Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 2

+17
Takeru Kana
Kenji Uesugi
Kataro Terumi
Faito Dansaku
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Kairi Utsushi
Kashike
Hirin
Takeshi Kenpachi
Kioshi Hoshigaki
Naoki Utsushi
Haki
Hitomi Yamada
21 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:16 pm

First topic message reminder :

Plně vybavená "tělocvična", ve které si můžete pořádně zatrénovat dle vaší chutě ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Feb 21, 2015 4:44 pm

Zarazila jsem se. Chvíli jsem mlčela, než jsem ji odpověděla. „Ano, Itake, medik, kterému jsem pomohla v nemocnici, a on se snaží pomoct mě.“ Raději jsem nezmínila historku, jak jsem špatně pochopila jeho pokyny a málem udělala ten největší průšvih.
Zaklonila jsem hlavu a pozorovala listí, které se pohybovalo pod náporu větříku. „Tak nějak. Nevím, jak jsem se sem dostala, kde jsem, kdo jsem, co tu dělám…“ Zavřela jsem oči a čekala na její křik nebo nějaké vyvádění. Přece jen, kdo by uvěřil cizímu člověkovi, že neví kdo je, když na vesnici někdo útočí?
Prsty jsem si propletla a dlaně položila na břicho. Hlavně jít po hlavní cestě a někam se dostat. Aspoň, že velkých budov tu nebylo příliš, takže jsem si ji splést nemohla. Každopádně jsem už jen čekala, dokud něco neudělá. Opravdu jsem se bála, že skončím ve vězení jako nějaký špech.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Feb 21, 2015 4:48 pm

Začala som prikyvovať, aj keď som stále netušila o kom to hovorí.
"Aha aha.. uhm.. hai. Itake." Žmurkla som na ňu trošku podpichovačným a ironickým pohľadom. Musela som sa však usmievať ako také slniečko. Kútiky úplne na max a bez jedinej známky strachu či nejakého nepríjemného pocitu. Ani po jej slovách som nezačala kričať či podobne. Len som chápavo prikývla, aj keď som tomu sama moc nechápala.
"Hmm, niekto vás asi musel buchnúť do hlavy." Vôbec som tú ženu nepodozrievala. Prečo by som aj mala. Navyše, keď som sa na ňu pozerala, neprišla mi ako nejaká zlá osoba.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Feb 21, 2015 5:05 pm

Sice jsem jí neviděla do obličeje, ale podle jejich citoslovcí jsem usoudila, že nemá tušení, o kom mluvím. Možná to bylo tím, že ho neznala – kdo by také znal úplně všechny lékaře, když je vám tak málo let – anebo jsem si to jen představovala. Ale ne, to by na mě už v nemocnici civěli jak na někoho pošahaného a v restauraci taky. Tudíž jsem usoudila, že je skutečný a moje dutá hlavička si ho nevymyslela.
Otevřela jsem oči a narovnala se. Zvedla jsem ruce k ramenům a měla je trošku skrčené v loktech, naklonila hlavu na stranu a vyplázla jazyk. Poté jsem promluvila: „Pozov nebo tě Dufá hlaviška boufne do kevulky,“ šišlala jsem. Přes vyplazený jazyk se mi opravdu blbě mluvilo. Pomaloučku jsem k ní natahovala ruce. Dávala jsem si však pozor, kdybych zahládla, že by se lekla nebo bála, rychle bych se stáhla a omlouvala se jí.
Pokud by však nic nenaznačovalo, že by měla vyšilovat, rozcuchala bych jí vlásky a zasmála bych se.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Feb 21, 2015 10:02 pm

Spozornela som, keď z úst vypustila hatlaninu, ktorá bola hodná štvorročného dieťaťa. Prinášalo to celkom spomienky. Chcela tým snáď povedať, že som malé decko? Nafúkla som obe tváre a urazene si ruky založila na hruď, nohy zložila tak, aby voľne viseli do vzduchu a začala som s nimi randomne pokopávať.
Začala ku mne naťahovať ruky, a ja som sa mimovoľne začala trocha odťahovať. Nemala som však kam! Nakoniec mi však len rozcuchala vlasy a zasmiala si. 
Dlhú chvíľu som túto ženu sledovala. Pozerala som sa na ňu až smutným pohľadom. Vlastne sa mi do očí tlačili slzy a trocha sa mi rozklepala brada. Rukávom som si rýchlo začala pretierať oči a potriasla som hlavou. Nahlas som vydýchla trocha roztraseným hlasom.
"Chmm... prečo mi ju tak moc.. pripomínaš?" Zamrmlala som si popod nos a celá červená od hanby som sa radšej pozrela bokom. Takto sa tu takmer rozplakať.. pf..
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sun Feb 22, 2015 5:26 pm

Nejspíš se naštvala, ale to jsem neměla v úmyslu. Opravdu se s vyplazeným jazykem blbě mluvilo a nechtěla jsem se do něj kousnout. To by bolelo. Jak jsem k ní natahovala ruky, tak se trochu odtáhla, ale dostihla jsem ji. Rozcuchala jsem jí tedy vlásky a zasmála se. Ruce jsem stáhla do klína, abych ji neděsila.
Musela jsem uznat, že jsem se cítila báječně. Nevím proč, ale setkaní s touto malou slečnou mě tak nějak uklidňovalo. Koutkem oka jsem ji pozorovala. Měla jsem dojem, že se jí trošku lesknou oči. Že by chtěla brečet? zajíkla jsem se, že jsem udělala něco blbě.
Rukávem si otírala oči a otočila hlavu na stranu. Otevřela jsem ústa, že se jí omluvím a vysvětlím svuj čin, jenže byla rychlejší. Připomínám? zamyslela jsem se. Nasadila jsem nechápavý výraz. Uvažovala jsem, co bych jí mela říct. „Eh…“ odkašlala jsem si, protože jsem měla sucho v puse. „Promiň, jestli jsem ti něco provedla. Já jsem jen chtěla…“ zarazila jsem se. Co jsem vlastně chtěla. Pobavit se? Ne, to jsem nechtěla… Možná jsem chtěla, aby se zasmála a nebála se mě. Sklonila jsem hlavu a v ruchách sevřela okraj lavičky.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Feb 22, 2015 6:26 pm

"Meh.. to nič nič.." Potiahla som nosom a ruky si strčila do vreciek čiernej mikiny. Oprela som sa o lavičku a kapucu si natiahla cez hlavu.
"Nemáte sa za čo ospravedlňovať." Na tvári sa mi objavil znova taký ten klasický detský úsmev. Vedela som striedať nálady naozaj rýchlo. 
"Čo teraz plánujete robiť? Teda.. okrem toho Kageho. Chcete ostať naďalej v Kirigakure?" Toto ma celkom zaujímalo. Predsa len, ak nie, tak ju teraz pustím a už ju nikdy nebudem vidieť, pravdepodobne. 
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Mon Feb 23, 2015 2:36 pm

Kapuci si přetáhla přes hlavu a opřela se o lavičku. Taky jsem se opřela a zaklonila hlavu. Dívala jsem se na oblohu, jak šedivé mráčky plují po obloze. „Ale mám, když takovou pěknou slečnu rozpláču,“ pokývala jsem hlavou. Sice se opět usmívala, ale to, že jsem ji málem rozbrečela, mi utkvělo v hlavě. Musím si dávat pozor, abych to neudělala znovu. Přece jen vidět dítě plakat nebylo příjemné.
Zamyslela jsem se nad její otázkou. „Musím o sobě něco zjistit,“ zamumlala jsem si spíš pro sebe. „Dokud nic nezjistím, ráda bych tu zůstala, pokud to bude možné. Koneckonců nikoho neznám a zatím můžu říct, že to nikde neznám,“ pravila jsem po chvíli rozvaze.
Dívala jsem se na oblohu a přála si, aby vysvitlo sluníčko.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Feb 23, 2015 8:03 pm

Chvíľku som hladila na túto mladú slečnu so záujmom v očiach. Kútiky úst mi znova začali pulzovať do úsmevu, ktorý však pripomínal pobavený a úprimný úškrn.
Natočila som sa k nej, podala som jej ruku a tak roztomilo som sa uculila.
"Moje meno je Kairi Utsushi! Mám šesť rokov a pôvodom som z klanu Yamada! Teší ma !" V očiach mi zaiskrila ďalšia pobavená iskra.
"Teraz už poznáte mňa. Možno je to nová spomienka no..." Na chvíľku som sa zamyslela a hlavu som pootočila k vchodu do budovy cvićiska.
".. stále to je spomienka." Žmurkla som ešte raz na slečnu.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Mon Feb 23, 2015 8:18 pm

Sluníčko ne a ne vyslat paprsky k zemi přes ty šedomodré mraky. Když už jsem chtěla sklonit hlavu, přeletěl po obloze nějaký pták. Nemohla jsem z takové dálky rozeznat, o jaký druh jde. Vzdala jsem rozmýšlení a pohled jsem upřela zpátky na budovy. Bylo by příjemné vzlétnout jako ptát a zmizet.
Všimla jsem si natažené ruky. Přijala jsem ji a jemně ji zmáčkla. „Těší mě, slečno Utsushi. Prozatím mi říkej Natsuhi,“ řekla jsem ji jméno, které mě donutil vymyslet Itake. Vlastně to bylo od něj požehnání. Teď bych se jí musela představovat a přemýšlet, jak mi má říkat by bylo složitější.
„Jsem ráda, že tě poznávám. Děkuji,“ usmála jsem se na ni. Musela jsem si přiznat, že v její společnosti jsem se pořád usmívala. „Všechno je vzpomínka. Některá je hezká a některá zase zlá, ale to všechno nás činí tím, čím jsme…“ odmlčela jsem se. „Kdybychom je neměly – a já je nemám – nemáš tušení, jaká jsou to muka. Vědění je všechno, co jsme…“ Trochu víc jsem se rozhovořila. Prostě jsem to ze sebe musela dostat, i když ani nevím jestli to dávalo smysl.

Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Feb 23, 2015 8:34 pm

"Tiež ma teší Natsuhi." Po potrasení rukou, som ju stiahla späť do vrecka mikiny. 
Vstala som z lavičky a postavila som sa pred Natsuhi. Zamyslela som sa. Čo s ňou? Musela sa hrozne nudiť. Nevedieť kto či čo je.. možno som jej vedela pomôcť.
"Natsuhi-san, možno si na svoju minulosť nechceš spomenúť... a preto si na ňu zabudla." Poškrabala som sa na hlave. Bola pravda, že moc to vysvetlovať práve mne, nemalo zmysel. Trocha som sa uškrnula. 
"Aj by som ti závidela no meh, myslím že sa zaobídem bez toho." Zachichotala som sa.
"Čo takto kašľať na minulosť, a začať si vytvárať čisto nové spomienky? Vždy sa dá začať od začiatku." Navrhla som jej. Mala som pravdu, alebo som o tom bola aspoň presvedčená.
"Nieje to tak, že by si niekoho pred tým zabila heh.. to by si sa tu takto voľne neprechádzala taaakže.. myslím že si na najlepšej ceste."
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Mon Feb 23, 2015 8:50 pm

Zakroutila jsem hlavou, abych vyplašila ty slova, co jsem řekla a nechtěla na ně myslet. Ještě by mě to rozsmutnilo a nebo vyprovokovalo k blbé náladě.
Stoupla si přede mě. Pozorovala jsem ji. Nemusela jsem zvedat hlavu, protože byla ještě malinká. Kéž bych měla takovou sestřičku, zasnila jsem se. Bylo to rozkošné vidět ji. „Chci, jenže to nejde,“ přiznala jsem smutně. Zasmála jsem se při její poznámce, že by mi záviděla. „Věř mi, že tohle bys opravdu nechtěla.“ Vytvořit si nové vzpomínky? Ta myšlenka se mi zamlouvala. Energeticky jsem tedy vyskočila na nohy. „Tak co tedy navrhuješ?“ zeptala jsem se a tajemným plamenem v očích.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Feb 24, 2015 12:03 am

Akuma Saito


Usoudil jsem, že bude nejlepší, když se tu už přestanu válet a dokončím svoji práci v tělocvičně. Nebylo tu pro mě už co dělat. Zvedl jsem se z podlahy a podíval jsem se ještě jednou na můj výtvor. Ještě to chtělo zamakat, nebudeme si lhát.
Sbalil jsem si všechny věci a šel jsem na záchody, kde jsem vzal svoje promočené tričko a trochu ho vyždímal, aby z něj netekla jen a jen voda. Fleků jsem se nijak moc nezbavil, ale stěžovat jsem si nesměl. Stále jsem měl co na sebe.
Vyšel jsem východem z cvičiště pryč, chtěl jsem si zajít do knihovny, bylo tu něco, co jsem si chtěl přečíst a ABCéčko to vskutku nebylo.
//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Feb 24, 2015 3:21 pm

"Pfff..." Vyplazila som na ňu jazyk a sama som odstúpila o pár krokov späť.
"Som Kunoichi vieš? Aaaa musím trénovať! Aby som bola silná a veľká!" Vyhlásila som. Kto vie, čo to malo čo spoločné s jej otázkou.
"To znamená že musím trénovať.. ako si na tom ty? Nechceš si niečo také skúsiť?" Zazubila som sa znova celkom veselým spôsobom. Všimla som si, ako niekto odchádza z budovy a trocha ma striaslo. Ten chlapec vyzeral hrozne.. zničene, až som mala chuť sa za ním rozbehnúť, objať ho a povedať niečo na štýl "bude to dobré".
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Shizuka Yoru Thu Feb 26, 2015 12:01 pm

Vyplázla na mě jazyk. Ten to úkon i s jejím odfrknutím mi připadal jako obrat o sto osmdesát stupňů. Pak řekla nějakou větu, která neměla s mojí otázkou nic společného. Zamračila jsem se a uvažovala o jejím kontextu. Málem jsem přeslechla její otázku. Chvíli mi trvalo, než jsem ji pochopila. „Hm…“ broukla jsem. Vůbec jsem neměla tušení, jestli umím bojovat nebo jestli jsem vůbec kunoichi. Něco uvnitř mě mi říkalo, že ano, ale nemohla jsem si tím být jistá. Mohlo to být jen mé zbožné přání.
„Raději bych měla někoho najít, aby mi pomohl…“ praštila jsem se do čela a tím jsem myslela, aby mi pomohl s hlavou. „Takže si to užij a já se jdu ztratit!“ usmála jsem se na ni a odcházela jsem od ní se zadumaným výrazem. Nebyla jediná, kdo uměl střídat nálady.

(Přesun)
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Feb 28, 2015 9:04 am

Nakoniec odišla. Chvíľku som sa ešte za ňou pozerala, po čom som však s pokrčením ramien a s rukami vo vreckách mikiny, vstúpila do budovy cvičiska.
Chvíľku mi trvalo, kým som si pripravila všetko, čo som potrebovala. Jednalo sa hlavne o krabicu plnú shurikenov, ktoré slúžili na cvičenie .. teda na cvičné hádzanie. Naťahovala som sa s ňou naozaj komickým spôsobom a so širokým úsmevom na tvári, som si nakoniec z čela utrela kvapku potu.
"Wheh... to by bolo." Ešte som na drevené stĺpy zavesila terče a po odstupe, do ruky zobrala jeden shuriken. 
"Hay-aaaa !" Vyšlo z mojich úst popri hodení, ktoré išlo úplne mimo. Predsa len to bolo trocha preafektovan´=e a bez sústredenia. Telo mi zalial studený pot a ja som sa obzrela za seba. 
"Nikto tu nie je.. ufff..." Rýchlo som išla zobrať Shuriken, ktorý sa od steny odrazil na zem a znova pribehla k miestu, od ktorého som hádzala. Naozaj som bola rada, že ma nikto nevidel. Hlavne že ma nevideli "oni"... hneď by ma hnali späť na akadémiu. Tento krát bez nejakej povzbudivej zložky, som sa začala sústrediť a hodila som shuriken do terču. Nebol to stred, no stále to bolo do terču. Zo shurikenmi som nebola nijak perfektná. Preto som sa rozhodla, že dnes budem trénovať práve to. Predsa len sa zameriavať len na kunaie, by bola blbosť... aspoň do budúcnosti určite. Začala som preto do terčov hádzať jeden shuriken za druhým.


-Presun
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kairi Utsushi Thu Apr 16, 2015 5:08 pm

Znova som sa dostavila na cvičisko, ktoré bolo vcelku prázdne. Asi mal každý na práci niečo iné. Stálo však pevne a navyše bolo uzavreté, takže mi teraz celkom vyhovovalo. Vliezla som dovnútra, kde som si na zem rozprestrela tatami a priamo na ne som si sadla. Vedľa seba som položila batôžtek s nejakým občerstvením, čistím oblečením a uterákom. Teda to všetko bolo v ňom. Plánovala som tu totiž ostať aj cez noc, keďže ma doma aj tak nikto nečakal. Rozložila som pred seba zvitok a začítala som sa do jeho riadkov. Stále som sa cítila, ako pri lúštení krížovky. Základom som však veľmi pomaly začala chápať. Jednou rukou som zložila jednoduchú pečať, zavrela som oči a zatvárila som sa odhodlane.
"Wmmmmmmmm!" Vychádzalo z mojich úst, ako keby som na záchode niečo tlačila.. bohužiaľ to však nestačilo. Po otvorení jedného oka som si všimla, že sa vedľa mňa žiadny klon nenachádza. Znova som oko zatvorila a začala som sa sústrediť.. čakal ma ešte dlhý deň..a dlhá noc.

Po istom čase takmer úplne nulového pokroku, som si rozhodla dať si nejakú pauzu. Aspoň malú. Navyše v Kirigakure trebalo pomôcť s množstvom vecí, preto som si znova zobrala svoje veci a odišla som z cvičiska.
(presun)
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kaori Sat May 02, 2015 8:14 pm

Procházela jsem se Kiri, a nakonec jsem nechtěně skončila tady. Cestou jsem začala pochybovat o mém rozhodnutí nečekat na Hirin před budovou. Možná v kanceláři nespala, ale řešila s Mizukagem něco důležitého, a proto se hned ke mě nemohla dostavit. Od okamžiku, kdy jsem odešla, uběhla dlouhá chvíle, takže Hirin mohla být v kanceláři už hotová, a teď mě někde před budovou mohla hledat. Bylo ode mě nezodpovědné odejít a nenechat tam nikde pro ní vzkaz. Bez Hirin jsem nahraná. Neznám žádného šermíře, ani Mizukagem zmiňovaného Kashikeho. Taky nic nevím o dojo, kde jsem měla s nimi zajít. Cestou jsem nad tím tak intenzivně přemýšlela, že jsem zapomněla vnímat okolí. Proto jsem pak nechtěně skončila tady.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Goku Sun May 03, 2015 7:04 am

Kaori mohla pocítiť prazvláštny pocit. Ako keby sa v jej okolí začalo pohybovať nejaké hladné zviera, pripravené na ňu každú chvíľu zaútočiť. Mohla pocítiť silnú chuť po krvi, a hneď po nej aj to, ako sa vzduch naplnil neprimeranou vlhkosťou a zaplnila ho hmla. Bolo jasné, že nie je prirodzená. Aj ne-senzibil mal ako taký schopnosť čo sa rozpoznávanie chakry týkalo a bolo jasné, že ňou je táto hmla prehustená.

Každopádne som sa na ňu nerozhodol zaútočiť pomocou Nuibari, inak by som ju pravdepodobne zabil. Bola tak tenká že vyvolávala len veľmi malý hluk a ja som nevedel, ako na tom Kaori zo svojou orientáciou v hmle je. Ja som na podobný partizánsky štýl boja bol expert.Zaútočil som na ňu priamo, ani som sa nesnažil maskovať moje pohyby, aspoň nie pre tento krát. Mohla zapoćuť zvuk vo vzduchu, ako moje telo daný vzduch rozrážalo a ja som na ňu v podstate "letel" odrazený od jedného zo stromov. Útočil som normálnou katanou a jednoduchým výpadom. Každopádne sa nejednalo o nič drevené či zatupené. Ak by sa neuhla, pravdepodobne by som jej uštedril nepekné poranenie.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kaori Sun May 03, 2015 11:20 am

Okolo mě se začala hromadit mlha. I když mlha v Kiri není nic neobvyklého, měla jsem z ní špatný pocit. Něco jsem z ní cítila. Nevím přesně, co to bylo, ale rozhodně to nevěstilo nic dobrého. Přestala jsem se trápit Hirin a zpozorněla jsem. Když se zdálo, že ta mlha nic neznamená, uslyšela jsem pištění vzduchu jakoby něco letělo a mířilo to ke mě. Okamžitě jsem uskočila do boku, toče se do pravé strany, abych viděla tu věc, která před chvíli nebezpečně rychle ke mě mířila, a tase katanu. Ukázalo se, že to nebyla věc, nýbrž člověk. Do tváře jsem mu neviděla kvůli mlze v okolí. Z Kiri to ale určitě nikdo nebyl. Proč by z Kiri na mě kdokoli útočil? "Kdo jste, a co chcete?" Doufala jsem, že to je pouhé nedorozumění. Něco mi ale říkalo, že tomu tak není.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Goku Sun May 03, 2015 11:27 am

V hmle mohla zazrieť len moju siluetu, no po jej otázke aj táto silueta začala strácať svoj tvar, pretože som ustúpil hlbšie do hmly tak, aby na mňa nevidela. V tom následoval ďalší útok. Moja rýchlosť bola impozantná a tak mi nerobilo problém navodiť dojem, že som sa behom sekundy objavil u Kaorininej pravej strany s katanou, mieriacou na jej pravý bok. Jednalo sa o sek, zo strany na stranu. Rozhodne som však plánoval Kaori aj naďalej útočiť v sekvencii s využitím bodania a sekania.  
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kaori Sun May 03, 2015 11:47 am

Odpovědi jsem se nedočkala. Místo ní záhadný nepřítel ustoupil více do mlhy, čím se mi ztratil. Nepolevovala jsem v ostražitosti. To že nepřítel zmizel, neznamená, že odešel domů. Čekala jsem další útok, ale ne takto rychlý. Stihla jsem se jen tak tak skrčit. V mlze má nepřítel navrch. Nemůžu v ní na něho útočit. Proto jsem se rozhodla zaútočit teď, když je u mě. Jakmile jsem se skrčila, odrazila jsem se rukama od země a chystala jsem se ho rychle kopnout nohou do břicha.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Goku Sun May 03, 2015 11:59 am

Jej noha prešla vzduchom no sama mohla pocítiť neprimeraný tlak, na jej hornú časť. Mohla za to moja ruka, ktorou som sa zaprel o nohu a odrazil ponad ňu. Spolu s kombináciou odrazením nôh od zeme, to vlastne vyzeralo, ako keby som ponad ňou spravil premet. Dopadol som za ňu a v momente keď sa moje nohy dotkli zeme, vyrazil som oproti nej výnimočne rukou. Moje prsti mierili na jej pravé rameno. Bola to vlastne súčasť jednej mojej techniky, ktorá by jej na nejaký čas vypla nervový prístup k jej pravej ruke. Pripomínalo to bodnutie mierené medzi ramenný sval a krk.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kaori Sun May 03, 2015 12:29 pm

Přeskočil mě, odrážejíc se od mé nohy a země. Slyšela jsem, jak za mě dopadl. Otočit bych se nestihla, takže jsem skočila šipkou do předu, vyndávaje jeden svitek z shinobi brašny na noze. Za letu jsem ho stihla ještě roztáhnout. Byl docela dlouhý. Zaujímal plochu skoro od Toujou až ke mě. Udělala jsem kotrmelec a na konec složila jednoduchou pečeť. Ze svitku se uvolnil prvně kouř, a pak ohnivý drak. Doufala jsem, že mi toto vyjde, jelikož k provedení techniky jsem rychle šikovně využila mého úskoku. I kdyby s nim neznámy chlápek počítal, nemyslím si, že by mi stihl zabránit roztáhnout svitek a složit pouze jednu pečeť. Je ale o dost rychlejší než já, takže se může stát cokoli.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Goku Sun May 03, 2015 12:45 pm

Jej reakcie boli dobré no jej krok som považoval za trocha.. meh, bol som šermiar a učil som ju šermu. Teraz sa chcela spoľahnúť na ninjutsu, čas na to.. ju trocha potrestať. Ešte keď rozkladala svitok, presvištala k nej moja katana, ktorá ho mala prebodnúť srkz na skrz, rozorvať a tým pádom aj znepoužitelniť. Usúdil som tiež, že jej ukážem jednu z pokročilejších techník, ktorú som považoval za istý úder-smrť. Nechcel som ju samozrejme zabiť. Rozbehol som sa k nej. Už stihla dopadnúť na zem a mohlo sa jej zdať, že hmla trocha začala ustupovať. Tým pádom moju siluetu mohla vidieť celkom jasne. Pohyboval som sa rýchlo. Popri pohybe som zo zeme vyrval katanu a keď som bol tak na dva kroky "pred ňou", tak som "zmizol". Jednalo sa o techniku ktorá využívala krok do strany, ktorý bol rýchlejší než to, čo stihla zaregistrovať sietnica na oku. Následný krok kupredu ktorý bol skombinovaný s výpadom mečom. Ja som tento krát útočil tupou stranou v podstate z jej slepého bodu. Mieril som jej do rebier. Pri prípadnom údere bola rana dostatočne silná na to, aby jej rebrá nalomila. Možno som na ňu išiel prudko no.. bola to jedna z jej lekcií. Nie vždy bude bojovať v plnom nasadení bez zranení a bez toho, aby pred bojom pociťovala nejakú bolesť.


Naposledy upravil Toujou Tanaki dne Sun May 03, 2015 1:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Kaori Sun May 03, 2015 1:03 pm

Podařilo se mu narušit pečeť na svitku tak, že nebyl použitelný.  Když jsem zjistila, že ji narušil svou katanou, a že si ji chce zpátky vzít, hodila jsem po něm jeden senbon. Nečekala jsem, že ho zasáhne, ale že ho trochu zdrží. Čas, který mi to dalo, jsem však nevyužila, jelikož rychlost nepřítele byla opravdu impozantní. Rychle se proti mě rozběhl. Využila bych k obraně svou katanu, ale tu jsem už při prvním úhybu a protiútoku, upustila. Bylo to, když jsem se skrčila a chtěla kopnout nepřítele do břicha. Tehdy jsem se pro zvýšení rychlosti mého kopu odrazila oběma rukama ze země, a to šlo pouze bez katany, takže jsem ji upustila. Pak jsem na ní doslova zapomněla. Štěstí, že to neviděl Tanaki. Jako můj sensei, učící mě kenjutsu, by určitě nebyl příliš nadšený. Nepřítel těsně přede mnou zmizel a objevil se vedle mě. Tentokrát jsem nestihla zareagovat a schytala jsem to do žeber, což se projevilo jejich zlomením. Chytla jsem si je rukou a spadla na kolena. Že bych prohrála?
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 2 - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště č. 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru