Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 2

+17
Takeru Kana
Kenji Uesugi
Kataro Terumi
Faito Dansaku
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Kairi Utsushi
Kashike
Hirin
Takeshi Kenpachi
Kioshi Hoshigaki
Naoki Utsushi
Haki
Hitomi Yamada
21 posters

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:16 pm

First topic message reminder :

Plně vybavená "tělocvična", ve které si můžete pořádně zatrénovat dle vaší chutě ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kashike Wed Dec 18, 2013 1:57 pm

Kashike


Podívám se na dřevěné meče a uchechtnu se. S takovými jsem si hrával jako chlapec. Muži patří do ruky ocel mistře samuraji. Je mi jasné, že jste to navrhl s ohledem na mé bezpečí a já si toho velmi cením, nicméně se bojíte zbytečně. Zranit mě je těžší než by se mohlo zdát. Nemít masku, možná bych na něj mrkl ale takhle by to stejně neviděl. Líbí se mi tenhle chlapík...
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Dec 18, 2013 2:17 pm

Takeshi

Podíval jsem se na Kashikeho trpělivým pohledem. "Lidé, kteří si věří, většinou zemřou jako první" řeknu jen, ale nevymlouvám mu jeho nápad. zauvažuji, zda ten meč nemá nějakou speciální schopnost, ale je to jen letmá myšlenka. Sundám tedy přebytečné věci a vejdu do středu místnosti. Zhluboka se nadechnu, zpomalím tep, měřím si protivníka.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kashike Wed Dec 18, 2013 2:39 pm

Kashike


Tohle už jsem slyšel mockrát... odpovím mu a postavím se proti němu ve středu místnosti. Ukloním se mu a pak zlehka tasím meč. Po zhruba třech vteřinách vyrazím vpřed a sekám na jeho levé rameno.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Dec 18, 2013 2:44 pm

Takeshi

Lehce s epousměju. Špatně znamení, znamená to, že ještě nejsem dostatečně připravený na boj. Před dopadem jeho meče z tasení vykryju a rovnou mu druhou rukou uštědřím jednu rychlou ránu pod bradu (takže mu secvaknou zuby). Není to zrovna nejrychlejší pohyb, protože ještě nejsem dostatečně koncentrovaný, ale i tak ho může rychlost chlapíka v brnění překvapit.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kashike Wed Dec 18, 2013 2:58 pm

Kashike


Rána do čelisti byla nekompromisní. Nebýt masky, nejspíš bych si prokousl jazyk. Úlomky kosti, která masku tvořila, se rozlétly po místnosti. Uskočím zpátky a srazím si její zbytky z obličeje. Tak a stačilo... pomyslím si a zaměřím na samuraje pohled svého sharinganu. Test číslo jedna... Vyrazím znovu, tentokrát bodem na spoj hrudního a ramenního plátování. Snažím se využít faktu že mám rovnou a o trochu delší čepel.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Dec 18, 2013 4:08 pm

Takeshi

Když poodstoupí, chytnu katanu konečně do obou rukou, i když pravá ji spíš jen vyvažuje a je připravena na odpoutání. Bod pod klíční kost jsem odklonil a udělal jsem dva rychlé kroky, jeden dozadu a druhý stranou. Hrál jsem hodně na defenzivu, o červených očích jsem něco málo slyšel.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kashike Wed Dec 18, 2013 5:47 pm

Kashike


Když odkloní můj bod, nechám meč klesnout vlastní vahou a plynule přejdu v sek na koleno. Zároveň udělám krok abych byl v dosahu.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Dec 18, 2013 8:35 pm

Takeshi

Kdybych neukročil, jeho sek by neměl vůbec žádnou sílu, ale takhle Jsem musel opět krýt. Opět jsem po krytu udělal úkrok doleva, avšak druhý šel dopředu, taže jsem mu stál a zády. Následoval rychlý sek vedle páteře.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kashike Fri Dec 20, 2013 10:27 am

Kashike


Doslova mě obtančil a nebýt zrychlených reakcí díky sharinganu, asi by mě i dostal. Místo toho abych se otočil a kryl, vyrazím prudce vpřed (od něj) a on tak zasáhne jen vzduch. O dva metry dál dopadnu, rychle se otočím a jsem připraven k obraně.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sun Jan 12, 2014 7:50 pm

Takeshi

Když odskočil a připravil se na další útok, vzal jsem zbraň do obou rukou a napřáhl ji nad hlavu. kashike si mohl všimnou drobné, světlemodré záře, která se objevila na čepeli. Když jsem máchl, prodloužil jsem pomocí chakry svou čepel a i přes velkou vzdálenost jsem byl schopen zasáhnout Kashikeho. Druhá výhoda byla v tom, že se chakrová čepel nedala krýt.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kashike Sun Jan 19, 2014 8:11 pm

Kashike


Když vidím, že prodloužil čepel pomocí chakry, nastavím kryt na hlavu, hrotem mířím lehce k zemi, abych čepel odklonil a zároveň udělám lehký úkrok. Mám v úmyslu pokračovat sekem přes ruku a vystřelit po něm aktivovanou čepelí svého meče. Jenže místo úderu na kryt ucítím říznutí na rameni. Dobrou vteřinu mi trvá než pochopím co se stalo. Pak jediným švihem rozvinu svou čepel do její druhé formy. Hadí hlava se zuby teď míří samurajovi do tváře, následována svým ostrým tělem.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Hirin Wed Jan 22, 2014 9:04 pm

Po celý jejich zápas jsem je pozorně sledovala, když jsem byla mála říkali mi, že i díváním se jda něco naučit. Ale na konec mě to přestalo bavit a proto jsem vstala a šla jsem pryč. U východu jsem potkala klona, který byl pro mé věci. Věci jsem si vzala a pášt jsem si oblékla a na hlavu jsem si dala kapuci. Šla jsem se někam projít.
//Přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Jan 27, 2014 6:18 pm

S dopisem v ruce jsem odhopkala až sem. Pan Faito mi řekl na cvičiště, no tak jsem rupla hned to první a do oka mi padl ten pán v červeném brnění. Viděla jsem ale že bojuje s někým dalším. Nejdřív jsem nechtěla rušit, ale fakt jsem toužila po pochvale za to, že jsem splnila misi! Takže jsem dala ručku v pěst, něco zabrblala a do nebe, no nad ně letěla vločka, která se rozříštila na malinkaté střípky ledu, mělo by to upoutat jejich pozornost. No, taky z Hyoutonu umím jedině vločky! To mi šlo nějak samo, ale cítila jsem, že to bude asi čím dám tím těžší.
Pohlédla jsem na ty dva pány. Tak, byly mi zatím 4 roky, tak to mohlo být trošku zvláštní, ale i tak jsem přišla blíž a nastavila dopis od pana Faita na muže s červeným brněním.
"Dobrý den, prosím, toto Vám posílá pan Faito." Andělsky jsem se na něj usmála a pak už pocupkávala na místě. Musela jsem to hned říct mamince! Že jsem splnila misi! MISI! Moje první mise!!!
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon Jan 27, 2014 6:33 pm

Takeshi

Když jeho meč "vystřelil" dopředu, dal jsem před obličej ruku s vědomím, že se had zakousnedo brnění a já budu moci provést protiútok. Už už jsem se napřahoval a postupoval dopředu, když se mi do cesty připletla malá holčička. Rychle jsem se odrazil směrem od ní, aby ji Kashikeho útok netrefil, a naznačil jsem přestávku. Zandal jsem meč do pochvy a klekl jsem si k holčičce. "Ty máš ale kuráž, maličká..." řekl jsem s úsměvem a vzal si od ní dopis. Přečetl jsem ho a úsměv mi okamžitě zmizel. Vstal se, uklonil se té holčičce a následně Kashikemu.
"Děkuji za souboj, jistě by byl mnohem lepší, kdybychom v něm mohli pokračovat, nicméně to vypadá, že váš zástupce Mizukage vyhlašuje pohotovost."
Dal jsem mu přečíst dopis, ještě jednou jsem se uklonil, sbalil si věci a odešel směrem k bráně.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kashike Mon Jan 27, 2014 8:19 pm

Kashike


Jakmile se připlete ta malá holčička, můj meč ztuhne a po chvilce se vrátí do původní formy. Také vám děkuji za souboj. Třeba ho někdy dokončíme... teď se ale musím odebrat zpět ke svým povinnostem. Těšilo mě, Mistře samuraji. Ukloním se mu a přečtu si dopis. Pak pokleknu k té malé holčině. Jsi šikovný malý posel, chceš svézt zpátky do kanceláře? optám se jí příjemným tónem.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Jan 27, 2014 9:45 pm

Podívala jsem se na pána v červené výzbroji a s narůžovělými tvářemi jsem se do široka usmála a pokývla hlavou. Dívala jsem se na to, jak odchází a pak jsem tu zbyla jen s tím pánem, který mě taky polichotil a já se andělsky usmála.
"Umm..hai, arigato, gozaimasu." Uklonila jsem se mu a úsměv mu oplatila. Mamča bude čučet!
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kashike Mon Jan 27, 2014 10:00 pm

Kashike


Tak poď maličká, půjdeme... prohodím, vezmu jí a vysadím si jí na ramena. Držíš se pevně? zeptám se otcovsky, i když je to naprosto zbytečné, protože jí držím pevně já. Pak se odrazím a jediným rychlým skokem se vyhoupnu na střechu blízké budovy, po které vyběhnu směrem ke kanceláři Kage.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Jan 27, 2014 10:05 pm

Vzal mě dokonce na ramena, s čímž jsem vůbec nepočítala a jen se radostně uřechtla. Bylo to super! Takto jsem neseděla už pěkně dlouho, byl dokonce super výhled. Kývla jsem hlavou, chytla se ho pevně a nechala se nést rovnou až ke kanceláře. Zasloužila jsem si vůbec takový luxus?
"Děkuji mockrát." Řekla jsem během cesty a dál už mlčela a koukala se na budovy.

Přesun
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Aug 17, 2014 8:47 am

Dorazil som na cvičisko, keďže sa tu malo začať výberové konanie na post Anbu. Chcel som sa pridať k Anbu lebo som mal na to v podstate dobré predpoklady k tomu som nebol ani príliš spoločneský, takže to bolo pre mňa, ako stvorené. Aj keď som na poslednej misii príliš nezažiaril lebo počas boja som bol zasiahnutý a stratil som vedomie a prebudil som sa až v nemocnici. Dúfal som, že to mi nijak nezabráni v postupe v pred no bol som odhodlaný pokračovať. Nikto tu ešte nebol, preto som si sadol na zem a rozmiestnil som okolo seba kuanie a skurikeny. Sadol som si privrel som oči a tie kunaie sa vzniesli. Otvoril som oči a rukami som rýchlim pohybom mykol smerom k terčom do ktorých tieto zbrane mierili. Hneď, ako sa zabodli pomocou tej istej techniky som ich vytiahol a opakoval som tento tréning. Predsa len som potreboval byť presný. Než príjdu ostatný ja som aspoň mal čo robiť.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sun Aug 17, 2014 2:04 pm

Dokráčel jsem na cvičiště. Byl jsem ozbrojen v brnění z tvrzené kůže(kyrys, nátepníky, náholenice, ramena a takové fešné chrániče na triceps), dál jsem měl celkem tři pouzdra(jedno na opasku a jedno na každém stehnu), na zádech jsem měl luk a toulec s šípy a za pasem dva meče.
Všiml jsem si tam jednoho kluka, kterého jsem si pamatoval z útoku na Iwu.
Podle jeho stavby těla jsem usuzoval, že nebude mít moc velkou fyzickou sílu, takže zřejmě nebude zaměřený primárně na taijutsu, i když s touto postavou mohl být pěkně rychlý. Co se týkalo boje muže proti muži, měl jsem výškovou, váhovou i silovou výhodu. Takoví lidé ale bývají zaměření na ninjutsu, nebo genjutsu.
Z boje jsem si pamatoval, že ten kluk má Fuuton, protože dokázal manipulovat s kunai, které jsem hodil na Tsucikageho... Potvrdilo mi to i to, že teď zrovna nechával kunaie levitovat a jen tak je házel na terč. Přišlo mi, že jsou možná i rychlejší, než když je člověk normálně hodí. Viděl jsem je, ale nebyl jsem si jistý, jestli bych byl schopen je odrazit... To nezjistím, dokud to nezkusím. Žádnou jeho další techniku jsem bohužel neviděl, to mi moc do karet nehrálo.
Nechal jsem ho trénovat, nic jsem neříkal a jen jsem se začal protahovat.
K protažení jsem použil tanec hada a páva. Složitou sestavu pohybů, které dokonale protáhli tělo(i když byli některé cviky velice, velice bolestivé, neboť se při nich nakrucovali klouby a údy se ohýbali až do nemožných úhlů)
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Aug 17, 2014 8:52 pm

Akuma Saito
I když jsem to nyní nečekal, byl jsem poslán od cesty k braně z Kiri sem, protože mi bylo oznámeno, že trénink na pozici ANBU bude co nevidět zahájen. Otočil jsem se tedy a zamířil rovnou k cvičišti, ve kterém jsem dnes vlastně poprvé.

Když jsem rozevřel dveře a porozhlédl jsem se po tělocvičně, všiml jsem si, že zde jsou již dva další, neznal jsem je dobře, spíše tak od vidění při poslední misi, zejména toho se zbrojí, toho doopravdy v bitvě přehlédnout nešlo. "Takže Kenjutsu, to by mohl být oříšek, ale... každý oříšek se dá rozlousknout, jen přijít na to jak." Pomyslel jsem si a poté jsem se otočil i na toho druhého, která zde trénoval s kunai, které ovládal snad myslí nebo čím, těžko říct, v boji jsem si ho moc nevšímal a neprojevil se tak, jako ten ve zbroji, nevěděl jsem, co má v rukávu, ale to on nejspíše taky ne, protože jsem nepatřil zrovna k těm aktivnějším v souboji.

Zdravím vás... Řekl jsem neutrálně, ani nepřátelsky, ani přátelsky, zkrátka z mého hlasu nešlo vyčíst nic, ani strach, ani namyšlenost, zkrátka nic. Udělal jsem krok do cvičiště a poté za sebou zavřel dveře, přešel jsem rovnou k lavičce, kde jsem se pohodlně usadil a podíval se na oba dva, jak se již připravují, já jsem se však neměl na co připravovat, to, co jsem chtěl použít se nedalo nyní ani trénovat, moje práce a schopnosti museli být precisní a již dosti natrénované, jinak ztráceli účinek. "Slyšel jsem, že se přihlásil i Kangae, tak kde k sakru vězí?!" Pomyslel jsem si a najednou jsem sáhl do svého balíčku s výbavou, odkud jsem si vytáhl dva shurikeny a lanko, tím lankem jsem dva shurikeny propojil a poté jsem spojené shurikeny vrátil mezi ostatní, avšak trochu zvláště, aby kdybych je potřeboval, byli hned po ruce.
Nyní jsem jen seděl a připravený čekal, než to začne, nemohl jsem se dočkat toho, jak se ze mě stane plnohodnotný ANBU, pokud se jím tedy stanu.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Aug 17, 2014 9:14 pm

Docela rychle doskáču až od brány sem,skáču po střechách,abych třebas do někoho nenarazil,nakonec si povšimnu,že Akuma se přihlásil taky,protože právě vešel do místnosti.. "Takže budu mít velkou konkurenci..Super!" Zasměji se a poté prudkým skokem dopadnu až před vchod.. Jde se na to! Usměji se a otevřu dveře.. 
"Wow,je to tu obrovské" Tohle byla asi má první reakce,nikdy před tím jsem tu netrénoval,aplikuji trénink venku,ale to se asi změní,pokud se stanu ANBU,tak tedy se ihned porozhlédnu a všimnu si Akumi,kterého jsem viděl již před tím.. Yosh! Vidím,že ses taky přihlásil,takže.. Se snaž.. Zasměji se.. a poté se podívám na ostatní.. "Sakra,moc je neznám,ale viděl jsem je při válce.. Nom co na to říct.." Teď jsem fakt nažhavenej! Pokrčím ruku a dám ji v pěst (Natsu Very Happy ) Při pohledu na ostatní jsem si též připravil shurikeny a začal lehce trénovat házení,poté jsem přešel k protáhnutí a nakonec ke Kenjutsu.. Sakra,kde ten Mizukage vězí? Zasměji se a trénuji různé pohyby a seky katanou..  
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Rin Saito Mon Aug 18, 2014 10:22 am

Když jsem zjistil že tu má můj starší bratr Akuma výcvik ANBU šel jsem se sem na něj podívat abych získal nějaké zkušenosti.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Aug 18, 2014 10:29 am

Akuma Saito
Když se otevřou dveře, otočím hlavou směrem k nim. Myslel jsem, že to již přišel Mizukage, ale ukázalo se, že jsem se mýlil, byla to osoba, kterou jsem až moc dobře znal, můj bratr. S úsměvem jsem se na něj podíval a gestem ruky jsem mu naznačil, ať si jde sednout za mnou.
"Myslím, že ho nakonec odtud stejně vyhodí, protože tu nemá co dělat, ale co já vím, třeba ho tu Mizukage nechá získávat nějaké ty zkušenosti, to se teprve uvidí!" Řekl jsem si v duchu a čekal, až bratr dojde ke mě.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Rin Saito Mon Aug 18, 2014 10:39 am

Když na mě můj bratr mávne ať jdu k němu, trochu se přikrčím a skočím k němu. Přišel jsem se na tebe podívat Niiii-San. Pousměji se a sednu se k bratrovi.
Rin Saito
Rin Saito
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 14. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru