Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

+20
Keigo Nakagami
Faito Dansaku
Tobias Ohara
Akuma Saito
Shizuka Yoru
Kiseki Mirakuru
Goku
Asuka
Kangae Mizutsuchi
Hine Kureta
Kataro Terumi
Daisuke Utsushi
Hoozuki Meizu
Kairi Utsushi
Shinobi
Kashike
Shin
Hirin
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
24 posters

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Nemocnice

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:27 pm

First topic message reminder :

Nemocnice - Stránka 7 Cxt
Nově postavená a zmodernizovaná nemocnice ^^
(Prosím, odmyslete si ta auta, auta v Kiri ještě nemáme xD)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Goku Thu Oct 02, 2014 7:05 pm

Hovorila pravdu, alebo som si to aspoň myslel. Nevedel som ani dôvod, prečo by mi mala klamať. Nehovoril som však nič, aspoň ešte nejakú chvíľu. Len som ju pohladil po hlave a nechal ju, nech sa trocha vyplače. Bolo by zbytočné na ňu tlačiť. Popravde týmto moja misia skončila, mohol som pokojne odísť a bez slova dokončiť výpoveď o misii.. Prečo som to však nespravil ? No.. kto vie.
"Tak sa staň silnou.. " Povedal som po chvíli a následne som sa na krátky čas odmlčal. ".. silnou dosť na to, aby si podobným veciam mohla zabrániť. Potom sa budeš môcť bez obáv hrať všade tam, kde len budeš chcieť.. znie to dobre nie ?" Pousmial som sa. Nech už som robil čokoľvek, asi by som mal prestať. Nerobí to dobre môjmu chladne vypracovanému image.. 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Oct 03, 2014 4:47 am

"Já nechci být silná! Já chci být pekařka!" řekla trochu navztekaně holčička, ale pak, jako by si uvědomila, že křičela na staršího, se opět polekaně stáhla pod peřinu.
Křik ale uslyšeli doktoři, kteří přiběhli do pokoje.
"Děje se něco? Neměl byste ji tak rozrušovat, pane."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Goku Fri Oct 03, 2014 10:12 am

To ma trocha zaskočilo, mohlo ma ale napadnúť že existujú aj ľudia, ktorý silu nehľadajú. Každopádne ma to znova vrátilo do reality, prebralo a ja som za to jej bol vďačný. Znova som bol ten chladný bastard ako pred tým. Môj výraz na tvári trocha potemnel a ja som sa bez slova vstal z postele.
Neodpovedal som jej, nerozlúčil som sa. Moja misia bola u konca. Doktori ma napomenuli, že by som ju nemal takto rozrušovať a ja som len prikývol, no nehovoril som nič.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Nov 10, 2014 6:56 am

Akuma Saito


Poté, co mě sem donesli strážci brány jsem byl rovnou poslán k ošetření. Byla mi vydezinfikovaná rána, kterou hned na to začali léčit pomocí chakry a rána sama zarůstala. Bylo to potřeba, protože kdyby ránu jen zašili, nenapravili by mi nervy a já bych nemusel nadále svoji ruku ovládat. Boule nad okem mě byla proříznuta a vytekla z ní krev. Dostal jsem prášky, které bych měl brát a nabídli mi, abych tu zůstal, já však odmítl, slíbil jsem však, že pár dní budu doma odpočívat. Z nemocnice jsem zamířil rovnou do centrály ANBU, chtěl jsem si vyzvednout novou masku, jelikož mi při misi ta stará praskla.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sat Nov 15, 2014 9:36 am

//Před týdnem

Měl jsem rozostřený zrak, bylo mi špatně a sotva jsem se držel na nohou. Jeden kolemjdoucí mě teď podpíral a pomáhal mi dostat se k nemocnici. V dálce jsem jí už viděl. Zbýval mi kousek. Ale ztratil jsem příliš mnoho krve... Omdlel jsem.
Mezi tím, co jsem byl v bezvědomí ten kolemjdoucí doběhl do nemocnice a přivolal pomoc. Hned mě odvezli na sál, kde mi napravili sečnou ránu na břiše a průstřel ramene... Odvezli mě na pooperační a starali se tam o mě, dokud se nezotavím.

//Nyní
Probudil jsem se a otevřel oči. Nemocnice... takže žiju. Výborně...
Ihned se mi vybavili nepříjemné vzpomínky, na toto místo. Když jsem tu byl naposledy, Kashike ležel a já mu seděl u postele. Tenkrát umřela Asuka... Můj první pokus se tu s někým spřátelit dopadl katastrofálně.
Teprve teď mi došlo, že jsem se od té doby s Kashikem neviděl. Ani jsem neměl čas se za ním jít podívat, zjistit jak mu je, jak to nese... Byl jsem od té doby pořád mimo vesnici. Todle byla první šance si odpočinout. Ale hned jak se zotavím, půjdu zase na misi. Je to moje práce, nebudu se jen tak flákat po vesnici.
Pak přišla sestřička. Když mi řekla, jak dlouho sem spal, jenom sem vyvalil oči. Kdo ví, co se za tu dobu všechno přihodilo.
Prý musím ještě den zůstat na pozorování, pak ale budu moct jít domů.
Podíval jsem se na svoje rameno. Další šeredná jizva, ale vypadalo už zhojené, stejně jako jizva na břichu. Zázraky lékařského ninjutsu.
Sestra odešla a já jsem ležel a koukal do stropu. To sem ale hrrrrdina... Pomyslel sem si pobaveně, když jsem si uvědomil, jak žalostně tu musim vypadat.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sat Nov 22, 2014 7:45 am

Inu.. řekněme si to upřímně, posledních pár dní jsem se tu doslova flákal. Byl jsem naprosto zotavený, síly jsem už taky nabral, ale pořád mě tu chtěli mít na pozorování. Fajn, nic sem nenamítal, starali se tu o mě dobře a taková "dovolená" mi jenom prospěla. Nic ale netrvá věčně, že?
Jednoho krásného dne, kdy jsem zrovna měl mít k obědu smažák s hranolkama(první jídlo, který by mohlo bejt celkem stravitelný), přišel posel od Mizukageho-sama. Řekl jsem si: Fajn, to mi určitě přišel poděkovat za zásluhy na minulé misi. Kdepak... další mise. Mám ho doprovodit na srazu Kage.
No... válel jsem se tu dlouho, tak hurá do práce.
Vstal jsem a začal jsem se navlékat do zbroje, upevňovat si vybavení, prostě všechno, co dělám vždycky, než jdu na misi. Musel jsem se ale ještě stavit pro nové brnění na centrále ANBU, protože to moje bylo probodnutý a rozřízlý.
Když jsem byl připraven, podepsal jsem reverz, rozloučil se se sestičkama a vyrazil jsem. Nejdřív na centrálu a hned poté na sraz.

(přesun sraz Kagů)
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Jan 04, 2015 10:48 am

Môj krok bol tentoraz rýchlejší, ako predtým, lebo som už vedel, že sa niečo deje, preto sme tu boli pomerne rýchlo. Prešli sme dvermi do vnútra a ja som zamieril k recepcii. "Prosím postarajte sa o toto dievča a skontrolujte, či nemá nejaké zranenia. Neviem, ako sa volá, čo je zač ani odkiaľ je, takže na to sa ma ani pýtať nemusíte, len by som bol rád, ak splníte moje požiadavky." Tá slečna na mňa pozerala, ako keby som asi od niekiaľ spadol ale ja som takto s ostatnými jednal. Nechodil som okolo horúcej kaše a povedal som hneď úplne všetko, čo mi prišlo na jazyk. Ona to začala vybovovať a ja som sa otočil k Shizu. "Nó, teraz sa ma už zbavíš. Ak ostaneš v dedine tak sa už aj tak asi nestretneme, takže si to tu uži a dávaj pozor na niektoré individuá." Keďže nechodím medzi ľudí a maximálne chodím stále na misie alebo som doma či na vysokom strome, kde ma niekto nevidí, tak si myslím, že už ma nestretne, preto takýto menší preslov.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sun Jan 04, 2015 4:16 pm

Od jeho domu jsme se vydali k nemocnici. Myslela jsem, že mi cestou ukáže nějaké důležitá místa ve vesnici, ale spletla jsem se. Šel poměrně rychlým krokem, jako by se mě chtěl co nejrychleji zbavit. To bych si pomyslela, kdybych necítila tu spleť čehosi ve vzduchu. Nejspíš pospíchal jim pomoci.
Dorazili jsme k nemocnici, prošli dveřmi a Kiseki zamířil rovnou k recepci. Na sestřičku vyhrkl všechno, co věděl a ta na oplátku na něj zírala, jako by spadl z višně. Začala jsem se smát. Připadalo mi to všechno vtipné. Rychle jsem smích zkrotila, když se ke mně otočil. Už ho asi nepotkám? blesklo mi hlavou. Pak mě napadla další myšlenka, že jde na jistou smrt a ví o tom. „Ppp-počkej, co tím chceš říct?“ zeptala jsem se ho nechápavě. Ano byl sice otravný, když si ze mě dělal srandu, ještě v takovém stavu, ale určitě jsem se ho nechtěla zbavit takovým způsobem. Rozhodně jsem si nepřála, aby umřel, když to byl první člověk, co mi pomohl. Ještě jsem mu ani nepoděkovala za záchranu života.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Jan 04, 2015 5:21 pm

Počul som, ako sa mi smeje pri tom, ako som tam hovoril ale akosi som nevedel, prečo sa mi smeje, preto som to neriešil aj tak prestala, keď som sa na ňu otočil. "Hm, som proste ako duch. Chodím stále na misie, ľudom sa vyhýbam  a snažím sa hlavne zosíliť. Putá, ktoré vytvárajú city nie sú pre mňa." Odpoviem jej otočím sa a pomaly odchádzam z nemocnice. Pri tom zdvihnem ruku a zakývem s ňou do strán na znak toho, že sa s ňou lúčim. "Maj sa a uži si tu pobyt." Poviem jej a po tom, čo výjdem z nemocnice tak sa rozbehnem a pomerne veľkou rýchlosťou zmiznem preč. Ak si to zoberiem už idem proti svojmu bývalému ja. Nieked som si prial byť iný ale to nie som ja, tak nad tým radšej nebudem už premýšľať a budem taký, aký som.
(presun)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Jan 04, 2015 7:34 pm

Mise, rank-D, pomoc v nemocnici

V nemocnici byl neuvěřitelný bordel. Všichni jeli na plné obrátky a na některých bylo sakra vidět, že už přesluhují. Doktor, nebo spíš medik, který byl nejblíž, si je oba prohlédl a v oku mu tiklo. Než se ale vzpamatoval, Kiseki byl pryč. Jeho zrak se tedy upřel na mladou dívku.
"Budu hádat: Žádné vnitřní zranění, vnější jen škrábance a modřiny. Jinak byste už přišli dřív. Tákže, buď mi sem tvůj kámoš přitáhl zdravou holku, nebo je to něco psychického. Jméno, místo, kde teď jsi, a kolikátého přibližně je?" Položil tři jednoduché otázky, které se pokládají při amnezii.
Než ale stihla Shizuka odpovědět, dovnitř přiběhli shinobi s nosítky.
Na nich ležel chlap zabalený v plátnu, skrz které prosakovala krev.
"No do psích s*aček! Co tam s nima vyváděj!" křikl medik a vida, že tu není nikdo jiný, než Shizuka, použil ji jako sestru.
"Najdi lůžko pro tohohle chudáka a někde šlohni morfium, bude ho potřebovat, až mu to budeme sundavat. Tak dělej!"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Shizuka Yoru Mon Jan 05, 2015 4:34 pm

Bedlivě jsem poslouchala jeho odpověď. Docela se mi ulevilo, že jeho myšlenky nešly týmž směrem jako ty moje. Otočil se a odešel bez rozloučení a zmínce o tom, co s jeho oblečením, co jsem měla na sobě. Znovu jsem se otřásla, když jsem si vzpomněla na události, které mě sem přivedly. Už zase mi byla zima a to jsem již nebyla mokrá a zmrzlá. Povzdechla jsem si. Chystala jsem se otočit a zjistit, co po mě budou chtít, když zvedl ruku a zamával mi. Usmála jsem se a zamávala mu taky. „Hlavně se nezraň!“ křikla jsem za ním, ale už mě nejspíš neslyšel.
Otočila jsem se na doktora, který byl poblíž. Úsměv ze rtů mi zmizel tak rychle, že by se dalo i dohadovat, jestli tam vůbec byl. Zahrnul mě tolika věcmi najednou. Rychle jsem zakroutila hlavou, abych si urovnala jeho otázky. Nadechla jsem se. „No… to-,“ náhle byla umlčena reakcí medika na něco jiného. Překvapeně zamrkala nad jeho slovníkem. Lůžko? Morfium? Zvedla jsem jednu ruku a prstem jsem si klepala na bradě, druhou jsem si ji podpírala. „Morfium, morfium, morfium…“ Určitě mi to slovo něco říkalo, ale jaksi jsem si to nemohla vybavit. „Je to… a najdu to…?“ Mohlo to vpadat, jako bych si z něj dělala srandu, ale v žádné nemocnici jsem ještě nebyla, pokud si pamatuju.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Jan 07, 2015 7:08 pm

//Omlouvám se, nebyl čas

Medik si začal razit cestu kamsi chodbou a mezi výkřiky "Uvolněte sál!" ti stihl vlepit jakousi lahvičku.
"To je tohle, jen je to plný a je na tom napsáno "morfium". Bude to mít nejspíš sestra. Ale všichni ho teď chtěj, včetně simulantů, takže jestli někoho takovýho poznáš, jednej podle uvážení..."
Znovu si začal prorážet cestu davem a muž na nosítkách celkem klidně spal. Ale co bude, až se probudí, to nevíš. Víš jen, že podle plátna, které zakrývalo jeho tělo, jsi takovou bolest ještě nikdy nezažila.  Člověku zabalenému v plátně totiž většinou chybí kůže...

Cestou k lékárně jsi viděla několik lidí s podobnou lahvičkou - sestry, doktoři i pacienti. Několik z nich mělo vedle sebe kapačku s nápisem "morfium". Byli tam více zranění, kteří měli po ruce ventilek a tok morfia upravovali, ale byli tam i tací, kteří se zvědavě rozhlíželi okolo a morfiem očividně plýtvali.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Shizuka Yoru Fri Jan 09, 2015 5:52 pm

(V pohodě.)

Když si medik začal razit cestu chodbou, vydala jsem se za ním. Natahovala jsem krok, abych mu stačila. Pořád vykřikoval, aby mu vyklidili sál. Najednou jsem zjistila, že mám v ruce lahvičku. Byla prázdná. Zarazila jsem se, ale v chůzi pokračovala. Pokud najdeš simulanta, tak jednej podle uvážení… mi stále znělo hlavou. Snad na nikoho takového nenarazím. Určitě to bude nebezpečné, a když pořád ještě nevím, kdo jsem, raději se do ničeho nebezpečného nepouštět.
Nejdřív jsem musela najít nějaké lůžko pro onoho bezmocného a krvajícího muže na nosítkách. Rozhlížela jsem se kolem sebe. Dokonce jsem nahlížela do pokojů, bohužel byla všechna lůžka obsazena. Kousla jsem se do rtu. „Hned se vrátím s lůžkem!“ řekla jsem medikovi. Přece jen nosit ho pořád na nosítkách nebylo příjemné. Rozeběhla jsem se chodbou pryč. Vyběhla jsem do druhého patra a taktéž se dívala do všech pokojů. V jednom jsem zahlédla prázdné lůžko, jenže tam byly v toaletním stolku věci. Rozhodně jsem nehodlala nějakému nemocnému člověku sebrat lůžko. Otočila jsem se na podpatku a pokračovala. Všechna lůžka, na která jsem narazila, byla obsazena. Poštěstilo se mi až ve čtvrtém patře, kde na chodbě úplně vzadu stálo osamělé lůžko. Rozeběhla jsem se k němu, naštěstí mě nikdo nezastavil. Vzala jsem jej a jela s ním k výtahům. Nevím, jak bych ho táhla po schodech. Sjela jsem dolů, kde čekal nebohý pacient na nosítkách. Cinknutí naznačilo, že jsme dojeli dolů. Dveře výtahu se otevřely a já se rozeběhla přes celou chodbu i s lůžkem k medikovi. Křičela jsem na něj již od výtahu. „Mám to lůžko!“ Udýchaně jsem k němu přitlačila vozík. „Morfium tu bude co by dup!“ Otočila jsem se a zase utíkala pryč.
Šla jsem opět chodbou. Tentokrát jsem nenahlížela do pokojů, ale dívala se na cedulky. Potřebovala jsem najít místnost, kde mají léky. Našla jsem sesternu. Uvnitř měli vitrínu, kde se nacházely nějaké léky. Sice to nebyla lékárna, ale snad tam morfium měli. Přistoupila jsem k ní a otevřela ji. Chvíli jsem v ní pátrala, než jsem narazila na prázdné místo, kde něco chybělo. „Sakra!“ zaklela jsem. Vyklouzla jsem ze sesterny. Musela jsem ji najít. Doktoři a sestřičky určitě takové věci budou mít u sebe. Povzdechla jsem si. Asi přijde na to „jednej podle svého uvážení“. Viděla jsem jednu sestřičku, která se starala o jednoho mladíka. Její kapsy vypadaly přeplněné. Ochomejtala jsem se kolem ní. Jakoby náhodou jsem do ní narazila. Přitom se mi naskytla příležitost jí strčit ruku do kapsy a jednu lahvičku jí sebrat. Omluvila jsem se a rychle odcházela pryč. Podívala jsem se do ruky a zklamaně jsem zjistila, že lahvička morfia je prázdná.
Zahlédla jsem tam nějakého pobudu, který seděl na lavičce a v ruce držel nějakou lahvičku a lačně se díval po kapačce. Zastavila jsem se a přemýšlela, jak mu ji sebrat. Trvalo mi to dlouhých pět minut, než mě něco napadlo. Na chvíli jsem si odskočila…
Zhluboka jsem se nadechla a znovu jsem se dala do běhu. Když jsem si byla jistá, že utíkám správným směrem, tak jsem se ohlédla, aby to vypadalo, že nedávám pozor a plnou silou vrazila do toho individua na lavičce. Couvla jsem několik kroků a nefalšovaně spadla na zem. Při té srážce upustil svoji lahvičku a ta se kutálela vedle mě. Rychle jsem se vzpamatovala a sebrala ji. „Moc se omlouvám!“ Natáhla jsem ruku a vrátila jsem mu lahvičku. Prohodil několik nepěkných slov a znovu se posadil na lavičku a lahvičku dál mnul v rukách, jako by to byl poklad. Otočila jsem se a utíkala zase zpátky, dokud nezjistí, co jsem mu provedla.
Do prázdné lahvičky jsem napustila vodu a při srážce jsem lahvičky vyměnila.
„Pane!“ křičela jsem a mávala rukou ve vzduchu. „Tady to máte,“ doběhla jsem k němu a lahvičku s morfiem mu podala.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Jan 09, 2015 7:01 pm

Medik mezitím dopravil chlapa na lůžko a umyl se. Když jsi přišla, měl na tváři trochu omluvný výraz.
"Nech si to. Musíš mi asistovat. Napíchni do víčka stříkačku a polož ji sem..." ukázal na stolek vedle raněného.
"Doufám, že se neštítíš krve. A jestli jo... běž blejt jinam."
Medik odkryl misku, ve které měl podivné, jako by pláty papíru.
"Až ti řeknu, toho chlapa pomalu odkryješ. Bude to hnusný, ale musíš dělat přesně to, co ti řeknu, jasné?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sun Jan 11, 2015 3:39 pm

Jakmile jsem se k němu doplahočila s morfiem, nebožák už na lůžku. Nataženou ruku s morfiem jsem stáhla zpátky. Vytřeštila jsem na něj oči. Asistovat mu? blesklo mi hlavou. Jak bych mu asi tak mohla pomoci, když to ani nedokážu u sebe? Podívala jsem se na podlahu. Viděla jsem Kisekiho boty a tepláky, co mi půjčil. Zhluboka jsem se nadechla. Podívala jsem se kolem sebe a viděla jsem tam krabičku s rukavicemi. Jednu jsem vytáhla, nůžkami jsem odstřihla pevnější konec a použila ji jako gumičku. Byla bych nerada, kdyby mi vlasy padaly do obličeje při práci. Udělala jsem si drdol.
Umyla jsem si ruce a pak se vrhla na to, co mi nařídil. Vzala jsem si stříkačku a napíchla ji do víčka lahvičky. Stiskla jsem ji, aby uvnitř nebyl vzduch a pak do ní natáhla obsah. Natáhla jsem jen půl stříkačky, nevěděla jsem, kolik toho má být. Stříkačku i s lahvičkou jsem položila na stolek, kam mi ukázal.
Na jeho další poznámku jsem jen kývla. „Ano, pane.“ Připravila jsem se na jeho další instrukce.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Jan 15, 2015 7:28 pm

Medik odkryl plátno a Shizuka uviděla muže, který na celé hrudi a paži neměl kůži. Zbytky cárů na bocích byly ožehlé a odhalovaly tak jasnou příčinu popálenin třetího stupně. Ve chvíli, kdy  se chladný vzduch dotkl svalstva, začal se mladík probírat.
"Teď, teď polovičku tý stříkačky do krční žíly!" křikl medik a rychle chytil pacienta, aby se ne vrtěl.
Shizuka mohla vidět, jak se pacient rychle probírá z narkózy a jeho zmatený výraz se mění ve výraz totálního šílenství. Začal natahovat a křičet v mohutné agonii. A jak by taky ne, až teď se k němu dostala veškerá ta bolest. Pokud Shizuka rychle nezasáhne, vykalkuluje mozek, že lepší bude být mrtvý a pacient zemře na agonický záchvat.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sun Jan 25, 2015 10:23 am

(Omlouvám se, že to tak trvalo.)

Čekala jsem na jeho další instrukce. Natáhl ruce k plátnu a začal ho pomalu odkrývat. Nadechla jsem se a zatajila dech. Připravila jsem se na to, co mělo přijít. Na to co přišlo, se nedalo připravit. Cítila jsem, jak se mi stáhl žaludek, ale špatně se mi naštěstí neudělalo. Přivřela jsem oči, když jsem viděla muže, jenž neměl na hrudi a paži kůži. Najednou se začal probírat a medik na mě cosi křikl. Pacient se začal natahovat a křičet bolestí. Pár vteřin mi trvalo, než mi jeho slova došla. Začala jsem se rozhlížet, kam jsem ji vlastně položila. Srdce mi bušilo jako o závod.
Konečně jsem ji našla na stolku, kde jsem ji položila. Třesoucí se rukou jsem se pro ni natáhla. Otočila jsem se zpátky k medikovi a pacientovi. Pořád sténal a snažil se zjistit, co se mu vlastně stalo. Kousla jsem se do rtu a opatrně jsem se přiblížila k jeho krku. Užuž jsem mu ji málem vpíchla, když se začal vrtět. Chytila jsem ho za hlavu. „Držte ho pořádně!“ Tentokrát jsem to byla já, kdo křikl na medika. Počkala jsem, až ho lépe přidrží a vpíchla jsem mu do krku stříkačku. Jelikož jsem tam natáhla jen polovinu, tak jsem mu ji stříkla celou. „Hotovo!“ Stříkačku jsem hodila zpátky na stolek.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Tobias Ohara Sun Jan 25, 2015 2:47 pm

Vkročili jsme do nemocnice v Kiri, kde taky panoval celkem chaos. Okolní dění se dostalo až sem. Není divu, když u brány je nespočet zraněných, zde se pomalu ani nezastaví.
Když sem vešel do místnosti, kde leželi těla raněných, rozhlédl jsem se po místnosti zda tu bude nějaký medik. Zvolal jsem: "Potřebuji okamžitě medika, mám tu raněného a bez rychlé pomoci to nemusí přežít !" Dořekl jsem a čekal zda se nějaký medik ukáže. V hlavě mi probíhalo tolik myšlenek, že sem nevěděl na co myslet dřív, ale prioritou stále bylo aby se devítka stabilizoval a aby mi řekli zda má šanci na to žít. Pevně jsem doufal v kladnou odpověď.
Tobias Ohara
Tobias Ohara
Genin
Genin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Jan 25, 2015 8:20 pm

Shizuka:

"Mám jen dvě ruce!" křikl na tebe medik zpátky, ale podařilo se mu pacienta dostatečně uzemnit, abys mu vpíchla morfium.
Pacient se výrazně zklidnil.
"Velmi dobře. Teď rychle naber druhou dávku morfia. Ta bude do krku. Třetí mu už ale nesmíš dát za žádnou cenu..."
Medik si oddychle a otřel pot z čela. Utřel si ruce a natáhl se pro mísu s "papíry". Mohlo ti dojít, že je to umělá kůže.
začal ji pomalu pokládat na pacitena.
"Kontroluj, jestli se někde neodchlipuje nebo jestli někde nechybí. Ale pozor, nesmíš ji posouvat. Vždy ji zvedni a polož zpátky. Někdy se bude muset přerovnat třeba celý pás..."

Tobias

Jedna sestra se podívala na pacienta. Její tvář zpopelněla. Sestra rychle odběhla ke zdi, kde seděl opřený doktor (soudě podle oblečení). Doktor spal jako zabitý. Sestra s ním začala tříst a doktor se probudil.
"Pane doktore, musíte jít operovat..."
Doktor se opláchl a vložil si do úst pilulku.
"Dobře...přivezte mi ho na pětku. Doufám,ž e tam nikdo neni..."
O Tobiase bylo vcelku přiměřeně postaráno, Akuma byl odvežen na sál.
... zítra večer bude při vědomí, ale v jakém stavu, kdo ví...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Jan 25, 2015 9:43 pm

//Jsem v mdlobách a nevím, co bych tu teď psal, napíšu až zítra večer Very Happy //
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Tobias Ohara Mon Jan 26, 2015 8:50 am

"Děkuji" Pronesl jsem a šel si sednout do místnosti, kde bylo pár volných židlí. Stále jsem přemýšlel nad tim shinobim co zabil našeho jounina. Bylo mi jasné, že tohle celé teprve odstartovalo naše setkávání. Určitě se jednou za ním vydám a budu snim bojovat sám. Jenže zatim nemám stav a ani schopnosti ho porazit když to nezvládl náš jounin.
Jenže ještě pře tím než se vydám za tou tajemnou osobou, musim vydržet na stav devítky. Stále jsem doufal, že ho medici dokáží udržet při životě. Celkem mě i zajímalo kdo bude ten Kangae, kterému mám předat svitek. Kdyby to byl někdo z vesnice, proč by mi ho předával devítka, mohl ho ukrýt někde ve vesnici. Všechny okolnosti mi ukazovaly, že tenhle boj byl teprve začátek úplně všeho.
Tobias Ohara
Tobias Ohara
Genin
Genin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Jan 27, 2015 3:53 pm

Akuma Saito


Dlouho v mé mysli byla tma a viděl jsem záblesky ze svého života. Ten pocit, když mě matka poprvé pochválila, za uklizený pokoj, ten moment, kdy mi otec řekl, že mě miluje více než svůj vlastní život... Ten osudný den, kdy jsem vlezl do věznice a přišel zde o levé oko... a pak tu chvíli, kdy jsem poprvé vešel na cvičiště a Mizukage nám vysvětloval, jak co nejrychleji zabít svého protivníka. Byl to opravdu nespočet všech možných vzpomínek, které mě hřáli u srdce a nezáleželo, zda-li to byla jen dobrá vzpomínka nebo ne. I ty špatné jsou vlastně dobré, protože se z nich můžeme poučit a zesílit. Vzpomínky z nás dělají to, kým jsme. Cítil jsem, že je čas abych odešel, nějak jsem tomu zkrátka věřil, že tohle je konec, tam na tom bojišti jsem nechal víc než jen své staré slabé já, nechal jsem tam i svoji skořápku dospívajícího chlapce. Ačkoliv jsem prošel již několika takto velkými bitvami, ale žádný mi ještě nenabídl to, čemu v Kirigakure říkáme hrdinská smrt, až na Takaa.
"Ještě není konec... Akumo... vstávej, vstávej!"
Říkal líbezný hlas mé matky, který mě nenechal jít navěky spát. Nutil mě, abych se probudil, abych se vrátil na Svět a ještě chvíli tu s ostatními byl. Asi ještě nepřišel můj čas. Asi jsem musel ještě něco vykonat, než budu muset zemřít, ale co to bylo za úkon, který jsem měl vykonat...?
Začal jsem vnímat světlo a pronikavý puch nemocnice. Pomalu jsem otevíral oko, přičemž jsem si snažil zakrýt zrak před neříjemným světlem, ale marně, ruce jsem měl obázané, tak stejně jako většinu těla a levou část tváře. Když jsem se o zvednutí pokusil, velice to bolela, takže jsem toho nechal dřív, než bych si to ještě zhoršil. Musel jsem se tak nějak smířit s tím, že krytí dnes asi nepůjde, tudíž jsem jej ještě chvíli nechal zavřené a začal si uvědomovat, že jsem v nemocnici. Měl jsem asi výpadek, neboť jsem si vůbec nic nepamatoval.
Mu..musím, do boje! Zakřičel jsem co to šlo. Ještě nebylo po válce a já nemohl svoji vesnici nechat na holičkách. Zároveň bych se však odtud bez cizí pomoci v mém současném stavu dostat nemohl...
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Tobias Ohara Wed Jan 28, 2015 1:09 pm

Stále jsem čekal na výsledek, zda se teda devítka odtud dostane živý. Jenže to trvalo až moc dlouho a raněných stále přibývalo. Za tu chvíli by mu měli být schopný poskytnout to nejzákladnější ošetření. Šel jsem se tedy podívat na sál kam odvezli devítku. Stál jsem za dveřmi a díval se na nemohoucí tělo, které bojovalo samo nad sebou.
Bylo vidět že má něco v plánu, ale sám to nezvládne. V místnosti zrovna nikdo nebyl, tak jsem vešel a přikročil k posteli devítky. "V klidu, můžeš stále přijít o život." Řekl jsem a snažil se mu pomoci.
Tobias Ohara
Tobias Ohara
Genin
Genin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Shizuka Yoru Wed Jan 28, 2015 2:31 pm

Po vpíchnutí morfia se pacient docela zklidnil. Medik mě pochválil a já byla spokojená s dobře provedenou prací. Otočila jsem se zpátky ke stolku, kde jsem prázdnou stříkačku odhodila. Šáhla jsem pro ni a znovu do ní polovinu tekutiny natáhla. Povzdechla jsem si. Připadala jsem si jako někdo důležitý. Třeba tohle byla moje práce, můj sen před tím, než jsem ztratila paměť. Kéž bych si mohla na něco vzpomenout.
Otřela jsem si pot, jež mi vyrašil na čele. Další dávku jsem mu opět vpíchla do krku. Třetí za každou cenu nesměl dostat. Chudák… pomyslela jsem si. Co když jeho tělo morfium zpracuje rychleji? To by dopadlo katastrofálně!
Sledovala jsem medika, jak začal umělou kůži dávat tomu muži na tělo. Obličej jsem zkřivila hrůzou. Kdyby se něco podobného stalo mě, nevím, co bych později udělala. Vyrušil mě až jeho hlas. Pokývala jsem hlavou a pozorně jsem pozorovala jeho práci. Zatím se nezdálo, že by udělal nějakou chybu, kterou bych musela napravovat. Byla jsem za to ráda.
Má radost však netrvala dlouho. Viděla jsem, jak se kousek rožku odchlipuje. Nemuselo by to vadit, přece jen to byl malý kousek, ale kdybych byla na jeho místě, chtěla bych to mít perfektně.
Třesoucíma se rukama jsem se po tom kousku natáhla a upravila jsem ho.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Jan 28, 2015 7:02 pm

Shizuka

"Proboha, ne!" křikl medik, když jsi mířila ke krku. Pak si oddechl.
"Promiň, nevyjádřil jsem se dost jasně. Až řeknu, tak bude do krku."
Po chvíli se opět začal plně soustředit na práci. Přestal, když jsi začala upravovat kůži. Až ho překvapilo, jak jemně se ti to povedlo.
Takhle jste pokračovali dál, dokud...
...dokud se pacient nezačal opět budit z předchozího šlofíku. Tentokrát to ale vypadalo na něco horšího. Očividně mu stoupala horečka a začínal se klepat. A to nebude dobré. Kor, když má být v klidu, dokud se kůže pořádně nenasákne.
Medik ho sice přivázal, ale i tak bude fuška trefit se opět do tepny.

Akuma


"Ty teď nechoď nikam. Musíš ležet, jsi po vážné operaci..." řekl sladký hlásek sestry, ale její ruce tě nekompromisně položily opět na lehátko.
"Jestli vstaneš, potrháš si stehy. V tom lepším případě můžeme začít znovu, v tom horším už ani zařčínat nebudeme."
Když ses rozhlédl po místnosti, viděl jsi spoustu lehátek s lidmi, kteří na tom byli i hůř než ty. Vzadu nějaký medik s jakousi slečnou pokládali na pacienta novou kůži, blíž k tobě ležel mladík s otevřeným hrudním košem, ze kterého doktoři tahaly malé kamenné kousíčky. Přímo vedle tvojí postele spal chirurg opřený o zeď.
"Před sálem na tebe někdo čeká. Jakýsi mladík na tebe čeká venku. Necháme ho přivést k tobě."
Pak nechali vkročit Tobiase a zatáhli závěsi, abyste měli soukromí.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 7 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru