Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kirigakure no Himitsu

+5
Goku
Junka
Totsuki
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
9 posters

Strana 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 1:28 pm

First topic message reminder :

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Xv3y
Tajné místo se nachází směrem, kterým se jde k jezeru Kiri. U něj se zamíří do lesa, který se kolem jezera rozprostírá. Když má člověk trpělivost a pokračue pořád dál, dojde k malé mýtince, Tam stromy udělaly místo, kudy koukají sluneční paprsky. Díky klidu, vlhku a slunečnu tam mohl vyrůst nádherný strom.
Když je Sakura rozkvetlá, zabírá celou tu mýtinku. Toto místo znají jen obyvatelé Kiri, ovšem jen málo komu se chcepodstoupit tu cestu, která není zrovna nejkratší. Ovšem za návštěvu to stojí ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaori Tue Apr 07, 2015 7:14 pm

Pochválil mě a řekl, že budu schopna zvládnout základy, pak možná i náročnější techniky. Lichotilo mi to. Ukázku jsem zvládla. Teď ještě obstát během tréninku.
"Hai." Přikývla jsem. Uchopila katanu do dvou rukou a rychle zaútočila. Jsem zvědavá, co mi ukáže. Váhala jsem, jestli zaútočit naplno. Nechtěla jsem zaútočit ani slabě, aby to nevypadalo divně. Tanaki se určitě umí o sebe postarat, takže bych se o něj neměla bát. To on tu je přece mistr v kenjutsu. Zaútočila jsem tak středně. Sílu si chci hlavně šetřit na trénink samotné techniky.
Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Tumblr_n2l26u9OUh1sji00bo3_r2_500
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Goku Tue Apr 07, 2015 7:36 pm

Bol som celkom zvedavý od toho, čo od techniky očakáva. Možno si myslí že sa bude jednať o nejaký krutý blok, ktorý urve útočiacemu ruku alebo podobne. Nebolo to však nič tak epické. Akonáhle sa ocitla predo mnou a katana začala dosť rýchlo skracovať vzdialenosť medzi nami, trocha som prikrčil nohami a ako keby som sa naklonil smerom k nej. Následne som využil jednu z mojich snáď najľahších, no zároveň poriadne nepríjemných techník. Kagenui. Jednalo sa o rýchly pohyb, no čisto teoreticky len "pristúpenie" s pretočením okolo vlastnej osi. spolu s využitím všetkých svalov, ktoré boli pred chvíľkou ešte v takom tom pasívnom štádiu. Jej útok prešiel cez môj miznúci odraz no aj tak si mohla všimnúť, ako sa jej obtieram o rameno a následne sa ocitám za ňou. Na katane však predsa len mohla pocítiť odpor, no len veľmi jemný, ako keby som sa jej seku prispôsobil a na mojom oblečení po ňom neostal ani škrabanec. Akonáhle som sa ocitol u jej chrbta, lakťom som ju od seba dostatočne silne odtlačil a znova som sa jej postavil čelom. Čakal som.. hocičo.. útok, otázky.. híkanie... ochkanie..
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaori Tue Apr 07, 2015 7:46 pm

Nečekala jsem nic extra, když se mělo jednat o něco základního. Tím, co Tanaki předvedl, jsem byla však ohromená. Pokud toto je základní, pak se nemůžu dočkat, když uvidím to pokročilé. Ve svém útoku jsem se zastavila a hlavu pootočila k Tanakimu. Ten mě odstrčil a najednou stál už proti mě čelem. Katanu jsem pravou rukou pustila a levou ruku uvolnila. "Myslím, že můžu začít s touto technikou." Tanaki mě vybízel, abych na něj zaútočila právě kvůli tomu, abych věděla, jak technika, kterou se mě chystá naučit, vypadá. Takže předpokládám, že mě ji chce naučit. Ovšem možná zvolí jako první techniku nějakou jinou.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Goku Tue Apr 07, 2015 8:21 pm

Znova som prikývol hlavou. "To som rád.. je to naozaj nutný základ." Na chvíľku som sa odmlčal. Mohla pocítiť, že sa dážď utlmil, no stále minimálne poprchalo. Ja som mal už úplne premočené vlasy a oblečenie, no nevyzeralo to tak, že by mi to vadilo.
"Táto technika patrí pod Oboro-kata, jedna z kata-foriem môjho Heisui-ryu šermiarskeho štýlu. Vlastne je zatiaľ jedinou v Oboro-kata, no prvým a vstupným krokom k technikám silnejšieho rázu. Ako si si mohla všimnúť, jedná sa o bezkontaktné vyhnutie. Síce som sa ťa dotkol, no to bolo plánované, aby si pochopila približne, ako technika funguje." Potľapkal som si po rameno, aby som jej naznačil ktorý dotyk myslím. Predsa len pri našom "strete" sme sa ramenom obtreli. "Technika sa volá Kagenui a ak tvoj nepriateľ nevlastní nejaké predvídacie schopnosti, býva pri nej celkom nahraný. Zároveň je to úplný základ k ostatným technikám práve kvôli jednej veci." Znova som sa odmlčal, predsa len som musel aj dýchať a podobne.
"Možno si si to nevšimla, čo nevadí, no technika spočívala len v jednoduchom pohybe a .. len pár krokoch. Čo myslíš, akým spôsobom som v takej rýchlosti stihol tak akcelerovať a dostať sa za teba? Dám ti nápovedu, nebolo to kvôli tomu, že som rýchlejší než ty. Zvládla by si to aj ty, proti rýchlejším súperom než si ty sama." Čakal som, čo mi odpovie. Predsa len som chcel nechať trocha potrápiť aj jej hlavu.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaori Wed Apr 15, 2015 12:55 pm

Přikývla jsem. Dává to smysl. Když jsem rychlejší než někdo, už tak mám výhodu. S touto technikou by se má výhoda několik krát znásobila. Zaujala jsem podobný postoj jako Tanaki předtím než se mi vyhnul. Katanu jsem zapíchla do země. Překážela by mi tady. K této technice ji potřebovat nebude.
"Takže?" Čekala jsem Tanakiho rady, jestli stojím dobře, a také instrukce k tomu, jak tuto techniku ovládnout. Její podstatu už znám... no kdyby učení se techniky záleželo pouze na tom, bylo by to moc lehké.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Goku Wed Apr 15, 2015 1:09 pm

Potľapkal som si rukoväť katany a sledoval som, ako sa postavila do postoja, ktorý som jej pred chvíľou predviedol. Musel som sa uškrnúť. Vždy to fungovalo, vždy si ľudia mysleli že to je nejaká predzvesť tej techniky.
"Postav sa tak, ako sa cítiš najpohodlnejšie. Ide o to, aby si mala uvoľnený každučký sval tvojho tela, a následné prudké a rázne .. povedal by som zatnutie svalov a pohyb. Bohužiaľ ťa nemôžem naučiť predvídať útoky tvojho protivníka. To musíš získať praxou, no na druhú stranu..." Tento krát som vytiahol katanu aj s púzdrom na nej. teda aby som jej nijak neublížil, len som jej to chcel poukázať. Priblížil som sa k nej.
"V prípade, keď na teba ide zvislí sek, výber strany je na tebe. Rovnako ako pri výpade, teda bodnutí" Naznačil som zvislí sek. Tu by bolo celkom jedno, do ktorej strany by išla. Katana by ju tak či tak netrafila.
"Ak na teba sek zo strany na stranu, vyberáš si stranu do ktorej mieri katana. Predsa táto technika ťa nespraví nehmotnou, ak by si si vybrala opačnú, dotyčný by ťa za použitia dostatočnej sily rozsekol. Ostáva nám už len šikmý sek. V tomto prípade nastáva protipohyb. Musíš sa však trocha prikrčiť, aby ťa pri takomto útoku nezasiahli do krku, to by bol koniec." Hodil som jej moju katanu v púzdre a rukami som jej naznačil, aby si to skúsila.
"Zaútoč na mňa každým spôsobom, pomaly, aby si videla ako reagujem a ako sa hýbem." Po tom to skúsime naopak.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaori Wed Apr 15, 2015 1:26 pm

Uvolnila jsem si ruce a změnila polohu. Stála jsem mírně shrbená. Vypadala jsem tak trochu jako zombie, ale stála jsem naprosto uvolněná až na hlavu, respektive krk, a nohy. Ty kdybych uvolnila, ležela bych tady, a to není cílem tohoto tréninku.
Když zaútočil, udělala jsem rychlý krok doprava, kterým jsem se vyhnula. Pak mi hodil katanu v pouzdře. Měla jsem útočit pomalu, abych viděla jeho přesné pohyby, když se bude vyhýbat. Zaútočila jsem tedy pomalu, a to hned šikmým sekem z práva do levá, pozoruje u toho jeho každičký pohyb.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Goku Wed Apr 15, 2015 1:44 pm

Začala pomaly, čo som od nej aj chcel. Znova som sa uvoľnil a taktiež som sa hýbal pomalšie, než by som robil v reálnom súboji. Nebolo to však až moc pomalé, inak by som zletel na zem. Vyzval som ju k tomu, aby zaútočila znova len tento krát inak .Nehovoril som jej však ako. Schválne som chcel, aby útočila podľa jej vlastných sekvencií a pokojne aby do útokov zapojila aj viac sekov naraz. Podľa všetkého by som sa mal byť schopný bez kontaktu vyhnúť všetkému. Zameriaval som sa momentálne predsa len na obranu. Následne som pokynul, nech zaútočí rýchlejšie, až sme skončili na jej 100%tách. 

Po tom som ju zastavil a len som k nej načiahol ruku, aby mi moju katanu v púzdre vrátila. 
"Začnem teraz ja, k tebe.. najprv pomaly a dosť oćividne. Budem však zrýchlovať. Podľa toho ako sa ti bude dariť, katanu z púzdra vytiahnem a skúsime to naostro." Možno to bolo nebezpečné, no tak sa to človek najrýchlejšie učí... keď mu telom koluje adrenalín.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaori Wed Apr 15, 2015 1:52 pm

Postupně jsme zrychlovali. I když byl rychlejší držela jsem se ho jako klíště. Uhnul do levá, já rychle změnila směr do seku do levá. Tanaki je však rychlejší a bystřejší. Bez problému se vyhnul všemu. To ale nevadí, útočila jsem na něj, abych pozorovala jeho pohyby, a to všemi možnými způsoby.
Zjistila jsem vše, co jsem potřebovala, takže si myslím, že to zvládnu. Možná to nepůjde hladce, ale to není na škodu.
Vrátila jsem mu katanu, jak chtěl. Teď je řada na mě, abych se vyhýbala. Řekl, že pak to zkusím bez toho pouzdra. Neznervóznilo mě to. Pokud se dokážu vyhnout všem útokům s pouzdrem, mělo by to jít i bez něj. Bude se to lišit pouze zbraní, jinak vše bude stejné.
Uvolnila jsem své tělo, opět jsem vypadala jako zombie, a připravila se na Tanakiho útok.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Goku Wed Apr 15, 2015 1:59 pm

Chytil som katanu a namieril ju smerom ku Kaori. V momente som na ňu vyrazil. Nešiel som na plno, no nebol to ani pomalý a slabý útok. Ak by sa nechala zasiahnuť, bolelo by to. Jednalo sa o klasický sek z ľavej strany na pravú. Mohla zaregistorvať, že som sa jej pri tom ani len nepozeral do očí. Proste som zíral niekam mimo, ako keby do inej dimenzii. Ako keby som oči k boju ani nevyužíval, alebo ich využíval len minimálne.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaori Wed Apr 15, 2015 2:07 pm

Zaútočil. Napadla mě fůra možností, jak se vyhnout. Vybrala jsem si tu snazší. Skrčila jsem se a udělala jeden velký krok pod Tanakiho katanou do jeho levé strany. Čekala jsem, že tento můj krok bude čekat, a proto jsem vzápětí očekávala jeho další útok z kterékoli strany. Držela jsem se u něj. Předtím jsem volila radši úskok, ale teď jsem neměla na vybranou. Kagenui je technika na blízko, takže pokud ji chci zvládnout... nemůžu utíkat.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Goku Wed Apr 15, 2015 2:15 pm

Nemal som v pláne nechať ju ustúpiť, alebo jej nebodaj nechať dosť času na útok. Katanu, ktorá sa teraz nachádzala v mojej pravej strane a práve prečesala prázdny vzduch, som v momente podvihol do vzduchu, prechytil si ju do druhej ruky a započal zvislí sek po mojej ľavej strane. Stále som však bol otočený na tú istú stranu, len som sa zastavil.

Náš tréning prebiehal dlho, teda jej tréning. Viedla si pomerne dobre, až som začal stále zrýchľovať a zrýchľovať. Moje útoky sa stávali nepredvídateľnejšie a sekvencie viac doklepnuté, s minimom zbytočných pohybov. Sama si mohla všimnúť, že som sa ku koncu hýbal o dosť rýchlejšie, než pri našom malom cvičnom súboji zozačiatku. Stále som ju však šetril, predsa len moje útoky stále neboli to, čo by boli pri nerpiateľovi, ktorého by som mal v pláne zabiť. Mimo katany som však útoćil trebárs aj voľnou rukou. Ak sa dostala moc blízko podo mňa a ja som mal katanu zrovna v neprívetivej pozícií, tak som ju voľnou rukou tresol tak, aby som ju od seba znova dostal a mohol na ňu zaútočiť katanou.
Chcel som však poznať jej limit, preto som znova posunul svoju rýchlosť a typ útokov o úroveň vyššie. 
Moja katana, tento krát už bez púzdra, jej prečesala vlasy. Neodsekla jej ich však, pretože som na ňu mieril tupou stranou. To bol jej limit, keby že ešte o trocha pridám, tak by som ju trafil. Len som sám uskočil a rukou som naznačil, že to stačí.
"Čo hovoríš?" Spýtal som sa jej s úsmevom. Sám som bol trocha zadýchaný. Predsa len to nebola päť minútová záležitosť.. trénovali sme dlho.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaori Wed Apr 15, 2015 2:34 pm

Jak jsem čekala, rychle změnil směr útoku. Přehodil si katanu do druhé ruky a svisle sekl. Udělala jsem rychlý krok zpátky, pořád skrčená, na místo, kde jsem před chvíli stála. Předpokládala jsem, že zaútočí zešikma, a tak jsem se přesunula rychlým trojkrokem za něj. Jeden do práva, pak vytočený doleva a vytočený krok do práva pod úhlem devadesáti stupňů. Ukázalo se, že nehodlá využívat pouze útoky katanou. Použil loket a udeřil mě s ním do břicha. Vzápětí zaútočil katanou svisle. Rychle jsem udělala krok do práva. Bylo to jen tak tak. Jeho katana mi tupou stranou přečesala vlasy.
Tempo se zrychlovalo až do doby, kdy jsem dosáhla svých limitů. Tehdy to Tanaki ukončil. Nebyla jsem červená. Trochu jsem se zadýchala. Jelikož jsem ale byla celou dobu uvolněná, mou výdrž to moc nepotrápilo. Nohy mě bolely, ale zbytek těla se zdál být v pořádku. "Myslím, že jsem to zvládla." Odpověděla jsem na jeho otázku. Myslela jsem si, že tomu tak je. Teď už jen techniku zdokonalovat. To ale asi někdy jindy, záleží na Tanakim.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Goku Wed Apr 15, 2015 2:48 pm

Prikývol som. 
"Zvládla si to a.. gratulujem. Naučila si sa vyhýbať rýchlejším súperom, než si ty sama." Pousmial som sa a katanu som zasunul späť do púzdra a púzdro späť za opasok. Následne som zo zeme vytiahol katanu, ktorú tam zabodla ona. Prezrel som si jej čepeľ a spokojne som prikývol.
"Je to dobrá katana, ale.." Hodil som jej ju, predsa len bola jej. 
"Nos ju tak ako ja, pri boku. Väčšina súperov sa ťa bude snažiť zneškodniť rýchlejšie, než by si ju stihla vytiahnuť so zvitku. Konkrétne mi z Kirigakure, sme na podobné praktiky experti." Môj úsmev nebol síce nepríjemný, no tento krát bol taký tajomný, ako keby som bol mysľou niekde inde. Celý čas počas nášho tréningu poprchalo a ešte aj stále poprchá a pre to som jej len naznačil, aby išla za mnou.
"Na teraz si dáme prestávku, dlhšiu.. povedz kde si sa ubytovala?" Spýtal som sa popri tom, ako som začal kráčať smerom, ktorým sme sem prišli.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaori Wed Apr 15, 2015 3:01 pm

Přikývla jsem. Nepřivolávala jsem katanu ze svitku, ale z pečetě na dlani, jenže to pořád trvalo poměrně dlouho. V životě jsem nepomyslela, že bych se začala učit kenjutsu. Teď to vypadá, že tomu tak je, takže to bude chtít menší úpravu oblečení, možná i účesu, vzhledem k tomu, že mi vlasy ve výhledu překáží. Stříhat se ale nehodlám.
"No, popravdě ještě nikde. Trochu se to z mým příchodem zkomplikovalo a v současnosti jsem... bezdomovec." Předtím jsem Tanakimu tvrdila, že bydlím v ubytovně. Lhala jsem. Důvod, proč jsem nelhala i teď je ten, že Tanaki svou část dohody slíbil, naučil mě jednu techniku, a dokonce ji znásobil na všechny svoje techniky. Takovému člověku jsem nemohla lhát. Může si to brát osobně, ale hlavní je... že mu nelžu teď, ne že jsem mu předtím lhala.
Následovala jsem ho a trochu se bála jeho reakce. Ale snad mě za to nezabije, takže se nemusím bát.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Goku Wed Apr 15, 2015 3:12 pm

Pousmial som sa, aspoň že pre teraz hovorila pravdu. Znamenalo to, že prespala na ulici.. a pravdepodobne naozaj nemala čo na jedenie. Rukou som siahol do vrecka, odkiaľ som vytiahol kľúčiky a hodil som jej ich. Bolo tam napísané ja číslo domu.
"Okej, od teraz bývaš so mnou. Choď tam a daj si horúcu kúpeľ, inak prechladneš." Znova som si ruky zastrčil do vreciek. Bola pravda že som ten dom od smrti mojich rodičov moc nepoužíval, keďže som mohol využívať aj priestory v Anbu centrále. 
"Nemusíš sa báť že tam niekto bude... Chladnička je pravdepodobne prázdna  a ak tam aj niečo je, tak pravdepodobne pokazené takže.. pôjdem na nákup." Na chvíľku som sa zastavil. Vybral som z brašničky váčok s peniazmi a podal som jej ho. Typoval som, že u seba moc veľkú hotovosť nebola, keďže musela prespať na ulici.
"Po ceste tam nájdeš obchod s oblečením, kúp si niečo a.. zatiaľ sa maj. Na dnes sme ešte neskončili. Čaká nás ešte teória." Uškrnul som sa a len som pomocou shunshinu zmizol v obláčiku hmly. Očividne som nešiel len niečo kúpiť, keď som sa tak ponáhľal.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 10 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru