin: "Nemůžeš si od toho dát pokoj. Ehm... kdybys chtěl moji radu, tak se mi ozvi..."
Já: "Jakou radu?"
Yin: "Zapracuj víc na své úrovni, jako B Rank HO jen s těží porazíš."
Já: A já už myslel, že z tebe vypadne něco nepřihloupého. Řeknu se zasmáním a postavím se. Je čas trénovat onu techniku, kvůli které jsem sem přišel. Postup na tuto techniku jsem znal a pečetě se učit nebylo třeba, žádné na ni nebyly. Stoupl jsem si doprostřed tělocvičny a s napětím sledoval svoji ruku, jakobych ji chtěl sníst, ale stále jsem přemýšlel nad tím, jak bych si ji tepelně připravil. Skutečnost byla taková, že jsem se do ní snažil nashromáždit chakru, jinak se tato technika vytvořit nedala. I když jsem sloužil ve složkách ANBU, nebylo pro mě stále tak jednoduché chakry nashromáždit jinde než na nohách a konečcích prstů. Celá dlaň byla pro mě zatím stále moc. To se však tréninkem dá napravit, tak jako všechno, co neumíme a nebo děláme špatně. Modlil jsem se dlouhé minuty, aby jsem v ruce nashromáždil dostatek chakry, abych tuto techniku mohl provést, ale nějak se mi to nedařilo. Možná bych měl přestat a nechat to na jindy, ale to bych nebyl správný Akuma Saito- Posléze ANBU 09, abych toho nechal předčasně. 

Potřeboval jsem chakru rozproudit po celé ploše mé dlaně. Vším tím soustředěním mi žilka na čele vystoupla až se někdo mohl bát, že by mi mohla prasknout, ale dneska měly štěstí, nepraskla. Několik desítek minut poté bylo vidět, že má moje ruka modrý nádech, takže byl čas, abych stvořil z ničeho něco. 
Snažil jsem se promíchat mé KG s chakrou v ruce tak, aby z mojí dlaně začaly stoupat černé kuličky. No abych pravdu řekl, vypadalo to jinak, než mi to ukazoval otec, ještě když jsem byl malé dítě. Zpod kůže mi totiž nezačaly stoupat žádné kuličky, ale jen pár černých kapek, na které jsem se rozzuřeně díval. Tak moc jsem se snažil a nakonec nic?! Naštvaně jsem odešel na záchody, kde jsem si vzal papírovou utěrku a snažil jsem se tyto černé kapičky smít ze své dlaně. Ačkoliv se mi jejich tvar nepovedl, jejich schopnosti byli stejné, jako u techniky někoho, kdo je ovládal. Takže jakmile jsem se jich kapesníčkem dotkl, nabrali objem a praskly mi u obličeje. Jako těžař ropy, tak jsem nyní se svojí ušmudlenou tváří vypadal. Nebylo divu, že tato technika se v klanu učila u dětí, ty byli špinavé pořád, na nich to nebylo tak poznat. Kromě obličeje mi navíc tahle látka nahodila i tílko a ruce. Nahnul jsem se tedy k umyvadlu a začal si z obličeje a rukou umývat onu barvu, hned jak jsem byl čistý jsem tam ještě hodil tílko a nechal ho v umyvadle v lázni vody, jen ať to pustí!
Vydal jsem se zpátky na cvičiště, abych  pokračoval v tréninku této techniky. Měl jsem nyní nějaké zkušenosti o jejím užívání a věděl jsem, jak na to. Alespoň co se týkalo shromažďování chakry do dlaně. Než jsem začal, opět jsem si stoupl doprostřed cvičiště a sledoval snad každý kout této obrovské místnosti. Vzpomínky z dětství nyní zalily moji paměť vzpomínal jsem na to, jak mi otec tuto techniky předváděl. Snažil jsem se vzpomenout na všechny detaily, které mi říkal. V tom jsem si vzpomenul na jednu událost. Byly mi čtyři roky a já seděl na schodech u jednoho domu z našeho klanu s otcem. Bylo pozdě večer a kolem nás létaly černé koule, avšak pohled k nebesům byl pro nás oba volný. Na tu větu, kterou mi při sledování řekl jsem nechtěl nikdy zapomenout, i když se mi to povedlo. "Chtěl bych Ti něco říct. Lidé ve vesnici jsou duté jako tyhle balónky. Jakmile se jich dotkneš, zmizí Ti ze života a je jedno, jestli se jich dotkneš s dobrým nebo zlým úmyslem, stejně nakonec zmizí. Jediný, kdo nezmizí jsi ty sám, vždy budeš sám, takový je osud našeho klanu, proto je pro nás povinností sloužit u ANBU, bez toho je náš život... bezdůvodně osamocený..." Tyto slova mohly znít hloupě, ale jen pro ty, kteří si tím neprošli. Všichni, kterých jsem se dotkl zmizely. Byly jako iluze, které jsem vytvářel. Kangae, můj "Nejlepší přítel" zmizel brzy poté, co jsem se ho dotknul. Můj bratr, zmizel hned potom, co jsem se ho dotkl. Zatím se jen dokazovalo, že "dotknout" se někoho znamená přinutit ho zmizet. Bylo to smutné, celé to břemeno klanu, ale i přesto jsme se mohli nazývat nejhrdějším klanem ve vesnici. Čest a hrdost, dvě věci, kvůli kterým umřelo nejvíce členů našeho klanu a nebýt jednoho chlapce, skončil bych stejně. Možná proto jsem se styděl jít domů, nechtěl jsem na sebe nechat padat ty opovrhující pohledy. Akuma Saito- budoucí dědic klanu, který utekl z boje. To neměl být můj osud!
Dokud nevyrovnám skóre, nemohu se stát vůdcem klanu, je to nečestné... Řekl jsem s dosti smutným tónem hlasu. Pomyšlení, že vůdcem klanu se stane můj bratr mi však zvedlo náladu, bylo by totiž strašně vtipné pozorovat, jak můj nemotorný bratr vede celý klan. Měl jsem ho nehorázně v lásce, ale tohle mi prostě přišlo nadmíru komické, vykouzlilo mi to úsměv na tváři.
Natáhl jsem ruku a začal do ní shromažďovat chakru. Dosáhl jsem prvního krůčku, nyní se soustředit na ten druhý. Bylo třeba pokračovat velice opatrně, abych neudělal žádnou chybu. Představoval jsem si, jak se moje chakra formuje do oněch kuliček černé barvy. Měl jsem zavřené oči, abych si to mohl lépe představit a nenechal se rozptylovat vnějším vlivem. Přestal jsem vnímat okolí a je se soustředil na tvar a míchání KG do chakry tak, aby vyšel můj kýžený produkt. Až mě z toho bolela hlava vám povím.
S pootevřenýma očima se zahledím na svoji ruku, ve které je celá hrst těchto kuliček! Dokázal jsem to, vytvořil jsem je a sám!
Jahá! Dokázal jsem to! To čumíš co Yine?! Řeknu nadšením a rukou máchnu tak, že se kuličky rozletí po celé místnosti a jakmile se čehokoliv dotknou, naberou objem a tím pádem se zvětší. Měl jsem ze sebe radost, dokázal jsem to. Cítil jsem sílu z úspěchu a život i přes všechny překážky vypadal lépe. Nebylo to však tak dokonalé, stále jsem na tom musel makat, protože koule nebyly velké tak, jak by měly a navíc jsem pořádně nenatrénoval cit pro jejích cítění, ale i to jednoho přijde.
S únavou se usadím na zem a směrem k dveřím se dívám, jestli náhodou nikdo nepřišel, naštěstí ne. Nechtěl jsem je děsit mými sešitými ranami. Lehl jsem si zády na zem s hlavou vzhůru a se zavřenými oči jsem odpočíval, ještě se mi nechtělo jít pryč. S tímto tempem bych se mohl brzo dostat zpátky do služby.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Feb 21, 2015 4:10 pm

Popřála mi hodně štěstí při hledání mé bandy cvoků. Vzpomínala jsem si na rozhovor s medikem. Nezněl tak, že bych je nemohla najít. Spíš mi připadalo, že jsou sehnání okamžitě. Posadila se vedle mě na lavičku. Povzdechla jsem si. „Když mi Itake říkal, abych je našla, neznělo to tak složitě,“ bědovala jsem si.
Trochu jsem se otočila, abych k ní nebyla bokem. Připadalo mi to neuctivé. „Takže laicky řečeno nikoho nenajdu?“ Nebyla to otázka, ale spíš jen takové malé konstatování. Zvedla jsem ruku a začala jsem si pramen vlasů mnout mezi prsty. Ani jsem si tento čin neuvědomovala. Pohled jsem upřela kamsi do dálky. „A to jsem se těšila, že se brzo něco o sobě dozvím…“ šeptla jsem si.
Po chvíli jsem se na ni usmála. „Nechci tě zdržovat, rodiče o tebe budou mít určitě starost, tak bys měla jít domů. Ale ukázat mi správný směr, kde někoho najdu… to bys mi ukázat mohla.“ Vážně jsem ji nechtěla zdržovat. Byl to další příjemný člověk, kterého jsem tu potkala. Snad budou všichni tak hodní a pomůžou mi zjistit, kdo jsem.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Feb 21, 2015 4:32 pm

"Itake?" V hlave som sa snažila priradiť to meno k nejakej tvári, no nepodarilo sa mi to. Nebolo to tak, že by som poznala každého shinobiho v dedine. Teda skôr som poznala ľudí len minimum. 
"Nájdete, ak budú chcieť byť nájdený." Podotkla som a nohy som si prikrčila k hrudi, pri čom som sa chytila za kotníky. Jej veta ma celkom zaujala.
"Ako to myslíte? Zabudli ste, kto ste ?" Zneloto divne aj pre mňa. Ešte som sa s nikým takým nestretla. Tá veta o zdržovaní ma celkom pobavila a ja som len pokývla hlavu na stranu.

"To je v poriadku. Myslím že to nejak zvládnu aj bezo mňa." Prstom som ukázala smerom k ceste, po ktorej pred chvíľkou kráčala.
"Ak budeš sledovať hlavnú cestu, narazíš až na veľkú budovu, to je hlavná budova, Mizukage tam má pracovňu, kde sa robia všetky tie.. oficiálne veci."
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru