Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 2

+17
Takeru Kana
Kenji Uesugi
Kataro Terumi
Faito Dansaku
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Kairi Utsushi
Kashike
Hirin
Takeshi Kenpachi
Kioshi Hoshigaki
Naoki Utsushi
Haki
Hitomi Yamada
21 posters

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 8 Empty Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:16 pm

First topic message reminder :

Plně vybavená "tělocvična", ve které si můžete pořádně zatrénovat dle vaší chutě ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 2 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Goku Sun May 03, 2015 1:52 pm

Spadla na kolená a ja už som stál za ňou, s katanou priloženou k jej krku. Bolo to pomerne rýchle. Bola pravda že do posledného útoku som dal všetko a nepripravený shinobi sa proti nemu nemal ako brániť, no aj tak som pocítil tak trocha sklamanie. Prikrčil som sa zozadu k nej, pri čom som katanu v podstate oprel o jej rameno.
"Za každé využitie ninjutsu, mimo Kirigakure no jutsu a vyvolávania zo zvitkov.. ti zlomím jednu kosť v tele.." Ten hlas mohla spoznať, bol som to predsa len ja. Aj keď som mohol znieť inak.. desivo.
"Ak chceš byť mojou študentkou.. mala by si o mne zopár vecí vedieť..." Nehovoril som však aké. Skôr som čakal, ako zareaguje na toto.. "stretnutie". Možno bude chcieť skončiť.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kaori Sun May 03, 2015 3:23 pm

Když opřel jeho katanu o mé rameno, rukou, kterou jsem nedržela ty zlomená žebra, jsem se pomalu natahovala pro výbušný lístek do mé shinobi brašny. Dřív než jsem ho stihla vzít, neznámý promluvil. Podle hlasu, i když zněl trochu jinak než předtím, jsem poznala, že mým nepřítelem byl Tanaki. Byla jsem trochu zahanbena, jelikož tím pádem byl Tanaki svědkem toho, že jsem katanu v boji využila minimálně. Ne že kdybych ji více používala, dopadlo by to jinak, ale Tanaki chtěl nejspíš zjistit, jak jsem v boji s katanou pokročila. "Rozumím sensei." Přikývla jsem na jeho slova o lámaní kostí. Nejspíš jsem tím Tanakiho zaskočila. Vsadím se, že čekal nějaké stížnosti z mé strany. Ta Kaori z před půlroku by si určitě stěžovala. Současná si to ale nemohla dovolit, jelikož si byla vědoma toho, že jiná cesta ke zlepšení svých schopností nevede. "Poslouchám." Byla jsem zvědava, co mi chce říct. Záležel na tom údajně náš vztah senseie a žáka.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Goku Sun May 03, 2015 5:37 pm

"Hmm.. uvidíme." Šepol som a zložil som katanu z jej ramena, na čo som si juzaložil do púzdra. Tento krát som si kľakol pred ňu. Oboma rukami som sa oprel o moje kolená a tvárou som sa sklonil tak, aby sme oči mali približne na rovnakej úrovni. Pri očnom kontakte som ju nechal pocítiť moje nie tak príjemné ja. Niečo, čo by roztriaslo aj toho najskúsenejšieho Shinobiho. Nebolo veľa Shinobi, ktorý by dokázali zlomiť vôli svojho súpera pohľadom do očí, ja som to dokázal svojou prítomnosťou. Samozrejme záležalo od typu človeka a tak, no nikdy nikto neostal a pravdepodobne ani neostane neotrasený po skúseností s tým, čo som teraz predviedol jej. Nečakal som že to zvládne. Popravde by som si o nej myslel pravdepodobne nie práve dobré veci, keby že to zvládne. Žiadny človek s dravým rozumom, by prvý stret s mojou schopnosťou nezvládol bez mihnutia oka.. bez mihnutia oka by to pravdepodobne nezvládol nikto nikdy. No to, aby sa.. rozplakala, či roztriasla a utiekla.. odišla.. spanikárila či povracala.. hocičo z toho, bolo mojim plánom. Chcel som ju nechať pocítiť, aký jej "sensei" naozaj je.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kaori Tue May 05, 2015 12:42 pm

Lekla jsem se. Nečekala jsem, že si bude chtít vytáhnout oko, alespoň tak to vypadalo. Že bych ale kvůli tomuto zvracela? Ne. Na chvíli jsem měla pocit, že bych se měla někde schovat. Tanaki vypadal opravdu děsivě. Brzy jsem si ale uvědomila, že Tanakiho jako mého senseie musím přijmout se vším všudy, ať už je jakýkoli. Proto jsem to ustála. "Když jsem ustála po dlouhé době pohled na své děti, které jsem vědomě opustila, bez jediné slzy, myslím, že zvládnu i toto." Tanaki vypadal děsivě, to se mu musí nechat. Dívaje se na ně jsem si připadala jako andílek, což mě nutilo si nejraději stoupnout někde do kouta, daleko od tohoto čerta. Jenže jsem neměla důvod se Tanakiho bát, i když jeho chování je nepředvídatelné. Kdyby stejný pohled na mě upřel někdo na bojišti, těžko bych to zvládala.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Goku Wed May 06, 2015 2:58 pm

Chvíľku som sa na ňu ešte pozeral, aj keď skôr skúmavo. Prestal som zo seba vydávať Sakki a na chvíľku som ostal v úplnej tichosti.
"Si šialená." Skonštatoval som nakoniec a len som sa zľahka pousmial. Kývol som hlavou a postavil som sa.
"Pôjdeme domov, ošetrím ti tie rebrá a následne ťa priučím niečomu, čo by si sa nemala kde.. naučiť .. rozhodne nie sama." Navrhol som jej a následne som vyčkal, či to odkívne alebo nie. Ak všetko prebehlo tak ako malo, jednoducho som sa tam spolu s ňou presunul.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kaori Thu May 07, 2015 6:57 pm

"Hai." Přikývla jsem Tanakimu. Zašla si pro katanu a vydala se za nim. Na chvíli jsem při tom, jak se na mě Tanaki díval, na ty zlámaná žebra zapomněla, takže jsem přestala na chvíli cítit tu bolest. Teď se ale vrátila, a to mnohem intenzivněji než předtím. Držela jsem si je proto pořád rukou. Příliš to nepomáhalo. Něco mi ale říkalo, že bych tu ruku neměla dávat pryč. Katanu jsem zasunula zpátky do pouzdra, které jsem měla u pasu. Dala jsem na Tanakiho radu, kterou mi předtím dal. Takhle tasím katanu opravdu rychleji. (Přesun)
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru