Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kirigakure no Himitsu

+5
Goku
Junka
Totsuki
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
9 posters

Strana 3 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 1:28 pm

First topic message reminder :

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Xv3y
Tajné místo se nachází směrem, kterým se jde k jezeru Kiri. U něj se zamíří do lesa, který se kolem jezera rozprostírá. Když má člověk trpělivost a pokračue pořád dál, dojde k malé mýtince, Tam stromy udělaly místo, kudy koukají sluneční paprsky. Díky klidu, vlhku a slunečnu tam mohl vyrůst nádherný strom.
Když je Sakura rozkvetlá, zabírá celou tu mýtinku. Toto místo znají jen obyvatelé Kiri, ovšem jen málo komu se chcepodstoupit tu cestu, která není zrovna nejkratší. Ovšem za návštěvu to stojí ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 21, 2013 10:57 am

Ani teraz som si tú ruku neuvedomil... už ani neviem prečo, asi z nejakého zvyku xD. Druhou rukou som si prehrabol vlasy, nemal som ich nejako rozcuchané, možno v nich boli ešte nejaké lístky, ale to mi nevadilo. Aspoň teraz nie.
"Spal, nejakú chvíľku." Prikývol som a opäť som sa pousmial, keď sa zakoktala. To by sa nemalo stávať hneď po zobudení, ale čo už.
"Spalo sa ti dobre?" Pobavene som sa spýtal, tak trochu som aj chcel zistiť, či som jej ako vankúš poslúžil dobre, ale to sa dozviem len z jej odpovede na pôvodnú otázku.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 21, 2013 11:03 am

Skousla jsem si slabě spodní ret. Buď si tu ruku neuvědomoval, nebo ji měl kolem mého pasu záměrně. Zatím jsem se ale nezvedala, jen jsem si skrčila nohy pod sebe.
,,No..Nebylo to špatné. Ale postel je postel." rýpla jsem si a usmála se.
,,Měl jsi si odpočinout taky. Čeká nás delší cesta dneska." vzpomněla jsem si.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 21, 2013 11:10 am

"Pfé, nabudúce si sem teda dones posteľ." Odfrkol som si, načo som chvíľu nafukoval tváre, až som sa uškrnul. Keby sem aj posteľ nebodaj doniesla, obsadil by som ju ja, takže tak či tak by jej zostávalo len sa oprieť o mňa!
"Odpočinku mám až-až, keby si po mňa minule neposlala tú líšku, možno by som ešte doteraz spal." Poznamenal som pobavene, aspoň ma teda nemusela zobudiť tak ako ma zobudila! A aspoň sme sa nemuseli navzájom báť s tou líškou, čo bolo trochu divné, veď to bolo ešte aj malé, zlaté... ale to je fuk, po takom zobudení to neplatilo!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 21, 2013 11:15 am

Zasmála jsem se. ,,No jo, Kitsu by svou roztomilostí probudila i mrtvolu." usmála jsem se. Byla můj mazlík. Vždyť je tak heboučká, prostě k pomazlení. Jako plyšáček. Pak jsem si uvědomila jeho poznámku.
,,Chm příště?" naklonila jsem hlavu na stranu. ,,Počítáš s nějakým příště?" slabě jsem se ušklíbla. Že bych ho nachytala? No jo, ale při čem?...Že se se mnou chce znovu sejít? Kdo ví, usmála jsem s v duchu pobaveně.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 21, 2013 11:20 am

"Skôr by ju ešte aj vydesila." Slabo som pokrútil hlavou a potichu som sa zachichotal. Možno keby sa preberiem, ešte by som sa s tou malou aj pohral. Teda, veď aj tak mi zdrhla skôr než som sa spamätal, takže to bolo asi jedno. Následne som sa zas akoby zamrazil.
"Éh, nó... a ty nie?" Skúsil som otázku prehodiť na ňu, načo som si zahryzol do pery a prižmúril som oči. Jo, asi ma nachytala... ale možno aj ja ju, ktovie!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 21, 2013 11:29 am

Nafoukla jsem se. ,,Moje Kitsu je to nejroztomilejší zvířátko na světě!" zamračila jsem se na něj. ,,Každý by ji chtěl!" vyplázla jsem na něj jazyk.
Mou otázku překroutil dokonale teda. Zrůžověla jsem a slabounce se pousmála. Jeho ruku z mého pasu jsem opatrně dala dolů a postavila se. Protáhla jsem se a zůstala stát k němu zády. Ruce jsem dala za záda a spojila je.
,,Kdo ví. Každý potřebuje společnost, aby nebyl sám." odpověděla jsem, přičemž jsem se na něj otočila. Rozvířila jsem tak své vlasy, které se rozlítly kolem mě, a s nimi i kimono. ,,Ne?" usmála jsem se a se spojenýma rukama za zády jsem se malinko předklonila.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 21, 2013 11:51 am

"No dobre-dobre! Ja som sa jej ale prv zľakol." Pobavene som povedal a trošku som pokrčil nohu v kolene, aby som trošku inak sedel. Tú ruku som si následne uvedomil až teraz, keď vstala a tým mi ju musela posunúť preč. V tej chvíli som zas trochu nabral farby do líc, načo som si aj znova hryzol do pery. Skúsil som si to akoby neuvedomiť, a len ju znova začať sledovať.
"No, ja len súhlasím." Slabo som sa pousmial a dovolil som si ju celú obzrieť, načo som privrel oči a ostal som sedieť.
"Rátaj teda s ďalším výletom." Poznamenal som ešte, aby som teda tento druh rozhovoru spečatil, a oblízol som si zahryznuté miesto na pere.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 21, 2013 12:09 pm

Přikývla jsem. ,,Dobře." zakončila jsem rozhovor úsměvem a rozhlédla se kolem nás.
,,Další výlet, hmm." přiložila jsem si ukazováček ke rtu. ,,Jeden nás čeká už dnes." oznámila jsem mu. ,,Půjdeš jako můj doprovod do Sora no Kuni na Sněm Kage." usmála jsem se. Vzala jsem si do ruky pramen ze svých kaštanových vlasů a pohrávala jsem si s ním. No jo, zase nás čeká práce.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 21, 2013 12:15 pm

"No, ale to je iný výlet!" Namietol som a pokýval som na upozornenie prstom vo vzduchu. Potom mi ale doplo, čo povedala. Spustil som ruku a vykrivil som pery, načo som sa pozrel niekde neprítomne do koruny stromu.
"Ach ták... takže ďalšia pohroma, hm?" Pokýval som hlavou, nevyzeral som práve najspokojnejšie. Hoc som sa tešil na výlet, netešil ma fakt, že v histórii nebol snáď ani jeden normálny zraz Kagov, kedy by sa niečo nestalo. A to určite nebude ani dnes! Ale to bolo jedno, aspoň, keď už sa niečo stane, tak bude aj nejaká akcia. Nakoniec som sa pousmial.
"Čím som si zaslúžil byť tvoj sprievod?" Zvedavo som sa spýtal.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 21, 2013 12:21 pm

,,Zatím nám musí stačit tento výlet. Pohroma to ale bude, tím jsem si jistá." povzdychla jsem si. Nicméně jsem se znovu usmála a klekla jsem si před něj. ,,Proč ty? Protože s sebou chci vzít šermíře. Tak proto." pokývala jsem hlavou. ,,Kolem půl osmé buď u brány." natáhla jsem se k němu a znovu mu vtiskla polibek na tvář.
,,Ještě jednou ti děkuji za celý den a půl." usmála jsem se. Poskládala jsem pečetě a pomocí Shunshin no Jutsu jsem se přenesla jinam. Přesněji řečeno k jezeru Kiri, odkud jsem se rozeběhla rovnou do sídla Utsushi. (Přesun)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 21, 2013 12:33 pm

Veľmi sa mi nechcelo veriť tomu dôvodu, ktorý mi povedala, ale namietať som akosi nemohol. To mohol za to ten bozk na tvár! Zostal som ticho, lícia mi znova trošku obsadila červeň a keď odišla, poriadne som si vydýchol.
"Potrebuje šermiara... hah, ja teraz potrebujem drink." Dvihol som sa zo zeme, podvihol som Samehadu, uložiac ju na chrbte, načo som vyrazil preč.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Totsuki Fri Aug 23, 2013 6:35 pm

Šel jsem hrozně dlouho kolem jezera a ještě dál. Měl jsem sice v plánu jít mezi lidi, ale toto se mi zamlouvalo mnohem víc. Dlouho jsem na tomto místě nebyl, tak jsem se šel podívat, jako to tu vypadá.
Po asi půl hodině jsem konečně spatřil tu krásnou sakuru. Přišel jsem až k ní a dotkl se jejího kmene. Pak jsem si pod ní sedl a pozoroval krajinu. Vzhledem k tomu že jsem celou noc nespal, tak jsem po pár minutách pod stromem usnul.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Totsuki Wed Aug 28, 2013 8:24 am

Probudil jsem se asi o den později. Musel jsem jí na ten sraz. Bohužel jsem nevěděl v kolik je a kde je. Pravděpodobně bude někde v kanclu. Trochu jsem se protáhl a pak se vydal zpátky směrem ke kanceláři.
/Přesun
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Sep 05, 2013 12:13 pm

Skončil som svoju púť tu, ešte som si cestu pamätal, čo bolo asi trochu šťastie. Posadil som sa pod Sakuru a s povzdychom som si oprel Samehadu o seba.
"Chjo." Zašomral som a zadíval som sa niekde mimo. Liezla na mňa depka, nemal som totiž čo robiť, nebolo ani s kým... a ženy sa mi nechcelo výnimočne obletovať. Takže mi neostávalo vlastne nič... mohol som len niekde sedieť, sám a rozjímať. Tak ako aj teraz, objal som si rukami kolená a hlavu som položil na ne, pričom som mierne sklonil hlavu. Po dlhom čase sa mi zas obnovil tento mód, dávno som už nemal nejakú blbú náladu. Až na tú vec vtedy v bare, ale to bol čistý hnev!

Zas som tu strávil ja už ani neviem aký čas. Mal som chuť niekde spáchať samovraždu, keďže som si tu v dedine pripadal potrebný asi ako diera v hlave. Možno by som sa mal vypariť a mal by každý svätý pokoj! Len by som sa túlal, ako to zvykli aj všetci ostatný Šermiari. Pfe, príde deň, kedy im pôjdem vzorom. Odfrkol som si a namieril som si prstom na spánok, stvárňujúc rukou akoby pištoľ. Náhle som si len tak použil jednu z techník sám na seba, keď mi hlavu prestrelil vodný náboj aj so zvukom, akoby tu bol fakt výstrel z pištole. Až nato, že mne namiesto krvi z hlavy vyrazila voda.
"Kašlem nato, najem sa, opijem, vyspím a uvidím, či zvolím samovraždu alebo samovraždu o niečo neskôr." Zašomral som si svoj dnešný plán do budúcna, vstal som a aj so Samehadou som zas odtiaľto zmizol.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 2:23 pm

Nuž, opäť ma kroky zaviedli sem. Ale našťastie som už nebol sám, takže sa nemuseli opakovať žiadne pokusy o samovraždu.
Dokráčal som až k Sakure, kde som sa otočil a pozrel som sa na Junku. Toto bolo, údajne, najkrajšie miesto v Kiri. Bol som teda zvedavý, ako na to zareaguje, keď už sme teda kvôli tomu prešli pomerne dlhú cestu až sem.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Junka Sun Sep 08, 2013 2:50 pm

Uviděla jsem Sakuru a pootevřela překvapeně a omámeně pusu. "Woow"
Vydechla jsem a najednou se cítila strašně klidně a spokojeně.
"To je bomba.."
Koukla jsem se na něj s hvězdičkami v očích, něco takového jsem ještě nikdy neviděla.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 2:57 pm

Prešiel som trošku bližšie ku stromu a s rukami vo vreckách som sa kukol na ňu.
Vyzerala znova roztomilo, keď sa takto tvárila.
Preto som sa aj na tom usmial a ďalej som ju sledoval.
"Odkedy ma sem raz Mizukage zaviedla, trávim tu dosť času."
Poznamenal som a s povzdychom som sa pozrel zas na Sakuru. Toto miesto ma jediné vedelo upokojiť, viac než bary či nejaké kluby. Len ma netešilo, že som sem kvôli tomu musel chodiť nejako často.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Junka Sun Sep 08, 2013 3:39 pm

"To se ani nedivím, kdyby jsem tohle měla ve vesnici byla bych pořád jen tady aby mě nikdo nenašel a já měla klid."
Zasmála jsem se a začala se kousat do rtu, přičemž jsem si prohlížela Sakuru a šla blíž.
Bylo to vážně úžasné, byla jsem tím natolik zaujatá a šťastná, že jsem měla potřebu někoho rafnout.
"To je fakt hezkýý." Přišla jsem ke svému průvodci a dál sledovala Sakuru.
Objala jsem jeho ruku a rafla ho automaticky trochu do ramene.
Když mi to došlo omluvně jsem se na něj koukla a byla do něj pořád zakousnutá. Zrudla jsem a nevěděla co dělat.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 3:53 pm

"No, ale ja na také moc nie som. Skôr ide o to, že keď mám blbú náladu tak sa chodím schladiť sem."
Pokrčil som slabo ramenom a stiahol som Samehadu z chrbta, pričom som ju oprel o zem a držal som ju v pravej ruke. Pohľad som nechal zapichnutý na Sakure, ktorú som sledoval a bohvie načo som teraz myslel.
Spamätal som sa až vtedy, keď som si uvedomil, že mi druhú ruku objala a kusla ma do ramena.
Nechápavo som na ňu začal civieť a sledovať, ako sama sa začala červenať a to začínalo pomaly aj u mňa.
"E-Eh, čo to.. robíš?" Spýtal som sa zmätene. S týmto som sa teda ešte nestretol, aby niekto hrýzol len tak druhého do ramena.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Junka Sun Sep 08, 2013 3:56 pm

Už jsem byla uplně ale uplně rudá. Někdo by mě mohl považovat za rajče. Odkousla jsem se xDD a ustoupila pár kroků dozadu. "Já..já...no.. omlouvám se!"
Vysoukala jsem ze sebe.
"Když jsem šťastná nebo nervózní..koušu."
Sklopila jsem oči a strašně se styděla. Už se mi to nějakou dobu nestalo a musí se to stát právě teď!
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 4:03 pm

Začínala až splývať s mojimi vlasmi, keď doslova celá bola červená.
Ako keby zjedla pálivú papričku... alebo rovno celú misku.
Po vysvetlení som sa rozpačito usmial a poškrabal som sa vo vlasoch.
"Eh, to je... zlatý zlozvyk."
Usúdil som pobavene, začínala byť fakt zvláštna od ostatných... o to viac sa mi ešte páčila! Bola jedinečná! A no, koľkým by sa stalo, že by si našli babu, ktorá od šťastia alebo nervozity hrýzla druhých? Veľké číslo to teda určite nebolo, možno som bol jediný!
"Nič sa nestalo. Vlastne mňa môžeš hrýzť koľko chceš, pamätáš?" Ukázal som si prstom na krk, možno zabudla, možno nie, ale chcel som jej pripomenúť to, ako som si prstom preťal krk, ešte v bazéne.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Junka Sun Sep 08, 2013 4:11 pm

Nafoukla jsem červené tváře a koukala do země.
Bylo to vážně trapné, ale to nešlo ovládnout.
Doufám, že už to tu neudělám..
Po chvíli jsem zvedla oči a koukla se na něj jak si ukazuje na krk.
Když mi to připomněl nakrčila jsem trochu nosík, když jsem si vzpomněla na ten jeho kousek z prstem a krkem.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 4:22 pm

Pozoroval som ju, nejako mlčala, hoc nemusela.
Bolo to síce zvláštne, ale zároveň to bolo fakt milé.
Osôbka čo kúše, veď to vyvolávalo úsmev! Aspoň teda u normálnych ľudí, čo vedeli prejavovať emócie.
Nakoniec sa na mňa len kukla a nakrčila nosík. Pobavene som sa usmial.
"No ták, nenafukuj sa. Inak po tebe začnem požadovať opakovanie."
Varovne som na ňu pozrel a kukol som hneď ku kmeňu Sakury. Bez slov som Junku chytil za ruku.
"Poď, ešte si niečo nevidela!"
Potiahol som ju až pod všetky tie konáre, doslova pod korunu, kde bol chládok a pri pohľade hore šlo vidno ako sú konáre porozliezané v korune. Proste šlo tiež o pekný pohľad.
"Zaujímavé, čo?" S úškrnom som kývol na ten pohľad hore a meč som rovno oprel o kmeň.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Junka Sun Sep 08, 2013 4:48 pm

Cukla jsem sebou a nechala ho aby mě dotáhl pod korunu přičemž jsem zase celá červená koukala na naše ruce.
K-klídek..nádech..
A opravdu jsem se zhluboka nadechla a koukla se nad sebe.
Bylo to vážně krásné! Ten strom jsem chtěla domů...hned!
"Já ho chci domů."
Zašeptala jsem jako bych se bála že naruším klid Sakury.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 08, 2013 4:54 pm

Vlastne jo, aj som zabudol nato, že ju stále držím... a aj som teraz stále držal.
Ale ani som si to neuvedomil, bol som totiž zadívaný na tú korunu, do ktorej som tu najradšej čumel vždy, keď som tu bol.
Pobavene som sa potom zasmial, potichu, na jej poznámke.
"Môžeš si vziať jeden konárik a skúsiť ho zasadiť."
Uškrnul som sa na ňu a zas som čumel nad nás.
Nakoniec som sa ostal aj nejako blbo usmievať, čo by určite ale bolo inak, keby si uvedomím, že ju stále držím!
Alebo možno ani nie...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 3 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru