Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kirigakure no Himitsu

+5
Goku
Junka
Totsuki
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
9 posters

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 1:28 pm

First topic message reminder :

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Xv3y
Tajné místo se nachází směrem, kterým se jde k jezeru Kiri. U něj se zamíří do lesa, který se kolem jezera rozprostírá. Když má člověk trpělivost a pokračue pořád dál, dojde k malé mýtince, Tam stromy udělaly místo, kudy koukají sluneční paprsky. Díky klidu, vlhku a slunečnu tam mohl vyrůst nádherný strom.
Když je Sakura rozkvetlá, zabírá celou tu mýtinku. Toto místo znají jen obyvatelé Kiri, ovšem jen málo komu se chcepodstoupit tu cestu, která není zrovna nejkratší. Ovšem za návštěvu to stojí ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 15, 2013 12:23 am

Hmh, nič?
Zvedavo som ju sledoval, vyzeralo to, že to síce malo účinok, ale asi nie poriadný.
Alebo sa len nezmohla na slová?
No, nejako ma neodstrčovala, tak možno čakala na niečo iné.
Tým, že mi pustila ruky som sa aspoň mohol rovno nimi oprieť o zem vedľa jej hlavy, zároveň čo som privrel oči.
Ale namiesto niečoho, čo mohla asi čakať, som sa o jej pery len a len obtrel, ako aj prv o jej nos.
Nič viac, nič menej, prípadne ma ešte mohla zastaviť, v čo som veľmi nedúfal.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Junka Sun Sep 15, 2013 12:34 am

Místo jeho rukou jsem stiskla jeho tričko.
Zatajila jsem dech když se přiblížil ještě blíž, když se mi otřel o rty zrudla jsem uplně.
Nemohla jsem se vážně ani pohnout natož mluvit.
JUNKOOOO!!
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 15, 2013 12:38 am

Sledoval som ju, do posledného detailu.
Pravdaže nešlo prehliadnuť, aká bola červená, ale to, že ma neodstrčila mi vravelo, že jej to možno ani tak veľmi nevadí.
Aj keď mohla byť mimo, ale preto som chvíľu čakal, keby sa chcela aj spamätať a prípadne niečo spraviť.
Ale nič tomu nenasvedčovalo.
Zaryl som nechty do trávy a zeme, pričom som sa zhlboka nadýchol.
"Čas vypršal."
Oznámil som, načo som použil svoj v rade tretí a posledný druh "útoku", aj keď o to mi už dávno nešlo.
Jednoducho som ju pobozkal.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Junka Sun Sep 15, 2013 12:43 am

Při jeho "čas vypršel" jsem se vyděsila.
On to udělá!
Ucítila jsem jeho rty na mých a stiskla víc jeho tričko.
Trochu jsem proti němu zatlačila aby s mojí aktuální sílou to s ním ani nehnulo.
Můj chabý odpor byl k ničemu. Jeho rty ale byly tak měkké..
Povolila jsem stisk, přivřela oči a nakonec mu k mému překvapení polibek oplatila.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 15, 2013 12:49 am

Cítil som, ako ma len slabo zatlačila, akoby ma až teraz chcela odstrčiť.
Ale zjavne nemala na to dostatok sily, čo asi nakoniec bolo aj lepšie.
Totiž, ten bozk mi nakoniec oplatila, čo ma potešilo viac než v doterajších prípadoch.
Sám som netušil prečo, ale radšej som to ani nechcel tušiť.
Tak chutná, príjemná... no div, že som sa až fakt nerozplýval, a v mojom prípade by to šlo aj veru doslova!
Po chvíli, čo som si len bozk vychutnával, som sa nakoniec od jej pier odpojil.
Do tváre mi skočil zvedavý výraz, pričom som na ňu uprel svoje bordové oči.
Asi jej nasledujúca reakcia mala... "toto niečo" poviesť nejakým smerom, čiže som bol na ňu prirodzene zvedavý.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Junka Sun Sep 15, 2013 9:44 am

Potichu jsem vydechla a bezbranně ho sledovala.
Teď by mohl udělat skoro cokoliv, protože já bych vážně neměla sílu se bránit.
Mlčela jsem a cítila horko ve tvářích, dál jsem ho držela za tričko a ani si neuvědomovala, že se takhle nemůže zvednout nebo oddálit.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 15, 2013 9:53 am

Síce ma stále držala a tým mi bránila v odtiahnutí sa, ja som nemal absolútne v pláne to urobiť.
Bez pohybu som očami prebehoval po jej tvári a zľahka som sa usmieval.
Nakoniec som ešte podvihol pravú ruku a pomaličky som jej koncami prstov prešiel po líci, len ju tak pohladiac.
Hovoriť som ale nedokázal, ani slovko, preto tu vzniklo dlhé ticho.
Maximálne ho prerušovali naše nádychy, ale nič viac.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Junka Sun Sep 15, 2013 10:31 am

Zachvěla jsem se když mi přejel po tváři a začala myslet normálně.
Vlastně mi znova došlo v jaké poloze jsme a opět jsem celá zrudla, prudce jsem ho odstrčila a sedla si. "Fůů jsem nějak unavená."
Nervózně jsme se zasmála a zvedla se, oprášila jsem si oblečení a jako robot se vydala pryč.
"Měla bych si jít lehnout."
-přesun-
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 15, 2013 10:38 am

Asi sa jej vrátilo myslenie i sila, keď ma nakoniec predsa len odstrčila.
Ostal som kľačať na kolenách a sledoval som ju.
Nič nehovoriac som len kukal, ako odchádza preč.
Eh?
Zamrkal som trošku nechápavo i prekvapene.
Žeby už poznala cestu naspäť?
Teda, aspoň som dúfal, že smeruje ku mne domov.
Keby inde, ešte by sa tu aj mohla stratiť.
"Géz."
Zašomral som, dvihol som sa a zas som vzal Samehadu.
Už som len vykročil za jej chakrou...

~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Goku Wed May 07, 2014 8:28 pm

Nevedel som ani len to, kam som kráčal. Tento krát som na sebe nemal žiadnu mikinu či taktické oblečenie, ale len jednoduché čierne kimono, ktoré sa využíva pri cvičeniach v dojo. U pasu som ma však upevnené dve púzdra od mojich dvoch katán. Bolo mi jedno, že sa jedna z nich ešte nerozpadla, ako som predpokladal. Katana pre mňa bola niečo, ako partner. Hanbil by som sa, uchádzať sa o miesto šermiarov, keby že ju nenechám padnúť v boji, ako by každá pravá zbraň mala skonćiť.
"Oddych." Povzdychol som si, pri ceste lesom. Išiel som vlastne dlhé minúty, moźno aj hodiny. Cesta bola natoľko upokojujúca, že som stratil pojem o čase. A to som bol pri tom úplne ľahostajný človek. Nakoniec som však došiel k miestu, o ktorom som si ani nebol istý či existuje. Miestu, ktoré nebolo nijak poškodené vojnou, krvou či bojom. Nebol tu nikto, len ticho a prázdno. Ticho sem tam preril spev vtákov či hluk potoka, niekde v okolí. Sadol som si popod strom, pri čom som sa o neho len pohodlne oprel. Katany som si zaprel do zeme a oprel o rameno, zatvoril som oči. Ak ma nájde nejaký podobný exot ako posledne aj tu, pravdepodobne budem aj cez moju chladnú a vyrovnanú povahu naozaj nepríjemný.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Goku Thu May 08, 2014 5:23 pm

Otvoril som oči. Popravde som sa na tomto mieste trocha pozabudol, pretože som tu zaspal. Dalo sa však povedať, že som si oddýchol. Podvihol som ľavú ruku, pri čom som si prezrel obväz, ktorý mi na ňu dali vo väzení. Tie jeho raitonové techniky rozhodne pálili, nebolo to nič príjemné.  Bola však moja chyba, že som sa nechal tak ľahko dostať. Aj keď som ten súboj vyhral, stále mi to neprišlo ako víťazstvo. Keby že svoju poslednú techniku dokončí, pravdepodobne by som skončil zle. Nakoniec som sa postavil na vlastné nohy a katany si znova upevnil k opasku. Stále s nemenným výrazom na tvári, som sa len vydal späť do dediny.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue May 27, 2014 8:39 pm

Když jsem byl na cestě od jezera, ocitl jsem se na rozcestí. Buď se vrátit zpět do vesnice do rušného prostředí nebo se jít podívat trochu do přírody kde najdu klid. Proto jsem se vydal cestou do lesa kudy jsem kráčel celkem dlouhou dobu. Užíval jsem si ten pocit být ve volné přírodě, ale zároveň jsem doufal, že nějak odpudím klíšťata, která jsou snad nejotravnější stvoření až na komáry. Ti drželi první místo. Po čase jsem nakonec našel krásnou mýtinku kde jsem našel překrásnou sakuru. Nastavil jsem ruku na jíž dlani mi přistán lístek na který jsem se spokojeně usmál.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Tue May 27, 2014 9:07 pm

Trmácela jsem se po vesnici. Byla jsem tu již druhý nebo třetí den, ale nedokázala jsem se odhodlat jít za hlavou vesnice. Potulovala jsem se proto po vesnici a hledala...něco. Sama jsem nevěděla co. Tak jsem zabloudila k lesíku, který měl cestičku. Měla jsem žízeň a hlad, byla jsem unavená. Několik dní v kuse jsem nespala. Kymácela jsem se ze strany na stranu. A když jsem došla na konec cestičky, všechno se zalilo v růžovou barvičku. Přede mnou najednou vyrostla nádherná sakura.
,,Sugoi." zašeptala jsem. V tu chvíli jsem ztratila vědomí a poroučela se k zemi. Tlak na mé tělo mi to oplatil.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue May 27, 2014 9:15 pm

Bylo to skutečně krásně a celkem i ticho do doby než jsem uslyšel jakési kroky blížící se k tomuto místu. Bylo to celkem pěkné mladé děvče, které buď zabloudilo nebo jsem jí zabral její tajné místečko. Pootočil jsem hlavou a chvíli na ni hleděl. Mé oči si však něčeho všimli, čímž mé tělo bylo schopné instinktivně zareagovat na padající děvče. Díky své nadprůměrné rychlosti díky dlouholetému tréninku jsem byl schopný dívku chytit do náruče a podíval se jí do tváře. " Není ti nic? " Zeptal jsem se starostlivě a hleděl ji do tváře i když měla oči zavřené. Měl jsem připravenou i čutoru s vodou jako vždy abych ji dal kdyžtak napít. Prozatím jsem ji zkoušel probudit slovy.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed May 28, 2014 6:48 am

Nespadla jsem na zem, nepřišel ten tvrdý náraz, jak jsem čekala. Omdlela jsem, ale okolí jsem tam pořád vnímala. Někdo na mě mluvil. Zprvu jsem si myslela, že je to někdo z mých přátel uvnitř mě, ale tenhle hlas byl odlišný od těch jejich dětských. Pootevřela jsem oči barvy krve. Viděla jsem rozmazaně, takže z Katara byl převážně jen bílý flek kvůli jeho vlasům. Místo odpovědi mi zakručelo v břiše. Zčervenaly mi tváře a hlavu jsem pootočila na stranu. Zakroutila jsem s ní, abych mu tím dala najevo, že mi nic není a jsem v pořádku.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed May 28, 2014 6:58 am

Pousmál jsem se když jsem slyšel to její kručení v břiše. Tím se všechno vysvětlilo. Naklonil jsem trochu hlavu jakoby mi spadl kámen ze srdce, jelikož to nebyl zas takový problém. Můžu ji totiž dát svůj oběd co jsem si přinesl sebou. Držel jsem jí jen jednou rukou a druhou jsem vytáhl krabičku s rýžovými koulemi. Položil jsem ji vedle ní kam zrovna hleděla. Usmál jsem se a řekl " Jen se nestyď a vem si "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed May 28, 2014 7:04 am

Pohled se mi mezitím rozostřil, tak jsem si mohla toho bělovlasého kluka prohlédnout. Ztěžka jsem polkla. Ačkoliv jsem cestovala po vesnicích, nikde jsem se nezdržela natolik, abych se s někým seznámila. Zpanikařila jsem a moje tváře zůstaly červené. Navíc když mě pořád držel. No jo, on mě pořád drží! došlo mi. Rychlostí blesku jsem se narovnala a posadila se, respektive si klekla. Podívala jsem se na jídlo, které přede mě postavil. Už už jsem chtěla odmítnout, když se můj žaludek ozval znovu.
,,A-arigatou." poděkovala jsem trhaně a nakonec si jednu rýžovou kuličku nabídla. Konečně se můžu najíst, pomyslela jsem si.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed May 28, 2014 7:09 am

Už nebylo třeba ji držet když se narovnala tak jsem byl v takovém poddřepu na jednom koleni a sledoval jak přijala mé inigiri. Její červené tváře se mnou ale nějakým způsobem pohnuly takže jsem byl chvíli zaražen a nic neříkal. Když jsem se však vzpamatoval jsem se jen usmál pohledem na ní. " Jsem rád, že ti chutná "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed May 28, 2014 7:16 am

Nakonec jsem nezůstala jen u jednoho kousku, ale vzala si ještě druhý. Když jsem cítila, že se můj žaludek plní, cítila jsem se spokojeněji. Ale jen v tomto ohledu. Byla jsem totiž pořád jako na trní. Vždyť se mnou byl člověk, který ač mě zachránil, ale já ho neznala. Nevěděla jsem, jak se k němu chovat, co mám dělat. Když jsem dojedla, položila jsem si ruce na kolena a dívala se do země. Nevěděla jsem, co mám říkat. Jsi fakt nemožná, Kaio!
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed May 28, 2014 7:29 am

Toho jak jí to chutnalo si nešlo nevšimnout, dokonce ji to tak chutnalo, že neměla slov a dívala se jen do země. Pousmál jsem se znovu, takovou dívku jsem totiž ještě nepotkal. Byla trochu stydlivá, ale to se dalo i pochopit vzhledem k tomu, že mě vidí poprvé. " Oh, zapoměl jsem se ti představit. Jmenuji se Kataro, těší mě. " Řekl jsem s úsměvem na tváři, abych ji nevylekal a udělal dobrý první dojem.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed May 28, 2014 7:39 am

Ticho, které nastalo, rozsekl právě Kataro, který se mi představil. Měla jsem chuť odtud zmizet, utéct, ale to by bylo celkem nevhodné. Byla jsem doslova v pasti. S načervenalými tvářemi jsem na něj upřela svůj pohled.
,,Uhm..jsem...Já jsem Kaia Yoshino." představila jsem se slušně taky. Slušně? Vždyť jsem svoje jméno vykoktala! Za chvíli budou moje tváře splývat s mou mikinou. Řekla jsem mu své jméno, ale opět jsem ze sebe nic nedostala. Úspěch ale byl, že jsem se mu mohla dívat do tváře.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed May 28, 2014 7:47 am

" Kaia " řekl jsem slabším hlasem, který však ona mohla slyšet. " Líbí se mi, máš moc pěkné jméno " Usmál jsem se ještě víc přívětivěji a upřímným úsměvem. Pak mi ovšem došlo, že ji to možná mohlo i zaskočit. Vzhledem k tomu jak vypadaly její tváře po celou dobu. Avšak zůstával jsem v té samé poloze a usmíval se na ní. Jen jsem pak otevřel oči abych ji mohl hledět do očí.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed May 28, 2014 7:53 am

Pochválil moje jméno. Zaskočilo mě to a ne málo. Znovu jsem upřela pohled do země. Hrála jsem si nervózně s prstama. On pochválil moje jméno. Teď už jsem vůbec nevěděla, co dělat. A co takhle poděkovat, baka?!
,,Uhm..děkuju." zamumlala jsem. Abych nějak své rozpaky zamluvila, podívala jsem se na krásně rozkvetlou sakuru. Sledovala jsem padající okvětní lístečky.
,,Proč ji máte v Kiri, když tu pro ni nejsou podmínky?" zeptala jsem se.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed May 28, 2014 8:01 am

Pohnul jsem hlavou na znamení jakože nemá za co. Potom se začala vyptávat na rozkvetlou sakuru, přičemž já o ni moc nevěděl, ale to co jsem hodlal říct měla být spíš moje teorie. Chytil jsem se jednou rukou za hlavu. " No abych se přiznal tak jsem u téhle sakury poprvé, ale nejspíš to je jediné místo v Kiri kde může růst. Nejspíš to nějak zařídila sama příroda "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed May 28, 2014 10:01 am

Přikývla jsem. Jeho odpověď zněla logicky, ačkoliv jsem čekala něco jiného, nevěděla jsem ale co. Ta sakura je stejná jako já. Vyrůstá na místě, kde by růst správně neměla. Kde by pro ni neměly být podmínky. Pousmála jsem se a postavila. Už jsem mohla stát normálně, bez kymácení. Zase mi zrůžověly tváře a usmála se na Katara. Pohla jsem se vpřed, abych došla k sakuře. Dlaní jsem se dotkla jejího kmene. V tu chvíli mi vítr rozfoukal vlasy do stran. Chytla jsem si prameny vlasů z jedné strany a přivřela oči. Bylo tu příjemně. Po dlouhé době jsem se cítila fajn a jako by v bezpečí.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 7 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru